אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל אריה 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

בעונת מזל סרטן, קרוב לוודאי שמצאנו את עצמנו מתמקדים בטיפול עצמי ובענייני הבית והמשפחה. אולם כאשר אנו עוברים לעונת מזל אריה, האנרגיה הזאת משתנה, מאפשרת לנו להיכנס למרחב אנרגטי יצירתי ואמיץ יותר. 

הטיפול העצמי וההזנה שהענקנו לעצמנו בעת עונת מזל סרטן, הופכים לדלק עבור עונת מזל אריה האמיצה. 

מזל אריה נשלט על ידי השמש, והוא זמן להחצין את עצמנו, לקבל החלטות נועזות ולהתהדר במלוא הביטוי שלנו.

כאשר השמש מובילה אותנו, אנו יכולים לגלות שאנו רוצים לחקור, להתנסות ולאפשר לביטחון העצמי שלנו לבוא לידי ביטוי.

עונת מזל אריה 2021 מעניקה כמה אנרגיות יפהפיות לשם כך, והיא זמן שבו אנו יכולים למצוא את עצמנו מחפשים אחר הרפתקות, מתחברים לתשוקות שלנו ומרגישים השראה יצירתית.

היכן שהרגשנו מנותקים או מוגבלים, עונת מזל אריה מציעה לנו התרחבות מסוימת, מעודדת אותנו להאיר בלהבה הפנימית שלנו, להתמסר לתשוקות שלנו ולפנות זמן למשחק.

אחד מהמרכיבים העיקריים של העונה הוא מולד הירח במזל אריה שחל בעת שער האריות ב-8 לאוגוסט. 

שער זה הוא זמן קסום של אנרגיה ורטט גבוהים, והוא קשור לכוכב סיריוס, שנחשב לשמש הרוחנית שלנו. התרחשות מולד הירח ביום מבשר טובות זה, מעצימה את ההשפעות ומחוללת פרץ אנרגיה טעון ביותר. 

עונת מזל אריה 2021 כוללת גם שני ירחים מלאים במזל דלי. שני הירחים המלאים הללו יעבדו בסינכרון זה עם זה ויחוללו כמה שינויים שיעזרו לתדלק ולעורר צמיחה רוחנית.

בואו נבחן את התאריכים האסטרולוגיים המהותיים של עונת מזל אריה 2021 ונראה למה ניתן לצפות.

האסטרולוגיה של עונת מזל אריה 2021

ה-22-23 ביוליעונת מזל אריה מתחילה

אנו יוצאים מעונת מזל סרטןמזל מיםונכנסים לעונת מזל אריה. מזל אריה הוא מזל אש, וזהו זמן נהדר להחצין את עצמנו, לקדם פרוייקטים יצירתיים, לתדלק את התשוקות שלנו ולעבוד עם האנרגיות היצירתיות, מעניקות החיים של השמש.

ה-23 ביוליירח מלא במזל דלי

זהו הראשון מבין שניים במזל דלי. ירח מלא זה מתרחש במעלה הראשונה של מזל דלי, ממש בנקודת ההתחלה של מזל זה. כל מה שיעלה לתשומת לבנו בעת הירח המלא הזה, יהיה קרוב לוודאי רק חלק מהסיפור, כיוון שייתכן ויהיה עלינו לחכות לירח המלא הבא במזל דלי כדי לוודא שאנו רואים את התמונה המלאה. צ׳אריקלו, האסטרואיד של רפואת הרוח, פעיל מאוד בעת הירח המלא הזה, מסמן אולי שבזמן זה נחווה מסע ריפוי כלשהו. 

ה-28-29 ביוליצדק הנסוג נכנס למזל דלי

צדק נכנס למזל דגים ב-13 במאי, ואז החל לסגת ב-20 ביוני. כאשר פלנטה מתחילה לסגת, היא חוזרת אחורה, למזלות בהם שהתה כבר. צדק הנסוג הגיע עכשיו לנקודה בה הוא עוזב את מזל דגים וחוזר למזל דלי. צדק שנסוג עכשיו דרך מזל דלי ישנה את הטעם האנרגטי רק במעט. אנו עשויים למצוא את עצמנו מתמקדים בקהילה שלנו, באנשים הסובבים אותנו, בפרוייקטים הקשורים לטכנולוגיה, או מחפשים אחר צורות חדשות לביטוי עצמי ולחירות. צדק נכנס לראשונה למזל דלי בסוף השנה שעברה, ולכן אנו יכולים גם למצוא את עצמנו מתמודדים שוב עם נושאים שהיו נוכחים בחיינו מדצמבר 2020 ועד מאי 2021. 

ה-26 ביוליזריחת סיריוס, שער האריות מתחיל להיפתח

סיריוס הוא אחד הכוכבים הגדולים ביותר בגלקסיה שלנו ותרבויות עתיקות מכל רחבי העולם סגדו לו וכיבדו אותו. סיריוס נחשב לשמש הרוחנית שלנו, ולכוכב בעל אנרגיה מתדר גבוה שיש לה פוטנציאל לקדם ולהרחיב את התודעה שלנו. בחודשים האחרונים, סיריוס היה בלתי נראה בשמים, אבל עכשיו הוא חוזר לאיטו, עושה את דרכו לנקודה הגבוהה ביותר בשמי הלילה שלנו. בעת שסיריוס מתחיל ״לזרוח״ שוב, הדבר מייצג את פתיחת שער האריות. 

ה-8 באוגוסטשער האריות 88 ומולד ירח במזל אריה

זהו היום הקסום ביותר בעונה ומביא הפעלה מלאה של שער האריות, יחד עם מולד הירח במזל אריה. אנרגיה חזקה של האריה מוענקת לנו, בה תוכלו להשתמש כדי להביע כוונות נועזות ואמיצות עבור עצמכם ועבור הקולקטיב. 

שער האריות 88 קשור לזריחת סיריוס, כאשר השמש במזל אריה, והנומרולוגיה היא 88. הדבר מייצג זמן שבו אנו יכולים לעבוד עם האנרגיות של השמש ושל סיריוס, להפעיל ולשדרג את הדנ״א הרוחני שלנו. תוכלו ללמוד עוד על שער האריות בקישור הזה. 

בשנת 2021, ה-8 באוגוסט הוא גם זמן שבו חל מולד ירח במזל אריה. מולד ירח זה יכול להביא כמה תובנות עוצמתיות חדשות ותחושת ״אההה״ אל פני השטח. אורנוס, הפלנטה של ההתעוררות והמהפכה, פעיל גם הוא בזמן הזה, מביא שינוי בתודעה או אולי כמה שינויים מהירים אל עולמנו. זה יהיה יום יעיל מאוד לעבודת הגשמה. 

ה-19 באוגוסטנסיגת אורנוס

אורנוס נכנס לנסיגה, מצטרף לצדק, לשבתאי, לכירון, לנפטון ולפלוטו. אורנוס הוא הפלנטה של ההתעוררות. כאשר הוא נסוג, אנו יכולים לקבל תובנות רוחניות עמוקות יותר לגבי דברים שהתרחשו בעבר. כיוון שאורנוס נסוג עכשיו במזל שור, ברמה הגלובלית, אנו יכולים להבחין בנושאים שקשורים לחקלאות, לאספקת מזון, למאמצים הומניטרים ולתעשיות הקשורות לטכנולוגיה. אורנוס יחזור לנוע קדימה ב-18 בינואר, 2022.

ה-22 באוגוסטירח מלא במזל דלי

זהו הירח המלא השני במזל דלי השנה, והוא מתרחש במעלה 29 של המזל. ירח מלא זה נושא אנרגיה יפהפייה ויש לו פוטנציאל להרחיב כל דבר שהובא לתשומת לבנו בעת הירח המלא הראשון במזל דלי, ב-23 ביולי. בשל האנרגיה המתוקה של ירח מלא זה, כל דבר שיעלה, יהיה קרוב לוודאי מרוכך יותר. צדק, הפלנטה של השפע וההתרחבות, פעיל מאוד גם הוא בעת הזאת, מציין זמן עוצמתי להגשמת שגשוג בכל התחומים.

ה-22-23 באוגוסטעונת מזל בתולה

בהתחשב באזור הזמן שלכם, ה-22 או ה-23 באוגוסט מבשרים על סיומה של עונת אריה ועל תחילת עונת מזל בתולהמעבר מאלמנט האש לאלמנט האדמה. 

לסיוע – תרומה ותמורה