השדה – חלק שני

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

7 באוגוסט, 2016

אנקורג׳, אלסקה, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן באנקורג׳, אלסקה. 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. השותף שלי זז הצדה, פשוטו כמשמעו, והתודעה שלו מתפצלת. אין זה משנה כמה פעמים עשה זאת, תמיד יראה כמשהו חדש. הוא יודע למה לצפות, אבל בכל פעם זה שונה במעט. יקרים, כאשר הוא עושה זאת, מדובר בתקשור, וכפי שאמרנו בעבר, אין דרך גנרית לתקשר. בני האדם פותחים את עצמם והתקשור יכול להגיע בצורת השיר או הציור המדהים ביותר שאי פעם ראיתם. חלק מהיצירות הדגולות ביותר שעל הפלנטה – הן מתוקשרות. הפסלים היפים שאתם רואים, שמדברים אליכם, תוקשרו. לכן חיבור זה עם הבורא בא לידי ביטוי בדרכים רבות ושונות, אבל אפילו האנשים שמדברים במילים, כפי שעושה השותף שלי, עושים זאת בדרכים רבות ושונות.

אנשים מסוימים צריכים לצאת מהתודעה שלהם, פשוטו כמשמעו, וכיוון שכך, הם לא זוכרים שום דבר. ויש גם את השותף שלי, שביקש להישאר נוכח. כיוון שהוא עשה זאת באופן שכזה, נדרש לו זמן רב יותר כדי להבין מה נאמר, לעבד את המידע ולבחון את שלמות המסרים.

יקרים, הבוקר העברתי מסר וברצוני לסכם אותו בשלב מאוחר יותר בתקשור זה עבור האנשים שמאזינים ושקוראים. המסר סיפר על תפיסה שברצוננו לסקור. זו תפיסה שלא רבים שמעו עליה, ואני רוצה לספר לכם עליה וכמו כן להוסיף לה דבר מה. אעשה זאת בעוד רגע, אך לפני שאמשיך ואתקדם, אני רוצה לספר לכם שאין זה מקרה אקראי שמביא אתכם לכיסאות האלה, בהם אתם מאזינים וקוראים. זמן רב לאחר שתקומו ממושבכם, המסר ימשיך להתקיים. לאלה שנמצאים כאן פיזית, תכופות קיימת חשיבה לינארית מאוד שיודעת כיצד מתנהלות פגישות. חשיבה זו גורסת שהגעתם לאירוע וכאשר הוא מסתיים – הוא מסתיים. אתם עוזבים וחוזרים הביתה. המתקשר עוזב אף הוא, וזה נגמר. אולם ברצוני לומר לכם שאין זה מדויק כלל וכלל. החיבור שהתרחש נשאר. אם התחברתם היום והרגשתם משהו שונה שנעם לכם, שהיה רחום כלפיכם, שהרגיש לכם כמו הבית, הרי שהתחברתם לרוח. כאשר המתקשר עוזב, גם זמן רק לאחר שעזב, החיבור נותר.

אמרנו זאת לעתים קרובות כל כך, אבל עליכם לשמוע זאת שוב ושוב, ובחדר זה: אף פעם אינכם לבד – אף פעם! הפמליה תמיד נמצאת אתכם, פשוטו כמשמעו. זו אותה קבוצה שתמיד הייתה שם, אבל אם הצלחתם להתחבר, אתם תרגישו בה עוד יותר. למעשה, נתתם רשות ״לפתוח את הדלת״ ולאפשר לנוספים להיכנס. אספר לכם עוד על מה שאמרתי הבוקר בעוד רגע, כיוון שהוא חלק מהשיעור על ״השדה״.

השדה – חלק 2

לפני זמן לא רב התחלנו לדבר על משהו בפיזיקה שהוא משונה מאוד וחדש לכאורה. דיברנו על משהו המכונה ״השדה״. תופעה זו הייתה ידועה בפיזיקה ופיזיקאים רבים הכירו אותה, ונאמר זאת שוב, אלה שמשתמשים במילה ״סחיפה״ או אפילו ״שזירה״ יודעים רק חלק מהסיפור. השדה הוא דבר אמיתי מאוד וממלא תפקיד גדול יותר מאי פעם באנרגיה החדשה על הפלנטה. השדה הוא מה שאנו מכנים בהלצה ״פיזיקה עם דעה״.

אתם מצפים שיתקיים איזון בפיזיקה, נכון? התשובה היא תמיד כן. אתם מצפים שהפיזיקה והביולוגיה יעבדו יחד בהרמוניה כדי לברוא דברים שעובדים היטב יחדיו, נכון? שוב, התשובה היא ״כן״. אתם גם יודעים שקיים סוג מסוים של הרמוניה שמתרחש, סימביוזה שבין מרכיבי הטבע והפיזיקה. אם תנסו להפריע לתכונה אחת, תפריעו לכולן. קשה מאוד לאנושות לאזן דבר מה שיצא מאיזון בפיזיקה או בטבע, כיוון שבני האדם שינו אותו. אתם יודעים כבר אפוא שהטבע שואף לסוג מסוים של איזון, והוא משיג אותו בין אם בני האדם נמצאים כאן או לא. המדע מכיר אפוא בכך שקיימת מערכת. אתם גם יודעים באופן אישי שקיימת מערכת במטפיזיקה. אבל ״השדה״ הוא משהו שנמצא מעל ומעבר לכל אלה, ו״השדה״ מתחיל להציג את עצמו על הפלנטה הזאת בדרך גדולה יותר בשל השינוי.

עברתם את הסמן

כאשר ביצעתם שינוי זה בשנת 2012, בני אנוש יקרים, הדבר דמה להצהרה שיכולתם להצהיר והיא: ״אנו נשארים״. קיים תהליך אבולוציוני שמתחיל להתרחש, ודיברנו על כך שוב ושוב. אבל בתהליך זה קיים גם זרז שמתחיל להתרחש. זהו זרז שמשפיע על עצם הפיזיקה של המציאות הסובבת אתכם, ושמשתף פעולה למעשה עם הדברים ההרמוניים עליהם אתם עובדים. אמרנו פעמים רבות בעבר: ״הרוח נושבת בגבכם באנרגיה חדשה זו״. ואף יותר מכך.

השדה, כפי שהוגדר קודם לכן, הוא אנרגיה נדיבה הסובבת אתכם, שמבקשת לברוא הרמוניה. היא מאחדת דברים כדי לברוא הרמוניה. תוכלו להזדרז ולומר: ״חכה רגע. הפיזיקה אמורה להיות משהו מוחלט וסטטי. היא מערך של כללים שמגדיר את אופן הפעולה של הדברים. היא לא משהו שיש לו תודעה״. נכון, כך לימדו אתכם; אולם אני אומר לכם שקיים חוק בפיזיקה שיש לו תכונה שמנסה לחבר דברים. האם זה ייתכן? יקרים, דבר זה אינו שונה מהטבע או מגאיה. לא שונה כלל. זו פשוט מערכת יחסים סימביוטית מסוג שונה, אולם מערכת יחסים זו היא החיבור או מערכת היחסים של בני האנוש למקור הבריאה. זה דבר שמחבר דברים, גורם להם לעבוד באופן שונה, ופותח דלתות ונתיבים להרמוניה. הוא מכונה ״השדה״. נדבר עליו עוד, אך בזמן הזה, השדה הופך ברור וגלוי יותר, והוא מתחיל לברוא דברים מסוג שונה מכפי שאתם מצפים.

מוקדם יותר הבוקר

נחזור למסר שניתן הבוקר: התחלתי לספר לכם שישנן סיבות מדוע אנשים מתגוררים באזורים שלא חוו מלחמה. אם תבדקו מהיכן הגיעו רוב המתקשרים בעשרים וחמש השנים האחרונות, תראו שהם הגיעו מארצות שלא חוו מלחמה. הסיבה לכך היא שהרשת הקריסטלית של הפלנטה זוכרת מה עשו בני האדם לפני מאות שנים, ומציגה זאת בזמן אמיתי לאנשים שמתגוררים במקומות אלה עכשיו. לכן, אלה שמוצאים מקומות מגורים על הפלנטה שהם רעננים, שאין בהם שכבות של דרמה, מלחמה, מוות וצער, יושבים, פשוטו כמשמעו, על ״אדמת תודעה בתולה״ – שחשכת הרג המוני של בני אדם לא נגעה בה.

חיבור הנשמה העתיקה

סוג אדמה שכזה בורא דבר מה שהשדה עושה בו עכשיו שימוש רב יותר. רבים נקראים לאזורים מסוימים אלה בכל רחבי הפלנטה ותוהים מדוע הם נקראים אליהם, מדוע הם חיים בהם. כמו כן, דומה גם שלא משנה מהי הטמפרטורה במקומות אלה. [חיוך – תקשור זה ניתן באלסקה]. אתם באים למקום ואתם מרגישים שזהו מקומכם, וכאן אתם נשארים. אפילו אם אתם עוזבים, אתם נמשכים לחזור ללא הרף. קיים סוג מסוים של תודעה שמחלחל למקום מסוג זה, בכל רחבי הפלנטה. על כך ברצוני לדבר.

השותף שלי היה לאחרונה במקום ששמו פטגוניה –  מקום יפהפה, מרוחק, בתולי. אנשים מעטים מתגוררים שם, אבל הם יספרו לכם שהם מתכוונים להישאר. עבורם, אין מקום שידמה לו על כדור הארץ. אולי הם מרגישים שהם אפילו נקראו לגור שם. חלקם מתגוררים שם לבדם. ישנם מקומות אחרים כגון מקום זה שבהם לא התחוללו מלחמות גדולות, לא היה הרס המוני, ושיש בהם שכבות על שכבות של היסטוריה שהן נקיות. אלה שמתגוררים שם מרגישים בכך. המקומות הללו מקיימים ברית חזקה יותר עם גאיה והטבע מאשר מקומות אחרים על הפלנטה.

כעת, הסבר זה אמור לסייע לאלה מכם שמאזינים ושקוראים, שמתגוררים בחלק מהמקומות הללו ושתוהים מדוע הם שם. דיברנו על כך כשביקרנו במדבריות, באזורים פראיים, באיים ובפסגות ההרים. דיברנו על כך בכל רחבי הפלנטה, באזורים שבהם קיימים מקומות מסוג זה. משהו קורה לכם. אם אתם מתגוררים באחד מהמקומות הללו, אומר לכם שבאנרגיה חדשה זו, בגלל השדה, קיים חיבור חזק יותר ביניכם לבין כל האנושות! עכשיו, חשבתם שאתם נזירים בודדים, נכון?

אלה מכם שהם נשמות עתיקות מחוברים לאחרים שהם נשמות עתיקות. האם ידעתם זאת? החיבור הוא אזוטרי, לא פיזי. זו המשפחה האזוטרית שלכם. הקשיבו, נשמות עתיקות רבות נמצאות במקומות שאינם טהורים, ושאינם נקיים כלל. חשבו על אלה במזרח התיכון משני צדי המתרס. הם יושבים על אדמה שתמיד חוותה בעיות. הם חיים על גבי שכבות רבות של אימה. עמוק ככל שיחפרו, הם ימצאו ערים אחרות שנכבשו ונלקחו, המלאות בצער עצום ובמוות. איזה סיכוי יש להם להיכנס למצב מדיטטיבי? איך הם יכולים להיכנס למרחב של תודעה ניטרלית? איך הם יכולים להתחיל לברוא ארשת שלווה שמגיעה עם אנרגיה טהורה? התשובה? אומר לכם זאת בפעם הראשונה: השדה מאחד אותם בהרמוניה.

הם יכולים להיכנס למצב מדיטטיבי ולחוות ברית עם מה שקיים באזור משום שאתם שם מחזיקים בה. הם יכולים להרגיש ביופי, בטוהר ובבתוליות המוחלטים של הארץ. הם יכולים להשתמש בחיבור עם גאיה שקיים במקומות הללו, והם בכלל לא שם! הסיבה היא שאלה שנמצאים במקומות הללו משדרים זאת אליהם מבלי שהם יודעים זאת. זה חלק ממה שהנשמה העתיקה עושה שהוא חדש ואזוטרי מאוד. לכן, אם אתם מתגוררים באחד מהמקומות הללו, במקום כלשהו על הפלנטה, ואתם מודעים לדברים הללו, אתם נקראים ״מגדלורים״ – משדרים את מה שיש לכם לאלה שאין להם, אך שזקוקים לדבר נואשות. חשוב שתדעו זאת. במקומות בעייתיים בכל רחבי הפלנטה, הם זוכים לעזרה משום שאתם מתגוררים באחד מהמקומות הללו ומחזיקים באנרגיה זו עבורם.

זהו מידע חדש למדי, כיוון שהשדה תמיד היה קיים, אך באנרגיה חדשה זו, שלאחר 2012, זו אחת מהתכונות הפיזיות של גאיה שמתחילה להשתנות. שינוי זה בשדה מתרחש לא רק משום שחוללתם את השינוי הגדול, אלא הוא מופעל על ידי הצמתים ונקודות האפס,* עליהם דיברנו פעמים רבות בעבר. הם שמפעילים דברים על הרשת הקריסטלית. ככל שזוגות הצמתים ונקודות האפס יופעלו במשך הזמן, הם יכווננו אז את הרשת הקריסטלית לעמדה טובה הרבה יותר שתשתף פעולה עם תודעה אנושית גבוהה יותר. גאיה מעורבת כאן יותר מאי פעם, ולכן זהו מידע טוב עבור אלה שרוצים לשבת ולהרגיש בטוהר וביופי של גאיה במקום שפשוט לא מכיל זאת.

נשמות עתיקות רבות נמצאות במקום קשה מאוד. אולי הן באמצע עיר גדולה, לא מחוברים. אולי יש דברים מכניים סביבם, שדות מגנטיים שמפריעים. איך יוכלו אי פעם להרגיש ביופי ובפלא של גאיה? לכן אומר להם, פשוט הישארו קשובים, כיוון שיש משדרים ומגדלורים בכל רחבי הפלנטה, באזורים טהורים אלה שהם יפהפיים ומחוברים לטבע ולאימא אדמה בדרך שהיא איתנה ולנצח. אני מזמין אותם להרגיש בכך. זה רק אחד מהדברים החדשים. הנשמות העתיקות מתחילות לשדר אלה לאלה. אינכם צריכים להיות מופתעים שדברים שכאלה מתרחשים.

אינטראקציות עם אחרים

קיימת תכונה נוספת גם כן. קשה לדבר על כך כיוון שהיא קשורה לטבע האדם, לאישיות, להרגלים ישנים גרועים ולפחדים. היא אישית, אבל חשוב לדבר עליה. הרשו לי לשאול אתכם, את כל מי שמקשיב ושקורא עכשיו: ״איך אתם מדברים אל אנשים אחרים? מהי הגישה הטבעית, הניטרלית?״ אני שואל את הקהל שמקשיב ושקורא עכשיו. אולי תגידו: ״ובכן, יכול להיות אני צריך להיות קצת תקיף כדי להשיג את רצוני כיוון שאני מתגורר במקום קשה. ולכן הגישה שלי לדברים היא מעט אגרסיבית יותר מאשר רוב האנשים״. ברצוני לשאול אתכם את השאלה הבאה: ״האם משמעות הדבר היא שאינכם חביבים כלפיהם?״ התשובה: ״ובכן, אני לא מתכוון להיות לא חביב, אבל לפעמים הם אומרים שאיני נוהג בחביבות. אבל זו הדרך היחידה שבאמצעותה אני יכול להשיג את רצוני״. ואני אומר: ״באמת?״

משהו יתרחש בקרוב, ואני רוצה לספר לכם מהו, בגלל השדה. יקרים, במשך שנים רבות אמרתי שבאנרגיה החדשה לא ניתן יהיה עוד לשבת על הגדר. כוונתי בדברים הללו היא שאינכם יכולים לטעון שאתם דבר אחד ואז לצאת החוצה ולהיות דבר אחר. יש לכך שמות רבים, אבל ״יושב על הגדר״ הוא השם הטוב ביותר. לדוגמה, אתם אוהבים את המסר שלי, אבל אינכם רוצים בהכרח להתחייב לדברים האזוטריים הללו לאחר שהתקשור מסתיים.

איך אתם מתייחסים למלצר שמגיע אל שולחנכם? האם אדם זה נותן שירות או בן משפחה? איך אתם מתייחסים לנהג ש״חותך״ אתכם בכביש? מה אתם אומרים על אנשים אחרים כאשר הם אינם נוכחים? תאמרו אולי: ״ובכן, זו עצה טובה. תודה לך, קריון. אהיה חביב יותר״. לא לכך אני מתכוון. אני רוצה לומר לכם שמשהו מתרחש. אתם מבינים, השדה רוצה הרמוניה. הוא מנסה לחבר דברים יחד והוא מתחיל להגביר את השפעתו. ״מה?״ תשאלו אולי, ״איך פיזיקה יכולה ׳לרצות׳ משהו?״ מים זורמים במורד. האם הפיזיקה רוצה בכך? לא ברמה מודעת. הדבר נוצר בגלל חוק הכבידה. מה אם היו חוקי הרמוניה נוספים גם כן? מה אם הקשיחות בוראת תוצאות לא רצויות? הישארו עמי.

השדה נמצא בכל מקום סביבכם. אתם מקשיבים אולי לקריון, והשתתפתם אולי בפגישות אזוטריות. שמעתם את כל שאי פעם אמרתי על יופיה של החמלה וכיצד אתם נכנסים לעידן של חמלה. שמעתם מה משמעותה של פעולה רחומה. הקשבתם והקשבתם, נדתם בראשכם, ואז יצאתם ועשיתם ככל העולה על רוחכם.

כאשר מישהו לא מוצא חן בעיניכם, אתם לא נחמדים אליו. הסיבה? הרגל. זו הדרך היחידה שאתם מכירים. אולי העלבת אנשים והתנהגות תקיפה כלפיהם הניבה תוצאות, וזה עובד בשבילכם? עבורכם, אלה הם פני הדברים. אז אתם מגיעים לפגישה שלנו, אתם מקשיבים לקריון, ומרגישים טוב מאוד. אתם רוחניים מאוד, עד אשר אתם יוצאים מהפגישה. אז ההרגל נמשך. זה לא יעבוד יותר, כלל וכלל לא. הרשו לי להסביר לכם מדוע.

יקרים, השדה רוצה לברוא הרמוניה ולחבר דברים. אם השדה לא יכול לחבר דברים, הם יהפכו לא מאוזנים יותר מאי פעם. אם המים לא יכולים לזרום במורד בתוך ואדי, הם יזרמו לכל עבר ויבראו שטפונות והרס. האם אתם רוצים להזדקן מהר יותר ולמות מהר יותר? אם זהו רצונכם, אז המשיכו, יושבי הגדר, כיוון שהמבנה התאי שלכם עצמו נדחף על ידי השדה לכיוון הרמוניה, שאותה אתם דוחים בשל ההרגלים שלכם. דחייה זו יוצרת חוסר איזון בכימיה שלכם. התוצאה תהיה חוסר איזון באישיות שלכם. וישנה עוד תכונה לחוסר איזון זה, חלקכם תרגישו בה ויתהו מדוע אתם כה עייפים כל הזמן. האם אתם יושבים על הגדר בדרך כלשהי?

יש לכך משמעות עמוקה ביותר, ואף על פי כן, רבים מכם לא יודעים כלל שהדבר מתרחש. ברצוני לומר לכם שהאדם שלמד חמלה יחיה חיים ארוכים יותר. ברגע זה, מתרחשים דברים שאמרנו לכם שעשויים להתרחש אם תעברו את הסמן. כאשר הגעתי לכאן לפני 26 שנים, אמרתי לכם לצפות לחלק מהדברים הללו ועכשיו הם מתרחשים. אחד מהם הוא זה: אינכם יכולים לשבת על הגדר. אתם מחוברים לרוח בדרך מסוימת באמצעות כוונה או שאינכם מחוברים. אינכם יכולים להעמיד פנים, כיוון שהגוף שלכם יודע.

יקרים, אין זה עונש, אלא איזון בתוך מערכת פיזית. זו מערכת יפהפייה. היא רוצה להביא הרמוניה לדברים שאתם עושים והיא מערכת נדיבה ביותר. ישנם אנשים שאומרים: ״ובכן קריון, שמעתי אותך. אני רוצה לעשות את זה; אני רוצה להביא הרמוניה רבה יותר, אבל הרגל זה מלווה אותי כל חיי. כך אני נוהג, זה הכול. מה אוכל לעשות?״ הנה הדבר שברצוני לומר לכם: עם אנרגיה חדשה זו מגיעה תגובה גבוהה הרבה יותר לתודעה נתונה מסוימת. הכוונה שלכם להפוך לאנשים רחומים יותר וההצהרות שלכם על כך יכולות לחולל פלאים. הניחו לגופכם לשמוע זאת ולשדה לשמוע זאת. הכוונה שלכם היא אנרגיה. השדה הוא אנרגיה. מדובר בפיזיקה והשדה יעזור לכם בתהליך זה. הרוח תנשוב בגבכם ואתם תמצאו את עצמכם חושבים על דברים באופן שונה, רואים אנשים אחרים בדרך שונה, משתמשים במילים אחרות, ומשנים את ההרגלים שלכם.

רבים מדווחים אפילו שיש להם אנרגיה רבה יותר בשל שינוי מרענן זה. אתם תרגישו את המבנה התאי שלכם נרפא כפי שלא נרפא מעולם. פצעים על גופכם ירפאו במהירות רבה יותר, האם ידעתם זאת? זה אמיתי. שערכם יצמח במהירות רבה יותר, הציפורניים יצמחו מהר יותר. הסיבה לכך? כיוון שנמצאת כאן הרמוניה שלא הייתה כאן מזה זמן רב מאוד. אתם בוראים נתיב עבור המים שמעולם לא היה כאן קודם לכן. האם הייתם רוצים לקחת את כל הדברים שאמרתי במשך השנים וליישם אותם סוף סוף לעצמכם, כך שתהפכו לאדם רחום יותר שאינו ממהר לכעוס? כל זאת אפשרי כיוון שהשדה עומד לצדכם. חשבו עליו כעל נוכחות מלאכית נפלאה שמוכנה לעזור לכם עם כל שאתם מבקשים להיות – רחומים יותר, דמויי-מאסטר במידה רבה יותר.

כבר סיפרתי לכם על התוצאות, אתם לא רק תחיו חיים ארוכים יותר. אנשים יבחינו בשינוי שלכם, אנשים הנמצאים ישירות בסביבתכם. אם אתם מספיק צעירים, הילדים שלכם יבחינו. ואוסיף ואומר, בעלי החיים שלכם יבחינו! הם יגשו אליכם גם אם לא עשו זאת בעבר, כיוון שעכשיו אתם מקרינים שלווה על גבי המרכבה שלכם, דפוס רב-ממדי ששונה לגמרי מהדפוס שהיה לכם קודם לכן. בעלי החיים יכולים לחוש בכך. נטולי כעס, מעט מאוד דרמה, ארשת שלווה – אתם מזמינים חמלה למעשה!

יקרים, לא הייתי נותן לכם מידע זה אם לא היה אמיתי. אני רוצה שתתכוננו לדברים אלה ועוד. הם מתחילים להתרחש בכל מקום על הפלנטה, אבל בייחוד אני מדבר אל נשמות עתיקות שיושבות על הגדר ושרוצות להשתנות. בואו ותיהנו מהאנרגיה! אתם תגלו שהתוצאות של חמלה חדשה כלפי אחרים גדולות בהרבה מהתוצאות שההרגלים הישנים שלכם הצליחו להשיג.

הגיע הזמן להגיע לכדי היערכות עם מקור הבריאה, שהיא אנרגיה של התעוררות בכל גופכם. היא כאן עבורכם ותמיד הייתה. הדבר הקל ביותר שתוכלו לעשות הוא להירגע ולמצוא את החמלה שתמיד הייתה שם. אלה הם הדברים שאני רוצה לומר לכם היום. אלה הם הדברים שיש לומר. כך מתרחש במסגרת השינוי. אתם תראו זאת בדרכים רבות כל כך, ותוכלו לצפות בהם גם כן, משום שגם אלה שעל הפלנטה שאינם עוסקים ברוחניות יזכו בתוצאות דומות על ידי יישום חמלה.

הקשיבו יקרים, אנרגיה ישנה ודרכים אפלות יהיו עמכם במשך זמן רב, ינסו לכונן את עצמן מחדש, חלקן אף יאמרו לכם שאל לכם להיות אדם חביב. הם יאמרו לכם שחביבות היא חולשה, וישאלו אתכם: ״האם אתם רוצים להיות חלשים?״ זהו טריק ישן שמטרתו לגרום לכם לחזור לדרכי העבר, ורבים יפלו בפח זה. מהן התוצאות?

אנשים לא חביבים יניבו אי-חביבות; הם יניבו חוסר איזון; הם יגשימו את קצם שלהם. אלה שהם אדיבים ורחומים ימשכו אל עצמם דברים יפים, כך זה עובד. חכו וראו. כמו כן, שימו לב לנוכלים, כיוון שהקרב עדיין מתחולל. בעבר דרך הפעולה שלכם הייתה ניטרלית על הפלנטה. עכשיו כבר לא. יהיו אנשים שישאלו: ״איך יכול אדם זה להתקיים ולהיות רע כל כך לאנשים אחרים? איך הוא מצליח לישון בלילה?״ שמעתם זאת בעבר. ובכן, אני רוצה לומר לכם משהו. הימים הללו חלפו והוא לא ישן בלילה. הוא יצור את קצו שלו בסופו של דבר. אתם תהיו עדים לכך בהתרחשויות עתידיות.

הנה התגמול: יש יותר אור על הפלנטה מאשר אי פעם בעבר. הוא יוצר כמה דברים ואמרנו זאת בהזדמנויות קודמות. צפו לכך שהחשכה תילחם בכם כפי שלא נלחמה אף פעם, וצפו לכך ששדה ההרמוניה יפלוש לכל הדברים. דומה שיופיה של אימא אדמה מתחיל להשפיע על האנושות גם כן. השדה ינסה לברוא מערכת סימביוטית שעובדת יחד עם חמלה ויופי. הוא ישנה את טבע האדם וגם את זה אמרנו בהזדמנויות קודמות. החזיקי מעמד, נשמה עתיקה, וצפי לדברים טובים ללא קשר למה שאת רואה או למה שציפית שיקרה בעבר.

אני קריון, מאוהב באנושות, ברכות על חלקכם בשינוי.

וכך הוא.

קריון

* קישור