אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל סרטן 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

תחילת עונת סרטן היא תמיד אירוע שמימי מיוחד, כיוון שהיא מתרחשת לצד יום ההיפוך ב-20-21 ביוני.

יום ההיפוך מייצג את היום הארוך ביותר או את היום הקצר ביותר בשנה, בהתחשב בחצי הכדור שבו אתם חיים. נאמר גם שזהו זמן שבו הצעיף שבין הממדים דק, מאפשר לנו גישה רבה יותר לעולמות הבלתי נראים.

נאמר גם שבעת יום ההיפוך, רשת האנרגיה של הפלנטה כולה נעה אל תדר זהה, בוראת הרמוניה עוצמתית בה ניתן להשתמש לטובת ריפוי וטקסים.

יחד עם אנרגיות יום ההיפוך, עונת מזל סרטן מתחילה השנה עם היערכות של נגה עם נפטון. זהו צירוף נהדר של אנרגיה ויוסיף להרמוניה.

אין ספק שהחודש האחרון היה מאתגר, משום שהיה עלינו לנווט מבעד לעונת הליקויים, אך נחמד לראות שעונת מזל סרטן מרככת מעט את האינטנסיביות ומביאה הרמוניה רבה יותר.

בעת שאנו עושים את דרכנו מבעד לעונת הסרטן, אנו נהנים גם מההיערכות המיוחדת והנדירה מאוד של נגה ומאדים, ששוב מהווה כוח הרמוני, בייחוד בתחום האהבה ומערכות היחסים.

ממש כמו הסרטן הנאמן, דומה שעונת סרטן 2021 היא זמן עדין ומזין שבו נוכל לנוע בקצב שלנו, להתמקד במערכות יחסים בריאות ולהקדיש זמן להזנה ולבריאת הרמוניה פנימית וחיצונית בחיינו.

הנה כמה תאריכים אסטרולוגים חשובים לעונת סרטן 2021:

ה-20-21 ביונייום ההיפוך, נסיגת צדק, היערכות נגה ונפטון

באסטרולוגיה הטרופית, יום ההיפוך מברך רשמית את תחילת מזל סרטן. ממש לפני יום ההיפוך, צדק נכנס לנסיגה, מצטרף למרקורי, לשבתאי ולפלוטו. הוספת פלנטה נוספת לתערובת הנסיגה תאט את האנרגיות, תעניק לנו הזדמנות לחשוב ואולי לכוון מחדש את תשומת הלב שלנו אם אנו מרגישים שיש בכך צורך. בעת הזאת, נגה מקיימת היבט עם נפטון, מוסיפה גלי הרמוניה אל השמים הקוסמיים. זהו צירוף אנרגיות עוצמתי שהופך תקופת זמן זו לכזו שיכולה להביא נקודות מפנה, הבנות עמוקות יותר וגלי שמחה גוברים.

ה-22 ביונימרקורי נע קדימה

היום שבו מרקורי נע קדימה עלול למעשה להעצים את אנרגיות נסיגת מרקורי, ולכן נועו לאט. אין זה זמן לרוץ קדימה או להתחייב לתוכניות ארוכותטווח, כיוון שקרוב לוודאי שפני הדברים ישתנו. אפשרו מעט מרחב נשימה והישארו פתוחים לתובנות או למידע חדש כלשהו שאולי יגיעו. נסיגת מרקורי היא זמן טוב להעריך מחדש ולשנות. מרקורי יחזור לכוח ולבהירות הרגילים שלו עד ה-7 ביולי, ובתורכם, אתם עשויים למצוא תחושת בהירות ששבה אף היא בזמן הזה.

ה-24 ביוניירח על מלא במזל גדי

ירח העל המלא מביא הפסקה מבורכת מכול אנרגיות הליקויים שחווינו, אולם ירחעל מלא זה עסוק מאוד. אנרגיות רבות ושונות כל כך סובבות בזמן הזה, מעניקות לירח מלא זה אנרגיה בעלת פוטנציאל של הפתעה. השתמשו בהשפעה הארצית של הגדי כדי לקרקע את האנרגיה שלכם וליצור יציבות ומיקוד בחייכם. הדברים יכולים להרגיש מעט מפוזרים או מעורפלים, אבל קרוב לוודאי שתחושה זו תחלוף במהרה.

ה-25 ביונינסיגת נפטון

נפטון נכנס לנסיגה ומעניק לנו ארבע פלנטות בנסיגה. פעם נוספת, הדבר יוצר האטה של האנרגיה ומקדם אנרגיה של הערכה מחדש. נסיגת מרקורי יכולה לעתים לחשוף סודות ואמיתות. היא יכולה גם לעזור לנו להבחין בין אמת לשקר.

ה-3 ביולימאדים בזווית ריבועית לאורנוס

צירוף לא יציב של אנרגיות שאנו עלולים להרגיש בו מבעבע כמה ימים קודם לכן וכמה ימים לאחר מכן. כל דבר שאינו יציב או חלש יטולטל. ייתכן שיהיה עליכם להחליט על מה להיאבק, מה יש לתקן והאם הגיע הזמן לשחרר.

ה-3-7 ביולישער סיריוס

בערך בזמן זה בכל שנה, השמש נערכת עם הכוכב סיריוס, פותחת שער לאנרגיה מתדר גבוה. סיריוס נחשב לשמש הרוחנית שלנו ויכול להאיר תדרים גבוהים יותר, להעניק לנו הבנה נעלה יותר ולשחרר חכמה ותובנות רוחניות. על פי האמונה, סיריוס גם נחשב לביתו של גזע חוצני נעלה מבחינה טכנולוגית, ולכן יש סבירות גבוהה גם להורדות גלקטיות בעת הזאת.

ה-9-10 ביולימולד ירח במזל סרטן

זוהי תחילתו של מחזור לונרי חדש והוא אמור להביא אנרגיה רעננה ומבורכת. אתם גם עשויים לגלות שכל מידע או חדשות מטרידות שעלו שוב בעת ליקוי החמה במולד הירח במזל תאומים ב-10 ביוני, מוקפים עכשיו במעט יותר בהירות והבנה. מולד ירח זה עלול לגרום לנו לחוש רגישים מאוד, ולכן שימו לב לרמות ולגבולות האנרגיה שלכם. זהו גם מולד ירח נהדר להקדיש זמן לאהובים או ליצור סביבה מזינה ותומכת יותר בבית.

ה-13 ביולינגה בצמידות למאדים

זוהי היערכות שמימית יפהפייה, נדירה ומיוחדת! נגה ומאדים נחשבים לנאהבים קוסמיים וכאשר הם נפגשים, אנו מקבלים דחיפה בתודעה בכל הקשור לאהבה, למערכות יחסים ולהבנת הדואליות. למעשה איננו נפרדים, והבנה מוחשית ועמוקה יותר של אמת רוחנית זו אפשרית עכשיו. אנרגיה זו יכולה גם לעודד מפגשים של נשמות תאומות ולהבות תאומות.

ה-22 ביוליהשמש עוזבת את מזל סרטן ועוברת למזל אריה

עונת סרטן המימית מסתיימת בעודנו עוברים לעונת מזל אריה הלוהטת.

האתר זקוק לתרומותיכם!