אתם האור

ג’ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

הרצון “לחזור הביתה”, שלדעתכם ישיב אתכם אל המקור נובע מהאמונה שהמקום שבו אתם נמצאים עכשיו, כאן על כדור הארץ או בגופכם הפיזי, נפרד באופן כלשהו מהמקור. שעה שהדחיסות עשויה להפריד אתכם מהביטוי המלא של אור ורטט המקור, מה גורם לכם להאמין שהדחיסות הזאת אינה גם כן חלק מבריאת היקום או מאנרגיית המקור? אם היא אכן חלק מכול הדברים, אזי כל הדברים חייביםלהיות חלק ממנה גם כן. וכך גם אתם, גם עמוק בתוך הדחיסות וההפרדה שלכם, אתם מחוברים לחלק של האור, האהבה, האמת, האנרגיה והרטט של המקור.

אין זה אפשרי להיות במקום כלשהו ביקום שבו אין חיבור למקור, גם לא בדחיסות כדור הארץ. הנוכחות, האור והאנרגיה של היקום נמצאים בתוך והם חלק מכל הדברים. אינכם יכולים להיות מנותקים מנוכחות זו, ואין זה משנה היכן אתם או מה אתם עושים. האלוהות הזאת נמצאת בתוככם והיא ביטוי של העצמי השלם שלכם, לא של “קדושתכם”; היא לא פרס שמוענק אם אתם ראויים לו או עובדים מספיק קשה למענו. אתם אלוהיים. אתם מתחילים כל תקופת חיים במצב ובמעמד של אלוהות, אליה אתם מוסיפים בעת מסע הריפוי שלכם אל העצמי השלם. אתם לא הופכים אלוהיים ברגע שאתם שלמים, האלוהות היא חלק מהתרשים האנרגטי שלכם והיא אינה משהו שעליכם לשאוף אליו או להרוויח אותו.

לא הורחקתם מהמקור או גורשתם מאהבת האלוהים. ההפרדה אינה נפרדת, היא רק תהליך של התגלמות החשכה (או הדחיסות) למטרת חווית האור כישות פיזית במקום ישות אור. אינכם יכולים לחוות את המקור שעה שאתם בתוך האור, אתם חייבים להתרחק מן האור כדי לחוות אותו. במקום עונש, זהו מסע שכל אחד מכם לקח על עצמו מרצון, באהבה גדולה ותכופות תוך הקרבת קורבן גדול. כל אחד מכם הוא מאסטר שהפך למשרת, כדי להיות חלק ממחזור ההתעלות ולהבטיח את השלמתו.

מתחת לשכבות הדחיסות שאתם עוטים ושמאפשרות לכם להפוך פיזיים נמצא המרכז האלוהי שלכם, זוהר באור יקרות. כאשר אתם מתחברים אליו אתם זוכרים את החיבור שלכם למקור ותובעים לעצמכם את הקול שרוצה “ללכת הביתה”. אתם תמיד בבית, בכל מקום שבו אתם נמצאים, כיוון שאתם נושאים את אור הבית אתכם ובכם. משימת הבאת גן העדן לכדור הארץ כמעט והושלמה, ומשימה זו אתם מגשימים בכל צעד במסעכם מהריפוי לשלמות, שהוא מסע מהדחיסות אל האור, מהניתוק אל החיבור, מביאים את אור המקור הפנימי כך שיתמזג עם הפיזי, כדי ששוב לא יהיו נפרדים. הצעיף הוסר כעת, שעה שהמקור והפיזי מתמזגים לכדי חיבור אלוהי אחד.

כל תדר חדש שאתם מגלמים, כל רטט חדש עמו אתם נערכים, כל שמחה חדשה שאתם מאפשרים לעצמכם לחוות, והאהבה שאתם מאפשרים לעצמכם לקבל, מקרבים אתכם אל סוף המסע הזה שהוא, כפי שתגלו, אינו יעד אלא הבנה שמה שרציתם יותר מכול תמיד היה אתכם ולעולם לא היה נפרד מכם, כיוון שלעולם לא יכול היה להיות נפרד מכם.

הלבבות שלכם כבדים, אתם עייפים והמסע היה ארוך. הגיע הזמן שתיזכרו באור שלכם, בניצוץ האלוהי שלכם, בלהבה הפנימית שלכם שהיא החיבור שלכם למקור. כנסו פנימה כדי למצוא אותו, כיוון שהוא מחזיק בשלווה ובנוחות אליהן אתם משתוקקים. טפחו חיבור זה, כיוון שהוא החיבור מחדש שלכם, “הבית” אליו אתם רוצים לחזור, הבטחת ההתעלות בה החזקתם במשך תקופות חיים רבות. זה האור, האור שלכם, אור העולם ואור היקום. אינכם צריכים לחפש אחריו בשום מקום, לא תמצאו אותו בשום מקום אחר, הוא נמצא בכם ומהווה חלק מכם. היו בבית עכשיו, המסע שלכם מגיע לסופו כאשר אתם מתחברים מחדש עם האור שלכם ומגלמים באופן מלא את האלוהות שלכם בתוך האנושיות שלכם.