33 הכורים

לי קרול מתקשר את קריון
24 לאוקטובר, 2012
במסגרת סיור הקונדליני – צ’ילה
תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ-כהן
עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

 ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

זהו מבחן לניסיון של שותפי, אם הוא יכול לעשות זאת. הוא מתרחק ממה שהוא חושב שהיא הליבה שלו, ומאפשר לעצמי העליון ליצור שער לתקשור. לאדם המבקר במקום זה יש מושג מדוע הוא נמצא כאן. מה אתם חוגגים כעת? בשבילכם זהו אירוע גדול – הצלת חיים. ההוראה שלנו מצביעה על כך שמדובר ביותר מכך, ואתם עשויים לחשוב אפוא שבכוונתנו לדבר על המספר 33. משמעות המספר 33 בנומרולוגיה היא פעולה רחומה. אולי תחשבו שנדבר על רשת הקריסטל ועל מה שקרה כאן. אך רבים מכם כבר מכירים סיפור זה, מקום זה לא יהיה כשהיה, ולאורך השנים יכירו בייחוד המקום ויחגגו אותו. מקדשים ואנדרטות נוספות ייבנו כאן ורשת הקריסטל אכן תשתנה במקום זה. לא על כך אנו רוצים לדבר.

אירועים רחומים על הפלנטה התרחשו כמעט תמיד בעקבות טרגדיות. קשה לדבר על כך משום שכבני אדם אינכם מבינים לגמרי את הרעיון שקודם לבואכם, אתם כבר יודעים מהם הפוטנציאלים לאירועים שבהם אתם עשויים לקחת חלק. תאריך נוסף מלא בחמלה הוא ה-11 בספטמבר, כפי שהוא מכונה בפיכם. אתם חושבים ש-3000 האנשים הסכימו למה שהתרחש? התשובה היא כן. טרם בואכם לכאן יש לכם מודעות אלוהית, ויצירת מציאות רחומה לפלנטה היא אחד הדברים החשובים ביותר. 283,000 אנשים מתו בצ’ונאמי. רבים מהם ילדים, והחמלה הייתה רבה בכל רחבי הפלנטה. אתם חושבים שכל נשמה ידעה מה הפוטנציאל באותו הרגע? התשובה היא כן. אפילו מוות של אדם אחד או שניים יוצר חמלה. המוות של הנסיכה דיאנה נחגג וצוין על ידי רבים. החגיגה לחייה, כיוון שהכירו אותה מיליארד איש.

אני רוצה שתיקחו נשימה עמוקה – איזה עוד אירועים של פעולה רבת חמלה ראיתם על הפלנטה, שלא היו טרגדיה? התשובה היא: אף אחד. היו אירועים שמיליארד איש צפו בהם, אך לא אירועים שיצרו את התחושות שנוצרו באדמה עליה אתם עומדים. זהו שינוי בפרדיגמה, יקירים. בפעם הראשונה, פעולה רחומה נעשתה לטובת הצלת חיים, כנגד כל הסיכויים. לא צ’ונאמי, לא התקפת טרור, אלא רחמי האם, כשגאיה ילדה 33 אנשים בדרום אמריקה. בואו לא נפספס את הסמליות של מה שקרה כאן. כל אחד מהכורים ידע על הפוטנציאל לפני שהגיע לכאן. זו הייתה הפעם הראשונה שבה התבצעה פעולה רחומה באופן זה. הדבר חשוב ומשנה את הרעיון היסודי של עבודת הרוח עם האנושות. וזו תחילת פרדיגמה חדשה, אפילו מבחינת גאיה.

חשבו על הדברים הללו, כיוון שיש סיבה להיותכם כאן בסיור “הקונדליני”. חגגו את השינוי, הביטו באדמה עליה התרחש האירוע והרגישו את “פאצ’א מאמא” (אמא אדמה) שכן היא כאן עכשיו.

וכך הוא. 

קריון