הדרכתו של ישוע לתקופה זו – ימים 1-10

מאת המתקשרת טינה ספולדינג

כפי שנמסרה במשך 40 ימים במהלך ספטמבראוקטובר 2020.

קישור לאתר ולערוץ היוטיוב של טינה ספולדינג:
https://channelingjesus.com/
https://www.youtube.com/c/ChannelingJesusAnanda
תמלול, תרגום ועריכה: רחל שליט
פסיכותרפיסטית הוליסטית, הילרית ומלווה תהליכי התפתחות רוחנית
https://www.rachelshalit.com
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

הקדמת המתרגמת:

במסמך זה מרוכזים תרגומים ותקצירים למסרים מאת ישוע, כפי שתוקשרו בטראנס על ידי טינה ספולדינג (Tina Spalding), במשך 40 בקרים וערבים, מתאריך ה-8 בספטמבר 2020 ואילך.
להלן לינק לשיעור ההקדמה ביוטיוב:
https://youtu.be/cZcWtLUDi4o

עיקר מטרתה של ההדרכה היא ללוות אותנו בתקופה סוערת זו, להסביר לנו מעט מהמתרחש מאחורי הקלעים של עולמנו ולהנחותנו כיצד לצלוח את התקופה באופן שיוביל אותנו (כפרטים וכחברה), לעתיד הרצוי

ההדרכה ניתנת במתכונת של קורס יישומי, מוקצב בזמן. השיעורים הינם דויומיים (בוקר וערב) וכוללים הנחייה למשימות התפתחות אישית ורוחנית. מבנה התכנים והמשימות הינו מדורג.

לפיכך, הקפדה על סדר השיעורים, כמו גם על סדירות הקריאה ו/או ההקשבה מומלצים מאוד

ההדרכה מכוונת לחולל תהליך שינוי, אך השינוי תלוי ברצון החופשי ובתרגול. ככל שמתאפשר להתחייב לקריאה ותרגול יומיים  כן ייטב. אך בכל מקרה, חשוב להשאיר את השיפוטיות והביקורת העצמית בצד, במידה ואין הדבר מסתייע מכל סיבה שהיא.

באיחולי מסע מתמיר ומרתק.

אין בכוונת תרגומים אלו להוות תחליף להקשבה לתקשורים. בהקשבה לתקשור עוברת האנרגיה הראשונית של מוסרי המסר.

על המתקשרת:

טינה ספולדינג, קנדה, מורה לקורס בניסים ומתקשרת בטראנס, מתקשרת מזה כשמונה שנים בעיקר את ישוע ואננדה (מדריכים, ישויות אור), והוציאה לאור שבעה ספרים מתוקשרים. היא מפעילה גם פלטפורמה של קהילה אינטרנטית למנויים, הנהנים מאירועי תקשור ״לייב״ ועוד.

הערות בנוגע לתרגום:

  • התקשור באנגלית משתמש רבות במילה ״מיינד״ (mind), התרגום לעברית עושה שימוש במילים ״תודעה״ ו״שכל״ חלופות.
  • סוגריים מרובעים מכילים הסברים וביאורים של המתרגמת.
  • לעיתים מצויין הביטוי הלועזי בו השתמשו במקור, זאת על מנת לקרב את הקורא להקשבה לחומרים באנגלית.
  • חלק מהטקסטים ערוכים מעט. ההבדל בין דיבור חופשי והקשבה, לבין קריאה מהכתוב, מחייב טקסט מהודק יותר.
  • הטקסט כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד לשני המינים גם יחד.

  

הקדמה מאת ישוע

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

זהו זמן של תנופה בהיסטוריה של כדור הארץ וזו הסיבה שעבודה זו נעשית כעת. יקירתנו [טינה] הסכימה להשתתף בתהליך התובעני הזה ואנו מעריכים את הסכמתה להביא אינפורמציה זו. מדוע ארבעים ימים וארבעים לילות? אתם מתקדמים אל עבר תקופה של סערות ושיבושים על הפלנטה שלכם, שתדרוש הכוונה ותמיכה. אנו נהיה פה בוקר וערב עבורכם, כמנגנון התמיכה שלכם, משום שרבים ממנגנוני התמיכה שלכם שאתם מורגלים אליהם, נעלמים. אנו מעוניינים שתבינו שככל שהזמן הזה נראה חשוך וקשה, הוא יהפוך לגרוע יותר. אנו מעוניינים שתבינו שאינכם לבד. הפלנטה שלכם הופכת לפלנטה מהמימד החמישי. מה משמעות הדבר? כל מה שנמצא על הפלנטה אשר אינו אוהב, מניפולטיבי, סודי, נוגד את השפע והרווחה של בני האדם, לא יוכל לשרוד על הארץ

דומה שההתרחשויות הינן ההיפך הגמור, אך אלה הם רק פרפורי המוות של נגע חברתי אשר מפסיד בקרב; הוא מנסה לשמר שליטה בתקופה בה הוא מפסיד שליטה. מה שאתם נתונים לו הוא פירוד, פעולות הפחדה ושקרים

אנו כאן על מנת לסייע לכם לנהל את האנרגיה שלכם בתהליך ההתעוררות ולסייע לכם בשינוי. אצל רבים מכם יצופו תחושות שונות. אנו כאן כדי לתמוך בכם בתחושותיכם, להיות עמכם כשאין אף אחד לצידכם ולתת לכם את האהבה, ההזנה והאינפורמציה, אשר הייתם אמורים לקבל מהמדיה המרכזית שלכם, אילו היה זה מקום של אהבה. אינכם מקבלים דבר שדומה לאהבה מהמדיה המרכזית או מהמערכות בשטח שמתחילות להדק את אחיזתן כחלק מהעינוי שאתם עוברים. אתם בוראים גדולים, ישויות שיכולות להביא לכדי ביטוי את מה שאתם מעוניינים בו. אך לשם כך, אתם חייבים להבין כיצד שכלכם עובד וכיצד חוק הבריאה עובד: עליכם למקד את שכלכם על הטוב, על אהבה, על מה שגורם לכם לשמוח. אפילו אם אתם בתנאים מוגבלים, יש ביכולתכם לאחוז בתדר של אהבה, אם ברצונכם בכך. הדבר נראה כמשימה בלתי אפשרית ביחס להתרחשויות שעל הפלנטה בזמן זה; אך אנו מעוניינים שתדעו, שמאחורי הקלעים, מאחורי מה שמותר לכם לראות ולהשתתף בו, יש מהפיכה אנרגטית שמתרחשת מהשורש, והיא מובלת על ידי אהבה, על ידי הטוב והיפה. אנו כאן על מנת לעזור לכם לבחור בתחזוקת התדר שלכם ולשמור את ראשיכם מעל המים במשך זמן המעבר הקשה. אני אהיה פה פעמיים ביום, הודות לישות זו [טינה] המוכנה להעביר את השידורים הללו, ויהיו לנו שיחות נפלאות. אנו נלָמד, אתם תלְמדו, אנו נחלוק

אנו מבקשים שתהיו אמיצים מאוד ושתפנימו ושתבטאו את התדר של המימד החמישישיהיה לכם את האומץ הנובע מתוך השכנוע העמוק שלכםעל ידי כך שתשתפו ערוץ זה ותתמכו בו.

כשסרטון וידאו מתפרסם, על אף שאולי תחששו ממה שמשפחתכם וחבריכם יחשבו, שתפו. מדוע? משום שהמסע הזה, שאתם שותפים בו כעת, ידרוש אומץ, כוח ומיקוד. והפעולה הפשוטה של שיתוף הסרטון, למרות המבוכה או הפחד שמא אחרים יחשבו שאתם משוגעים משום שצפיתם, יהיו התחלת ההתמרה [טרנספורמציה] שלכם; אתם תתחילו לחוש מעט חזקים יותר, אמיצים יותר. וסמכו עלינו, אתם תצטרכו להיות חזקים ואמיצים. לפיכך, אל תתחבאו מאחורי מסך האנונימיות, שתפו את השידורים ואפשרו לכמה שיותר אנשים לקחת חלק בארבעים הימים והלילות עם ישוע.

אנו רוצים שתבינו שיש אהבה עצומה לאנושות מאחורי הקלעים; מאחורי המסך ישנן ישויות בעלות תדר גבוה במיוחד התומכות בפלנטה, בזמן שהיא עוברת את פרפורי הגסיסה ומותן של מערכות שאינן מבוססות אהבה. פרפורי הגסיסה, להם אתם עדים, הם הסיבה לכך שהמערכת משתגעת בשאיפתה לכוח. קיימת ידיעה בקרב מובילי מערכת זו שהפלנטה הופכת אוהבת יותר ושואפת לחופש ויצירתיות, הם גם יודעים שאם הם יתאמצו מאוד קשה, הם עשויים להרוויח מכם עוד מספר שנים. אנו מעוניינים שתבינו שאם לא תישמעו לדרישות המוכתבות, אלא תתחילו לעלות באנרגיה שלכם, ולחוש את כוח החיים של החופש והיצירתיות פועם בעורקיכם, אזי תצליחו לשנות דברים. ככל שנהיה יותר יחד, ככל שיותר מאתנו ישתפו, ככל שנתקהל בפורמט זהגל האהבה, האומץ וכוח החיים יגבר ויתחזקואתם תהיו מסוגלים לסובב את הזרם לטובתכם

אז אל תתביישו בהיותכם צופים ב״תקשור משוגע״, שתפו ושתפו, שוב ושוב. אתם מבינים שיש חסימה של הערוצים הללו ולא כל דבר שאתם מפרסמים נראה על ידי חבריכם ומשפחתכם, אז שתפו מספר פעמים והבינו שכולנו נמצאים בזה יחד, ושזו אכן תהיה נקודת מפנה במסע שלכם.

ארבעים ימים וארבעים לילות של כיוונון לאמת, ארבעים ימים וארבעים לילות של קבלת השראה, ארבעים ימים וארבעים לילות של עידוד להיכנס עמוק לתוך שכלכם ולבבותיכם, יתמירו את חייכם. הצטרפו אלינו, בכל בוקר וערב, לשידורים הללו.

אני מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מחר.  

היום הראשון – בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

אנו שמחים שאתם אתנו היום. המסרים שיועברו במשך 40 הימים והלילות הינם עבורכם, עבור האנשים שעוברים בתקופה זו אבולוציה מפוארת. השכל שלכם מתרחב, הלבבות נפתחים והפלנטה משתנה. נתחיל עם בסיס החוויה שלכם על פלנטה זו: פלנטה זו הינה מקום של פירוד. לאורך ההיסטוריה לימדו אתכם שאלוהים הוא אהבה ושהוא יצר את הפלנטה. אם אלוהים היה יוצר את הפלנטה, היא לא היתה נראית כפי שהיא. כשאתם מתבוננים בטבע אתם רואים שכל דבר תלוי במותו של משהו אחר לצורך מחייתו. אנו מעודדים אתכם לצאת אל הטבע כדרך טיפול בנוירוזה המערבית המודרנית, אך לא משום שהטבע הינו אלוהי מהבחינה הזו. החוויה המבוססת על הפירוד מוכחת לכם על ידי הכמות של האורגניזמים, המספר הבלתי מוגבל של העלים על העצים, והגוף שלכם, ״שמוכיח לכם״ באופן עקבי שאתם לבד, פגיעים, שאתם מתים. אתם ישויות רוחניות נצחיות, לעולם לא תמותו. כשאתם מעלים את התדר שלכם מספיק, לא תצטרכו יותר ״לעבור הלאה״ (למות) בדרך שאתם עדים לה כעת.

ובזמן שאתם עוברים את המחזור ההתפתחותי עם הפלנטה שלכם, היא זו שמובילה את הדרך, וזו הסיבה שאתם חייבים לנוע עימה או שעליכם לעזוב. אלו שתי האפשרויות. וביום הראשון רצינו להבהיר את הנקודה הזו, שאין טעם להתנגד למסע ההתפתחותי, או שתאלצו לעזוב. אלו הן שתי האפשרויות. מי שמוּנע על ידי תודעת האגו, ישמע זאת כאיום. זהו לא איום. אם עליכם לעזוב את המקום האהוב והחכם הזה, אזי תיוולדו מחדש במקום שיתאים. הדבר יראה כאילו חזרתם לעולם של המימד השלישי, ואתם תמשיכו בלמידה שלכם. 

אנו מעודדים את כולכם לעלות איתנו לרכבת לחופש, ולנוע עם גאיה, עם הארץ, עם מערכת השמש שלכם, לעידן החדש והמופלא. אך הדבר דורש שנאמר לכם את האמת. תלמידי הקורס בניסים, אתם מבינים את האמת הזו, שזהו מקום של פירוד. ומה שאתם רואים כעת בחברה, הוא נסיון נואש להרבות את הפירוד, משום שהדבר מערער את כוחכם ומכניס אתכם לפחד, ובתנאים אלו קל יותר לנהל אתכם.

אנו מבקשים מכולכם להיות עדים בכל יום היכן אתם מפרידים את עצמכם מאנשים, היכן אתם מתחבאים, נעים לצד השני של הרחוב, היכן אתם מפעילים תכסיסים שיפרידו אתכם מאחרים. אנו מבקשים מכם להודות באשמה שאתם אוהבים להיות נפרדים. רבים מכם יתווכחו עם זה, ויאמרו: ״אני אוהב להיות עם משפחתי וחברי״. אך אנו מבקשים שתהיו כנים באופן אכזרי עם עצמכם היום.

היום לא תגנו את עצמכם על היותכם ישויות בקיום נפרד, אלא תודו היכן אתם. עד שלא תכירו במיקומכם, לא תוכלו לשנות זאת. הדבר דומה להתבוננות במפה, וכשאינכם יודעים היכן אתם המפה אינה מועילה כלל. אם אתם אבודים – אתם חייבים שיהיה לכם מושג מסוים בנוגע למיקום שלכם, כדי שתצאו משם. והמסע של 40 הימים והלילות עוסק בכך: אנו נוביל אתכם הרחק מהבדידות והנפרדות, אל עבר אחדות ואיחוד מחדש. 

אתם מבינים, החברה לה אתם עדים עכשיו, היא יצירה משותפת של כולכם. רבים יאמרו: ״אני לא רוצה את מה שקורה על פלנטה, זה מפחיד אותי. אני רוצה לראות את משפחתי, להיות חופשי לנסוע, להיות חופשי לצאת ארוחת ערב. אין שום דרך בה תרמתי למה שקורה״. אך מה שאינכם מבינים, הדבר שלא לימדו אתכם בחברה שלכם – הוא שהתדר שאתם ״פולטים״ מגיע מתוככם [אמונות, מחשבות, רגשות, דיבורים ומעשים]. אין סודות בעולם התדרים. אם יש לכם תרעומת, פחד, אם אתם שונאים אנשים מסוימים או מתעבים את עצמכם כשאתם מתבוננים במראה; אם אתם מחזיקים בשיפוטיות ובאמונות שליליות כל הזמן בתודעתכם, והן חיות אתכם כאורחים רצויים – אזי הן פולטות תדר שיגשים את עצמו. וזו הסיבה שכולכם נבוכים כעת – משום שאתם רואים את התדר האמיתי של מה שהיה חבוי – חבוי על ידכם וחבוי מכולכם.

במסע הזה נבקש מכם לגלות לעצמכם, לא בבושה או אשמה, לא בפחד או בסלידה, אלא בכנות; לשאול את עצמכם היכן אתם בסולם התדרים. היום, היינו רוצים שתבחנו היכן אתם מפרידים את עצמכם, היכן אתם רואים אחרים כרעים, היכן אתם שופטים אחרים כפחות אינטליגנטים, היכן אתם שונאים, היכן אתם בזים. והדבר יכול לכלול גם את עצמכם. אנו מבקשים ידע פנימי לגבי התדר שאתם מחזיקים ביחס לעצמכם ולעולם. ובידע זה, תדעו היכן אתם. תוכלו לומר לעצמכם: ״כן, אני עדיין שונאת את בעלי לשעבר; כשחמותי באה, אני מתעבת אותה״, או ״כשאני מתבוננת במראה אני שונאת את גופי ועצמי ואני שופטת את עצמי על כל כשלונותי בגלגול הזה״. הדבר נוגע ללקיחת אחריות על הצל שלכם, כי הצל שלכם יתגלה וישוחרר מכם ככל שנחווה את תהליך ההתעלותבתהליך הזה כולכם מעורבים, הוא לא אופציונלי, הוא לא אופציונלי. הארץ משתנה, השמש משתנה, האטמוספירה משתנה כתוצאה מהשינוי בתודעה של כולכם, כולל הפלנטה.

היום, רישמו מתי אתם שופטים מישהו או את עצמכם, מתי אתם חשים פחד, ולכו מעבר לפחד ושאלו את עצמכם – ממה אתם באמת מפחדים? שאלו שאלות פשוטות, אל תצפו להבין. אנו נגיע להבנה יחדיו, במשך הימים הבאים. אנו עומדים לאתגר אתכם, לדחוף אתכם מעט, אך נהיה פה עמכם בכל יום, כך שתוגש לכם העצה הממוקדת שאתם זקוקים לה כדי לעבור את הזמנים הללו. אך בשלב הראשון עליכם להבין שברירת המחדל על הפלנטה אינה אהבה, אלא פחד. הפחד הוא ברירת המחדל כיוון שכך שלימדו אתכם, וכך הפנמתם, בשל הסרטים שבהם צפיתם, בשל המשפחות לקויות התפקוד בהן גדלתם. אך האהבה נגישה לכם כל הזמן, באמצעות תרגול הסליחה, שמשמעה אישיפוטיות. 

כשאתם מתבוננים על אחרים ושונאים אותם, אתם מרגישים רע משום שאתם חושבים ש״הם רעים״. מה שקורה בפועל הוא שאתם מרגישים רע משום שהתרחקתם מאהבה והגעתם אל פירוד. ככל שאתם רחוקים מהאהבה, תרגישו יותר גרוע. ככל שתתקרבו לאהבה, תרגישו יותר טוב. שיעור פשוט בהחלט. אז עיקבו אחר רגשותיכם ושאלו: ״מדוע אני מרגישה פחות טוב? אה, אני שופטת את מי שלא עוטה מסיכה, או מי שכן עוטה מסיכה״, זה לא משנה מדוע אתם שופטים אותם, אתם תסבלו. אז התחילו מהבסיס – בחרתם בפירוד, נדמה שכולכם תמותו, והכל מת פה. אלוהים צריך להיות ממש לא שפוי כדי ליצור אתכם על מנת שתסבלו ותמותו באופן שכזה. היום עקבו אחרי הרגשות ובידקו מתי אתם אוהבים פירוד ומטפחים אותו, לא בהכרח לנסות לשנות היום, אלא להיות עדים באופן סקרני ואוהב לאופן שבו אתם פועלים.

ישות זו שכאן [טינה], מציעה את הגוף שלה כ״מתקן תקשורת״ עבור האהבהויש הזדמנויות מדהימות עבור כולכם במהלך ארבעים הימים והלילות לשנות את התדר שלכם מבידוד ופירוד לשיתוף ואחדות, וקשר מודע עם המדריכים והמורים שלך. ככל תיישמו את השיעורים שנלמד אתכם בכל יום, עוד ועוד אהבה תזרום בגופכם ותעזור לכם להירפא, תהיה לכם יותר אהבה שתזרום דרך תודעתכם, דרך הגוף והסביבה שלכם, שתעזור להעלות את התודעה למרחבים של הישויות ״המפותחות״ מהמימד החמישי. לשם אתם רוצים להגיע, אינכם רוצים לשחות בביצה עם יצורי הביצה והמרחבים הנמוכים של המימד השלישי – שם מסתתרים הסבל, המחלה, המוות, הבדידות והעוני.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עימכם מאוחר יותר. 

היום הראשון – ערב

[טינה משתפת שהיום עצרה לבקר ידיד, בניגוד למנהגה]

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

בהחלטות הקטנות אתם מתמירים את חייכם. ההתנסות הקטנה שיקירתנו חלקה עמכם היא דוגמה מושלמת לשבירה של מנהגים לא מודעים. הלאמודע שלכם הוא מחולל הבעיה. כשאתם מודעים, אתם יודעים מה אתם עושים – אתם נחמדים, נדיבים, תקשורתיים. כשאתם לא מודעים, ההתניה והאגו נמצאים בפעולה ואתם על טייס אוטומטי. הפתרון הואנוכחות‘ – שימת לב ל״אזור הבטוח״ שלכם, הידוע גם כ״אזור השליטה״. אנו מקווים שכשהתבוננתם ביומכם, יכולתם למצוא אפילו פעולה אחת של פירוד. זוהי הכרה חשובה, וכשאתם מגיעים אליההמשיכו לשומרה במודעותכם. אל תעשו זאת רק יום אחד. אם זיהיתם ״או, יש לי נטייה להיות מאוד עסוקה ולהתעלם מאנשים אחרים, ולא לצלול לתוך הנוכחות החווייתית בתכיפות״ – הזכירו זאת לעצמכם בכל בוקר. כעת, משהבחנתם בכך, חשוב לשנות באופן הדרגתי את הנטיות הקטנות.

לחלקכם הייתה התנסות שונה משל יקירתנו היום, וזה בסדר. אתם תעברו את השיעורים הללו באופן ייחודי. נבקש שתנהלו יומן. רשמו מה קרה לכם היוםבמה הבחנתם, ואם לא הבחנתם בדברהאם בגלל שהייתם לא מודעים או משום שהשתלטתם על אומנות הקשרים הביןאישיים?

לרובכם הייתה איזו התנסות היום, אז רשמו אותה, ובררו עוד לגביה, העמיקו אל מתחת לפני השטח. האם יש משהו שהאגו מקבל בזכות המנטליות של הפירוד? כן, יש. לכו מעבר לצורה. בכל פעם שאתם מנתחים את האמונות שלכם, עליכם לזכור ששכלכם יצר את הבעיה מלכתחילה. לכן חשוב להעלות תכנים למודעות, לחקור מעבר לצורת ההתנהגות ולתשאל את עצמכם.

כוחם של הרגלים הוא שהם אינם נחקרים, וכך יום אחר יום אחר יום, אתם ממשיכים לבטא ולהגשים באופן שלילי. לדוגמה, במערכות יחסים שאינן תפקודיות – מתקיימת חזרתיות, וכתוצאה מכך מתקבלות אותן התוצאות שוב ושוב. כשאתם עושים שינוי אחד קטן, כפי שיקירתנו עשתה היום – כל העתיד שלה משתנההחיבור הזה עם האדם, שינה את שני האנשים לעולם. זהו כוחו של הרצון החופשי שלכם.

חשוב מאוד שתבינו – המסלול של חייכם נוצר מכם. הדברים שאתם אומרים, ההתנהגויות, האכילה, הבחירות שלכם לעשות או לא לעשות, לאכול או לא לאכול. רבים מקהילת הקורס בניסים יאמרו: ״ישוע לא צריך לדבר על דברים ארציים״. אבל מה שקורה בחברה שלכם דורש מאיתנו לרדת לארץ ולהיות אתכם. דורש מאיתנו להצביע בפניכם על התנהגויות פשוטות, תבניות מחשבה, שאתם מתענגים עליהן, שלאחר מכן מתגשמות בנסיבות פחות מאידאליות; לא רק בחייכם הפרטיים, אלא באופן קולקטיבי בחוויה העולמית.

היום אנו רוצים להודות על נוכחותכם, על שהקדשתם את הזמן לחקור את עצמכם קצת. להודות לכם על שלקחתם את היומן ורשמתם מה שלמדתם על עצמכם. האם ראיתם משהו שלילי, מתגונן או מתבודד? אם כן, זה בסדר. אל תתקיפו את עצמכם, רק היו עדים לנטיות שלכם. ושאלו את עצמכם ביומן: ״האם הנטיה הזו הותירה אותי בודדה, רחוקה מיחסים קרובים? האם קיבלתי אותה בירושה ממשפחתי?״ רק שאלו זאת. כשתתחילו להיכנס לנוכחות, הרוח תענה. בסוף היום, אם הבחנתם בדבר שאתם תוהים לגביו, לפני שתישנו, בקשו חלום והכוונה. בקשו לדעת עוד על הנושא.

הרוח נמצאת שם, ממתינה לעזור לכם, אך אתם חייבים להזמין אותנו. אסור לנו לעקוף את הרצון החופשי שלכם. אם הרצון החופשי שלכם אומר: ״עזבו אותי לבדי, איני מעוניין בהכוונה״ (ויתכן שאתם אומרים זאת באופן לא מודע), אזי אין דבר שביכולתנו לעשות. אך כשאתם מתפללים לריפוי, מתפללים להתמרה של שכלכם המפוחד לשכל אוהב – אנו יכולים לסייע לכם בכך שנבהיר לכם. במיוחד כשהאגו ישן, בשעות הלילה בהן המגננות שלכם מוסרות ואתם במסעות אסטראלים – אנו יכולים ליצור אתכם קשר, ללמד אתכם ולעזור לכם בתהליך האבולוציוני. אז ודאו שלפני השינה אתם מבקשים עזרה. התפללו בכל אופן שאתם מעוניינים: ״ישוע היקר, בבקשה הראה לי את מה שאיני רואה, בבקשה עזור לי להבין מדוע אני מתנהגת כך, או בבקשה תן לי חלום שיראה לי את הדבר הבא שעלי לראות״. אנו מבקשים שתרכשו יומן ייעודי, אם מתאפשר מבחינה כספית. קנו יומן שהינו יפה בעיניכם, שישמח אתכם כשתתבוננו בו, עשוי מנייר יפה. אנו יודעים שזה יכול לעלות קצת כסף, אך זוהי ההתפתחות של תודעתכם שאנו מקדמים כאן, ואנו רוצים שתשקיעו בזאת קצת. 😉

אז הלילה אנו מודים לכם שהצטרפתם אלינו למסע ומחר בבוקר נעלה נושא נוסף, נציב בפניכם שאלות ונאתגר אתכם. 

למען האמת, יקירתנו קצת מוטרדת מכך שאמרנו שהעולם לא נוצר על ידי אלוהים והיא מעוניינת שנרחיב על כך. תלמידי הקורס בניסים עסקו בזאת, אך לחלקכם, הרעיון שאלוהים לא יצר את העולם הזה, אלא האגו יצר אותו, הינו רעיון מאתגר.

מה שעליכם להבין הוא שהעולם הזה נפרד מהאהבה, מהבחינה שזהו מגרש המשחקים של האגו ואתם רשאים לעשות ככל שברצונכם: ביכולתכם להיות נחמדים או אכזריים, תחוו את התוצאות של בחירותיכם, ומהן תלמדו. כך אתם תגדלו ותתפתחו. רבים מכם עשו בילדותכם דברים שתחששו לשתף עם אנשים, בין אם מדובר במיניות מופקרת או סמים, או כל דבר שהוא שעשיתם בזמן שלמדתם. נחזור ונאמר, זהו מגרש המשחקים של האגו.

אולם יש לכם זה חיבור נצחי לאלוהות, שהואמערכת ההנחיהשלכם. לא נשלחתם להיסחף לעולם הפירוד לבדכם. יש ברשותכם מערכת הנחיה שמוכוונת אל האהבה, היא כחבלטבור בלתי נראה שמחבר אתכם לאלוהות. כשאתם לא מכוונים לאהבה, אתם חשים ברע, וזו הסיבה שרבים מכם סובלים בעולם. שכלכם לא אומן למודעות אוהבת, אלא אומן למניפולציה ולמערכות מודעות שונות שאינן אוהבות, שפועלות על שכלכם מסיבות מרושעות, למשל, לשמור אתכם מפוחדים, נפרדים ואובססיביים בנוגע לחומריות. אין הדבר בהכרח אשמתכם, אך עליכם לזכור שכאתם בוחרים בדברים הללואתם משתמשים ברצונכם החופשי.

רצונכם הוא רכיב עוצמתי, השכל הוא רכיב יוצר. בדומה לסוס פראי, לוקח זמן לאמן אותו ולהביאו למסגרת של תרבות וחוכמה. לרבים מכם יש שכל אשר כמו סוס פראי, הוא שועט סביב, מאוד חזק ונטול שליטה, עושה בעיות כשמנסים לרכוב עליו. אנו משתמשים באנלוגיה הזו רבות. אם הייתם צריכים להשתלט על הסוס, מה הייתם עושים? הייתם רודפים אחריו בשדה במשך שנים? זה לא יעבוד. הייתם יושבים מתחת לעץ וקוראים בספר על אימון סוסים. המקבילה בנוגע לתודעתכם הינה הקורס בניסים. קראו בטקסט, תרגלו את השיעורים ותקבלו שליטה על שכלכם הפראי, המשתולל. אם לא התחלתם עדיין את הקורס בניסים, בבקשה שקלו זאת.  

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואראה אתכם מחר.

היום השני – בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

נשמח שכולכם תיקחו מחויבות ל-40 ימים ולילות, כפי שיקירתנו לקחה את המחויבות לשידורים אלו.

יש חופש בתוך משמעת. בחברתכם, נדיר שקיבלתם את המידע הזה. לעומת זאת, בחברות עתיקות, מורים ומאסטרים חכמים, עבדו עם התלמידים שלהם לאורך זמן, כדי שניתן יהיה לשנות את השכל. לוקח 12 שנים לחנך את השכל, לא סתם ביתספר נמשך 12 שנה. ברגע שחונכתם, בכל מערכת שהיא, במשך כעשור, המורה כבר לא צריך להיות נוכח, ואתם תאכפו על עצמכם את העקרונות, החוקים והכללים שלמדתם. לפיכך, כשאתם עוזבים את מערכת החינוך המסורתית, כבר אין צורך לפקח עליכם רבות. ישנן תוכניות מגוונות של אינדוקרינציה שממשיכות להזכיר לכם, כמו בשטיפת מוח יומית, את מערכת הערכים אותה אומנתם לקבל ללא עוררין.

הפקנו אינפורמציה רבה בפורמט ובפלטפורמה זו מזה כשמונה שנים. אלו מכם שעקבו מלכתחילה חוו שינוי עצום בחוויה הפנימית: אתם שלווים יותר, בריאים יותר, קבלתם החלטות שונות לגבי היכן, עם מי, ואיך אתם חיים. אלו הן תוצאות של אימון יומי, של חינוך השכל, או במקרה של רובכםחינוך מחדש של השכל. אנו פועלים לחינוך שכלכם למצב שהינו יותר יצירתי ובעל חזון. אם חונכתם על ברכי הטלוויזיה, החדשות והאקדמיה (במובן של פיתוח בלעדי של האינטלקט ותהליכי החשיבה, על חשבון התהליכים הרגשיים) – אתם זקוקים לחינוך מחדש. ולכך נועד הקורס בניסים, כמו גם ארבעים הימים והערבים הללו.

השיעורים היומיים נועדו להזכיר לכם ברמה היומית שאהבה תביא לכם את אשר אתם חושקים בו: חזון אוהב, רעיונות אוהבים, התבונות על העולם דרך עיניים אוהבות. להתבונן על המתרחש כעת בעולמכם בעיניים אוהבות, הינו אתגר גדול. ולשם כך נועדו ארבעים הימים, כאמצעי תמיכה בתקופה מאתגרת, בה אתם רואים כיצד האמונות, הרעיונות, הערכים וכל אשר קבלתם כאמיתיים וקבועיםמשתנים ומותמרים. במצב הנוכחי, בו תהליך של אינדוקרינציה הוטמע עמוק בשכלםהגילוי שהדברים הם בפועל פיקטיביים או שהמערכת עליה נסמכתם כוזבת באיזשהו אופן, עלול להיות מזעזע ומערער. וזאת מה שרבים מכם חווים כעת. בין אם מדובר בתוכניות הפנסיה, תוכניות ההכשרה שלכם להיות רופא או מורה, מערכות ההכשרה של ילדיכם, תחבורה; כל המערכות מתנפצות לנגד עיניכם. עבור רבים זהו זמן מערער מאוד משום שכל המרכיבים הללו הפכו כבר לחלק מהאישיות שלכם. הנחתם שהם יהיו אתכם תמיד ושהחיים יהיו צפויים. זו אותה הטראומה שאנשים עוברים כשהאומה השלווה והיפה שלהם מותקפת בפתאומיות ומלחמה פורצת. הבניינים נהרסים, הם לא יכולים ללכת לעבודה והופכים לעניים. מערכות שכאלה קורסות כעת, לא בהכרח באמצעות יד בלתי נראית, אלא באמצעות יד שנראית בבירור.

מה אתם יכולים לעשות בנוגע לזה? מה אתם יכולים לעשות כדי להישאר רגועים ושלווים? אתם חייבים לחנך מחדש את שכלכם, אתם חייבים להעריך דברים אחרת, לשחרר דברים שנעלמים. היצמדות גורמת לסבל, קבלה מביאה שלום. רוב מי ששומע את המילה ״קבלה״ אינו מעוניין לקבל את מה שקורה כיום: ממשלה גלובלית שעושה שמות בכלכלה ושמצמצמת את החופש שלכם. קבלה אין משמעה הסכמה עם מה שקורה, וחשוב שתבינו זאת היום.

רוחות השינוי נושבות בערים ובמדינות, אתם עדים לאנשים שמתנהגים בדרכים שאתם לחלוטין לא מבינים. כשאתם עדים לכל זה ומתנגדיםאתם תסבלו. כשאתם עדים להתרחשות, מקבלים אותה ומתחילים לשנות את ההתנהגות שלכם בהתאםתבחינו בשינוי שיועיל לכם. הרעיון הוא לחזות במערכות הקורסות, לראות שהישן עוזב, מתוך ידיעה שיש לכם הכוונה. לא הושארתם פה לבדכם ללא הכוונה.

לכל אחד מכם יש מדריכים רוחניים המסוגלים לתקשר עימכם, והם מתקשרים אתכם באמצעות אינטואיציה, תחושות, רעיונות, דחפים חוזרים, חלומות וצירופי מקרים. אינכם נטושים. אינכם נטושים על ידי האל או על ידי המורים והמדריכים הרוחניים שלכם. יש לכם הזדמנות להתמרה אם תקשיבו לאותם נדנודים פנימיים, לאינטואיציה. חלקכם מקבלים נדנוד לצאת מהעיר ולמצוא אזור כפרי יותר, וחלק מתעלמים מהאינטואציה וחושבים: ״הכל יחזור להיות כפי שהיה, יחזור לנורמליות״.

אל תתעלמו מהאינטואיציה, לכולכם יש החלטות שעליכם לקבל: במה תשקיעו את הזמן שלכם, היכן תשקיעו את כספיכם, מה הדבר שעליכם לעשות שישרת את משפחותיכם. כל אחד מכם יקבל הנחיה. אנו לא נאמר לכם מה לעשות. מה שאנו אומרים לכם הוא שמערכת המידע שאתם נסמכים עליה מובילה אתכם אל פי התהום. המדיה המרכזית מובילה אתכם לזמנים מסובכים ומטעים.

איך תשדרגו את האינטואיציה? איך תקבלו את המסרים הללו מהמדריכים והמורים שלכם? איך תתכווננו יותר אל הקול האינטואיטיבי והיצירתי, אל התחושות שבאופן שיטתי הוכחשו והופחתו באמצעות החינוך שקבלתם? ילדים קטנים אוהבים לצייר, לשחק, לדמיין וליצור. אך בשלב בו כבר סיימתם את חוק לימודיכם, כל אלו נעלמו ואתם מוכנים לעולם של עבודה שחורה, עבודה של 40 שעות בשבוע, עבודה קשה. מה תעשו כעת אם אומנתם למערכת שאינה קיימת? עליכם לאמן מחדש את שכלכם, אחרת תבזבזו את חייכם בסבל, מקוננים על אובדן העבר, בדומה לאהוב שלא שוכח את האדם שעזב ונטש אותו, ומפסיק לחיות לכל משך חייו. זה סיפור עצוב, הוא החליט לוותר על חייו.

אנו מבקשים מכם שלא לוותר על חייכם, ולהתעניין בהיבט של שכלכם אשר אינו פיזי [חלקינו הרוחניים]. אחת הדרכים היא באמצעות קריאה ולימוד של אינפורמציה שהינה אמיתית, אוהבת, מיידעת, ומובילה אתכם אל העוצמה האישית שלכם. ישות זו כתבה ספרים רבים ואנו מציעים שתתחילו שם, ספרים אלו קלים לקריאה והם מציגים רעיונות של התמרה מנטלית, רגשית ופיזית ומסבירים כיצד הגעתם להיכן שהגעתם.

שוב, אם אינכם יודעים היכן אתם וכיצד הגעתם לשם, אינכם יכולים להוציא את עצמכם מהסיטואציה. אתם חייבים להבין כיצד תרמתם למערכת של חוסר אונים ושליטה, למערכת שאינה אוהבת ושאינה סלחנית. שאלו: ״היכן אני מוכן להיות נשלט? לא סלחני? תלותי?״ החלו לשאול זאת, אך שכלכם, בשל האימון שעבר, לא יוכל לתת לכם את התשובות. הוא אפילו לא ירצה לשאול את השאלות. לכן, אתם חייבים לחנך את עצמכם מחדש, בקריאת הספרים, בצפייה בסרטי הוידאו שהישות הזו הפיקה. רבים עשו זאת, וכעת זה הזמן להתאמן, לא רק לצפות בהם כבידור והעשרה. כעת יש לתרגל וליישם את ההרגלים החדשים בחייכם. ואם אתם מעוניינים ברצינות להתמיר את חייכם לחיים המלאים יותר בחיות, בלכידות ובאהבהנציע שתתחילו את שיעורי הקורס בניסים. זהו טקסט מאתגר, לא תבינו הרבה ממנו כשתתחילו, אך הוא חופשי, אונליין, או שביכולתכם לרכוש את הספר (זהו רעיון טוב, אז אינכם מחוברים למוצרים אלקטרוניים). בשנה שעברה הערנו הערות יומיות על השיעורים, באופן מאוד מסייע, שמקרב את השיעורים לשפה יומיומית.

חלק מכם יתנגדו ויאמרו: ״התבוננתי בקורס, איני מבין אותו״. אינכם מבינים הרבה דברים: אינכם מבינים את החברה שלכם וכיצד היא עובדת. אינכם מבינים את המערכת הבנקאית שלכם ואיך היא לוקחת את כספיכם ועושרכם, אינכם מבינים את מערכת החינוך ולמה נועדה. דברים רבים אינכם מבינים. אך אחד הדברים שאתם חייבים להבין הוא את שכלכם שלכם, והקורס בניסים יוביל אתכם למסע של שחרור שכלכם ממה שאינו משרת אתכם, מה שמותיר אתכם מוחלשים ושמפחיד אתכם.

זוהי תודעת המשיח עימה אתם פוסעים במסע הזה. אני הוא זה שאתם מכירים כישוע. אני עברתי את המסע הזה בשהותי על פני הארץ, ותודעת המשיח חדרה אליי. זה הסיפור שאתם שומעים על מסעי על פני האדמה, בזמן שתודעת המשיח חדרה אליי. אני איני המשיח, אני הייתי אדם אנושי שהיה חדור ברוח הקודש ובתודעת המשיח, מה שהעניק לי מתנות יוצאות דופן. גם אתם יכולים להיות חדורים במתנות יוצאות דופן, מתנות כאינטואיציה וכיצירתיות. זוהי נבואה שניתנה. הדוגמטים הנוצריים יאמרו שזה השטן שמדבר. נהפוך הוא, אתם ישויות עוצמתיות, אתם אלוהיים, מקבלים מסרים כל הזמן, פשוט אומנתם במערכת שמכבה אותם.

אז בואו נעבוד יחדיו לפתוח זאת שוב. ונמליץ שקבלת הנחיה ממנטורים חכמים היא המקום להתחיל. אז הצטרפות אלינו בכל יום תהיה טוב בעבורכם, נעניק לכם רמזים ורעיונות. אך עליכם להתאמן תמיד. מה שאתם עושים עם שכלכם בכל רגע, השימוש שאתם עושים בפיכם, מה שאתם אומרים על עצמכם, על העולם, מה שאתם רוצים לחוותהם אלו שקובעים את עתידכם. עתידכם נוצר בהווה, לכן היו חכמים והתחילו לעקוב אחר יועצים חכמים.

אנו מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עמכם מאוחר יותר היום 

 היום השני – ערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

במשך היום, כשחשבתם על הערכים שלכם ועל האופן שבו חייכם מושפעים מההתמרה שהפלנטה שלכם עוברת בזמן הזה, רבים מכם חשו עצב, חלק כעס, חלקכם פחד. אנו רוצים שתבינו שמערכת ההנחיה שלכם הינה ללא דופי. זה לא משהו שנאמר לכם בחברה שלכם. נאמר לכם שאתם חוטאים, שאם תעשו כך או אחרת תלכו לגיהנום, שאתם נטושים לחלוטין על ידי האל, או שאין אלוהים כלל

ישנו כוח אלוהי נדיב ביקום הזה, והוא תמיד יצירתי, תמיד שואף חופש, ותמיד אוהב. הוא זה שמייצר חיים. הוא לא מייצר מוות. כשאתם מרגישים פחד, בושה ואשמה, אתם מקבלים חיווי ממערכת ההנחיה שלכם, שמה שאתם חושבים הוא מחוץ למסלול. נאמר זאת שוב, אם אתם מרגישים פחד, בושה או אשמה, מחשבותיכם הן מחוץ למסלול. הכוח הנדיב שמפעפע בכל הדברים, אף פעם לא רואה אתכם בדרכים אלו, הוא אף פעם לא מאשים ולא רואה אתכם כאשמים. יש מי שיאמרו: ״הדבר לא אפשרי, לא ניתן לוותר לכולם, חייב להיות עונש״. ובכן, יש עונש. כשאתם מחוץ למסלול, אתם חשים רע וכשאתם על המסלול אתם חשים בטוב. יש מערכת של תגמול, והיא בתחושות שלכם. כשאתם מאוד מאוד לא אוהבים, רחוק מאוד מהמסלול, אתם מרגישים נורא כל הזמן, וחייבים לעשות דברים איומים כדי להקל על הכאב. אין זו נסיעת חינם.

כחלק מתהליך הפירוק והבניה מחדש שעל הפלנטהחשוב שתבינו שאתם תסבלו אם תחשבו לא נכון, אם תשאפו שהכל יהיה כפי שהיה. מה שנעודד אתכם לעשות הוא לאמן את שכלכם, כך שלא תקוננו על העבר

רבים מכם שמעו שזהו זמן של התמרה והתפתחות אבולוציונית. ואכן זה כך, במידה שאתם יודעים כיצד למשול (master) בשכלכם. ואם אינכם יודעים כיצד למשול בשכלכם ואתם מרשים לאחרים להשפיע עליו בעורמה, אזי הוא לא ישרת אתכם באופן מיטבי

+זה הזמן לקחת את כוחותיכם חזרה, ולחזק את הידע שאתם ישויות אלוהיות, שאתם מקושרים לאלוהים ושיש לכם רוח אוהבת. אמרנו לכם שברירת המחדל של צורת הארגון שקיימת על פני כדור הארץ היא פחד ופירוד. אך אתם, כמי שבוחר, כישות שיכולה להפעיל את כוח הבחירה שלהיכולים להתרומם מעל לזירת המאבק ולבחור באהבה. וזו המהות של תהליך ההתעלות (ascension) – שאתם לא תצללו מטה למצולות של פחד, עצב או כעס; אלא שתתרוממו מעל  הזירה, בוחרים מחשבות של שלום, בוחרים מחשבות אוהבות, ביודעכם שבזמן ששכלכם שליו ומרוצה, הערוצים והתקשורת מישויות גבוהות פתוחים יותר. כשאתם למטה, במימדים של פחד, עוני ומחסור, מונעים על ידי סיפורי הזוועה של המדיה המרכזית, אזי אתם מנותקים מהמימדים הגבוהים. מדוע? משום שאתם יותר מדי נמוכים מכדי להתכוונן לתדר הזה

רבים מכם מכירים כעת בכך שהשינויים בעולם לא ימשכו שבועיים או חודשיים, אתם רואים תוצאות חמורות שנגלות סביב. אם תלכו בעקבות התגובה של האגוהילחם או ברחאתם תכנסו להתנהגויות של מגננה, התקפה, פחד ואלימות, משום שהתנהגותכם נובעת ממה שאתם מאמינים בו כנכון בנוגע לעצמכם, לאחרים ולעולם. לדוגמה, אם תאמינו בכל לבבכם ורוחכם שאין מספיק שפע ושתהיו במצב גרוע בשנה הבאהתקבלו החלטות לא מושכלות וקצרות טווח, משום שתשתמשו באגו לקבלת את ההחלטות, ולאגו יש תפיסה קצרתרואי ואלימה בנוגע לכל דבר. לעומת זאת, כשאתם במצב רגוע ושליו (peaceful), אתם מתחילים להתכוונן למרחבים הלא פיזיים, המלאים באינפורמציה וידע, יופי, שפע, בריאות, יצירתיות, וחוכמה ממורים שאינם במימד הפיזי. שם אנו נמצאים, בממלכות השלוות, של שלום.

כשאתם מסתכלים על האלימות ברחוב (ומובן מדוע אנשים עושים זאת) – אם תשארו במקום התודעתי הזה ותשקיעו את עצמכם בתדרים הללו, גם אתם תישאבו אל המרחבים הללו. עליכם להפוך להיות בררניים מאוד עתה, נחושים מאוד בבחירה באהבה, בטוב, בטוב לב, בשלום. ולהשקיע בכל דבר שאתם צריכים לעשות כדי להגיע למקום הזה, בין אם זה מנוחת צהריים קבועה, מפגש עם אנשים בעלי תודעות דומות, מציאה של קהילה באינטרנט שמרגיעה אתכם, או קריאה של ספר טוב, כדי שמוחכם יהיה עסוק. אתם תגלו שנדרשת משמעת, ואימון מחודש של השכל, כיוון שהשכלים של כולכם כבר אומנו: אומנו למערכת הבנקאית הנוכחית, לקנייה של מזון בחנויות, להיות תלויים ומבודדים. כיום, רובכם גרים בביתכם, ללא משפחה מורחבת וללא כישורי הישרדות. אין אנו אומרים שכולכם חוזרים לתקופת האבן, אולם חשוב שתבינו שהתלות שלכם במערכת היא שהופכת אתכם לפגיעים. אנשים ויתרו ולא מחנכים את ילדיהם, ושולחים אותם לבתי ספר. וכיום, כשאתם שולחים את ילדיכם לבית ספרהם עוברים שטיפת מוח של פחד, ומה שנלמד בצעירותם, יהפוך להיבט קבוע באישיותם. בדומה לילדים הקתוליים שהופחדו על ידי הרעיון של גיהנום, ולעולמים יחיו חיים מאוד מוגבלים, מהפחד לעשות טעות. אך זה רק משום שהם אף פעם לא אומנו מחדש, אל מחוץ לאמונה הילדותית בגיהנום

הערב, כשאתם מקשיבים, איננו מעוניינים שתהיו עצובים או מדוכאים כשאנו מדברים על שינויים. אנו מעוניינים שתבינו שישנה מהפיכה אבולציונית, ויחסכם אליה הוא הקובע. אם תתייחסו להתנסויות כאל התנסויות חיוביות וכהזדמנויות, ואם תתרגלו את אימון השכל, התדר שלכם יכוון מעלה, מעל לזירת המאבק לה אתם עדים. אתם תקבלו רעיונות והשראות, אתם תפגשו אנשים בעלי תודעות דומות, ויהיו לכם רעיונות חדשניים לתבניות החברתיות שמתפתחות יום אחר יום. קיימות הזדמנויות מדהימות (לדוגמה, יש אלו שמתחילים לייעץ בחינוך ביתי). אך אם אתם בזירת המאבק, במצב רגשי של תקוף או ברח, לא תצליחו למצוא אותן. אתם תהיו שם למטה עם הקורבנות והמקרבנים, עם אלו שמאמינים בחסך, שמאמינים שהם נטולי כוח.

אנו רוצים להרימכם מעלה, למימדים של חיבורים, אהבה ויצירתיות. זהו ביתכם הטבעי כישויות רוחניות נצחיות, כילדי האלוהים. אין משתמע מכך שלא ירדתם מטה אל תוך הפירוד, שהוא מגרש המשחקים של האגו. אכן כך עשיתם. אך למדתם שמגרש המשחקים של האגו הוא מקום קשוח, למדתם שמחלה אינה כיף, שחסך ועוני אינם משהו שאתם מעוניינים בו, ושאלו הן ההתנסויות הקיימות במימד הפירוד. רבבות על רבבות מכם מתחילים להכיר בכך שמה שבאתם לעשות כאן, על פני הארץ, לממש את תשוקות האגו שלכם, כבר אינו כיף רב כל כך. וברגע זה אתם הופכים להיות פתוחים ללימוד, הסכמתכם ניתנת ואתם נהיים נבונים יותר. אתם מחפשים חוכמה, מחפשים סביבכם מקומות ללימוד, ואנשים מהם אתם יכולים ללמוד. יתכן ואלו הם חברים בקהילות אחרות, עימם אתם יכולים לשתף פעולה, ולעזור זה לזה במציאת דרככם בתקופת השינוי

להלן משימתכם: כשאתם נכנסים לזמן השינה, אימרו תפילה. זיכרו, כל מחשבה הינה תפילה, אך זו תהיה תפילה מודעת. פנו למי שאתם רוציםלאלוהים, לשכינה, לישוע, לכל הישכל מי שאתם מעוניינים להתפלל אליו. אין זה משנה, לא אכפת לנו ואין אנו נפגעים, כמו שאתם נפגעים על הארץ ;-). בתפילתכם אמרו: ״בבקשה הראו לי מה שעלי לעשות כדי לשגשג בתנאים החדשים הללו. הביאו לי חלום, רעיון, קשר חדש. הראו לי, אני מקשיב״. זוהי תפילה שאתם יכולים לומר כל לילה, וגם בבוקר: ״הראו לי היום מה שעליי לראות. הראו לי היום היכן אני מעכבת את עצמי״. וכך, בזמן השינה שלכם, תהיה לנו גישה לשכלים שלכם, משום שנתתם לנו רשות. כשאתם נמוך מטה, במרחבים של: ״איך אשלם את השכירות, אני פוחד שמא יפטרו אותי ולא אעבוד יותר..״; אין אנו יכולים לעזור לכם, משום שאנו לא שוכנים שם. שם שוכנים הפחד, המחלה והמחסור ואף סיוטים. לכן, ודאו שבכל לילה אתם נותנים לנו רשות לגשת לשכל שהינו יותר נגישהשכל האסטרלי, לא השכל של האגואשר ישן בלילה. תנו לנו רשות לעזור לכם, בכל לילה ובכל בוקר. רישמו את חלומותיכם דבר ראשון בכל בוקר, או אפילו באמצע הלילה כשאתם מתעוררים. אתם תתחילו לקבל אינפורמציה. תת המודע שלכם אחסן בתוכו בדחיסות דברים רבים, משום שהייתם עסוקים מדי והייתם מונעים מפחד. אנו מזכירים לכם שוב, שבהירות אמיתית של שכלכם ניתנת להשגה באמצעות הקורס בניסים. לא תפסידו דבר בתרגול השיעורים של הקורס, אלא פשוט תיפטרו מהמטען הישן שנמצא במרתף שכלכם, דברים שאינכם מעוניינים לסחוב עימכם יותר, דברים שלא ישרתו אתכם בתקופה הבאה ובהתנסויותיכם החדשות.

חזרו על התפילות הללו ערב ובוקר, ותקבלו אינפורמציה; אולי בצורה של פגישה עם מישהו שיהיה לו רעיון, או באמצעות חלום סמלי ברור. ייתכן ויידרשו מספר ימים או מספר שבועות כדי לפתוח את הערוצים שהיו סגורים מפחד. היו עקביים ומכוונים פנימה לתחושות שלכם, ביודעכם שאם אתם מרגישים רע, אינכם על המסלול ואם אתם חשים בטוב אזי אתם בתיאום. אלו מכם שעשו זאת למשך תקופה, נוכחו לדעת שיש בשכל תבניות עמוקות, שממשיכות לייצר פחד. אך באמצעות רצונכם החופשי והתרגול הממושמעתתגברו. סלקו את הפחדים הצידה בנחישות, באמרכם: ״תודה ששיתפתם, איני מקשיב לכם. אני רק מקשיב להשראה, ולמה שאוהב וחומל, ולחוכמה. איני מקשיב יותר למחשבות שליליות, הקשבתי לכן לאורך זמן ממושך מדי ואתן לא תשרתנה אותי. היום הוא יום חדש, ואני פתוח לאפשרויות חדשות״. היו פתוחים גם לאפשרויות חדשות של חלומות הלילה, והציעו את התודעה שלכם למדריכים אוהבים בעלי תדר גבוה, כך שנוכל לספק לכם מידע חדש. ואם אינכם מוכנים לכך עדיין, התפללו לכך שתהיו מוכנים ופתוחים. חלקכם לא ירגיש נוח לעשות זאת, משום שיש לכם יותר מדי פחדים, בשל התעמולה שספגתם, ואנו מבינים זאת. לפיכך, לכו לשנתכם בתפילה של אהבה, סליחה ותקווה לעתיד.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עימכם שוב מחר בבוקר.

היום השלישי – בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

היו אמיצים ושתפו את סרטוני הוידאו הללו [או שתפו את תרגום, המת׳]. הראו למי שאתם אוהבים, מי אתם באמת. כי אם הם אוהבים אתכם באמת, הם יאלצו לקבלכם עם האמונות שלכם. החברה שלכם הובילה אתכם לפחד להיות עצמכם, וזוהי החולשה והנתק מהריבוניות שלכם שאיפשרה למאבק הזה להתרחש על פני הארץ.

כולכם צריכים לקחת אחריות על חלקכם בכך – היכן אתם הייתם שותפים בכך שהחבאתם את האמת שלכם, את האותנטיות שלכם, מי שאתם ומה שאתם רוצים עבור האנושות. כעת נדרשת לכם ראייה צלולה – לראות את עצמכם בבהירות, לראות את מה שקורה. התרופה לרמאות, לסודיות ולמניפולציה היא אמת, בהירות ואותנטיות. לשם אתם מתבקשים להתרומם בימים הללו.

לרבים מכם יש סודות שאתם מסתירים ברמה היומית, כמו מה אתם באמת חושבים על עצמכם. את מה שאין ברצונכם לחשוב על עצמכם, אתם משליכים על אנשים אחרים, ומאמינים שהם אלו שחושבים כך. האמת היא שאתם חושבים כך על עצמכם.

אתם פוחדים מהשכל שלכם והקורס בניסים יאפשר לכם לאהוב אותו. אתם לא צריכים להאמין בקורס או לחבב אותו כדי שיסייע לכם, אלא רק לבצע אותו. הקורס ישחרר את הרצון החופשי שלכם למרחב של האמונה. רבים מכם אבדו את האמונה במושג האמונה. אך כל אחד מאמין במשהו. אולי אתם מאמינים שעליכם להחביא את טבעכם האמיתי, אולי אתם מאמינים בכסף. אולי אתם מאמינים בגוף ובמשפחתכם. אך האמת היא שעליכם להאמין בחיים. וזה הכוח שחותרים נגדו בעולם כעתכאילו כולכם עלולים למות בדקה הקרובה אם לא תצייתו, תגבילו ותרסנו את עצמכם, תתרחקו ממי שאתם.

הנכם רעיון בתודעת האלוהים ולפיכך נצחיים, אתם ישויות חופשיות, אוהבות ויצירתיות, אולם אתם מובלים לדבר ההפוך מכך: לפירוד, לבידוד, לפחד אחד מהשני. אך ניתן לעשות לכם זאת רק אם אתם מסכימים לכך. המסע הוא פנימי. קשה לשנות התנהגות אשר מוטמעת כה עמוק, אלא אם משנים את האמונות המוחזקות בשכלכם בנוגע לערכים, לגבי מהם החיים, מהי המציאות ומהי אהבה. ראשית עליכם לשנות את השכל, לפני שתשנו את ההתנהגות. ניתן אומנם לכפות שינוי התנהגותי, אך השינוי נדון לכישלון, בדומה לניסיון לרזות באמצעות כפיית שינוי התנהגותי בלבד, מבלי לשנות את האמונותכגון האמונה שהשומן שומר אותנו בטוחים.

נכון לעכשיו, השכלים האינדיבידואלים שלכם תורמים לאובדן החופש ולציות. לפיכך, כל אחד חייב לקבל אחריות על אמונותיו ביחס לעולם, לגוף, לחיים, למוות ועוד.

תרגלו את הקורס בניסים וקראו את הספרים של ישות זו. הם הובאו לעולם עבור התקופה הזו. ידענו שאנו צריכים להוריד חומרים שיעזרו לאנושות להתמודד עם מה שיגיע. לכן ישות זו הייתה כה מסורה לכתיבתם, מתוך דחף עצום שנבע מאיתנו להגיע אל כמה שיותר אנשים. אז אם היססתם לרוכשם קודם לכן, עשו זאת כעת. משום שהם מכילים את האינפורמציה לה אתם זקוקים. הספרים יעודדו אתכם להגיע להבנה שהבעיה היא בשכלים שלכם. לא משום שאתם ״רעים״, אלא משום שמערכת שמבינה את הכוח שבמחשבה וביצירתיות עשתה בהם שימוש מניפולטיבי. מדוע לדעתכם לא מעודדים יצירתיות בבית הספר? ולא מלמדים אתכם פסיכולוגיה כך שתבינו את רגשותיכם? המערכת לא רוצה בכך! כעת, עליכם ללמד את עצמכם, לגדל את עצמכם מחדש ולהבין כיצד שכלכם עובד וכיצד נעשתה בכם מניפולציה. אנו שואפים לחופש, לגיל ולשמחה לכל אחד. אך הדבר לא יכול להגיע מממשלה או ממקור חיצוני לכם. הוא חייב לנבוע מתוך אלוהותכם הפנימית, ליבכם ושכלכם. והוא אכן נובע, בכל יום ויום. וזו הבושה שבכך, משום שלכולכם יש מערכת הנחיה ללא דופי. אתם יודעים בשנייה שאינכם רוצים לעשות משהו, בשנייה שמשהו לא מרגיש נכון. ועדיין, המוח שעבר התניה מבטל אתכם ומוביל אתכם למסלול של חוסר שמחה, מגבלה וצמצום, בניגוד לרצונכם האמיתי. כעת עליכם לבחור בחופש. אכן נראה שהשיעורים של הקורס בניסים עושים את ההיפך: אתם מקבלים הנחיות לעשות כך וכך, אך בפועל אתם לוקחים מחדש את השליטה ביחידות העוצמתיות שיש ברשותכםהלב, השכל, הנשמה. זה הזמן לתבוע מחדש את שכלכם, ליבכם ונשמתכם, ביודעכם שזו התרומה הגדולה ביותר שאתם יכולים לתרום לאנושות בזמן הזה.

אני מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עמכם מאוחר יותר היום

היום השלישי – ערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

הדרך להתמודד עם תקופה זו היא באמצעות תודעתכם. הרגשות שלכם נוצרים מהמחשבות להן אתם מאמינים; והמחשבות נובעות מאמונות להן אתם מסכימים, או שהסכמתן להן בעבר. לכן, כשאתם בסיטואציה חדשה, הראש יפעיל אמונות שקשורות לנושא, כאלה שהרשיתם להן לשהות בתודעתכם באופן לא מודע. וכאלה הן רוב האמונות.

תקופה זו מציפה אמונות שמעולם לא צצו לפני כן מעל לפני השטח. רבים מכם מעולם לא איבדו את החופש שלהם, רבים מכם תמיד יכלו לומר את דבריהם ללא צנזורה, הלימודים בבתי הספר לא הופסקו קודם לכן, הקריירות לא נהרסו. כולכם נכנסים להתנסויות חדשות שיציפו אמונות שעשויות להפתיע אתכם.

אנו מעוניינים לעדכן אתכם שאתם במהלכה של תקופת התעלות (ascension), התרוממות התודעה, שנצפתה לפני זמן רב. התהליך הזה הוא חלק מהתוכנית הגדולה (לא כולל סיפור וירוס הקוביד, שהינו במוחם של מי שמנצח על האירועים). תהליך ההתעלות יפעיל אצלכם תהליך פנימי, שבו חומרים עמוקים שלכם יצופו מעל לפני השטח, חומרים שאינכם מעוניינים לחוות, כולל פחד. אם השכל לא מאומןהרגשות והמחשבות עלולות להציף ואף לשתק, בשל עוצמתם. אך אם אימנתם את השכל ואתם מבינים כיצד רגשות נוצרים, האמונות נוצרות והמחשבות מתגשמות – תוכלו להתמודד עימם.

מיליוני רעיונות נחוו על ידכם בגלגול הזה. הגעתם לעולם כתינוקות למשפחות בעלות אמונות מושרשות, שהוטמעו בהן על ידי הוריהם, הורי הוריהם וכן הלאה. הגעתם לתרבות עם אמונות ברורות על נכון ולא נכון, טוב ורע, עשיר ועני, בריא ולא בריא, ושקעתם לתוך ים הלמידה הזה בעודכם קטנים, והוריכם לימדו אתכם את מה שהם ידעו. אך רוב הרעיונות אינם נכונים, רובם אינם מועילים לכם, ורעיונות רבים כלל אינם של הוריכם, אלא של החברה ושליטיה. מיליוני רעיונות אלו הינם התשתית של האישיות שלכם והתשתית של מה שאתם מאמינים שנכון בנוגע למציאות.

בתהליך ההתמרה, כל הרעיונות שאינם אוהבים, אמיתיים, ברורים ובעלי תדר גבוה, יצופו להכרתכם המודעת כדי שתוכלו להחליט האם אתם שומרים אותם או דוחים אותם. הרעיונות צפים בדרך כלל בצורה של רגשות עזים, כדי שתוכלו לשאול: ״האם זו האמת? האם הדבר מועיל לי? האם ברצוני לשמור את הרעיון במוחי?״ רבים מהרעיונות סותרים זה את זה ומייצרים אצלכם בלבול ואף פחד, משום שהשכל שואף להיות בשלום ולדעת למה להאמין. הקורס בניסים יעזור לכם להפריד בין האמת לכזב, בין החיטה למוץ, בין מה שמועיל לכם למה שלא. מוח ללא הבהרות אלו, לא יוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנדרשות. לעיתים אנשים הולכים לטיפול או למורה רוחני לשם כך, אך רבים מכם חווים זאת לבד. לפיכך הגיעו השיעורים הללו, כדי שיהיה לכם מקום שאליו תוכלו להגיע ולקבל עצה טובה.

המוח שלכם מלא בתעמולה, בפרסומות, בסרטים שעשו לכם אינדוקטרינציה. ולכן, כשאתם מחפשים בתוך שכלכם, תמצאו שם רעיונות שאינם שלכם, אלא של התעמולה, הפרסומות, הממשלה וכדומה. זה הזמן לפשטות. הפסיקו למלא את מוחכם. חשוב לנו שתפסיקו למלא את ראשכם בתשדירים, בסרטים של המיינסטרים והחדשות. צאו אל הטבע, היחשפו לשמש. קרינת השמש מכילה אינפורמציה, והטבע מכיל מידע שעובר אליכם. לטבע יש גם מנגנון איזון שיעבוד עליכם בזמן שהותכם בו.

אחת הסיבות שהחברה הפכה להיות כה עירונית היא שכאשר אנשים חיים בעיר, הם קצת פחות יציבים וקצת יותר נוחים להשפעה. אם אתם מתגוררים בדירה, בקופסה שיש בה חמישים אותות של תקשורת אלחוטית, שמוקפת בחוטי חשמל, הבנויה מבטון וללא אויר טרי, המערכת שלכם מתרופפת בשיטתיות. אנו מבינים שאין ביכולתכם לעזוב את דירתכם באופן מיידי משום שהבנתם שאין זו סביבה בריאה, אך אתם יכולים לצאת החוצה בתכיפות גבוהה ככל הניתן. אתם יכולים לנשום אוויר חופשי, אתם יכולים לאכול צהרים בחוץ ולקרוא בחוץ, כל זמן שמזג האויר מאפשר זאת. וכשמזג האויר משתנה, צאו עם מגפיים ומעילים, לאוויר החופשי. כבו את המדיה. פנו אל הקורס בניסים, לסרטוני הוידאו הללו, למורים רוחניים שאתם מעריצים. קחו חזרה את שעות היום ורכזו את תשומת ליבכם ברעיונות אוהבים ושלווים.  

כשאתם הולכים לישון, בקשו הכוונה. הפקידו את המודעות שלכם בידי ישויות אור אוהבות שיתנו לכם הכוונה במהלך השינה. כשאתם ישנים, ישנן הזדמנויות גדולות, רשמו את חלומותיכם ונסו להבין מה הן אומרים לכם.

אנו מי שאתם מכירים כישוע, ואראה אתכם בבוקר

היום הרביעי – בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

המשימה שלכם אינה לפתור את בעיות העולם. העולם נובע מתוככם, לפיכך אין טעם לנסות לשנות את התוצאה החיצונית. ההתנגדויות החיצוניות מחזקות את המערכת שנגדה אתם יוצאים, משום שאתם מזינים אותה באנרגיה. כך פועל חוק הבריאה.

אינכם משקיעים את הכוחות היצירתיים שלכם ואת כוחות היצירה הקבוצתיים שלכם למען יצירת משהו שאתם כן מעוניינים בו, אלא מבזבזים את הכוחות על המערכת שאתם שונאים. זהו חוק בריאה בסיסי שעליכם להבין אם אתם רוצים לשנות את העולם. המשפט ״היה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם״ מתחיל את התהליך. אם אתם רוצים עולם אדיב ואוהב יותר, היו אתם אדיבים ואוהבים. אתם בטוחים שאתם אכן כאלו, אך הקורס בניסים ייקח אתכם עמוק לשכלכם, אל אזורי חשיבה שלא טרחתם להגיע אליהם, או מעולם לא הערכתם כראוי משום שאתם חושבים שהם סודיים. אם יש לכם מחשבה כגון: ״אני לא מחבב את עצמי, אני טפש״, משהו שאתם אומרים לעצמכם כל הזמן בראשכם, אתם חושבים שמחשבה זו אינה עוצמתית. מחשבות אלו עוצמתיות, כאילו שאמרתם אותן למישהו אחר. אף פעם לא תדברו כך בקול ותאמרו לאח: ״אני חושב שאתה טיפש ומכוער״. אך אתם אומרים זאת לעצמכם וחושבים שאין בכך נזק משום שהיא מוחבאת בתוככם. העולם החומרי הפיזי שאתם רואים: החברה, התרבות, המשפחה, העבודה, כל אחד מהם התחיל כרעיון או כמחשבה בשכל. הוא התממש במציאות משום שהמשכתם להשקיע בכך. וכשאתם ממשיכים להשקיע בדברים כמו: ״איני רשאי״, אתם יוצרים בעולמכם אנשים ומערכות שיתייחסו אליכם כאל לא ראויים. אנו מדברים על הקול הפנימי, הערמומי והבוגדני שכל הזמן שופט ומתקיף אתכם, ושמתקיים בשכלכם בשל האימון שעברתם. הוא הופנם מהורים וממערכת חינוך שאמרה לכם שאתם טיפשים כיוון שקבלתם ציון שלילי או שאתם חייבים לציית כדי להיותטובים“. זוהי למידה משמעותית בחברה שלכםאתם חייבים לציית כדי להיחשב טובים. מאז גיל שש, כשעמדתם בתור מאחורי חבריכם לכיתה, קמתם וישבתם בהתאם לצלצול הפעמון, נאסר עליכם לומר דבר שאינו מוסכם על המורהשנים על שנים שאימון כזה הפך אתכם לישויות שפוחדות לומר את שעל דעתן. עליכם לחנך את עצמכם כדי להאמין שאתם ״טובים״ בלי קשר לציות. הסיטואציה הנוכחית מדגימה זאת, ורבים נדהמים לגלות עד כמה צייתנים הם. אנו לא מופתעים כלל, משום שאנו יודעים מה קורה בשכלכם ומה נמצא מאחורי הפנים החברתיות שלכם.

וזוהי משימתכם: להתייחס למחשבות הפנימיות שלכם. וגם אם עשיתם זאת, עליכם להכפיל את המאמץ. כל שיפוט שנדמה כלא משמעותי, לדוגמה כשאתם רואים מישהו ברחוב וחושבים: ״הם שמנים מדי, רזים מדי, משוויצים בכסף שלהם״ עצרו בעצמכם מיד, ואמרו: ״כולם שווי ערך בעיני אלוהים, בלי קשר לכמה כסף יש להם ואיך שהם נראים״. עליכם חייבים להפסיק את השיפוט הלא מודע ולטפח עמדה אוהבת יותר בתוך לבבכם ושכלכם. ההנחיה אינה נוגעת להחצנה של כמה מדהימים אתם, אלא הכרה בשנאה הפנימית שלכם. התגובה האוטומטית היא לומר: ״אני לא שונא, לעולם איני עושה דברים שכאלה״. אך אנו מאתגרים אתכם, מעודדים אתכם לשים לב לדיאלוג הפנימי. למה שאתם אומרים לעצמכם במראה, כשאתם מתלבשים או יוצאים לעבודה. שימו לב, שימו לב, שימו לב. אלו אינן מחשבות סודיות, הן פולטות תדר שיחזור לכיוונכם באלפי מונים. העולם משיב לכם את מה שאתם עושים. מכאן נובע הרעיון של ״דברים רעים קורים לאנשים טובים״, וקורה שאנשים טובים מאוד מבולבלים: הם תורמים לצדקה, הם נעימים ונחמדים לאנשים אחרים, אך הדיאלוג הפנימי שלהם מלא שנאה. והם לא מבינים עד כמה זה מתפשט, יוצר ועוצמתי.

זוהי משימתכם להיום: להקשיב לדיאלוג הפנימי ולעצור בשנייה שאתם שמים לב למשהו לא אוהב בשכלכם, להפוך אותו מיידית ולומר דבר הפוך, כאילו היה אמת. בתחילה זה ירגיש לכם כמו שקר, אך בסוף זה יהפוך לאמת שלכם. לכל מחשבה יש כוח יוצר בעולם.

אנו מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עמכם מאוחר יותר היום 

היום הרביעי – ערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

המסע שלכם היום היה טוב. רבים מכם מבחינים ברגשות ובמחשבות החוזרות, וחלקכם שמים לב שאינכם מודעים למה שקורה בתוככם. כשאינכם מודעים למתרחש בתוככם, אתם בעצם מתפללים לדברים מקריים. אם תחשבו שוב ושוב שלא יהיה לכם כסף, אתם בעצם מתפללים לכך. אתם מרגישים תקועים משום שאתם דואגים לאותם הדברים שוב ושוב, וחושבים את אותם הדברים על האנשים שסביבכם.

רעיון הסליחה הוא שאינכם הקורבן של העולם שאתם רואים. למעשה אתם בוראיםשותפים של העולם שאתם רואים. ולכן, כשאתם תוקפים את העולם שסביבכם, אתם תוקפים את שכלכם. העולם שבחוץ רק נראה כדבר מנותק מכם, אך למעשה הוא משודר בתוך תודעתכם. לימדו אתכם שאתם חווים עולם אובייקטיבי, אך אתם חווים למעשה את התודעה שלכם בצורה של תחושות, רגשות, מחשבות, תשוקות, שיפוטים ותהליכים פנימיים. אימנו אתכם לעקוב אחרי הרגשות שלכם, אך פעמים רבות, כשהמחשבות אינן אמיתיות, גם הרגשות שלכם אינם מדויקים.

הקורס בניסים הוא תהליך של הבהרה, היטהרות כדי להסיר הרעיונות שיוצרים אצלכם פחד, על מנת לחבר אתכם למחשבות אוהבות. הוא לא מונע סבל לחלוטין, אך הוא מספק לכם הבנה מדוע אתם סובלים וכיצד למנוע זאת. 

כשנמאס לכם לסבול אתם נוטים לשתות, לצפות בטלוויזיה, לצאת לקניות. הבעיה היא שברגע שהפעילות מסתיימת אתם שוב בחזרה בשכלכם. אתן עובדים כל השבוע בעבודה שאינה משמחת אתכם וכך במעגל חוזר. אינכם משקיעים בעצמכם בחוכמה, אינכם משקיעים בבריאותכם או במה שיקדם אתכם.

אך כשמתחילים להתעורר, וכך קורה כעת על הפלנטה (בשל הבידוד, אובדן עבודה ועוד), אתם מבינים שאינכם אוהבים את עבודתכם ושעליכם לשנות את אורח חייכם. במיוחד כשיטילו עליכם מגבלות נוספות. כן, רבים מכם נשלטים על ידי גורמים שלא נבחרו. כן, רבים מבינים שאינכם חיים כלל בדמוקרטיה ושהייתה זו אשליה. כעת מתנפצות האשליות – מי באמת שולט, כיצד הוא שולט ולהיכן הדבר מוביל. עבור רבים זו תקופה מלחיצה, כי מה שהתרגלתם אליו נעלם לנגד עיניכם.

אינכם יכולים לשנות דבר, אלא את שכלכם! רק כך תשנו את מה שקורה בחוץ. אולם ראשית, עליכם לחוש בסבלכם, שיהווה גורם מניע לשינוי. הסבל גורם לכם להתרחק ממה שמביא אותו עליכם. וכל הסבל בעצם מתרחש בתוך שכלכם. אלו המחשבות שלכם על העבודה, הדיבורים על מי שאתם מתעבים, הכעס והקנאה. ולהכרה זו אנו מובילים אתכם.

זוהי משימתכם: לפני שתלכו לישון, כבו את המסכים כשעה לפני שתכנסו למיטה. עשו מקלחת חמה או קרה, מירחו כל עצמכם קרם נעים, הכנסו למיטה, חושו את מה שאתם חשים ביחס לחיים שלכם כעת, בכנות, ללא סמים, ללא אלכוהול, ללא מסכים. ושאלו את עצמכם האם אתם באמת שמחים או שיש דברים מסוימים שעליכם לשנות. עשו זאת במשך חצי שעה או שלושת רבעי שעה ורישמו במחברת התהליך שלכם מה הייתם מעדיפים לשנות.

חושו מה התחושה המתלווה להרהור בשינוי מסוים שבו אתם מעוניינים. כשאתם בקבלה, אתם חשים לראשונה במה שאתם אמורים לחוש. האירוניה היא שכשאתם מקבלים דבר מה, אתם רואים אותו באמת לראשונה. לעומת זאת, כשאתם בהכחשה ובהתנגדות אתם מרחיקים את השיעור ואת המידע הכרוכים בהתנסות. הלילה קבלו את העובדה שחייכם נראים כפי שהם נראים, וקבלו את העובדה שאתם רוצים לשנות מספר דברים.

אנו מבקשים שתתפללו את התפילה הלילית שנלמדכם ושתסייע לכם במהלך הלילה. ולכו לישון שמחים, באומרכם: ״אני רואה מה שבראתי, ואני רואה את מה שיצרתי לשלילה. אני הבורא והיוצר לשלילה, ואהיה מסוגל לשנות את תודעתי כך שאברא בדיוק מה שאני מעוניין שיתגשם בחיי״.

אני מי שאתם מכירים כישוע ואראה אתכם שוב מחר בבוקר.

היום החמישי – בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

יש לעסוק במערכת היחסים שלכם עם הבריאות, מחלה ומוות. אתם ישויות נצחיות – הייתם קיימים לפני הגוף הזה ותתקיימו גם לאחריו. לפני הלידה אתם מתכננים את החיים בגלגול הנוכחי ביחד עם המדריכים שלכם, כך שינתנו לכם כל התנאים הנחוצים להתפתחות, לאבולוציה שלכם.

מה קורה עם הרצון החופשי? הרצון החופשי שלכם הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב החיים, רבים מכם נעזרים ברצון החופשי של העצמי הגבוה, העצמי שאינו צמוד מדי לאגו, כדי לבחור אירועים וחוויות שיועילו לכם בתהליך האבולוציה, גם אם הם כוללים חוויות לא נעימות, כמו תאונות דרכים, מחלות או משברים. אף כשאתם נולדים לתוך גוף, נתונים  לשכל של האגו, וילון השכחה שולט ואתם בשכל הנפרד; עדיין יש לכם את חוט הטבור הבלתי נראה שמחבר אתכם למדריכים ולמורים שלכם, ואת ההבנה של תוכנית האב של חייכם.

תוכנית האב מדברת אליכם באמצעות תחומי העניין, סקרנותכם ואהבותיכם. תמיד תמשכו לכיוון תוכנית האב שלכם, והדבר כולל גם דמויות שהאגו יכול לסווג אותן כ״רעות״ עבורכם, או קשים להסתדר עימם. וזאת משום שבתוכנית שלכם ניתנה לכם המשימה לאתגר את האמונות שלכם או לדחוף אתכם לכיוון שקשה עליכם לקחת, כדי להעצים פן מסוים בכם. לדוגמהמול מישהו מתעלל, אתם נאלצים למצוא את כוחכם, לטפח את החוזק ולהגן על עצמכם. זה מה שקורה בגלגול הנוכחי לרבים מכם. לרבים מכם היו גלגולים קודמים שבהם שלטו בכם והתעללו בכם ולא הצלחתם לעמוד מול המתעללים.

בסופה של ״עונה רוחנית״ (נרחיב על כך בשידור אחר) ניתנת לכם ההזדמנות לרפא היבטים רבים מגלגולים קודמים, כיוון שהחלטה סופית עומדת להתקבל האם אתם ״מוסמכים״ או לא. כל מי שנמצא בשכל של האגו ירגיש פחד אל מול רעיון ההסמכה. זוהי תקופה של הבשלה וקציר, זהו תהליך ההתעלות.   

זהו סופה שלעונה רוחנית״ ולכולכם ניתנת הזדמנות לרפא הרבה אמונות ולשחרר מתודעתכם מחשבות שאינן אוהבות. אך הן שוהות וחיות בשכלכם, מוזנות על ידי ההתנהגויות וההרגלים שלכם, כי הן חברות ותיקות מגלגולים קודמים. בחיים אלו, לדור הנוכחי, מוצעת ההזדמנות לאמץ את כוחם ולהיות ישויות ריבוניות פעם נוספת ולסרב להשתחוות בפני הבריון.

בשל סופה של העונה הרוחנית, אתם רואים יישום כוחני של אמצעים דרקוניים. כיוון שהכוחות האפלים יודעים [שזהו סוף עידן השליטה שלהם]. זהו מקום דואליסטי של אור וחושך, כמו בסמל של ין ויאנג שבו השחור והלבן משלימים זה את לזה לכדי אחדות. זה מה שאתם צריכים לראות כאן: יש משחק שמתרחש בין החושך לאור, משום שזה מקום וזמן דואליסטים. אתם יכולים להתרומם מעבר לתפיסה הדואלית, אך קודם כל עליכם לקבל את מה שקורה בתוך הדואליזם ולא להיבהל מזה. כך קורה לרבים מכם, רבים מכם נכנסים לפחד וצופים עתיד איום ונורא. אך מה שקורה בפועל הוא שניתנת לכם ההזדמנות להחזיר לכם את ריבונותכם. הכוונה היא שעליכם לסיים את ההכשרה של עולם המימד השלישי, להיות אחראים לכוחכם, ליכולתכם לברוא ולהיות המושלים של עצמכםלהיות המושלים של שכלכם, ובאמצעותו גם של גופכם.

הגוף אינו בוגד בכם, הוא פשוט נשמע לאמונות התתמודעות והלאמודעות שלכם על עצמכם, גופכם, אהבה, כל זאת ועוד. אנו נחזור על כך שוב ושוב, משום ששכלכם נשטף רבות במסרים הפוכיםשגופכם הוא אויב שלכם או האלוהים שלכם. הוא לא זה ולא זה, אלא רק יחידה ניטרלית לתקשורת, העוקבת אחר השכל הבריא.

הקורס בניסים עוצב והובא עבור תקופה זו. הוא תוקשר לפני כחמישים שנה, עבור ההאצה הגלקטית, מה שאתם חווים כעת. אינכם יכולים להיות ״בוגרים״ של התקופה הזו אם אתם נשאבים מטה למאבק, לפחד ולדואליות. עליכם להיות חכמים מספיק ומלומדים מספיק כדי לשאוף לגן עדן עלי אדמות, עליכם להיות חכמים מספיק ומלומדים מספיק כדי לשתף פעולה עם בני משפחה וחברים ולתמוך אלה באלה, עליכם להיות חכמים מספיק ומלומדים מספיק כדי להבין שהנכם ריבוניים ועוצמתיים. זה השיעור שבאנו ללמדכם בארבעים הימים, ונחזור על כך בנחישות, משום שעברתם שטיפת מוח שגרמה לכם להאמין שהגוף הוא האויב שלכם, או האלוהים שלכם. הוא לא זה ולא זה. הוא יחידה ניטרלית לצורך תקשורת, הפועלת על פי שכל בריא. אז אם ברצונכם להיות בריאים, לחיות חיים ארוכים ולשגשג, השיגו מיומנות שליטה בשכלכם. הקשיבו ללימוד שלנו במשך השבועות הבאים, ותתחילו להיות עזים, אוהבים ונדיבים יותר, פחות פגיעים למחלה, ונחושים לחיות חיים של גיל ושמחה.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מאוחר יותר היום.

היום החמישיערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

כשאתם עוברים את הימים הללו עימנו, אנו מעוניינים שתרשמו לכם הערות, ושימו לב למה שעולה בכם בכל יום. כשאתם פוסעים בדרך רוחנית, העניינים הלא פתורים שלכם יצופו דרך הרגשות. הירגעו בכל ערב והתבוננו במה שקרה, האם התרגזתם על מישהו או עצמכם, מה הייתה התחושה של היום – האם הייתה רגועה או חרדה. מערכת הניווט הרגשית שלכם היא ללא דופי, לפיכך, אם היה לכם יום קשה ומאתגר, משמעותו שהאמונות שלכם מופעלות וצפות אל פני השטח כדי שתתבוננו בהן. האם צף פחד כלכלי או עימות עם מישהו אהובזהו מידע וסימן לכך שיצאתם קצת מהמסלול. ובמידה שהיה יום רגוע –  אתם במסלול, עושים דברים שאתם נהנים מהם ונמצאים עם אנשים שאתם אוהבים.

בטחו בחיים – זה מה שאנו רוצים שתחשבו עליו הערב. החיים יביאו לכם את השיעור הבא שאתם צריכים לעבוד עליו. זה יגיע כאינוחות יומיומית קטנה או גדולה. 

זהו זמן של אבולוציה, שיביא עימו ימים מאתגרים. הישארו בנוכחות, אל תפליגו הרחק אל העתיד. הקשיבו לאינטואיציה ותהנו מעצמכם.

כחלק מהתפתחותכם, תצטרכו להסתגל לתנאים חדשים. בדומה לתאוריות האבולוציה של יצורי הטבע. בני אדם, לעומת זאת הושמו בסביבה לא טבעית, ואתם הסתגלתם לסביבה של טכנולוגיה, טלוויזיה, מערכת החינוך. כשאתם מסתגלים לסביבות אנושיות מבוססות אגו, המבוססות על כפיה – אתם מתרחקים מהמסלול שלכם ולא רגילים לזרום. לעומת זאת, בטבע, אין הכרח לעשות דבר. החיות רצות חופשיות. לכו אל הטבע וצפו בו.

מחר, החלו להירגע יותרהקשיבו למוזיקה שאתם אוהבים, השקיעו בהכנת מזון שאתם אוהבים והיו בהודיה רגועה. כל זאת לצד ערנות ומשמעת בתהליך שלכם.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם בבוקר. חלומות מתוקים.

היום השישי – בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

האינפורמציה שמגיעה אליכם מכלי התקשורת המרכזיים מלחיצה. ובחודשים הקרובים הרבה בשורות שליליות יגיעו באמצעות הטלוויזיות והמחשבים שלכם. חשוב שתתבוננו על כך ברוגע, מבלי להיות מעורבים מדי. כשאתם צופים באירוע, באופן אוטומטי, השכל שלכם ממקם אתכם בתוך החוויה שבה אתם צופים, ומזדהה עם התחושות של האנשים המעורבים באירוע. אם אתם מתחילים להרגיש רע בשל מה שקורה, סימן שאתם מחליקים לתוך ״שדה הקרב״, והאנרגיה שבכם כבר אינה בבעלותכם אלא שייכת למערכת השלילית.

כשתצפו באירועים שישודרו, מקדו באופן מכוון את תשומת הלב שלכם באהבה ובריפוי, במקום בתגובה הרגילה לנופף בידיים ולומר ״איזה דבר נורא, האנשים הללו איבדו את ביתם, בעלי החיים איבדו את ביתם״, ולהרגיש נוראלמדו אתכם והיתנו אתכם לתגובה זו. היא אינה ביטוי של אהבה, כי אם קפיצה התנדבותית אל תוככי הסבל של האחר. חלקכם יחשבו בשומעכם זאת: ״זה לא יכול להיות ישוע הדובר, הוא אף פעם לא יבקש ממני שלא לחוש סימפתיה כלפי אחרים״. זה לא מה שאנו אומרים. מה שאנו אומרים הוא שיש מחסור עמוק באהבה בעולמכם, וההרס המכוון שמתרחש כעת הוא נטול אהבה. לכן, הפתרון היחיד הוא ״התקפה נגדית״ בתדר גבוה של אהבה. לפיכך, כשאתם צופים בדימויים קשים ושומעים על התפרעויות וכדומה, התרומה שלכם תהיה רגע של שלווה ושליחת אהבה לסיטואציה באופן מכוון.

אתם לא מורגלים להגיב כך משום שהתקשורת המרכזית מעוניינת ״לחלוב״ את המערכת האנרגטית שלכם על ידי הפצצה שלילית ומפחידה והורדת התדר האנרגטי שלכם לתדר של זירת המאבק. באופן זה מנצלים את האנרגיה שלכם. מערכות חשוכות אלו משתמשות באנרגיה. גם מערכות מוארות משתמשות באנרגיה, אך לאהבה, לריפוי ולחיבור לאלוהות. כך זה בעולם הדואלי. בשנים האחרונות הייתה הקצנה רבה אל עבר הפירוד, תוך שימוש בסרטים ובמדיה. כשאנו מדברים על המקום הזה כמקום של נפרדות – זו הסיבה שכך זה נראה: על המסכים שלכם משבר רודף משבר, פחדים מפני התחממות עולמית, פחדים כלכליים, ואסונות בזה אחרי זה. זוהי מניפולציה.

אנו ממליצים שלא תצפו בחדשות. מי שעדיין צופהעושה זאת משום שהאגו אוהב לצפות בחדשות, משום שהאגו ניזון מפחד, מנפרדות ומהתקפה, שהינם חלק מחוויית הנפרדות. האגו אובססיבי לגבי המוות, המוות הוא חברו, ולכן גם העיסוק הקבוע שאתם רואים במספר המתים ובאסונות. אם אתם עוקבים באובססיביות, הדבר מעיד על כך שאתם באגו שלכם, ושהוא מתפעל אתכם. אך ביכולתכם להשתמש ברצונכם החופשי לומר ״לא עוד. אבחר באהבה בלי קשר לסרט שמוצג על המסך״. מפני שתמיד על מסך הטלוויזיה של האגו יש זוועות ומוות. יש מעט ישויות שמשימתן היא לצפות בהתרחשויות ולתרגמן ללימוד רוחני, ולעומת זאת, תשעים ותשעה אחוזים מכם לא צריכים לצפות ולצלול ללכלוך ביחד עם האגו של אנשים נוספים.

אנו מאתגרים אתכם להפסיק לצפות באסונות, אין יותר רשות לצפות באסונות, אין רשות לתמונות של אסון בתוך השכל האוהב! הדבר גורם לכם לסבל. היו מודעים לכך שסבל מגיע לאו דווקא ברגע שבו אתם צופיםהצפייה מורידה את התדר שלכם, ובעקבות כך יהיו לכם התנסויות שליליות שלא תחברו כלל לתכנים שצפיתם בהם לפני כן.

ביכולתכם להתעלות מעל הדואליות על ידי תפילה, תשומת לב מרוכזת של התודעה, ותרגול של סליחהבאומרכם: ״זהו מגרש המשחקים של האגו, לא אצטרף אליו ואציע לו את האנרגיה שלי״. עליכם להשתמש ברצונכם החופשי לומר: ״לא עוד! אני בוחר באהבה בלי קשר למה שמוקרן למולי״. עליכם לבחור להתבונן בטוב ובנעים, להשקיע את זמנכם במה שמרפא ויפה.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מאוחר יותר היום.

היום השישיערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

וכשאתם עוברים עמנו את הימים הללו, אנו רוצים שתזכרו שחשוב מאוד להיות רגועים. חונכתם שעבודה קשה חשובה, ושהכל צריך להיות מהיר ולחוץ, אחרת אתם לא מתקדמים. הבינו שבזמן הזה, השדרוגים שלכם מתרחשים במהירות. הם מגיעים ממקור האנרגיה העולמי, שאתם מכנים אלוהים. יש אנרגיה עוצמתית ומתעצמת (escalating), המפעפעת לכל דבר בפלנטה שלכם. לתאוצה במהירות אור שמציפה את כדור הארץ בתקופה זו יש השפעה על התודעה שלכם, ולתודעה שלכם יש השפעה על הפלנטה. זוהי תופעה של תרנגולת וביצה. לאנשים יהיה קשה לשלוט ברגשותיהם אם הם אינם מאומנים, והשינוי החד בתודעה עשוי להציף כעס וחוסר יכולת להתמודד עם הרגשות. הדבר נקרא ״שגעון התעלות״. שוב, כשאתם מתבוננים בעולם ורואים דברים משוגעים קורים – דעו שחלק מזה הוא סימפטום של האנרגיה המתעצמת.

ככל שתאטו, תוכלו להטמיע את האנרגיה והאינפורמציה [שאינה בהכרח מודעת] אשר מגיעה אליכם. ככל שתשהו יותר בטבע, תשתו הרבה מים, ותרגיעו את עצמכם – תוכלו להתמודד עם השדרוגים האנרגטיים המהירים שמגיעים. שדרוג משמעו שכל מה שאינו אוהב בתוככם, יצוף אל פני השטח. אל תדחפו את עצמכם ואל תכניסו את עצמכם לסיטואציות מלחיצות, ככל הניתן.

יש פרדוקס בסגר, והאפקט החיובי הוא שאתם מקבלים זמן שקט. נצלו זאת. בקרוב תצטרכו להיות שוב פעילים. בקרוב יהיו הזדמנויות רבות בהן תחושו התרגשות רבה יותר, אינטנסיביות רבה יותר, את חלקן לא תרצו ומחלקן תיהנו. לכן, אם מתאפשר לכם להירגע, הירגעו. תיהנו מזה, עשו מדיטציה, שתו הרבה מים, אל תשתמשו באלכוהול כאמצעי לשליטה ברגשותיכם, אפשרו לרגשות לצוף מעלה.

הקדישו את הלילה שלכם לעזרה שלנו, להרחבת התודעה ולגילויים שיגיעו בחלומותיכם. אנו עובדים עם כל מי שמשתתף ב-40 הימים הללו.

שיתוף במסרים הללו הינו חיוני ומסייע לישויות אחרות. חלקכם ירגישו מבוכה על כך שאתם צופים בהם, חלקכם לא ירצה שמשפחתו וחבריו ידעו על כך. אך אנו מביאים את האינפורמציה כדי שכמה שיותר יחשפו לאינפורמציה. לכן, הניחו הצידה את גאוותכם ושתפו את האינפורמציה.

הקדישו את הלילה להרחבת התודעה, וחלומות שיגלו לכם את שאתם צריכים לראות.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. ואשוחח עימכם אתכם בבוקר.

היום השביעיבוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

ההסלמה של האנרגיות על הפלטה היא תופעה מאסיבית.  

הדבר מכונה ״חגורת פוטון״, חגורת פוטון היא אזור ביקום בעל אנרגיה מועצמת, שהפלנטה שלכם כבר עברה דרכה בתקופות מוקדמות, דבר שיצר שינויים מאסיביים במבנה החברה דאז, אך לא למדתם על כך דבר. לא חונכתם על כך ולפיכך הסיפורים נשארו בחזקת מיתולוגיה ומעשיות של תרבויות קדומות, גיבורים אפיים, סיפורים על הצפה (המבול) וכדומה. חגורת הפוטון היא אזור עם אנרגיה עוצמתית במיוחד, אליה התחלתם להיכנס לפני מספר עשורים, ולפיכך ראיתם שינויים מהפכניים בתרבות שלכם בחמישים השנים האחרונות. ההשפעה של חגורת הפוטון על חברתכם מתעצמת יותר ויותר, ככל שאתם נכנסים לעומקה ולעובייה. חיוני שתבינו שכך קורה, אחרת תניחו שהשינויים הם זמניים ולא משמעותיים. לא כך הדבר, אלו שינויים משמעותיים וקבועים, שאתם יכולים להרוויח מהם אם תדעו כיצד לנהוג.

התדר המועצם שסביבכם, משמעותו שאתם צריכים להעצים את התדר שלכם. מה עושים הגורמים ששולטים כעת? מחלישים ומורידים את התדר שלכם – שומרים אתכם מחוץ לאור, נפרדים, מלאי פחד. הם בכוונה תחילה מנסים לעצור את ההתעלות של האנרגיה. זה כמו רגל אחת על הגז ורגל על הברקס: הסביבה הטבעית – השמש, החיות, האדמה, הצמחייה, נעים מהר קדימה עם רגל על הגז, ואלו מנסים לשמור את האנושות כבולה מאחור.

זו הסיבה שיש כל כך הרבה כוח מאחורי האירוע שכביכול לא קשורהמגיפהמשתמשים בה כדי ליישם מגבלות, כחלק מהניסיון לעצור את התפתחותכם. זה כל הסיפור, מנסים לעצור אתכם מהתפתחותכם האבולוציונית למשך זמן מה. אך לא ניתן לעצור זאת. אלא אם בוחרים בכך. מי שבוחר לצפות בטלוויזיה, לפחד ולציית, שם את הרגל שלו על הברקס על מערכת שנמצאת בהאצה קדימה. אתם רואים את הגלגלים שעולים באש, את המנועים השרופים. זה מה שיקרה לאנשים שלא יבחרו להעלות את התדר שלהם. הם לא ישגשגו.

אין אנו מנסים להפחיד אתכם, מה שאנו אומרים הוא שאם אתם שומעים [או קוראים] את המסר הזה, אתם נמצאים בתדר של המידע הזה, משמעו שאתם יכולים להשתמש במידע. אם אדם מסוים לא שומע את המסר, משום שהוא מכוון למדיה המרכזית והוא מציית, משמעו שהוא שם את הברקס על עצמו. זכרוהרצון החופשי שלכם תמיד בפעולה. גם אם הדבר נראה שמישהו דורס או מבטל אתכם, אתם עדיין יכולים לממש את הריבונות שלכם בהרבה דרכים, וכמובן, ראשית, את הריבונות שבשכלכם. כיוון ששכלכם הוא המקום שבו אתם מחוללים ויוצרים.

אומנם יש כאלו שנמצאים בהסגר שבו אם הם יוצאים מדלת ביתם, הם יותקפו על ידי שוטר; לישויות אלו עדיין יש את החופש של שכלן. הם יכולים לעשות מדיטציה, להשתמש בשכלם בדרכים יצירתיות, לתקשר עם אחרים, לדמיין חופש, לחוש חופש, כי בכל פעם שתדמיינו חופש, גופכם יחוש חופש, ותשלחו החוצה תדר של חופש, ואתם אכן תצאו לחופשי. אתם תחוו חופש בחייכם.

עליכם להבין שזהו משחק מטאפיזי, לא משחק פיזי. עליכם להבין את חוקי הבריאה, מה נעשה ומדוע, ועליכם להגיב בהגיון, באהבה וברוגע. אם אינכם יודעים מה לעשות כעת, אין לכם מספיק מידע, אין לכם מוטיבציה שנובעת ממטרה גבוהה כרגע, עשו מדיטציה, טפחו את בריאותכם, הפסיקו לצפות בפורנוגרפיה של הפחד, הכירו את עולמכם הפנימי והשתמשו בזמן הרגוע להחיות בחזונכם את מה שאתם רוצים, מה שטוב עבורכם ומה שאתם יודעים שהוא האמת עבורכם. חלקכם תצטרכו לקבל החלטות קשות בחודשים ובשנים הקרובות, אך אם הקדמתם ושטפתם את מוחכם וליבכם בחופש, בשפע, בגיל ובשמחה, בשיתוף פעולה, באחווה, בכל מה שיסייע לכםתביאו את ההתנסויות הללו אליכם. אל תדאגו ממה קורה במימד השלישי, התעלמו מהמציאות, אלא אם כן יש לכם מוטיבציה לצאת להפגנות ואתם חשים שהדבר משרת את הטוב הגבוהאז עשו זאת. עשו מה שמרגיש לכם נכון. ויש רבים שלא יקשיבו לכך, לא יאמינו לזה, ולא יבינו זאת, משום שהם שקועים יתר על המידה בכישוף שהושם על השכלים של רבים.

עליכם להפגין (demonstrate) את החופש והריבונות שלכם. סמכו עלינו, מי שנמצא בסביבתכם ישים לב ואף ירגיש שאתם נוהגים אחרת. ואף אם הם לא בהכרח יסכימו אתכם, הם יושפעו מכם. לעיתים עליכם לזרוע אלפי זרעים כדי שזרע אחד ינבוט.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מאוחר יותר.

היום השביעיערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

יש כאלו מביניכם שיאמרו שאיני צריך לדבר על ענייני העולם, משום שהקורס בניסים טוען שהעולם אינו ״אמיתי״ אלא אשליה. והדבר אכן נכון באופן אולטימטיבי: אתם מודעות אחת, את בני ובנות האלוהים, אתם היבטים שונים של השכל האחד, ובאופן אבסולוטי אתם אחד. אך בפועל זו אינה ההתנסות שלכם, אלא אתם חווים את עצמכם כתקועים בגופים נפרדים ויש לכם כביכול התנסויות שונות. אנו נותנים לכם אינפורמציה שתעזור לא רק להתפתחות הרוחנית, אלא גם בחייכם האנושיים כפי שהם מתנהלים בתקופה קשה זו.

יש היבט ״בהאשמה״ הזו שהוא נכון. אתם חיים בעולם אשלייתי. אתם מצויים במצב שהינו כמו חלום, אשר מיוצר על ידי התודעה שלכם. כך הדבר. אך רבים מכם מוצאים את עצמכם בזמנים קשים, ועוברים סערות ברמה האנושית. ואנו רוצים לאחוז בידכם וללוות אתכם בתקופה סוערת זו, ביציאה מהחשכה.

אם נבוא רק עם מסרים איזוטריים, לרבים יהיה קשה לתרגם את המסרים ליוםיום. גם יקירתנו היא תלמידה כזו, אך עדיין היא צריכה למלא דלק ברכבה, לקיים את עצמה, להתמודד עם גופה וכיוצא בזה. אין זה משנה שאתם נאמנים אדוקים לקורס בניסים, יש החלטות שאתם כאנשים צריכים לקבל, ועל כך אנו עובדים כאן. אנו מדברים בשפה שאתם מבינים, משוחחים אתכם בחמלה, וגם מעודדים אתכם לנסוע בכביש המהירלחשוב על אהבה, להוריד את המגננות, לדבר מתוך ידיעה שדבריכם בעלי כוח. אלו הן המלכודות של החוויה במימד השלישי.  

שמעתם על חוויות סףמוות. מי שחוו חווית סף מוותשהו במצב שבו המודעות שלהם עזבה את הגוף והם היו במודעות לכך שהם תודעה טהורה, מחוברת לכל היש, והם גם הבינו עקרונות משמעותיים בהתנסויות חייהם. הם שהו באופן זמני במימד אחר, חוו אהבה טהורה ותודעת אחדות שהיא האמת, ולאחר מכן, חזרו ושיתפו בחוויה שלהם. אנו מעודדים אתכם להקשיב לסיפורים שכאלה בימים הקרובים, באמצעותם תקבלו הבנה של העולם הנמצא מעבר לעולם בו אתם חיים.

כשאתם הולכים לישון, אתם יכולים לבקש חלומות שיעזרו לכם להאיר את האחדות עם אחיכם, להבהיר לכם מהן הנקודות העיוורות שלכם ומהו הדבר הבא שנכון לכם לעשות בחייכם. במצבי תודעה חלופיים אלו, האגו קצת בצד ואתם יכולים לקבל יותר אינפורמציה שברוב המקרים האגו חוסם. התעניינו בחיי החלום שלכם יותר, נהלו יומן חלומות ובקשו בכל לילה שהשכל שלכם ירפא ואתם תראו את האמת. מאחלים לכם חלומות מתוקים, אנחנו נהיה עם כולכם בחלום, ובקשו גם שהמסרים יהיו פשוטים ומובנים ושתזכרו אותם בבוקר.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. ואשוחח עימכם אתכם בבוקר.

היום השמיני  בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

רבים מכם חשים שאלו מסרים תומכים, אתם שמחים עליהם ומצפים להם, משום שבעולמכם חסרות בשורות משמחות. וזו הסיבה שרצינו במבנה זה של שני מסרים ביום, כדי שתהיה לכם תקופה אינטנסיבית בה תשימו לב לתדר שלכם. התדר הוא העניין המרכזי של התקופה. כשאתם מתקדמים אל עבר תדר גבוה יותר (שהינו ״מפותח יותר״ אם ברצונכם לראות זאת כך) – ככל שהתדר גבוה יותר, קיימת פחות סבילות לכובד השליליות ולפיכך אתם נדרשים להיות במיטבכם.

רבים מכם לא מייחלים לזאת, להיות במיטבכם. הדבר ניכר באוכל לא בריא (במיוחד בסגר), ובצפייה בתוכניות טלוויזיה שונות, אתם מרכלים ומשמיצים את עצמכם. אינכם מצפים מכם למיטבכם. אתם תצטערו על כך, משום שעם הזמן תקבלו מעגל תגובה מהיר יותר מהיקום. הביטוי בעולם, ההגשמה, מתרחשים מהר יותר. תמיד אתם מקבלים תגובה מהיקום, אך אתם לא מקשרים בין מחשבותיכם להתרחשויות החיצוניות. לדוגמה, אתם חושבים מחשבה שלילית על עצמכם ולפתע חבר לעבודה אומר עליכם דברים לא חיוביים. אינכם מודעים לכך שהיקום הוא ״מכשיר משקף״ שמקרין את מה שאינכם מודעים לו. זהו תפקידו.

את הדברים שאינכם מקבלים או אוהבים, אתם דוחפים מחוץ לעצמכם והם מופיעים על מסך ההתרחשויות בחייכם, כאנשים, כמקומות וכאירועים שאינכם מעוניינים בהם. גם כאלו שהן חיוביות כמובן, אתם מקבלים שיקוף גם של האמונות החיוביות שלכם. אך לרוב אתם מודעים לאמונות החיוביות, אינכם מרחיקים את עצמכם מהן ולא מתכחשים להן. לעומת זאת, אתם מתכחשים ל״צל״, דוחפים אותו הרחק, דוחסים אותו ושולטים בהסתרתו. אך הוא היבט של שכלכם, ולפיכך, הוא חייב להופיע היכן שהוא, משום שאתם ישויות מאוד יצירתיות. מה שקורה הוא שהצל מופע למולכם בצורה של מקומות, אנשים, דברים שאינכם מחבבים ואינכם מעוניינים בהם. אתם תמיד נתקלים בהיבטים של עצמכם הלא מודע (הצל), וכעת מהירות ההחזרה גדלה. אם לא תהיו זהירים בנוגע למחשבותיכם וההרגלים שלכם, תקבלו את השיקוף השלילי מהר יותר.

העיקרון התואם ביקום הינו שככל שאתה מפותח יותר, הרעיונות שלך והדברים שאתה מעוניין לחוות, מגיעים אליך מהר יותר. אתם מכנים את זה ״נס״. ואנו בחרנו בכינוי ״הקורס בניסים״, משום שככל שאתם מעלים את התדר שלכם, אתם מסוגלים לראות את השיקוף הזה בעולם ובמערכות היחסים. אתם תכנו זאת נס. כביכול לפתע, החמות שלך יותר נחמדה אליך, אך בפועל אתה זה שעשית עבודת סליחה, הפסקת לייצר מעשיות בראשך וניסית להיות נעים יותר. ככל שהעלית את התדר שלך מעלה, יותר לכיוון אהבההחלום שאתה חלק ממנואירועי חייך, מערכות היחסים, וכל אשר סביבךישתנה, משום שהמקרן השתנה, והמקרן הוא שכלך.

אתם עומדים לקצור את מה שאתם זורעים. ככל שתעשו יותר עבודה פנימית כעת (ולשם כך אנו מתזכרים אתכם באופן אינטנסיבי פעמיים ביום, ובחינם), תקצרו את הפירות בהתאם. אם אתם שונאים דמות פוליטית – הפסיקו זאת. כי אותה האנרגיה תחזור אליכם, גם אם בצורה אחרת. אם אתם פולטים שנאה, תקבלו שנאה, אם תקרינו סליחה, תקבלו סליחה. חשוב מאוד שתבינו זאת, לאור התקופה הסוערת שלפניכם, אתם ״תופעלו״ יותר ויותר. כשאתם מופעלים, סימן שאתם בשכלו של האגו [השכל הקדום], ואתם נכנסים למצב של תקוף/ ברח/ קפא. היו מודעים לכך. כשאתם מופעלים, אתם נוטים יותר להתפרץ על אנשים, להיות תוקפנים יותר, בדיוק כפי שחיה הופכת תוקפנית כשהיא במצב הישרדותי. אתם צריכים ללמוד לסגת מהעולם. עליכם ״להיות בעולם, אך לא מהעולם״. כשאתם בעולם אך לא מהעולם, אתם מבינים שזו השתקפות של העבר, ושאם ברצונכם בעתיד אחרעליכם לסלוח לרגע ההווה.

לכן, כשאתם מתבוננים בשריפות, בהתפרעויות, בסגר – התבוננו על העולם בעיניים סולחות, מתוך הבנה שזהו שיקוף של העבר, וידיעה שאתם מחוללים שינוי בעתיד, בעצם יציאתכם מזירת המאבק.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מאוחר יותר היום.

היום השמיניערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

בתקופת ההתמרה תצטרכו להתייחס גם לזיכרונות שיש לכם מילדותכם, חייכם ומשפחתכם. כשאתם קשורים לעברכם, נגזר עליכם לחזור עליו. זהו חלק מעניין של התהליך היצירתי – כשאתם מתייחסים באופן עקבי אל העבר, אתם מזהמים את הרגע הנוכחי, בו עתיד חדש יכול להיווצר. חשוב בתקופה זו לא לקונן על אובדן הישן. העולם משתנה וכולכם צריכים ללמוד כיצד לנהל את שכלכם כראוי.

אם אתם עוסקים שוב ושוב באירועים מסוימים, משמע שהם שליליים ואינכם מעוניינים שהם יחזרו. אך בפועלההיזכרות מביאה את התדר הזה אל הרגע הנוכחי, מה שיגרום את שחזורו. אם אתם זוכרים משהו באופן חיובי, ואתם מתגעגעים אליו, אתם מנמיכים את התדר בכך שאתם רומזים שההווה אינו טוב כמו העבר. הזיכרונות היחידים שאתם צריכים לעסוק בהם הינם אלו שממלאים אתכם בשמחה, שתהיו שמחים לחזור עליהם. אירועים של תדר גבוה יהיו תוספת נהדרת לעתידכם. רבים מכם בעולם המודרני חונכו להרהר שוב ושוב בעבר, בחטאים שחטאו להם, לדבר על הכאבים, הדבר הינו חלק בלתי נפרד מהפסיכותרפיה המסורתית. אולם ברצוננו שתחדלו מכך. רבים מכם מזדהים עם העבר ברמה כזו שאתם הופכים את עצמכם לקורבן שוב ושוב.

מדוע אנו מזכירים זאת? בשל הביטוי וההגשמה המהירים בתקופה זו. אם אתם שוהים בטראומה מהעבר, ונזכרים בחוויות שליליות, אתם תחוו אותן שוב, מהר יותר. זה הזמן להתרכז במה שאתם רוצים ובעולם שאתם רוצים לראות לנגד עיניכם. חשוב מאוד שתתעלמו כעת מההרס שמתרחש כיום והאסונות. רבים מכם יאמרו: ״כיצד ניתן? העצים בוערים, ההתפרעויות ברחובות, ומגיפת הקוביד״. אך עליכם להבין שכל הסיטואציות בהווה נוצרו מהאנרגיה הנמוכה אשר נאספה ונקצרה ממחשבות, מהתנהגויות ומרעיונות העבר. כל השליליות מתרחשת כעת בשל סרטי המלחמה, המסרים המזוהמים, הכעסים על העבר ואיהסליחה.

הדרך היחידה שביכולתכם לשנותם היא להפסיק להתבונן באירועים אלו כ״שגויים״. למה כוונתנו? אם אתם מסרבים לקבל אותםאתם טוענים שהם לא היו אמורים לקרות. אבל הדבר כן קרה. התנגדות למה שישאין בה טעם, ההתרחשות כבר אירעה. לפיכך, כשאתם מתבוננים בהתפרעויות שברחובות ובאובדן החירות – התבוננו ואמרו: ״זה לא רצוי, אך הדבר כבר קרה. לכן לא אתנגד ולא אלחם נגד זה. אני אזיז את מבטי ואתבונן במה שאני רוצה״. אם אתם מאבדים חופש – בתודעתכם הרגישו חופשיים. דמיינו היכן הייתם רוצים להיות״אני רואה את עצמי הולך בחוף הים ללא מסיכה״. תרגישו מה תהיה התחושה כשיהיה לכם מה שאתם רוצים. כך תביאו זאת לכדי מימוש. ככל שיותר מכם יחזו ברגע זה חופש, שלום ואהבה – הם יתממשו.

כעת זה הזמן למשמעת. זוהי משימתכםעשר דקות לפני שתלכו לישון, חזו בדמיונכם חופש, עולם שליו, שמחה ושפע לכולם. המימוש יהיה נרחב יותר ככל שרבים מכם יעשו זאת, ויתרחש עבור המסורים לחזון הבריאה של עולם נפלא.

אני מי שאתם מכירים כישוע. ואשוחח עמכם מחר.

היום התשיעיבוקר

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

חלקכם מכוונים את השאיפות שלכם גבוה מדי, וחלקכם מכוונים נמוך מדי. עליכם להתבונן בעדשות אובייקטיביות היכן אתם באמת נמצאים כעת. התבוננות שכזו מחייבת רוגע, קבלה, שכל סולח ולא מתנגד. שאלו: ״היכן אני לא חיה באופן אותנטי?״ חלקכם מקיימים פרשיות אהבה סודיות, יש לכם דמויות בחייכם שאתם מעריצים, אך הן אינן יודעות זאת, וכשאתם עובדים בעבודה שאינכם רוצים, אתם משקרים לעצמכם. היום נבקש מכם להיות כנים באופן אכזרי עם עצמכם. התנהגו כרגיל, אך הוסיפו התבוננותהיכן אתם לא כנים, לא מחויבים, מפוחדים ומתנגדים. תחושותיכם מנחות אתכם בדיוק למה שעליכם לשנות. יש לכם בתוככם מערכת הנחיה עקבית וללא דופי, החלו להשתמש בה.

חלקכם סקרנים מאוד לגבי ההתרחשויות בעולם. אך כפי שאמרנו, האירועים מתרחשים מתוך האנרגיה של העבר, ומה שמתרחש לנגד עינכם הינו התוצר המוגמר. מה שאנו מכוונים אליו הוא יצירה של מרחב שכלי ורגשי חיובי, כך שהעתיד לא יראה כמו ההווה.

תהליך ההתעלות מאופיין בהתרחבות, ובתנועה לקראת האהבה והרחק מהפחד. זהו מסע אל עבר גדולה, וכדי לנוע אל עבר הגדולה אתם צריכים למצוא את מה שדגול בתוככם. אין זהו פרויקט שיפור עצמי של האגו, שרוצה שתהיו רזים יותר או עשירים יותר. תהליך ההתעלות נוגע להיותכם עצמכםאותנטיים, ריבוניים, מועצמים. כל אחד מכם יחזור להיות ביטוי ייחודי של האלוהות, כפי שאתם מגיעים לעולם.

כעת אתם סוחבים משא אותו אינכם אמורים לשאת, ושממנו נובעות ההתנהגויות שאינן אותנטיות. אולי זה משום שהיה לכם הורה שכעס כשהייתם כנים ולכן למדתם להיות לא כנים, או שגדלתם בסביבה דתית, בה נענשתם על סקס ואהבה ולמדתם להיות קרירים. אלו הדברים שאנו מבקשים שתתבוננו בהם, המשא שאתם נושאים ושאינו אתם. אתם יודעים שזהו משא משום שהוא גורם לכם להרגיש רע. המערכת המנחה שלכם פשוטה מאוד: כשאתם מחוץ למסלול, אתם מרגישים רע. 

זוהי משימתכםהיום נבקש שתעקבו אחר התחושות שלכם, מבלי לשפוט אותן. אל תרגישו רע על כך שאתם מרגישים רע. צאו אל יומכם פתוחים וסקרניים, התבוננו על מה שאתם נוטים לעשות ושימו לב להנחיה הפנימית שלכם. אל תשפטו את עצמכם או אחרים, אלא באמת רשמו לעצמכם היכן אתם חזקים והיכן חלשים ומהססים, ועל כך נעבוד. אנו רוצים שתצאו מארבעים הימים הללו נהירים יותר, עוצמתיים וממורכזים יותר, מסוגלים יותר להשקיע בדבר שאתם רוצים ממנו עוד. משום כשאתם לא אותנטיים או לא כנים, אתם יוצרים עתיד שאינכם מעוניינים בו.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מאוחר יותר היום.

היום התשיעיערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

בסופו של יום בו התבוננתם על המצבים שבהם אינכם אותנטיים, עכשיו הזמן לברר מדוע: ״מדוע איני מראה את צבעי האמיתיים או אומרת את האמת שלי בסיטואציה?״ אינכם חייבים לדעת מהי התשובה, אך כשאתם רוצים בהתרחבות רוחנית, עליכם להיות ערים לכך שהאגו מעוניין להחביא אותה מכם. הוא אינו רוצה שתתעוררו, שתתקשרו עמוקות עם אחרים, או שתתקרבו לאחרים. שימו לב שההגבלות הנוכחיות בחברה מפריעות לתקשורת, לקרבה ולמפגשים חברתיים, בזמן שאלו בדיוק הינם היבטים של תודעה מורחבת. לעומתם, הנפרדות, ההתחבאות, המרחק והסודיות, הם היבטים של האגו. כעת אתם מאותגרים כפליים, בשל המגבלות. על מנת להשאירכם תחת שליטה, נוקטים בהעמקת הפחד, ולפיכך בחיזוק האגו שלכם.

כשאתם מתבוננים לתוך השכל שלכם – הפחדים שלכם, הסודות שלכם – אתם יכולים לראות כיצד אתם עוזרים ליישם את מערכות הנפרדות. כשאתם מתבוננים במה שאתם עושים – כיצד אתם שומרים סוד, כיצד אינכם אותנטיים, אזי אתם מבחינים איך בפועל אתם תורמים את האנרגיה הנדרשת על מנת לקיים מערכת של נפרדות, מערכת שבשכלכם המודע אינכם מעוניינים לחוותה! כך האגו מסתיר מכם דברים, אך לא צריך חקירה רבה כדי למצוא אותם. שוב, העולם מבטא את תתהמודע של המשתתפים בו. לרוב החברה יש את הפנים החברתיות, הלא היא ה״מסכה״ שאתם מתחבאים מאחוריה, וכעת אתם נדרשים לעטות בפועל! זהו שיקוף של מהותכם.

אך מה נדרש על מנת שתצליחו בהתמרת החברה, מהנוכחית לזו שאתם מעוניינים בה? חברה קהילתית, שמחה, בריאה ושופעת? עליכם להבין את העקרונות של יצירת חברה שכזו: כשאתם הופכים ליותר אותנטיים, כנים, מבטאים את עצמכם בבהירות, כשאתם לא מסתתרים מאחורי מסכה – אתם עושים את מה שנחוץ כדי לשנות את עתיד החברה.

אנו מבינים שרבים חוששים ומאמינים שאם תהיו אותנטיים מערכות היחסים שלכם יקרסו והנישואין יסתיימו, ואף תאבדו את עבודתכם. התבוננו היכן אתם לא אותנטיים, מתחבאים מאחורי מסכה חברתית והיו אותנטיים בדרכים קטנות, לדוגמה: כשמציעים לכם עוד קינוח ואתם מסכימים בנימוס בזמן שאתם מלאים; כשמציעים לכם עוד כוסית יין, ואינכם אומרים: ״שתיתי מספיק, ואם אשתה עוד אחת לא ארגיש טוב״, או כמציעים לכם לצאת לארוחה בחוץ ואתם מעדיפים להיות בשקט בביתכם, אך אתם חשים את הלחץ החברתי שגורם לכם להסכים. אלו הן הדרכים הקטנטנות בהן אינכם כנים. אז אנו מבקשיםהיו כנים יותר.

זוהי משימתכם: בלכתכם לישון, הרהרו שוב בדרכים שבהן אינכם אותנטיים ומתחבאים מאחורי מסיכה חברתית, נחבאים מאחורי פנים חברתיות.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואראה אתכם בבוקר.

היום העשיריבוקר

אתם ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

התקדמנו יפה. כולכם מתקדמים יפה מאוד, שמים לב לדברים שאנו מציינים. עליכם לזכור שאתם על מסלול מהיר בין היום לבין ה-21 בדצמבר. מסלול מהיר להתפתחות אבולוציונית ולהתמרה של החברה.

כשאתם מתבוננים באירועים שמתרחשיםקחו צעד לאחור, חדלו להיות שקועים בתוכם ומפוחדים או מבולבלים על ידם. עליכם להבין שאתם צופים בסרט. בדיוק כפי שאתם הולכים לסרטאתם מבינים שמשתמשים בתכסיסים כדי שתהיו מעורבים רגשית; אתם אמנם מתרגשים, אך עדיין מבינים שזה סרט, אתם מתמסרים לסיפור משום שאתם מעוניינים בחוויה הרגשית. ובכן, כך קורה בעולמכם כעת – יש סרט שמעוצב בדיוק כמו סרט קולנוע, בו לכל הדמויות יש תפקיד מסוים, למוזיקה יש תפקיד דרמטי, לתאורה ועוד. אתם מכירים את הסרטים שבהם הבלשים נכנסים לבית חשוך, ורק פנס דולק. זה לא משהו שאתם הייתם עושים אם הייתם מחפשים בלילה משהו, הייתם מדליקים את כל האורות. אבל המעשה לא ישרת את מטרת הסרט.

כשאתם נכנסים לקולנוע אתם מוכנים להשעות את השכל הלוגי שלכם והחשיבה הביקורתית, ואתם מוכנים למניפולציה החושית. דבר זהה מתרחש על מסכי הטלוויזיה והחדשות, אתם עוברים מניפולציה שפועלת על פי אותה נוסחה בדיוק. הבעיה היחידה היא שאינכם מודעים לעובדה שמפעילים עליכם מניפולציה, ואתם חושבים שהמידע אובייקטיבי. הוא לא. זוהי הפקה גדולה. וכשהרגשות שלכם מופעליםהחלו להבחין  בדמיון ובזהות למה שקורה לכם בסרט, משמע, שמשחקים ברגשות שלכם. אתם לא מודעים עד כמה הרגשות שלכם בעלי השפעה, במיוחד כשיש מיליונים כמוכם שחשים אותו הדבר. ניתן לעשות לכם מניפולציה ולהפעיל תחושות של חירום, פחד וייאוש, באותם האמצעים, ובכך בעצם לשנות את הכיוון של הביטוי, של ההגשמה שלכם.

התעמולה קיימת מזה זמן רב, מאז שהטלוויזיה שלכם הומצאה, וגם קודם לכן. אך באופן מוזר, אינכם חושבים שתעמולה מופעלת עליכם כעת. מה שאנו רוצים שתעשו, בכל פעם שאתם צופים בחדשות, צעדו לאחור ובחנו היכן מופעלת עליכם מניפולציה: המוזיקה, הלבוש, הרקע, האורחים המוזמנים, כל אלו מבוימים ומכוונים. וזה הזמן שכולכם תבינו שמה שקורה בסרטים קורה גם בחדשות. אתם יותר מדי אינטליגנטים והמחיר יקר מדי כעת מכדי שתאמינו למניפולציה. משחקים בכם, והרגשות שלכם מופעלים ונקצרים. בשל רגשות כמו פחד וחסך, תקוף או ברח, אתם יכולים לאבד את היכולת שלכם לחשוב בבהירות ולבצע החלטות ארוכות טווח, ולכן לקבל החלטות מצערות, קצרות טווח.

זה האתגר: בכל תשדיר חדשות או סרט, האתגר שלכם הינו לשאול: ״היכן עושים עליי מניפולציה, מה הרגש שמציפים בי ומה המטרה בכך״.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מאוחר יותר היום.

היום העשיריערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

ככל שמודעותכם מתרחבת והניתוח הפנימי גדל, תתחילו להבחין יותר ויותר מתי אתם מחוץ למסלול. המטרה של 40 הימים היא לקרב אתכם לרעיון שעליכם להטיל ספק בכל: מדוע אתם אוכלים את מה שאתם אוכלים לארוחת בוקר? מי לימד אתכם זאת? האם זה טוב עבורכם? האם הדבר משרת מטרה מסוימת?

תשעים ותשעה אחוזים מהתנהגותכם מותנית, תוצר של סדרות, פרסומות ומסרים שאגורים במרתף של מודעותכם ושבאופן קבוע מנחים אתכם ודוחפים אתכם לכאן ולשם. כשאתם מתחילים לתהות לגבי דברים מסוימים, אתם פותחים את הדלת למרתף, ומשתמשים ברצונכם החופשי כדי להרחיב את החופש שלכם.

אם אינכם מודעים, אתם מונעים על ידי הרעיונות התתקרקעיים כל הזמן. כשאתם הופכים למודעים ובודקים ״מדוע אמרתי זאת? מדוע אני עושה את מה שאני עושה?״ אתם הופכים לצופים של החיים שלכם, ונהיים יותר אובייקטיביים במידה מסוימת. קשה להשיג אובייקטיביות מוחלטת, אך אתם בשלבים ההתחלתיים של האובייקטיביות הזו. אתם מתחילים לפקפק בסיפור ״שמאכילים״ אתכם, ואתם גם תוהים לגבי הסיפור שאתם ״מאכילים״ אחרים בנוגע לעצמכם. לדוגמה, הקשיבי לסיפור שבו את מציגה את עצמך לזרים. האם את מספרת שיש לך מחלה כרונית בשתי הדקות הראשונות של המפגש? מדוע את עושה זאת, מלבד להזמין מהם תגובה התנהגותית שתחזק את המחלה הזו?

זו משימתכם: כשאתם הולכים לישון, קחו אתכם את היומן, וסירקו את יומכם: מהן ההתנסויות שבולטות בחווייתכם, ומדוע הן אלו? האם יש להן תבנית וחזרתיות? האם היו לכם התנסויות חדשות מפתיעות? הרהרו בהתנסויות שקופצות להכרתכם ושחזרו אותן בראשכם. לאחר מכן, בדקו מה האירוע כלל מעבר ל״צורה״ שלו (לדוגמה, פגשתי את סוזי ברחוב ושוחחנו לכמה דקות ונפרדנו). האם היה רגש או לחץ שעלה באירוע, באינטראקציה? מישהו פגע ברגשותיכם או הלהיב אתכם? התחושה, הפצע או ההתרגשות, הם בכם; לא באנשים האחרים. הם אינם אחראים למה ולאיך שהרגשתם במפגש. אז הרהרו בחוויות שהציפו בכם חומרים רגשיים, אלו הם רגשות שכבר היו מצויים בכם.

החיים שלכם הם ביטוי של תודעתכם, והם מספקים לכם הזדמנויות רבות להציף את התתמודע למודע. לדוגמה, כשמישהו פוגע בכם, פצע שהיה חבוי במרתף תודעתכם צף מעלה כדי שתבחינו בו. לכן, אל תאשימו, רק הרהרו בכך.

אני מי שאתם מכירים כישוע, ואני אשוחח עימכם בבוקר.

  

 +