הכיול מחדש של העצמי – חלק ראשון

לי קרול מתקשר את קריון

28 באפריל, 2012

ניופורט ניוז, וירג’יניה, ארצות הברית

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנו יודעים שהתקשור הזה ישן מעט, אך כיוון שהספר ה-13 של קריון הולך ונבנה, כמה מהתקשורים העוסקים בכיול מחדש זוכים לטיפול נפרד. המדיניות שלנו היא להביא לכם חלק מהתקשורים שיכללו בספר חדש זה, אף על פי שהם יצורפו יחד בשלב מאוחר יותר עבור הספר. הדבר נעשה “ברוח הרשת החופשית”, ומה שעשינו בעבר עבור אלה שלא יכולים להרשות לעצמם לרכוש ספר. המסר של קריון הוא אחד מתוך שלושה, ומסר זה מתמקד שוב בטענה המופרכת שאנרגיה חשוכה היא דבר “חי”.

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ב-2012.

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. כל הדברים שיכללו במסר היום עוסקים בבני האדם ובדברים שמשנים, פשוטו כמשמעו, את הפרדיגמה של המציאות שלכם. לכן היום היה מלא בדוגמאות של חשיבה שונה [מתייחס לסמינר], ומסר זה יהיה המשך הנושא ההוא. מאז תחילת השנה, נתנו לכם מסר אחר מסר שהצביע על כך שהדברים שונים וביקשנו מכם לבחון דבר מה שלו קראנו “הכיול מחדש של כל הדברים”.

אני מדבר אליכם ברגע זה באופן ליניארי באמצעות תקשורת אליה אתם רגילים. הדבר אפשרי בשל הניסיון והתרגול שהשותף שלי קיבל במשך השנים. הוא מסוגל אינטואיטיבית לתרגם תקשורת רב-ממדית זו מהצד הצעיף שלי לצד שלכם.

תקשור הוא תהליך של תרגום מסרים רוחניים באמצעות בן האנוש. אבל במסגרת תהליך זה, עדיין קיים המסנן התלת ממדי של האדם. התרבות, השפה, תהליכי החשיבה נמצאים עדיין במקומם. לכן, חלק מתקשור מדויק כרוך ביכולת של המתקשר לזוז טיפה הצדה ולאפשר למידע לזרום עם כמה שפחות סינון. התקשור מעולם לא היה השתלטות על הרצון החופשי של האדם. אתם הייתם מכנים מצב שכזה בשם “דיבוק”, ולא בכך מדובר. במקום זאת, זהו מיזוג שמבוצע באהבה כדי להעביר מידע, אנרגיה ותקשורת ממקור אוהב אליכם.

אני מספר לכם זאת משום שקשה לתקשר את השיעורים הללו. אם לא חוויתם סוג מציאות מסוים, אזי קשה לי ללמד אתכם עליו. אינכם יכולים למצוא הקשר. אולם אעשה זאת היום, ביודעי שקשה להבין אותו. אני מעביר מסר זה שמגיע בשלושה חלקים. המסר של היום הוא החלק הראשון. אולם כל מסר שלם בזכות עצמו. לכן המסר הזה יהיה שלם בזכות עצמו והאחרים גם כן. אבל כאשר תחברו את השלושה יחד, הם יהיו גדולים יותר מסך חלקיהם. זו השפה השלישית בפעולה, ויש יותר בסיפור זה מסך המילים שאני אומר.

אם יש לכם תודעה פתוחה לדברים מסוג זה, יקרים, אתם כבר מבינים שהגוף שלכם יודע  מה מתרחש. אנשים צעירים, אתם תירשו פלנטה שונה מאוד מזו שקיבלו הוריכם. האנרגיה משתנה ומתכיילת מחדש. רבים מכם מתחילים להבין מה חדש לפני עובדי האור. אקרא למסר זה “הכיול מחדש של העצמי”. אין לבלבל אותו עם התקשור ששמו “הכיול מחדש של האנושות”, שכבר נמסר. זה הכיול מחדש של לב ההוויה שלכם.

אנרגיה – תפיסה לא מובנת

קשה מאוד להגדיר או להסביר את האנרגיה בפני עצמה. תכופות, כאשר אנשים מדברים על אנרגיה, הם מדברים על זו שפועמת באופן ליניארי מבעד לכבלים במערכת רב-מופעית, כגון החשמל שלכם. לא על כך אנו מדברים. האנרגיה שאנו מדברים עליה אינה מידע סינגולרי. היא לא תלת ממדית, אלא תכונה רב-ממדית של זרימה משותפת של כדור הארץ והתודעה, שנמצאת בכל מקום סביבכם והיא מאפשרת את מה שאתם מכנים הגשמה.

אתם נולדתם באנרגיה מסוימת. אנו מדברים על הרשתות של הפלנטה שהכילו אנרגיה מסוימת, אך היא לא מוגדרת היטב. אתם עשויים להיכנס לחדר ולומר: “ובכן, אין כאן אנרגיה טובה היום”. ביום אחר אתם עשויים להיכנס ולומר: “וואוו, הרגשתם את האנרגיה היום?” אם מישהו יבקש מכם להגדיר זאת, יכול להיות שתתקשו. אולם אתם משתמשים במילה כדי לתאר דברים חיוביים ושליליים, כיוון שאתם מבינים שהיא מקוטבת.

הדבר שאני מתכוון לדבר עליו בשיעור זה מתייחס לאנרגיה אליה אתם רגילים על כדור הארץ, תהיה המשמעות שלה עבורכם אשר תהיה. זו האנרגיה בה אתם חיים, עובדים, מודטים וסוגדים – ואנרגיה זו משתנה. הדבר משפיע על מה שנחשב אצלכם לרגיל, משום שדברים אלה מייצגים את “אזור הנוחות” שלכם. ולכן אילו יכולנו לתת לכם עצה אנרגטית כלשהי, היינו אומרים: “צפו לשינוי של הדברים הרגילים”. קשה לעשות זאת.

בני האדם שורדים כיוון שהם יודעים מה טיבם של הדברים הרגילים וכיצד הם אמורים להרגיש. כאשר אתם צועדים מנקודה אל”ף לנקודה בי”ת, אתם מצפים לדברים מסוימים – האוויר שאתם נושמים, כוח הכבידה שאתם חווים, המגנטיות אליה רגילים התאים שלכם באמצעות הרשת. נניח שהייתי אומר לכם שהדברים הללו ישתנו? אבל הדבר היחיד שאתם מודעים אליו באמת כבני אדם הוא שמשהו שונה. כמה מכם עשויים לומר: “האנרגיה מרגישה מוזרה היום”. היא יותר ממוזרה. היאמתכיילת מחדש.

שינויים ברשת הקריסטלית – שינוי העבר

בואו נתחיל בכך שנדבר על הדברים שמרגישים לכם שונים. הנה דוגמה לכיול מחדש, וזה סיכום של מה שנתנו בעבר הלא רחוק בנוגע לרשתות. אמרנו לכם שהרשת הקריסטלית של הפלנטה, תכונה אזוטרית, בלתי נראית, רב-ממדית של גאיה, משתנה. אמרנו לכם שזה זיכרון “הפעולה” של האנושות. היא זוכרת את בני האדם ואת מה שהם עושים. היא “רשת הזיכרון” האזוטרית של פעולות האנשים, כביכול.

לכן, הרשת הקריסטלית קשורה לגאיה ואחראית למה שאתם מכנים בשם “שערים” (פורטלים), וכמו כן למה שאתם מכנים “אנרגיה שלילית ישנה”. היא עוצמתית בנקודות שבהן התרחשו מלחמות, כיוון שהיא משקפת זיכרון של מה שבני האדם עשו בקרב. היא מגיבה לרגשות האדם. זו הרשת הקריסטלית, והמטפורה של כל דבר קריסטלי היא שהוא מחזיק בזיכרון וברטט. לכן דמיינו רשת בלתי נראית סביב הפלנטה שזוכרת את מה שבני האנוש עשו.

במקומות שמרגישים חשוכים, ייתכן שהתרחשו מלחמות ואלה הם שדות הקרב שאתם מעדיפים שלא להתקרב אליהם. עובדי אור חשים תכופות את כאב המוות, הפחד והחרדה. אלה נותרים בתוך האדמה, ואתם יודעים שאני אומר לכם משהו שרבים חוו ודיברו עליו. כמו כן, ישנם מקומות על הרשת שהם שערים של ריפוי ושמחה, ומה שהשותף שלי מכנה אפילו “הרחם של גאיה” – מקום שאליו אתם יכולים ללכת ולרחוץ בשפע החמלה האנושית.

לפני זמן מה, סיפרנו לכם משהו עוצמתי ביחס לאנושות. אמרנו לכם שבני האדם אחראים להצבה או “להטענה” של הרשת הפלנטרית הזאת. אולם, כאמור באנרגיה, טיפוסי שתחשיבו מערכת זו כזיכרון ליניארי. משמע, שתחשבו שגם הדברים החיוביים וגם השליליים נכנסים לזיכרון ומאוחסנים באותה רמה על הרשת. לא כך הם פני הדברים, ואתם יודעים הכול בקשר לכך. מה אתם רואים בחדשות שלכם? מהי הדעה המוטה בין השמחה לאימה? איזון זה הוא הטבע האנושי, והרשת משקפת תכונה זו של האנושות. היא מעניקה דגש גדול הרבה יותר לדברים שליליים.

עד כה, יקרים, כדור הארץ זכר אנרגיה חשוכה בדרך לא ליניארית והעניק דגש רב יותר למקומות בהם מתו המונים ולמקומות בהם נחווה סבל רב. הרשת זוכרת אימה הרבה יותר מאשר הולדת ילד. היא אחראית למה שאתם מכנים “רוחות רפאים” וכל שאר התופעות שמנגנות את ההקלטה בדרך דומה – זוהי הרשת הקריסטלית.

כאשר אתם מביטים בפלנטה ושואלים מהו הרטט של היום, התשובה מתקבלת בדרך כלל באמצעות מדידת הרשת הקריסטלית. על כך מבוסס הרטט של הפלנטה – מה בני האדם עושים ומה עשו בעבר. אז אמרנו לכם שהדרך שבה זוכרת הרשת את פעולות האדם מתחילה להשתנות.

יש לכם עכשיו תשובה לשאלה קוונטית: איך יכולים דברים שיעשו בעתיד לשנות את העבר? הדבר מתרחש עתה, כיוון שמה שאתם עושים עכשיו משנה את הליניאריות של “מערכת הזיכרון” של הרשת. מה שיקרה אפוא הוא שהחיובי ישא אנרגיה דגולה וגדולה הרבה יותר אל הרשת. לכן, הדבר משכתב את כל מה שנמצא שם, המכונה אנרגיה מן העבר.

יבוא יום שבו תוכלו לצעוד אל תוך שדה קרב ולומר: “אני לא מרגיש כלום”. זאת משום שצעדו שם אנשים שהם עובדי אור ובכל צעד שלהם, הם שינו את תכונות שדה הקרב. לכן האנרגיה החדשה מסוגלת לאפשר לאנשים שחיים עכשיו לשכתב את העבר!

הדבר נמצא מחוץ לתחום המציאות שלכם. עוד לא הבנתם זאת. אתם רוצים שתהליך האחסון ימשיך להיות ליניארי והוא אינו כזה. ולכן אנו אומרים שמתרחש כיול מחדש של העצמי – זאת אומרת, כיול מחדש של מה שאתם מצפים שיהיה ממשי. זה לא יכול להיות אישי יותר מכך. דמיינו את פני האנרגיה עבור האנושות, אילו האנרגיה של ההיסטוריה תשתנה.

אם הרשת משקפת את התודעה האנושית והרשת מכיילת את עצמה מחדש, אז “העצמי” של האדם מתכייל מחדש אף הוא באותו אופן. טבע האדם תואם למודל של מה שמתרחש ברשת. האנושות תהפוך בסופו של דבר רכה יותר, תיתן דגש ליופי במקום לאימה.

דמיינו מצב שבו שמן לא צף למעלה כאשר מערבבים אותו עם מים. תוכלו לומר: “אבל שמן תמיד צף למעלה. הוא חייב. מדובר במולקולות, בדחיסות והוא תמיד צף למעלה”. ומה אם היינו אומרים שיבוא יום שבו הפיזיקה עצמה תשנה את המציאות של כל הדברים המוכרים לכם? ושמן יהפוך קרוב יותר לדחיסות של המים, ואי לכך, הוא פשוט יצוף באמצע ולא למעלה? אם כך היה קורה, אתם הייתם אומרים: “זה מוזר, משהו כאן לא בסדר”. לא הייתם מבינים זאת, וזו הנקודה. המציאות שלכם גורמת לכם לחשוב באופן מוטה על דברים שתמיד היו כפי שהיו ולא מאפשרת לכם לשקול דברים שעשויים להיות.

אם משהו יכול להשתנות במידה כזו שהוא משנה את כל הדברים להם אתם מצפים או שחשבתם שנכונים ואמיתיים, כיצד תגיבו? בהתבסס על התנסויות ההישרדות המרכזיות שלכם ומה שלמדתם על הפלנטה, כיצד הייתם מתמודדים עם מצב שכזה? האם תוכלו לכייל את עצמכם מחדש ולומר: “אני מבין שכך זה היה פעם וכעת זה שונה”, ותתקדמו? או האם תתבוננו ותאמרו: “אני תוהה מתי זה יחזור להיות כשהיה?” דבר זה, יקרים, הוא לב לבו של המסר הזה, כיוון שבשעה שהאנרגיה על הפלנטה משתנה, אפילו הנשמות העתיקות יתפתו לומר: “בטח, קריון, זה נפלא. זה טוב. אני אוהב את זה. אני הולך לעבוד עם זה”. ואז בשעותיהן החשוכות, הן יאמרו: “התעייפתי מכל זה! מתי הדברים יחזרו להיות כשהיו?” הסיבה היא שאתם גדלתם באנרגיה שבה הדואליות הייתה שונה מכפי שהיא היום.

כיול מחדש של הערך העצמי

כעת נדבר על מהות עובד האור. הכיול מחדש של העצמי עומד להיות הכיול מחדש של הערך העצמי. ציינו זאת בקצרה בעבר, אבל עובד האור חושש מהחושך. זאת משום שהחושך הכה בכם בכל תקופת חיים, נכון? אנו יושבים אפוא בחדר של נשמות עתיקות שהגיעו לחיים אלה פעם נוספת והן חוששות ממה שהאנרגיה החשוכה עלולה לעשות להן. אבל הגעתם למרות זאת, והגעתם מבלי לדעת מה יתרחש. היו נביאים רבים שאמרו לכם שלא תעברו את שנת 2000. עכשיו אתם בשנת 2012! בכל פעם שהגעתם, דומה היה שהאנרגיה החשוכה נגדכם.

כאשר הגעתי לראשונה והצגתי את עצמי בפני השותף שלי, היה זה מעט לאחר “ההתכנסות ההרמונית”. אמרתי לשותף שלי שאני כאן בגלל מה שהאנושות עשתה. אמרתי לשותף שלי שאלמלא עשתה מה שעשתה, לא הייתי מגיע, משום שלא היה אז מה ללמד, אתם לא הייתם שורדים. האם זה נשמע הגיוני שאגיע ללמד אתכם במשך 20 שנה ואז תמותו בדרך נוראה? לא! אני הגעתי בגלל הפוטנציאלים שמתרחשים עכשיו.

אלה שמרגישים ושחשו את האנרגיה של קריון מגיעה אל הפלנטה, ידעו מדוע הגעתי. ייצגתי פמליה שלמה שהגיעה כדי לבשר לנשמות העתיקות בשורות טובות, להריע להן, כיוון שהן הפכו על פניה את אנרגיית האבדון. כנגד כל הסיכויים, היא השתנתה.

ברית המועצות התפרקה, אירוע גיאופוליטי אדיר שלא נחזה בשום מקום! הוא ביטל את פוטנציאל הארמגדון של הפלנטה. דברים נוספים החלו לנוע בכיוונים שאף אחד לא חזה בעבר. צריכות להיות הדרכה והכוונה ליום זה ממש שבו אתם נמצאים כאן. זה יהיה כיול מחדש של אינסטינקט ההישרדות שלכם ומה שאתם חושבים שהוא ממשי. זו המשימה שלכם עכשיו: האם תהיו מסוגלים להתמודד עם הכיול מחדש או האם תמשיכו תמיד להביט מעבר לכתפכם, לתהות מתי הדברים “הרגילים” הישנים יחזרו.

סיפורה של הנשמה העתיקה

מסר זה הוא אחד מתוך שלושה, והוא עידוד והכרה במהות של הנשמה העתיקה ומדוע אדם זה צריך לדעת את מה שאמרנו לכם. לכן נפרוש זאת לפניכם: הנשמות העתיקות ביותר בחדר זה ואלה ששומעות ושקוראות זאת עברו את הגרוע שבגרועים. כל תקופת חיים שנכתבה על גבי הזיכרון האקאשי הקוונטי שבדנ”א שלכם נושאת אנגרמות של רגש.

אתם הגעתם לעולם וציפיתם שהוא יעשה את מה שתמיד עשה. ברגע שהתחלתם להתעורר לאמת שנשאתם בעבר, ידעתם שייתכן ויהיה עליכם להסתתר שוב. אולי הדחקתם זאת מזיכרונכם, אבל הוא היה שם, טמון באקאשה. כמה מכם, לא רחוק מכאן, הועלו על המוקד. חלקכם חזרתם וזה קרה שוב! כמה תקופות חיים צריך, שאמאנים, לפני שתעצרו ותגידו: “אני לא מתכוון לעשות את זה שוב”?

הפעם התעוררתם בחברה מודרנית. עכשיו אתם עובדי אור, אבל אתם אומרים: “אני עומד ללכת לפגישות אזוטריות, אבל אני לא מתכוון לספר לאחרים שאני הולך. כיוון שאני לא מתכוון לעבור את זה שוב”. אתם נזהרים למי אתם מספרים על האמונות שלכם, כיוון שעייפתם מלשחות נגד הזרם ולהידחף על ידי הזרם חזרה אל הסלעים. נמאס לכם לאבד משפחה וחברים או אפילו משרות, כיוון שאתם מאמינים באלוהים הפנימי שלכם. זהו סיפורה של הנשמה העתיקה שנמצאת כאן בחדר, שמקשיבה ושקוראת.

אולם, התוצאה של כל זה היא נשמה עתיקה שחוזרת וניצבת בגאון כעובד אור על כדור הארץ, אבל שגם חסר לה ערך עצמי. זה אוקסימורון! איך יכול להיות מגדלור שלא בטוח באור שלו או תוהה האם הוא עושה דבר מה בעל ערך? האם הגלים יגיעו ויכבו את האור? אבל אלה האנשים שיושבים מולי, כיוון שכולכם כאלה! אין לכם ברירה. העבר שלכם הוא העבר שלכם.

מהפך האנרגיה הזה על הפלנטה לא יכול לברוא ענקים וגיבורים בעלי ערך עצמי כהרף עין, בייחוד בקרב אלה ששהו באנרגיה ישנה שנים רבות כל כך. אולי אתם חושבים שאתם מוכנים לתמורה הזאת? אתם לא – לא לאנרגיה שמגיעה. גם בכך ברצוננו לגעת.

מגיע דבר מה שיאפשר לכם להגשים דברים עליהם רק חלמתם, אבל ידרשו לשם כך אמונה, היערכות מחדש והבנה חדשה. יהיה עליכם לאמץ כמה תפיסות הישרדותיות בסיסיות שיחייבו אתכם להבין שמבחינה ממדית, אתם עוצמתיים יותר בתחומים שאינכם יכולים לראות מאשר באלה שאתם כן יכולים לראות. לא למדתם על כך בבית הספר או מאימא שלכם, ולעולם לא תרגלתם זאת. זה המקום בו אתם ניצבים ברגע זה. “נו, אז מה עומד להתרחש, קריון?” התשובה היא שיהיה עליכם לרצות להשתנות. אם לא תנסו להשתנות באופן פעיל, תמיד תצופו אל פני השטח כמו שמן ישן.

החשכה. האם היא חיה?

ברגע זה, אתם חושבים שיש לכם מושג איך החושך והאור פועלים על הפלנטה. אז בואו נדון בכך בדרך שתבינו. בואו נדבר שוב על תכונות האור והחושך. נתנו לכם פעם אחר פעם את המידע שהחושך מוגדר כהיעדר אור. אבל מה אתם עושים עם זה? במיתולוגיה הרוחנית שלכם, החלטתם שהחושך חייב להיות אינטליגנטי. חייבת להיות תודעה מאחורי החשכה, אתם אומרים, ובשל כך, קיים כוח אפל שיש לו שם, ולכן, אתם חוששים מפניו. אתם לא מבינים שהפיזיקה קובעת שהחושך לא יכול להתקיים באור! אבל אתם עדיין לא מאמינים לכך. החושך הוא איזון, לא ישות.

ברגע זה, ישנם אנשים שאומרים: “חכה רגע, קריון. אתה מתכוון שאין דבר כזה רשע?” זה לא מה שאמרתי. הקשיבו, אנשים הם רבי עוצמה, וכאשר אנשים לוקחים את שאין בו אור ומיישמים אותו לתודעה מעשה ידיהם, הדבר הופך לרשע אנושי. עכשיו, יש לו תודעה כיוון שבני האדם הניחו אותה שם. אך כשלעצמה, אין ישות שרוצה ללכוד את נשמתכם. נקודה. יש רק איזון של אור וחושך. בני האדם הם שגרמו לכך שדומה שלחושך יש אינטליגנציה, כיוון שההגשמה יכולה להיות גם חיובית וגם שלילית.

כולכם רגילים לאיזון מסוים על כדור הארץ. אבל זה לא איזון אינטליגנטי. זה הדבר הראשון שעליכם ללמוד, עובדי אור. אין כוח שפועל נגדכם! אתם לא מאמינים כשאומרים לכם את זה. קשה לכם להבין זאת, כיוון שתמיד למדתם שיש משהו שדוחף כנגד כל שאתם עושים. במקום זאת, יש משהו, אך הוא מיוצג על ידי בני אדם שבחשכה ולא על ידי חשכה בעלת אישיות.

ככל שהאור שלכם חזק יותר, כך תהיה פחות חשכה סביבכם. “אה, קריון, זה מוצא חן בעיני. איך אוכל לגרום לאור שלי להיות חזק יותר?” זה קל! על ידי כך שלא תפחדו מהחשכה! כאשר אתם מפחדים מהחשכה, אתם מעניקים לה את האנרגיה שלכם, נכון? אז ממה אתם מפחדים? זו הישרדות, נכון? כיוון שבעבר, החשכה נבראה על ידי בני אדם שיצרו תוהו ובוהו בחייכם. הישרדותכם נמצאת בסכנה. עכשיו זה משתנה, וכך גם איזון האור והחושך.

יש כאן כל כך הרבה דברים, יקרים, שיהיה עליכם לכייל מחדש. את מי אתם מנסים לרצות, עובדי אור? הניחו לי לשאול אתכם: אם אתם מנסים לרצות את אלוהים – אתם עושים זאת! לא הייתי כאן אלמלא הייתם מרצים אותו. אם אתם מנסים לרצות את הנמצאים בצד האחר של הצעיף, שמקרים מסוימים הם ההורים שלכם שמביטים גם הם בכם, אתם מצליחים! בשל האור שאתם שמים כאן והאור שאתם נושאים, הכול כשורה. האם אתם מרגישים בכך? או האם אתם מביטים סביב ומחפשים אישור אחר כלשהו ולא מקבלים אותו? הגיע הזמן שתכיילו מחדש רגשות אלה.

אני רוצה שתבינו משהו: אין לאלוהים רגשות אנושיים. אלוהים לא יושב ומקווה למשהו או רוצה שתעשו דבר מה כזה או אחר. אלוהים הוא המקור היצירתי של היקום ואתם חלק מאלוהים. לכן, “לרצות את אלוהים” משמעו לאהוב את עצמכם מספיק כדי להיות חלק משלמות האלוהים. יש דברים שעליכם לדעת לגבי דרך החשיבה שלכם ומה שעומד להשתנות.

“קריון, אתה מתכוון לומר שלא יהיה מאבק כיוון שהאנרגיות החדשות נדיבות יותר?” אה, יקירים, יהיה מאבק! מאבק זה של איזון האור והחושך על כדור הארץ הוא קלאסי. אתם תתבוננו בו מתרחש כמשחק הנערך על מגרשי המשחקים שלכם, שעה שהאנרגיות ילכו הלוך ושוב ודומה יהיה שאין קבוצה אחת שמנצחת וקבוצה אחרת שמפסידה, אלא פשוט הלוך ושוב. כאשר תראו זאת, מה תחשבו? בלב לבכם, מה תגידו? “ובכן, נכשלנו. שום דבר לא קורה”. בהחלט! הסיבה היא, יקרים, שאתם מוכנים רק להביט בשדה המשחק התלת ממדי. אתם לא מביטים בשום דבר אחר שעשוי להתרחש מתחתיו או מעליו. קשה מאוד להסביר זאת. זהו המאבק שבין החושך והאור.

כיצד יכולה החשכה להיאבק בנו?

“ובכן, קריון, אם לחשכה אין אינטליגנציה, איך היא נאבקת בנו?” הנה כמה מתכונות החשכה שיכולות להסביר זאת. בני האדם שבחשכה נאבקים בכם. החשכה עצמה היא רק איזון.

אנרגיה חשוכה שלילית אינה רואה את מה שאתם עושים באור. היא טיפשה לגבי הדברים שנמצאים באור, וזה היתרון שלכם, כיוון שאתם יכולים לראות הכול ואנרגיה זו של החשכה אינה יכולה. בני האדם שצועדים בחושך, שבוראים חושך באמצעות כוונה, לא יכולים אף פעם להתחרות בעובדי האור שיכולים לראות הכול. היושרה עיוורת לאנרגיה חשוכה ותמיד תנצח. כנות, חמלה ודאגה תמיד ינצחו את החשכה. סינכרוניות נדיבה ורוחנית היא צבעונית לגמרי בעולם של שחור ולבן של אלה שצועדים מרצונם באנרגיה חשוכה.

זו פשוט אנרגיה, כמו שהכבידה היא אנרגיה, כמו שהמגנטיות היא אנרגיה. כאשר אתם רואים מגנטיות בפעולה ואתם רואים דברים נצמדים בכוח, האם אתם מביטים בהם ומעניקים להם שמות ומשייכים להם תודעה? האם אתם חושבים שהם ישויות? לא. במקום זאת, אתם אומרים: “זוהי פיזיקה. זו אנרגיה. היא נעה מכאן לשם, כמו ששמן ומים גם קשורים לפיזיקה. זו רק אנרגיה. שמן צף בגלל הדחיסות שלו. הוא קל יותר מדחיסות המים”. לחושך ולאור תכונות דומות והחשכה נעה כאשר האור נוכח. היא לא מפחידה, היא לא חיה.

הנה ההבדל הגדול – באנרגיה החדשה, אתם בוראי אור. לכן, אתם משנים את דחיסות הפלנטה. אתם מבינים מה אני אומר? לכן, איזון האור והחושך נע בהתאם. היא לא חכמה, היא זזה מדרכו של האור. היא זזה מדרכו של עובד האור! האם אתם מבינים מה אני אומר? במשך עידנים, איזון זה לא זז בכלל. לפתע, היא זזה מדרככם ואתם צועדים לכיוונה. היא לא יכולה להתקיים היכן שאתם צועדים! היא לא יכולה לשרוד כפי ששרדה והיא תילחם כדי לשמור על הסטטוס קוו. אבל האיזון ישתנה לאיטו, והסיבה היא שאינכם מפחדים ממנה.

אה, עובדי אור יקרים, זהו המסר בתקשור של היום וגם בזה של מחר. אני עומד לפרט כמה מהדברים שתראו ביחס לשינוי זה. הפרט האחד הגדול עכשיו הוא זה: מה אתם עומדים לעשות עם עוצמה חדשה זו? אף על פי שהחשכה אינה אינטליגנטית, היא עדיין כוח מאזן. לכן, אתם יכולים לצפות שתהיה לה השפעה על כל דבר בעודו משתנה. לא יכול להתרחש איזון מחדש בעל השפעה עוצמתית כל כך על טבע האדם מבלי שיחול שינוי אצל שני הצדדים. האם אתם מבינים? החשכה לא קשורה אליכם באופן אישי.

כאשר אתם נופלים מצוק, את מי אתם מאשימים? האם הייתה זו מפלצת כוח הכבידה? איזו אינטליגנציה דחפה אתכם וכיצד העזה להפיל אתכם ולפגוע בכם? זוהי דוגמה לכוח שקיים, אבל שמהותו מובנת.

אך שלא כמו כוח הכבידה, יקרים, איזון מסוים זה על הפלנטה הוא רב-ממדי, גמיש ודינמי. הוא נותר כשהיה במשך עידנים ועכשיו הוא משתנה. הוא נע בהתאם לאנרגיה שבחרתם לברוא. זהו גורלכם. אך אם לא תסגלו מחדש את העוצמה שלכם, דבר לא יתרחש.

הכיול מחדש של העצמי מתחיל עם ההבנה שהחשכה לא שולטת בכם. היא תיסוג מכם במקום לתקוף אתכם. אם אתם מפחדים מדבר מה, החשכה ניצחה. זה האיזון עליו אנו מדברים. קשה להסביר כל זאת כיוון שהדברים הללו יתרחשו במונחים שאינם תלת ממדיים. אפילו השותף שלי יושב כאן ותוהה אם ביצע היום את המשימה כהלכה. לכן אומר לו “עשית זאת באופן הולם”.

הכיול מחדש של עובד האור מתואר כעובד אור שמגלה את האור האמיתי שלו, את אור הבורא. הוא מגלה שהוא שייך, שזהו הזמן שלו, שהוא יכול להדליק את אורו. לחשכה לא יהיה סיכוי להתקיים במקום כלשהו סביבו כל עוד הוא מאיר את עצמו בחמלה ובסובלנות. הניחו לאלוהות להאיר דרך כל אחד מכם שעה שאתם צועדים על הפלנטה ומבינים דברים אלה, כיוון שהם קרבים ובאים.

האם אתם רוצים לדעת מדוע באתם? זו הסיבה לבואכם. לא לעשות, אלא להיות. להיות אור במקום בו הייתה חשכה. זה המסר להיום. אני קריון, מאוהב באנושות.

וכך הוא.

קריון