היום הקצר/הארוך ביותר – יוני 2018 ושער האריה – 8 באוגוסט 2018

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

17 ביוני, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

השנה המקודשת – שנת 2018 – מתקרבת לסיומה וגל קודי האור והאנרגיה שהשתחרר בזמן שער האריה של שנת 2017 הגיע לשיאו ביום הקצר/הארוך ביותר של יוני 2018.

אהובים, היה זה מסע עוצמתי בעת שהגלים שהביאו את קודי האור והמים הפעילו רמות רבות ועמוקות יותר של טרנספורמציה על הפלנטה שלכם.

גלי הטרנספורמציה המתמשכים שהרגשתם, בייחוד מאז חודש מארס השנה, היו כולם חלק מגל אור אחד שהשתחרר מהשמש המרכזית הגדולה/המרכז הגלקטי בזמן שער האריה, ב-8 באוגוסט, 2017.

כעת אתם כבר יודעים שבפיזיקה הקוונטית ניתן לחוות את האור כחלקיק וכגל. משמעות הדבר היא שאפשר לחוות כ״גלים״ גם ״אירוע״ יחיד על פני רצף הזמן/המרחב.

לכן, במשך השנה המקודשת, חוויתם גלים של אור טרנספורמטיבי וקודי מים. הקודים הללו שינו והרחיבו את גוף האור שלכם, וניקו והפעילו את הגוף הפיזי שלכם. קודי אור היהלום מכילים מידע שמפעיל את רשתות גוף האור הרב-ממדי שלכם, בעוד שקודי היהלום של המים מנקים את ״המים״ מהם אתם עשויים ומביאים בהירות ושקיפות לגוף הפיזי שלכם, כתנאי מוקדם להפעלת תרשים גוף היהלום של כדור הארץ החדש.

אהובים, בשנה האחרונה צללתם עמוק אל תוך עצמכם, לרובדי תודעה עמוקים אף יותר. שם פגשתם ברובדים העמוקים ביותר של האנרגיה הנשית האלוהית, באותם היבטים של הנשמה והרוח שמדריכים את ההתגשמות הפיזית שלכם על כדור הארץ.

במסע העמוק שלכם, פגשתם באנרגיה הנשית האלוהית בדמותה של ״הגבירה מן האגם״, והיא הושיטה את החרב המקודשת אקסקליבר לאנרגיה הגברית האלוהית. בעשותה זאת, היא העצימה את האנרגיה הגברית האלוהית לקום ולברוא, ללא מאבק או תוקפנות, אלא פשוט באמצעות זרימה של אהבה אלוהית.

אנו יודעים שרבים מכם מרגישים תשושים בשל המאבק לשרוד על כדור הארץ. אנו אומרים שמצב זה תם עתה. כאשר אתם מתחברים לאנרגיה הנשית האלוהית הפנימית והעמוקה שלכם ומאפשרים לאנרגיה הגברית ליטול את חרב האמת שמשסעת את כל האשליות, אתם זוכים בעוצמה לברוא את נתיבכם ללא מאבק. המציאות שלכם פשוט תתגשם סביבכם על פי הרצונות והתשוקות שלכם, כפי שמתואר בתרשים גוף היהלום של כדור הארץ החדש.

בדרכים רבות, ההיסטוריה העתיקה של איזיס ואוסיריס ממצרים ומסיריוס מלמדת אמת זהה. זוהי איזיס, האנרגיה הנשית האלוהית, אשר חייבת להעצים את אוסיריס, האנרגיה הגברית האלוהית, לפעולה של בריאה קסומה כדי שהחדש יוכל להיוולד בצורת הילד הקסום הורוס. הורוס הוא זה אשר מגרש את החשכה ובורא את עידן האור.

אהובים, אתם מוכנים להשתתף עתה באיחוד עמוק וזוהר זה של ״נישואים מקודשים״. בתוככם, אנרגיות הלהבות התאומות של האנרגיות הנשיות והגבריות האלוהיות נערכות יחדיו בהרמוניה ובעוצמה! בזמן הזה, החדש יכול להיוולד כעדות מקודשת לאהבה ולהרמוניה האלוהיות על כדור הארץ.

לכן, בתוך כל אחד מכם, איחוד הלהבות התאומות הפנימי מוליד התעצמות, קסם ואת חוויית כדור הארץ החדש היפהפה.

ביום הקצר/הארוך ביותר, אתם תרגישו בעוצמה בזרם אור היהלום וקודי המים בעת שהנשמה, הגוף והרוח שלכם יבראו מיזוג נפלא או איחוד מקודש זה הידוע כ״נישואים מקודשים״, היכן שכל ההיבטים מתאחדים כדי לבטא אהבה, יצירתיות וחמלה אלוהיות.

בעת שאתם מגלמים ומאמצים אנרגיות עוצמתיות אלה, אל תשכחו לטפל היטב בגופכם הפיזי בזמן שהוא מתאקלם לתדרים ולרטטים החדשים והעוצמתיים הללו.

הגל הבא: השנה הפלנטרית החדשה ושער האריה של 2018

והנה, אהובים, אתם מגיעים לשערי מחזור חדש ושנה מקודשת חדשה. השנה הפלנטרית החדשה מתחילה ב-26 ביולי, לאחר ה״יום ללא זמן״ שחל ב-25 ביולי.

בעת הזאת, כאשר שערי האריה נפתחים, ספירלת זמן חדשה ומפותחת יותר הופכת אפשרית ויכולה להיווצר עבור השנה המקודשת הבאה. בזמן הזה חשוב שתשמרו את הרטט האישי שלכם גבוה וברור, שתראו מבעד לכל האשליות ושתתמקדו רק באהבה ובהרמוניה. אל תאפשרו לאף מצב ולאף אדם בזמן הזה למשוך אתכם מטה אל הפחד והכעס, כיוון שהרגשות הללו משמרים אתכם ברמת תדר נמוך ומונעים מכם להגיע לרמת תודעה גבוהה יותר. זכרו להיות אור ואפשרו ללבכם להיות קל כנוצה בעת שאתם מתעופפים מעלה לרמות הוויה גבוהות יותר במחזור החדש.

לאחר נפילת אטלנטיס ואובדן היושרה במצרים העתיקה, החיבור לשערי האריה המקודשים ולאנרגיית האריה המקודשת אבד אף הוא. בני האדם התנתקו מידע זה ושערי הזמן הפכו ל״קווי זמן״ וננעלו באשליה, בזיוף ובמניפולציה על ידי אנשים בעלי לבבות אפלים.

כעת, בשחר כדור הארץ החדש, ניתנת לכם הזדמנות להתחבר מחדש לשומרי האריה המלכותי ולברוא בתוך ספירלות הזמן וההגשמה המקודשות בבהירות וביושרה מוחלטות.

בעת שאתם קרבים לשער הכוכבים שחל ב-8 באוגוסט – שער האריה – שומרי האור ממתינים להעביר אתכם דרך השער אל רמות תודעה ובריאה גבוהות יותר.

בשעה שאתם מכבדים את העבר ואת העתיד, המיוצגים על ידי האריות המלכותיים הניצבים בשער, אתם מתמקדים בחוזקה בהווה כמקום של בריאה והגשמה.

כמו כן, בזמן הזה משתחרר גל אור חדש מהשמש המרכזית הגדולה כדי להעצים ספירלת זמן חדשה זו של בריאת כדור הארץ החדש. הוא יהיה גל האור העוצמתי והבהיר ביותר שהציף אי פעם את כדור הארץ, וגם הוא יורגש כגלים של טרנספורמציה ובריאה בשנה המקודשת של 2018 ו-2019.

ספירלת זמן חדשה זו תעניק לכם את ההזדמנות לברוא ולהגשים את חלומותיכם. רבים מכם חוו שינויים גדולים בשנה האחרונה, במקום העבודה, במערכות היחסים ובאנרגיות הבית. כל אלה היו בגדר ״שחרור״ שמטרתו להציב אתכם במקום חדש אשר ממנו תוכלו לברוא את חלום כדור הארץ החדש שלכם.

אנו מאחלים לכם אור, שמחה ועוצמה בעת שאתם בוראים את נתיב האהבה החדש שלכם במציאות הרב ממדית של כדור הארץ החדש.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר