הכיול מחדש של המודעות

לי קרול מתקשר את קריון

מדיסון, ויסקונסין וגראנד ראפידס, מישיגן

אפריל 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן במדיסון, ויסקונסין ובגראנד ראפידס, מישיגן.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. יקרים, אתם חווים תמורה שהייתה בגדר פוטנציאל בלבד ועכשיו היא מתחילה להתממש. לאור דברים אלה, אנו מפצירים בכם להיות זהירים וסבלניים.

יש אנשים שיאמרו שעדיף שלא אומר לבני האדם שהם מצליחים, כיוון שהם יתאמצו יותר אם יפחדו. הרשו לי לשאול אתכם משהו, יקרים: לאלה מכם שיש ילדים שלומדים את שלבי החיים, האם תפחידו אותם כדי לגרום להם להתאמץ יותר? התשובה היא לא. וגם אהבת האלוהים אינה עושה זאת. אין זו אנרגיה שמברכת אתכם באופן מזויף, אלא היא מברכת אתכם בשל מה שהגשמתם, ואתם יכולים לראות זאת בכל מקום סביבכם. אך היו זהירים, כיוון שדברים אלה מתרחשים לאט מאוד ותכופות אתם צועדים שני צעדים אחורה ואז צעד אחד קדימה. התוצאה היא שהמודעות שלכם לצמיחתכם, מוגבלת.

צפו לבלתי צפוי, כיוון שהאנרגיה הישנה על הפלנטה לא מתה בקלות. צפו לאלה שינסו להחזיר את האנרגיה לאחור ושינסו גם לכלול אתכם בתוכניות שלהם. החדשות שלכם ידווחו על הדברים הללו, הם יראו דרמתיים ואתם תגידו: “זה בכלל לא העידן החדש! זה העידן הישן. שום דבר לא השתנה!” נכון, אתם עשויים לחוש כך. אבל אם תאמינו לפרדיגמה שקובעת שההיסטוריה חוזרת על עצמה, אזי היכן האור שלכם? האנרגיה הישנה אינה יכולה לשרוד. היא לא תשרוד. זרז התמורה כבר עבר את נקודת האל חזור, והמשמעות האמיתית של דבר זה היא שהאנרגיה הישנה תיאלץ להתאמץ עוד יותר. אתם תראו אותה מנסה לשרוד, כיוון שהאנרגיה הישנה תעשה הכול כדי להמשיך להפחיד אתכם.

הכיול מחדש של הכול

 שמו של מסר מסוים זה הוא “הכיול מחדש של המודעות”. הוא מוגש במסגרת סדרת התקשורים שעוסקים ב”כיול מחדש” שניתנו בכל רחבי העולם. אנו מסבירים שכל הדברים עוברים כיול מחדש, אפילו האור והחושך. גאיה עצמה מתכיילת מחדש, וכך גם התודעה והמודעות האנושיות. לכן הרשו לנו להתחיל בהתחלה.

מה אתם מרגישים ביחס לאלוהים? כיצד אבותיכם הרגישו בנוגע לאלוהים? קיימת תמורה במודעות לגבי האינטואיטיביות של הבורא. באנרגיה הישנה, האנושות הייתה מגיעה [אנשים היו נולדים, המת’] מתוך ידיעה שלמה ש”יש שם משהו”. לא היה לה מושג מה זה, אבל האנשים ידעו שיהיה הדבר אשר יהיה, הוא חלק מהם.

שמונים אחוזים מהאנושות, בזמן הזה, מאמינים בחיים שלאחר המוות. הם מאמינים שכאשר הם מתים, הם הולכים למקום אחר. זו הכרה בנשמה ובאנרגיית הבורא – שמונים אחוזים. שאר האנושות (עשרים האחוזים הנותרים) פשוט לא כוללים את אלוהים בתמונה. אבל הרוב המכריע של בני האדם מקבל זאת כאמת. זה אינטואיטיבי, וכך היה תמיד.

זו הסיבה מדוע מיליונים משתייכים למערכות הרוחניות של הפלנטה. ברגע שלבני האדם יש מודעות, הם מחפשים אחר הבורא. אבל בעבר, מודעות זו הייתה מוגבלת לידע אינטואיטיבי שאמר: “חייב להיות שם משהו”, אבל מה? דבר זה הוביל את בני האדם לפנות לאחרים שדומה שהיה להם מידע רב יותר ולשאול אותם מה עשוי דבר זה להיות. בסופו של דבר, הציוויליזציה הובלה אל מקום שבו היא בטחה באחרים שיעניקו לה מידע לגבי דברים רוחניים. חשיבה רוחנית מאורגנת החלה והיררכיה של “מי יודע מה” בנוגע לאלוהים החלה. דבר זה משתנה עכשיו.

לשמוע את כל השיר

 ברצוני לתת לכם מטפורה. חשבו על תחנת שידור שלה אתם רוצים להאזין באמצעות מכשיר הרדיו שלכם כדי לשמוע שיר המתנגן בה. אולם, האנטנות שלכם קצרות מאוד. האותות באים והולכים, ואינכם שומעים באמת את כל השיר. במקום זאת, אתם שומעים קטעים, מספיק כדי לדעת שיש שם משהו, ושזה שיר. כיוון שזהו מסר מקוטע, אתם מרגישים בצורך לבטוח באחרים שיספרו לכם מה משמעות הקטעים ושיפרשו את השיר. עכשיו, במטפורה הזאת, האנטנות הן החיישנים שקולטים את המודעות של האמת הרוחנית, התודעה הגבוהה יותר ואת הדרך שבה הדברים עובדים.

לפתע, אתם מודעים לכך שבאנרגיה החדשה הזאת, האנטנות שלכם מתארכות, ואתם מתחילים לשמוע הרבה יותר מהאות כולו. שוב אין לכם קטעים, אלא במקום זה, אתם שומעים את כל השיר! עכשיו אתם שומעים את כולו, גם את המילים. אבל קשה אז לפנות אל האדם שפירש את הקטעים בעבר ולומר לו שהשיר שונה מהשיר עליו סיפר במשך שנים רבות.

מודעות חדשה זו מתחילה לשנות את הפלנטה כולה, וכמה מהשינויים אינם רוחניים. אף על פי שהאנטנות עוסקות במודעות, זו הופכת למודעות לעקרונות רבים, לא רק לאלה שקשורים לתכונות האלוהים. השינוי במודעות ישנה אפילו את האתיאיסט, שלעולם לא האמין באלוהים. לכן הרשו לי לפרט באוזניכם כמה מהשינויים הפוטנציאלים הצפויים לכם. כיוון שכאשר המודעות הרוחנית מתחילה להשתנות על הפלנטה, מערכות מודעות ישתנו אף הן. יותר מהמערכות, אלא הדרך הממשית של בריאת המערכות והסיבות שהובילו אתכם לברוא אותן ישתנו. מודעות משנה הכול.

אם אתם יכולים לשמוע את השיר ואתם יודעים מה הוא מספר לכם באמצעות המילים, אז אתם שלמים. הדבר מסביר מדוע היום יש אנשים שיושבים במושבים [המשתתפים בסמינר] שלא זקוקים לבניין ושלא צריכים מנהיג או ארגון. אף על פי שזוהי מטפורה, אני אומר לכם, יקרים, שבכל רחבי העולם אתם שרים את אותו שיר ואינכם זקוקים לאף אחד שיאמר לכם כיצד הוא נשמע או מה הן המילים. השיר יפהפה והוא עוסק באהבת האלוהים, בכבוד לאנושות ובפוטנציאל לשלום על כדור הארץ.

מערכות רוחניות

 בואו נדבר על מערכות רוחניות. אדווח מה אמרנו בעבר ומה צפוי לכם בעתיד. קיימות מערכות רוחניות רבות על הפלנטה, אבל המערכת עליה ברצוננו לדבר עתה היא זו שיש לה בערך מיליארד חסידים, כיוון שזו מערכת עליה דיברנו בעבר והיא זו שתשתנה יותר מהשאר. היא ישנה, והמנהיג שלה נקרא האפיפיור.

עכשיו, אם אתם רוצים מידע על מה שקורה בכנסייה, בררו כמה אנשים נרשמים כדי להפוך לכמרים ולנזירות. ברוב חלקי העולם, זהו מספר מצומצם מאוד. ארצות מסוימות משמרות את המספרים, אבל רובן מגלות שהמספרים צומצמו במידה רבה. ללא גילוי עניין מצד אנשים צעירים יותר, כל המערכת הרוחנית הזו גוססת. הארגון מאבד את גוף המנהיגים הצעירים שלו, והכנסייה הבחינה בכך.

עכשיו, הנה הדבר שברצוני לספר לכם, יקרים: הפוטנציאלים הם שהכנסייה הזאת תשרוד, כפי שצריך להיות. דעו זאת: לא קורה עכשיו שום דבר שיברא פלנטה שלמה שתהיה מטפיזית, בעלת נטיות אזוטריות או כאלה של העידן החדש. זה לא יקרה. זה לא חייב לקרות וזה לא אמור לקרות, כיוון שהדבר לא מכבד את הזקנים שיש להם מערכות אחרות, אך שיש להם גם ריפוי ואת אהבת האלוהים במערכות שלהם. במקום זאת, המערכות הללו יעברו כיול מחדש – משמע, התאמה ותיקון.

מבורך הוא האדם שמוצא את אלוהים בדרכו שלו. נשמות עתיקות תתעוררנה לאמת שהנשמות החדשות עדיין מנסות לפתור. הדבר מסביר את רמות הסגידה השונות על הפלנטה והסיבה למערכות הרוחניות השונות כל כך. אנשים רבים, שאין להם את היתרון של חוכמת הנשמה העתיקה, ימשכו למערכות שלתחושתכם הן פשוטות מדי, ואפילו מיתולוגיות. אבל מערכות אלה הן תכופות ההתחלה להבנת האלוהים. יש מקום לכולן. אך בואו נדבר על הכנסייה הקתולית.

לפני שנים רבות נתתי לכם תקשור, כאשר האפיפיור יוחנן פאולוס השני היה בחיים. יוחנן פאולוס אהב את מרים, האם. אילו היה יוחנן פאולוס חי עוד עשר שנים, הוא היה עושה את מה שהאפיפיור הבא [זה שיבוא לאחר האפיפיור הנוכחי, בנדיקטוסהשישה עשר] היה עושה – הוא היה מכניס נשים אל תוך הכנסייה. אפיפיור זה שמכהן עכשיו [בנדיקטוס השישה עשר] לא יהיה כאן עוד הרבה זמן [תקשור זה ניתן 10 חודשים קודם להתפטרות האפיפיור]. האפיפיור הבא יהיה זה אשר ישנה את הכללים, אם ישרוד. אם לא ישרוד, יעשה זאת הבא אחריו.

קיים מאבק גדול תוך הכנסייה, אפילו עכשיו, ומחלוקת גדולה, כיוון שידוע שהיא אינה נותנת לאנושות את מה שהיא רוצה. הדוקטרינה אינה עדכנית לחידת החיים. התשובה תהיה לברוא איזון טוב יותר בין האנרגיה הגברית והאנרגיה הנשית, והאפיפיור החדש, או זה שיבוא אחריו, ינסה לאפשר לנשים לשמש בדרגים הגבוהים יותר של מבנה הכנסייה כדי לסייע לכמרים. 

תעלה ההצעה לאפשר לנשים להשתתף במיסות, לעשות דברים שנשים לא עשו קודם לכן. הדבר ירומם אותן במסגרת חוק הכנסייה למעמד שווה לזה של הכמרים, אך לא יאפשר להן עדיין להשתייך לכמורה. אולם אל תופתעו אם הדבר יתחיל בדרך אחרת, ובמקום זאת תוענק לכמרים היכולת להינשא. הדבר יביא את האנרגיה הנשית אל תוך הכנסייה בדרכים אחרות. בסופו של דבר זה יתרחש וחייב להתרחש. אם הדבר לא יתרחש, זה יהיה סופה של הכנסייה הקתולית, כיוון שהאנושות לא תשמר מערכת אמונה רוחנית שאינה נמצאת באיזון עם אהבת האלוהים ושאינה באיזון עם המודעות האנושית האינטואיטיבית.

סובלנות חדשה

 צפו לריכוך הנטייה להאשים ולהתעוררות סובלנות חדשה. יוותרו מערכות רבות לתרבויות שונות, משום שמסורת והיסטוריה חשובות לשמירת שלמות התרבות. לכן, ישנם רבים במזרח התיכון שהם חסידי הנביא והם ימשיכו להיות, אבל מתוך מודעות גוברת. זו תהיה מודעות גוברת למה שהנביא רצה באמת – אחדות וסובלנות. המלאך במערה הורה לו “לאחד את השבטים ולהעניק להם את אלוהי ישראל”. אתם תתחילו לראות התרככות של חוסר סובלנות ואת ראשיתה של דרך הוויה חדשה.

בסופו של דבר תיווצר הכרה שתאמר: “אולי אינכם מאמינים במה שאנו מאמינים, אבל אנו מכבדים את אלוהיכם. אנו מכבדים את הנביא שלנו ונאהב אתכם על פי תורותיו. איננו צריכים להסכים כדי לאהוב”. זה מוצא חן בעיניכם? כדור הארץ לא יהפוך למערכת אמונה אחת. הדבר לא יקרה אף פעם, כיוון שבני אדם לא נוהגים כך. חייב להיות שוני ומגוון, וחייב להיות יופי של שוני תרבותי. אבל המערכות ישדרגו את עצמן לאט לנוכח מודעות גוברת לאמת של סוג איזון חדש. לכן זה הדבר הראשון. צפו לשינויים הללו, יקרים. 

ממשל

 בואו נדבר על הממשל. אנו לא מדברים על הממשל שלכם, אלא על כל ממשל שהוא – האופן שבו הוא עובד, כיצד שרד, אופי ניהול מסעות התעמולה, כיצד הוא בוחר את מנהיגיו. הוא עומד להשתנות.

לפני שנים אמרתי לכם: “כאשר כולם יוכלו לדבר עם כולם, לא יהיו סודות”. עד לנקודה זו על הפלנטה, הממשל סמך על דבר אחד – שהאנשים לא יכולים לדבר בקלות אלה עם אלה בהיקף גלובלי. עליהם לקבל את המידע שלהם דרך הממשל או הערוצים הרשמיים. אפילו תקשורת ההמונים לא תמיד חופשייה דיה, כיוון שהיא מדווחת את מה שהממשל מדווח. אפילו חברה חופשית מחזיקה בדעה המוטה של הזמנים. אולם, כאשר כולם יכולים לדבר עם כולם בו זמנית, בכל רחבי הפלנטה וללא שליטת הממשל, הכול משתנה, כיוון שהאמת מתגלה.

הדמוקרטיה עצמה תשתנה ואתם תהיו עדים לכך במהרה. “המאחזים” – המדינות המעטות שהזכרתי בעבר – נידונו לכישלון אם לא יתכיילו מחדש. הן נידונו להיות כפי שהיו והן לא יהיו מסוגלות להמשיך להתקיים כבעבר כאשר כל השאר משתנה סביבן.

הזכרתי בעבר את קוריאה הצפונית. תנו לזה זמן. ברגע זה, האדם הצעיר נמצא תחת שליטת יועצי אביו. אבל כאשר הם יסתלקו, אתם תראו משהו שונה, אם הוא ישרוד. אל תשפטו אותו עדיין, כיוון שהוא נשלט.

בממשל, אם כל הבוחרים יכולים לדבר אלה עם אלה ללא הגבלה ולהחזיק בדעותיהם ללא הגבלה, טוב יעשה הפוליטיקאי אם יהיה מודע לכך ויאזין להם. הדבר ישנה את מעשי הפוליטיקאים. הדבר ישנה את הדרך שבה הדברים פועלים בממשל. אל תופתעו כאשר יום אחד אומה שלמה תצביע בדרך בלתי רגילה ביותר. הגיע קץ המערכות הישנות שבהן נהגתם לסמוך על פרשים שיעבירו ידיעות למקומות מרוחקים. כמה מכם יודעים על מה אני מדבר. הממשל ישתנה. המערכות שסביבכם, הן חשוכות והן מוארות, ישתנו. אתם תתחילו לראות משהו שונה, גם כן, לכן בואו נשנה את הנושא ונעביר דף.

השינוי בטבע האנושי

 אתם מתחילים לראות כיצד היושרה משתנה. מודעות מכיילת מחדש את היושרה, והאנשים שנהגו לנצל אנשים אחרים באנרגיה הישנה, לא יעשו זאת עוד באנרגיה החדשה. הסיבה לכך? הדבר יהפוך אינטואיטיבי, ולכן זהו שינוי בטבע האדם גם כן, כיוון שבעבר הנחתם שאנשים ינצלו אנשים תחילה ושהיושרה תגיע אחר כך. זה היה הטבע האנושי הרגיל.

בעבר, ביטוי הטבע האנושי במסגרת הממשל עבד כך: החזק כבש את החלש. לחזק הייתה “הזמנה” לכבוש. חולשה הזמינה כיבוש. אף אחד לא חשב על כך. אלה היו פני הדברים. ככל שהצבאות היו גדולים יותר, הם היטיבו לעשות כאשר נשלחו לכבוש. אך לא כך אתם חושבים היום. האם שמתם לב לכך? 

כל מדינה שחושבת כך היום לא תשרוד, כיוון שהאנושות גילתה שהעולם מתנהל טוב הרבה יותר כאשר הוא מאחד במקום מפרק. האנרגיה החדשה מציבה את החלש ואת החזק יחד בדרכים הגיוניות ובעלות יושרה. ראו מה מתרחש בכמה מהעסקים במדינה גדולה זו (ארצות הברית). עד לפני 30 שנה, כאשר התחלתם להבין שכמה מהם נטולי יושרה, חיסלתם אותם. מה קרה לחברות הטבק כאשר הבנתם שהן ממכרות את ילדיכם ביודעין? היום הן עדיין מוכרות את המוצר שלהן למדינות מודעות פחות, אבל גם זה ישתנה.

מה עשיתם לפני כמה שנים כאשר הבנתם שהבנקאים שלכם מוכרים לכם בתים שהם יודעים שאינכם מסוגלים לשלם עבורם בשלב מאוחר יותר? הם היו הולכים, מחייכים בתאוות בצע, ולא חשבו על שברון הלב שיבוא בעקבות מעשיהם כאשר חלום החיים יתמוטט. אמריקה יקרה, את נמצאת במיתון. אולם הדבר דומה לגיזום ענפי עץ. כאשר העץ גדל שוב, אתם נמצאים בשליטה והענפים יהיו גדולים וחזקים יותר מבעבר, ללא גורם תאוות הבצע. אז אם אינכם אוהבים את האופן שבו צמחו, גזמו אותם שוב! אני אומר לכם זאת כיוון שהמודעות מושלת עכשיו בהון הגדול. הדבר נמצא הישר לנגד עיניכם, הדבר שאתם עושים. אבל תכופות הפחד מושל. 

הדברים הבאים שיתמוטטו

 יש פוטנציאל שאתם צריכים לדעת עליו, ואני דיווחתי על כך בשתי הזדמנויות קודמות. אבל אני רוצה שתשמעו זאת שוב. איזו עוד תעשיה גדולה מאוד היא חסרת יושרה, אך יש לה גם הרבה מאוד כסף? היכונו להתפרקות חברות תרופות גדולות באמריקה. זה מתחיל עכשיו וכאשר יתחילו הדיווחים והסרט ייווצר [חיוך], אמריקנים יתעוררו לעובדה שיש להם תעשיה עשירה מאוד שמותירה אנשים חולים למען בצע כסף.

זה לא ימצא חן בעיניכם ואתם לא תהיו מוכנים לסבול זאת. חכו וראו. מה שאני אומר היום אינו בגדר נבואה, יקרים. אני מדווח על הפוטנציאלים של הטבע האנושי הניצבים למולי. אני מדווח שהמודעות מתחילה להבין מה לא הולם על הפלנטה הזאת, מה שאתם מכנים בשם אנרגיה ישנה, והיא מתחילה לנוע לאיטה למקום אליו לא חשבתם שתגיע מעולם. זהו מקום של יושרה שההורים שלכם אמרו לכם שאינו אפשרי עבור מוסדות גדולים, אבל הנה אתם חיים זאת. כמו כן, יחולו שינויים בחברות הביטוח הגדולות, כפי שאמרנו לכם בעבר. 

קנוניות

 ישנם כאלה שנהנים מאנרגיה של קנוניות. הם אוהבים את הרעיון ונאחזים בדרמה של אותם תרחישים דרמתיים. לא אנקוב בשמות הקנוניות, כיוון שאיני רוצה להביך אנשים. איננו נוהגים כך. האהבה שלנו נשלחת לכולם, ואין זה משנה מה הם בוחרים לחשוב. רק אתן עצה לאלה שאוהבים קנוניות – היו זהירים והתחילו להשתמש בהגיון שלכם, ללא קשר למה שאתם שומעים מהסובבים אתכם או מה אתם חושבים שהיא האמת.

 אם אתם חושבים שמתרחשת קנוניה, כזו שלצורך קיומה נדרשים מאות אם לא אלפי אנשים, אשר יקרצו אלה לאלה ולא יאמרו מילה, חשבו על חוסר ההיגיון שבכך. היום לא יכולים להיות סודות. הממשלה שלכם לא יכולה לשמור סודות, העסקים לא יכולים לשמור סודות, והאנשים לא יכולים לשמור סודות גם כן. לא יכולות להיות קנוניות גדולות שנמשכות עשרות שנים כאשר כולם מדברים עם כולם. כאשר האינטרנט שלכם מאפשר לאוכלוסיות שלמות לדווח בגלוי אלה לאלה, לא יכול להיות “סוד גדול” שממשיך לאפוף את הפלנטה וש”רק הקבוצה שלכם יודעת עליו”.

 יקרים, קנוניות מרחיקות אתכם ממטרת החיים שלכם – למצוא את האלוהים שבפנים ולעזור לפלנטה להפוך לשלווה ולמאוזנת. אין כל איזון בקידום הפחד הטמון בדברים הללו. 

האילומינטי

 עוד אחת. “קריון, מה בנוגע לאילומינטי?” אוקיי, אני אומר לכם, כיוון שהדברים הללו כבר ידועים לרבים. כל מה שחשבתם על האילומינטי בעבר הוא נכון. זו לא הייתה קנוניה, אלא עובדה. אולם לאור מה שאמרתי זה עתה, הם לא יכלו לשמר את עצמם באנרגיה שבה כולם מדברים עם כולם, ומאז הפכו רדומים.

 בסיס האילומינטי היה ביוון, והם החלו בכך ששלטו בתכונה הכלכלית המשמעותית ביותר שניתן היה לתפעל בעזרתה את המסחר על כדור הארץ – ספנות. ברגע שהם שלטו בספנות, הדבר הבא היה השווקים הכלכליים. לאחר מכן הגיע תור הביטוח, עולם שוק המניות והבנקאות. כך היה במשך עשורים, עד אמצע שנות השמונים.

 ברצוני להציג שאלה למבוגרים שבחדר. הביטו בתקופת חייכם, יקרים. כיצד נראה שוק המניות כאשר הייתם צעירים יותר? אם אתם זוכרים, תאמרו שחלו בו תנודות מעלה ומטה, לבד משינויים גדולים שחלו מדי פעם – שדרך אגב, נשלטו אף הם. הוא היה יציב, מעלה או מטה. הוא לא היטלטל בחוזקה, עם שינויים של מאות נקודת מחודש לחודש. זה לא קרה אף פעם. כך נראה שוק נשלט. עכשיו ראו את שוק המניות הנוכחי שלכם. האם הוא נראה נשלט? לא! הוא נע בחופשיות והוא יכול לפנות לכל מקום אליו הוא נדחף על ידי פעילות כלכלית רגילה. 

זה צריך לומר לכם משהו, יקרים. האילומינטי שוב אינם שולטים. הם הפסידו בבנקאות, בטבק והם עומדים להפסיד בחברות התרופות והביטוח הגדולות, כיוון שהמודעות מאפשרת לאנשים לדעת מה נשלט ומה לא. מודעות לאמת תנצח כל אנרגיה אחרת, והיושרה תנצח בכמה קרבות גדולים.

אז האם האילומינטי מתו? לא. הם פשוט איבדו את שיטת השליטה שלהם.

עתיד האילומינטי

 כעת ברצוני לומר לכם משהו בלתי צפוי ומשהו שדיווחתי עליו רק פעם אחת בעבר. מה בנוגע לכל הכסף שיש לאילומינטי? ישנם טריליונים על טריליונים של אירו בבנקים, בשליטתם, שממתינים. מה הם עומדים לעשות בהם והיכן ישתמשו בכסף זה? הוא עדיין כאן. הם ממתינים.

קבוצה זו ממתינה למשהו שיתרחש כדי שהם ידעו שהוא עומד להתרחש, משום שהם רואים אותו מגיע, ממש כמוני. אולם ברצוני לומר לכם משהו לו הם לא מצפים. עם מודעות מגיע שינוי בדור. אלה ששולטים בכסף הזה לא תמיד יהיו הבכירים. בסופו של דבר הוא יגיע לידי אנשי האינדיגו.

הם ממתינים למשהו שיתרחש באפריקה – בניית תרבות חדשה, יבשה שאין לה דברים שהיא צריכה לשכוח. ברגע שאפריקה תירפא, ברגע שהיא תהיה מוכנה, ניתן יהיה ליצור תרבות חדשה מבראשית. אנשי אפריקה יהיו מוכנים ללמוד הכול על בניית יסוד לתרבות המתקדמת ביותר והם יעשו זאת בעזרת המערכות המודרניות והאינטואיטיביות ביותר שקיימות. בסופו של דבר, יבשת חדשה זו תנצח את הכלכלה של סין.

 זו התחזית ותמיד הייתה, והכסף של האילומינטי יממן זאת. האם אמרתי שהאילומינטי יממנו זאת? [קריון צוחק] הכסף של האילומינטי יממן זאת, אבל זה יהיה שונה מבעבר, יקרים. אלה שירשו את עמדות האילומינטי יהיו בעלי תודעה שונה. הקשיבו, הם לא יהפכו לפתע לאנשים שטובת כולם לנגד עיניהם – ממש לא. הם רוצים להרוויח כסף, אבל מה שהם יראו במקום זאת הוא דרך להרוויח הרבה מאוד כסף באמצעות השקעה זו. תהליך זה יסייע אוטומטית למאות אלפים, והם יהיו ההתחלה, הבסיס, שיבנה אפריקה חדשה. איחוד המדינות של אפריקה החדשה יברא בסופו של דבר יבשת חזקה יותר מכל האחרות, ויהיה לה מטבע אחד. המשאבים לבדם יגמדו כל דבר אחר בעולם.

“וואוו, קריון, כמה זמן זה ייקח?”

האנשים שבחדר שולטים בכך ואלה שמקשיבים ושקוראים. כאשר תעזבו את החדר הזה, מה תעשו? תשובו הביתה, תדווחו על כך, תחככו את כפות הידיים ותחכו שזה יתרחש? לא כך הדברים מתנהלים. משום שבני האדם שבחדר הם הנשמות העתיקות ששומעות ושקוראות ויש להן עבודה לעשות, ואני אמרתי לכם זאת בעבר. יש לכם עבודה לעשות.

קיימת ברית שיהיה עליכם ליצור אחד עם השני ועם קבוצה אחרת – האנשים הצעירים של כדור הארץ. צעירי הארץ משנים את אופן התנהלות העניינים. האם אתם שמים לב לכך? אתם לא אמורים לשבת בחיבוק ידיים ולצפות בהם, כיוון שהם זקוקים לכם, נשמות עתיקות.

הגיע הזמן שתיערכו עם אנשי האינדיגו ועם תפיסות הצעירים של הפלנטה. אל תחשבו לרגע שהגיל שלהם מצביע על חוכמתם. שתי התכונות הללו אינן תואמות זו את זו; הן אינן ליניאריות. האנשים הצעירים הללו עשויים להיות נשמות עתיקות יותר מכם! אל תחשבו שאינכם יכולים להצטרף אליהם שמשום שיש להם טכנולוגיה שאינכם מבינים. הטכנולוגיה שלהם היא רשת חברתית, בדיוק הדבר עליו אנו מדברים, המקום שבו כולם יכולים לדבר עם כולם. התודעה החדשה על הפלנטה מתחילה בשני מקומות – הילדים והנשמות העתיקות.

סיכום

 זהו המסר להיום. הכיול מחדש של המודעות עומד לשנות מערכות, חינוך, ממשל וכלכלה. אלה שלא בוחרים להיות רוחניים כלל, עדיין יעברו לתודעה חדשה, כיוון שהם יהיו מודעים למשהו שאליו הם אינם מודעים עכשיו – דרך חיים רכה יותר.

אנו מסיימים באמירה נדושה שאמרנו בעבר, אך שרבים אמרו אותה כהלצה: “אילו נשים היו מנהלות את העולם, הן לא היו שולחות את בניהן למות בשדה הקרב”.

רבים צוחקים. כמה נדוש, כמה פשטני. נכון, היו מנהיגות שפתחו במלחמות; הן היו חייבות. הן שלחו את בניהן, ולכן זו אינה הצהרה נכונה לגמרי. אולם היא יותר נכונה מכפי שאתם חושבים, יקרים.

ולכן עכשיו אומר את מה שאמרתי שוב ושוב לאורך סדרת התקשורים העוסקת בכיול מחדש: “כאשר בני אדם מכויילים מחדש ינהלו את העולם, יבוא יום שבו הם לא ישלחו את בניהם לשדה הקרב”. אתם מבינים, המודעות תשנה כל זאת. בסופו של דבר הם יבינו את חוכמת האיחוד, דרכים חדשות ליישב סכסוכים, והתכונה האינטואיטיבית של צירוף ואיחוד במקום פירוק ופילוג.

יבוא יום שבו צבאות הממשלות לא יצטרכו להיות גדולים, הנשקים לא יהיו כה עוצמתיים. לאט, הממשלות לא יזדקקו להם. לאט, לאט מכפי שאתם רוצים, הדברים הללו יתרחשו, ככל שהנשמות העתיקות ישאו את אורן, ילמדו מהמאסטרים של הפלנטה וילכו בדרכם.

כולכם שמעתם זאת: יבוא יום שבו המאסטרים ישובו לכדור הארץ, ורבים ממתינים ליום זה. אולם הדבר כבר אירע! הם לא יכלו לשוב עד אשר ההיערכות הייתה הולמת והיא הולמת עכשיו. זה מה שהרגשתם ומרגישים בשנת 2012 ואילך. הדבר מתחיל להתרחש, והם שבו. אבל הם לא שבו כבני אדם גשמיים. הם שבו כאנרגיה של כיול מחדש של מודעות האלוהים.

לא הייתי אומר את הדברים הללו אלמלא היו נכונים. חכו לדברים האלה, יקרים. כאשר כמה מהם מתחילים להופיע בחדשות שלכם, זכרו היכן שמעתם עליהם לראשונה. וכאשר אתם רואים את כדור הארץ פועל באופן זה, יקרים, אולי תבינו שמה שאמרתי כאן היום היה ממשי.

היו זהירים. אין תזמון מושלם. בני האדם יבראו זאת בקצב שלהם. אל תפחדו מהדברים שעשויים להתרחש אחר כך, משום שאני אומר שוב שהאנרגיה הישנה שנמצאת במוד הישרדות, תראה שוב את פרצופה וזה לא יהיה מראה יפה.

בהתחלה זו של האנרגיה החדשה, עמדו איתן והדליקו את אורכם. החשכה תיסוג לנוכח דמותכם. זוהי האמת של היום הזה.

אני הוא קריון, מאוהב באנושות. 

וכך הוא.

קריון