אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ליקוי ירח במזל גדי 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

מאז תחילת יוני, אנו מהלכים מבעד שער הליקויים.

במשך שער ליקויים זה, זכינו במבטים חטופים בעולם חדש, אבל הראו לנו גם את הצורך לטהר ולשחרר, לא רק מתוך עצמנו, אלא מתוך הפלנטה כולה.

כעת הגענו לתחנה האחרונה במסע שלנו, ליקוי ירח במזל גדי, שיחול ב-4-5 ביולי.

ליקוי זה לא רק שמסיים את עונת הליקויים הנוכחית, אלא הוא גם מסיים את מחזור הליקויים של מזלות סרטן וגדי שעמו עבדנו מאז שנת 2018.

החזירו את מחשבותיכם לליקוי הראשון של המחזור הזה שהתרחש ביולי 2018. אילו נושאים התממשו בחייכם מאז אותו זמן?

באיזה מסע צעדתם ביחס לחיי העבודה שלכם (מזל גדי) וחייכם האישיים (מזל סרטן)? היכן חשתם נדחפים או נמשכים בכל הקשור לתחומי החיים הללו?

היכן הרגשתם שאתם נקראים להציב גבולות כדי לפעול לטובת החיים המקצועיים שלכם או להקדיש זמן רב יותר לטיפול בעצמכם ולשהות עם אהוביכם?

מחזור הליקויים גדיסרטן מגיע עתה לסופו, ובחודש יולי 2020 הזה, ליקוי הירח הוא רגע השיא האחרון שלנו.

הוא מייצג סוף, השלמת מעגל, ובעת שמחזור זה מסתיים, אנו נוכל להתכוונן אל המתנות והגמולים שממתינים לנו.

האלהאסטרואיד וסטה, קרובה לשמש בעת הליקוי הזה. וסטה מייצגת קציר ושפע ונוכחותה תבטיח שהליקוי הזה יעניק לנו את פירות עבודתנו.

וסטה תזכיר לנו כמה חשוב שנזין את עצמנו, ותעביר את המסר שהטיפול בעצמנו והדאגה לבריאותנו ולרווחתנו צריכים להיות תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו.

אף על פי שישנן מתנות שהליקוי הזה יעניק, מתרחשים גם שחרור או טיהור סופיים.

אנו נודרך לשחרר דבר מה מחיינו, דבר מה שבו נאחזנו, שמוכן עכשיו לחזור לכדור הארץ ולהיות מוחלף במשהו חדש.

במה אתם נאחזים ששוב לא משרת אתכם? במה אתם נאחזים שהייתם רוצים שהיקום ייקח וירחיק מכם?

לאור העוצמה של הליקוי הזה, אפשרו לעצמכם לשוט עם הזרם ועם הקצב של מה שאתם מרגישים. הליקוי הזה יעשה את העבודה וירחיק את כל מה שלא דרוש עוד.

האנרגיה של הליקוי הזה תחלוף מבעד לחייכם ומבעד לגופכם, ותסייע לכם להיכנע ולשחרר. המשימה היחידה שלכם היא ללמוד כיצד לשחרר. אם לא תאבקו, יהיה לכם קל יותר להתמודד עם האנרגיות הללו.

בטחו בכל מה שמתנקה מחייכם, כיוון שיש סיבה טובה לניקוי זה. כואב ככל שהדבר עלול להיות, אלה החיים שלכם. לכן קבלו אותם. אמצו אותם. מצאו את התקווה הדרושה להמשיך במסע שלכם.

יכול להיות שתרגישו מעט מרוקנים מאנרגיה בעת הליקוי הזה, ולכן היו עדינים כלפי עצמכם, וודאו שאתם נחים ונטענים.

הליקויים יכולים גם להשפיע על מחזורי השינה שלכם, ולכן אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים להירדם, שמרו אולי יומן לצד המיטה וכתבו את המחשבות והתחושות שמונעות מכם להירדם.

אם אני מתקשה להירדם, בדרך כלל אני קמה ושותה מים. גיליתי שתנועת הגוף מסייעת לשנות מעט את חוסר השקט שלי ולבצע סוג של אתחול. אז אני חוזרת למיטה ומודטת בעודי שוכבת. אני מתמקדת בנשימה שלי ומתחילה בסריקת גוף. אני מדמיינת אור לבן יפהפה זורם במעלה גופי, עושה את דרכו לאט מכף רגלי ועד ראשי.

בסופו של דבר, הדבר מרדים אותי. אני מבינה שאולי התהליך לא מתאים לכל אחד, אבל רציתי לחלוק אותו אתכם.

ליקוי ירח זה במזל גדי מתרחש גם בעיצומו של ״שער סיריוס״, מוסיף לעוצמה ולפוטנציאל שלו.

סיריוס הוא ״השמש הרוחנית״ שלנו והוא פעיל מאוד במשך כל השבוע הראשון של יולי.

בזמן הזה, סיריוס מקרין אנרגיות מתדר גבוה מטה אל כדור הארץ, אנרגיות שיכולות לסייע לנו להתעלות, להיטען ולהתחבר לאינטליגנציה גבוהה יותר.

האנרגיה של סיריוס היא קסומה, והיא תעצים את הקסם המורגש בעת הליקוי הזה גם כן. החלומות שלנו עשויים להיות ברורים יותר, או אנו עשויים לקבל ״הורדות״ אינטואיטיביות או עלחושיות.

אנו עשויים למצוא את עצמנו מרגישים מעט חרדים או רגישים עם כל האנרגיות הללו סביב, ולכן פשוט ודאו שאתם מקרקעים את עצמכם ומנקים דרך קבע את שדה ההילה שלכם.

רחצו באמבטיה מרגיעה, עבדו עם הקריסטלים האהובים עליכם, שהו בטבע, היו חביבים כלפי עצמכם בעת שאתם עושים את דרככם מבעד לכל האנרגיות הטרנספורמטיביות הללו.

נסיגת מרקורי ומאדים פעילים אף הם סביב ליקוי זה, מעניקים לו אנרגיה יוקדת מעט.

אתם עשויים להרגיש ברגשות המבעבעים ועולים לפני השטח, אבל דעו שזהו רק גופכם שמאותת שהוא זקוק לשחרור.

העניקו לעצמכם דרך בריאה לשחרר כל רגש יוקד שצץ ועולה, ומצאו את הכוח והאומץ לדבר ולחלוק את האמת שלכם בעת הצורך.

הגעה לסוף מחזור ליקויים ושער ליקויים תרגיש כמו ניקוי עמוק שהתרחש. אבל קלילות תבוא בעקבותיהם, ואנו עשויים להבחין שאנו מרגישים תחושת סיפוק וגאווה עמוקה בעת ההגעה לסוף המחזור הזה.

השתמשו באנרגיה הזאת כדי לכבד את המסע שלכם. כבדו את השינויים, את התהפוכות, ואת זרם החיים שלכם. כבדו את עצמכם בשל מי שאתם היום, בשל כל הדברים הללו.

לאחר שהאנרגיות של ליקוי הירח במזל גדי יתקררו, הדברים יהפכו קלים יותר ואנו נקבל אתנחתא נחמדה לפני שעונת הליקויים תתחיל שוב בחודש נובמבר.

שנת 2020 כוללת מספר בלתי רגיל של ליקויים, אבל אנו מתקרבים לקו הסיום, ונותרו לנו רק שני ליקויים לאחר הליקוי הזהליקוי ירח במזל תאומים ב-30 בנובמבר וליקוי חמה במזל קשת ב-14 בדצמבר.