בטחו בעצמכן

פמלה קריב מתקשרת את מרים המגדלית

אוגוסט 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידות יקרות, אני היא מרים המגדלית. אני אחותכן, נשמהעמיתה שמקיפה אתכן באהבה ובידידות.

לעתים אתן מרגישות בודדות למדי במסע הארצי שלכן, וההפרדה נראית כה אמיתית לפעמים, ושוב אינכן מרגישות מחוברות לשלם: לאור שבתוככן, אשר מתעלה על כל דבר ארצי ושמעניק חיים לכל הדברים, לבורא, למקור היצירתי שבתוככן, לאור נשמתכן שהוא המהות העמוקה ביותר של נשמתכן.

המשימה שלכן היא להרגיש באור זה במידה גוברת והולכת בחייכן הארציים: במה שאתן אמורות לעשות. אור זה שנמצא בתוככן אינו משהו מופשט או כללי, הוא ייחודי, הוא האור שלכן. אתן ישות אינדיבידואלית, בעלת צבעים אישיים, פסיפס אישי של גוונים זוהרים, אשר מורכבים מהתנסויות רבות מאוד על כדור הארץ ובמקומות אחרים.

כעת דמיינו שאתן פסיפס זה, שאתן רואות את עצמכן בשדה תלתממדי של כל צבע של תוכן רגשי וחוכמה. קיים בתוככן אור זה שמכיל כל זאת, והגוף שארצי שלכן הוא רק ביטוי אחד משדה זה של אור רוטט. אתן הרבה יותר מאשר הגוף הנוכחי שלכן. אתן עתיקות מאוד, הייתן על כדור הארץ פעמים רבות בעבר, ולבשתן צורות גשמיות רבות.

קחו רגע והרגישו אור זה בתוך לבכן והניחו לו לרדת דרך עמוד השדרה, כל הדרך מטה אל צ׳אקרת הבסיס שלכן. דמיינו שבתוך שדה אור זה אינכן רואות באמצעות העיניים הפיזיות שלכן, אלא באמצעות העיניים הפנימיות שלכן. אתן פוקחות את העיניים הפנימיות שלכן, ואתן מביטות בעצמכן ובשדה האנרגיה שסביבכן, ואתן מתמקדות בצבעים הזוהרים ביותר והיפהפיים ביותר. הרגישו בשדה האנרגיה, בעוצמה ובחוכמה של שדה זה שבתוככן, והניחו לכל אלה להתקרקע אל תוך כדור הארץ סביב רגליכן וכפות רגליכן.

זוהי תכליתכן על כדור הארץ לתעל את האור הפנימי שלכן ולהניח לו לצאת החוצה. להתחבר עם האור הפנימי הייחודי שלכן, ולאפשר לו לזרום החוצה, דרככן, אל העולםהיא אותה תנועה אחת זהה. ברגע שאתן מרגישות בקריאה לפתוח את הערוץ שלכן וללכת בעקבות האינטואיציה שלכן, הקשיבו לקול הפנימי שלכן. אתן נקראות לחולל שינוי בעולם, לחולל שינוי בסביבה שלכן, בחיי היוםיום שלכן, כיוון שהתשוקה העמוקה ביותר של נשמתכן היא לבטא את עצמה בחומר. ובדיוק בזמן הזה, הנשמה רוצה להתחבר למציאות הארצית ולזרום אל תוכה.

אולם, ישנם אנשים רבים שנאחזים באור שלהם. נכון, היו להם הבזקים של השראהתחושה, לחישה עדינהשדחפה אותם קדימה. אבל כאשר יש צורך לקבל החלטה לשתף אחרים, הם נותרים עומדים על הסף. אותו סף יכול להפוך למחסום של התנגדות המבוסס על פחד, כיוון שלמדתן לשמור את הדברים בפנים, או אפילו לומר לעצמכן לשתוק.

כאשר אתן כן מקבלות החלטתחיים להגיב לקול הפנימי הזה, לאינטואיציה, לערוץ שלכן, אז אתן משתחררות מדפוס ישן של חרדה ופחד שהוא עתיק יותר מהחיים עצמם, ואתם מוצאות את עצמכן בהקשר של היסטוריה ממושכת. כנשמה, אתן חוות התפתחות ארוכתטווח ואתן עובדות עוד ועוד כדי להפוך למי שאתן בנסיבות שלא בהכרח מעודדות את המצוי בכן או שתומכות בו. דרוש אומץ רב להיות עצמכן בסביבה שלא באמת תומכת בכן או מבינה אתכן.

ההקשבה לאינטואיציה שלכן, לנשמה שלכן, היא אפוא פעולה של גבורה, של אומץ. הסף או ההתנגדות שאתן חוות בתוככן הוא דבר מה שהצטבר במשך תקופות חיים רבות מאוד. אולם בזמן הזה, יש סיכוי והזדמנות להשתחרר בהדרגה ממצבור זה, כדי שתוכלו לבטא את מי שאתן. כל עוד לא תעשו כן, כל עוד אתן נמנעותבמהותו של דבר, אתן מדכאות את עצמכןאתן מרגישות ברמה מסוימת לכודות ואומללות. אתן מרגישות כציפור שלא מסוגלת לעוף או כזחל שלא מסוגל לצאת מהפקעת שלו ולהפוך לפרפר.

בינתיים, צברתן במשך תקופות חיים רבות שפע של אוצרות בלבכן. שפע זה מורכב לא רק מידע, אלא גם מחמלה, מעומק רגשי, מהבנה, ומיכולות הוראה שרוצות עתה לעטות צורה. האמינו בעצמכן.

האמינו וביטחו שהתנאים הנכונים קיימים עכשיו כדי לאפשר לכן לשגשג. דמיינו שהאור הפנימי שלכן, עליו דיברתי עתה, נע אל כפות הידיים שלכן ואל קצות אצבעותיכן, אל רגליכן ואל כפות רגליכן. אפשרו לו לזרום כלפי חוץ.

יש ביטחון, והדברים בטוחים עתה מספיק כדי שתוכלו לעשות זאת. אם אתן עדיין מתמודדות עם פחדים, אלה הם, מעל לכול, פחדים מן העבר. הכרחי שתתחילו על ידי צעידת צעד קטן קדימה, כדי להתרחק יותר ויותר מצללי העבר, כיוון שרק דבר זה ישכנע אתכם בביטחון ובאפשרות לאפשר לאור שלכן לזהור עתה. הניחו לאור להפוך מרוכז בגרונכן. הרגישו באור זורם דרך הגרון שלכן, מרכז התקשורת שלכן, ובכך יוצר חיבור בין לבכן והגרון שלכן

כעת ברצוני לומר דבר מה על תקשור באופן כללי. בזמן הזה, הכוונה היא שפעולת התקשור תפיק או תבטא תודעת המבוססת על הלב. לא מדובר ביכולת עלחושית, לא מדובר בדרך לנבא או לספק חזיונות על העתיד. מדובר בביטוי תודעת הלב, להעניק קול לאהבה באמצעותכן כמתקשרות. הגרון נמצא באמצע הדרך בין צ׳אקרת הכתב לצ׳אקרת הלב. כאשר אתן מתקשרות, אתן מקבלות אהבה מממד גבוה יותר ואהבה ומידע אלה שזורמים דרך הכתר שלכם נישאים אז מטה ודרך הלב הפתוח שלכן. רק לב פתוח יכול לתקשר רטט גבוה יותר של אהבה. הכתר והלב זורמים יחדיו אל תוך גרונכן כדי שיוכלו לבוא לכדי ביטוי, ומשמעות הדבר היא שעליכן להכיר בחשיבות ובערך שלכן כערוץ תקשורת.

כאשר אתן מתקשרות, לא מדובר על קבלת דימויים מדהימים או בעובדה שאתן בעלות יכולות עלחושיות, במובן הישן של המילים. מדובר בכך שאתן מסייעות להביא תודעה חדשה לכדור הארץ. אתן יודעות שכערוץ תקשורת, אתן חלק מהותי מהתהליך ולא רק מוליך ניטרלי. הלב המפותח שלכןשהתפתח במשך חיים רבים באמצעות כאב ושמחההוא השליח. אתן שוות ערך למורה או להוויה שמעניקה לכן מסרים. היו מודעות לכבוד ולאצילות שלכן וראו בתקשור תהליך של שיתוף פעולה.

המודעות שמגיעה אליכן מממד גבוה יותר, מסייעת לכן לראות את הדברים מתוך פרספקטיבה רחבה יותר, דבר שקשה לעתים לעשות מתוך התודעה הארצית שלכם, וזה מה שהמורה או המדריכה תורמת כאשר אתן מתקשרות. אבל אתן, כאשר אתן נוכחות בלב שלכן, תקבלו אנרגיה ומידע אלה באמצעות התודעה הארצית המפותחת שלכן, שהיא חשובה במידה שווה לתודעה הקוסמית המכוננת שלהן. בדיוק באמצעות האיחוד של השתיים אתן מעניקות מידע רב ערך לאנשים אחרים.

לכן, אל תפקפקו בעצמכן. אל תציבו את המורה או המדריכה שאתן מתקשרות מעליכן, אלא ראו בהן שותפה שווה. יש חשיבות לאופן שבו אתן מבטאות את המסרים שאתן מקבלות באמצעות לבכן. אתן, כמקבלות תשדירים ארציות, והמדריכה, כשליחה שמימית, מחזיקות בפרספקטיבה ייחודית על החיים, אבל שתיהן שוות ערך. באמצעות המיזוג של השתיים אתן יכולות לגעת בלבבות האנשים, ואתן יכולות גם למצוא אומץ, שמחה והשראה הפועמים בתוככן.

בטחו בלבכן המפותח, בחוכמה האישית שלכן, והיו שמחות בשל היותכן מחוברות. אתן ראויות לכך לחלוטין; זהו מצבכן הטבעי, לכן פתחו את עצמכן לכך.

תודה רבה לכן על נוכחותכן כאן.

* תורגם בלשון נקבה, אך מכוון לשני המינים (המת׳).

עזרו לתמוך באתר, לחצו על הלב: