הפיזיקה של התודעה – העתיד נחשף

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

ברקלי ספרינגס, ארה״ב

29 ביוני, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ב-29 ביוני, 2014, בברקלי ספרינגס, מערב וירג׳יניה.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. תקשורת זו תהיה שונה במעט. היא כוללת סקירה של העתיד, אך המונח ״עתיד״ עצמו מעורפל, משום שהוא יכול להתפרש כמעט על כל תקופת זמן. לא מדובר בעתיד המיידי, אלא בעתיד הפלנטה באופן כללי. סוג תקשור זה מקשה על השותף שלי, כיוון שהדברים שמוגשים, מוגשים תכופות מחוץ לטווח הפעילות של המוח התלת-ממדי. הוא מקבל מסרים מסוג זה בכפולות, או אפילו בשלשות. בזמן שהוא מדבר אליכם, הוא מקבל מסרים אחרים כדי שיוכל להעצים את המסר שהוא מעביר. הדבר מתרחש שוב כאשר הוא מתמלל את המסר. זה המיטב שאנו יכולים לעשות כאשר אנו מעבירים מסר רב-ממדי למוח תלת-ממדי, ולכן הוא מתקשה לעתים, ואם המסר עלום מדי עבורו, הוא פשוט יחזור על עקבותיו ויתרגם שוב.

זה סוג מסר שכדאי שתקראו פעמים רבות. זה סוג מסר שאתם עשויים להניח בקפסולת זמן, כדי שתוכלו לפתוח אותו מאוחר יותר ולהבינו באופן מלא יותר, לאחר שהדברים השתנו מעט. כבר רמזתי על כמה מפיסות ומחלקי המידע שאתן עכשיו, אבל עתה ברצוננו לצייר את התמונה הגדולה יותר.

אני מדבר רבות על השינוי. השותף שלי מעביר הרצאות על הצפוי לכם, אבל ההרצאות שלו מייצגות רק את השלבים הראשונים של העתיד לבוא. הוא יכול להציג בפניכם רק את הדברים שנמצאים במסגרת ההבנה שלכם. הוא מעניק זאת לאנשים שיצעדו עקב בצד אגודל באמצעות הלוגיקה שלהם, יבינו את הדברים רק באמצעות מה שהם יודעים, לא באמצעות מה שאינם יודעים. זהו פאזל המנסה לפענח מה עשוי להיות במסגרת הדבר שמעולם לא חוויתם, נכון? התהליך קשה ואיטי. אבל שם הוא מתחיל, יקרים, ורק כך אנו יכולים לפעול.

אני יכול להקדים ולספר לכם, שאת מה שמתרחש כאן על כדור הארץ בזמן הזה כבר ראינו בעבר. יקרים, אילו יכולתם להשוות את הגלקסיה ואת כל הפלנטות שחוו זאת בעבר לבית ספר, האנרגיה של היום תהיה טקס הסיום של שלב התודעה הראשון. ראינו זאת פעמים רבות. הדבר התרחש בגלקסיה הזאת בעבר, ולכן אנו יודעים מה צפוי, כיוון שהשלבים הבאים שלכם הם אותם השלבים שחוו אלה שקדמו לכם. אתם ״החדשים״ בגלקסיה החווים זאת, והציוויליזציה של כדור הארץ שלכם צעירה מאוד ומתחילה זה עתה להיות מודעת למה שחשוב ולמה שלא.

התודעה האנושית – פירוק לגורמים

מה שאתם מתארים כתודעה אנושית אינו כזה. זו רק תודעה. היא שייכת לבן האנוש, רק משום שאתם בני אנוש ותופסים זאת באופן זה. אתם, כקבוצה אנושית, מפיקים אנרגיית תודעה, ולכן אתם מכנים אותה ״תודעה אנושית״, אבל היא זהה כמעט לגמרי לתודעה שהפלנטות האחרות חוו. זו אנרגיה שלמעשה יש לה מהות [נרחיב בהמשך]. האם הייתם קוראים לפיזיקה, ״פיזיקה אנושית״?

עבורכם, התודעה היא מודעות המופקת על ידי החיים. רק החיים יכולים לברוא אותה. היא מייצגת ערכי ושינויי מחשבה אינדיבידואלים וקבוצתיים הנפרשים על פני הזמן. מחזור הבגרות של תודעה פלנטרית זהה כמעט לגמרי מפלנטה לפלנטה, כיוון שהגלקסיה מורכבת מפרקטלים של אנרגיה. מהקטן ביותר לגדול ביותר, פרקטלים מייצגים חלקים חוזרים של אותו הדבר. זה רעיון יפהפה, והמשמעות שלו היא שקיימת מערכת חיים משותפת בכל רחבי הגלקסיה וזהות בכל מקום ביחס למבנה שלה. הדבר מאפשר לאבני הבניין של החיים להיות דמויי-דנ״א כמעט בכל מקום. בחיים המתקדמים, הדנ״א נושא הרבה יותר ממידע כימי, אבל בכל מקום, אותם סוגי מבנים של חומצות אמיניות, כפי שיש לכם בגופכם, משותפים לכולם. ראינו זאת בעבר. האם זה נשמע לכם הגיוני? כיוון שאתם כבר ראיתם שהיקום החל ממקור אחד, לא ממקורות רבים. לכן, המקור נשא את הפרקטלים של כול מה שבסופו של דבר קיים כיום.

אתם ציוויליזציה צעירה, יקרים, כה צעירה שקשה להסביר לכם עד כמה אתם צעירים. מערכת השמש שלכם, עם הציוויליזציה שלכם כחלק ממנה, עדיין לא השלימה אפילו שנה גלקטית אחת! היא נעה דרך רק חלק מהמרחב הדרוש לסיבוב אחד מלא. דרושות כמעט 200 מיליון שנות ארץ כדי לחוג סיבוב אחד סביב מרכז הגלקסיה. מה תרגישו אם תדעו שקיימות תרבויות וציוויליזציות אחרות בעולמות אחרים, רחוקות מכם, שהשלימו שלושה סיבובים? הפליאדים (זרע הביולוגיה שלכם) – חצי סיבוב. זאת כדי להראות לכם עד כמה זקנים חלק מהחיים בגלקסיה הזאת. חלקן מבקרות אתכם, אבל אף אחת מהן, אף אחת מהן לא יכולה להשפיע עליכם במידה שאתם יכולים להשפיע על עצמכם. הגלקסיה רוחשת חיים ואתם מוסתרים היטב, דרך אגב. עד כה.

היינו עדים להתבגרות פלנטרית שהתרחשה בעבר, לכן ברצוני להראות לכם תמונה גדולה יותר. בעידן שלכם כבני אנוש על הפלנטה, אתם מתחילים להסביר מדוע כדור הארץ חווה זמן כה נורא. ההיסטוריה של התרבות על כדור הארץ נראית לכם מכוערת, נכון? העבר וההיסטוריה שלכם מלאים באנרגיית הישרדות: הרג, אמצעי לחימה מכוערים, השמדה המונית, ללא אלגנטיות וללא כבוד לחיים כלל וכלל. העינויים היו שכיחים והוצאות פומביות להורג היו בגדר ספורט. יקרים, כל אותן הפלנטות חוו זאת גם כן! כולן חוו זאת, כיוון שכך נוהגת הציוויליזציה; היא בונה את עצמה באמצעות זמן והתפתחות. חלק מהצמיחה לא פונה תמיד לכיוון הבגרות. יש לציוויליזציה את היכולת להשמיד את עצמה, או את זרעי הידע שלה, לאורך הדרך. לפעמים הדבר מתרחש, לפעמים לא. כפי שאתם יודעים, כדור הארץ עבר זה עתה את הנקודה שבה היה תרחיש זה אפשרי.

מגיעה עת שבו ילד אנושי הופך מודע לעצמו. האגו משתלט והוא חושב רק על עצמו. אתם יכולים לראות זאת בתכונות ההישרדות שבמגרש המשחקים בבית הספר. אתם יכולים ממש לצפות שעה שחלק מהילדים הופכים ל״בריונים״ כדי לשרוד וחלק לא. ילדים מסוימים לעולם לא מתבגרים בתודעתם, והם נשארים בריונים אפילו כאנשים בוגרים. הם נאבקים ורבים כל חייהם. הם מעולם לא מגלים את האלגנטיות והיופי שהחוכמה בוראת עם הבגרות. תכופות הם מתים בגיל צעיר.

תודעה פלנטרית ומה שאתם מכנים ״הטבע האנושי״ מתבגרים, או לא. כאשר אתם גדלים כציוויליזציה, אתם צוברים ידע וניסיון. בסופו של דבר, נבראת חוכמה שמפיקה חשיבה חדשה ביחס לדרכים טובות יותר לפתור בעיות, טובות יותר מאשר טכניקות ההישרדות הישנות [מלחמה]. באמצעות סובלנות ושיתוף פעולה, יש לכם הזדמנות לגדול ולהתחיל לעבוד יחד, ממש כמו התהליך שחוויתם כילדים.

עליכם לעשות זאת כדי להתקדם. ילדים אינם יודעים זאת, כיוון שהם חסרים את האינטלקט להבין זאת. הם לא יודעים את שלא חוו עדיין, וכפי שאתם יודעים, חלקם לעולם לא יתבגרו, וימיהם ישקפו כעס, אלימות וחשיבה הישרדותית פשוטה כל חייהם. ניתן לראות את המערכת כולה בעזרת המטפורה של הילדים וכיצד הם מתבגרים.

כאשר אתם מגדלים את ילדיכם, הם עושים את אותם הדברים שציוויליזציות עושות. הם עוברים את גיל שנתיים הנורא, את גיל שלוש על התקפי הזעם שלו ואת גיל ההתבגרות (רחמנא ליצלן!) ואז, יש לקוות, הם מתבגרים. אני נוהג בפשטנות ומייחס תודעת ילדים לתודעה אנושית, אבל אפשרו לי זאת. הסיבה? אתם עדיין במגרש המשחקים! אתם עדיין דוחפים אלה את אלה כדי לראות מי הבוס; אתם עדיין זוכים בתגובות. אתם הייתם עדיין בהישרדות – עד לפני חמישים שנים לערך, כאשר התחלתם להתקדם מעט. כעת עברתם את הסמן, המקום בו יכולתם להשמיד את עצמכם ולא עשיתם זאת. אמרנו לכם שוב ושוב מה היה לוח הזמנים ההוא ומה סיפרו לכם לוחות השנה של אנשי קדם. הדבר גם מסביר מדוע אני כאן – חגיגה אמיתית בשל מה שעשיתם. עכשיו אני רוצה להתקדם אף יותר בתקשור מסוים זה.

אנרגיית התודעה הבלתי נראית

אני רוצה לדבר איתכם על אנרגיה בלתי נראית רבת עוצמה, המייצגת מערכת לא מוכרת עוצמתית.

קיימת אנרגיה שמעניינת רבים מכם. אינכם יכולים לראותה, אבל אתם רוצים, כיוון שהיא משפיעה עליכם בדרכים מרתקות. אנרגיה בלתי נראית זו אחראית למה ששוחרי העידן החדש והאזוטריה חשים ראשונים. חלקם מסוגלים לקלוט אנרגיה בשדה ההילה של אדם אחר באופן כלשהו. מרפא על חושי אמיתי יכול ממש לקלוט מה לא כשורה אצל אדם אחר. השדה הסובב אתכם משדר מחלה, בריאות ושמחה. מהי אנרגיה זו? כיצד היא פועלת? לשוחרי המדע מביניכם, אתם הייתם רוצים לארוז אותה, לקחת אותה הביתה ולנתח אותה, נכון? אבל אינכם יכולים.

המכון שארגן אירוע זה [מתייחס למכון ארלינגטון שבמערב וירג׳יניה] עוסק באנרגיות אלה ממש – אנרגיות בלתי נראות שמחוללות שינוי. מה מסוגל האדם העל חושי לקרוא או לחוש ומה עתידן מסוגל לחזות? מהיכן מגיעה האנרגיה הזו, והאם ניתן לכנותה בשם אנרגיה? מדוע היא כה חמקמקה? אספר לכם עוד על כך בעוד רגע ואף יותר על היותה מפתח לעתיד.

שוב, ילד לא יכיר את אלגנטיות החוכמה. ילד לא יחפש דרך לאחד דברים לטובת הילדים האחרים. ילד הנדחף על ידי האגו, שרק עתה מתעורר והופך מודע לעצמו, יעשה רק את מה שילד עושה לטובת עצמו. הכלי היחיד שיש לילד הוא רגש בסיסי, וכל שאר הדברים להם הוא זקוק כדי לברוא פתרון בדרך אלמנטרית מאוד. הילד יתפרץ, יצעק, יכה או ידחוף אחרים כדי להשיג את רצונו. אם הייתם נותנים לילד זה כלי מלא חוכמה, הוא היה מביט בו ולא היה לו מושג מהו. הוא היה משליך אותו כחפץ חסר תועלת.

האנושות ניצבת בצומת זה. תודעת ההישרדות עומדת להשתנות ולאמץ דרך חשיבה בוגרת יותר. לאנרגיה בלתי נראית זו יש תכונות שאינכם מכירים כלל וכלל. אילו הייתי נותן לכם אותה על גבי מגש, אתם עשויים לזרוק אותה. יכול להיות שלא תצליחו כלל לראותה. עובדי האור ונשמות עתיקות מגלים את השינוי ראשונים. כל דבר בנוגע לאנרגיה בלתי נראית זו, שאנו מכנים האנרגיה הקוונטית של האנושות, מתחיל להתעצם כדי שיהיה מעט יותר ברור והרבה פחות חמקמק.

אילו הייתי לוקח אתכם לתרבות אחרת ברגע זה, כגון זו של הפליאדים או אלה מאוריון או אל הארקטוריאנים, לא הייתם מזהים דבר. כמו ילד המשתתף בסמינר שירה ספרותית, אתם הייתם מבולבלים! היכן הצעצועים? למה זה כל כך משעמם? למה אני לא יכול להבין מה הם אומרים? מתי מתחיל הסרט? הגענו כבר?

ראשית, אין להם טכנולוגיה כפי שאתם תופסים אותה. מה דעתכם על כך? משום שמכונות פיזיות הושלכו לפני זמן רב מאוד. הם עשו זאת לאט, כיוון שהם הבינו שהפיזיקה של התודעה האנושית יכולה לברוא כל דבר שאי פעם רצו. זה הכיוון, יקרים, ואינכם יודעים מהו. אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים.

רמזנו לכם על כך, אז בואו נפתח את הנושא. לתודעה האנושית אין הגדרה תמציתית אחרת מזו שנתתי לכם בתחילת המסר הזה על אנרגיית חיים. אך נניח והייתי אומר לכם שלפלנטות בוגרות אחרות, יש הגדרה מוצקה? מדוע? כיוון שהן יכולות להראות לכם אותה על גבי לוח, אם נשתמש שוב במטפורה של בית הספר. זו מתמטיקה! יש לה כללים ויש לה פיזיקה! זאת ועוד, היא לא תלת ממדית ואינה פועלת על פי כללים תלת ממדיים כלשהם. אין פלא שאינכם יכולים להבין זאת!

אוכל לספר לכם עליה, אבל הדברים לא ישמעו הגיוניים כלל וכלל. הנה דוגמה לתכונות שמפליאות אתכם: אמרנו לכם שפחות מחצי אחוז מאנשי כדור הארץ צריכים להתעורר בדרך כלשהי כדי שהדבר ישפיע על הפלנטה כולה. כעת, הדבר אמור לרמוז לכם שהתודעה האנושית אינה תלת-ממדית. איך יכול משהו כה קטן להשפיע על הכלל? פחוץ ממחצית אחוז אחד. לא מדובר ב״כמה מכם יש״, כיוון שזו ״שפה של מגרש משחקים״. אנרגיה קוונטית נמצאת בכל מקום, כל הזמן ומגיבה לאנרגיה קוונטית אחרת באמצעות כללים של אנרגיה קוונטית.

הקשיבו, יקרים, קיימת מערכת, שילוב של מערכות, שאינכם יודעים עליו שום דבר עדיין. ההסבר שלי לא יפול על אוזניים מושכלות. לא תבינו אותו, ולכן תרצו אולי לקרוא זאת שנית או להניח מסר זה בקפסולת זמן.

איך תסבירו את האינטרנט למישהו שלא שמע עדיין על חשמל? היכן תתחילו? איך תתארו את ההבדלים המעודנים של מנוע מכונית מרוץ למישהו שעדיין לא המציא את הגלגל? זה הנושא היום. איך אספר לכם על דבר שאינכם תופסים עדיין, אך שעליכם להכיר? לכן הרשו לי לספר לכם עוד כמה מטפורות ולהעניק לכם כמה אבני בניין.

מחסום החוכמה

קיים דבר מה המכונה מחסום החוכמה. את מחסום החוכמה תיארנו כ״מה שמתרחש באנרגיה של התודעה האנושית כאשר תכונות מסוימות מתרחשות, שאינן כמותיות אך שמשפיעות על מחסום זה ואף משנות אותו״. כך שלא מדובר במידה כמותית. במקום זאת, מדובר בדברים אחרים שיתרחשו במסגרת הפיזיקה של התודעה שאינכם יודעים עליה שום דבר עדיין. אבל הדברים הללו מתרחשים בדרך מסוימת, בדרך מפושטת, לא בדרך ממורכזת, כדי לשבור מחסום זה. מחסום החוכמה אינו קיר או מכשול, אלא מחסום אנרגיה שממתין שתגיעו אליו, כמו שהמתין מחסום מהירות הקול. כאשר מגיעים למחסום החוכמה, הדבר שובר פרדיגמת תודעה ישנה, ודבר לא יכול להיות כפי שהיה.

כאשר שברתם את מחסום מהירות הקול, האם חזרתם הביתה ואמרתם: ״זה נחמד! בואו נמשיך לטוס במטוסים ישנים ובמהירויות הישנות מעתה והלאה״? לא! מיהרתם לתכנן מטוסים שיוכלו לעבור את מהירות הקול! דבר לא נותר כשהיה, ולא ניתן היה להחזיר את ״השד אל תוך הבקבוק״. האנושות חלפה על פני נקודה שבה לא קיים עוד מוד ההישרדות. היא שברה את מחסום החוכמה, ועכשיו היא נכנסה למוד שמתחיל לבנות את תהליך שכותרתו ״להסתדר יחד״. אינכם יכולים לחזור בקלות למצב פחות מודע.

זו תכונה קוונטית. חשבו על כך – חוכמה שמעצימה את מוחות כל האנושות לנקודה שבה הרוב יכולים להסכים על דברים שכלל לא הבינו קודם לכן. כל זאת, מבלי שילמדו אותם כלל. האם שמעתם? לא ציפיתם לזה. המחסום נשבר ו״חשיבה אנושית אינטואיטיבית בוגרת״ צצה עבור הפלנטה כולה.

היא עוטפת את בן האנוש וציוויליזציה אנושית בדרך שכזו, שכאשר ילד נולד, בגרות חדשה הופכת לטבע שני – החוכמה של ״להסתדר יחד״, של סובלנות וכיצד לפתור בעיות, בין אדם לאדם. הדבר מכונה מחסום החוכמה. הגעתם אליו כעת! ולא תראו זיקוקי דינור או ניצוצות בשמים. לא יהיו על הפלנטה חגיגות או הרמת כוסית או הפרחת בלונים, אלא רק בצד הצעיף שלי. כל הנשמות העתיקות מביטות אל תוך עצם המהות של מחסום אנרגיה זה. אתם בוחנים את מה שגורם לו לפעול, ואתם עומדים לדחוף את המעטפת אשר תשפיע על כל האנושות, לא רק על עובדי אור ועל נשמות עתיקות. אתם עומדים ללחוץ על כפתור של פיזיקה שלא ידעתם שקיימת – והדבר ייקח זמן.

החתיכה החסרה

כעת זה החלק שאני רוצה לספר לכם עליו – על החוליה החסרה. איך אסביר זאת? שותפי, דבר לאט [פונה אל לי]. האנושות מסבירה דברים רק מתוך מה שהיא יודעת, לא ממה שאינה יודעת. הנה דוגמה: המדענים מביטים אולי אל החלל והם מגלים תכונות שהם אינם יכולים להסביר. דומה שהתכונות אינן מדע ניוטוני, אבל הפיזיקה הניוטונית היא סטנדרט הזהב של התנועה בכל מקום, ולכן האדם מתאמץ למצוא נוסחאות שיכניסו את הבלתי מוסבר אל תוך הקופסה הניוטונית. ברוכים הבאים לחומר האפל! אתם תצחקו אחר כך על הקופסה בתוכה הייתם. אמרנו לכם זאת בעבר, אבל זו הנטייה האנושית בנוגע ללוגיקה, והיא מובנת מאוד. קחו את מה שידוע, בחנו את שאינו ידוע, ונסו להכניס את הבלתי ידוע אל תוך קופסאות הידוע, גם אם הן קופסאות מסובכות וגם אם הן לא הגיוניות. גם אם הן מסתוריות! במקום לחפש באופן פעיל אחר חוקי הפיזיקה החסרים, לכו עם מה שאתם יודעים.

ובכן, הרשו לי לספר לכם שאחת מחתיכות המידע הפרקטלי הגדולות ביותר היא החתיכה שאתם מפספסים. מדוע שתפרידו את אנרגיית התודעה המוכרת מעולם הפיזיקה? לאנרגיה יש פרקטלים, גם כן, ומהחלקיק הקטן ביותר לגדול ביותר, כולם עובדים יחד. מבנה אטומי יוצר אנרגיה. התודעה היא אנרגיה ויש לה חוקים קוונטיים. החתיכה החסרה של ההבנה היא הפיזיקה של התודעה.

הקשיבו לי: איך האנושות מגדירה תודעה? ״ובכן״, הם האנשים עשויים לומר, ״התודעה היא תפיסה, והיא מתארת מצב של מודעות עצמית אצל בן האנוש. לא ניתן למדוד אותה, משום שהיא רק תפיסה״. זה לא נכון! מה דעתכם על האמירה הזאת? כוח הכבידה הוא תפיסה שמתארת מדוע חפצים נופלים. לא ניתן למדוד אותו כיוון שהוא רק תפיסה. אתם יודעים שזה לא נכון! כוח הכבידה הוא אנרגיה בלתי נראית שניתן לחשב וזו אנרגיה קוונטית. המגנטיות בלתי נראית, ניתן למדוד אותה והיא אנרגיה קוונטית. כך גם התודעה. זו פיזיקה ועליכם להתרגל לכך, כיוון שזה אחד מתחומי הפיזיקה הבאים אשר ימשוך אתכם דרך השער, מהממד השלישי אל רב-ממדיות. אתם מחשיבים את התודעה לתפיסה – היא אינה כזו. אינכם מודעים לכך שקיימים כללים לתודעה, ושהיא חלק מהפיזיקה הקוונטית.

ישנם כללים, הנחות, מתימטיקה, גרפים ופתרונות. לפיזיקה של התודעה יש תכונות יפהפיות שעדיין אינן ידועות. כאשר תתחילו לראות את הדברים הללו, הם יתחילו להסביר מה עומד להתרחש ואת מסלול העתיד. אבל בזמן הזה, אינכם רואים זאת כך. החתיכה החסרה היא הידע שאתם יכולים לעקוב אחר התודעה ולמדוד אותה, שאתם יכולים לשרטט את מסלולה, אפילו מחוץ לאנושות. היא יפהפייה! דמיינו מצב שבו אינכם מכירים את האלגנטיות של החוקים הניוטונים ומצב שבו אתם תוהים כיצד הדברים במערכת השמש נעים – אינכם צריכים לעשות זאת. ניוטון גילה זאת. המתימטיקה שלו מאפשרת לכם עכשיו לשגר חללית אשר תפגוש, לאחר שנים, באסטרואיד שלא ניתן לראותו בעין אנושית! זו מתמטיקה טהורה וצפויה מראש, שיוצרת פוטנציאלים נהדרים.

הטכנולוגיה שיש לכם ושאיתה אתם עובדים על הפלנטה, שהיא כה יפהפייה ומסייעת, מוגשת לכם על ידי ידע הפיזיקה הקיים. קיימת פעולה ותגובה; משכו זאת וכך יקרה. כאשר אתם מבינים את חוקי הפיזיקה, אתם יכולים לשפר את חייכם, ואכן, כך עשיתם.

ברגע זה, האנושות מבינה את ארבעת חוקי הפיזיקה הבסיסיים ועושה בהם שימוש. אמרנו לכם שישנם שישה חוקים, אבל גם ללא השניים האחרונים, אתם יודעים כיצד להשתמש בארבעת הראשונים. הם שינו את האנושות. נהדר! ונניח שהייתי אומר לכם שאותו תרחיש קיים בתודעה?

קיימים חוקים לתודעה שזהים לחוקי הפיזיקה, בכך שהם נסיבתיים (שינוי דבר אחד גורם לאחר להשתנות). אבל בעולם קוונטי, חוקי התנועה הללו של התודעה אינם ליניארים, לכן הם יוצרים סוגי תגובות שונים. כעת, שותפי, זה הופך קשה יותר [שוב מדבר ישירות אל לי]. אני מראה עכשיו לשותף שלי דברים והוא לא יכול לתרגם אותם למילים. ולכן אני אומר, עשה כמיטב יכולתך. הוא רואה את הרגש: OMG (אלוהים אדירים!).

סוגים חדשים של חוקי פיזיקה

אילו הכרתם את הפיזיקה של התודעה, הייתם יכולים לבנות עולם טוב יותר. הקשיבו לתכונות הללו: ראשית כל, התודעה לא נוסעת ממקום למקום; היא לא נוסעת בקו ישר; היא לא נוסעת! התודעה אינה נמצאת במקום אחד והולכת למקום אחר; התודעה לא מתרחבת. היא לא הופכת גדולה או קטנה יותר. התודעה פשוט קיימת. הפיזיקה של התודעה היא פשוט כמו תכונות הפיזיקה התלת ממדית, בכך שהיא פשוט יושבת שם מוכנה להתעצם או לא, בהתבסס על החוקים האחרים שסביבה. כאשר כללים או חוקים מסויימים מיושמים, אזי כל החוקים האחרים משתנים יחד. התודעה היא דבק קיום החיים. אילו הייתה נוסחה לחיים, זו הייתה הנוסחה.

הרשו לי לספר לכם על כמה גורמים שאתם יכולים ליישם ביחס לתודעה כדי לחולל שינוי. גורם אחד מכונה ״גורם הנדיבות״. האם ידעתם שככל שהפיזיקה של התודעה נבחנת, וגורם החוכמה משויך (נרכש על ידי שבירת מחסום החוכמה), הדבר הבא שקורה הוא הבנה ויישום רבים יותר של כללי התודעה שיוצרים גורם שמפיק פעולה נדיבה. או, זה מסובך, שותפי! תוכל לומר זאת טוב יותר? [לי מנענע בראשו].

הרשו לי לומר לכם את הדבר הבא: בשל התודעה שפיתחתם וה״חוקים״ שהצבתם במקומם באמצעות הפיזיקה של התודעה, התעורר מאבק של דברים רבים על הפלנטה שעליהם לא דיברנו קודם לכן מעולם. האם יש רשע על הפלנטה? כן. האם יש ישויות שנכנסות שוב ושוב ומפריעות לכם? כן. האם זה מזעזע? ומדוע שכך יהיה? בזמן של מעבר לפוטנציאל של תודעה גבוהה יותר, מדוע הדבר מתרחש? יקרים, משום שבאמצעות מה שבראתם בפיזיקה של התודעה ובשל הכללים שיושמו, אתם דוחפים את התודעה הנמוכה באופן שמאלץ אותה לזוז הצדה! זוכרים, היא מצויה במוד הישרדות תלת-ממדי. אז מה לדעתכם היא תעשה? תלחם! הבנתם?

כאשר חוקי הפיזיקה מיושמים במצבים מסוימים, אתם יכולים לשלוט במה שקורה. זה היופי שבידיעת הפיזיקה התלת-ממדית. אולם, הדבר נכון גם לגבי התודעה. כאשר אתם מבינים את הפיזיקה של התודעה, את דרך פעולתה, את המכניקה שלה, את הפצתה ואת ההתנהגות הספירלית שלה, אתם סוגרים את הדלת בפני אנרגיות ישנות יותר. ישויות מסוימות שביקרו פלנטה זו בעבר אינן יכולות לבקר עוד. שמעתם? הן לא יכולות להיכנס! הפיזיקה יוצרת מחסום והן לא יכולות להיכנס. יש אנרגיות חשוכות ורעיונות בנוגע לחשכה שהיו רוצים להיכנס ולשחק עם התודעה שלכם. יש שמכנים אותן ״רשע״. הן משפיעות על בני האדם ועל האנשים שעובדים איתן. הן מסייעות להם להשיג כוח ושליטה, ואין אלגנטיות באופן שבו הן משיגות זאת. אבל דלת זו הולכת ונסגרת! הרשע, כפי שאתם מכירים אותו, מתחיל להתפוגג. הרשע הוא אנרגיה שנשאבת על ידי אנשים מסוימים. אז אנשים אלה באמת הופכים מרושעים, וזו הבחירה שלהם. זו תודעה ישנה. זה ההסבר הטוב ביותר שיש לנו לגבי מה שיתרחש בעתיד.

הפליאדים קופצים מעלה ומטה עכשיו, משום שהם יודעים מה הדבר הבא שקורה. זו כמעט התפתחות מזורזת, אם תרצו שכך יהיה. דבר אחד מוביל לאחר והולך ונבנה. בסופו של דבר, לא יהיה עליכם להתחיל כל פעם מחדש כאשר אתם נולדים, כפי שהשותף שלי תיאר מוקדם יותר היום. התפתחות רוחנית מתחילה, ואתם מתחילים להגיע לפלנטה עם ידע לגבי הגורמים שלמדתם היום ואתם מוסיפים עליהם בתקופת החיים הבאה. אילו יכולתם להשתמש במונח מסוים, הייתם אומרים שאתם נולדים חכמים.

אחר כך, כאשר הפיזיקה תתגלה לכם, אתם תרכשו הבנה לגבי מכשירים שיכולים לעבוד עם התודעה. ככלות הכול, זו רק פיזיקה. הדבר עליו לא תחשבו הוא שהם לא חייבים בהכרח להיות מכונות, אלא סייעים ביולוגיים. אבל זה לא יקרה בקרוב. ״כמה דורות דרושים, קריון?״ אני לא מתכוון לומר לכם. הסיבה היא שאני לא רוצה לתת לכם תשובה שתקלקל את החגיגה. לכל פלנטה מחזור זמן משלה ביחס למהירות ההתפתחות שלה.

״איך זה עובד? באיזו מהירות? מתי זה יתחיל?״ כבר התחיל! אתם הגעתם למחסום החוכמה ושברתם אותו. ברגע שהגעתם למחסום החוכמה, אני יכול לומר לכם שהישגי העבר של כל הפלנטות שהגיעו למקום זה הם זהים. הן כולן נעו קדימה, כל אחת ואחת. דומה שהתודעה הקולקטיבית של הפלנטה כולה הייתה מעורבת. דומה שהמתג הורם ושום כמות של אנרגיה אפלה לא יכולה לעצור את התהליך. נכון, היא תנסה! אמרתי לכם זאת בעבר. אנשים שמתנהלים על פי הדרכים הישנות, כמו ילדים במגרש משחקים, לא רוצים לגדול. הם יבעטו ויצעקו ויתנהגו כבריונים. הם יודעים שהאור ישנה הכול ואין להם סיכוי לפעול כפי שפעלו קודם לכן.

על כך אנו מדברים. גורם הנדיבות ומחסום החוכמה עובדים שניהם במסגרת חוקי התודעה של הפיזיקה בדרכים שאתם, אכן, תבינו. בסופו של דבר תבראו הפעלה של העצמת דנ״א, והיא תגבר מדור לדור. בבוא היום, בן האדם יוכל לתפעל את החומר ולברוא לכאורה דברים יש מאין. למה זה כל כך מיוחד? זו רק פיזיקה! זה לא הגיוני בעיניכם שפיזיקה רב-ממדית תהיה מסוגלת לשלוט בסוג פיזיקה נמוך יותר? סוג הפיזיקה הגבוה ביותר הוא התודעה, ופיזיקה זו יכולה בקלות לשלוט בפיזיקה תלת-ממדית.

שלום עלי אדמות? אה, זה קל. זו ההתחלה. זו זריעת הזרעים, וזו ודאות. ראו את החדשות שלכם. הן לא יהיו כפי שהן היום לעד. זה רק להיום. שלום עלי אדמות הוא לא המטרה הסופית – ממש לא! כאשר אתם גדלים והופכים לבוגרים, אתם מפסיקים להשליך אבנים אלה על אלה במגרש המשחקים. אתם מפסיקים! זה נורמלי. אז אתם מתחילים לחשוב על רעיונות אלגנטיים יותר. שלום על הפלנטה הוא רק ההתחלה, ואז זה משתפר.

זאת אנו רואים. מעולם לא אמרתי את הדברים הללו באופן זה בעבר. רציתי שתשמעו את הסיפור השלם. מה לדעתכם יקרה לציוויליזציה ללא מלחמה שיכולה לברוא כל דבר שהיא רוצה באופן פיזי, כך שלעולם לא תרעב? מה דעתכם על תוחלת חיים ארוכה פי שלוש או ארבע מזו שיש לכם עתה, המלווה בבריאות טובה לכל אורכה? כיצד תראה ציוויליזציה שיכולה להציב את עצמה במצב קוונטי, אם ברצונה בכך ולהיות ״בכל מקום״? זה קיים! חשבו היכן הייתם לפני אלף שנים. כעת חשבו על ציוויליזציות בגלקסיה שזקנות מכם מיליון שנות ארץ! קשה מדי לחשוב על כך? זו רק פיזיקה!

נניח שהייתי אומר לכם שלציוויליזציות הללו אין שלטון מרכזי – שמעתם? האם שמעתם מעודכם על ארגון ללא הנהלה? כאלה הן. אתם הייתם אומרים: ״זה לא יכול לעבוד״. זה כן יכול! זה יכול לעבוד כאשר כולם מחוברים במידה שכזו שהם מסכימים עם הברור מאליו ויודעים מהי משימתם. הדבר אינטואיטיבי וטבעי. בשבילכם? בלתי אפשרי. לשם מועדות פניכם. לא תהיה ממשלה עולמית. זה כל כך תלת-ממדי! במקום זאת, יהיה הסכם תודעה עולמי. אתם פשוט ״תדעו טוב יותר״. מה דעתכם? מה קורה לקבוצה של אנשים בוגרים שהולכים למסיבה בפעם הראשונה ומעולם לא פגשו אלה את אלה? מה הם עושים? האם הם זורקים אבנים אלה על אלה? לא.

קיימת תודעה במסיבה שבה הם נפגשים ומדברים, אוכלים מאכלים נהדרים ונהנים. מי לימד אותם את הכללים הללו? האם הם התאמנו לשם כך? לא! זה פשוט מגיע יחד עם בגרות וחוכמה. מה בנוגע לפלנטה שמצב זה קיים בה? האנשים נולדים אל תוך מצב שבו הם יודעים טוב יותר. זה גורם החוכמה, וזה המחסום שאתם חוצים.

בסופו של דבר, אתם תשליכו כל מערכת שאי פעם חשבתם שאתם צריכים, בייחוד את המערכות שמארגנות אתכם בקבוצות. זה יהיה טבע שני וכולכם תדעו יחד. טוב מדי מכדי להיות אמיתי? שאלו פליאדי. שאלו את אלה מאוריון ואת הארקטוריאנים. שאלו כל פלנטת עבר של בחירה חופשית, כיוון שהם כולם מביטים בכם עכשיו. חדר זה מלא בהם, והם מהנהנים ואומרים: ״בדיוק! בדיוק! בדיוק!״

היופי של המסר הזה הוא שלא משנה אם אתם מאמינים בכך היום או לא, כיוון שאתם תחוו זאת על הפלנטה שלכם. חכו וראו; אתם תהיו שם. אתם אלה שהולכים לברוא את התחזיות הללו.

וכך הוא.

קריון