המערכת – חלק ראשון

הבינו מי אתם

קריון באמצעות לי קרול

גרנדה, ספרד

18 באוגוסט, 2007

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה יותר. פעמים רבות הפגישות הללו מכילות מידע בסיסי מאוד מאת קריון… אך הרבה מועבר באופן רגשי, וזאת הדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. תקשור מול קהל זה כלל תרגום לספרדית והתמליל המקורי הופך אפוא את הקריאה לקשה. הוא כולל משפטים קצרים רבים באנגלית והוא קטוע (משום שאינכם שומעים את המתרגם). לכן, כדי להקל על הקריאה ולהגביר את ההבנה, הוא נערך כך שיזרום באופן טוב יותר. בנוסף, התקשור הורחב על-ידי קריון כך שיכלול את הבהירות שקיימת רק בעת התקשור עצמו. הנה אפוא להנאתכם המסר המועצם שניתן בגרנדה, ספרד, ב-18 לאוגוסט, 2007. 

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. זהו מקום בטוח, ואפילו לפני שנתחיל בהוראה, ברצוני להצהיר שזהו מקום בטוח, מקום מוגן. אם תבחרו לפתוח את לבכם היום, שום דבר שלילי לא ידבק בכם. אתם יושבים בקרב בני משפחה, לכן הניחו לאנרגיה של המקום הזה למלא אתכם, כדי שתזכו בהיתר של הבנה. משום שמה שברצוננו לעשות הוא מורכב. הוריתי לשותף שלי לתמלל את המסר ושהיומיים האלה ישולבו לכדי הוראה אחת. זו תהיה הוראה מתקדמת לקבוצה מתקדמת, הניתנת לעובדי אור שמוכנים לשמוע את הדברים הללו. נכון, זה יהיה מידע בסיסי, אבל זהו מידע בסיסי מתקדם. משום שאנו מתחילים לברוא את הסדרה על “המערכת” ועד דרכי פעולתה.

התכונה הבלתי מובנת ביותר של אלוהים היא האופן שבו האדם עובד עם הרוח. זהו לב התסכול, ולעתים קרובות מאוד עובדי האור מרגישים תקועים. הם לא מבינים את מערכת התקשורת או מה לעשות בשלב הבא. הם לא יודעים אפילו מי הם! הם יושבים וממתינים לדבר-מה בלתי נראה שיגיע ממקום שבקיומו הם מפקפקים. כזו היא מערכת האלוהים, האם ידעתם? המערכת אינה תואמת לכם משום שאתם בממד השלישי. ולכן הנה מה שברצוננו לעשות: בפגישה ראשונה זו, הנערכת היום, ברצוננו לדבר על הפיזיקה של המערכת ~ על הבלבול. אנו נסביר מהי. בפגישה הבאה, שתערך מחר, נסביר כיצד אתם עובדים עם המערכת וניתן דוגמאות. אי לכך, אלה הם שני שיעורים שיש להחשיבם לשיעור אחד. המערכת של אלוהים היא מערכת מורכבת בהחלט.

המערכת של אלוהים

בואו נתחיל בהתחלה. לדברי אותם אנשים שבודקים את הדברים הללו, 85 אחוזים או יותר מאוכלוסיית הפלנטה משתייכים למערכת אמונה מסוג כלשהו אשר מחפשת אחר האלוהים ~ 85 אחוזים. אין זה משנה מהו מקומם על הפלנטה, הם מאמינים באלוהים. בדרכים שונות ורבות, במסגרת ארגונים רבים ושונים. זה מדהים, נכון, שיש דבר-מה נוסף לכם על הפלנטה? לכן תוכלו לומר שקיימת ראייה לכך שהפלנטה כולה, או רובה, מעורבת בחיפוש אחר האלוהים בדרך כלשהי.

ומיד נשאלת שאלה חשובה, והיא: “מדוע שיהיה לכם אכפת?” האם אתם מפחדים מאלוהים? לא. בני האדם לא מחפשים אחר האלוהים מתוך פחד. האדם רוצה לגלות את פשר העניין. זו התנהגות אנושית אינטואיטיבית. ברגע שהאדם מסוגל לעשות זאת, הוא מתחיל בחיפוש. מבורך הוא האדם שמחפש אחר האלוהים בדרכו שלו. גם אם ימצא את עצמו בתוך בנין, שר שירים או סוגד לדוקטרינות מעשה ידי אדם. נכון, האמנות והחמלה שלהם הן החיפוש אחר האלוהים. אל תשפטו את אחיכם ואחיותיכם בשל כך, משום שהם אוהבים את אלוהים ממש כמותכם.

ויש את האחרים שבכם ~ אלה שימצאו את עצמם במקום כגון זה, במקום אזוטרי, שיסתכלו פנימה ויאמרו: “חייב להיות משהו יותר מאשר דוקטרינה”. מה שהופך את העניין קשה הוא שאתם יוצאים למסע אל מחוץ לממדיות שלכם ~ אל מחוץ למציאות שלכם ~ ואל מחוץ להבנה ולאזור הנוחות שלכם שבממד השלישי.

לכן השאלות הראשונות שתשאלו הן: “מי אני? מי אני בתכנית של היקום? מה אני אמור לעשות? כיצד אני אמור לעשות זאת? היכן עליי להתחיל?” אלה הן שאלות תקפות, אבל כל אחת מהן היא שאלה קשה. משום שהתשובה לכל השאלות אינה תשובה שאתם יכולים למצוא בעזרת ההגיון, אך כך אתם רוצים לעשות. משום שאתם יצורים תלת-ממדיים ואתם מצפים שהמציאות שלכם תהיה המציאות של אלוהים. אולם האמת היא שאתם עומדים לצאת למסע חיפוש בין-ממדי אחר חלק של עצמכם. לכן, לא ניתן למעשה לענות על אף אחת מהשאלות הללו באופן שיספק אתכם, וכאן טמון התסכול שחשים רבים מכם… אתם מחפשים אחר האלוהים במסגרת תלת ממדית.

קיימות כמה דרכים באמצעותן אוכל להכין כאן את הקרקע, ולכן במסגרת המסר הזה אתאר יצור קטן. זו תהיה נמלה, ולנמלה הזאת ניתנה משימה. כל הנמלים האחרות רוצות שנמלה זו תצא ותגלה את פני האלוהים, ובאופן אינטואיטיבי הן יודעות שפני האלוהים נמצאות במקום כלשהו. לכן הנמלה מתחילה במסעה. היא מוצאת את עצמה על גבי ציור ענק, גדול כקיר. נכון, הציור הוא פניו של אלוהים, והוא יפהפה. הצבעים עזים, הפנים שמחים, הם כל-כך אמיתיים שכמעט וניתן לטפס אל תוכם… אבל לנמלה אין מושג. ואין זה משנה כמה זמן הנמלה נודדת על פני הציור, אין לה מושג איך נראים פני האלוהים. הנמלה קטנה מדי מכדי לראות את התמונה כולה והיא תמשיך לראות רק חלקים של הפאזל.

היא חוזרת אפוא ומדווחת לנמלים האחרות: “הלכתי והלכתי. נגעתי בפני האלוהים, אבל זה רק צבע. אבל אם הולכים די זמן, הצבע משתנה והופך לצבע אחר”. לכן, מציאות פני האלוהים עבור אותן נמלים היא שזהו צבע שמשתנה כל הזמן. אין כל דרך שבה הנמלה תוכל לראות את התמונה הגדולה, נכון? וכזו היא גם האנושות, כיוון שהאנושות רואה את אלוהים כחלק מתמונה תלת ממדית של האנושות, והיא מניחה הנחות. הנה נקודה חשובה: אלוהים אינו קיים במסגרת הזמן שלכם. “קריון, באמת! ספר לנו משהו שאיננו יודעים. אנחנו יודעים שאלוהים הוא חסר זמן. אנחנו יודעים מה לימדת במשך שנים”. ולכן אני אומר לכם, מדוע אינכם נוהגים אפוא כאילו שאתם מבינים את זה? משום שכאשר אתם מבקשים דבר-מה, אתם מתאכזבים כאשר הוא אינו מתרחש במסגרת הזמן שלכם! רבים מכם נעים בחוסר סבלנות, ממתינים לחבילה שהזמנתם מאלוהים. אתם חושבים שהשעון של אלוהים הוא השעון שלכם, נכון? אבל אין זה המצב. ולכן, אם אין זה המצב, מה אתם עומדים לעשות עם הידע הזה? כיצד תצליחו להבין זאת אי פעם? נדבר על כך היום.

אתם אפילו חושבים שאלוהים נראה כמותכם! אמרנו זאת בעבר. בני האדם ציירו את דמות האלוהים כבן אדם. המלאכים הם הישויות המקודשות ביותר שניתן לתאר, שבאות והולכות בצורה הבין-ממדית הקסומה שלהן. ואף-על-פי-כן, אתם מציירים אותם באופן דו-ממדי! אתם מעניקים להם עור וכנפיים, מעניקים להם שמות ואומרים: “זה מלאך והוא נראה כמו אלוהים”. לא, אין זה כך ~ הוא נראה כמותכם!

וישנם עובדי אור שאומרים: “ובכן, אנו יודעים יותר. אנו יודעים שאלוהים לא דומה במראהו לבני האדם”. אה, באמת? הם מראים לי ציור שמתאר את האופן שבו לדעתם נראה אלוהים. הם מעטים, כיוון שאינכם יכולים לצייר ישות בין-ממדית. אתם חושבים שאלוהים הוא ליניארי. הדרך שבה אתם מתייחסים לכל התהליך של המערכת היא לומר: “אני חולה; אלך למקום בו ארפא; אכנס ואז אעזוב”. כמה ליניארי מצדכם. האם אינכם מבינים שאתם חייבים לשחות באנרגיה עם הרוח? האם אינכם מבינים שבמקום הליניאריות, אתם חייבים להושיט יד ולגעת בפני האלוהים? מה דעתכם על הדברים הבאים: “בתוכי קיים הריפוי לו אפשר ואזדקק אם אחלה. הוא ישקם את בריאותי לפני שאגשים מחלה, ולכן, לעולם לא אחלה”. עכשיו אתם עשויים לומר: “מה? זה לא הגיוני. עזור לי להבין זאת, קריון!” כן, אעשה כמיטב יכולתי. אבל אתם חייבים לזרוק את הרעיון שאלוהים דומה לכם, חי בממד השלישי כמותכם. המציאות שלכם אינה המציאות של אלוהים.

היכן האלוהים?

הנה אתם יושבים ושואלים: “היכן הוא אלוהים?” יש לי תשובה, והיא: “לא”. אין מקום שבו נמצא אלוהים. זו שאלה בלתי אפשרית. ואתם אומרים: “ובכן, חייבת להיות תשובה לשאלה היכן הוא אלוהים! שמענו שאלוהים גר בגן עדן. יש שם רחובות מרוצפים בזהב ויש שם משכנים רבים”. או אולי אתם חושבים באופן אזוטרי שאלוהים חי במה שכיניתם בשם “השמש המרכזית הגדולה”? ובכן, אף אחד מהדברים הללו אינו נכון. משום שהתשובה הראשונה היא פשוט השתקפות של רעיון של עיר תלת ממדית שלכם. השניה היא ביטוי, “השמש המרכזית הגדולה” היא מטפורה למקום. היא מטפורה למרכז של כל אטום בודד שקיים. אלוהים אינו נמצא במקום, כיוון של”מקום” כתפיסה אין קיום במצב הקוונטי.

הנה דוגמה נוספת להיעדר “מקום”. אנשים בעלי יכולות על-חושיות על הפלנטה שלכם מנסים לתקשר עם המתים, כיוון שהמוח האנושי אומר: “בני אדם אלה מתו”. זאת משום שבזמן הליניארי, האנרגיה של הנשמה חדלה להתקיים. בני האדם מאמינים שהאנרגיה של הנשמה הלכה למקום כלשהו. לכן, האנשים העל-חושיים, על-ידי שימוש בתפיסה התלת-ממדית שלהם, הולכים למקום זה והם מביאים את “אנרגיית הנשמה של האדם המת”. הם מקבלים מסר וכולם נרגשים ומתרשמים. הרשו לי לומר לכם מה באמת קורה. הנפטר לא הלך לשום מקום! משום שאנרגיית הנשמה נמצאת עתה במרחב בין-ממדי, שם אין עבר ואין עתיד. אין כלל זמן בצד האחר של הצעיף. היכן שאין זמן, כיצד ייתכן עבר? אמרנו בעבר שכל אנרגיית נשמה על הפלנטה הזאת מותירה שארית על כדור הארץ. הנושא מסובך אף יותר ואספר לכם על כך בעוד רגע. אבל חשבו לרגע ~ תקופת החיים שלכם, ברגע זה, מוטבעת ברשת הקריסטל של הפלנטה לנצח. לנצח! כך חייב להיות, משום שהרטט של כדור הארץ הוא השיא, סך כל הישויות שעליו. כאשר הגוף הפיזי שלכם עוזב, העזיבה שלכם אינה גורעת מרשת הקריסטל, משום שהאנרגיה שאתם משאירים היום מוטבעת ונשארת כאן. כאשר האדם העל-חושי מבקש ליצור קשר עם אדם שנפטר, הוא פשוט מדבר עם השארית שברשת. הוא לא מדבר עם נשמת הנפטר הנמצאת במקום אחר כלשהו. במקום זאת, הוא מדבר עם אנרגיית הנשמה שנשארה כאן.

אך כיוון שהאדם העל-חושי נמצא בממד השלישי, הוא אומר: “כן, אבל הלכתי למקום אחר כלשהו”. תפיסת העתיד או העבר אינה קיימת בצד האחר של הצעיף. אפילו הביטוי “הצד האחר של הצעיף” אינו נכון. האם אתם יודעים לאן אתם הולכים כאשר אתם מודטים? אתם נוגעים בשבכה המקודשת שתמיד נוכחת. המסע שלכם הוא אל תוך מרכזו של המבנה האטומי. אתם נכנסים למצב קוונטי עם היקום ואתם נוגעים בפני האלוהים. זהו מידע מתקדם משום שהוא מאתגר את מארג ההגיון שלכם עצמו.

כאשר אנשים אומרים: “אלוהים הוא השולט”, הם אינם מבינים כלל כיצד המערכת פועלת. אלה הם האנשים שאומרים שאלוהים הוא האחראי לכל הדברים שמתרחשים על הפלנטה, שוב, אינם מבינים את המערכת. הרשו לי לשאול אתכם דבר מה. האם באמת נראה שאלוהים אחראי לכל הדברים? עבור רוב האנשים, המערכת של המציאות הרוחנית חייבת לכלול היררכיה של עוצמה ואלוהים חייב לעמוד בראשה. אולם, המערכת האמיתית היא זו: אלוהים אינו שולט בדבר ואינו אחראי לדבר! במקום זאת, האדם הוא שמחולל את השינוי ~ הוא שמוצא את אלוהים בתוכו, הוא שמתעורר אל האור והוא שמאפשר לאור האלוהים לזהור באמצעותו. לכן, האדם הוא שמושל בפלנטה הזאת! ככל שיותר אנשים יפתחו את הדלת הזאת ויבינו את המערכת, כך יתעצם האור על הפלנטה.

קיים בלבול ממדי בכל מקום. אתם מבקשים נבואה והנביא יוצא אל הצד האחר של הצעיף כדי לראות מה טומן בחובו העתיד עבור כדור הארץ. והוא רואה תוהו ובהו! הדברים תמיד משתנים עבור עיניים תלת-ממדיות שמביטות אל תוך הריק הבין-ממדי. אין שם הגיון תפיסתי תלת-ממדי, וזה נראה כשטויות. אך הנביא חייב למצוא הגיון בכל זה, נכון? לכן הרשו לנו להוסיף חלק זה של הפאזל עבור הנמלה: לפתע, הנמלה נמצאת שוב על גבי התמונה הענקית, אך פני האלוהים ממשיכים להשתנות. אז הנמלה חוזרת ומספרת לנמלים האחרות: “זה מבלבל אפילו יותר ממה שחשבתי! ישבתי שם ועסקתי בענייני והצבעים התחילו להשתנות מתחת לרגליי!” הנמלים האחרות אינן מבינות זאת.

עכשיו, בואו נוסיף ממדיות אחרת לציור “פני האלוהים”. הבה נהפוך אותו לציור תלת-ממדי, לא לציור דו-ממדי. לפתע, הנמלה מטפסת על גבעות הצבע שתמיד משתנה! הנמלה אומרת: “פני האלוהים הללו מבלבלים מאוד, משום שעכשיו יש הרים של צבע משתנה, אבל עדיין פני האלוהים אינם נראים”. הבעיה היא אותה בעיה. כאשר אתם נכנסים למצב בין-ממדי, שום דבר שתראו לא יראה כמשהו שאתם רוצים לראות, או שהתרגלתם לראות בהתנסות חייכם. לכן, אין כל הגיון או תפיסה ברורה. אתם מקבלים אפוא החלטות בממד השלישי המבוססות על התנסות החיים שלכם, אבל אף אחת מאותן החלטות אינה מדויקת, כיוון שהן משקפות רק את המציאות שלכם, לא את המציאות של אלוהים.

עתיד הפלנטה מצוי באותו מצב בין-ממדי, המיוצג על-ידי כל פוטנציאל אפשרי שקיים. דמיינו את התוהו ובהו, את התוהו ובהו לכאורה של הפוטנציאלים העתידיים שנבראו על-ידי ההחלטות של כל אדם על הפלנטה. כל דבר שאתם עשויים לעשות… מיוצג במקום אחד! אבל אין זה מקום. אמרתי לכם שזה חומר מתקדם. אני מכין אתכם כך שתבינו כיצד המערכת עובדת יחד אתכם, ואת היופי הנפלא שלה. אה, היא יפהפייה! אתם מבינים, לכם היא נראית כתוהו ובהו. לעינינו היא יפהפייה ויש לה סדר נפלא. ואפילו לא התחלתי עדיין לדון בחלק המבלבל.

[צחוק]

אני משער שעליי לומר לכם. מי אתם? ובכן, חלק שלכם קיים בממד השלישי ואתם מכנים אותו בן האנוש. זה חלק שלכם. הוא לא כל שאתם, רק חלק שאתם חושבים שהוא אתם, משום שחלק זה נתפס על-ידכם כשלם בממד השלישי. זה החלק שמתעורר בבוקר, מביט במראה ורואה שהזדקן בעוד יום. זה החלק שתמיד מחפש אחר האלוהים על גבי הציור, כמו הנמלה, אבל שלעולם לא רואה את התמונה הגדולה, או את הנושא הגדול.

הרשו לי לומר לכם מי אתם [ועוד על כך בתקשור בעתיד]. כאשר אתם מגיעים לפלנטה, אנרגיה מופקדת ברשומות האקאשיות. קיים מערך שמתחיל ברשת הקריסטל, כך שכל דבר שאתם עושים הופך לחלק מגאיה. קיים גם חלק נפלא שלכם שאתם מכנים בשם העצמי הגבוה. זה השותף הרוחני של נשמתכם. מניתי, אם כך, כבר שלושה חלקים שלכם אבל אתם מודעים רק לאחד… לדמות שבמראה. אה, זה אפילו יותר מסובך. בכל פעם שאתם מגיעים אל הפלנטה בביטוי פיזי נוסף, אתם עושים זאת עם אותו שותף-נשמה עצמי-גבוה. הרשו לי להסביר. העצמי הגבוה שלכם יודע מי הייתם… הוא מכיר את ההיסטוריה הפלנטרית התלת ממדית שלכם. משום שחלק זה שלכם היה כאן בכל אחד מהביטויים שלכם! אה, זה מסתבך אף יותר ~ במערכת הפוטנציאלים הבין-ממדית הזאת, קיימים חלקים ופיסות שלכם גם בצד האחר של הצעיף אשר מסייעים לכם. חייבים להיות. חשבו על זה. הדבר מסביר את מערכת הבריאה המשותפת. כיצד תוכלו לברוא במשותף על הפלנטה כאשר יש לכם רק חלק אחד? האם אינכם מבינים שאם אתם חלק מהמנוע של דרך פעולת הדברים, אתם חייבים להיות מנוע מציאות המורכב מחלקים רבים? אינכם יכולים להיות חלק אחד שמבקש מהחלקים האחרים שיעזרו לו. אתם מבינים, זו דוקטרינה ישנה והיא לא תברא במשותף שום דבר. אתם אנרגיות מרובות שעובדות יחד כדי לברוא סינכרוניות.

כעת בואו ניישם זאת לסיפור הנמלה. הנמלה עולה על הציור, הצבעים משתנים, הטופוגרפיה ממשיכה להשתנות והנמלה מתוסכלת. היא מתייאשת כיוון שהיא רואה דברים רבים מדי והיא אינה מבינה. היא פוגשת בעצמה! עכשיו היא אומרת: “לא רק שפני האלוהים הללו בלתי-רגילים, משתנים ונעים, אלא בכל מקום שהלכתי, פגשתי בעצמי! בדרך כלשהי, אני נמצאת על פני האלוהים”. נכון! זו המערכת.

למעשה יש כאן סדר כלשהו, אבל עדיין לא סיימתי לתאר באוזניכם את כל החלקים המבלבלים. לא רק שישנם חלקים ופיסות שלכם במרק בין-ממדי זה של תוהו ובהו, קיימת גם השאלה מי הייתם. מה שאתם מכנים בשם הרשומות האקאשיות הוא תיעוד הגלגולים הקודמים שלכם. זה בממד השלישי, ממש כמותכם. יש כאן למוריאנים והם מבינים על מה אני מדבר. כמה פעמים חייתם על כדור הארץ, למוריאנים? שאמאנים, אתם מוצאים את עצמכם יושבים בכיסאות כמרפאים היום. אתם מתעניינים כל-כך באנרגיית הריפוי של השבכה! וכמה פעמים על כדור הארץ נדרשו לכם כדי להגיע למקום זה? חמישים פעמים? מאה פעמים? יותר? ואילו יכולתי לספר לכם מי הייתם, כיצד תרגישו? ומי מכל מי שהייתם בעבר, לדעתכם, אתם רוצים להיות?

ובכן, יש לי עוד חדשות מבלבלות… זהו דבר-מה שאנו מלמדים מזה כמה שנים: אין דבר כזה גלגולים קודמים! במקום זאת, אלה הם חיים “עכשוויים”, משום שזה עתה אמרתי לכם שכל הביטויים הללו נכנסים אל תוך רשת הקריסטל, נכון? משמעות הדבר היא שכאשר אתם מגיעים לפלנטה (תהיו מי שתהיו) במצב בין-ממדי כל אותם גלגולים פעילים על גבי הרשת. והדרך שבה המערכת עובדת היא שכולם זורמים הישר אל תוך הדנ”א שלכם כאשר אתם מגיעים לכאן! כל יצור שלטענתכם הייתם בעבר נמצא בתוככם. זה מה שהופך אתכם כה שונים אלה מאלה.

מבורך הוא האדם שמאפשר ללבו להיפתח ולאקאשה לזרום החוצה, כך שיראה את העבודה שהגלגולים הללו עשו יחד עם הגלגול הנוכחי. הוא רואה את הנשמות העתיקות ואת שושלת העבר שלו. הוא רואה נשמות תאומות משום שהחותם שלהן טבוע כאן לנצח. המערכת יפהפייה, אבל לכם, היא נראית מבלבלת.

מחר נספר לכם כיצד תוכלו לנסות להבין אותה יותר. לכן, יש להקשיב לשני התקשורים הללו כצמד. אתם נפלאים על הפלנטה הזאת. הרגע נתתי לכם מידע שבכל פעם שאתם מגיעים לכאן, אתם מותירים דבר-מה מאחור. אמרתי לכם שקיימים חלקים רבים שלכם בצד האחר של הצעיף שאתם מכנים בשם בין-ממדיות.

כמה מכם מרגישים בכך בברור ואומרים: “ובכן, החלקים האחרים הללו הם המדריכים שלי בזמן שאני כאן”. אתם צודקים! כמה מכם מכווננים אליהם מאוד. אתם אומרים: “המלאכים נמצאים עמי”. שוב נכון, אבל יש לי חדשות בשבילכם: אתם נמצאים אתכם! לכן הקשר עם הרוח “מרגיש” טוב כל-כך, מבינים? זה איחוד מחדש כלשהו, אם אתם מאפשרים אותו. אבל יהיו אלה שיאמרו: “אני לא אוהב את זה. אני לא אוהב את הרעיון של ‘אני עם עצמי’. אני רוצה משהו גדול יותר; אני רוצה מישהו חשוב מאוד ודגול שימצא עמי”. אה, זה מישהו חשוב! חלק מאלוהים שאתם; ישות נצחית שאתם; יצור נעלה של אלוהים שאתם, האנרגיה הזאת דורשת שתבינו רבים מהדברים המבלבלים הללו בנוגע לישות רבת החלקים הנפלאה שלכם.

תמו אותם ימים תמימים שבהם נכנסתם לבניין כגון זה וקיוויתם שאלוהים יעשה משהו עבורכם. עכשיו המצב טוב יותר! אתם נכנסים לבניין ומוצאים את המאסטריות שלכם ~ מבינים מי המשפחה, מי באמת המגשים, ואתם מתחילים לתרגל הגשמה עצמית. המערכת קיימת למענכם והיא יפהפייה… מלאה בשירים. “שירים” היא המילה היחידה שבה אני יכול להשתמש. כאשר אתם נהנים ממוזיקה על כדור הארץ, לעתים קרובות היא ממלאת את לבכם. אתם חושבים שהיא קיימת רק בצד שלכם, נכון? ובכן, חשבו שוב! יש לי מוזיקה בשבילכם, וכאשר תשובו ותראו אותי, הצלילים יתנגנו; המקהלות תשרנה, ואתם תפרצו באור ותשירו על פני האלוהים, מהם אתם מהווים חלק. לא תוכלו שלא לעשות זאת, אתם יודעים? אתם תשירו בשמחה ותהיו מלאים בשמחה. אהבת האלוהים אינה מלאה בכללים. זה המסר של קריון. אהבת האלוהים מלאה באחדות ובחמלה.

אני קריון ודיברתי באמצעות השותף שלי במשך 18 שנים. ומעולם, מעולם לא אמרתי לבני האדם שאני המקור היחיד שלו הם צריכים להאזין, משום שיש חלקים של אלוהים בכל מקום. יש שמדברים באמצעות מתקשרים אנושיים במקומות כה רבים ומעבירים מידע משמעותי, גברים ונשים. אחדו את המידע. אחדו את המסרים הללו וקבלו את המסר הגדול יותר. אל תניחו חומות סביב האחר ותאמרו: “אל תלכו לראות את האחר”. הקשיבו. אם מתקשר כלשהו יאמר לכם זאת אי פעם ~ יאמר לכם זאת אי פעם ~ עזבו! כיוון שאין אלה דברי האלוהים. אלוהים הוא אתם, משפחה, והוא פתוח לכל אחד ואתם זקוקים אלה לאלה בדרך זו. זה היה המסר שלי מאז ומעולם וכזה יישאר.

זה זמן טוב לריפוי, נכון? אז מי יתחיל להבין מי הוא? ואולי אתם הם אלה שירפאו הערב? האם זה נפלא מדי? האם תאפשרו זאת? האם באמת עליכם לבקש זאת מאלוהים? האם זה גורם לכם להרגיש טוב יותר לבקש זאת מקריון? כיוון שהריפוי שלכם אינו בידי. התשובה בידי, אך לא הריפוי שלכם. מבינים? האם אתם יכולים להיכנס פנימה ולהתחיל לראות את תפארתכם?

“זה קשה מדי, קריון, זה קשה מדי. אני מעדיף לבוא למקום, לשבת בו ולהירפא על-ידי כוח עליון”. נכון, כך אתם מעדיפים! זו התשובה שאותה בני האדם אינם מבינים. הריפוי הוא חלק מהמערכת של אלוהים שאתם כבני אדם בראתם. מערכת מקודשת זו היא חלק מכם והיא מוכנה לתת לכם את הריפוי לשמו באתם. לכן תבעו לעצמכם את המאסטריות שלכם. הבינו שאתם חלק מכדור הארץ ומהמערכת הזאת.

[אתנחתא]

כל שאני יכול לעשות הוא להזמין אתכם לראות את האור. איני יכול לגעת בלבכם באופן אישי. איני יכול לגרום למוח שלכם לחשוב בדרך שונה מכפי שתרצו שיחשוב.

זה מקום בטוח כאן, אתם יודעים? כן, יש כאן מלאכים ~ מלאכים יפהפיים. אין להם עור וכנפיים כמו לכם, ויש להם שמות שמושרים באור. הם מכילים חלקים ופיסות של מה שמכונה בפיכם השושלת שלכם. כמה מהם מייצגים את אלה שאהבתם ושאיבדתם. הם כאן. אתם מטילים בכך ספק? אני מזמין אתכם להריח אותם. אתם מכירים אותם, משום שהכרתם אותם במשך שנים. לכן אתם מכירים את ניחוחם. אפשרו לניחוחות האישיים שלהם לרחף סביבכם. הקשיבו לרגש לבם באמצעות לבכם. משום שאם מה שאמרתי לכם היום הוא אמת, אתם צועדים עמם בכל יום במרחב בין-ממדי. האם אתם מאמינים?

הניחו להם להביט בכם עתה ולומר: “כל הכבוד, ילדי. אנו גאים בך”. לא היינו אומרים את הדברים הללו אלמלא היו נכונים. זה גדול מדי עבורכם? ובכן, יש עוד. נמשיך מחר.

וכך הוא.

קריון