המקצב של אימא אדמה

פמלה קריב מתקשרת את ישוע

יוני 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ידידים יקרים, אני הוא ישוע. אני מברך את כולכם. אתם יקרים לי. אני רוכש לכם כבוד בשל האומץ והנחישות שלכם. בשל האנושיות שלכם אתם פגיעים: אי הידיעה, חיפוש, כניסה לנתיבים לא-ידועים. אני רואה את הפחד שלכם, את הערגה, את הגעגועים לאור, לביטחון לחופש. אתם תמיד מחפשים ולעתים אתם הולכים לאיבוד בנתיבים שסללו עבורכם החברה וקולות הפחד, האומרים לכם שאינכם טובים מספיק או שאין לכם מספיק דברים. הקולות הללו היו כה רמים בעבר שהם חדרו עמוק אל תוככם והפכו רמים יותר מקול לבכם, מהקול הפנימי שלכם. כולכם נלחמים בקולות הפחד, בקולות העבר.

אני רוכש לכם כבוד, כיוון שלקחתם על עצמכם מאבק זה, קרב זה, חיפוש זה. ביצעתם קפיצה מתוך אמונה ולשם כך דרושים אומץ והתמסרות. בשל כך, כבדו את עצמכם והבינו שמה שאתם עושים כאן, בחייכם על כדור הארץ, הוא חלק משלם גדול יותר. מה שאתם עושים משפיע על אחרים, על כל רשת החיים והנשמות שאליהן אתם מחוברים. השפעה זו גדולה יותר מכפי שתוכלו לדמיין. מבלי שתדעו זאת, אתם מקרינים לחלקים אחרים בעולם, לישויות חיות אחרות. אתם גדולים יותר מכפי שאתם חושבים.

מרבית הזמן, המודעות שלכם עוסקת בפחדים, בבעיות ובדאגות של חיי היום-יום. אבל אנרגיית הנשמה שלכם גדולה הרבה יותר, רחבה ומקיפה הרבה יותר מאשר הדאגות האישיות שמעסיקות אתכם ושעמן אתם מזדהים.

אני מבקש מכם עכשיו להפוך מודעים להוויה האינסופית שאתם. הנשמה שלכם בחרה להתגשם בגוף זה בחיים הללו. בבחירת הגוף הזה, אתם גם בחרתם בהורים להם נולדתם ובמשפחה שלכם, בתנאי החיים שבהם גדלתם. הנשמה שלכם נכנעה מרצון ואיפשרה לעצמה להפוך מוגבלת ולכודה ברשת שנטוותה הן על ידי פחד והן על ידי אהבה. באמצעות ההורים שלכם, ואחר כך באמצעות העולם שסביבכם, באמצעות מערכות יחסים שלכם וסביבת העבודה שלכם, פגשתם בפחדים, במגבלה ובחשכה.

אולם, האהבה תמיד נוכחת, ואותה אתם יכולים להרגיש רק אם אתם בוחרים לעשות זאת. אם אתם מודעים מאוד לליבה שלכם, אתם יכולים לראות מבעד לפחדים, למסכות, לאשליות של העולם הסובב אתכם. במקום להתמקד בדאגות ובמגבלות שלכם לכאורה, אתם יכולים להפוך מודעים לאור שתמיד נוכח וזוהר בתוככם; אור שמגיע מעולם שונה מאוד, עולם שלא מוגבל על ידי פחד, שיפוט או מחסור.

המשימה החשובה ביותר שלכם על כדור הארץ היא למצוא את האור הזה בתוך עצמכם, להזין אותו ולהעניק לו ידיים ורגליים ארציות, לאפשר לו באמת לזרום אל ועל כדור הארץ. זוהי התכלית האמיתית שלכם; כל השאר משני.

כעת התחברו לכפות הרגליים שלכם; הרגישו בהן על הקרקע והרגישו כיצד אימא אדמה נושאת אתכם. הפלנטה, כהוויה חיה, היא בת הברית שלכם; הרגישו ברטט שלה, בדממת הטבע, בקלות הנוזלית שבה תהליכי החיים מתממשים. הרגישו במהות של אימא אדמה בתוך ומתחת לרגליכם. אימא אדמה מברכת אתכם ואוהבת אתכם כילדיה. היא רוצה שתקבלו את כל הדרוש לכם, ומעל הכול, היא רוצה לסייע לכם לגלות את אורכם, כיוון שהיא זקוקה לאורכם. באמצעות התודעה שלכם היא מקבלת השראה והופכת פוריה; אתם הבוראים ואימא אדמה רוצה לקבל אתכם. הרגישו כיצד אימא אדמה אוהבת אתכם. הרגישו באנרגיה האמהית שלה העולה במעלה כפות הרגליים והשוקיים שלכם, ממלאת את הברכיים ואת הירכיים שלכם, והרגישו כיצד מהות אימא אדמה, התודעה שלה, ממלאות את אזור האגן והבטן שלכם.

הפכו לילדים שוב, היודעים שהם נישאים בזרועות אוהבות ושאינם צריכים לדאוג האם הסביבה בטוחה. והדבר אכן נכון: אתם בטוחים בזרועותיה של אימא אדמה. אם תאפשרו זאת, היא תדאג לכם מרגע לידתכם ועד מותכם. אם אתם מחוברים אליה, אתם מחוברים למקצב שנכון עבורכם. יש מקצב מסוים לתהליכי החיים שלכם ולתהליכי הצמיחה הפנימית, קצב. המקצב שלכם משתבש רק בשל הפחדים שלכם או כיוון שאתם לא מאמינים למקצב זה ולא מאזינים לו. אנרגיות הראש הן שמפריעות לזרימה הטבעית של חייכם, לכן שחררו את עצמכם מהרעיונות הללו שהם שיפוטים מנטליים. רדו באמצעות המודעות שלכם אל אזור הבטן והאגן שלכם והרגישו בקול העדין של אימא אדמה: האטו ונוחו כאן!

דמיינו שהאגן שלכם הוא הוא עצמו רחם אימא אדמה ושאתם מתנדנדים בערסל שנע בעדינות קדימה ואחורה. אתם אמורים להרגיש בטוחים על כדור הארץ, כיוון שרק אז תוכלו להתפתח בדרככם שלכם. התפתחותכם דומה להתממשות איטית, לפריחה איטית, לפרח עדין שנושא אנרגיה של עולם אחר. פרח זה זקוק לזמן, להזנה נאותה, להגנה וליציבות.

כעת דמיינו שאתם מקיפים את עצמכם באנרגיות הללו ומעניקים לעצמכם את המרחב הדרוש לכם לצמוח בדרך שמתאימה לכם באופן הטוב ביותר. ברגע זה ממש, האם יש לכם צורך מיוחד במנוחה? הרגישו בכך לרגע. מנוחה אין משמעותה שאינכם עושים דבר; תכופות משמעותה שאתם מעניקים לעצמכם תשומת לב, תשומת לב לצרכים האמיתיים שלכם. ייתכן גם שברצונכם לעשות דבר מה שאליו השתוקקתם מזה זמן רב ושמנעתם אותו מעצמכם. אולי עכשיו הוא הזמן הנכון להזין את נשמתכם. שאלו שאלה זו את אימא אדמה.

דמיינו שאתם מתנדנדים בעדינות בערסל; הוא בטוח ואתם רגועים. כעת מגיע בעל חיים ומביא לכם מסר, והמסר הזה הוא אנרגיה, אנרגיית ריפוי. קבלו אותה והביטו בעיני בעל החיים; קבלו אותו כמדריך הנשלח אליכם מאימא אדמה.

אתם נמצאים כאן על כדור הארץ כדי להעניק צורה לאנרגיית הנשמה שלכם בדרך ארצית, והדבר אפשרי רק אם אתם מרגישים בבית על הפלנטה. כולכם נושאים מטענים מן העבר שמקשים עליכם להרגיש בבית ושגורמים לכם להרגיש לא בטוחים בגופכם כאשר אתם במחיצת אנשים, ואפילו עם עצמכם ועם הרגשות שלכם – אני רואה זאת.

קיים מאבק הנגרם בשל הפער שבין האור, החום והביטחון שבצד האחד, לבין הפחד והקור שאתם חווים בצד האחר. אולם, אני אומר לכם, לתודעה העמוקה ביותר שבכם, שהאור, החום והביטחון חזקים יותר מהפחד ומהקור. אתם יכולים להרגיש זאת בחיי היום-יום שלכם על ידי כך שתתחברו לאימא אדמה, לטבע, לבטן ולאגן שלכם.

קיים שם ביטחון, וקיימת שם אהבה, ואתם תמצאו את התשובות שאתם מחפשים – הן מגיעות ממקום של מנוחה ורגיעה. אף פעם אל תתחברו לתשובות שמגיעות מראשכם. רק מתוך הקשר להוויה הארצית שלכם ולטבע הארצי שלכם אתם יכולים באמת לקבל הבנה, נוחות ועידוד. התמסרו לאימא אדמה! זהו הצעד הראשון בדרך להיותכם שלמים.

כאשר אתם חווים ביטחון בסיסי, אתם יכולים לשמוע את הקול הפנימי של לבכם, מדבר בברור, כאילו היה שירת ציפורים. אתם יכולים גם להעניק לו את הסבלנות לאפשר לדברים להתממש ולהתפתח בדרכם שלהם. התחברו לקצב של אימא אדמה והתייחסו לעצמכם בחמלה. גם אם אתם מרגישים לעתים פחד, קור וחוסר ידע, יש לכם אור אדיר בתוככם, ואימא אדמה מקדמת בברכה אתכם ואת אורכם.

כעת הרגישו באור הזוהר הזה בלבכם; תודעה טהורה ורעננה. הרגישו מהיכן הגעתם, המקומות שבהם הייתם ביקום – יש לכם עבר עשיר. יש לכם ידע וניסיון רבים שאתם יכולים לחלוק עתה עם אימא אדמה ועם הזולת. אל תפחדו. אתם רוצים להביא את האור. הרגישו באור זה בלבכם. הרגישו כיצד אור זה מצטרף לכל ההוויות החיות האחרות: בני אנוש, בעלי חיים, טבע.

קודו בפני האור שבתוככם. הרגישו שהוא גדול יותר מהאישיות שלכם ומהדאגות שלכם, שיש להן זכות קיום, אך בו בזמן, הרגישו באור המקור הבלתי נדלה שבתוככם. אפשרו לאור זה לשטוף אתכם עכשיו ולנקות את שדה האנרגיה כמזרקה מלבכם. הרגישו באור זורם על ראשכם ועל הכתפיים שלכם, מטה על פני פלג הגוף עליון, דרך האגן, הרגליים וכפות הרגליים – מטה אל תוך אימא אדמה.

תודה לכם על תשומת הלב.

 

*~*~*~*~*~*~*


כנסו ללשונית תרומה ותנו מהלב. ~ סמדר