תשעת ההיבטים של בן האנוש

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

הר שאסטה, קליפורניה, ארה”ב

21 ביוני, 2013

תרגמה מקובץ האודיו: כרמית יודוביץ-כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

לפניכם תרגום שבוצע ישירות מקובץ השמיעה של התקשור ולא מהטקסט המתומלל, שקריון מרחיב ומוסיף לו הסברים.

ברכות יקרים אני קריון מהשירות המגנטי.

חלקכם חשים שהחדר משתנה. אתם צודקים. פגישות שכאלה אינן בגדר תעלומה בעיני אלוהים. שותפי פותח את השער שבבלוטת האצטרובל וסר הצידה עם המסננים והדעות הקדומות שלו ומאפשר למה שהוא יודע שהוא טהור לעבור דרכו. במשך השנים, הוא תרגם של שפה רב-ממדית לליניארית ולמה שאתם שומעים. הוא חושב (לי קרול) שהוא מבין ומדבר רק שפה אחת, אך הוא טועה. הסיבה בשלה הוא מתקשה בלימוד שפות אחרות היא שהוא מתרכז בתרגום של מה שאתם שומעים. והוא מתאמן כבר עשרים ושלוש שנים על מנת שמה שאתם שומעים ומקבלים כעת באמצעותו יהיה הכי טהור שאפשר, שעה שהוא מחובר לצד השני של הצעיף. וזהו תקשור.

ציפינו לקבוצה שנמצאת כאן בחדר. וציפינו גם לקבוצה שמאזינה במה שייתכן שאתם קוראים לו “זמן מאוחר יותר”. והאירוניה היא שאם תשאלו את הקבוצה המאזינה בזמן מאוחר יותר הם יאמרו שהם מאזינים עכשיו. ועליכם להגדיר מהו “עכשיו” והדבר הופך לחידה.

אך החידה שאני עומד להציג בפניכם גדולה אף יותר. שכן אני עומד להגדיר את תשע האנרגיות של בן האנוש. מידע זה ניתן לכם בחלקים עלומים לאורך העשור האחרון. מעולם לא העברנו לכם תקשור בו הן הונחו ביחד באופן שבו נעשה זאת היום. לא רצינו לעשות זאת, והסיבה היא שהיינו מקדימים את הזמן – וכעת הוא הזמן.

יש בחדר זה אנרגיה של תבונה וקבלה. אלו שבחדר, שיושבים ושמקשיבים, הם נשמות עתיקות. אנו מגדירים את הנשמות העתיקות ככאלו שהתעוררו במהלך תקופות חיים רבות, עד לדרגה שתקופת החיים הבאה שלאחר ההתעוררויות, יצרה התעוררות גדולה אף יותר, עד שהתעוררתם כמעט בלידתכם. הנשמות העתיקות יודעות מהי התחושה כאשר הן מגיעות לגיל, אולי אפילו לגיל העשרה, ומבינות שמה שעומד לפניהן מבחינה רוחנית שונה מכל מה שלימדו אותן במשפחתם. וזה נכון לגבי כולכם.

חלקכם מרגישים שהתעוררתם רק עכשיו, אך יש לי חדשות בשבילכם, אתם פשוט נזכרים במה שתמיד ידעתם. אין זה מיסתורין שהנשמות העתיקות נמצאות כאן. כשאנו אומרים שציפינו לכם, ואני מתכוון אליכם (בהדגשה) שמכם מגיע לכאן. יקרים, מסלול חייכם אינו נסתר מאלוהים. הדברים שעברתם כדי להגיע לכאן אינם בגדר תעלומה, ההחלטות שקיבלתם ואולי הקשיים שחוויתם אינם בגדר תעלומה.

והדרכים כה שונות, אך בכל זאת, המשפחה כל כך זהה. כזו היא אהבת האלוהים. היא מהדהדת בכל אחד מכם באופן שונה, אך כאשר אתם מתחילים להתבונן האחד בעיני השני, בין אם מרחוק או מקרוב, הדבר הראשון שאתם רואים הוא את האלוהים שבהם, שמברך את האלוהים שבכם.

כך שהכינוס זוכה לכבוד ואנו מעוניינים להוסיף לו כפי שאנו תמיד עושים. אנו מעוניינים לצרף את המשפחה שנפרדה מכם, חלקכם יודעים למה אני מתכוון. חלק מהנפרדים ממשפחתכם חדשים וחלקם לא, אך זה רק האופן שבו אתם תופסים את מה שהוא “טרי” ומה לא. ואנו מעוניינים להכניסם לתוך החדר, על מנת שיעמדו סביבכם כשהמסר מועבר, יצרו מעגל סביב קבוצה זו המצויה מולי כעת. ומשפחה זו תישאר אפילו כאשר האורות יכבו, ואין זו בעיה שכן אין לנו שעון. הכל מתרחש בהווה. בעבורם, שלושה ימים הם הרף עין. ואנו מעוניינים להציב ולקבוע את התדר של החדר ולהשאירו ברמה זו. הם מביאים לפגישה זו את תבונת העבר המשולבת בתבונת ההווה, כזרז עבור הבנתכם.

הרשו לי להתחיל. דברים אלו מורכבים. הם אינם בהכרח מתאימים זה לזה באופן הליניארי שלו אתם מצפים. הכול, כל שאנו מציגים, מדוייק בדרכו שלו ומתורגם לליניאריות עבורכם, על מנת שתבינו יותר על עצמכם. כל תכליתו של התקשור הוא להרחיב את גדולתו של תהליך האבולוציה האנושי. אתם מתחילים להבין יותר את המהות שלכם. וחלקכם רוצים את הרשימה ולכן ניתן לכם אותה. יתכן ולאחר שתקבלו אותה זה היא לא תהיה מובנת.

הרשו לי להשוות זאת לארוחה שאתם מכינים. אתם מסתכלים על ספר ובו מתכון, אתם מתבוננים ברשימה, יש בה את כל המרכיבים והתבלינים ואתם מבשלים את הארוחה. וכאשר אתם אוכלים את הארוחה, היכן התבלינים? הם נמצאים בכל לעיסה. הם התמזגו אל תוך המרכיבים האחרים, כך שהארוחה נאכלת כדבר אחד, למרות שהטבח ראה אותה כמרכיבים רבים.

וכך הדבר האחיד שיושב בפני נקרא בן האנוש, אך הרשו לי לתת לכם את המרכיבים. אל תבטלו את המטפורה, כיוון שכל המרכיבים עדיין בתוככם, בדיוק כפי שהם בארוחה המבושלת. אך אני מבקש להפריד ביניהם על מנת שתראו משהו שיתכן ולא ראיתם בעבר.

כל המספרים שאני נותן לכם, ואין רבים, נושאים אנרגיה. משום שכאשר אנו מדברים על קבוצות ומספרים המצורפים אליהן, הם תמיד נושאים מטפורות אנרגטיות. התפיסה שלכם אותם כבר הוסברה בעבר ולכן יש בהם משמעות שעליכם להבין.

בתשעה המרכיבים או בתשע האנרגיות של בן האנוש יש שלוש קבוצות של שלוש. המספר תשע מייצג “השלמה”. כך שאנו מתארים באוזניכם את בן האנוש בשלמותו. אל תתנו לאיש להוסיף על כך (על הדברים הללו) – זה המכלול השלם. יתכן ויהיו כאלו שישמעו את המסר וירצו להוסיף מרכיב עשירי, אך זה המכלול השלם, יקרים. לכן, אם יש אנרגיה אחרת או תפיסה אחרת שאתם מאמינים שצריכה להיות בתוך הרשימה, היא שייכת לאחת משלוש הקבוצות המונות שלוש כל אחת.

קשה להסביר מה ההמשך. כיוון שבתוך המתכון אתם רואים שכל מרכיב הוא ייחודי. אף על פי כן, בשלוש הקבוצות המונות שלוש כל אחת, דומה שיש חזרות. אלו אינן באמת חזרות. שלוש הקבוצות מזוהות כקבוצת בן האנוש, קבוצת הנשמה וקבוצת התמיכה, שמשלימה את בן האנוש.

ארצה להתחיל בהסבר של הקבוצה הפשוטה ביותר תחילה, אמשיך במורכבת ביותר ואסיים בזו המובנת באופן השגוי ביותר. ובתהליך ההסבר אומר לכם באופן מיידי שקיימת חידה והיא שהעצמי הגבוה נמצא בכל השלוש. וזו חידה, משום שבמתכון לתבשיל אין לכם מצב כזה. ובמתכון הזה, כן. לכן נעזור לכם בכך שנאמר שאת העצמי הגבוה אתם יכולים לזהות בכל אחת משלוש הקבוצות כשייך למשהו שונה. אני רוצה לומר לכם משהו על העצמי הגבוה, הוא המרכיב היחיד שמצוי בכל שלוש הקבוצות.

מהו העצמי הגבוה? הוא הוגדר פעמים רבות ואיני יכול לתת לכם הגדרה הטובה יותר מזו שאי פעם נתתי. זהו מקור הליבה. לו הייתי יכול להסביר לכם מי אתם ועם מי אתם נמצאים כאשר אינכם על הפלנטה, עדיין לא הייתם מבינים. איך יתכן שיש לכם שם אחד שמייצג את הכול? כיצד אתם יכולים להיות חלק מהמרק ובכל זאת מזוהים על ידי השם והאור. המודעות שלכם אינה מסוגלת להבין תפיסה זו.

לכן שותפי מנסה להפוך זאת לליניארי תוך שהוא פוסע בין הדברים שאני נותן לו, הוא מנסה לתרגם את קבוצות המחשבות שהוא מקבל, כמיטב יכולתו. זהו השלוש שבאחד, זהו האחד שבשלוש, אך לעצמי הגבוה יש קדימות, אם תרצו לקרוא לזה כך, על פני כל שאר האנרגיות, כיוון הוא מצוי שם שלוש פעמים.

אם אומר לכם את המילים: “ליבת מקור הבריאה”, מה תבינו? האם זה אלוהים? האם זו פיזיקה? האם שניהם יחד? אלו הדברים שהם בגדר חידה עבור בן האנוש.

אנו נזהה בעבורכם את תשע האנרגיות, על מנת שתראו לא רק את המורכבות אלא גם את גדולת בן האדם. אך לאורך כל הדרך, אנו נותנים לכם את המידע שבתוככם, כל העת, ומעבר לכל שאר המידע שאי פעם רצינו שתבינו, נמצא אלוהים. מעבר לכל הגדרה, אתם הבורא של עצמכם.

כעת, כאשר אכנס לנושא, אתם תראו מעט יותר מדוע אינכם חשים בכך באופן מיידי. הדבר הראשון שאני רוצה לאמר לכם הוא שתשעת המרכיבים הללו, המחולקים לשלוש קבוצות המונות שלושה מרכיבים כל אחת, מייצגים את בן האנוש של היום. וההגדרות שאמסור היום יכולות להשתנות מחר, כיוון שאתם מתפתחים. יכול להיות שחלק מההיבטים שאציג בפניכם יתמזגו בשלב מאוחר יותר. כיוון שככל שהאדם מתקדם באופן אבולוציוני רוחני, המרכיבים האלה מתחילים להשתנות. תמיד יהיו תשעה.

ואוסיף לחידה ואשאל אתכם שאלה אינטלקטואלית, עליה אענה, ובכל זאת יתכן ועדיין לא תבינו. ואתם רשאים לא להבין. יקרים, כאשר אתם אוכלים את הארוחה של גדולת אלוהים אתם לא חייבים להבין כיצד זה קרה. אין זה הכרחי. אין הכרח שכאשר אתם חשים באהבת אלוהים בחייכם ומקבלים את הריפוי, שתדעו את האופן בו הוא הוכן, האם אתם מבינים? אין הכרח שתבחנו תחת מיקרוסקופ את התאים על מנת לגלות כיצד הם החלימו, על מנת שתוכלו לצאת מכאן שונים מכפי שהגעתם. האם אתם מבינים? ואם אתם מבינים, אני יכול להתחיל.

הקבוצה הראשונה – קבוצת בן האנוש

הקבוצה הפשוטה ביותר להגדרה היא קבוצת בן האנוש. אתם מתחברים לזה. העצמי הגבוה בבן האנוש שוכן בדנ”א ברמת הגוף הפיזי. הוא מספר אחד.

מספר שתיים, כפי שאתם עשויים לצפות וכפי שזיהינו בעבר, הוא המודעות האנושית. המודעות האנושית אינה נפרדת מהעצמי הגבוה, אלא היא פשוט אחד המרכיבים שאנו מבקשים להפריד ולזהות, משום שהיא מצויה בתלת ממד. חלקים מהמודעות האנושית הופכים לרב ממדיים, זה חלק מהתהליך האבולוציוני ולכן היא משתנה.

מספר שלוש הוא מה שכינינו בשם “הטבע המולד”, שהוא החלק החכם של הגוף. הוא החלק שיש לו גישה, ברגע זה, למה שאתם קוראים לו קינסיולוגיה, “הדיבור של הגוף”. כל התהליכים החוצים את הגשר בין מודעות הגוף הפיזי התלת ממדי לבין מה שיודע מה מתרחש ברמה התאית.

שלושתם ביחד יוצרים אדם הקיים בשלושה ממדים. ככל שהאדם יתפתח, דברים אלו לא רק ישתנו אלא ששניים מהם יתקרבו זה לזה. לא הגדרנו לכם או סיפרנו לכם כמה הם נפרדים. אך אומר לכם, שכעת על הפלנטה, שעה שהאדם מתפקד בקצת פחות משלושים וחמישה אחוזים, הם מאוד נפרדים! אמרתנו לכם בעבר מדוע אתם כאן? אתם מחפשים אחר העצמי הגבוה. האינטלקט והמודעות שלכם מנסים ביחד להבין כיצד לגעת בחלק שבכם שהוא מקור הבריאה. זוהי הפרדה.

אתם יכולים לבצע בדיקה כדי לברר מה “המולד” שבגוף מבקש, עושה, מתיר ומרגיש. אתם שואלים אותו דברים רבים. אתם שואלים אותו אם בסדר לעשות דבר זה או אחר, אתם שואלים אותו אם משהו מתרחש בגופכם שדורש התייחסות. אתם נפרדים מהמבנה המולקולרי שלכם, בני אנוש, אתם מודעים לכך, נכון? אתם יכולים לשבת בכיסא ומחלה מצויה בגופכם שאתם לחלוטין לא מודעים אליה. הכדוריות הלבנות יכולות לרוץ למקום, כדי להילחם במחלה, פעמוני אזהרה יכולים לצלצל ולכם לא יהיה מושג עד שתעשו בדיקת דם. זוהי הפרדה.

הרשו לי לספר לכם על האדם המתפתח בקבוצה זו. “המולד” והמודעות יתחילו לנוע ביחד. כל אחד מכם יכול לפתח יכולת “רפואית” אינטואיטיבית אישית. תהיו מודעים למה שקורה באמצעות האינטואיציה והקשר בין שני אלו יתחיל להתאחד. בתהליך זה, החלק בקבוצה זו שהוא העצמי הגבוה יתחיל להראות את עצמו.

ופירושו ש”המולד” והמודעות האנושית יסכימו ביניהם, אפילו במצבים שלא חשבתם שהם יסכימו, שיש חלק בכם שהינו מקודש. תתחילו להבין ולראות שבמוות אין כל רבב. אלו הסובבים אתכם כעת, שנפטרו וחזרו לרגע זה, לו רק יכלו לדבר היו צועקים לכם זאת, שאתם נצחיים ושאינכם צריכים לפחד מהמעבר הזה, כיוון שאתם חוזרים, מהר משאתם חושבים.

והאירוניה היא זו: אתם יושבים כאן ותוהים על ההפרדה ומנסים ללמוד עליה וכאשר תחזרו היא החלקים יהיו מאוחדים. ואתם תתעוררו ותזכרו, לא את מה שקרה היום, אלא את מה שקרה בכל תקופות חייכם. והדבר יבוא לידי ביטוי בחכמה. יבוא לידי ביטוי בילד שזוכר כיצד לקרוא ולא צריך ללמדו זאת. יבוא לכדי ביטוי בילד שזוכר כיצד ללכת ולא צריך ללמדו. בילד שיזכר במהירות בדברים שבעולם הכל כך מעשי של שלושת הממדים שלכם, אתם חושבים שאתם מלמדים את ילדיכם וזה יגיע באופן אוטומטי. והגיע הזמן. וזו הראיה לכך שהחלק הרוחני של הדנ”א מתחיל להגביר את יעילותו.

זו הקבוצה הראשונה. זה היה קל.

הקבוצה השניה –  קבוצת הנשמה

הקבוצה השניה היא הסבוכה ביותר והשנויה במחלוקת ביותר, בעבור אנשים בעלי גישה רוחנית המאפשרת להם לקבל. כיוון שאתם נוטים להפוך לליניארי את כל מה שהוא אלוהים, כפי שאתם עושים לכל מה שהוא אנושי. שלושת החלקים הם: העצמי הגבוה, מה שאתם תופסים כמערך ההדרכה שלכם, והשלישי הקשה ביותר להבנה הוא החלק בנשמתכם שמצוי תמיד בצד השני של הצעיף. אז בואו נתחיל לזהות בעבורכם את קבוצת הנשמה הזו.

העצמי הגבוה. חלק מהשלושה. חלק מהתשע. האחד שבשלוש הקבוצות, והשלושה שבאחד. הוא תמיד שם.

מספר שתיים – קשה לכם להבין אותו. בני אנוש אתם רוצים את המדריכים שלכם או את איך-שאתם-קוראים-למה-שנפרד-מכם, שיהיה בעל תבונה רבה יותר מאשר לכם עצמכם. כך אלה תהיינה “חדשות רעות” לחלקכם. אלה אתם. מערך זה חייב להיות נפרד מכם על מנת שיוכל להיות “היועץ שלכם על פלנטה”. וכעדות לכך שמה שאני אומר הוא נכון, הוא משנה את האנרגיה. ככל שאתם בונים את ההארה שלכם ומתעוררים לאמת הרוחנית, דומה יהיה שהמדריכים הללו משתנים. יש אפילו זמן, שתיארנו פעמים רבות, שנראה כאילו הם עוזבים. זה זמן שאנו קוראים לו “חזרה לאפס”, מה שאתם מכנים בשפתכם הטכנית “אתחול”. ואז הם חוזרים. הם חוזרים “מאפס” עם מידע רב יותר, וחכמה רבה יותר ועזרה רבה יותר ועם אנרגיה שונה משהיתה להם קודם. אתם מתבוננים בהם בליניאריות וחושבים שהם חדשים. זה מצחיק. אתם אפילו נותנים להם שמות. זה אפילו מצחיק יותר. הם אתם.

כיצד יכולה נשמת בן האנוש להתפצל ולהיות במקומות רבים בו זמנית? ברוכים הבאים לאנרגיה קוונטית. אין זה קשה, זה קל במצב רב-ממדי שאינו ליניארי. זה לא בלתי אפשרי. המוח האינטלקטואלי הליניארי רוצה להבין הכול. כיצד הם מתקשרים זה עם זה? הם מתווכחים אלה עם אלה? זה לא עובד כך. זוהי רק האנשה נוספת של אלוהים. זה מה שיוצר את המיתולוגיה עליה דיבר שותפי קודם לכן. אתם חשים שאתם חייבים להבין זאת. אז אל תבינו. הבינו את היופי שבמערכת הזו.

כמה מדריכים יש לכם? נחשו. שלושה, כמובן. זהו מספר הזרז. זרז בכימיה ובפיזיקה הוא משהו שמשנה משהו אחר שעה שהוא נשאר זהה. הוא תבונה, למידה, ריפוי וידע והוא חלק ממערך ההדרכה. החלקים שעוזרים לכם עם האינטואיציה, שמחוללים את האינטואיציה, נפרדים על מנת שיוכלו לראות את התמונה הכוללת.

נחשו עם מי הם עובדים? וזה החלק הבלתי מובן ביותר. יקרים, האם חלק מאלוהים באמת יכול לבוא, לקבל גוף גשמי ולהלך על פני הפלנטה כשהוא טהור? והתשובה היא לא. משום שהוא לא יכול להתקיים בגוף גשמי. הוא יעלם, יישרף, יתפוצץ. עליכם להגיע בתצורה אנרגטית שבנויה לפלנטה. המקור הבורא לא שם את עצמו על פני הפלנטה כמקור הבורא, הוא מתפצל לחלקים. ולכן כאשר אתם מגיעים לפלנטה, רק חלק מנשמתכם מגיע הנה. החלק שיכול להתקיים בגוף הגשמי.

ואף על פי שאלה תפיסות מורכבות, הן תהפוכנה מובנות בעוד רגע אם תרפו מההיגיון.

כעת לא רק שיש לכם חלקים שניצבים מחוץ לגופכם הפיזי, אלא שיש לכם גם חלקים אחרים הממוקמים בצד השני של הצעיף. חלקים אלה אינם העצמי הגבוה שלכם, הוא נפרד מהם. אז מה הם עושים שם? בואו נדבר על כך. הם עוזרים לכם. אתם יודעים כיצד הם עוזרים לכם? לא ממש חשבתם על כך. אם לכל אדם ואדם יש חלק ממנו בצד האלוהי של הצעיף, הדבר יוצר פוטנציאל לסינכרוניות. כך אתם פוגשים את אלו שלא ידעתם שתפגשו, משום שיש משהו גדול יותר למעלה, אתם יכולים לומר, כמו “ועדה” היושבת כל הזמן, שעוזרת לדחוף אתכם לכיוון האנשים שאתם אמורים לפגוש. אתם צריכים לשמוע אתם מריעים כאשר אתם, בתלת ממד, פוגשים באנשים שאתם אמורים לפגוש, על מנת לעשות את מה שאתם אמורים לעשות, כנגד כל הסיכויים.

אתם צריכים לשמוע איצטדיון מלא בישויות מריעות שאומרות: “זה טוב, עשיתם זאת”. וכולם מעורבים. אפילו לאנשים הלא מוארים, הקשיבו, יש חלקים בצד השני של הצעיף שהינם חלק ממוחו של האלוהים, אתם מבינים זאת? כך שאדם לא מואר יכול להיות חלק מחייכם, לשמש כזרז משום שחלק ממנו שנמצא בצידו השני של הצעיף הוא בעל תודעת האלוהים.

לא קל להבנה זאת, אך זה עוזר להבין את המונח “כנגד כל הסיכויים”. אתם מבינים? זה לא “כנגד כל הסיכויים”, אלא חלק מתוכנית וזה מסובך בעבורכם. בעבורנו זה נורמלי, זה יפה, זו המערכת, זה מקודש, מופלאות.

זה פירושה של יצירה במשותף. אתם עובדים עם כולם, ואינכם יודעים זאת.  זה יעזור לכם להבין מעט יותר על קבוצות נשמה. חלקכם תתאכזבו משום שאתם רוצים שממלכת המלאכים תעמוד לשירותכם בעזרת כוחות מפלאים, קסם וכל השאר. ושאתם תשבו שם ותודו להם שעה שהם יעזרו לכם וידריכו אתכם. ואין זה המצב.

אולי תצאו מהקונכייה שלכם ותבטחו בחלק האלוהי שלכם? אולי תצאו מהבועה ותכירו בכך שחלקים שלכם מקודשים מספיק על מנת שתסמכו עליהם. ושהאינטואיציה שלהם היא הקול הלוחש באוזניכם. אתם עוזרים לעצמכם. האם זה יותר מדי?

זו תפיסה חדשה, נכון? לא מהכיסא הזה, משום שאלה הדברים שאמרתי במשך עשרים ושלוש שנים, אך כעת הגיע הזמן שהם יאמרו לאוזניים בוגרות יותר מבחינה רוחנית. ההבנה היא מה שמשתנה.

הבה נמשיך לקבוצה האחרונה והפחות מובנת מכולן. אך לפני שנעשה זאת, בואו נתעכב לרגע על קבוצת הנשמה. בואו נדבר על חידה שתיפתר בקבוצה הבאה.

פעמים רבות דיברנו על הנביא העברי אליהו. מאסטר זה, אחד מבני האנוש היחידים שבחר אי פעם, בבחירה חופשית, להתעלות בזמן שאדם אחר תיעד את האירוע ואתם מוצאים זאת בכתבי הקודש שלכם.

ומה שאני רוצה שתבחנו, שתראו ושתכירו היא המטפורה שראה מי שהתבונן כשאליהו התעלה. הוא הפך לאור. כלי רכב, שבעיני המתבונן היה מרכבה, נשא אותו לשמים. והמרכבה נמשכה על ידי שלושה סוסים לבנים. המרכבה נקראה בעברית כדי להתאים לעקרון הרכיבה. ובעברית ניתן השם “המרכבה”.

שלושת הסוסים הלבנים הם מטפורה לשלוש האנרגיות של הנשמה. אתם רואים זאת בכתבי הקודש. זה תמיד שם. חפשו זאת בכתבי הקודש של הדתות המרכזיות של הפלנטנה, תמיד יש את השלושה שבאחד. בין אם אתם חושבים שהם הבינו זאת נכון ובין אם לא, זהו מתן כבוד לשלוש. ששוב, הינו הזרז לחכמה ולהארה, שניתן לכם באופן חופשי כחלק מהפאזל כשאתם כאן. יש לכם בחירה חופשית להתעורר לאמת המהות שלכם – או לא.

הנה השאלה שיעלה האינטלקט, ונענה עליה בעוד רגע: כשאליהו עזב, גופו הגשמי כבר לא היה על הפלנטה. אם כך, האם יש לו כעת שישה חלקים? משום שהקבוצה האנושית של השלושה נעלמה? זוהי שאלה טובה האין זאת? נענה עליה בעוד רגע.

הקבוצה השלישית – קבוצת התמיכה

הקבוצה השלישית האחרונה לה אנו קוראים “קבוצת התמיכה”, “קבוצת שיתוף הפעולה” נפרדת מבן האנוש, אך לא ממש.

הרשו לי שאול אתכם שאלה.  אתם נמצאים במקום יפהפה (הר שאסטה). אתם יודעים מה יש בהר. האם אתם יודעים שזה גם בעצים? בעשב, ביופי השמים? אתם מרגישים זאת בכל מקום, זה לא ממוקד רק בהר, נכון? זה באגם, זה במים. ישנו כוח חיים שסובב אתכם שיתכן ואינכם מבינים. אתם חלק מגאיה וגאיה מגיבה אליכם.

הצהרנו הצהרה בשנה שעברה, בתקשור על פסגת הר באנדים. אמרנו: “אין מטפס הרים אתאיסט”. זה נכון, תשאלו אותם. משום שתפארתה של גאיה מוטמעת בכל תא. ומה שהם רואים שם הוא החלק האלוהי שבגאיה והחלק האלוהי שבהם שמתמזגים. וכל מה שהם רוצים הוא לעמוד במקומם ולהישאר שם. יש כאלו ש”נשואים” כל כך לטבע, אתם יודעים שהם כך, שהם יצאו לבד למקומות רק על מנת להיות שם לבד, רק על מנת לספוג את מה שמצוי שם. הם לא מבינים שהם אוהבים את זה כל כך כי הם חלק מזה.

אם כך לקבוצה השלישית, קבוצת שיתוף הפעולה, אנו יכולים לקרוא גם קבוצת גאיה, למרות שזה אינו לגמרי נכון.

החלק הראשון הוא העצמי הגבוה שלכם. כיצד יכול העצמי הגבוה שלכם להיות חלק מגאיה? הוא מצוי בשני מקומות, הוא מצוי בשתי תכונות. העצמי הגבוה ברשת המגנטית של הפלנטה. האם זה נשמע מוכר?

לפני 23 שנים הצגתי את עצמי כמאסטר המגנטי. השותף שלי צחק. הוא חשב שאני מלאך שהוא יכול להדביק על המקרר שלו. גם אני צחקתי, בדרכי שלי. אתם חלק מהרשת המגנטית של הפלנטה. זה מסביר למה אסטרולוגיה עובדת. זה מסביר למה המודעות מושפעת מהרשת המגנטית והרשת המגנטית מושפעת מהמודעות. הפיזיקאים יודעים זאת והלוויינים כבר הוכיחו זאת. ושותפי הוסיף זאת לחגיגה (כך ניתן לומר) כאשר הציג את הפיזיקה של גאיה והמודעות.

כך שאתם חלק מגאיה, מהרשת המגנטית של הפלנטה, ממרק אנרגיות רב ממדי שמגיב לרוח הסולארית, לחלקיקי הניטרינו, ולדפוסי השמש, שנוצרים על ידי כוח הכבידה של הפלנטות – כולם משפיעים עליכם. אתם חלק ממשי מהמערכת הזו ולא חלק נפרד ממנה. אינכם בעל חיים הפוסע על פני הפלנטה אדיש לעץ. ואתם יודעים זאת. חלקכם כה מודעים להיותכם מאוהבים בגאיה. כאן מצוי העצמי הגבוה בקבוצה שלישית זו.

החלק הבא הובן באופן כל כך לא נכון. הרשת הקריסטלית, רשת אזוטרית בלתי נראית ורב ממדית שהונחה במקומה באותו זמן שבו “נזרעו” בני האדם, על מנת “ללכוד” את המעשה האנושי. הפלנטה לעולם לא שוכחת את מה שאתם עושים.

זוהי רשת של מודעות פלנטרית שמושפעת על ידי הפעולה האנושית. זו הסיבה בשלה אתם יכולים לעמוד בשדה קרב מלפני 400-500 שנה ועדיין להרגיש זאת. משום שמה שקרה שם עדיין נמצא שם. אמרנו לכם שהאבולוציה של הפלנטה, במיוחד כעת, מתחילה לשנות את הליניאריות, או את היעדר הליניאריות, של פעולות בני האנוש על הרשת הזו. הרשת תגיב הרבה יותר לשמחה, לצחוק ולחמלה מאשר למוות, למלחמה ולזוועה. כל זה הוא חלק מהאימא הגדולה [הפאצ’ה מאמה]. הכל חלק מתנועת הפלנטה עליה דיבר שותפי, התרככות כדור הארץ. השינוי התודעתי שנחזה, שעל בואו בישרתי לכם בשנת 1989, הממשמש ובא.

וכעת אתם מבינים שרשת מסוימת זו משפיעה עליכם ועל כל הדברים שיבואו. משום שכאשר אתם נעים לתוך חמלה, שמחה ואהבה וכאשר אתם פותרים בעיות ביושרה, המעשים הללו נשמרים ברשת ונגישים לבאים אחריכם. היא אכן מסובכת. היא פועלת בשותפות עם תפארת בן האנוש.

זה ההיבט השמיני מתוך תשעה היבטים.

וזה מביא אותנו להיבט התשיעי. ובכן ההיבט התשיעו הוא מיוחד. ואיני יכול לומר על כך הרבה. אך אומר זאת. יש אנרגיה של שיתוף פעולה בחיים שעל פני הפלנטה, וחייב להיות האיזון הזה. עדיין איני יכול לומר לכם מדוע או כיצד, אך אני רק יכול לומר לכם שהאהבה שלכם ליונקים הימיים של הפלנטה מוצדקת מאוד. הם חלק מהמערכת.

אומר לכם גם משהו שתקשרתי רק פעם אחת בעבר, אך אתם צריכים לשמוע זאת כעת בתקשור זה. כאשר הפליאדים הגיעו עם כל האהבה וכל ההולמות, כגזע שהתבגר והתעלה, על מנת לזרוע את הזרעים של פלנטה זו של הבחירה החופשית, הם זרעו אותם לא רק בבני האדם. השתמשו בדימיון שלכם. זו הסיבה בשלה אתם אוהבים אותם [ביונקים הימיים].

זו הסיבה בשלה במקרים מסוימים בטיולים שלכם למקומות מיוחדים סביב העולם אתם נכנסים למים והדולפינים שוחים אליכם. האם חשבתם על כך אי פעם? מהו הדבר שאליו הם נמשכים? אניח לכם לחשוב על כך.

יש עוד לבוא בעתיד, יקרים וככל שתתפתח הפלנטה, נוכל לספר לכם יותר על התפקיד שהם ממלאים, אך אתם כבר יודעים על קדושתם. אתם כבר יודעים על הלוויתנים והדולפינים. היונקים הימיים הם כמו ספריה חיה. הם חשובים לכם. הם אוחזים באנרגיה שהיא חלק מכם. הם אחד מתשעת ההיבטים.

וזהו הסיפור שלנו, פרט לפתרון החידה של האינטלקט. כשאליהו עלה לשמים, כשאתם עוזבים את הפלנטה ועוברים לצד השני, מה קורה לשלושת החלקים של הגוף הגשמי האנושי?

אומר לכם. זוהי מערכת גדולה וכעת תבינו מדוע קיימת מערת הבריאה. מערת הבריאה היא מקום רב ממדי שתיארנו פעמים רבות, שהוא ממשי על הפלנטה. כוונתי שחלקה בשלושה ממדים וחלקה רב ממדי. היא חבויה ולעולם לא תימצא והיא מכילה את מה שאתם קוראים לו חומר או חפץ קריסטלי, ולא אומר לכם מי משניהם, שמכיל את הרשומות האקאשיות שלכם. זה חייב להישאר כאן בתצורה ליניארית.

ולכן, חייכם, כשאתם עוזבים, נספגים אל תוך חפץ זה (אם כך תבחרו לראותו), או אל תוך חומר קריסטלי זה (אם כך תבחרו לראותו), הייחודי לפלנטה, שמצוי בתוך המערה וממתין לחזרתכם.

ושלושת החלקים של הגוף הגשמי, במה שאתם קוראים לו פרק חיים זה, הופכים למשהו הדומה לטבעות עצים המתווסף אל תוך קריסטל מסוים. כשתחזרו יקרים, כל מה שאי פעם הייתם ושנשמתכם חוותה על הפלנטה נאסף מתוך חפץ מסוים ליניארי זה וממוקם בתוך הדנ”א הגשמי התלת ממדי שלכם.

ובשל כך הרשומות האקאשיות שלכם כה מושלמות, מאחר שבאופן כלשהו, בדרך קוונטית וליניארית, מעולם לא עזבתם את הפלנטה. וכשאתם חוזרים, אתם אוספים אותן מגאיה וממשיכים את התהליך. זה עצום, זה יפהפה ומורכב בדרך טובה. זהו מתן כבוד לבן האנוש ומעבר לציפיותיכם.

אני צריך לומר לכם שלא נולדתם מלוכלכים אלא שנולדתם מדהימים ויש סיבה, נשמות עתיקות, בשלה אתם כאן בשנת 2013. יש סיבה בשלה אנו רוצים שתישארו כאן ושתמשיכו להקרין את אור התבונה לאלו שסביבכם ולתוך הרשת הקריסטלית.

אני מבין שמסר מסוים זה מעלה יותר שאלות מתשובות. האם אתם יכולים לצאת אל מחוץ לבועה שלכם ופשוט להישאר עם זה? האם אתם יכולים לא לבקש את הפרטים הקטנים? משום שהם לא יעזרו.  הם לא יעזרו.

אני רוצה שתתעלו מעל לצורך להבין את החלקים הליניארים או הלא-ליניארים, אני רוצה שתתעלו אל תוך השלווה והניטרליות שהדברים הם כפי שהם ושתמשיכו הלאה אל הרמה הבאה, שהיא הערכה לאלוהים שבפנים ולמערכת שהרכיבה אתכם.

יקרים אתם המתכננים. אתם אלוהים.

וזהו המסר לערב זה. חזרו אליו וקראו שוב כל חלק ממנו כרצונכם. אך כל הדברים האלו כה יפים, כה מפוארים, כה אלגנטיים. זו המהות האמיתית של בן האנוש.

זרעו את זרעי הפלנטה המתעלה, משום לשם פניה מועדות.

וכך הוא.

קריון