אחדות המדע והרוח – חלק 1


מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 23, ששודרה ביום 18.8.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

עמיחי: התוכנית היום תעסוק באחדות המדע והרוח. לשם כך, נתקשר עם הישויות של הקרן הירוקה, היא קרן הריפוי, המדע וההגשמה (בעבר נקראה קרן זו “קרן הידע המעשי”).

[באתר האינטרנט www.ethericretreats.com ניתן למצוא את מיקומם של המקדשים האתריים של קרני הבריאה].

נתחבר לעין השלישית שלנו, נפתח חלון במרחב ובזמן, נעבור דרכו, ונתחבר לשדה האנרגטי של מקדש האמת של הקרן הירוקה, הנמצא מעל לאי כרתים, ושנוצר על-ידי המאסטרים הילריון ופאלאס אתנה (שהייתה ידועה גם כ”אלת האמת”). נבקש להתחבר למאסטר הילריון, שמשמש ככהן הקרן הירוקה, ולאחוות המאסטרים-המדענים שנמצאים עמו ועובדים איתו, ואשר מפיצים את הקרן הירוקה, ולהם נפנה את שאלותינו היום.

מהי מהות המדע בעיניכם, וכיצד המדע בא לידי ביטוי בערי האור בהשוואה לממד השלישי של כדור הארץ?

הילריון: שלום לכם. מדע הוא מהות החיבור והמימוש מהרוח לחומר. כלומר, המדע עבורנו הוא כלים וטכניקות המאפשרים לנו לממש, הן דברים ברובד התוכנית האלוהית אל פני השטח, והן ברמה אחרת. למעשה מדובר בהגשמה של ידע עמוק אל מהות החומר, מהממדים הנסתרים אל הממדים הנגלים.

כאשר מדובר בערי האור, המדע הוא דרך ההגשמה של אנרגיה אל החומר, בדרך של בריאה בתוך מחשבה. פעמים רבות הבריאה נעשית באמצעות הקרן היוצאת מהעין השלישית. זוהי התמרה מסוימת של האנרגיה העוברת דרכנו והמתממשת בתבנית. התבנית מתממשת לחומר.

כאשר מדובר בממד השלישי, תפקיד הקרן הירוקה הוא לחבר בין מה שאנשים רבים בעולמכם קוראים “מיסטיקה” או “הטבע הנסתר של המציאות” לבין המדע, לבין החוקים העמוקים של הבריאה היוצרים ומחברים הכל, לבין החוקים של המדע שמחברים כביכול בין שני ההפכים לאמת אחת, כאשר האחת נבראת ויוצאת אל הפועל מתוך השנייה.

עליכם גם להבין כי כאשר ישנם דברים הנסתרים מעיניכם באופן מדעי, פירוש הדבר הוא כי עדיין לא נחשפתם אל החוקים הקוסמיים שיוצרים את אותו הדבר, כיוון שחוקים אלו אינם נמצאים עדיין במסגרת המימוש הקיימת בידכם, ולכן אין באפשרותכם לראות ולזהות את כל הדברים שמאפשרים לממש אנרגיה זו לחומר, על פני הממדים שבהם אתם חיים.

עליכם לזכור ולהבין דבר אחד: כל דבר הנברא, בין אם בעולמכם ובין אם ביקומים אחרים, הכל מהותו רוח, אנרגיה. כאשר אנרגיה זו מתלבשת בתבניות, ותבניות מתלבשות בחומר, כך נוצרת הבריאה מהאין אל היש.

האם התבניות הללו קשורות למה שאנו מכנים “הגיאומטריה המקודשת”?

הילריון: חלק מהתבניות הללו אכן קשורות לגיאומטריה המקודשת, אך עליכם להבין כי בכל ממד קיימות תבניות מסוגים שונים. קיים מגוון עצום של תבניות, שחלקן תבניות של צבע, גם בטווח שאינו נראה לעיניכם; חלקן תבניות של תנועה, בצורות גיאומטריות; חלקן תבניות של צלילים ורטטים. יש מגוון שלם של שילובי תבניות שונים ותבניות העומדות בפני עצמן, על מנת לממש לחומר אנרגיה או רצון מסויים שיצא מאת הבורא, או רצון מסויים של הבריאה. כל אנרגיה עוברת דרך התבניות, ועוברת רטטים מסויימים היוצרים תבניות מוצקות יותר. וככל שהתבניות מוצקות יותר, כך הן מושכות אליהן יותר אטומים ומולקולות שמתאימים יותר במצב הצבירה שלהם אל מהות החומר אשר עומד להיווצר.

כך, באמצעות סירקולציה של אנרגיה מסוימת, עבודה עם התבניות, נוצרות תבניות יותר ויותר מוגשמות, עד שכאשר הן יורדות אל הממדים הנמוכים יותר, הן מתמצקות. ראשית בחומר האתרי, ולאחר מכן גם במימוש הפיזי הנגלה לעיניכם.

מה כולל תפקידך ככהן הקרן הירוקה?

הילריון: ניתן לומר כי אני מתווך. תפקידי בפועל הוא לתווך בין האנרגיות הגבוהות, בין הידע הגבוה היורד מלמעלה הקשור לבריאה וליצירה, לבין החומר הממומש על פני הממדים הנמוכים יותר, החל בערי האור בממד החמישי עד השביעי, וכלה בממד שלכם, הבא לידי ביטוי בעיקר באמצעות הטבע הקיים בעולמכם.

בתפקידי הנני מושך קרני אנרגיה אשר בהן מידע, ואורג מהן רשתות שתי וערב, שיוצרות תבניות, ובהתאם לתבניות אלה, מזרימות, מעדנות, ומתאימות את האנרגיות של החיות היורדות אל הבריאה, ומאפשרות למעשה את קיום הבריאה בצורה הטובה ביותר האפשרית.

מהו תפקידה של אחוות המאסטרים-המדענים העובדים עמך במקדש האמת של הקרן הירוקה?

הילריון: אותם מדענים שייכים לתרבויות שונות, לממדים שונים, לכוכבים שונים, והם עוסקים בשיתוף הידע הקיים בין הכוכבים השונים, ובין התרבויות השונות. הם אלו שאחראים על גילוי והעברת הידע של תקשורת, למידה, יצירה ואמנות. הם אלה שיוצרים את הרשת הגדולה, את התבנית הרחבה יותר, כאשר בשיתוף פעולה איתם וביני, אני מעביר ידע זה, כאשר הוא מזוקק וצרוף, אל הממדים הנמוכים יותר. תפקידם העמוק והאמיתי של המדענים הוא להביא ידע מהמקורות מהם הם הגיעו, לשתף אותו בינם לבין עצמם, ליצור ולברוא דברים חדשים נוספים, ועל-ידי כך לעזור להטמיע את הרוח אל החומר, ברמותיו השונות.

אם כך, יש קשר בין אחוות המדענים שלך לבין ערי האור?

הילריון: יש קשר גם בין האחווה לבין כוכבים אחרים, תרבויות אחרות, יקומים אחרים, וגם לבין ערי האור. אם ניתן לצייר זאת באופן ממשי, המדענים הם ככדורים, שכל אחד מהם מחובר בצינור אנרגטי, מעין קור אור אנרגטי, הן למעלה – לכוכב/ים מסויימ/ים, והן בתחתיתו – לערי האור. כך שהם מהווים, במובן מסוים, מעין צינור, טרנספורמטור, המביא את המידע מהמקומות השונים אל ערי האור, דרכם.

באיזה תחומי מדע אתם עוסקים?

הילריון: קיימים תחומים שונים של מדע, שציינתי קודם לכן בקיצור. אנו עוסקים במדעים שונים, החל ממדעי הריפוי, הרפואה, על כל נגזרותיה, על כל השלכותיה, כולל טכנולוגיות חדישות, ולרבות בתחום שאתם מפרידים אותו, וקוראים לו “התחום האלטרנטיבי”.

עליכם להבין כי בעולמכם, מעצם ההפרדה הקיימת, כל תחום הרפואה מפוזר ומפורד בין תחומים שונים, בעוד שמדע הרפואה שבו אנו עוסקים, הינו שלם וכולל את כל השיטות, הגישות והגופים, הן של האדם, הן של היצור, הן של הכוכב. מדע הריפוי והרפואה הינו מדע עמוק, שלם, מקיף, הכולל בתוכו תחומים רבים ביותר.

כמו כן, אנו עוסקים בטכנולוגיות הקשורות למה שאתם יכולים לקרוא “מדעים”: מתמטיקה, פיזיקה, מעבר בין זמנים, מעבר בין כוכבים, כל הידע שטרם הגעתם אליו באסטרונומיה, הקשור הן לחומר האפל הקיים בקוסמוס, הן לחורי התולעת, הן לחורים השחורים, הן ליקומים שמעבר, הן ליקומים החדשים הנוצרים מתוך היקומים הנוספים, הן לכל מהות הבריאה. כל זה מידע רב תחומים, רב מרחב, הכולל בתוכו את כל הידע של היצירה והבריאה, כאשר בתוכו משולב גם הידע של הטכנולוגיות השונות.

מדע נוסף הוא מדעי המים והים. עליכם להבין, וזאת טרם הבנתם בעולמכם, כי האוקיינוסים והימים הם עולמות נפרדים בפני עצמם, הכלולים בתוך עולמכם. בתוך העולם הזה, הכולל חיים מצורות ומסוגים שונים, קיימים סודות עמוקים ורבים של מידע, טכנולוגיות, ודברים רבים נוספים.

זהו אחד התחומים הנוספים אותו אנו חוקרים: הים, והדברים הקשורים עמו לאקלים. האקלים אצלכם הינו מאד פרטני, וקשור לכוכב, לכדור הארץ. אך בכל אחד מהעולמות, בכל אחד מהכוכבים, בכל אחד מהיקומים הקיימים, קיים סוג של אקלים שמאפשר באופן פיזי לאותה מהות להתקיים.

בנוסף לכך אנו עוסקים בתקשורת, מה שאצלכם קרוי “מחשבים”, “מדיה”, וכל שאר הדברים הנוגעים לכך. כאשר אצלנו מדובר בטכנולוגיות ובשיטות של העברת ידע. פעמים רבות אנו מפעילים טכנולוגיות אלה באמצעות כוחות אנרגטיים, כוחות מחשבה, רטטים של אור, של קול. פעמים רבות באמצעות כוחות אלה, אנו מפעילים מכשירים רבים ומעבירים ידע.

רשת הידע שאותה אנו חוקרים ושבה אנו עוסקים, עוסקת במיכשור מתקדם, והן במיכשור המתבסס על אנרגיה ועל קריסטלים.

קיימים תחומים רבים נוספים של ידע שאנו חוקרים, אך אנו נמקד בדבר אחד נוסף – האמנות. אמנות, הכוללת בתוכה אינסוף מרכיבים שעבורכם מוגבלים בתחומי הספקטרום הנראה, הנשמע, והמורגש דרך, גופיכם הפיזיים.

עליכם להבין כי רטט הקול הינו רטט בורא או הרס. עליכם להבין כי כל תחומי האמנות והמוזיקה הינם תחומים של בריאה. המוזיקה קיימת בכל הממדים, העולמות, היקומים, והינה חלק מהבריאה. אנו חוקרים את השפעת המוסיקה על חומרים שונים. אנו חוקרים את השפעת הצבע והרטט על תחומים שונים ועל בריאות שונות.

ניתן לומר כי תחום האמנות רחב הרבה יותר מכפי שנראה לכם, כיוון שהוא מתפשט ומתחבר עם כל התחומים האחרים. הוא כלול בתוכם, וכולל אותם בתוכו.

כיצד אתם עורכים את הניסויים אצלכם, וזאת גם בהשוואה לאופן שבו הם נעשים אצלנו (קרי: בעיקר בהתבסס על מחקרים אמפיריים)?

הילריון: לא ניתן להפריד את החומר מן הרוח, אלא אם כן זהו הציווי שבתוכנית האלוהית, וכך, יקירים, קורה בכוכבכם. תפקידנו הוא לשמש כחוליה המחברת בין הרוח לחומר בעולמכם. כיוון שדרך רצון הבורא, באמצעות דורות על גבי דורות, למדתם לעשות הפרדה בין החומר לבין הרוח, בין המוח הימני למוח השמאלי, ובכך ליצור כביכול עולמות, מהויות וגופים נפרדים.

אך ברצוני להזכירכם כי גם אצלכם, במדעי הפיזיקה המודרנית, הגיעו למסקנות שהפתיעו מאד את החוקרים, כאשר בניסוייהם (לרבות המוקדמים יותר), כאשר ירו חלקיקים, ירו אלקטרון, וצילמו את מעופו, התוצאה הושפעה על ידי מעוף האלקטרון, כאשר יכול היה להיות בו זמנית בשני מקומות, ומחשבות המדען השפיעו על תוצאת הניסוי. כך שגם אצלכם, הפיזיקה המודרנית (גם אם עדיין לא בפה מלא) מכירה בחיבור שקיים בין הרוח לבין החומר.

מעבר לכך, מדענים רבים עושים היום ניסיונות במאיצי החלקיקים, שמטרותיהם לפרק את החלקיקים אל החומר שמאחד ושמדביק ביניהם. זהו אותו חלקיק שקריון קרא לו בספריו “חלקיק האהבה”. המדענים מנסים למצוא אותו, ופעמים רבות הם נתקלים בדברים שמתחברים אצלם עם המיסטיקה, עם הלא נודע. ישנם דברים רבים שמדענים רואים את תוצאותיהם, מסיקים מסקנות, ומבינים כי קיים דבר שאין ביכולתם לפרשו ולהסבירו.

למשל, אחד הדברים שהתגלו זה לא מכבר הוא  שהחומרים שמרכיבים את יקומכם אינם מוכרים לכם ברובם. בעבר חשבו שהחומרים שמרכיבים את כדור הארץ ואת כל הסובב אותו, הם החומרים שמרכיבים את מערכת השמש, ואת הגלקסיות, ואת היקום שבו אתם חיים. אך רק לאחרונה, התגלה גם בעולמכם שרוב החומרים המרכיבים את היקום, אינם מוכרים לכם, וזאת באמצעות מכשירים מאד משוכללים, שהרעיונות להקמתם וליצירתם הגיעו בעזרתנו. כיוון שאנו גם שולחים לפעמים רעיונות אל היקום שלכם באמצעות הקרן הירוקה, ואנשים הפתוחים לקבל רעיונות אלה, מקבלים אותם ומתחילים לפעול באמצעות ההדרכה שלהם על מנת לגלות דברים נסתרים שטרם גילו. והדבר העמיד את הקהילה המדעית בעולמכם במבוכה לא קטנה, כיוון שכאן הם יכלו לראות, עין בעין, את החיבור שבין הרוח אל החומר.

וכעת נתייחס ישירות לשאלה אשר שאלת: כאשר אנו עורכים את הניסיונות שלנו, אנו יוצרים דברים ברמת הרוח, ועליהם אנו מנסים את הדברים. לאחר הניסוי, הדברים מתמזגים עם האנרגיה הכללית הקיימת בכל היקומים. אנרגיה זו טעונה בחלקיקים ובידע, והיא מתפזרת ומעשירה את כל היקומים, שהיא מגיעה אליהם בעזרתנו.

אנו מקבלים את הרעיונות כזרעים של אור, הכוללים בתוכם מידע, ואת המידע הזה אנו פורטים לחלקיקים. אך אנו עושים זאת הן באמצעות יצירת מרחב בליבותינו, והן באמצעות התבוננות דרך העין השלישית שלנו. כאשר אנו משלבים שתי איכויות אלה, יחד עם איכות החיים והצמיחה, נוצרות מעין חממות אנרגטיות סגורות, שבהן ניתן לבדוק את הדברים.

הבדיקה של הדברים אינה בדיקה כפי שמתואר בעולמכם, אלא היא נעשית באמצעות התבוננות בלבד. אנו נותנים לזרעי הידע והמידע להיות ולשהות באותם מרחבים וממדים, ושם מתחילים זרעי הידע הללו להתפרש ולפרוש את כל הטמון בתוכם. וכך אנו מתבוננים, מעבדים את הידע הזה, הן בחושינו, הן בליבנו, והן בכל החושים הקיימים עבורנו, ששונים מהחושים שלכם, כיוון שאנו ישויות אור, ולכן מערכת החושים שלנו אנרגטית הרבה יותר, ובלתי מוגבלת. היא אינה כוללת רק את חמשת החושים, אלא את כל הווייתנו. יש באפשרותנו גם לשנות את צורתנו ואת מסת הגוף שלנו, אם כך רצוננו. ולכן, פעמים רבות כאשר אנו מנסים דברים, ואנו מנסים אותם במרחבים של ליבנו והעין השלישית, לפעמים אנו משנים את תנאי הניסוי בהתאם לדברים שאנו מקבלים, הן מהחיבור שלנו לבורא, והן באמצעות ניסיונות שעושים אנו בגופינו, בעצמנו.

ומתוך כך אנו מגיעים למסקנות, שעטופות באהבה, עוברות עיבוד, ומועברות הלאה, אל מרכז הידע של היקומים כולם, ולערי האור, וזאת לאחר סינון, עיבוד והתמרה המתאימים לקבלת הידע. לאחר מכן, גם בצורה מסוננת עוד יותר, גם כרעיונות המופיעים במוחותיהם של מדעניכם, או במוחותיהם של האמנים שבכם.

פעמים רבות המחקר שלנו נעשה גם תוך כדי שימוש באמנויות שונות. בהעלאת תדרים דרך מחול, ריקוד ושירה; בהעלאת תדרים דרך שימוש ביצירת צורות גיאומטריות, צבע, ציור ובאמצעות כלים שונים נוספים.

עמיחי: כעת נעבור למקדש אחר של הקרן הירוקה, שנמצא מעל עיר בפורטוגל הנקראת פטימה. מקדש זה מוקדש לשני המלאכים המייצגים את הקרן הירוקה: המלאך רפאל, ובת זוגו, האם מרי (כלומר: האם מרי הייתה מלאכית שהתגלמה בגוף אנושי פיזי). לפיכך, נתחבר שוב לעין השלישית, נפתח חלון במרחב ובזמן, נעבור דרכו, ונתחבר לשדה האנרגטי של המקדש הנמצא מעל העיר פטימה שבפורטוגל, והמוקדש למלאכים רפאל והאם מרי. ניתן לחוש בלבכם את האנרגיה המעודנת ואת הנוכחות המלאכית הקיימות במקדש הזה.

מהי מהות המדע עבורכם?

המלאך רפאל: שלום לכם, יקרים. עבורנו, המדע הוא הוויית הכול. עליכם להבין כי קיימת הפרדה בעולמכם, קיימות קטגוריות לכל דבר ודבר, אך עבורנו הכל נמצא בשלמות, באחדות. ולכן, עבורנו, המדע אינו נפרד מכלל ההוויה. עבורנו מדע הוא כל היש, כל ההוויה, כל האהבה, כל היצירה, כל הריפוי, כל החיות, כל המחזוריות, כל החוקים הקוסמיים של היקום, של הבורא, המתגלמים בכל היקומים כולם. לכן, עבורנו, המדע הוא ההוויה עצמה. אתן כעת לאם מרי להוסיף את הדבר אשר היא בוחרת לומר.

האם מרי: שלום לכם, יקרים. ברצוני להוסיף כי עבורי המדע הוא כל הבריאה יש מאין, הוא כל האהבה הקיימת והמחברת בין כל אחד מחלקי היקום ליקומים אחרים. אהבה היא הכל. היא המחברת בין הבורא לבין כל הבריאה הקיימת, ולכן המדע והאהבה אינם נפרדים זה בזה, אלא שזורים זה בזה.

מדע שאין שזורה בו אהבה, מדע המנותק מהוויית הבורא – אינו מדע, אלא רשת סבוכה, חסרת אור וחסרת אהבה. ולכן, אהבה ומדע הינם אחד, והינם חזות הכל, הינם השלמות המחברת בין הבורא לברואיו, בין האנרגיה הגברית לאנרגיה הנשית, בין הרוח לחומר. מדע ואהבה הינם נקודת האמצע בסמל האינסוף, שבו מצטלבות האנרגיות ההפוכות, והופכות לאחדות אחת שלמה.

מה כולל תפקידכם כמלאכי הקרן הירוקה?

המלאך רפאל: ניתן לומר כי תפקידי במסגרת הלהבה הירוקה הוא ריפוי בתחומים העמוקים, הגבוהים והרחבים ביותר. כיוון שהריפוי שבו אני עוסק הוא ריפוי ברמות שונות, החל מתיקון רשתות במקומות פגועים, ריפוי מהויות של כוכבים, ריפוי ישויות אור, וכלה בשליחת קרן ריפוי כאשר אני מתבקש על ידי בני האנוש אל אדם, חיה, צמח, או כל הוויה שהיא הקיימת. אני מקבל את קרן הריפוי מהאלוהים שמעלי, אותה אני מתמיר, מעבד ומתאים לשליחה לכל היקומים, לרמה שבה הם מסוגלים להכיל אותה, ויחד עמה אני שולח ריפוי לכל היש.

יחד עם זאת, אני מעביר חלק מהעוצמה הקיימת אל המאסטר האחראי על העברת והתמרת הקרן הזו הלאה בהיררכיה הרוחנית, הוא מאסטר הילריון עמו דיברתם קודם לכן. אני מעביר עתה את זכות הדיבור לאם מרי.

האם מרי: יקרים ואהובים. תפקידי עם הקרן הירוקה הוא להעמיק, להעצים ולהאדיר את כוח האהבה, החמלה, והריפוי שבאהבה ובחמלה. ניתן לומר שאני מייצגת את האנרגיה הנשית במובן של ההכלה, ההזנה, האהבה, הקיום. ולכן, פעמים רבות אני מעבירה בתוך הריפוי את סוג הריפוי של ההכלה האימהית, ההזנה האימהית של הרחם, אך מדובר ברחם הגדולה, רחם הבריאה, הקיימת בבורא עצמו. משם אני מקבלת את העוצמות העוברות אלי דרך האלוהים, אני מעצימה אותם בכוחי, ומפיצה אותם לכל היקומים, ובאמצעות המאסטר עמו דיברתם, אל ערי האור ואל העולמות שמתחת.