אתם שלמות בהתגלמות

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

פורסם במארס, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

מאמר זה הוא מסר מתוקשר מאת המלאך אוריאל, המבקש מאיתנו לחגוג את השלמות שלנו ולאמץ את חוסר השלמות שלנו כהגשמה של משימת הנשמה לברוא הולמות אנרגטית בחיינו.

אתם שלמות בהתגלמות, ניצוץ של אור אלוהי בצורה אנושית. לעולם אל תטילו ספק בשלמותכם או תפקפקו בה, כיוון שהיא אמת רוחנית עמוקה שאין עליה עוררין. ואף על פי כן, התשוקה שלכם ״להיות״ מושלמים, יוצרת פחד, עצבות וחוסר אונים רבים כל כך, כאשר אינכם משיגים את רמת השלמות שאתם רואים באנשים אחרים. במקום לפקפק בשלמות שלכם, הטילו ספק באמונה שלכם הגורסת שאינכם מושלמים. מדוע אתם מקבלים זאת כאמת שלכם, כאשר כל היקום תומך בכם כבניצוץ אור אלוהי מושלם ושלם? אם אתם מאמינים שהמקור הוא מושלם, אזי אינכם יכולים לפקפק בשלמות שלכם. אתם מושלמים בכל אופן, הניחו לאמירה זו להיות האמת החדשה שלכם.

האמונה שלכם בחוסר השלמות שלכם מתהווה כאשר אתם משווים את עצמכם לאנשים אחרים ורואים שרמת ההצלחה וההישגים שלכם אינם כשלהם. אין לכם את מה שיש להם או אינכם עושים את מה שהם עושים. האם הבעתם כוונה להגשים דברים אלה בחייכם? ואם היו לכם את הדברים הללו, האם היה הדבר הופך אתכם למושלמים, למאושרים או לשלמים? אין תקן לשלמות. מה עשיתם עד לרגע זה שהיה מושלם? הכול, כיוון שהשלמות שלכם שוכנת בתוככם, לא באופן שבו אתם מחקים אנשים אחרים. היא חלק מהמהות שלכם.

אתם משתוקקים לשלמות כדי להשתחרר משיפוט ומביקורת של אנשים אחרים. אבל הם שופטים את השלמות שלכם, לא את אי השלמות שלכם. אלה ששופטים אתכם רואים אתכם כ״מושלמים״ יותר מהם. הביקורת והשיפוט שלהם הם השתקפות של הקנאה ושל חוסר השלמות האישי שלהם. אינכם יכולים להימנע משיפוט מצד אלה ששופטים אתכם, אבל אתם יכולים להימנע מלהגביל את עצמכם ואת השלמות המולדת שלכם על ידי כך שלא תאמינו לשיפוטים שלהם.

תכלית החיים היא ביטוי משימת הנשמה שלכם – לשרת את המקור ואת האנושות – המבוססת על שינוי האנרגיה ״הלא מושלמת״ של הטראומה, הסבל והכאב, לשלמות של ריפוי, שלמות (מלשון שלם) והולמות. משימת נשמה זו מבוססת על כך שתביאו את חוסר השלמות שלכם לכדי שלמות – את פצעי הנשמה ואת הקרמה שבראתם ושאותם אתם מרפאים ומשלימים עתה. חוסר השלמות שלכם, החסימות בזרימת האנרגיה אלוהית, הם שבוראים את תכלית החיים של מסעכם אל השלמות. במקום לראות זאת כדבר ״לא מושלם״, שנו את הגדרת השלמות שלכם להולמות, לשלמות (מלשון שלם) בגוף, בנפש, ברגשות וברוח. זרם האנרגיה ההרמוני אל ודרך החיים, שבורא זרם נסים בלתי מוגבל, מופעל על ידי המעבר שלכם מחוסר שלמות של חוסר איזון לשלמות של ההולמות. זוהי שלמות אמיתית.

אתם משרתים את המקור ואת האנושות על ידי הגשמת משימת הנשמה שלכם והיא השלמת נתיב הריפוי, השלמות וההולמות שלכם. בכל יום אתם מגשימים משימת נשמה זו בדרכים רבות וזוהי מתנתכם לאנושות. כל צעד שאתם צועדים לקראת ריפוי פצעי הנשמה שלכם, הרחבת התדר והרטט שלכם, והגשמת משימת הריפוי שלכם, גם מעצים את שלמותכם. חוסר השלמות של הנתיב שלכם הוא שבורא את שלמות המסע שלכם.

חגגו את חוסר השלמות כמסע אל שלמות ההולמות, השלמת מסע הריפוי שלכם. זכרו שאתם ניצוץ אור אלוהי שאינו יכול להיות לא מושלם ושאפילו חוסר השלמות של פצעי הנשמה, של מסע הריפוי והפחד הוא מושלם. כל הוויה ביקום מכירה אתכם כמושלמים, חוגגת את שלמותכם והפיכתכם הולמים ביחס לאלוהות שלכם. אמצו את שלמות המהות כאמת הרוחנית שלכם והדבר יהפוך אתכם למושלמים.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר