היו חמלה, תרגלו חביבות

ג’ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

חמלה היא תכונת נשמה שמתגשמת על כדור הארץ באמצעות חביבות ואדיבות. בממד השלישי, תכונות נשמה מבטאות את עצמן כרגשות ועם ביטוי זה קיים פוטנציאל לשימוש לרעה באנרגיות הללו. כאשר חמלה באה לידי ביטוי ברטט נמוך יותר היא הופכת לרחמים, שאינם חביבות ואינם מועילים. רחמים הם ההסכמה שלכם עם חולשה וחוסר אונים של האדם. כאשר אתם מחזיקים באנרגיית החמלה, אתם מאפשרים לתדר שלה לבטא את עצמו באינטראקציות שלכם עם אנשים אחרים ואתם הופכים לאור של חמלה, הבא לידי ביטוי בנתיב שלכם ובמסגרת התדר שלכם כחביבות.

כאשר אתם עושים שימוש בחביבות במסגרת האינטראקציות שלכם עם אנשים אחרים, אתם מעניקים להם את מתנת הקבלה, האהבה והחמלה. חביבות היא יותר מאשר להיות “נחמד” כלפי אנשים אחרים, זהו מצב של הלך רוח רוחני, שבו אתם מאפשרים לטבע הרוחני שלכם לזהור ולהאיר את חייהם של הסובבים אתכם. כאשר אתם מתרגלים חביבות, האור שלכם זוהר יותר מכל חשכה שנמצאת סביבכם. החביבות שלכם נובעת מחמלה, היא יוצרת נתיב לסליחה מתמשכת וחסרת תנאים ולשחרור משיפוט, מפחד ומהגבלה.

להיות חביבים, משמעותו להיות עדינים כלפי אחרים, להתחשב בהם ולסייע להם, אך לא לרחם עליהם. לפעמים פעולת החביבות כרוכה בהתרחקות ממצבים ומעימותים שבדרך כלל הייתם הופכים מעורבים בהם. אתם חביבים כלפי עצמכם כאשר אתם בוחרים מה משרת את הנתיב הגבוה ביותר שלכם ואת השלווה, האהבה והשמחה שברצונכם להביא לחייכם. כאשר אתם בוחרים להיות חביבים, אתם יכולים להימנע מקרמה עם אחרים, כיוון שאתם מתרגלים סליחה. פעולות של חביבות כרוכות בהתחשבות באחרים ובכלל זה התחשבות ברמת הצמיחה וההבנה הרוחניות שלהם והאופן שבו היא משפיעה על האינטראקציות עמכם.

כאשר אתם חביבים כלפי אחרים, אתם בוראים אנרגיה עמה הם חייבים להתחבר כאשר ברצונם לקיים עמכם אינטראקציה. בדרך זו, החביבות הופכת לגבול אנרגטי שמזמין ומושך אליכם חביבות. כאשר אתם חביבים כלפי אחרים, אתם חולקים עמם את המתנות הרוחניות שלכם. הם יכולים לקבלן או שלא לקבלן, בהתחשב ביכולות שלהם. אין זה משנה אם הם מגיבים באופן דומה או לא, מתנת החביבות שלכם פותחת דלת לדרכי אינטראקציה חדשות שהן חופשיות מקונפליקט ומפחד.

כאשר אתם בוחרים בחביבות ובאדיבות כרטט האנרגטי אותו תחלקו עם אחרים, אתם בוראים ריפוי לעצמכם ומציעים לאנשים אחרים את מתנת הריפוי גם כן. אתם גם בוראים רטט זה בעולם שסביבכם ועבור הפלנטה שעה שכל אחת מהפעולות האינדיבידואליות שלכם מתחזקת ומתגשמת בעולם. דמיינו כיצד יראה העולם אילו כולם היו חביבים אלה לאלה. כאשר אתם חביבים אלה לאלה, זו מציאות שאתם יכולים לברוא עבור עצמכם ועבור העולם. החזיקו בחזון זה ודעו שכל פעולה של חביבות חשובה לתהליך הריפוי שכדור הארץ והאנושות חווים עתה. הלמידה כיצד להיות חביבים אלה לאלה, כדרך לביטוי החמלה כתכונת נשמה, היא מתנה שאתם יכולים לתת לעצמכם ולאחרים בכל יום.