״פיצול״ אנרגטי, רב-ממדי ועוצמתי מזעזע את הפלנטה

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

מאנגלית: סמדר ברגמן

התעלות עובדי האור וזרעי הכוכבים הולכת וקרבה בשעה שכדור הארץ מתקרב לעוד פיצול שאמור להתרחש במחזור יוליאוגוסט 2024. בשנת 2025, תמורה עוצמתית תביא לחשיפות משמעותיות על כדור הארץ. אנשים ערים ואותנטיים נמצאים בקדמת הבמה של פיצול גדול זה ושל החשיפות המתקרבות.

התמורה הנוכחית של כדור הארץ תהיה עדה ל״שינוי האנרגטי״ הגדול ביותר שתועד אי פעם. בעת שאנו עוברים לזמן הלינארי של 2024, ״פיצול״ אנרגטי, רבממדי ועוצמתי מזעזע את בועת הפלנטה. צ׳אקרות הלב של אלה שאצלם חל שדרוג ושמימשו צ׳אקרת לב גבוהה יותר, ייכנסו לממד אור גבוה יותר בעת הפיצול המשמעותי הזה, ובשל כך, יתחברו לרשת אור גבוהה יותר. 

בעודנו מתקדמים אל מעבר עוצמתי זה אל ״הלב הגבוה יותר״ שלנו, נתפוס את מקומנו הייחודי כנקודה מרכזית של היערכויות חדשות ושל קשרים חדשים. ״הלב הנעלה״ יהפוך לכלי חיוני, יאפשר לנו היכרות עם הפרדיגמה החדשה וידע כיצד להשתתף בה באופן פעיל.

פעימות הלב המהירות הן חלק מהתהליך הההתעלות ומתמורה עוצמתית זו. תסמיני התעלות נוספים בעת הזאת הם בחילה, ורטיגו, סחרחורת, תשישות כללית, תחושת אי נוחות, עיסוק בזכרונות רבים, תחושה אנרגטית של חוסר איזון וחרדה. כמו כן ניתן לחוות שעמום, אפתיה, מרמור והתרוקנות כללית של אנרגיה המלווה בכאבים בגוף. כל אלה הם סימנים חזקים שאתם משחררים דחיסות רבה מהגוף הרגשי ומהמבנה התאי ושאתם נרפאים במודע באופן עמוק יותר.

תקופת הקיפאון הנוכחית היא זמן לבצע אינטגרציה לשיעורים, להתמיר את הישן, ולהתאושש מרכבת ההרים האנרגטיתזה בסדר לא לדעת תמיד מה הדבר הבא שיש לעשות, להקדיש זמן לריפוי ולאמץ את שלב ההתאוששות. יש לזכור שזהו אירוע מאתגר מבחינה פיזית, רגשית, מנטלית ורוחנית ויידרש זמן להתאושש.

מאז תחילת השנה, גלים של זרעי כוכבים מתעלים לממלכות גבוהות יותר, והדבר ימשיך להתעצם ככל שהפעלות שערים עיקריות מתרחשות מעתה ועד סוף השנה.

כאשר הדלת להתעלות גבוהה יותר נפתחת ומתרחבת, הבמה מוכנה להפרדה הברורה שבין הממד השלישי לממד החמישי, או להתרחשות של ״הפיצול״. תהליך זה יניח גם יסודות חזקים יותר לכדור הארץ החדש.

החשיבה שלנו מאותגרת בעת שאנו מתקרבים לשינויים בכדור הארץ החדש, ועם הצעיף שהופך דק יותר, התרחבות התודעה היא הכרחית כדי שנוכל להיכנס לממדים חדשים על ידי כך שנעלה את הרטט ואת התדר שלנו. הפרדיגמות הישנות ומערכות האמונה הארכאיות ימשיכו להתפורר ולפנות מקום לחדש. 

שינוי משמעותי מתרחש עכשיו, שבו כל דבר שאינו אותנטי לא יוכל להמשיך לשרוד. מערכות יחסים, חברויות, משרות, מבנים חברתיים, כל דבר שבנוי על קרקע לא יציבה נועד להתפרק. הדבר מתרחש כדי להחזיר אתכם הביתה למהות האמיתית שלכם, הן האישית והן כחברה, כדי שתוכלו לחיות חיים שתואמים אנרגטית למי שאתם באמת.

זרעי כוכבים, אנו נקראים לשחרר ולוותר על האחיזה החזקה, דבר שיאפשר את התפוררות והתפרקות הדרכים הישנות. אף על פי שקשה לעשות זאת, הדבר הכרחי כדי שתוכל להתרחש לידה מחדש. אנשים מתעלים נמצאים בסופו של מחזור אחד ובתחילת מחזורים חדשים רבים, קבלת הסיום תוביל את ההתעלות שלכם אל תכלית נשמתכם.

קו מפריד ברור מתהווה בין בני האדם בעודנו מתקדמים אל שדה תודעה טהור בממד החמישי ומותירים מאחור את התדר הדחוס והאבסולוטי של הממד השלישי. אנשים מתעלים מחליפים את המזוייף באמת, בעולם משתנה זה שלנו.

בשירות אוהב ומסור.

Ascension LightWorkers