המשמעות הרוחנית של ליקוי מאורות – מדוע ליקויים כה משמעותיים

מלאני בקלר

יולי 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנו נכנסים למחזור ליקויים חדש. השבוע מציין את תחילתו של מחזור ליקויים משמעותי של טרנספורמציה, המתרחש בין ה-13 ביולי ועד ה-11 באוגוסט.

בואו נבחן את המשמעות הרוחנית של הליקויים ומדוע תקופה זו כה משמעותית.

בעת שאנו ממשיכים להתקדם בנתיבים הרוחניים ובנתיבי ההתעלות האישיים שלנו, אנו פוגשים בתקופות זמן משמעותיות רבות, בשערי אנרגיה עוצמתיים, כמו גם באירועים אסטרולוגיים שפועלים כסמנים בנתיבים שלנו.

ליקויי חמה וליקויי ירח הם הזמנים המשמעותיים ביותר הללו. לכן, במובן הפשוט ביותר, ליקויים הם סמנים משמעותיים ביותר לטרנספורמציה.

חכו רגע… מהו ליקוי בדיוק?

ליקוי הוא אירוע שניתן לצפות בו, שמתרחש כתוצאה מהיערכות של השמש והירח, או פלנטה אחרת.

כפי שמסבירים זאת בנאס״א: ״ליקוי ירח מתרחש כאשר כדור הארץ חוסם את אור השמש, כך שצל כדור הארץ נופל על הירח… ליקוי ירח מתרחש לפחות פעמיים בשנה, ויכול להימשך מספר שעות״.

ומצד שני…

״ליקוי חמה מתרחש פעם בכל 18 חודשים ונמשך רק כמה דקות… ליקויי חמה מתרחשים כאשר הירח נמצא ישירות בין השמש לכדור הארץ, כך שהירח מטיל צל על כדור הארץ״.

המשמעות הרוחנית של הליקוי

מבחינה רוחנית או מטפיזית, הליקויים הם ביסודם דלתות או שערים שמסייעים לנו להיכנס לממדי הוויה גבוהים יותר.

ואף על פי שבדרך כלל אנו חווים שני ליקויים בשנה…. השנה יש לנו שלושה!

לכן, ״מחזור ליקויים״ זה שנמשך עד ה-11 באוגוסט יהיה אינטנסיבי למדי… משום שהיקום כולו ממוקד עכשיו בטרנספורמציה שלכם, מסייע לכם להיערך עם העצמי הגבוה ביותר ועם החיים הזוהרים ביותר שלכם!

זה הזמן לעלות לרמות רב-ממדיות, וזכרו פשוט שהליקויים ידועים גם כאירועים שמפעילים שינויי חיים הכרחיים. האם אתם זקוקים לדחיפה כלשהי כדי להיערך מחדש עם התכלית הגבוהה ביותר שלכם? קרוב לוודאי שהדבר כבר מתהווה עבורכם בדרך כלשהי!

תמכו בעצמכם על ידי כך שתפיקו את המירב מתקופה זו. עשו זאת על ידי שחרור והתנתקות מהתוצאה. הישארו נוכחים, ממוקדים והיו מוכנים לבלתי צפוי. וזכרו שאתם משחררים את מה ששוב לא משרת אתכם, אתם מפנים מקום להשראה יצירתית חדשה, ולרמות הגבוהות ביותר של הביטוי האלוהי שלכם.

מה אתם באמת רוצים להגשים, לחוות ולברוא בחייכם?

חלמו בגדול! דמיינו את תחושת חיי הרטט הגבוהים והזוהרים ביותר שלכם… ודעו שזה הזמן המושלם לזרוע את זרעי הכוונה, להסתנכרן באמת עם ספירלת הבריאה.

ליקויים פועלים כשערים אנרגטיים, מאפשרים לתדר העוצמתי ביותר להגיע אלינו ולהשפיע עלינו בדרכים רבות. הדבר הופך את מחזור הליקויים לזמן עוצמתי שבו ניתן להתמקד במה שאתם באמת רוצים ולהגשים באופן מודע!

תכופות דברים מואצים בתקופת הליקויים, וכל דבר שיש להתמודד עמו ולטפל בו יצוץ ללא ספק.

הישארו מקורקעים, פתוחים ונכונים…

דעו שהאנרגיה של הליקויים עשוייה להיות אינטנסיבית, אולם היא תומכת בכם בעת תקופות של טרנספורמציה רבה ומסייעת לכם להיערך עם העצמי הגבוה ביותר שלכם ועם החיים הזוהרים ביותר שלכם!

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר