אחדות אלוהית והיקום ההרמוני

קאטה מתקשרת את אדמה
מאנגלית: סמדר ברגמן

למיזוג הממדים מתלווה קושי רב. דרוש מאמץ אדיר כדי להתמודד עמו. אך תהליך מאתגר זה כולו קשור גם ללמידה כיצד לחיות בכמה תדרים שונים, “תחת לחצים שונים”, כביכול. כל הווייתכם זקוקה להתאמות מסוימות כדי לעשות זאת. דרושה כמות עצומה של אנרגיה לתהליך כולו. כעת המיקוד שלכם צריך להיות במה שלמעלה. “רשימת המטלות” הארצית הנמוכה שלכם, והמאמץ שלה להשאיר אתכם כאן למטה, רק במציאות התלת-ממדית שלכם, הופכת חסרת תכלית ותועלת.

אתם לומדים לשמור את מהותכם בלבכם. אתם לומדים לא לשכוח מי אתם באמת – בכל שניה ושניה ארצית של חייכם. כאשר תשיגו מודעות קבועה זו, היא תשקף את חוכמתכם, את השלווה, ההודיה והחמלה שלכם. לא את האגו שלכם כלל וכלל, כך שאין מקום לדאגה. התשובה לשאלה “מי אתם באמת”, יכולה להיות הזרז הפשוט ביותר אך גם היעיל ביותר בנקודה מסוימת בקפיצה ההתפתחותית שלכם, אותה אתם מוכנים לבצע. לכן, קפצו קפיצה זו עתה.

המשיכו להזכיר לעצמכם מי הוא המאסטר הפנימי. מהות הלב הנצחית שלכם היא החלק האלוהי שלכם שעמו אתם לומדים לתקשר. הבינו שתקשורת זו מחברת אתכם לגמרי, באופן בלתי ניתן להפרדה, פנימית וחיצונית לאלוהות שלכם, וכמו כן לחוכמה ולמאסטריות שלכם. הבנה זו תעצים את התהליך. תרגול הוא מילת המפתח. האם אתם זוכרים? ככל שתתרגלו יותר, כך התודעה שלכם תוכל לקחת חלק בפעילויות היום-יום שלכם. כאשר הזרימה היא חסרת מאמץ, וכאשר היא הופכת טבעית כמו הנשימה, שינוי יקר ערך יתרחש. האישיות והאגו שלכם יתמזגו אל תוך העצמי האלוהי הנצחי שלכם. העצמי המאסטר שלכם יוולד.

שינוי זה יפתח את השער להבנת טבעם של הממדים הגבוהים יותר. ממדים אלה לא עומדים בשורה באופן ליניארי; במקום זאת, הם צומחים באופן אורגני האחד מהשני. הם פשוט חלק מהמציאות האחת. המספרים, כגון הממד השלישי והממד החמישי המשמשים כדי להבדיל בין הממדים, הם רק כלים. כלים מעניקים עזרה מצומצמת מאוד, כדי שהשכל הדואלי יוכל להבין. לאחר שהשער נפתח, אתם תראו את השלם ותזכו בהצצה במציאויות שחיות באחדות. אחדות שנפרדת רק על ידי תודעת המתבונן. אחדות אלוהית זו היא היקום ההרמוני אליו זכיתם סוף סוף בגישה.

עולם חדש לגמרי יתגלה מעתה והלאה. והדבר היפה ביותר הוא שהרפתקה זו היא חלק מהמציאות היום-יומית שלכם. אין צורך להיכנס למדיטציה עמוקה ולהותיר מאחור את המציאות הרועשת שלכם. לא. זו המציאות החדשה שלכם. אלה החיים בהם אתם לוקחים חלק עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, אם להשתמש בביטוי המודרני שלכם. לא מדובר בסוג התנסות הכולל “השארה מאחור של הגוף שלכם וכניסה לממלכה אחרת”. אין כאן כוונה להפחית מהתוקף או החשיבות שלה, אבל זהו פרק חדש לגמרי עבורכם.

גופכם הפיזי קשור מאוד לתהליך זה. אין זה מסע המתנהל אך ורק בשכל המונע על ידי התודעה. זוהי במת מציאות חדשה. אלה אתם – המאסטר הנצחי – שחיים בגוף פיזי בעולם פיזי כביכול. אני משתמש במילה “כביכול”, כיוון שההבנה הגבוהה שלכם תחשוף את טבעו האמיתי של העולם הפיזי שלכם. אך הסבר טבעו ההולוגרפי אינו חלק ממסר זה. לעת עתה בואו נשאיר נושאים מורכבים אלה למסרים שינתנו בעתיד.

היותכם חלק מהמציאות שלכם מתוך נשימתכם – נשימת המאסטר הנצחי שהוא המהות האמיתית שלכם – מכונה התעלות. היא מתרחש כעת. אתם לא תשאירו מאחור את המציאות הנוכחית שלכם על ידי פעולה התפתחותית זו. ההפך הוא הנכון, אתם תמצאו את המהות האמיתית  של  מצב ההוויה הנוכחי שלכם על ידי כך שתצפו בה מתפוגגת.

ההתאמות שחווה הגוף שלכן הן עצומות. היו סבלניים והיו מודעים. התייחסו לכל תחושה משונה או תסמין מוזר בפתיחות. אך אל תהיו בטוחים לגבי טבעם של התסמינים עד אשר תקבלו אישור ברור למקורם. היכן תוכלו להשיג אישור זה? מהגוף שלכם ומלבכם. בקשו להיות בקשר מודע קבוע עם גופכם. האזינו למה שהוא מוכן לגלות לכם ביחס לתהליך החשוב ביותר שחווה אי פעם. התבוננו בעצמכם בתשומת לב, וטפלו בגופכם באהבה. כאבי ראש, עייפות עזה, צלצולים באוזניים, כאבי גב וסחרחורות הם כמה מהתסמינים. התבוננות בתסמינים שגופכם מציג מעניקה לכם את החופש להתמודד עמם באמצעות המאסטריות החדשה שרכשתם. הגוף שלכם הוא הכלי היקר ביותר שיש לכם עבור הטרנספורמציה האלוהית שאתם חווים. תחושת הודיה כלפי הגוף היא בגדר חובה; הוא נושא את כל החוכמה לרווחה שלכם.

השינויים המגנטיים שהפלנטה חווה משפיעים השפעה גדולה על תהליך ההסתגלות שלכם. בשעה שהגוף שלכם חווה התמרה, גם הפלנטה חווה אותה. שניכם מחוברים חיבור עמוק. יש הבדל בין למידה מספר לבין התנסות ממשית. שינויים גדולים צפויים ברמת המיקרו והמקרו. החיבור הקבוע למאסטריות שלכם יוביל את גופכם בנתיב השינויים הללו. המוכנות שלכם עם גישה של אהבה, הודיה וחמלה היא בגדר חובה ומגיעה עם כל נשימה. כמו גם הידע שאתם מוכנים סוף סוף ללמוד על העצמי שלכם. הדבר קל כמו הנשימה. מי אתם באמת; הגיע הזמן שתדעו. אתם אהבה בתחפושת של בן אנוש. הדבר הופך אתכם למיוחדים, לייחודיים. אתם נושאים את פעימת לב היקום. השלמות שוכנת בכם. הגיע הזמן שתדעו את הסוד. הגיע הזמן לזכור.

אדמה