ההיערכות הגלקטית: 12.12 ו-19.12

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
דצמבר 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

משפחת אור אהובה, בחודש זה של דצמבר אתם משלבים ומאזנים את אנרגיות ההשלמה העוצמתיות של גל האור הקוסמי הקוונטי שהחל להגיע באוגוסט, ב-8.8.8, ושירד דרך שער האריה. אנרגיה זו התגברה והשתלבה בחודשים האחרונים וכעת, בדצמבר, היא תאפשר לכם להתכונן לאירועים הגדולים שיתרחשו בשנת 2016.

מילת המפתח לרגע ״הווה״ זה היא ״טרנספורמציה״. הצפנים הגלקטייים מכניסים אתכם אל תוך קו זמן אחיד שבו כל מציאויות כדור הארץ מתכוננות לטרנספורמציה הגדולה אשר תייצב אתכם עם עתיד ההרמוניה והשלום של כדור הארץ.

אנו מבקשים מכם לדמיין את עצמכם כמאסטרים של זמן, המחזיקים בעבר ובעתיד במציאות המכוונת שלכם, בעת שאתם מגשימים את ה״הווה״, ההווה האינסופי שהוא לבכם האלוהי. מנקודת מבט זו, אתם המאסטרים של קו (קווי) הזמן שלכם, ואתם מחזיקים את העתיד והעבר באיזון מושלם. מלבכם המקודש האלוהי אתם אורגים את אנרגיות הזמן והמרחב אל תוך כדור הארץ החדש.

העתיד הוא אמיתי! הוא ערוך עם הרצון האלוהי, והוא מחייב טרנספורמציה על כדור הארץ עכשיו!

נקודות הוורטקס של דצמבר

משפחת אור אהובה, בין ה-12.12 וה-19.12 (ה-12 וה-19 בדצמבר), אתם תשלבו את ותתכוננו לאנרגיות הגלקטיות העוצמתיות שיזרמו לכדור הארץ מהמרכז הגלקטי באמצעות השער הפלנטרי הדרומי שמעל אנטרקטיקה.

שער ה-12.12 מאפשר האצת תדר ושטף של אור זהוב שיכינו את אימא אדמה ואת כל תושביה לוורטקסים של האנרגיה שיגיעו.

ה-19.12, 19 בדצמבר, מייצג את ההיערכות המושלמת של המרכז הגלקטי והשמש ב-27 מעלות במזל קשת באסטרולוגיה המסורתית. באסטרולוגיה של 13 המזלות, השמש הייתה ב״נושא הנחש״ (Ophiucus) או אסקלפיוס, מזל המשיח המרפא, ופעלה כמנוע עוצמתי המביא את כדור הארץ לכדי היערכות עם המרכז הגלקטי והשמש המרכזית הגדולה. ברגע זה, מתרחש ״שידור״ ישיר של צפני אור מהמועצה הגלקטית, שמעביר את התבניות והצלילים של הלב הקוסמי אל כדור הארץ שלנו. אלה יאיצו פעם נוספת את האבולוציה והטרנספורמציה. הם יתקבלו דרך השער הדרומי באנטרקטיקה, וישודרו אל האנושות באמצעות נקודות הצומת של רשת כדור הארץ שבניו-זילנד, אוסטרליה, דרום אפריקה, ארגנטינה וצ׳ילה. במהירות רבה מאוד הם ישודרו סביב וברחבי כל כדור הארץ, יעבירו את מסר הטרנספורמציה!

אז, אהובים, כמה ימים אחר כך, בלילה של ה-21 וה-22 בדצמבר, אתם תחוו את יום השוויון  (נקודת ההיפוך) הפלנטרי. הוא מייצג את הרגע שבו דומה שכדור הארץ ניצב במקומו על ציריו, לפני שהוא מתחיל את מסעו חזרה סביב השמש ומאפשר את חילוף העונות. בדרום זהו יום השוויון הקייצי, שבו היום הוא הארוך ביותר והלילה הוא הקצר ביותר. זוהי חגיגת אור, בריאה וחיים. בארצות הצפוניות זהו יום השוויון החורפי, וכאן היום הוא הקצר ביותר והלילה הוא הארוך ביותר בשנה. הדבר מייצג את הלידה מחדש של האור בעת שהיום מתחיל להתארך במסע לקראת הקיץ.

יום השוויון הוא תמיד רגע שבו האיזון הוא הכרחי, וכל שנמצא בחוסר איזון מורגש בעוצמה רבה מאוד. אנו מבקשים מכם להתמקד באיזון הפנימי בזמן הזה, כיון שהדבר יסייע לכם להביא איזון לסביבתכם. ״חתימת האנרגיה״ האישית שלכם יכולה להוות גורם בהבאת איזון לסובבים אתכם, אם תחזיקו ותעצימו בלבכם את המיקוד שלכם בשלום ובהרמוניה.

ב-25 בדצמבר יחול ירח מלא במה שהוא, על פי המסורת הנוצרית, יום חג המולד, לידתו של ישו המשיח. נכנה זאת לידת תודעת המשיח, שהובאה לכדור הארץ לפני 2000 שנים על ידי האווטרים ישוע ומרים המגדלית. השנה, הירח המלא יגביר את האנרגיה הזהובה של הגביע הקדוש, בעת שהאנרגיה הנשית האלוהית והאנרגיה הגברית האלוהית משדרות את אור הזהב שלהן אל הפלנטה. אנו מבקשים מכם לחגוג את ירידת האור אל כדור הארץ ואת פוטנציאל התודעה הגבוהה יותר שקורקע ושעוגן על כדור הארץ שלכם על ידי ישוע ומרים המגדלית.

כעת, אנו מוסיפים ל״תערובת״ זו של אנרגיות את כוכב השביט קטלינה שחלף ליד השמש שלכם באמצע נובמבר ושזה עתה חלף ליד נגה, הפלנטה של האנרגיות הנשיות. כוכב השביט עושה עתה את דרכו אל החלל הבין-כוכבי. בעת הזאת ניתן לראותו בברור בשמים שלכם וכמו כן, הוא לא יחזור. זהו ביקור חד-פעמי, שליח של שינוי קוסמי גדול, ובמסעו הוא ישא את מסר ההתעלות של כדור הארץ והאנושות אל הקצוות הרחוקים ביותר של היקום.

כוכבי שביט מסמלים תמיד שינוי גדול על כדור הארץ. ושמו של כוכב שביט זה, קטלינה, מייצג גם כן חיבור לאור המשיח. הקתרים, חסידי המגדלנה לפני אלף שנים, נקראו ״הטהורים״ והשם ״קתר״ משמעו ״הטהור״. קטלינה היא גרסה של קתרין בספרדית, שנובעת מהמילה קתר. המשמעות היא שכוכב השביט מביא חדשות טובות על שובה של האנרגיה הנשית האלוהית באמצעות המגדלנה ואת שובם של ״הטהורים״, כפי שנחזה על ידי אחרוני הקתרים. מה שנגזם חוזר לצמוח והאור הזהוב ואור היהלום ממלאים את כדור הארץ באנרגיה חדשה של טרנספורמציה. צפני הגביע הקדוש מופעלים והגוף הפיזי מוכן להפוך לכלי או לגביע אמיתיים עבור האור האלוהי.

ורק כדי להגביר את אנרגיית הטרנספורמציה אף יותר, הירח המלא ב-25 בדצמבר יחול במזל סרטן כאשר השמש נמצאת במזל גדי, שמופעלת בחוזקה על ידי פלוטו, סוכן טרנספורמציה נוסף במערכת השמש. הירח המלא עצמו יהיה במזל סרטן, יביא את מלוא העוצמה של האנרגיה הנשית האלוהית לכדי זריחה על כדור הארץ לצד האנרגיה הגברית האלוהית של ישוע.

נכון, אהובים, זהו זמן לחגוג!

לקראת שנת 2016 וייצוב המציאות הפנימית והמציאות החיצונית שלכם

אהובים, כפי שאתם יודעים, כדור הארץ נע לתוך מה שאנו מכנים תודעת האחדות של הממד החמישי, עזב את מקומו הקודם בממד השלישי. הדבר יצר בלבול ותוהו ובוהו רבים, פשוט משום שמבני ״התמיכה״ אינם יציבים עדיין ונבנים בתדרים הגבוהים יותר.

כאשר הייתם מעוגנים בממד השלישי, נתמכתם על ידי הזמן (ממד רביעי) והמבנים הרגשיים והמנטליים ש״קרקעו״ אתכם בחיים על כדור הארץ. אנרגיות אלה היו מוכרות לכם, אפילו אם חשתם שהן הופכות ל״בתי כלא״ של מניפולציה לקראת סוף המחזור.

כעת, בממד החמישי, אתם נתמכים על ידי הזמן (כמאסטרים של זמן בממד הרביעי) ועל ידי הממד השישי (הדמיון הארכיטיפי והיצירתי).

רבים מכם מרוממים את התודעה שלכם כדי שתוכלו להיות ״מראי דרך״ אל רמות מודעות גבוהות יותר, ומייצבים של רשתות הממד החמישי.

כיוון שאנשים כה מעטים יודעים כיצד למשול בקווי הזמן ובזמן, וכיצד לצאת ל״מסעות בזמן״, קווי הזמן על כדור הארץ מסתחררים במעגלים קאוטיים כך שדומה שבעיות ״ישנות״ חוזרות פעם נוספת בצורות חדשות. אין להן לאן ללכת בעת שאנשים מבולבלים ולא יודעים כיצד ל״רומם״ את קו הזמן לרמה הבאה בספירלה בזמן המתאים.

דבר זה עשוי להיות דבר חיובי, אהובים, כיוון שישנם קווי זמן רבים שצריכים להיסגר, להיחתם ולהסתיים לחלוטין לפני הפעלתו והגשמתו המלאות של כדור הארץ החדש.

הדרך שבאמצעותה ניתן לתמוך בקווי הזמן של כדור הארץ החדש היא באמצעות גישה לממד השישי ובריאה של חלום כדור הארץ החדש לכדי סיפור רב עוצמה אשר יישא את אימא אדמה לקראת יעודה העתידי! הפלנטה מוכנה! היא פשוט ממתינה לסיפורים שאתם, כמאסטרים של זמן, תארגו בממד השישי של הדמיון והארכיטיפים כדי לשאתה קדימה.

לכן, אהובים, בשנת 2016 האנרגיה תהיה אנרגיה של טרנספורמציה משמעותית בכל רמות החברה על כדור הארץ. משימות הנשמה שלכם ימשיכו לדחוף אתכם להתחבר לדמיון היצירתי, לחלום ולספר סיפורים, לצייר ציורים, להלחין מוזיקה ולרקוד ריקודים אשר ייצבו את קווי הזמן המסתחררים ויערכו את הפלנטה עם היעוד שלה ככוכב פלנטרי של אור יהלום!

אנו מאחלים לכם שלווה ושמחה בחלק אחרון זה של שנת 2015 ואנו מחכים בקוצר רוח לעבוד אתכם עוד בשנת 2016!