2017: התחלות חדשות ושנת כדור הארץ המקודש

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

ינואר 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברוכים הבאים לכדור הארץ המקודש!

משפחה אהובה, בעת שאתם נעים קדימה לשנה חדשה זו – שנת 2017 – אנו רוצה לקדם את פני כולכם בברכה להתחלה חדשה, למחזור זמן חדש ולזמן מיוחד מאוד עבור הפלנטה. זו תהיה שנה אשר בה אנרגיית ״כדור הארץ המקודש״ תתגשם במידה רבה יותר, ואשר אלה שערים ושחיים לאור תודעה גבוהה יותר, ישתמשו ביצירתיות ובכוונה שלכם כדי לחגוג את הטבע המקודש של החיים ואת הפלנטה המקודשת עצמה.

בתקופת זמן זו, מאז שער האריה שחל באוגוסט, כדור הארץ חווה ״שינוי קו זמן״ משמעותי, שגרם לגלים ענקיים ולתנודות גועשות בחודשים האחרונים. הדבר נעשה לטובת היערכות של כדור הארץ ושל האנושות עם הנתיב אשר יוביל להתחדשות כדור הארץ ולכינון מחדש של הנתיבים המקודשים על הפלנטה.

״כיצד ייתכן הדבר?״ אתם עשויים לשאול, בעת שאתם מביטים סביב ורואים תוהו ובוהו ושינויים שדומה שאינם לטובתו הנעלה של הכלל. אבל אנו מבקשים מכם לדעת שזו הדרך קדימה אשר תאפשר לכל לוחמי לב היהלום וללוחמי פלנטת הקשת בענן לקום ולפעול לטובתם הגבוהה ביותר של כדור הארץ והאנושות, ושל כל הישויות שחיות על כדור הארץ.

במחזור זמן חדש זה, שמתחיל עכשיו, הנתיב ייקח אתכם לפלנטה טהורה שנולדה מחדש. אבל, הדבר לא יתרחש ללא המאמצים שלכם להגשים ולברוא. זה הזמן למענו נולדתם, עכשיו הוא הזמן שבו אתם חייבים להתחבר לנשמה ולרוח שלכם, לתשוקתכם העמוקה לחיים, להביע את כוונותיכם ולברוא את סוג כדור הארץ שאתם רוצים.

אנו מבקשים מכם לעשות זאת בדרך מקודשת. לא באמצעות אלימות ותוקפנות, אלא בכוח ובעוצמה, ותמיד, בעת שאתם הולכים עם הרוח. זכרו שבמחזור הזמן האחרון הוכשרתם להיות לוחמי הלב. עכשיו, במחזור זמן זה אתם תבראו, אתם תהיו לוחמי ואומני הבריאה של לב היהלום. אתם תשאו ותשדרו את חתימת האנרגיה של אש כוכב היהלום, ובכל מקום שבו תהיו, אנרגיה עוצמתית זו תבצע את עבודת הטרנספורמציה שלה.

אהובים, אל תמעיטו בערך העוצמה הטרנספורמטיבית של הנוכחות המתעוררת של אש היהלום. כאשר אתם ערוכים עם לבכם ונשמתכם, ונושאים את קודי היהלום בגוף האור ובשדה האנרגיה שלכם, אז אתם אנרגיה עוצמתית לשינוי ולטרנספורמציה, פשוט על ידי כך שאתם מאפשרים לחתימת האנרגיה שלכם ״להטביע את חותמה״ על הסביבה שלכם.

חתימת האנרגיה: עצמי מקודש, מרחב מקודש, פלנטה מקודשת

בעת שאנו נעים אל תוך ההתחלה החדשה או כפי שאנו מכנים אותה ״האיפוס הגדול״, הניחו לנו לדבר מעט על טבע חתימת האנרגיה שהישויות המודעות והערות נושאות.

חתימת אנרגיה זו מתחילה עם העבודה הפנימית שעשיתם במחזור תשע השנים האחרונות. למדתם להתמקד פנימה ולמצוא את המהות האלוהית ואת העוצמה היצירתית האלוהית שחיות בתוך כל אחד מכם. בעת שעבדתם כדי ״לגלם״ את הנשמה והרוח, גיליתם ששלווה אמיתית חיה בתוככם, ולא מחוץ לכם. וכך עבדתם כדי להתחבר עם שלווה עמוקה זו של הנשמה, ולזהות את העצמי המוצל שעלול לעכב אתכם. ובאופן זה הגעתם לנקודה שבה האור שבתוך לבכם, נשמתכם וגופכם הוא כה עוצמתי שהפכתם למשדרים של האור האלוהי.

רצף זה של רוח, נשמה וגוף הוא עוצמתי במידה הרבה ביותר כאשר אתם מתפללים, בין אם לבד או בקבוצה, כאשר אתם מודטים וכאשר אתם עורכים טקסים מקודשים למען כדור הארץ.

לכן, אנו מבקשים מכם להבין שכישות בודדה, אתם עוצמתיים ביותר כאשר אתם מחזיקים באור היהלום ומשדרים אותו. אתם בוראים שדה אנרגיה קוונטי שהוא בעל תדר כה גבוה שהוא משפיע על שדה האנרגיה שסביבכם ומשנה אותו. אינכם צריכים לעשות דבר, רק לוודא שאתם מחזיקים בתדר זה בלבכם ובגוף האור שלכם. באמצעות תהליך של תהודה פשוטה, אתם תרוממו את שדה האנרגיה שסביבכם.

אך בשנה חדשה זו יהיה עליכם גם לזכור שאפילו כאדם בודד אתם יכולים לשנות את הסביבה שלכם בעזרת כוונה, מיקוד ומאמץ. הסביבה שלכם היא השתקפות שלכם והיא נבראת על ידכם. אם אתם מרגישים שהסביבה שלכם כאוטית ובעלת תדר נמוך, עבדו לשנות אותה היכן שאתם יכולים. בראו סדר, הרמוניה ואת תדר היופי. נכון, הדבר יחייב מיקוד, מאמץ ואנרגיה, אבל כך אתם בוראים מרחב מקודש.

התחילו באזור קטן, הכינו אולי פינה מקודשת. אז אולי בראו חדר אחד שהוא מרחב מקודש. ואז תבראו אולי אזור מגורים שלם כמרחב מקודש. כאשר אתם עושים זאת, אתם מאותתים לכדור הארץ ולאחרים שאתם מוכנים להפוך את סביבתכם, את הקהילה שלכם ואת כדור הארץ עצמו למרחב מקודש.

במהלך מחזור זמן חדש זה, רבים מכם יתאחדו עם משפחות הנשמה וקבוצות הנשמה שלכם, ואתם תתקבצו יחד כדי לבצע מדיטציות וטקסים מקודשים אשר יפיקו את האנרגיה שתכונן מחדש את תודעת כדור הארץ המקודש בעולמכם.

מה שאבד יימצא ויבנה מחדש. תודעת כדור הארץ המקודש תתחיל בכם, בקבוצות ובקהילות שלכם, ובעזרת העבודה והטקסים המקודשים שאתם עושים.

אפשרו לשנת 2017 להיות הזמן שבו ״תדליקו״ את חתימת אנרגיית היהלום שלכם ותתקבצו בקבוצות כדי לערוך טקסים מקודשים ולברוא מרחב מקודש. הפלנטה עצמה מוכנה לעגן אנרגיות חדשות אלה במסע שלה חזרה למרחב מקודש.

עצמי אותנטי מקודש: מי אני במחזור חדש זה?

רבים מכם חייתם לאחרונה בהרגשה שאינכם ״שייכים״ עוד למקום זה, ושהחיים במטריקס תלת-ממדי וישן זה מעייפים או משעממים אתכם. עכשיו הוא הזמן לקבל את אתגר השנה החדשה ולהתחיל לברוא חיים שמבטאים באמת את המהות שלכם בדרך אותנטית.

אהובים, כדי לעשות זאת עליכם להכיר את עצמכם, ולדעת מי אתם ברמה עמוקה מאוד.

מי אתם… מחוץ למטריקס הכלכלי של החברה והעבודה? האם אתם פשוט ״יחידה״ שעובדת, חיה ומתרבה, או האם יש משמעות עמוקה יותר המבוססת על הנשמה לחייכם על כדור הארץ? האם יש לכם ״משימת נשמה״ ואם כן, מהי?

האם אתם זוכרים שאתם ישות גלקטית, ישות אור ואנרגיה ושהכוכבים הם ביתכם? האם אתם זוכרים שבחרתם לבוא לכאן, ושהייתה תכלית לרצונכם להיות כאן על כדור הארץ בזמן הזה?

כל ישות חיה שמתגשמת על כדור הארץ מגיעה עם תשוקה לגדול, להתפתח ולבטא את אנרגיית הנשמה או את ״חתימת הנשמה״ שלה בדרך חדשה. אבל אהובים, כדי לדעת ולהכיר דברים אלו, עליכם ״להרים את הצעיף״ כביכול, ולהתחבר לאנרגיית הבריאה של נשמתכם.

אז תגלו שאתם ישות של אור ורוח, ושאתם נצחיים. אתם תגלו שה״מהות״ שלכם היא אור, חמלה ויצירתיות, ושהרצון שלכם בהתגשמות זו הוא לשגשג, לחוות שפע ולברוא על פי תבנית ההגשמה של נשמתכם.

כדי להגיע למקום זה של מהות יצירתית טהורה, עליכם להכיר את עצמכם ולהיות מסוגלים לבטא את מהות הנשמה האותנטית שלכם. לא משנה מה מתרחש ״שם בחוץ״ בתדרים הנמוכים יותר של ההתנסות, אתם תשארו מעוגנים וממורכזים בתודעה הגבוהה שלכם של אהבה, חמלה ושלווה.

אתם תבינו שאתם ״מרחב מקודש״ שהתגשם בגוף אנושי, ואתם יכולים להשתמש באנרגיה מקודשת זו כדי לחיות בחסד אלוהי. אנו מגדירים ״חסד אלוהי״ כתחושה עמוקה של חיבור עם הלב האלוהי וכתחושה רווחה מתמשכת. הידיעה שאתם אהבה ושאתם אהובים בכל רגע ורגע!

לכן, אהובים, כאשר אתם נכנסים לשנת 2017 ולהתחלה חדשה זו, אנו מאחלים לכם שמחה יצירתית, הגשמה שופעת ואור יהלום בנתיב המקודש שלכם אל כדור הארץ המקודש.

לוח השנה של כדור הארץ המקודש לשנת 2017

ה-1 בינואר: התחלה חדשה. תחילת מחזור חדש בן תשע שנים שמגיע לשיאו בשנת 2026.

ה-11 בפברואר: ליקוי ירח שנתי.

ה-26 בפברואר: ליקוי חמה שנתי.

ה-20 במארס: יום השוויון.

ה-21 ביוני: היום הקצר/הארוך ביותר.

ה-26 ביולי: שנה פלנטרית חדשה.

ה-7 באוגוסט: ליקוי ירח חלקי.

ה-8 באוגוסט: שער האריה.

ה-21 באוגוסט: ליקוי חמה מלא.

ה-22 בספטמבר: יום השוויון.

ה-11 בנובמבר: שער 11/11.

ה-21 בדצמבר: היום הארוך/הקצר ביותר.