האות ק`

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

סיור “הקונדוליני” מאת קריון

17 באוקטובר, 2012 – ארגנטינה

מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בארגנטינה, 2012.

הערה: בסיור “הקונדוליני” של קריון, באוקטובר-נובמבר 2012, קריון מסר באופן שיטתי תקשור עבור כל אחת מאותיות האל”ף-בי”ת של המילה “קונדוליני”. זה התקשור הראשון והוא עבור האות ק’ (K). תקשור זה תורגם לספרדית וניתן לשמוע אותו במלואו באתר של קריון.

ברכות, יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. אני מודע למקום הימצאי ולחגיגה שמתקיימת היום. למקרה שתהיתם, אלוהים לא נמצא בריק. הכוונה היא שאלוהים קיים בכם, ואי לכך, מודע לכל שאתם. יהיו אלה שיאמרו שקשה ליצור קשר עם אלוהים ושאתם חייבים לפעול על פי פרוטוקול. הניחו לי לומר לכם מהו פרוטוקול זה: הוא מכונה “לחיות”. אלוהים מכיר אתכם. כאשר אינכם כאן, אתם עם אלוהים. כאשר אינכם כאן, אתם חלק מאלוהים, וסידור זה מלא ביופי.

יש הרבה לומר בזמן הזה, אך כרגע אני מודע אליכם. אני מודע לאלה שמאזינים לקול הזה שאינו מציר הזמן שלכם. עבורי, כולכם מאזינים עכשיו, אבל יהיו גם אנשים שיאזינו ושיקראו במה שאתם מכנים העתיד שלכם. חלקם הם אתם! אבל רבים מהם אינם נמצאים בחדר זה, ולכן אני עומד לעשות משהו מאוד לא תלת-ממדי. ברצוני לקדם בברכה את פני אלה שמאזינים ושקוראים אל החדר הזה, כיוון שיקירים – אני רואה אתכם עכשיו.

הסינכרוניות של המספרים משעשעת אותנו. המארגנים של “סיור הקונדוליני” החליטו פשוט באילו אזורים הם רוצים לבקר, אולי מבלי להבין שהכול מובנה על בסיס 12. כאשר תבחנו את מחזורי היקום, ובכלל זה את מה שאתם מכנים בשם מתמטיקה, הכול מבוסס על 12. השלוש והארבע, בייחוד, מרכיבים את המבנה, לא רק של המחזורים, אלא גם של המבנה האטומי ושל הביולוגיה. הפעם היחידה שבה אתם עדים למספרים לא-זוגיים במבנה האטומי היא כאשר האטומים נעים כדי לברוא מטען פוטנציאלי שיש לו שם: מגנטיות. אבל המחזורים שאתם רואים בביולוגיה ובחיים הרגילים מורכבים משלוש ומארבע, ובכלל זה הדנ”א שלכם, אם שמתם לב.

עכשיו אתם מתחילים בסיור הקונדוליני, ואף על פי שיהיו אנשים בחדר שאפשר שלא ישתתפו בסיור כולו, אתם עדיין איתנו. כיוון שאנו רואים אתכם במצב התודעה, כאשר שבועות מעכשיו אתם עדיין כאן. שבועות מעכשיו, שעה שאתם מביטים בשעונים שלכם, אתם באים עם כולנו בדרך שפועלת מחוץ לשלושת הממדים. כאשר תשמעו את המסר האחרון בלימה, חלפו שנים-עשר אירועים. נכון שזה מעניין שהמארגנים יצרו מספר זה של אירועים במקרה וללא תכנון? לכן הדברים הללו מתרחשים באופן הולם, מכבדים את הדרך שבה כדור הארץ פועל.

בסיס השתיים-עשרה סביב 360 המעלות הוא הדרך שבה אתם מנווטים עדיין היום על גאיה, ולא בחמישיות ובעשרות. אם תיקחו את המספר שתיים-עשרה ותחברו את הספרות שלו באופן נומרולוגי, תקבלו את האנרגיה של שלוש. המספר שלוש הוא זרז. זאת אומרת שכאשר אירועים מסוימים מתרחשים, הם מזרזים, או דוחפים לבריאה של אנרגיה שלישית. זה בדיוק מה שמתרחש. עכשיו, הוסיפו לזה סינכרוניות נוספת גם כן – המילה קונדוליני בשפתכם מורכבת מתשע אותיות. מספר זה מייצג השלמה. לכן תוכלו לומר שמעבר זה שכדור הארץ חווה עכשיו קשור למספר תשע. נכון, זו ההתחלה של המעבר הסופי עבור הפלנטה. יבוא יום שבו תבצעו תחימה היסטורית בין האנרגיה כפי שנמדדה לפני ואחרי 2012. כל ההיסטוריה של המין האנושי עד לתאריך זה תימדד באנרגיה אחת, וההיסטוריה האנושית מעתה והלאה תימדד ותיראה כאנרגיה אחרת. הפוטנציאלים שלאחר 2012 חזקים עד כדי כך.

היו אחרים שקדמו לכם

כעת הרשו לי לומר לכם משהו: אמרתי זאת בעבר. לרוח אין שעון כפי שיש לכם. איננו מודדים את השנים, ואיננו רואים את הדברים כמוכם, כדורות של חיי אדם על גבי ציר זמן. הקשיבו לי, נשמות עתיקות: אתן תמיד כאן! האם חשבתן על כך? אתם עשויים למדוד את חייכם מרגע לידתכם ועד לזמן מותכם, אבל זוהי מערכת המדידה האנושית, כיוון שזוהי ההישרדות התלת-ממדית שלכם. אנו איננו רואים זאת בדרך זו. אתם תמיד כאן. אולי היו לכם פנים שונות, אבל הייתה לכם אותה נשמה, אותו עצמי גבוה, ואותה כמות חוכמה שנמזגת אל תוככם בגלל האירועים הללו. לכן, בעודנו מתארים את העתיד שלכם, איננו סופרים את השנים כפי שאתם עושים. כאשר אנו אומרים שדבר זה או אחר הוא פוטנציאל שעשוי להתרחש, אנו מבססים זאת על אלה שכבר חוו זאת במערכות שמש אחרות. אתם עושים דבר מה שכבר התרחש במסגרת חברות אחרות על פלנטות אחרות. ראינו כיצד האנרגיה הזאת עבדה בעבר, והדבר מעניק לנו דפוס לאופן שבו היא עשויה לעבוד כאן.

בואו נדבר על אנשי קדם. מדוע קיימת נבואה לגבי תנועת הקונדוליני? מה באמת מתרחש? תקשור מסוים זה מכונה “התקשור על האות ק'” ובמשך שנים-עשר האירועים שתוכננו, יהיו תשעה תקשורים שיעסקו ספציפית באותיות של השם “קונדוליני”. הנושא של היום יוסיף מידע לגבי הקונדוליני [המייצג את האות ק’], אבל לא נחזור על מידע מהותי שכבר ניתן. חזרו וקראו תקשורים אחרים אם ברצונכם לדעת מהו הקונדוליני.

האם ידעתם שהמילה “קונדוליני” בהיסטוריה עסקה תכופות בפריון, בבריאת החיים? כאשר שני בני אדם מתאחדים כדי ליצור חיים, תכופות הם מפעילים את הקונדוליני שבתוך גופם. זה מה שגאיה עושה היום, והמטפורה חזקה. גאיה קשורה לתודעה האנושית בתהליך שכבר בחנתם היום [במסגרת הסמינר שקדם לתקשור]. הפיזיקה קשורה לכך והתודעה האנושית שזורה עם התודעה של גאיה. כאשר האחת נעה, גם האחרת נעה. לא ניתן להפריד ביניהן. האחת מגיבה לשניה. באנרגיה של היום, בן האדם משמש יותר כמנוע, ככוח שמניע את גאיה. לכן תוכלו לומר שחיים חדשים נבראים בתוך גאיה על ידי בני האנוש שעל הפלנטה. מעולם לא דיברנו על תכונות השזירה באופן זה, אך בשזירה אמיתית יש לכם תכונה פיזית ממשית שמתמזגת באופן קוונטי עם אחרת. לכן לא יכולה להיות פעולה שבה מעורב רק צד אחד של השותף השזור. קיימים דחיפה ומשיכה שישפיעו אז על כל ששזור עמה. במצב זה, בן האנוש הוא הדוחף והמושך. התודעה האנושית מושפעת והדבר משנה את גאיה.

אנשי קדם ידעו שהדבר מגיע

בואו נדבר על אנשי קדם. מדוע הם התעניינו כל כך בזמנים האלה? איך ייתכן שאתם יכולים לחזור אחורה בזמן אלפי שנים ולמצוא את הנבואה שמתרחשת עכשיו? העמים הילידים של כדור הארץ דאגו לאדמת הפלנטה יותר מכול עם אחר. מהי המציאות שלכם היום? מהי תוכנית ההישרדות שלכם לחיים? היום מבחינתכם היא קשורה למשרה שלכם, למשפחה שלכם ואולי לתודעה הכלכלית של הממשלה. אולם מה הייתה המציאות של העמים הילידים? היא הייתה מורכבת משני דברים: מזון ומים. כולה. הכול סבב סביב שני הדברים האלה ונדחף על ידי מה שהם החשיבו כתודעה שלישית, שעבורם הייתה גאיה.

למעשה לאנשי קדם היה שילוש בעל חשיבות מקודשת; הם לא ראו את האנושות כמקשה אחת. באותם ימים, הם פיצלו אותה לגברים, לנשים ולגאיה. זה היה השילוש האנרגטי שבו התקיימו. אם תבחנו את המסורות שלהם, יהיה עליכם להפריד את המסורות מהגברים והנשים, כיוון שהם ייחסו כבוד שונה לכל מגדר, אך התאחדו עם גאיה. אם הם ערכו טקסים, הם היו כדי להוריד גשם או כדי לברוא את המזון שייצג את תבואת האדמה. זו הייתה המציאות המוחלטת שלהם והכול היה קשור מאוד לגאיה. הם סגדו לדברים שהיו קשורים לכדור הארץ, ולכן מערכת היחסים עם הפלנטה הייתה המדע שלהם והם ידעו עליה רבות.

הם החלו להבין לאיטם את מחזור הזמן. בסופו של דבר הם הבינו את מחזורי מזג האוויר, אך במשך תקופה מסוימת, הם לא הבינו אותם. לכן הם התפללו לאלי הדרום, המזרח, הצפון והמערב. כל הדברים הללו מספרים לכם משהו עליהם. הנבואות של העמים הילידים היו כרוכות כולן סביב התודעה של גאיה. אז מה זה אומר לכם? זה מספר לכם משהו על היום. בצפון ובדרום, כולם ידעו משהו, בדרך כלשהי. הם לא הכירו אלה את אלה כלל. לשבטי הצפון לא היה מושג על שבטי הדרום. הם מעולם לא פגשו אלה את אלה. מאות שבטים לא ראו כלל אלה את אלה, אולם הם ניבאו את מה שמתרחש היום! ברצוני שתחשבו על זה. האם נראה אולי שהם ידעו על השזירה של התודעה וגאיה?

כן, הם ידעו, לכן היום אתם מקשיבים לאמת שלהם, והנה היא: קיימת היערכות של תנודת הפלנטה המבוססת על מחזור בן 26,000 שנים של כדור הארץ. קיימת הזדמנות פוטנציאלית לתנועה ולבריאת האנרגיה שאתם רואים היום. ככל שאתם קרבים לכך, כך הפוטנציאלים גדלים. לכן אפילו לפני 600 שנים, הם חשבו שהנבואות הללו הן עובדה ולא רק פוטנציאל. הם התחילו לכלול את המידע בלוחות השנה שלהם ואתם יכולים לראות זאת בהירוגליפים שעל קירות הפירמידות שלהם. שאלו אנשים מקומיים. מה קורה עכשיו? האם לזאת הם ציפו? התשובה היא כן, ובדיוק בזמן. נכון שזה מעניין שעלינו לספר לכם על כך ושהמידע לא מופיע בעיתונים שלכם? אתם גם לא רואים זאת בתוכניות הטלוויזיה שלכם – לא את האמת. אתם מקבלים רק חלקים ופיסות. לתוצאות השינוי פנים רבות. אם אתם רוצים לבחון את התוצאה הגדולה, בסופו של דבר היא תדחוף את האנושות למציאות חדשה, אבל זה יתרחש בעתיד. אולם, מיידית, אתם תתחילו לראות כמה שינויים. בואו נסקור את המשמעות במסגרת הקשר תנועת הקונדוליני.

הפלנטה קוטבה מבחינה רגשית מזה זמן מה, והקיטוב מבוסס ברובו על המקום שבו גרים רוב בני האדם על כדור הארץ. דבר זה התהווה במשך הזמן ויצר כדור ארץ גברי. אם 80 אחוזים מאוכלוסיית כדור הארץ מתגוררים בצפון, ואם לצפון יש תודעה מסוימת, אזי הפלנטה כולה מאמצת תודעה זו. אולם אין זו התודעה שהחלה בדרום. אם תבחנו את העמים הילידים של הדרום לפני שהגיעו הכובשים, ותבדקו במה הם האמינו ומה הם לימדו, תגלו שהיו אלה דברים נשיים (רכים) הרבה יותר. לכן, לאמתו של דבר, יש לכם צפון גברי ודרום נשי, אך כיוון שהיו בני אדם רבים יותר בצפון, התודעה של הפלנטה הייתה גברית יותר בכללה, וההיסטוריה משקפת עובדה זו. אולם לפתע, מתרחש שינוי. וכאן זה מסתבך.

במציאות שלכם, אתם חשים שהכול ליניארי. אולי באמת לא הייתם עדים לשינוי בתודעה בצפון? אבל הוא שם. רוב רובו מתרחש בשל התעוררותן של נשמות עתיקות, אבל לא מדובר בכמה אנשים מתעוררים, אלא במקום זאת בכמות האנרגיה שבתוך אלה שהתעוררו. הם אלה שנמצאים בחדר כאן, ורבים מהם מאזינים וקוראים כאן. קיים שינוי אפילו בדרך שבה “חישוב” האנרגיה פועל על הפלנטה. הוא משתנה מדרך ליניארית לדרך לא ליניארית וגאיה, ששזורה בתוך כל זה, מתחילה להזיז ולשנות את הקונדוליני עצמו, או את מרכז צ’אקרת הלב, של הפלנטה. אז בואו נבחן מי עושה מה.

התנועה אינה ליניארית

ראשית, גאיה היא אנרגיה מודעת, חשה, מתאימה והולמת שקשורה אליכם. בגלל השינוי הקוונטי שנובא בשל מה שאירע, האנושות החלה לחשוב באופן שונה וחשיבה שונה זו עמוקה יותר בתוך הנשמות העתיקות. גאיה ראתה זאת, והיא מבצעת כעת את השינוי. לכן גאיה מעורבת וזו המכניקה של האופן שבו האנרגיה נעה. אולם אתם רואים זאת באופן ליניארי. לכן אתם שואלים את השאלה: “ובכן, היכן הקונדוליני עכשיו? אם הוא נע מהדרום אל הצפון, אז איפה הוא עכשיו?” אענה על כך בעוד רגע, והתשובה תהיה שונה ממה שאתם חושבים. אבל עכשיו, בואו נדבר על המשמעות האמיתית של התנועה הזאת.

מה יקרה אם לראשונה, כדור הארץ יהפוך מאוזן בכל הקשור לאנרגיה הנשית ולאנרגיה הגברית? מה תהיה המשמעות? המשמעות היא ש”פעולה רחומה”, כפי שאנו מכנים זאת, תגבר ותתעצם. האם אתם יודעים מהן התוצאות של פעולה לא רחומה? מלחמה. זוהי פעולה לא רוחמה – גם הפרדה, שיפוט ואוכלוסיה שלא אכפת לה. האם אתם יודעים מהן התוצאות של פעולות רחומות? עבודה יחד, איחוד, בניית שלום, אי שיפוט, סובלנות, הבנה ותחילתה של אהבה בלתי מותנית אוניברסלית. האם אתם מבינים את סוג השינוי עליו אנו מדברים? הוא ישנה את דרך המחשבה שלכם – מבפנים ומבחוץ.

התעצמות החמלה

כאשר אתם פוגשים במישהו בפעם הראשונה, מהן המחשבות הראשונות שלכם? זה תרגיל טוב שיכולים להציע פסיכולוגים. כמה מכם מביטים באדם ואומרים לעצמכם: “זהו בורא של אנרגיית האלוהים ממש כמוני. הוא משפחה, ממש כמוני. הוא היה כאן על כדור הארץ ממש כמוני. לכן אברך את האלוהים שבו ואקח אותו בזרועותיי ואחבק אותו מלב אל לב”? חשבו מה היה קורה אילו כולם היו עושים זאת? אבל לא כך אתם מברכים אלה את אלה, נכון? כן, כמה מכם עושים זאת, אבל זה ההבדל בין האנרגיה הגברית לאנרגיה הנשית על כדור הארץ. אנרגיית האם מאפשרת את הדברים הללו וזה מה שמתרחש על הפלנטה – התעצמות של אנרגיית האם. היא גדלה כאן, במקום זה המכונה דרום אמריקה.

החוכמה ברשת הקריסטל שהונחה כאן מזה עידנים, מונחת על הצפון באמצעות תהליך שעדיין לא הסברנו. זה הסבר פנימי. מבחינה חיצונית, תהיו עדים לאנשים רבים משתנים. אתם תתחילו לראות את ראשיתן של סובלנות ויושרה. אם אין יושרה בדברים, לא יהיה לכם עניין בהם. האם אתם יכולים לדמיין אנשים בעלי תכונה שכזו? האם אתם יכולים לדמיין מה זה יעשה לפוליטיקה שלכם? [צחוק]. זו בדיחה של קריון. אבל זה קורה בכל העולם, לא רק בפוליטיקה של המדינה הזאת. האם אתם יכולים לדמיין פעולה רחומה לא רק בממשלה, אלא אולי במוסדות, בתאגידים, ואפילו בתחום הבריאות? הדבר יחולל שינוי עצום בסוג המוצרים שהם מציעים. האם אתם יכולים להבין כיצד הדבר ישנה הכול? כך יהיה. אתם כבר התחלתם. ישנם דברים שכבר התחלתם לשנות, במשך 18 השנים האחרונות, לאט. השינויים מתחוללים לאט מאוד ולכן אינכם מבחינים בהם כלל!

מה בנוגע ליבשת שלכם? [מדבר אל הדרום אמריקאים] אם תחזרו 100 שנים לאחור, מה אתם רואים? כיצד נראו הממשלות שלכם בהשוואה למה שהן היום? האם הייתה לכם בחירה חופשית להצביע אז? הייתה לכם, אבל לא הייתה לה שום משמעות. החיים שלכם קצרים מדי, ולאחר 70 או 80 שנה, אתם מסתובבים וחוזרים. כאשר אתם חוזרים, אתם לא זוכרים כלום. אבל אילו יכולתם לשוחח עם אבותיכם, הם היו זוכרים. עברתם מיבשת כבושה עם גבולות שהשתנו ודיקטטורים ששלטו בכול למה שיש לכם היום. האם אתם קולטים את ההבדל המדהים? האם אתם מבינים שהדבר עומד בניגוד למה שחלק מכנים “הטבע האנושי”? אם תשאלו מישהו על תפקיד הטבע האנושי, הוא עשוי לומר שתמיד עסקתם במלחמה. הציניקנים יאמרו שאנשים הורגים אנשים ושכך יהיה תמיד. תמיד יהיו דיקטטורים, הם יאמרו. אז אם זה נכון, איך תסבירו את דרום אמריקה? לאט, היא השתנתה ממש כמו כל יבשת אחרת על הפלנטה –מכינה את עצמה לאט להווה.

השדות נחרשו ומוכנים לקבל את הזרעים. הגופים שלכם ישתנו. האם אתם יודעים מה מתרחש לנוכח פעולה רחומה? המבנה התאי משתנה. נתנו לכם תקשורים על כך ואפילו על השינויים החדשים בשעת הלידה הקשורים לאינטואיציה עמה נולד בן האנוש.

הרשת הקריסטלית עוברת כיול מחדש

בואו נדבר על גאיה, כיוון שיש כמה דברים שמשתנים. על אחד מהם סיפרנו לכם, אבל לא בשפתכם [ספרדית]. לכן בואו נחזור על כך: קיים משהו שמכונה “הרשת הקריסטלית”. היא רשת רב-ממדית, אזוטרית [בלתי נראית]. הכינוי “קריסטלית” הוא מטפורה לרשת שמחזיקה בזיכרון. היא זוכרת רטט. היא זוכרת אתכם! עכשיו, קשה ומורכב להבין זאת בממד השלישי.

כאשר אתם חיים את חייכם, אתם מניחים אנרגיה שהיא אתם על גבי הרשת הקריסטלית הזאת. אור שאתם בוראים באמצעות עבודה עם אנרגיות רוחניות יוצר חותם על גבי הרשת. דברים חשוכים גם הם בוראים אנרגיה על גבי הרשת. מלחמות בוראות אנרגיה על הרשת וכך גם פעולות רחומות. לכן שוב, זוהי רשת שזוכרת את פעולות בני האדם והיא קיבלה עד כה חותם ליניארי – זאת אומרת, כל האנרגיות הוטבעו באופן שווה.

לפתע, הרשת הזאת מעניקה משקל גדול יותר למה שעושות נשמות עתיקות מאשר למה שעושים בני האדם בכללותם. אי לכך, היא אינה עוד רשת של אנרגיה ליניארית, אלא רשת שמוטה עכשיו לכיוון של עובדי האור. לכן הדברים שיזכרו במידה הרבה ביותר מתחילים להיות הדברים שיוצרים חמלה, ולא הדברים החשוכים שיוצרים צער ומוות. דבר זה הוא חלק מהדרך החדשה שבה הדברים יעבדו בעתיד.

ישנם דברים רבים שנוכל לומר על הרשת הקריסטלית. נוכל לספר לכם כיצד היא מגיבה או כיצד היא עובדת. אך הרבה מזה כבר תוקשר ועוד מידע יגיע בהמשך. לכן במקום זאת, ברצוני לספר לכם משהו שלא ניתן בעבר והוא מיועד לסקרנים. כאשר אני מדבר על גאיה, על מה אתם חושבים ומה אתם מדמיינים? על האנרגיה של כדור הארץ? מה עולה בראשכם כאשר אתם שומעים את המילה “כדור הארץ”? ובכן, רבים מכם ידמיינו את הכדור מרחף בחלל. אתם צודקים, כיוון שזוהי התודעה של גאיה; היא הכדור (הגלובוס). גאיה לא מקיפה את הכדור באנרגיה, אלא היא הכדור – כל כולו. אולי אתם מרגישים שהחלק של גאיה נמצא רק על פני השטח או על גבי הקרום? ואם כך הוא, מה בנוגע לשאר? מה לגבי מעטה הפלנטה? מה בנוגע לליבה? האם אתם מבינים כמה חומר נמצא בתוך כדור הארץ שאינו על גבי פני השטח? מהם היחסים בין המעטה, הליבה והקרום? והאם ליחסים אלה יש תודעה? כן, והיא מכונה גאיה.

יקירים, אני לא מספר לכם את הדברים האלה כדי לסבך את התפיסה שלכם, אלא כדי לתת לכם תחושה על האופן שבו גאיה נעה עם האנרגיה. אם היה לכם מבער על התנור והייתם מחליטים לחמם אותו, הייתם מעבירים אנרגיה אל הברזל כדי לברוא חום. האם מישהו מכם היה שואל: “היכן ממוקם החום על גבי המבער?” התשובה היא לא. המבער מתחמם בבת אחת ומתקרר בבת אחת. הדבר דומה לתנועת האנרגיה על הפלנטה. התנועה של הקונדוליני עוברת דרך כדור הארץ, לא רק על פני השטח. האם זה נשמע לכם הגיוני? מה שקורה על גבי הפלנטה קורה בבת אחת.

אז כאשר אתם חושבים על תנועת הקונדוליני, אל תשאלו: “היכן הוא עכשיו? באיזו מדינה הוא עובר?” האנרגיה של הקונדוליני מורגשת בכל הפלנטה ואינה נתיב על פני השטח שלה מנקודה אחת לשניה. זהו שינוי קוונטי, והוא לא מתרחש באופן ליניארי. אולם, במשך כל השנים הללו, דיברו על התנועה כאילו הייתה שינוי ליניארי המגיע מהודו ומטיבט ונוחת בדרום אמריקה. אתם יכולים לקבל איזון מחדש אנרגטי מאזור אחד לאחר מבלי שהאנרגיה נוסעת על פני השטח.

לכן כל השנים הללו, השינוי התרחש בבת אחת, על גבי הפלנטה כולה. זהו שינוי מתודעה אחת לאחרת, לא ממקום אחד לאחר. אנרגיה נשית רבה יותר מתחילה להיות מורגשת, לברוא איזון של שני חצאי הכדור ואפילו ליבת כדור הארץ מעורבת בכך. השינוי לא מתרחש על פני השטח, הוא מתרחש עבור הפלנטה כולה. אך אנו אומרים לכם שמרכז האיזון החדש יורגש במידה הרבה ביותר בבוליביה ובפרו. אבל הוא לא הגיע לשם תוך כדי נסיעה בכביש דמיוני כלשהו.

עכשיו, לפני כמה שנים, ישבתי במקום בצ’ילה ודיברתי על תנועתה הקונדוליני (ואלה נבאדו, 2008). כאשר אתם בוחנים את המטפורה של הקונדוליני, יש לכם תנועה של הקונדוליני האנושי, כפי שהוא ממופה בגוף האנושי. חלקו נע קדימה ואחורה. במקרה הזה, זוהי מטפורה לתנודה ולשינוי רטט אל תודעה גבוהה יותר. אבל גאיה מעורבת הפעם – הקרום, המעטה, הליבה. אתם שזורים עם גאיה, ובאותו זמן בשנת 2008 סיפרנו לכם שלכדור הארץ יש פוטנציאל לנוע בקרוב. אמרנו לכם שהדבר יתרחש דרומית ממקום התקשור, וכך היה! [מתייחס לרעידת האדמה שהתחוללה בצ’ילה ב-27 בפברואר, 2010]. זה  יקרה שוב בצ’ילה ופעם נוספת, זה יקרה בדרום.

התנועה הזאת דרושה, ולפעמים היא פיזית. גאיה מכירה אתכם, והיא תנוע ותבצע התאמות. אך למרות שהיא חייבת לבצע התאמות, היא תעשה את רוב ההתאמות במקומות בהם לא חיים אנשים. יקירים, כאשר תהיו עדים לכך, אל תפחדו. כאשר תהיו עדים לפעילות וולקנית, אל תפחדו. במקום זאת, עזרו אומץ ואמרו: “תודה לך גאיה”, על שבחרת במקום בו בחרת! אתם חייבים לדעת שהמקום שבו אתם נמצאים, אפילו עכשיו, הוא רגיש [מתייחס למקום בו ניתן התקשור]. אולם, נשמות עתיקות יכולות לשנות את התכונות של הלוחות הטקטוניים. כדור הארץ ינוע במקומות שלא שיערתם שהוא ינוע בהם, וכאשר תראו זאת, אמרו: “תודה לך, גאיה”! אתם תדעו שאני צודק, ושאתם קשורים לעד באמצעות התודעה, יקירים, אל כדור הארץ שלכם.

הפלנטה משתנה והעמים הילידים צדקו. הם לקחו את האדמה בידיהם ואמרו: “אלה הם החיים”. היא מייצגת יותר מכפי שהם ידעו ויותר מכפי שאתם יודעים. היא מייצגת את התודעה של גאיה ואת השותפות עם האנושות. כל הדברים הללו מתרחשים כדי לכבד את האנושות. נדבר על כך עוד כאשר נתקדם אל שאר האותיות.

דיברנו מספיק. היו מודעים, אנשים יקרים, שכל מה שקורה על הפלנטה הזאת הוא חלק מעתיד חדש. יבוא יום ותחזרו פעמיים או שלוש פעמים אולי, ייתכן שיותר, ותנחתו על כדור הארץ הזה כילדים, כתינוקות, והמילה “מלחמה” במילון שלכם תוגדר כמשהו “שהברברים נהגו לעשות בימי קדם” ולא עוד. זה מה שאנחנו רואים. זו התכונה העמוקה של התנועה הזאת, ההתחלה של הפעולה הרחומה על הפלנטה.

וכך הוא.

קריון