חוזרים כדי להביא את העתיד

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
ונקובר, קנדה
5 בספטמבר, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בוונקובר, קנדה.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. לפני שנתחיל, אנו שואלים אתכם שוב לשנות מעט את מציאות החשיבה שלכם. מה מתרחש? מי מדבר? מהיכן זה מגיע? אני מבקש מהשותף שלי לזוז לגמרי הצדה ולאפשר למה שצריך להגיע הערב לזרום. האם אתם יכולים לחשוב מחוץ לקופסה של מה שאתם יודעים? הדבר הקשה ביותר לאנושות ככלל הוא ללכת למקום שבו לא הייתה מעולם. ההישרדות תלויה בכך שתלכו למקומות שאתם מכירים. אם אף פעם לא הייתם במקום מסוים, ואין לכם אזהרות לגבי מהותו, אתם עלולים לחשוש להגיע לשם. זה הגיוני. לא לעתים קרובות תפתחו את דלת הבלתי ידוע. בדרך כלל תפתחו דלת עליה רשום ״ידוע״, כיוון שאתם חשים בנוח עם מצב זה. הסיבה שאני מעלה זאת היא הדברים שיאמרו כאן בהמשך. ברצוני להרחיב את מה שאתם יודעים על האנושות. כדי לעשות זאת, אדבר על דברים נתונים במחלוקת. אלה שיאזינו למסר זה בעתיד, עשויים לקבל תפיסה שונה לגמרי מאלה שנמצאים בחדר. אבל החדר הזה מכיל אנרגיה שלא ניתן לשכפלה על ידי הקלטה או תמלול. אלה שחולקים דעות ואמונות יוצרים מיזוג של עקביות ואמונה. ניתן לומר שהאמונה שלכם כאן מעצימה את האמת שאתם נושאים.

האם אתם יודעים באמת מי אתם?

אני רוצה לדבר על האנושות ואני רוצה להעצימה. ברצוני לספר לכם על כמה דברים שהתרחשו במשך הזמן, ולעשות זאת בדרכים שלא עשיתי בעבר. ברצוני לגעת בנושאים שעשויים לעניין. אני עושה את הדברים הללו כיוון שההוראה הערב היא להעצים את החוויה האנושית, כדי להראות לכם שאתם גדולים יותר מכפי שאתם חושבים. אפשר שהייתם כאן הרבה יותר זמן מכפי שאתם יודעים, וזו תפיסה יפהפייה. כאשר אתם חושבים על ההיסטוריה האנושית, מה גילה? אם תבדקו זאת, לפני כמה זמן החל התיעוד? עכשיו, הקונצנזוס השכיח של ההיסטוריונים באופן כללי, ומה שהמדענים מלמדים, אומר שהתרבות האנושית הייתה כאן רק 11,000 שנים לערך. אני מדבר על הציוויליזציה האנושית. אני לא מדבר על בני האדם במובן הביולוגי, כיוון שנושא זה שייך לאנטרופולוגים. אני מדבר על סוציולוגיה. כמה זמן היו כאן ערים, היו כאן מערכות, היו כאן דתות? כמה זמן לטענת המדענים שלכם יש עדות לדברים הללו? כעת, דומה שזו חזרה על דברים שכבר אמרנו בעבר, אבל זה הרבה יותר מכך.

באיסטנבול שבטורקיה ישבנו לפני קבוצה גדולה והעברנו תקשור ששמו ״ההיסטוריה הלא ידועה של כדור הארץ״.* מסר זה הערב יהיה דומה, אבל שונה. ההנחה היא אותה הנחה, אבל המסר מדבר על משהו אחר. הציוויליזציה האנושית הייתה כאן הרבה יותר מאשר 11,000 שנים. דבר לאט, שותפי [מזהיר את לי], כדי שמסר זה יהיה תמציתי והגיוני.

כל שאתם יכולים ללמוד על הציוויליזציה האנושית, יקרים, דומה שמצביע על התחלה לפני 10,000 עד 11,000 שנים. דומה שאז הכול התחיל, ואז הערים הגדולות יותר צצו. הסוציולוגים יאמרו שאז החלה האנושות לנוע לאיטה מחיים בשבטים למדינות-עיר קולקטיביות יותר. כאשר אתם מרחיקים לכת אל העבר במידה מספקת, אחת מהערים הראשונות, שהייתה לה תודעה תמציתית של ארגון ותוכנית-עיר, הייתה מקום שמכונה עמק האינדוס שאתם מכנים היום ״שומר העתיקה״. דומה שזו הייתה ההתחלה והיא מתוארכת ללפני 11,000 שנים לערך. כל דבר מאז אותו זמן צועד בעקבות כללי הלינאריות, הסינכרוניות של הגילוי, כאשר דבר מוביל לדבר, ואתם מגיעים לפירמידות במצרים, לאימפריה הרומאית וכן הלאה. זו ההיסטוריה הנתפסת שלכם. עתה, מבחינה מטפורית תקשרנו לכם שוב ושוב שהאנושות היא כמעט בת 50,000 שנים. היו לה ארגון, ציוויליזציה, ערים, תודעה והתפתחות חברתית. אולם אתם רואים רק 11,000 שנים ממנה.

מה התרחש בהיסטוריה?

היכן כאן האמת? מדוע אינכם יכולים לראות בקלות את מה שאני מספר לכם? אם זה נכון, מדוע אין ראיות בעפר? האם ייתכן שהיה אירוע כלשהו שמחק את מה שהיה כאן קודם? האם ייתכן שהוא מחק הכול במידה שכזו שלא ניתן למצוא זאת בחפירות ארכיאולוגיות והוא אינו יכול להתגלות לעיני ההיסטוריונים בני ימינו? התשובה היא כן. מזג האוויר עושה זאת, וגם קרח עושה זאת. זוכרים, אנחנו לא מדברים על מיליוני אנשים. הייתה זו אוכלוסיה מצומצמת בהרבה, אבל היא הייתה שם.

ישנם דברים מסוגים שונים שיכולתי לספר לכם עכשיו, אבל מה שאני רוצה לעשות הוא לזרוע את זרעי המידע והאמת אשר יעצימו את ההיסטוריה, לא יקראו עליה תגר. אני לא כאן כדי לשכתב דברים שמחוץ לאמונה שיש לכם. במקום זאת, אני כאן כדי להוסיף למה שכבר נאמר לכם. אז מה שאומר עכשיו והערב עשוי להישמע הזוי. ככלות הכול, זה תקשור. אולם, אלה שיאזינו למסר בעתיד, בעתיד הרחוק, יחייכו. זאת משום שמה שאני עומד לספר לכם עכשיו אכן יתגלה בזמן כלשהו. זה רק עניין של כמה דורות לפני שיהיו בידכם מכשירים וכלים מסוימים שיראו לכם את סוגי הדברים שאסביר לכם עכשיו. דברים מסוימים לעולם לא יראו. לא ניתן לראותם ללא מכונת זמן. אין דרך באמצעותה תוכלו לחזור מספיק רחוק לעבר ולראות את מה שאני עומד לדבר עליו. אולם עדיין ניתן למצוא את הציוויליזציה שקדמה לזו שהיא בת 11,000 שנים.

הציוויליזציות המפותחות מן העבר

הרשו לי לקטוע תקשור זה לטובת דבר מה שדומה שלא שייך. במילים אחרות, שדומה שלא קשור להגיון של המסר המתוקשר הזה, אבל הוא כן קשור. קיימת תחושה רבת עוצמה בקרב נשמות עתיקות על הפלנטה הזאת שהן חיו בעבר בתקופות חיים שכללו טכנולוגיה מתקדמת. זה דפוס משמעותי. דיברנו על כך בעבר: רבים מאמינים שיש להם את ״תסמונת האי השוקע״ – אטלנטיס. איזה מהם, אני שואל (כיוון שהיו רבים) ומתי? זה לא משנה, כיוון שרבים מכם היו שם! זו התחושה האינטואיטיבית של נשמות עתיקות רבות אינספור. אני מדבר למעשה על אמת הזיכרונות האקאשיים שלכם.

באופן משמעותי ביותר, קיים חתך שלם באנושות שמשוכנע בכך בגלל התחושות שיש לאנשים אלה באמצעות אינטואיציה או זיכרונות הקשורים לחיים קודמים וכדומה. הם אכן היו חלק מתרבות מתקדמת שהתקיימה הרבה לפני 10,000 שנים. האם תרצו שאאשר זאת? בסדר, זה נכון, מדוייק במאת האחוזים! אבל איך אתם יכולים לחוש בכך? אין לכם מכונת זמן, נכון? ואף על פי כן, התחושות קיימות. דבר זה כשלעצמו צריך לגרום לכם לשאול: האם ההיסטוריה שלכם נכונה?

מכונת הזמן האישית שלכם – האקאשה האנושית

הדבר עליו אנו רוצים באמת לדבר הוא האקאשה שלכם. התיעוד האקאשי האישי הפרטי של הנשמה העתיקה (רובכם) יחשוף בפניכם אינטואיטיבית אנרגיות מגלגולים קודמים. כמה מהאנרגטיים ביותר יעלו לפני השטח בדרך לא לינארית (שנה אחר שנה), אלא במקום זאת, בדרך אנרגטית. זאת אומרת שהאנרגיה בעצמה תופיע, לא המקום בהיסטוריה. מה היה הדרמתי ביותר? מה התרחש שנשאר איתכם? זה מה שאתם זוכרים, ותכופות זה גם מה שצף בחלומות. אתם יושבים כאן ורבים מכם אומרים: ״כן! הייתי שם. אני יודע את זה ואני יכול להרגיש בכך! היו לי חלומות על זה, וזה עלה בשחזור גלגולים. הייתי חלק ממה שהיה – חברה מתקדמת – והיו לנו דברים רבים שאין לנו עכשיו״. יקרים, אתם צודקים! אולם עכשיו אתן לכם מידע מסוים, וזה לא מה שאתם חושבים. הדבר נמצא מחוץ לגבול ההגיון שלכם, או הדברים שנראים לכם הגיוניים. לכן התכוננו למשהו שונה.

המוח המוטה

המוח האנושי הוא דבר מורכב, ואחד מהדברים השכיחים ביותר שהוא עושה הוא לנתח דברים המבוססים על מה שהוא יודע מניסיון. חשבו על כך: הוא אינו יכול לנתח דברים שהוא לא מכיר. לכן, אם אתם מאמינים שהייתם חלק מדבר מה שמכונה ״תרבות מתקדמת״, המוח יעניק לכם תמונה מתאימה, המבוססת על האופן שבו היא הייתה נראית על פי הניסיון העכשווי שלכם.

בואו נגדיר את מה שהמוח שלכם מראה לכם כאשר אתם אומרים ״מתקדמת״. על פי המוח: אם הייתה לכם תרבות בעלת טכנולוגיה מפותחת, היו לכם דברים מתקדמים הרבה יותר מכפי שיש לכם עכשיו. המחשבים היו עוצמתיים יותר; קרוב לוודאי שהיו לכם מכוניות מעופפות מוזרות; היה לכם ריפוי באמצעות אנרגיית לייזר; אנשים נרפאו על גבי שולחנות שאבחנו וריפאו אותם – באופן מיידי; הייתה לכם תוחלת חיים ארוכה מאוד, נכון? על פי קריון: בכלל לא דומה לכך!

נכון שזה מצחיק בקשר לסרטי מדע בדיוני? שום דבר חדש לא באמת ניתן. רוב המדע הבדיוני מראה את מה שיש לכם עכשיו, רק שעובד טוב יותר! אתם טסים טוב יותר, מחשבים טוב יותר, מרפאים טוב יותר, נוסעים טוב יותר – השלכה פשוטה של מה שאתם יודעים. אתם יודעים רק את מה שאתם יודעים! לכן סרטי המדע הבדיוני של העתיד פשוט יראו את מה שיש לכם עכשיו, רק טוב הרבה יותר. כאשר אתם טסים בחלל, עדיין יש לכם חלליות. (ככלות הכול, זה כל מה שיש, נכון?) הרעיון של משהו שהוא לחלוטין ולגמרי מחוץ לקופסה שחוויתם לעולם לא יעבוד בסרט. אינכם יכולים להזדהות. אפילו ההוגים בעתיד הרחוק מאוד שלוקחים אתכם לחלל החיצון ולתרבויות אחרות, פשוט נותנים לכם חלליות מהירות יותר. מדובר במה שאתם יודעים ולא במה שאינכם יודעים. לכן אני עומד לספר לכם על מה שאינכם יודעים.

מציאות מסתורית

מציאות מסתורית תמוהה היא עניין לא נוח ועשויה להיות דבר מה שמחוץ לחלומות שלכם. אבל לאלה שחיים בה, היא נורמלית. פרא בג׳ונגל יחשוב שהעתיד יכלול חניתות משוכללות יותר שעפות בעצמן. אבל הציבו אותו בעולם התעופה, האינטרנט והרשתות החברתיות והוא יתחבא בפחד! זה פשוט לא יהיה אמיתי מבחינתו.

כדי שנוכל להבין זאת, עלינו להפוך מעט מסתוריים. כאשר האנרגיה של קריון הגיע לפלנטה לראשונה לפני שנים רבות, בשנת 1989, נתנו לכם מסרים שאמרו שהרשת המגנטית של הפלנטה שלכם אחראית לפעילות של תודעה נאורה. זאת אומרת שהדנ״א שלכם והתפתחות האנושות קשורים יחד לרשת המגנטית. כיניתי את עצמי ״המאסטר המגנטי״ ועכשיו אתם יודעים למה. מדובר ברשת המגנטית ובתודעה האנושית המשתנה. האם ייתכן שהרשת המגנטית של הפלנטה מתחילה להשתנות שוב? נתנו לכם תקשור אחר תקשור על כך. התחלנו בכך שאמרנו לכם שהיא נעה (נערכת מחדש). היה עליה לזוז באופן דרמתי – יותר בעשר שנים מכפי שזזה במאה השנים האחרונות. המדע אומר עכשיו שכך עשתה והמצפן שלכם מוכיח זאת. הרשת הייתה חייבת לזוז כדי להכין את עצמה למשהו קרב ובא. מה אמרו התקשורים האחרונים על מה שקרב ובא?

מציאות משתנה עבור כדור הארץ

הרשו לי חזור על דברים שנאמרו בתקשור ״עתיד הדנ״א״ (מיניאפוליס): אתם נעים עתה לאזור אחר בחלל. הגלקסיה שלכם סובבת סביב המרכז, וכל הכוכבים ומערכות השמש נעים באותה מהירות וסובבים ביחס אלה לאלה סביב המרכז. מערכת השמש שלכם נעה למקום חדש בחלל שבו לא הייתה מעולם בתקופה בה התקיימו חיי אנוש. שאלו אסטרונום מה מתרחש והוא יאמר לכם שהאנושות כפי שאתם מכירים אותה התקיימה בסוג של בועה של קרינה מגינה סביב מערכת השמש ושההיליוספירה של השמש שיתפה עם כך פעולה. אך לפתע הוא רואה שינוי קרב ובא. הבועה מתפוגגת. מה ראיתם שקורה על השמש לאחרונה? היא משתנה. מה ראיתם בדפוסי מזג האוויר לאחרונה? הם משתנים. הכול קשור למקום אליו מתקדמת מערכת השמש שלכם. סיפרתי לכם על כך והראתי לכם את המדע הקשור לכך.**

כעת, הדבר הבא שאני עומד לומר לכם הוא שאנרגיה חדשה זו בחלל עומדת לשנות את הרשת המגנטית של הפלנטה בדרך רב-ממדית כדי לסייע להעצים את האבולוציה וההתפתחות האנושית. אתם תהפכו חכמים יותר כיוון שהרשת המגנטית מוכנה לכך. הכול קשור לשינויים ההתפתחותיים שהדבר יאפשר בתוך הדנ״א שלכם. הייתם מוכנים להתפתח אילו חלפתם את הסמן של 2012 מבלי להשמיד את עצמכם, וחלפתם! אבל אתם זקוקים לפיזיקה של התודעה לשם כך, ועל זאת אנחנו מדברים. עכשיו, מדוע שאזכיר זאת כאשר אני מדבר על ההיסטוריה ועל מין אנושי מפותח מן העבר? כעת אומר לכם.

העבר שלא נראה

לפני כ-11,000 שנים, בסוף עידן הקרח האחרון, מיני עידן קרח אם תרצו, התרחשו דברים על הפלנטה הזאת. אתם יכולים לחקור זאת אם רצונכם בכך, ואתם תמצאו מידע. דברים אלה קשורים למה שאני מכנה ״פעילות פלזמית בלתי רגילה באטמוספירה״. הרשת המגנטית הייתה שונה מאוד מאוד. פליטות אדירות מהשמש, וסוג הדברים מהם עשויים סרטים, היו מגיעים ומכים ברשת המגנטית של כדור הארץ. הפליטות היו טוענות אותה בסוגי פלזמה שונים. אתם יכולים לראות זאת בהיסטוריה המדעית שלכם. הדבר נמצא בליבות הקרח ובמגנטיות שאתם יכולים למדוד בשכבות הקרקע.

הדבר היה שונה אז ואני רוצה לספר לכם מה גרם לכך. ראשית כל, הן גרמו למוות רב. סיפרנו לכם על כך בעבר, וסיפרנו לכם שבאופן חלקי, בני האדם יצרו זאת. האנושות עברה לפחות ארבעה שלבים של ציוויליזציה במשך העידנים השונים וכמעט והושמדה בכל פעם. תזכרו אולי שהנבואות שלכם מלפני כמה שנים חזו לכם מלחמה סופית בסוף המילניום, עם השמדה המונית. היא לא התרחשה. זה היה מספר ארבע, נע למספר חמש. שנת 2013 והלאה היא מספר חמש (הציוויליזציה החמישית). אמרנו לכם לבחון

את מספר שלוש ב״היסטוריה הבלתי ידועה״.* לא תמצאו בקלות משהו מהדברים עליהם אני מדבר, וההיסטוריה לא חוסלה באמצעות כלי נשק; במקום זאת, הדבר אירע באמצעות פליטת פלזמה – טבע.

אבל הרבה לפני כן, לפלנטה שלכם הייתה אטמוספירה שהתקיימה בדרך שונה באמצעות פעילות השמש (ההליוספירה), והיא הטעינה את הרשת המגנטית בדרך שבה האנושות הייתה מסוגלת לפתח דנ״א לכדי 50% לפחות. זוכרים? אתם נמצאים ברמה של 30% עד 35% בזמן הזה. ״חכה רגע, קריון, אתם מתכוון לומר שנסוגנו?״ כן. בסופו של דבר, אתם תגלו עדות לכך – לתרבות מפותחת.

אילו הייתה לכם תקופת חיים שבה חשתם שהייתם חלק מתרבות מתקדמת, אכן הייתם. זאת משום שהתודעה שלכם הייתה מתקדמת, לא הטכנולוגיה שלכם. (אמור זאת שנית לאט). יכולתם לעשות דברים עם התודעה שלכם שאינכם יכולים לעשות עכשיו, ויכולתם לעשות אותם בקלות. יכולתם לרפא את הגוף שלכם באמצעות התודעה שלכם. היו אנשים שיכלו אפילו לברוא חומר יש מאין. כל זאת באמצעות חשיבה מפותחת, לא מכשירים מכניים. אנו נותנים לכם עקרון שלא באמת חשבתם עליו עדיין: ״התודעה היא פיזיקה. היא שדה אמיתי שניתן למדוד אותו שמשפיע על המציאות הפיזית״. האם אי פעם ״נפל״ לכם המחשב כשכעסתם או התפוצצה לכם נורה? איך? זו פיזיקה!

הדפוס הישן עדיין שם!

כן, הייתם שם, לא עם מכוניות מעופפות ואנטי-כבידה, אלא עם חוכמה ופיזיקה גבוהה שאתם זוכרים היטב. אתם זוכרים חוכמה ותודעה מתקדמות. יש סיבה לעובדה שאתם יכולים לזכור אינטואיטיבית את כל הדברים הללו. הם נמצאים בתוך האקאשה שלכם! הקשיבו לי, כיוון שזה השיעור להיום: אתם לא מגלים ארצות חדשות בעודכם מתפתחים – הקשיבו לי – במקום זאת, אתם מביאים לקדמת הבמה את מה שהיה לכם. אתם חוזרים לאחור כדי להשיג את העתיד! האקאשה שלכם מתעוררת לאיטה מאז חלפתם את שנת 2012. כבר יש דפוס או תבנית למציאות מתקדמת זו, ואתם חייתם אותם לפני עידנים. התבנית האקאשי להתפתחות במסלול המהיר שאתם חווים עכשיו כבר קיימת בתוככם. אתם הייתם שם בעבר! מה דעתכם על כך עד כה?

נשמות עתיקות, מה שאתן זוכרות היא ציוויליזציה מתקדמת שהייתה הרבה יותר מאשר לפני 10,000 שנים. אבל הזרעים שלה מתחילים לנבוט שוב. היא לא חדשה, היא לא לא-ידועה והאקאשה שלכם מכירה אותה. המולד של גופכם מכיר אותה. מה שהיה ישוב ויהיה מציאות ועבורכם היא לא תהיה חדשה. אתם חוזרים אליה. דיברנו על אטלנטיס, ודיברנו על העובדה שלא כולכם, לא מיליונים מכם, יכולתם להיות כולכם על אי שוקע אחד! ואף על פי כן, כולכם מאמינים שהייתם. יש שם מטפורה להשמדת האנושות מסיבות רבות, היא הייתה אמיתית וכולכם חוויתם אותה.

רובכם הושמדתם באותם זמנים וזו הייתה ציוויליזציה מספר שלוש. למספר שתיים היו סיבות משלה, רובן מבוססות על כדור הארץ. אז הייתה הציוויליזציה של ההתחלה-מחדש, מספר ארבע (ההיסטוריה הנוכחית שלכם בת ה-11,000 שנים). לכן כל שאתם משייכים לציוויליזציה האנושית, כל 11,000 השנים שלה, היא למעשה הציוויליזציה הרביעית. אני יודע שזה נשמע מוזר מאוד, אבל אפילו חלק מהמידע החכם העתיק שלכם, שמגיע מהעמים הילידים של הפלנטה שלכם, מכיל דברים אלה. הוא חלק מההוראה שלהם.

יקרים, הציוויליזציה שלכם הייתה כאן 50,000 שנים. יום אחד המדע יסכים לכך שדומה שיש היסטוריה אבודה ויראה אותה כפי שהיא. אתם לא עד כדי כך צעירים! רבות מהנשמות שלכם זקנות וחכמות מאוד, ואתם הייתם כאן זמן רב. התיעוד האקאשי שלכם מלא בדברים מסוג זה. אתם מבינים מה אני אומר היום? אבני הבנין של העתיד מצויות בידכם, כיוון שחוויתם זאת בעבר! בשל כך, אתם לא תפחדו ממנו וכאשר תתחילו לחוות אותו, הוא יהיה משהו שתחושו בנוח לגביו.

יקרים, אני רוצה שתביטו בעיני ילדי האינדיגו לרגע. הנשמות הצעירות מבולבלות. אבל אלה שהם נשמות עתיקות – בטוחים בעצמם! אולי בטוחים בעצמם מעט יותר מדי? הם לא מתבוננים סביב או מפחדים מכך שהם שונים. במקום זאת, הם מביטים בכם ותוהים מדוע אינכם מפחדים, כיוון שאתם כל כך… אנרגיה ישנה! הם חוו זאת בעבר, ובבטחון שלהם, אתם יכולים לראות זאת. אל תניחו להתנהגות שלהם לשטות בכם. הם לא עקשנים. הם פשוט מתעוררים למשהו שהם ״זוכרים״, בפלנטה שלא ראתה זאת במשך זמן רב מאוד.

מכונת הזמן האקאשית

בואו נדבר על התיעוד האקאשי בדרך שונה. אתם חולמים אולי חלומות? ברצוני לספר לכם משהו על הזיכרון האקאשי שלכם. הוא לא הוגן! התיעוד האקאשי שלכם מוטה ביותר. הוא לא ״יקרא״ את התנסות החיים הקודמים שלכם בדרך לינארית, כפי שאתם קוראים ספר ומעבירים דף אחר דף. אתם לא תראו מי הייתם ומה עשיתם, ואז תעבירו דף ותראו מי הייתם לאחר מכן ולאחר מכן. זאת משום שהאקאשה הרב-ממדית עוסקת באנרגיה, לא בהיסטוריה. יש סיבה באנרגיה חדשה זו לסוג ההשתקפויות שאתם מקבלים (החלומות שלכם). עבור רבים, התיעוד האקאשי עובד שעות נוספות ומעניק לכם דברים רבים לעבד. הסיבה? כיוון שעליכם לנקות דברים אלה כדי לנוע הלאה. אתם לא תתקדמו עד אשר תנקו את הדברים הללו. זה היופי של המולד שלכם.

האקאשה נמצאת בתוך הדנ״א שלכם והיא משפיעה באופן משמעותי על חייכם על ידי כך שהיא מעלה אנרגיה, מאפשרת לכם לפגוש בה ולשחררה. היפטרו מהאנרגיה הזאת של הגלגול הקודם. יש לכם כמה חלומות מעניינים. נניח שטבעתם בגלגול קודם. נניח שהיה זה לפני 1000 גלגולים, אבל זה מה שאתם זוכרים, לכן יש לכם חלומות על טביעה. אינכם יכולים לנשום. אתם נחנקים פיזית ואתם מתיישבים במהירות במיטתכם. ״הנה הוא שוב – החלום הזה!״ אז מה אנשים עושים עם החוויה הזאת? זה מעניין מאוד! עבור נשמה עתיקה, הדבר הראשון הוא זה: ״מה המשמעות של זה? מה עליי לעשות בקשר לכך?״ החלק הזה מדויק. אבל תכופות, אנשים לא מנתחים באמת מהי המשמעות האמיתית. במקום זאת, הם חושבים שזו נבואה: ״אני עומד לטבוע, לכן כדאי שאתרחק מהמים״. זו נבואה לגבי העתיד, הם חושבים. ״אני חולם את אותו חלום שוב ושוב, לכן זה חייב להיות משהו שעומד להתרחש״. לכן השלב הבא הוא פחד.

יקרים, מערכת יפהפיה זו שמכינה את הנשמה העתיקה לעתיד לא נמצאת כאן כדי לברוא פחד! אומר לכם במה היא עוסקת. החלום ההוא עוסק במשהו שקרה לכם, שמשפיע עליכם בדרך כלשהי גם כיום. אולי הוא קשור לגרון שלכם? הוא קשור לנשימה, או שהוא פחד ממשי ממים שמעכב אתכם. הוא קשור לדברים רבים מגלגולים קודמים שיש לראותם, להבינם ולשחררם לתמיד. אם תכירו באנרגיות הללו בעבור מה שהן, מוגשות לכן על מגש, נשמות עתיקות, תוכלו לנוע אל מעבר להן.

אולי תוכלו לומר: ״תודה לך, מולד. תודה לך אקאשה, על שאפשרת לי לראות את ההגיון הטמון בכך. אני לא מפחדת מטביעה. אני לא מפחדת עוד משום דבר שנמצא שם. הוא לא ישפיע על חיי, ואני לא מפחדת מהעתיד. בשמחה אכנס לים או לאגם ללא פחד״. בכך מדובר. כל עוד יש משהו שחקוק באקאשה שלכם שיוצר פחד בתוככם, בחלומות או בחוויות של גלגולים קודמים, הוא יעכב אתכם. אז מה שמתחיל לקרות לנשמות עתיקות הוא שהגלגולים הקודמים שהם האנרגטיים ביותר או שמכילים את הדברים הדרמתיים ביותר יוגשו לכם על מגש. מוצא חן בעיניכם עד כה? וכאשר הדבר מתרחש, אני מפציר בכם אל תפחדו ממנו. אל תגשימו אותו כיוון שהרגשתם בו, ואל תיצרו פחד סביבו. אין זה משנה עד כמה הוא מרגיש לכם אמיתי, זו לא נבואה! לא! אלה אתם, עובדים אתכם.

עוצמת החלומות מן האקאשה

כאלה הם החלומות. נשמות עתיקות חולמות לעתים קרובות חלומות אקאשיים. נשמות חדשות רק מתחילות להתרגל לפלנטה. הן חולמות על דברים אחרים. נשמות עתיקות באנרגיה הזאת מתחילות לחלום חלומות בעלי משמעות. אולי יש לכם חלום על משפחה, אבל אף אחד לא ממלא את התפקיד שהם מילאו במציאות ואף אחד לא נמצא במקום הנכון! אבל יש דרמה, איכשהו. שום דבר מכל זה לא הגיוני. זה אִיגְיוֹנִי, ואולי יש לכם אחות או אח או אמא או אבא שאתם מרגישים אבל לא מזהים, מעורבבים עם אלה שאתם כן מזהים. אתם נמצאים במקומות בהם לא הייתם מעולם, פוגשים אנשים שאתם מכירים בדרך כלשהי, אבל שמעולם לא פגשתם בהם בחיים האמיתיים. ותכופות יש תחושת סכנה.

מה משמעות הדבר? אתם מתעוררים מבולבלים ומטושטשים לגמרי. מה התגובה האנושית הראשונה? ״וואוו, המשפחה שלי הולכת לבגוד בי״. זו לא נבואה! אני צוחק, כיוון שזה הרגל אנושי שכיח באנרגיה ישנה. אתם תמיד לוקחים דברים שאתם לא מבינים ומקרינים אותם אל תוך הפחד. במקום זאת, הגיע הזמן להשתמש בחוכמה. מהי המטפורה? מה משמעות הדבר? התחילו להתבונן ולנתח מה קרה בחלום. שום דבר אינו פשוטו כמשמעו – שום דבר. האקאשה שלכם לא יודעת מה זה ״פשוטו כמשמעו״. היא מכירה רשמים ופוטנציאלים רב-ממדים וזה כל מה שהיא מכירה. אבל היא מעניקה לכם זאת בחלומות לינארים.

אז יש לכם משפחה בלתי רגילה בחלומות שלכם, שעושה דברים בלתי רגילים. אלה לא האח או האחות האמיתיים שלכם, וגם לא ההורים האמיתיים שלכם, או הילדים שלכם. במקום זאת, זו מטפורה למשפחה והיא מייצגת מטפורה רוחנית שמשתנה. מתחולל שינוי והוא מבקש מכם זהירים ביחס לאנשים עמם אתם מתרועעים. הסכנה היחידה היא התנהלות עם אלה שאתם מחשיבים למשפחה (אפילו משפחה רוחנית), שנמצאים עדיין באנרגיה ישנה. הם יעכבו אתכם. בכך מדובר.

לכן דרוש ניתוח חכם ונטול פחד של דבר שהוא מולד ואינטואיטיבי. ישנם חלומות מסוגים רבים ושונים שאתם מקבלים היום שהמולד שלכם מבקש מכם לנתח, להבין ולשחרר. אתם מפענחים את הגלגולים הקודמים שלכם כדי להגשים עתיד מאוזן.

לאנשים שהם נשמות עתיקות, היו לכם תקופות חיים רבות מאוד באנרגיות ישנות שכאלה. נלחמתם ונלחמתם ונלחמתם שוב. שנאתם אלה את אלה, הרגתם אלה את אלה, ואתם נושאים דברים אלה אתכם בחלומות. חלקם כה עוצמתיים, שהם משפיעים על חייכם ועל התחושות שלכם וכולם יכולים לגרור אתכם מטה באנרגיה חדשה זו. אימא, את חייבת להפסיק לחלום על כך שהילדים שלך מתים! אני מדבר אל מישהי כאן ולמי שקוראת זאת! רק בגלל שזה קרה בעבר הרחוק מאוד מאוד אין משמעות הדבר שזה יקרה גם הפעם. לכולכם היו ילדים שמתו בזרועותיכם בעת הלידה. הם לא שרדו ולאימא, זהו פחד שחוזר על עצמו שוב ושוב. נתחו: זה חלום הקשור לעבר. הבינו: זה נמצא באקאשה וגורם למתח. שחררו: היפטרו מזה. זו אנרגיה ישנה ואתם לא חלק ממנה. אתם תזדקנו פחות ותחיו חיים משמעותיים הרבה יותר אם תעשו זאת.

זו עבודה רבה, ולכן אנו מכנים אתכם עובדי אור. הייתם שם ועשיתם זאת. שרדתם את הציוויליזציות הללו, כמה מהן היו מפותחות מאוד והייתה לכם אז תודעת חוכמה מתקדמת. זאת אתם מקבלים שוב. אינכם יכולים ללכת למקום מפותח עם זיכרונות אפלים בתודעה שלכם. מה שאירע ב-10,000 השנים האחרונות הללו, יקרים, נמצא עדיין בתיעוד האקאשי שלכם. עם חלק מזה יש להתמודד.

זה מסר גדול, נכון? לאלוהים אכפת מכם במידה מספקת שהוא שולח לכם חלומות רעים! מה דעתכם על כך? כאשר אתם חולמים אותם, אני רוצה שתתעוררו ואני רוצה שתחגגו באופן מיידי! יש לכם טעם רע בפיכם או בראשכם. אם לא תזהרו, חלום רע יהרוס את יומכם. הסיבה היא שאתם נושאים תחושה זו אתכם משום שהיא דרמתית. במקום זאת, אני רוצה שתחגגו אותו. האם יש לכם את האומץ לחגוג חלום רע? אז אני רוצה שתתיישבו במיטה ואני רוצה שתנתחו. אמרו: ״תודה לך, אקאשה; תודה לך, רוח; עזרי לי להבין מה עליי לדעת ולשחררו״. תחושת החלום הרע והמכוער שהייתה לכם תתפוגג בזרועות האלוהים כהרף עין. האהבה עושה זאת. אמרו: ״אני משחרר אותה! היא נעלמת ולא תחזור בעת שאני נע אל תוך נפלאותי העתידית״. היפטרו מהישן לפני שתגיעו לחדש.

יהיו עוד תקשורים על דברים מסוג זה כיוון שהם חדשים. הם קשורים לזמנים האלה, ומשמעות הדבר היא שהם קשורים לבן האנוש החדש. רבים מכם חוו סוגים אלה של אנרגיות אינטואיטיביות חדשות. יקרים, זכרו: לא עשיתם שום דבר רע ואלה לא נבואות רעות. אלה הם המולד והאקאשה שלכם, מביאים לכם אנרגיות כדי שתוכלו לראותן ולשחררן.

זו עוצמת הנשמה העתיקה באנרגיה חדשה זו. אתם מייצגים את תודעה של רוח שהתפתחה במשך אלפי שנים. היא שייכת לכם. אתם נעים אל תוך עידן שבו אתם יכולים לזכור חוכמה שלא בראה מלחמה ושלעולם לא תברא מלחמה נוספת. החכם יודע שהמלחמה אינה פתרון. היא החמרת הבעיה. ההיסטוריה מראה שכך הוא. דמיינו תודעה של מנהיגות עולמית שזוכרת זאת!

אלה חדשות נפלאות! מעולם לא היה זמן כמו הזמן הזה. לא מדובר ב״היסטוריה שחוזרת על עצמה״ כפי שהיה בעבר. הדברים מתחילים להשתנות, וישנם אנשים שחשים בכך. חגגו את השינוי. כל שמתרחש בחייכם – חגגו אותו! יש נדיבות של אהבה בחייכם, שתביא לכם דברים טובים. השליכו את הפחד מן העתיד והתחילו לחגוג את מה שמגיע. זה המסר להערב והוא לא רק מקריון. זה המסר של העידן החדש. האם אתם יכולים לומר: ״אני אוהב את האנושות בשל כך, ובשל מה שקרב ובא״? כאשר אתם חוזרים כדי להביא את העתיד, אתם יכולים.

וכך הוא.

קריון

ההיסטוריה הלא ידועה של כדור הארץ

** עתיד הדנ״א