אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית יולי 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

כאשר אנו מתחילים את חודש יולי, אנו חווים את הליקוי השלישי והאחרון של העונה ואת מחזור סרטן/גדי שעמו עבדנו מאז 2018.

בעודנו נעים בחודש יולי, הדברים עשויים להרגיש כאילו הם מתייצבים והאנרגיה עשויה להשתנות לאנרגיה רגועה יותר. אולם מאחורי הקלעים הדברים נזרעים לפרק הבא של שנת 2020, פרק שמתחיל עם בוא ספטמבר.

כאשר נגיע לספטמבר וננווט מבעד לחודשים האחרונים של השנה, תחול הנסיגה של מאדים היוקד מאוד והלוחם, ואם לא היה לנו די מהם, יתרחשו עוד ליקויים בחודש נובמבר.

שנת 2020 תמיד נועדה להיות שנה גדולה וטרנספורמטיבית, ולכן במקום להילחם, אם תלמדו לאמץ, לשחות עם הזרם ולהיכנע למסע חייכם, המצב עשוי להיות מלחיץ מעט פחות.

יחד עם אוגוסט, יולי הוא אחד מחודשי השנה שבו נקבל הזדמנות להיטען מחדש.

הוא כולל את שער סיריוס המדהים, שיקרין אנרגיה מתדר גבוה אל הגוף והנשמה שלנו.

הוא גם מביא אנרגיית ניקוי כלשהי, ואף על פי שיהיה צורך במעט טיהור, אנו נרגיש בתועלת ובקלילות שיגיעו כאשר נשחרר את הדברים הרעילים.

הנה סיכום האסטרולוגיה של חודש יולי 2020:

ה-1 ביולי: שבתאי נכנס שוב למזל גדי

שבתאי עזב את מזל גדי ונכנס למזל דלי ב-21 במארס, אך כיוון ששבתאי נסוג ונע ״אחורה״, הוא נכנס עכשיו שוב למזל גדי זו הפעם האחרונה.

עם שבתאי שמבקר מחדש את המעלות האחרונות של מזל גדי, מעכשיו ועד דצמבר, אנו עשויים להבחין בנושאים מחודש מארס ומתחילת השנה שצצים שוב ועולים אל פני השטח.

כאשר שבתאי נע בפעם הקודמת במעלות האחרונות הללו של מזל גדי, מדינות רבות ברחבי העולם נכנסו להסגר, ולכן אנו עשויים למצוא את עצמנו חווים זאת שוב בדרך כלשהי.

ברמה האישית, שבתאי, שנע חזרה אל מזל גדי, עשוי לעורר עבורנו כמה נושאים מן העבר, אולם חשוב לזכור שכבר חווינו כל זאת קודם לכן.

קרוב לוודאי שלא יעלו לפני השטח מידע חדש או שיעורים חדשים, אם בכלל, ואנו עשויים להרגיש תחושת הבנה גדולה יותר לגבי הנתיב שבו הלכנו.

ה-2-7 ביולי: שער סיריוס

שער סיריוס הוא זמן קסום של השנה שבו השמש הרוחנית שלנו, סיריוס, נערכת עם השמש הארצית.

השמש שלנו, שזורחת וששוקעת בכל יום, מביאה לנו חיים והזנה, והשמש הרוחנית שלנו עושה זאת גם כן, אבל ברמת הנשמה.

היא מסייעת להטעין לגמרי את הנשמה שלנו ואת החיוניות הפנימית שלנו. אנו עשויים להרגיש שאנרגיית כוח החיים שלנו מתחזקת, או אנו עשויים להרגיש מחוברים יותר לצ׳י או לפראנה שזורמים בכל גופנו.

לאור שער סיריוס, קיימת סבירות גדולה יותר שנקבל הורדות אינטואיטיביות או קוסמיות, משום שקל לנו יותר להתעורר לאנרגיית הקונדליני שלנו ולהעלות את הרטט שלנו לרמות גבוהות יותר.

שער סיריוס הוא מקור עוצמתי שאליו אנו יכולים להתחבר כדי להטעין את הסוללות שלנו.

ה-4-5 ביולי: ליקוי ירח מלא במזל גדי

הליקוי האחרון של העונה הגיעליקוי ירח במזל גדי. זהו לא רק הליקוי האחרון של העונה אלא זהו גם הליקוי האחרון במחזור הליקויים סרטן/גדי שעמו עבדנו מאז חודש מאי 2018.

לא נחווה ליקוי נוסף במזלות גדי או סרטן למשך שמונה השנים הבאות.

ליקוי זה הוא כנקודת שיא והאנרגיה שלו תרגיש כאנרגיה מטהרת.

יתרחשו שחרור וטיהור בהם יש צורך, אבל התחושה תהיה תחושת סיפוק ואנו נרגיש שסוף סוף הגענו לסוף המסע שלנו.

לאחר הליקוי הזה נקבל כמה חודשי הפסקה לפני שנתחיל בעונת הליקויים השלישית והאחרונה של השנה, בחודש נובמבר.

אם אתם תוהים, שנת 2020 אכן כוללת מספר רב באופן בלתי רגיל של ליקויים, בדרך כלל אנו חווים ארבעה בשנה, אבל השנה יש לנו שישה ליקויים שעמם עלינו לעבוד.

ה-11 ביולי: נסיגת כירון

אסטרואיד הריפוי, כירון, ייכנס לעולם התחתון. יש לנו כבר אנרגיית נסיגה חזקה ששטה ביקום, ולכן התחושה היא שכירון הוא פשוט עוד שם שיש להוסיף לרשימה!

נסיגת כירון תדריך אותנו למצוא את הכוח בכל ריפוי שעברנו לאחרונה.

לפעמים תהליך הריפוי יכול לגרום לנו עייפות ותחושה שאנו מרוקנים מעט, אבל נסיגת כירון מעודדת אותנו להשתמש בריפוי שחווינו כדי למצוא כוח חדש ולהתכוונן לעוצמה חדשה.

ריפוי הוא עבודה קשה, אבל עבודה קשה גם מביאה כוח, עמידות ועוצמה חדשה. נסיגת כירון תסייע לכם להתכוונן לדברים הללו בתוך עצמכם, למצוא אותם ולהתחבר אליהם.

ה-13 ביולי: מאדים בצמידות לכירון

מאדים נכנס למזל טלה בסוף יוני ויישאר שם למשך שישה חודשים. מאדים שוהה זמן ארוך כל כך במזל השולט שלו בשל הנסיגה שלו שמתרחשת בספטמבר.

מאדים בהחלט הופך לשחקן ראשי בעודנו נכנסים לחצי השני של השנה, והוא מתחיל לאט לזרוע את זרעיו בחודש יולי.

בעת שמאדים נערך עם אסטרואיד הריפוי כירון, יינתן דגש גדול יותר על הצורך למצוא את הכוח שלנו ואת הלוחם הפנימי שלנו.

לאחר היערכות זו, במשך החודשים הבאים, מאדים ינוע לכדי היערכות עם שתי האלותלילית׳ ירח שחור ואריס.

הדבר ייצור אנרגיה חזקה, יוקדת ולוחמנית ומתחים שיהפכו, קרוב לוודאי, מאש נמוכה לרתיחה מהירה.

כאשר מאדים יתחיל לסגת ב-9 בספטמבר, קרוב לוודאי שנהיה עדים לכך ושנחווה זאת בבהירות רבה יותר.

עוד על כך בעת שנמשיך במסע שלנו בחודשים הבאים, אך זכרו שזהו זמן טוב להשתמש באנרגיה שלכם כדי לתבוע לעצמכם את עוצמתכם ולא להעניק אותה לאחרים.

ה-14 ביולי: השמש ניצבת מול צדק

כאשר השמש מתייצבת מול צדק, היא נוטה להביא שפע והתרחבות, אולם צדק נמצא במקרה בנסיגה ושוהה בדיוק באותה מעלה של צמידות שבתאי ופלוטו שהתרחשה מוקדם יותר השנה, ואשר הפעילה הרבה ממה שאנו רואים שמתממש בשנת 2020.

כאשר צדק חולף במעלה רגישה זו ומתייצב מול השמש, אנו עשויים להיות עדים לנושאים מחודש ינואר שצצים ועולים, או משהו שהסתתר בצללים מאותו זמן, עשוי להיחשף עתה.

ה-12 ביולי: מרקורי נע קדימה

מרקורי יחזור לתנועה קדימה לאחר נסיגתו מאז ה-17 ליוני.

אנו עשויים להרגיש תחושת בהירות רבה יותר המתחילה להגיע, בייחוד עכשיו כאשר אין לנו עוד פלנטות אישיות (מרקורי, נגה ומאדים) בנסיגה.

אנו תמיד מרגישים את הפלנטות האישיות בעוצמה הרבה ביותר כאשר הן בנסיגה, ולכן כאשר מרקורי חוזר למהירותו הקודמת, האוויר אמור להרגיש מעט נקי יותר.

ה-20 ביולי: מולד ירח במזל סרטן

מולד הירח במזל סרטן הוא מולד ירח רגיש ומביא תערובת של אנרגיות. מצד אחד, מולד ירח זה יביא מחזור לונרי חדש, יסייע להתרחק מעט מהאנרגיות של הליקוי האחרון.

הדברים עשויים להרגיש קלילים יותר ואנו יכולים לקבל השראה כדי להציב לעצמנו כמה מטרות חדשות או לחשוב על האופן שברצוננו להתייחס למחצית השניה של השנה.

אולם שבתאי אף הוא פעיל מאוד במולד ירח זה והנוכחות שלו עלולה להביא אנרגיה קשה והגבלות. אנו עלולים להרגיש בלחץ שנבנה, או אנו עשויים להרגיש מעוכבים בדרך כלשהי.

הדרך הטובה ביותר להשתמש באנרגיה הזאת היא לחשוב כיצד אתם יכולים לקחת אחריות כלפי החיים שלכם במקום לחכות לרשות ממקורות חיצוניים.

בצלו של ירח חשוך זה, שאלו את עצמכם: ״כיצד אני יכולה לקחת את הדברים שנמצאים בשליטתי ולהפוך אותם לתוצאה הטובה ביותר האפשרית עבורי?״

ה-22 ביולי: עונת מזל אריה מתחילה

השמש נכנסת למזל אריה ומגיעה למלוא עוצמתה בשמים הקוסמיים.

השמש מושלת במזל אריה, ולכן זהו זמן שבו כולנו יכולים לקום וללמוד כיצד לזהור ולהאיר בדרכנו הייחודית.

נקודת האמצע של עונת אריה באוגוסט מביאה גם את שער האריה הקסום – 8:8 – שם אנו יכולים לעבוד עם האנרגיה של סיריוס, השמש הרוחנית שלנו, פעם נוספת.

ה-25 ביולי: מאדים נכנס לתקופת הצל

מאדים יתחיל להאט מנקודה זו ואילך, בעודו מתכונן לסגת מאוחר יותר בספטמבר.

כל שמתממש עכשיו ועד הזמן הזה הוא רמז לנושאים שאותם תביא הנסיגה הקרבה. אנו עשויים גם להתחיל להרגיש אנרגיה מתוחה כלשהי מתחילה לבעבע בזרמים התתקרקעיים גם כן.

נסיגת מאדים היא זמן שבו אנו עלולים להרגיש מעט חסרי מרץ וכאילו שאבדה לנו המוטיבציה שלנו, ולכן אם יש לכם פרוייקטים חשובים שאתם רוצים לבצע, כדאי להתחיל לקדם אותם כבר עכשיו.

ה-28 ביולי: נגה עוזבת את תקופת הצל שלה

נגה החלה לנוע קדימה ב-24-25 ביוני, אבל עתה היא תשוב לכוחה הקודם.

בימים הבאים, היא גם תעזוב את מזל תאומים, שם שהתה תקופת זמן ארוכה מן הרגיל ותיכנס למזל סרטן.

נגה לא תיסוג שוב למשך 18 חודשים, וכיוון שכך, הרי שיצאנו במרץ לדרך עם מחזור נגה חדש.

בעודנו מתחילים במחזור נגה חדש זה, אנו עשויים להרגיש חזקים יותר בלב שלנו ופתוחים יותר לגלי אהבה חדשים.

חודש יולי שמח!