השראה

השראה

מאנגלית: סמדר ברגמן

לנוכח האנרגיות שמשפיעות על כדור הארץ, מערכות יחסים נבחנות כעת תחת המיקרוסקופ. רבים חווים זעזוע וטלטול בעת שהטיהור והניקוי ממשיכים. בזמן הזה, אף אבן לא נותרת על משכבה. הכעס ההיסטורי שלנו אלה כלפי אלה והתפקידים שמילאנו עיצבו את הנוף הנוכחי שלנו כחברה, גרמו לרבים, משני המינים, להתייחס אלה לאלה מתוך נטיות פסיביותאגריסיביות.

האנרגיה הנשית האלוהית, בשלב הזה בהתפתחות שלה, בעת שהיא נקראת לצעוד קדימה ולתבוע לעצמה את הביטוי הגבוה ביותר שלה, עשויה בהחלט להיקרא ולסייע לבן זוגה הגברי להירפא. היא עשויה להיקרא להחזיק במרחב כדי האנרגיה הגברית הפצועה תוכל להירפא מהפצעים של אם הצללים ומהטינה שהיא עלולה לשאת עדיין, שמוקרנת אל כל נשות העולם.

כאשר האנרגיה הגברית והגברים נאבקים להיכנס אל תוך לבם ולהסיר את שריונם, אנו, כנושאות ההזנה, נקראות להחזיק במרחב בעודם לומדים כיצד לשחרר את עצמם מדרך הפעולה הקדומה הזו, לתבוע לעצמם מחדש את המהות האמיתית שלהם ולצעוד אל תוך האהבה. זוהי טריטוריה חדשה עבורם ולפעמים הם מתקשים להוליד את הטבע המהותי שלהם ולאפשר לקדושת הפגיעות שלהם לזרום. לא נכון שהם אינם מוכנים לעשות זאת, אך תכופות הם לא יודעים כיצד לשחרר את עצמם מההיבטים הלאמודעים של המספק והמגן, של השליטה והפיקוח.

אנו אוחזות בידינו את חסד האם האלוהית. אנו יכולות לסייע להם על ידי כך שנבוא ונתמוך בבניית ערך עצמי בריא, בעת שהם מרפאים את הרעל של הפצעים העתיקים הללו, כך שניתן יהיה להשיב פעם נוספת את הקדושה והכבוד. אנו יכולות להחזיק בסבלנות ביד אחת, בעודנו משמרות ומקיימות עדיין גבולות בריאים עבור עצמנו ועבורם ביד השניה.

האנרגיה הגברית נקראית, קולקטיבית, להתחיל להתייחס לנשים מתוך כבוד רב יותר, והאנרגיה הנשית נקראת להפסיק להאשים ולבייש ולסייע לגברים לקום מאפר נטיות ההרס העצמי שלהם. תוקפנות, כוחניות, תחרותיות ותחושת נעלות הן דרך העולם הישן ותגובות צ׳אקרת הבסיס. אנו יכולים לסייע אלה לאלה להתעלות, לגשר על הפער הקדוש שבין התגובות הבריאות והלאבריאות שלנו וללמוד קולקטיבית לבטוח בעמיתים שלנו.

דרוש אומץ אמיתי כדי לבחון את עצמנו לאור האמת והכנות. רק האמיצים צועדים בנתיב ואנו העושים זאת חייבים לזכור שכולנו מתאמצים להיראות לעתים באופן אותנטי, כאשר אנו בורחים עדיין מתוכנות ומפצעים היסטוריים. אך אנו יכולים להיות ברכה ולחנך מחדש אלה את אלה בעת שאנו לוקחים אחריות לחלק שלנו בסיפורים שלהם ושלנו. אנו יכולים לבוא אלה אל אלה עם יושרה המובילה את הצעדה, כיוון שבלעדיה אין לכך כל משמעות.

הגיע הזמן לכפר קולקטיבית על העוולות שעשינו אלה לאלה במשך הזמן. הגיע הזמן לאפשר אלה לאלה, בחמלה, למעוד בשעה שאנו זוכרים שאנו עדיין לומדים דרך הוויה חדשה לגמרי בעודנו עושים את דרכנו חזרה אל השלמות.

כאשר אנו מתעוררים יחד, אנו יכולים לחגוג קולקטיבית אלה את אלה פעם נוספת. אנו יכולים להתכוונן לצורה מקודשת ועמוקה יותר של קשר הדדי ואחדות שמקודדת בעצמותינו. כל אלה רק ישנים בתוכנו וממתינים להתעורר.

טרי מורהו, קטע מתוך ״The Only Way Is In״, מתוך סדרת ״עידן האחדות״

אנו חייבים להתחיל לחוש בנוח כקולקטיב להעניק תוקף להתנסויות האנושיות הכואבות שלנו. טעות גדולה היא לעקוף את החומר הרגשי שלנו; אם לא נעניק לו תוקף, נרקב בתוכו. אימא אדמה מראה לנו הזנחה זו עתה בזמן אמיתי. היא משקפת לנו את הנזק שאנו עושים, הן לה והן לנוף הפנימי שלנו.

איננו יכולים לדלג מעל לשיעורים וגם לא מעל לכאב או לטראומות. אנו חייבים להיות מציאותיים ולהתמודד עם חוסר הנוחות שהכנות גורמת לאשליות שלנו. קיימת הבחנה עצומה בין האגו שעדיין לא נרפא לבין האגו שנרפא. והגיע הזמן שנהיה ברורים לגבי הקולות השונים שפועלים בתוכנו. אלוהים לא עשה/עשתה טעות בתכנון שלו/שלה; אנו פשוט למדנו קולקטיבית לתכנת את עצמנו לא נכון.

הפעילות החיצונית והפעילות הפנימית שלנו חייבות להתחיל להיות דומות זו לזו. אחרת לא נהיה מסוגלים לקיים תהודה גבוהה יותר או להחזיק בה. איננו יכולים להסתתר באנרגיה זו, כיוון שכאשר קיימת דיסהרמוניה, הוא הופכת ברורה ביותר. זהו זמנה של הנשמה להיוולד לצורה. זוהי הקריאה שלנו לתודעה. כאשר אנו מתמודדים עם שורש הבעיה ומרפאים את הבעיות הבסיסיות העמוקות ביותר, אנו יכולים אז לחולל שינוי אמיתי ונצחי.

טרי מורהו, קטע מתוך סדרת ״עידן האחדות״

כה רבים מאיתנו מפחדים להתחבר לחלוטין לעוצמה האמיתית שלנו, מפחדים ממה שהדבר עלול לחייבמפחדים שייתכן ויהיה עלינו לחולל שינויים מסויימים בחיינומפחדים שאנשים אחרים סביבנו יחושו מאויימים או לא יבינו את מהותנומפחדים להיות לבד.

סיבי הרדיפה תמיד יושבים בדממה על כנפי כל טרנספורמציה חדשה שאנו עומדים להגשים עבור עצמנו, הם תמיד שם, ממתינים.

תודה לאל שהם שם, כיוון שהדבר מביא אומץ לפחד וכוח לפגיעות שלנו. כל התרחבות תודעה מחזקת את היכולות שלנו להתמודד עם התנגדותכל התרחבות חושפת עוד איכויות וכשרונות המאפשרים לנו להתרחב ולהפוך שלמים יותר מכפי שהיינו קודם לכן.

עמוק בתוככם שוכנות אבני חן יפהפיות הממתינות לצאתממתינות לראות אור יוםממתינות להתמלא באור. מעבר לחומות הלב המוגן הן שוכנות, ממתינות לטרנספורמציה שלהן. ממתינות להתגשם, ממתינות להישמע וממתינות לכָּבוֹד.

עם הלב בידו, העצמי המקודש שלכם ממתין להזמנה שלכם להופיע, לפעול וצעוד בנתיב השחרור שלכם.

טרי מורהו

העולם משקף את האופן שבו אנו מרגישים לגבי עצמנו. לא ניתן עוד להכחיש את ההזנחה ואת הדרך שבה קיימנו אינטראקציה עם הטבע, הן ברורות מדי. הן משקפות חזרה אלינו את פצעינו בלבוש צורה. הצלקות שלנו חקוקות עתה בנוף הארץ. הצלקות שלה הן מעשה ידינו.

אנו מקבלים אזהרות על כך שאנו חייבים לשנות את דרכינו ולקרוא תגר על המחזורים הנצחיים של הבחירות ההרסניות שלנו. אין לנו כבוד לאימא אדמה והיא מציבה עתה את הגבולות. פעלנו על פי ערכים ועקרונות המשרתים אותנו, שהרחיקו אותנו ממערכת יחסים מזינה, של שיתוף פעולה, עם הסביבה.

רבים כל כך מאיתנו איבדו את מערכת היחסים עם העולם הטבעיהתעלמנו מהטבע ובתהליך זה שכחנו את החיבור שלנו עמו ואת הקשר שלנו אליו. חוסר הבגרות שלנו הוא הרסני; אנו נמצאים במלחמה, אך לא אלה עם אלה, אנו במלחמה עם עצמנו.

הזנחה היא אחת מהטראומות הגרועות ביותר, עלולה להותיר אחריה השלכות עצומות. הזנחנו את האינטליגנציה הרגשית שלנו, ובתהליך זה, פספסנו את החוכמה הרוחנית שלנו המנסה ללמד אותנו באמצעות כאבנו. שכחנו כיצד לכבד ואפשרנו מערכת יחסים חדצדדית עם הפלנטה היפהפייה הזאת. הנוף הרגשי שלנו מנסה ללמד אותנו, כדי שנוכל להשיג לא רק הארה, אלא גם כדי שנוכל לחיות חיים בריאים ומאושרים. בואו נאהב את כל ההיבטים של עצמנו ונוציא את עצמנו לחופשי. בואו נתקן את הטעויות שלנו ונסייע לה להירפא.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״.

היקום מוחזק יחד על ידי רטטים ייחודיים של מיתרי אור מקודשים.

כאשר אנו פורטים על מיתר אנרגיה אחד, הצליל מהדהד בכל רחבי הזמן והמרחב, בכל הכיוונים, כאדוות על פני המים כאן על כדור הארץ.

אנו תמיד מטביעים את חותמנו על העולם שסביבנו.

כאשר אנו בוכים, העולם בוכה.

כאשר אנו צוחקים, העולם צוחק.

כאשר אנו נרפאים, העולם נרפא.

לא המרחק ולא הזמן יוכלו להסתיר מעינינו אמיתות אלה.

אין זה משנה כיצד אנו, כפרטים, בוחרים לחוות את עצמנו, כולנו מחוברים יחד על ידי אור מקודש זה.

אנו חלק מפעימה אחתאהבה אחתחוק אחדאנו אחד.

טרי מורהו

הגופים שלנו משתנים ואנחנו חווים שחרור קיצוני כדי שאור רב יותר יוכל להיכנס לתאים שלנו, ולדנ״א שהיה בעבר רדום, או כדי שמה שהמדענים מאמינים שהוא דנ״אזבל יוכל לעבור הפעלה. בשעה שהחותמים הקרמתיים הישנים שלנו מתכלים באמצעות להבות האלכימיה המקודשות, אור נעלה יותר מסוגל להיכנס בשל הלהבות המטהרות הללו. זסערה לא קטנה מתחוללת בעת שהאנרגיות החדשות הללו נכנסות וחודרות.

כולנו חשים בשינויים המעודנים הרבים שמתרחשים סביבנו ובתוך גופנו והדבר ימשיך להתרחש, כדי שהאנרגיה שלנו תקבל את ההזדמנות והזמן להסתגל לתדרים החדשים שמשודרים אלינו, מסייעים לנו לא רק לנקות את החסימות הישנות, אלא לשלב את הקרניים החדשות שמכילות דפוסים חדשים.

רבים מרגישים את פצעי המאבק המתלווים לתהליך זה ומרגישים עייפים ותשושים ביותר. ככל שהתדר עולה, נתקשה אולי לראות את התועלת ולהבחין שחלה כלל התקדמות.

כולנו חווים ניקוי וסילוק של רעלים ופסולת רגשית שהצטברו לאט במשך תקופות חיים רבות. התפרצויות סולריות ימשיכו להשתחרר, יחזקו ויעזרו לנו לשדרג את הדנ״א שלנו, יזיזו את התדר והרטט שלנו.

רגישויות יתר, זרמים חשמליים ו״זמזומים״ בגוף, רגישות מוגברת לצליל ולאנרגיה, התכווצויות שרירים וגלי חום שקשורים לשחרור אנרגיית הקונדליני הנעה בגוף, הפרעות בשינה וצורך ברוגע ובדממה רבים יותר; סחרחורת, תסמינים דמויישפעת לא מוסברים, תחושת תשישות וכאבי ראש, מחשבות מעורפלות ללא כל סיבה. תחושות עייפות ושחיקה ופרפורי תימוס, פעימות לב מהירות בעת שצ׳אקרת הלב מתעוררת כמו ענק ישן שזע ממקומו, כולם סימנים של השינוי. כוח החיים שלנו מסתגל מחדש בעת שגלי אור עדינים נעים דרכנו. תסמינים לא נעימים אלו יחלפו ככל שהרטט שלנו ימשיך לעלות ואנו נתאים את עצמנו ונשחרר את חסימות ועיוותי האנרגיה שנשאנו עמנו. התאמות פנימיות אלה מתרחשות כדי לכוונן אותנו ולנקות את כל הזיהום הפנימי שנשאנו.

ככל שנצליח להמשיך ולעבד את העצמי המוצלל שלנו וככל שנטפל בבית שבו מתגוררת הרוח שלנו, כך יהיה המעבר שלנו קל יותר ואור רב יותר יוכל להיכנס. אנו כלוח בקרה טירון הלומד להתחבר למעגלים רבים נוספים שבעבר לא היו נגישים. אנו יכולים להתמודד רק עם כמות אנרגיה מסוימת הפועמת בנו בכל רגע נתון, אחרת ״יקפוץ לנו הפיוז״, פשוטו כמשמעו. המשימה שלנו היא להיות פתוחים לעבודה עם כמות גוברת של ווֹלְטָז‘.

אנחנו נפתחים לקווי תקשורת עלחושיים שלא היו נגישים לנו קודם לכן. כדי שהדבר יעשה באופן מוצלח, כל הגופיםהרוחני, הרגשי, הפיזי והמנטלי שלנוצריכים לעבור טיהור.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״.

הצעיף הופך דק יותר והיכולת שלנו להחזיק באור רב יותר מתגברת. זרמים של אור אלוהי נשלחים מטה כדי לסייע לנו. מגבלות הדואליות, שהיו הכרחיות כדי שנעמיק יותר אל תוך עצמנו, מוסרות.

כאשר אנו מתחילים להשאיר מאחור את עידני החושך ולשבור את הדפוסים שגרמו לנו לחזור שוב ושוב על דפוסי העבר הללו, אנו יכולים להתחיל לקדם בברכה תרשים חדש לדורות הבאים, להקרין אור אל תוך החשכה לשחרר את העיוותים של העידנים הקודמים עד אשר הם יסוגו חזרה אל תוך צללי הזמן.

אנו מזרימים את החיים חזרה אל הלבבות המשוריינים שלנו ומשחררים את העוצמה המקודשת של יכולת הבריאה שלנו. אולי המוחות שלנו שכחו את הדרכים הישנות, אבל הלב תמיד זוכר את הנתיב העתיק.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״

איננו מאמצים עוד אמונות של אחרים ולא את הדפוסים המצטברים של אמונות שעברו אלינו בירושה. אנו מחליטים בעצמנו, באמצעות הדהוד העולם האנרגטי שלנו ותחושה עמוקה של הרוח שנעה במניעים ובכוונות, של עצמנו ושל הסובבים אותנו.

ההיבטים האינטואיטיביים והמחשבתיים של העצמי נערכים ומתמזגים יחד כדי להאיר את הנתיב. אנו הופכים לרועים של עצמנו, מטפלים בלהקת המחשבות והרגשות האישית שלנו. קולקטיבית, אנו עוברים מבעד ללהבות הטיהור וסוללים את הדרך לכתיבת פרקים חדשים.

ככל שאנו מעמיקים אל תוך העצמי, אנו מפנים מקום לכניסת רמות גבוהות יותר של אור וחוכמה ולחיבור אליהן. בו בזמן, אנו הופכים מיומנים בשימוש ברצון החופשי שלנו, בעת שאנו נעים אל תוך הרצון האלוהי ושואלים את השאלה: ״כיצד אוכל להעניק שירות באופן הטוב ביותר?״

טרי מורהו

התרומה הקולקטיבית שלנו יכולה לבצע מהפך בכל הקשור לדרך הפעולה הישנה אשר נטלה חיים במקום לעודד את החיים. אם נוכל להתחיל לחשוב על עצמנו כעל חלק מכפר גלובלי ולדעת בלבנו שזרעי השינוי נזרעים על ידי השתתפות כל אחד מאיתנו וכולנו יחד, נוכל אז לחיות לאור עקרונות וערכים מקודשים ומשותפים.

ההרס והחורבן שכולנו עדים להם ברורים. דפוסי מזג אוויר קיצוניים, זיהום הפלנטה, העוני והרעב של עם אחד בעוד שעם אחר סובל ממגפת השמנה, וברחבי העולם האחים והאחיות שלנו צמאים ומתים ממחלות וממים מזוהמים, הכחדה של זנים רבים בשל הבחירות שלנו. זהו סימן ברור להיעדר המוסר והכבוד שלנו, כיוון שבשם הקידמה, הזזנו הצדה כל דבר שעמד בדרכנו.

המסע יכול להיות מדהים, אך העוני הרוחני הקולקטיבי שלנו ימנע מאיתנו לפעול על פי קוד מוסרי נעלה יותר ולאור ערכים מקודשים, אם לא נכיר בדרך הלב. אספקה שופעת של כל שאנו צריכים חיה בתוכנו, ממתינה רק שנפיל את קירות המגבלות שלנו ושנתגבר על הפחד מפני יכולת הבריאה המופלאה שלנו. אנו יכולים לחולל שינוי ואנו יכולים להיות השינוי, כיוון שאנו השינוי שממתין להתחולל.

טרי מורהועידן האחדות

רבים כל כך שמעו את הקריאה להיערך מחדש עם כל החלקים של עצמנו ולהזמין את המקודש חזרה אל חיינו, לחיות חיים בריאים ולקבל החלטות חכמות. זה הזמן שבו אנו חייבים לשים סוף לבלבול שלנו. אנו חייבים להפסיק להקטין את עצמנו. זה הזמן להפסיק להעמיד פנים שאנו מה שאחרים רוצים שנהיה ולהתחיל לחיות את המהות האותנטית שלנו.

דרושים אומץ ומשמעת כדי לממש את העצמי הרוחני בצורה, כמו גם לדבוק באמונה שאחרים לא דבקים בה, ללא קשר לסוג האמונה שאליה קרא לכם האלוהי. אך זה מה שאנו נמצאים כאן כדי לעשות, ואיננו יכולים לעשות זאת אם התגרשנו מעצמנו ברמה הבסיסית ביותר. היסודות שלנו חייבים להיות חזקים.

מבחינה היסטורית סגרנו את הלבבות שלנו ואפשרנו לצלקות שעל לבנו להעלות מוגלה. זהו סימן של המחלה הקולקטיבית שלנו, ואף על פי כן, כאשר אנו מזמנים את אהבת האלוהים ומאפשרים לעצמנו לראות את התמימות אלה של אלה, דבר מה מקודש ויפהפה מתרחש. כאב הירידה שלנו עולה והופך להתעלות המקודשת שלנו, ובאותם רגעים, אנו משתחררים ממאסר  הבגידה האישית שלנו שכפינו על עצמנו.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״

הנשמות האמיצות הן אלו שממשיכות להגיע לאחר טראומה. הנשמות האמיצות הן אלה שלבן עדיין פתוח. הנשמות האמיצות הן אלו שמבינות שבהיותן פגיעות הן מוצאות את כוחן, ואלה הן הנשמות האמיצות שיובילו אותנו אל מחוץ לצללים ויעזרו לנו למצוא את דרכנו חזרה לצד המואר של הווייתנו.

באמצעות האומץ אנו מוצאים את דרכנו חזרה למהות שלנו ובעזרת אומץ אנו מפסיקים את ההתנכרות ומתחברים חזרה לביטחון האותנטי שלנו.

כל אחד מאיתנו הוא בריאה ייחודית ויפהפייה של אלוהים. אם נוכל לכבד את עצמנו, את כל ההתנסויות שלנו ולא לנזוף בעצמנו בעודנו מהלכים בנתיבי הקרמה שלנו, אז לא נלך לאיבוד בפינות החשוכות של העולם הזה. נוכל לזכור שאנו עדיין מקודשים, גם כאשר אנו ״מפשלים״. נוכל להתמסר לאמתשאנו תמיד ראויים לאהבה.

טרי מורהו

זמן זה על כדור הארץ עוסק בהפיכתנו למאסטרים של המצב האנושי; הוא עוסק בשילוב ובהשלמה של מחזור ארוך. הוא עוסק באיחוד כל הניגודים שלנו לכדי הרמוניה. כולנו קרניים של אותו אור. אנו כאן כדי לטוות מחדש את כל הקרעים שהם הגורם לעצמיים המפוצלים הרבים שלנו ולרפא את כל הטראומות הרבות שחווינו.

כל היבטי העצמי שמעו את הקריאה. הם קמים וחוזרים הביתהלקבל ריפוילקבל אהבהלהיראות. להתחבר יחד בחוטי האורלטוות מארג משותף של הארה. עלינו לתבוע לעצמנו מחדש את כל ההיבטים שלנוהעולם זקוק לכך נואשות. הוא זקוק לכישורים הייחודיים שלנו, שקברנו בצללי השתיקה. עלינו להפסיק להעמיד פני קטנים ולהתחיל להיראות. אנו זוכים לסבוב במסילות העולמות הייחודיים אלה של אלה במשך זמן קצר כל כך; בואו נשאיר עקבות יפהפיות ונחגוג אלה את אלה.

טרי מורהו

בעת שאנו מתעלים מעל לדפוסי האמונה העצומים של הקולקטיב, אנו מתכווננים לתודעה הקוסמית ולהיבטים הרבים של הנשמה הייחודית שלנו. גבולות והגבלות נעלמים ומאפשרים לנשמה שלנו לברוא כוח מאוחד, באמצעותו יכולה להיוולד מציאות חדשה של אהבה, הרמוניה, איזון ושלום. במציאות הזאת, תודעת הנשמה שלנו מסוגלת להתרחב ולהתחבר מחדש לפוטנציאל המלא שלה.

אתם נקראים עתה לצעוד צעדים גדולים ואמיצים אל הלאידוע. להשאיר את העבר מאחור ולהחליט מהן העדיפויות שלכם. פחדים נסתרים ורגשות מודחקים עלולים עדיין לצוץ. היו חביבים, עדינים וחומלים כלפי עצמכם, אבל אל תאפשרו לספקות שלכם להרתיע אתכם או לכבול אתכם. שחררו אזורי נוחות ישנים. עכשיו הוא הזמן להרחיק לכת אל מעבר למכשולים ולאתגרים. החובה שלכם היא לזכור את הנשמה הזקנה והחכמה שלכם, לחשוף את האמת שלה ולפרוץ מבעד למה שממשיך לערפל את האור האלוהי הפנימי שלכם. נקטו בפעולה מתאימה. תרגלו משמעת רגשית ומנטלית ושאפו להפוך למאסטרים של העצמי שלכם. אל תפנו את גבכם אל העולם. התמודדו עמו פנים אל פנים ותצליחו לראות ולהבין עד כמה אתם מחוברים, ממוקדים ומלאים בתכלית.

קייט ספרקלי

האנרגיות של הירח החדש שחל היום מבקשות מאיתנו להעריך מחדש את האופן שבו אנו מאזנים את חיינו. זהו זמן שבו הכול מתגלה, הופך אותנו מודעים יותר לצורך לרפא ולשנות את חיינו. האנרגיות הנכנסות מציתות כל היבט של חיינו, את כל הקרמה שלנו, את כל הכאב הבלתי פתור שלנו ואת פצעי הנשמה העמוקים שנשאנו מזה עידנים. בו בזמן, חיוני שנרומם את רוחנו ושנכניס תחושת פלא, סקרנות וקסם אל תוך חיינו.

זהו רגע של פריצת דרך שבה אתם משחררים את דפוסי העבר שלכם ומוצאים דרך הוויה שונה. שוב אינכם יכולים להתעלם ואף לא להכחיש את הריפוי הדרוש ואת השינויים שצריכים להתחולל. הירח החדש מציע לכם הזדמנות לראות את חייכם דרך עיניים חדשות. לראות את הפוטנציאל האינסופי של נסים וקסם. הקדישו זמן בסוף השבוע הזה כדי לצעוד אל תוך החיבור המתמשך עם האלוהי על ידי שהייה בטבע. התעוררות ליופיו של כדור הארץ ולנסים של החיים על הפלנטה, תצית מחדש את האנרגיה וההשראה הדרושות לכם כדי לנוע קדימה.

קייט ספרקלי 

4.5.19

מאי 2019: זמן של הגשמה
קחו את הכוח שלכם בחזרה 

מאת: אלין

למאי 2019 יש פוטנציאל להביא רמות הגשמה אדירות אל חייכםחשבו על הדברים המדהימים השוכנים בתוככם שאתם רוצים להגשים, הם שם, בעבעו מידי פעם ותססו ועכשיו מסוגלים לעלות מעל לפני השטח בקלות ולסייע לכם להשיגם בהנאה, ללא מאמץ מיותר

חודש זה ממוזל ביותר ומשלב אמונה שלכם בעצמכם ואמון של אחרים בכם, וזהו כוח מפתח נהדר, גל אדיר ומחזק שיש לרכוב עליו.

זה הזמן לקחת את הכוח שלכם בחזרה. תמיד היתה בכם אסרטיביות במידה נכונה, תמיד ידעתם למה אתם מסוגלים, כמה מגיע לכם עוד, כמה רב המרחק בין מה שרציתם והיכן שאתם עכשיו

זהו זמן מופלא, עד יולי 2021 בעצם, להשלים את הפערים ולעלות על דרך שסללתם במחשבה שלכם, להשקיע באדם המופלא שאתם עומדים להיות. תמיד ידעתם שאתם מסוגלים ליותר, תמיד היה לכם אמון בעצמם אי שם מתחת לפני השטח, ידעתם שמשהו מופלא מחכה לכם. שאלתם שנים רבות היכן הוא, אז זהו, שהוא כאן, נוכח, זוהר ומחייך. כבר לא מחכה לכם, אלא שלכם.

הזדמנויות יופיעו, אנשים יגיעו משום מקום, היקום יעבוד במסווה מופלא שיראה לכם שהחודש שחיכיתם לו לצאת לדרך, נמצא כאן. יש סיוע קוסמי בהגשמת מטרות. שימו לב למיילים מאנשים חדשים, להצעות, למפגשים, למוזיקה עם מלל ספציפי המתנגן פתאוםהמכוון אליכם. ספרים ומאמרים ש״פתאום״ עיניכם מסתכלות עליהם. לא רק שהדרך פתוחה אלא שסימני הדרך ברורים, נהירים; חייכו וצעדו בביטחון אל השלב הבא

זהו הזמן שכל מה ששמתם בצד, תחזרו אליו ותגרמו לו לעבוד, משום שהאנרגיה מאפשרת, מעניקה בהירות, כוח, רפואה עצמית לנפש ולמחשבה. יש מעטה מחזק של תקשורת נכונה ביניכם לבין עצמכם, וביניכם עם היקום שמעניק לכם עתה כוחות נפש יחודיים לחיות את החיים שתמיד חלמתם עליהם

מאי (5) + 2019 = 8 ויש החודש סיכוי להגשמה כלכלית אדירה, שינוי בדרך שבה אתם מארגנים את השנתיים הקרובות. זה הזמן להגשים כלכלית את החלומות. אפשרו לאנרגיה להפעיל אתכם. אתם זוכרים שאתם בוראים של מציאות וכל מה שאחרים יכולים, גם אתם תמיד יכולתם. עכשיו אתם באמת יכולים והדרך פתוחה, השמים בהירים וכחולים, השמש מנצנצת

קחו נשימה עמוקה. הכול יתחיל עכשיו

בהצלחה אהובים!

(נכתב במקור בעברית).

אני צריך שתבינו, לא כולם חברים שלכם.

רק בגלל שהם עומדים לצדכם, לא אומר שהם רוצים את הטוב ביותר עבורכם.

רק בגלל שהם מחייכים אליכם, לא אומר שהם נאמנים מאחורי גבכם.

תבינו, מצבים אמיתיים חושפים אנשים מזוייפים.

כשיש מצב אמיתי, אתם תראו מי אדם אמיתי.

כשאתם מתקשים, אתם תראו מי נמצא שם בשבילכם.

אני חייב לדבר ישירות, לא כל מי שנמצא במעגל שלכם, נמצא שם בשבילכם.

לא כל מי שאתם מכנים בשם חבר, הוא בהכרח חבר.

אנשים מעמידים פנים היטב.

לפעמים אלה האנשים שצועדים אתכם, אבל לא תומכים בכם.

לפעמים אלה האנשים הקרובים אליכם ביותר, שבסתר מתחרים בכם.

רק כיוון שהם ״החברים הכי טובים שלכם״, אין משמעות הדבר שהם רוצים את הטוב ביותר עבורכם.

הקשיבו לי. אל תבלבלו בין משך החברות, לבין עוצמת החברות.

אל תאפשרו להיסטוריה להותיר אתכם בסבל.

רק בגלל שהם גדלו אתכם, לא אומר שהם רוצים לראות אתכם גדלים.

מה הטעם להיות בקשר עם אנשים שאינם בעדכם; מה הטעם באנשים שעומדים לצדכם, אבל לא ״שומרים על הגב שלכם״.

משום שאתם אמיתיים?

כיוון שאתם נאמנים?

זו לא נאמנות, זו טיפשות.

אל תאפשרו לנאמנות שלכם להפוך לעבדות.

קודם כל, תהיו נאמנים לעצמכם.

תהיו נאמנים לאנשים שמביאים לחייכם שלווה, לא בעיות.

תהיו נאמנים לאנשים שמביאים לחייכם חלומות, לא דרמה; מטרות, לא רכילות.

תהיו נאמנים למישהו שיתמוך בכם, כאשר אתם לא מסוגלים לתמוך בעצמכם.

תפסיקו להיות נאמנים לאנשים הלא נכונים.

אתם לא יכולים לשלוט בנאמנות של מישהו אחר.

לא משנה כמה טוב היחס שלכם אליהם, אין משמעות הדבר שהם יחזירו לכם יחס שווה.

לא משנה כמה הם חשובים לכם, אין משמעות הדבר שהם יעריכו אתכם במידה שווה.

לפעמים האנשים שאתם אוהבים יותר מכול, מתבררים כאנשים שבהם אסור לכם לבטוח יותר מכול.

אנשים מזוייפים תמיד יתנו לכם סיבות אמיתיות להתנתק מהם.

אני חושב שהגיע הזמן ״לחתוך״ את האנשים הללו מחייכם.

הקשיבו לי, אם האנשים שסביבכם לא רוצים שתנצחו, אם האנשים שסביבכם לא רוצים לראות את הגרסה הטובה ביותר שלכם, אם הם לא רוצים להביא לכם השראה ולמלא אתכם במוטיבציה, עצוב לי לומר לכם, אבל זה נכוןאין לכם מעגל, יש לכם כלוב

ולפעמים הדרך הטובה ביותר להוסיף לחייכם, היא לא להוסיף, אלא להחסיר.

אבל כמו שאני תמיד אומר, הכול מתחיל בכם

הגיע הזמן להתחיל.

מאת: טרנט שלטון

הטכנולוגיה יכולה להציע לנו הרבה כל כך ולקדם אותנו בדרכים שעדיין לא חלמנו עליהן כלל. אנו חייבים ללמוד ליישם אותה מתוך בגרות רגשית ופסיכולוגית ולכבד את החוקים האוניברסליים שקושרים את כל החיים יחד.

בעתיד יופיעו כמה טכנולוגיות מדהימות ואנו חייבים להיות בוגרים מספיק כדי להיות מסוגלים לבצע את ההבחנה בין טכנולוגיה שיכולה לסייע לבין טכנולוגיה שההשלכות שהיא יכולה להפיק יגבו מחיר גבוה מדי. אנו חייבים לשאול בעת הצורך: ״רק משום שאנו יכולים לברוא דבר מה, האם עלינו לעשות זאת?״ בעת שאנו צועדים בנתיבים מדעיים שהם הרסניים מבחינה אתית ומוסרית אנו חייבים לפקפק ולקרוא תגר.

אם נוכל להשתמש ביצירות ובטכנולוגיה שלנו באופן אחראי, נוכל להגשים דברים מדהימים. בשנים הבאות, יציפו את העולם המצאות ורעיונות הכוללים פתרונות נעלים לבעיות הקולקטיביות של העולם. הם מתוזמנים באופן אלוהי לטובת תיקון הנזק שנעשה. האם נאמץ אותם בשתי ידיים ונתבע לעצמנו את השיטות והטכנולוגיות שיכולות לתקן את חוסר האיזון שלנו? או האם נעמוד ללא מעש, כפי שעשינו בעבר בכל הקשור למכוניות המונעות במים, ונאפשר לתאוות הבצע של התאגידים לחסום הכול רק כדי לרפד את כיסיהם

השתיקה הופכת אותנו לחלק מהבעיה ואנו גם תורמים לבעיה באמצעות חוסר המעש שלנו. היינו כלואים מספיק זמן; אנו חייבים להפסיק לפקפק בדחפים ובקולות שלנו בעת שהם קוראים לנו. אנו חיים על פלנטה בעלת ״רצון חופשי״אף אחד לא יתערב ויתקן זאת עבורנוזו המסיבה שלנו.

כילדי האלוהים יש לנו אחריות אלוהית. אנו חייבים לתמוך אלה באלה ובבריאות הפלנטה וכל החיים המצויים עליה.

מאת: טרי מורהו, קטע מתוך סדרת ״עידן האחדות״.