הלווייתן היפהפה ~ מסר של אחדות

מאת קריסטין בירס
מאנגלית: סמדר ברגמן

את מזהה אותי?

האם זו הפעם הראשונה שאתה מנסה לתקשר?

כן, איזו אנרגיה את מרגישה?

אני לא יודעת, הרטט בהחלט מוכר לי, אבל במודע, אני לא יכולה לזהות אותו.

אני עתיק, זקן כמו הכוכבים והייתי על הפלנטה הזאת במשך אלפי שנים, לאחר שהגעתי ממרחק רב, אשר לא יהיה כה רחוק, בקרוב. האם ניחשת כבר?

אתה מסיריוס?

כן.

המממ, אנרגיה עתיקה מסיריוס. האם דיברתי איתך בעבר בתקשור אחר?

לא. אני לווייתן.

אה, כמה נפלא! אז האם אמרת שתהיה קרוב יותר לבית בקרוב?

כן, ממש כפי שאת, גם כן, קרובה יותר אל הבית, כיוון שהמסתורין יתגלה בקרוב. בתוך גלים שוטפים של מים, רטטים וצליל, בכל הזרמים, מצויה האנרגיה שאני מתהד. אני מדבר בשם כל הלווייתנים, ואני מהות כל הלווייתנים, כיוון שכולנו אחד, בגופים שונים, ממש כפי שאתם בגופים שונים. היו לנו שנים נפלאות על הפלנטה הזאת, אכלסנו את האוקיינוסים הנפלאים הללו, שהינו בקרב חברינו, הדולפינים הבוראים-השותפים. פגשנו כה רבים מכם, על פני המים, בתוך המים, כיוון שכולנו חולמים, בנוזל.

קצוות חדים רבים כל-כך מתקהים, כמו צדפים בגלים, כדי שתוכלו לגלוש, לשחות ולנשום בקלות רבה יותר. כיוון שאת רואה, ידידתי, הלווייתן הוא ידע, הלווייתן הוא חכמה והלווייתן הוא בית. הבית שהולך וקרב, ושחי בתוך כל אחד….

אני יכולה לשאול אותך על הדולפינים והלווייתנים? מה התפקיד שלהם בהתעלות שלנו, של האנושות, אינדיבידואלית וקולקטיבית?

אנו שמחים ששאלת את השאלה הזאת. ישויות אכלסו את הפלנטה הזאת במשך עידנים של זמן והלווייתנים והדולפינים הם חלק מהקבוצה הראשונית הזאת. הפלנטה הזאת תמיד הייתה מקום של ביטוי ובריאה עבור כל הצורות והאנרגיות החיות. אנו הגענו מפלנטה מרוחקת שיש לה מקור ראשוני משלה, במסגרת האנרגיות של סיריוס. אנו נמשכנו לכאן, בגלל ההזדמנות שלנו לגדול וללמוד, כמו גם כדי לסייע. אנו, דולפינים ולווייתנים, קיימים ומתקשרים במסגרת שפת אור ורטט. האווירה וסביבת המחייה שעל פלנטת הבית שלנו נוזלית ותנועתית מאוד, ולכן חשנו בנוח לחיות באוקיינוסים, כאן, על כדור הארץ.

ללווייתנים ידע רב אשר מקודד בתוכם, בכל הקשור לתחילתה של הגלקסיה הזאת וכדור הארץ הזה, ועל רבות מהישויות ומהאנרגיות שביקרו או שחיו כאן. יש לנו את היכולת לשדר מידע, באמצעות צליל, טלפתיה ורטט. אנו שירתנו כשומרי הידע והשלום עבור האנושות כולה, כמו גם עבור הפלנטה, ואנו משחררים את שאנו מחזיקים, אט אט. הדולפינים נושאים את אנרגיות הטרנספורמציה והשמחה, והם שירתו כמורים, הדגימו תנועה, נוזליות וזרימה, השתמשו באנרגיית האור.

האם יש לנו גישה למידע הזה? האם אנו יכולים לשאול או האם עלינו להמתין לזמן מסוים שבו הוא ישוחרר?

לכולם יש גישה, כיוון שכל שעליכם לעשות הוא לשאול, ובתגובה לשאלה שלכם, התשובות הדרושות יינתנו לכם בשמחה. הלווייתנים בעיקר נושאים ידע רב שעדיין לא שוחרר. אם נשחרר את כל הידע בבת אחת, לא תוכלו לעכלו, לכן שלחנו לאט אל הפלנטה, אל האנשים, את שהיה דרוש, באופן גלובלי, כדי לעורר זיכרונות מסוימים. אנו הקרבנו את הגופים הארציים שלנו, כדי ליזום מודעות חשובה, על ערכם של כל בעלי החיים, בים ובאוקיינוסים. וכמו כן, להוליד מודעות לגבי האור והחיבור האנרגטי והרגשי שכל היצורים החיים חולקים. רוב הלווייתנים עזבו ושבו לפלנטה שלהם, כיוון שהיה זה גם שירות לצמיחה שלהם. אולם מעטים חזרו לכדור הארץ כלווייתנים, כדי להמשיך לאפשר גישה למידע.

הדולפינים, בדרכם הייחודית, חווים הנאה רבה ממערכת היחסים הישירה והאינטימית שלהם עם בני האדם. הם מתקשרים שמחה, כבוד וקלילות. באמצעות טבעם האוהב, הם מעוררים הנאה מולדת, ומסייעים לאנשים להגיע לכדי הבנה אישית, מסייעים לאנשים להיזכר, לזרום במסגרת הסביבה שלהם. הם גם יכולים לעזור בתהליך הריפוי, על-ידי תשדורת וחלופה של רטט. מחלה היא אנרגיה באחת מצורותיה הרבות, והדולפינים הם מניעי אנרגיה טבעיים ביותר. אתם יכולים לקרוא להם, אפילו אם אתם רחוקים קילומטרים רבים מגוף מים. הם משתוקקים לעזור.

במסגרת הטרנספורמציה וההתרחבות האישית שלכם, קיימת שותפות אינטימית יותר עם הלווייתנים והדולפינים, באמצעות הכוונה והתשוקה שלכם. אתם יכולים לעזור לנו לשחרר ולהפיץ את המסר שלנו לעולם כולו, כמו גם אליכם, למען ההתעוררות שלכם עצמכם. בעת המדיטציה שלכם הפכו לאור שאתם והתמזגו עמנו. אנו מברכים את פני כולם. האיחוד שלנו הופך אז בטבעיות לביטוי גדול יותר של אור, שעה שהוא נע דרך המים ואל האטמוספירה.

הפלנטה כולה משתנה והופכת נוזלית יותר ויותר, שעה שאנרגיה ואור חדשים מוזרמים אל תוכה. קיפאון המחשבה והצורה משתנה בגלל תנועה זו. אנו, הלווייתנים והדולפינים מסוגלים לעזור, כיוון שהבית שלנו, הקיום שלנו, הוא אותו מצב של אנרגיה.

ככל שתהליך ההתעלות ימשך, האם תעזבו או תישארו?

רובנו נישאר, כיוון שזו חוויה הדדית ולמידה הדדית. אולם יהיו מחזורים שבהם קבוצות יעזבו בו-זמנית, כדי לעורר תגובה אשר תאחד את האנשים למטרה משותפת. כמה, מעטים, נולדו אל תוך הקיום האנושי, כדי להביא את הידע שלהם אל תוך צורת ביטוי שונה. אלה אשר בחרו באופציה “חדשה” זו הם ישויות חכמות ואוהבות מאוד, מלאות בהבנה ובסבלנות עצומות. הן משדרות לכל את היופי הטמון בכל הדברים.

אזורי המים של כדור הארץ הם מקומות עוצמתיים ביותר. הם מלאים בצורות חיים נפלאות ובתנועה אדירה. זהו מקום של עושר ויופי. במידת האפשר, כחלק מההתרחבות המתמשכת שלכם, הגיעו אל האוקיינוס, ואז פשוט עמדו בתוך המים. הרגישו בגלים נעים דרככם וסביבכם. ראו את האור מסתנן דרכם ושימו לב לצבעים שנוצרים. זוהי פריזמה אשר נעה ללא הרף, מלאה בפוטנציאל ובשינוי. הפכו לחלקיק מיקרוסקופי והרגישו בקיום שלכם, באותה רמה. שלחו את האנרגיה שלכם אלינו, דרך המים, והיפתחו לנפלאות של דרך תקשורת חדשה. אנו אוהבים לחלוק ולהיות עם כולכם, ומשתוקקים לפגוש בכל אדם ולתקשר באופן אישי עם כל אדם.

ככל שאתם מתפתחים, בסיס התקשורת שלכם יהפוך טלפתי יותר ויותר, יהיו תשדורות רבות יותר של צליל ומחשבה, ללא אמירת מילה. האנושות תמיד הוקסמה מדרך התקשורת שלנו, ואנו הגענו גם כדי להביא השראה. מחקרים רבים כבר בוצעו, ועוד יבוצעו ככל שתמשכו במידה גוברת והולכת אל המים ואל היכולות אשר עולות בתוככם.

האוקיינוסים יהפכו חשובים ביותר בשנים הבאות. יהיו בסיסים ומרכזי למידה רבים בתוך המים או על פני המים, כיוון שהמים הם מוליך טבעי של צליל, אור וכל הרטטים. שלחו את אהבתכם ואת אורכם אל האוקיינוסים עכשיו, העצימו רגע זה למען כל הרגעים העתידיים. תקוותנו היא שאתם תהיו מוכנים לראות אותנו באמצעות מודעות חדשה, כבוראים-שותפים, כתזכורות עבורכם לגדוּלה שבכם ובכל החיים. אנו חבקנו אתכם במשך דורות של זמן ואנו מקדמים בברכה מערכת יחסים אינטימית ואוהבת יותר.

הגוף האנושי שלכם מורכב ברובו ממים, נכון? כאשר אתם מכבדים ומוקירים את התנועה והיופי של האוקיינוסים, אתם בו-בזמן מכבדים ומעצימים את היופי והנזילות שבתוך הצורה הפיזית שלכם. אתם משדרים של צליל ורטט. צרפו זאת לאנרגיה שמקיפה אתכם, שהיא אתם, ושירו ושחו עם הידידים שלכם, הלווייתנים העדינים היודעים-כל ועם הדולפינים המרפאים והעליזים. אנו קוראים לכם ומזמינים אתכם לשיר את שירכם איתנו. זהו זמן דגול ונפלא. היו מאושרים שאתם לוקחים בו חלק. אנו, הלווייתנים והדולפינים, זכינו להיות כאן ואנו גאים להיות כאן עם כולכם.

 

http://www.awakeningrainbows.com/