ירח מלא במזל תאומים ונסיגת נגה

מאת: אלכס מיילס

מאנגלית: סמדר ברגמן

כולנו הרגשנו באנרגיות קוסמיות עוצמתיות ככל שהתקרבנו לזמן הירח המלא במזל תאומים ולנגה המתכוננת לנסיגה. זהו ללא ספק שינוי אנרגיה שניתן לתאר במשפט: ״אתם יכולים לברוח, אבל לא יכולים להתחבא״. בסוף השבוע הזה (18-19 בדצמבר), אף אחד לא יימלט ללא שינוי או ללא פגע מסערה אנרגטית עוצמתית זו, אפילו אם מדובר רק ברמה פנימית.

עבור רוב האנשים, השינויים מתרחשים עמוק בתת המודע, וקרוב לוודאי שכבר החלו ליצור גלים מזה זמן מה. אנרגיה זו תשנה את נקודת המבט שלנו ותאלץ אותנו להתחיל לפעול על פי האינסטינקטים והרגשות שלנו, כדי שנצא מאזור הנוחות ונשנה באופן דרמתי את חיינו.

מזל תאומים, בו מושל מרקורי, מביא עמו אנרגיות קַדַּחְתָּנִיות, הגורמות לשכל שלנו להרגיש שהוא אץרץ מבעד לכל רגש שאנו מחזיקים ודרך כל התרחישים האפשריים. המיקוד העיקרי יהיה על מערכות היחסים הקרובות ביותר, שם ננתח יתר על המידה ונחשוב יתר על המידה, בעת שכל חוסר התאמה, חוסר הרמוניה או אי סדר יודגשו ויוארו.

אל תטעו, עם האנרגיה הרגשית המשתנה במהירות של מזל תאומים, קרה ברגע אחד וחמה ברגע הבא, תוהו ובוהו קוסמי זה שאנו חווים ידגיש כל דבר שמתרחש סביבנו. למרבה המזל, ירח זה יעזור לנו להבדיל בין מה שהוא הגיוני לבין מה שהוא בגדר פנטזיה בחיינו ולא יניח לאף אחד מאיתנו להישאר עיוור לאמת הדברים שהלב והנשמה שלנו רוצים ולא רוצים.

פחד לא רציונלי יכול בהחלט לאחוז בנו, להותיר אותנו תקועים באנרגיה, כאשר אנו חושבים שאנו בטוחים אך שלמעשה אנו מוטרדים מאוד בתוכנו. דבר אחד בטוח, סיום מחזורים יתפוס את קדמת הבמה במחשבותינו, כיוון שמזל תאומים לא סובל קשרים לאבריאים או שטחיים.

בימים האחרונים שחלפו וגם בשבוע הקרוב, האופי האמיתי והכוונות האמיתיות של האנשים יתגלוולא ניתן יהיה להתעלם מכך או להעלים עין, אפילו אם ננסה לטאטא את התגליות הללו מתחת לשטיח שכלנו. אנו נאלץ להתמודד שוב ושוב עם אמיתות שפעם היו נסתרות, עד אשר נפסיק לראות רק את מה שאנו בוחרים לראות. כיוון שלמזל תאומים אופי סקרן וחַקְרָנִי שמשתוקק לתקשר, אנו עשויים לגלות שאנו נגררים לשיחות שבהן אנו מרגישים אינוחות רגשית.

כאשר מוסיפים את נסיגת נגה לקלחת, הרי שאנו עומדים לחוות את אחת מההתעוררויות הגדולות ביותר בכל הנוגע למערכות יחסים שחווינו אי פעם, והחודשים הבאים וההתעוררות שמזל תאומים העניק לנו יאפשרו לנו לדעת מה עלינו לעשות כדי להתנתק באופן סופי או להישאר ולהתחייב. נגה, פלנטת האהבה והנאמנות, לא תתמוך בדינמיקות לאנאמנות או רעילות בשום צורה שהיא. רגשות ישנים ומודחקים יעלו קרוב לוודאי אל פני השטח כדי שנראה כיצד מערכות יחסים מאתגרות ופגומות השפיעו באופן שלילי על הבריאות הרגשית ואפילו הפיזית שלנו. תשומת לב לכל דבר שמתגלה בימים הבאים תהיה בעלת ערך רב, במטרה לזכות בבהירות הדרושה כדי לבצע שינוי קיצוני.

נסיגת כירון הסתיימה זה עתה, ולכן אנו עשויים לגלות שכמה מהפצעים הישנים ביותר והעמוקים ביותר שלנו מקבלים סוףסוף את תשומת הלב ואת הריפוי להם הם ראויים. אנו עשויים אפילו להבחין בניקוי סופי שהתרחש בימים האחרונים, שבו ״חפרנו״ עמוק אל תוך העבר שלנו וחיינו מחדש כמה מההתנסויות הישנות והכואבות כדי שנוכל להעניק לעצמנו נחמה, חמלה וסגירת מעגל סופית. האנרגיה של כירון מדברת פחות על הצורך במתן תוקף חיצוני, בהתנצלויות ובסליחה והרבה יותר על הגעה עצמאית למקום של שלווה ואהבה.

נגה עוסקת כולה במציאה ובהערכה של אנרגיה הדדית ובמשך הנסיגה נשים לב כיצד אנו נדחפים לשנות באופן משמעותי את מערכות היחסים שלנו, כך שבסוף הנסיגה, ב-29 בינואר, 2022, יהיה לנו ברור מה אנו רוצים ועם מי אנו רוצים להיות. אנו עשויים גם להבחין שיחסי אהבה ואנשים מן העבר לגביהם לא הגענו לסגירת מעגל חוזרים, ואנו יכולים לבחור שלא ״להתעסק״ עם האנרגיה הזאת, אך תכופות דבר זה יכול להביא ריפוי עמוק לכל הנוגעים בדבר. במשך הנסיגה הזאת, נראה דברים מזוויות חדשות ונגלה אולי שבעיות אותן לא הצלחנו בעבר להבין באופן ברור, באות עתה על פתרונן בקלות

חשוב כל כך לזכור שליקום יש סדר אירועים אלוהיהכול מתרחש בדיוק בזמן שבו הוא אמור להתרחש ולא שניה אחת קודם לכן. המיטב שאנו יכולים לעשות עכשיו הוא להעצים את המודעות שלנו, לשים לב לאותות שהיקום שולח ולהתחיל לחבר יחד את החתיכות הנכונות כדי לבנות את החיים שאותם אנו רוצים באמת, שאליהם אנו משתוקקים ושלהם אנו ראויים.

באופן כללי, מזל תאומים ונגה הגיעו כדי לזעזע את הנשמה שלנו, להראות לנו שהיינו לכודים ברִיק הרבה יותר מדי זמן ולעזור לנו לנתק קשרים מכל דבר או מכל אדם ששוב לא מהדהד עמנו. באופן בלתי מתנצל לגמרי הם יראו לנו מה נכון ומה לאנכון לנו, היכן אנו לא מסופקים בחיינו ויידעו אותנו שבשעה שאנו משחקים עם כל האנרגיות הלאנכונותהאנרגיות הנכונות לא יכולות להגיע. ביסודו של דבר, עכשיו הוא הזמן להפסיק לחסום את הברכות שלנו.

היו סבלנים, השתמשו בזמן הזה כדי לעשות חשבון נפש, להרהר ולהתחיל לתכנן תוכניות מעשיות לעתיד, ואז להחזיק באמונה ולהניח ליקום להגשים כל זאת באופן אלוהי. אנו נדע אינטואיטיבית מתי הזמן לנקוט בפעולה, והיקום ידריך אותנו בכל צעד וצעד.

זהו הירח המלא האחרון של השנה והוא יביא הבנות ותגליות שיעזרו לנו לעבד את כל מה שחווינו בשנה האחרונה, כדי שנוכל לשבור כמה התנהגויות ודפוסים רעילים שחסמו אותנו. זהו הזמן המושלם ללמוד את השיעורים ששנת 2021 הביאה לנו, כדי שלא נישא עמנו את כובד השנה החולפת אל השנה הבאה.

שחררו את כל האנרגיות הכבדות ובמידת האפשר הקדישו זמן כדי להתחבר ברמה רגשית עמוקה ואינטלקטואלית עם אנשים שעושים טוב לנשמתכם.

שניה לפני שאתם הולכים – תמורה כבר נתתם?