השראה

השראה

מאנגלית: סמדר ברגמן

שילוב מערכת שתייםעשרה הצאקרות

מאת: סליה פן

יקירים, בזמן זה של ה-7:7, אנו מפצירים בכם להדליק נר ולמצוא רגע שקט כדי להיכנס פנימה ולהתחבר עם מערכת שתייםעשרה הצאקרות שלכם. התחילו בכך שתראו את עצמכם עומדים על הקרקע, רגליכם נעוצות בחוזקה באדמה. אפשרו לכדור הארץ לתמוך בכם ולהזין אתכם. התחברו לנקודת הכוכב של כדור הארץ, שהיא מקום שנמצא כמה מטרים מתחת לרגליכם, מקום שבו אתם מתחברים באופן אנרגטי לרשתות כדור הארץ. אז הניעו את מודעותכם לצאקרת הבסיס שלכם והרגישו בחיבור שלכם עם כל שאר הישויות הפיזיות שעל הפלנטה, בני המשפחה וקרוביכם, בין אם הם מממלכת בני האנוש, הצומח, בעלי החיים או המינרלים. אז המשיכו לצאקרת המין, הרגישו באשהאישית שלכם, ברגשות וביצירתיות שלכם. חגגו את היצירתיות שלכם ואת האנרגיות שלכם ואז עברו לצאקרת מקלעת השמש. הרגישו בחיבור שלכם עם האנרגיות המנטליות או השכליות של הפלנטה, והרגישו כי הוא טוב. זו רשת של תקשורת ורעיונות שמחברת את ההכרה הקולקטיבית האנושית להכרתנו.

אז הרימו את האנרגיות אל תוך צאקרת הלב. הרגישו בגלים של אהבה ללא תנאי בעת שאנרגיית הרוח שלמעלה מתחברת עם האנרגיה הפיזית שלמטה. הרגישו באנרגיות של קבלה, תקווה, שמחה, אמונה ואמון. נוחו באנרגיות נפלאות אלה והרגישו את עצמכם כחיבור לבבין שמיים וארץ.

כעת עברו לצאקרת הגרון שלכם. הרגישו בחיבור שלכם להדרכה ולעצמי הגבוה יותר שלכם בשעה שאתם מדברים את האמת שלכם וצועדים מתוך אמון. בצאקרת המצח, אפשרו לאנרגיות האינטואיטיביות והעלחושיות של העין השלישית לחבר אתכם ליכולות העלחושיות והתפיסתיות שלכם. אתם ילדי אור ~ ילדים קסומים! הפעילו את היכולות המנטליות הגבוהות יותר שלכם והרגישו בחירות ובשמחה שלכם.

כעת עברו לצאקרה השביעית שלכם, מעט מעל לראשכם. הרגישו בהתרחבות של האנרגיות כאן כאשר אתם נפתחים לרטטים גבוהים יותר של אנרגיות הכוכבים של סיריוס. זכרו שאנרגיות אלה זורמות אליכם מהמקור דרך המרכז הגלקטי ודרך סיריוס. הן הביטוי הגבוה ביותר של הרצון האלוהי הזמין עבורכם על הפלנטה הזאת בזמן הזה. הרגישו את עצמכם בוראים איזון במערכת שבע הצאקרות הנמוכות יותר, בשעה שאתם משלבים את האנרגיות. רק כאשר תרגישו מאוזנים ורגועים תוכלו להמשיך לשלב הבא. (אם אינכם יכולים להרגיש באיזון, עדיף לחכות לזמן אחר, אל תמשיכו אם אתם מרגישים לאמאוזנים, כיוון שהשלבים הבאים רק יגבירו את חוסר האיזון אם אינכם מקורקעים ומאוזנים.)

כעת התרוממו אל תוך הצאקרה השמינית שלכם, כמטר מעל לראשכם. הרגישו בחיבור שלכם להכרה הארכיטיפית הגבוהה יותר של הקולקטיב האנושי. זה מקום העוצמה, החלומות והתשוקות. אפשרו לעצמכם להתחבר רק לחלומות ולשאיפות הגבוהים ביותר שלכם, עבור עצמכם ועבור הפלנטה. מלאו צאקרה זו באור זהב בוהק וראו את עצמכם שולחים אור זה אל תוך ההכרה הקולקטיבית של המין האנושי, מסייעים להפוך אותו מהומו ספיאנס (המוגדר עלידי ההכרה הנמוכה יותר) להומו קריסטוס (המוגדר עלידי ההכרה הגבוהה יותר).

כעת עברו לצאקרה התשיעית, והרגישו בחיבור האנרגטי שלכם לפלנטה. אתם עובדי אור ושומרי הרשתות הפלנטריות. אפשרו לעצמכם לחזק את רשתות הקריסטל עלידי כך שתשלחו אהבה ללא תנאי ושמחה אל הפלנטה. זו בריאה יפהפייה ונפלאה. הפכו זאת למסר שלכם, אישור של פליאתכם ושמחתכם על שאתם לוקחים חלק בבריאה המכונה כדור הארץ בזמן קסום זה!

כאשר תנועו אל תוך הצאקרה העשירית אתם תפתחו את העצמי הסולרי הגבוה יותר שלכם ותכנסו אל תוך הנוכחות האוהבת של המאסטרים הנעלים וממלכת האור של המלאכים. הרגישו באהבה ובתמיכה שמגיעות אליכם מהממדים הגבוהים יותר. היפתחו לידע שגם לכם מקום בין ישויות אלה בעת שאתם מתחברים לאור הזוהר של הצאקרה העשירית שלכם. נועו גבוה אף יותר, היפתחו לצאקרה האחתעשרה. היא מאירה את המורשת הגלקטית שלכם. אתם זרעי כוכבים, ומהות הנשמה שלכם נמצאת כאן בינות הכוכבים. הרגישו בשמחה ובאהבה ששייכות לילדי הגלקסיה, בשעה שהם עסוקים במשימות הבריאה וההגשמה העצמית שלהם מטעם אנרגיית המקור האלוהי.

ולבסוף, כאשר אתם נכנסים לצאקרה השתייםעשרה, הרגישו את עצמכם נעים אל תוך האנרגיה המבורכת של המקור האלוהי. אתם נכנסים למקום של אחדות אלוהית. אתם אחד עם כלהיש. נוחו בנקודה זו. אפשרו לאנרגיות למלא את ישותכם. אתם נמצאים בתוך לב האור. אתם האור. אתם בבית. אתם ~ אתם. זו מהותכם. (וכאשר אתם נחים כאן באור זוהר ובוהק זה, אפשרו לתודעה שלכם לגעת לרגע במסתורין האלוהי של כל הקיום בצאקרה השלושעשרה.)

עכשיו, כאשר אתם שבים, אפשרו לעצמכם לנוע לאט חזרה דרך הצאקרות, מהשתייםעשרה, לאחתעשרה, לעשירית, לתשיעית, לשמינית, לשביעית ואז נועו מטה דרך הגוף חזרה אל כדור הארץ ואל תוך נקודת הכוכב, כדי לקרקע את עצמכם. ודאו שאתם מקורקעים לגמרי ובחזרה בתוך גופכם לפני שאתם ממשיכים בפעילות אחרת כלשהי.

כעת אתם אמורים להיות מופעלים ובאיזון!

לראות את היופי כדי לברוא את היופי

יקירים, בשעה שאתם במצב זה של חסד ואיזון אלוהיים, ראו את הפלנטה ואת אנשיה כמתנה של חסד אלוהי. ראו את כדור הארץ באהבה ובשמחה.

הגיע הזמן לשחרר את האשליה הסופית שכדור הארץ צריך להיות מקום של סבל וכאב. אין זה נכון! אבל השינוי תלוי בכם ~ כיוון שכפי שאתם יודעים, המקום שבו תמקדו את האנרגיה שלכם הוא שיהפוך למציאות שלכם.

לכן, אם אתם רואים פלנטה פצועה על סף השמדה, זה מה שתבראו. אם אתם רואים את הטרנספורמציות כעונש בגין חטאים ומעשים רעים, אזי אתם תבראו סבל ופחד.

אבל, אם אתם רואים את מתנת חסד האלוהים בכל הדברים, זה מה שתבראו. זהכדור הארץ החדשוהוא מבוסס על הודייה, אהבה, קבלה ויופי. כן, ראו את היופי של ישותכם ושל ישות האחרים, וכך יהיה!

       

איך תדעו מתי זו האינטואיציה שלכם שמתקשרת“?

מאת שריל ריצארדסון

ראשית, מהי אינטואיציה? הנה כמה מהתשובות השכיחות יותר. אינטואיציה היא:

 • כלי לתובנה מהירה ומוכנה.
 • יכולת מנטלית טבעית.
 • חוש שישי, שיש לכולנו.
 • תחושת בטן.
 • מרכיב מהותי בתהליך היצירתי.
 • התראה המורגשת כדגדוג בעמוד השדרה.
 • מרכיב התהליך קבלת החלטות ופתירת בעיות.
 • ידיעה פנימית עמוקה.
 • צורה של הדרכה וחכמה מאלוהים.

האינטואיציה לובשת צורות רבות. היא מתקשרת בדרכים שונות עם כל אחד מאתנו. הנה כמה מהדרכים באמצעותן האינטואיציה שלנו מתקשרת אתנו.

קול פנימי ~ אנשים רבים מדווחים עלקול פנימי, שקט ודומם“. האינטואיציה שלכם תמיד תתקשר אתכם באופן אוהב ורחום ששונה באופן מורגש מהפטפוט הפנימי הרגיל שלכם.

חלומות ~ אתם יכולים לקבל שפע של הדרכה כאשר אתם לומדים לבקש תובנה אינטואיטיבית באמצעות החלומות שלכם.

רגשות ~ מידע אינטואיטיבי מגיע לעתים קרובות באמצעות התחושות או הרגשות שלכם. אולי פשוטתרגישו הרגשה טובהבנוגע לפעולה מסוימת. או אתם עשויים לחוות תחושה של חוסר אמון כלפי  אדם או מצב.

תחושות פיזיות ~ היפנים מכנים את האינטואיציה בשםאמנות הבטן“. אנו קוראים לתחושות הללותחושת בטן“. אתם עשויים לגלות שהגוף שלכם כבד אם החלטה שקיבלתם אינה נכונה. הגוף שלכם עשוי להצטמרר אם זה הנתיב הנכון עבורכם.

ידיעה מיידית ~ אתם עשויים לקבל הבזק של הבנה, המכונה לעתים אפקטאוריקה” [“מצאתי“].

סמלים ~ לעתים קרובות האינטואיציה מגיעה אלינו בצורת דימויים סמליים. נאמר לעתים קרובות שתמונה שווה אלף מילים“. אתם עשויים לקבל דימוי סמלי של דרך חתחתים אם אתם בוחרים בנתיב אלף“. ואם אתם בוחרים בנתיב החלופי, בנתיב בית“, אתם עשויים לראות בעיני רוחכם נתיב סלול וברור.

צירופי מקרים וסנכרון ~ נאמר שצירופי המקרים הם דרכו של אלוהים להישאר אנונימי. כאשר אתם חווים סנכרון תכוף אתם תדעו שהאינטואיציה שלכם הובילה אתם בנתיב הנכון.

השאלה שאני נשאלת לעתים קרובות ביותר היא: “איך אדע אם זו האינטואיציה שלי ולא פחד או משאלת לב?” קשה לענות על שאלה זו משום שמדובר בהיכרות עם עצמכם. רובנו חשים פחד כאשר אנו מנסים משהו חדש, כיוון שזה מוציא אותנו מאזור הנוחות שלנו. לחילופין, לרובנו תפיסה של חיים אידיאליים שאותם היינו רוצים לחוות והאינטואיציה שלנו יכולה לעזור ולהדריך אותנו לשם. אבל איך נדע שזו לא רקחשיבה אופטימית בסגנון פוליאנה“? הנה כמה קווים מנחים שיעזרו לכם לבטוח באינטואיציה שלכם:

 • אם המסר מכיל מחשבות של תקווה, אהבה, עידוד, חכמה, כוח ונחמה, זו האינטואיציה שלכם שמדברת.
 • אם אתם מרגישים תחושה של שלווה שאופפת אתכם כאשר אתם מהרהרים בשאלה מהי הפעולה הנכונה שיש לנקוט. אתם עשויים עדיין להרגיש מתוחים כשאתם חושבים על נקיטת אותה פעולה, אבל אתם תרגישו שהיא הפעולה הנכונה בכל זאת.
 • אתם מרגישים נרגשים ולהוטים באופן עקבי לגבי דברמה למשך תקופת זמן. דבר זה מהווה בדרך כלל דחיפה מהאינטואיציה שלכם לפנות בכיוון זה.
 • הלכתם בעקבות ההדרכה שלכם וצעדתם כמה צעדים קטנים לכיוון המטרה שלכם ואתם מגלים שההזדמנויות מתחילות להיפתח בפניכם. אתם בנתיב הנכון!
 • אתם נמשכים לספר או שומעים במקרה שיחה ודומה שהמילים מכוונות ישירות אליכם בתשובה לבקשתכם להדרכה.
 • אתם מתחילים להרגיש אסירי תודה או לאמץ גישה של הערכה לחייכם אףעלפי שאתם עשויים לחוות זמנים קשים. זו האינטואיציה שלכם שמדברת.
 • תובנה שנכנסת במהירות לראשכם לאחר תפילה או בקשה להדרכה היא בדרך כלל הנתיב הנכון שיש ללכת בו.

אינטואיציה היא מקור עשיר לרכישת ידע לגבי עצמכם והעולם שסביבכם. היא יכולה לספק לכם הדרכה מעמיקה שמאפשרת לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בשביל עצמכם. כאשר אתם מקשיבים לאינטואיציה ופועלים עלפי חכמתה, היא תוביל אתכם לחיים מלאים בשפע, הצלחה ואפשרויות בלתי מוגבלות. אני מאמינה שהאינטואיציה היא החיבור שלכם לנשמה, כלי של אלוהים (או של היקום, אם תעדיפו) לתקשר אתכם. כאשר אתם מבקשים מהאינטואיציה שלכם עזרה או תובנה, אתם מתחברים לרוח שלכם ומבקשים את הדרכתה החכמה.

בימי קדם ניצבה לה עיר משגשגת באמצע מישור גדול ורחב ידיים. קיץ אחד, בשעה שאנשי העיר היו עסוקים בשגשוגם, קבצנית זקנה וזרה הגיעה לשערי העיר, נושאת עמה 12 ספרים גדולים, אותם הציעה למכירה. היא אמרה שהספרים מכילים את כל הידע ואת כל החכמה של העולם, ושהיא תמכור את כל הספרים לאנשי העיר בתמורה לשק זהב אחד.

אנשי העיר חשבו שזהו רעיון מגוחך ביותר. הם אמרו לה שהיא אינה יודעת מהו ערכו האמיתי של הזהב ושעליה להסתלק. היא הסכימה לעשות זאת, אך תחילה היא אמרה שתשמיד מחצית מכמות הספרים. היא הקימה מדורה קטנה, שרפה שישה ספרים של כל הידע וכל החכמה של העולם למול עיניהם של אנשי העיר, והלכה לה לדרכה.

בקיץ הבא שוב הופיעה הזקנה בשערי העיר. “שוב את“, אמרו אנשי העיר. “מה עם עסקי הידע והחכמה?”

שישה ספרים נותרו“, אמרה הזקנה. “רק שישה. מחצית מכל הידע והחכמה של העולם. שוב אני מציעה למכור לכם את הספרים“.

כן?” גיחכו אנשי העיר.

רק שהמחיר השתנה“.

זה לא מפתיע“.

שני שקי זהב“.

מה?”

שני שקי זהב בתמורה לספרים שנותרו המכילים מחצית מכל הידע והחכמה של העולם. לשיקולכם“.

לא נראה לנו שיש לך הרבה ידע וחכמה או שהיית מבינה שאינך יכולה לבקש מחיר מופקע אף יותר“.

האם אתם רוצים בהם או לא?”

לא“.

טוב. אבקש מכם מעט עצים“. הזקנה הקימה מדורה קטנה ושרפה שלושה ספרים נוספים למול עיני אנשי העיר והלכה לה לדרכה.

בקיץ הבא שוב הופיעה הזקנה בשערי העיר.

הקדמת השנה“, אמרו אנשי העיר.

היה לי פחות לסחוב“, היא הסבירה, מראה להם את שלושת הספרים שנותרו. “רבע מכל הידע והחכמה של העולם. האם אתם מעונינים בהם?”

מה המחיר?”

ארבעה שקי זהב“.

את משוגעת לגמרי, זקנה. חוץ מזה, הכלכלה שלנו אינה כפי שהייתה. שקי זהב הם פשוט בלתי אפשריים“.

מעט עצים בבקשה“.

חכי רגע“, אמרו אנשי העיר. “זה לא מועיל לאף אחד. חשבנו על זה והחלטנו להקים ועדה שתבחן את הספרים. תני לנו לעיין בהם למשך כמה חודשים, וכאשר תשובי בשנה הבאה, אולי נוכל לתת לך הצעה הוגנת. אבל אנחנו לא מדברים כאן על שקי זהב“.

הזקנה הנידה בראשה. “לא“, היא אמרה. “הביאו לי עצים“.

זה יעלה לך“.

טוב, לא חשוב“, היא אמרה. “הספרים יבערו בעצמם“. היא קרעה שני ספרים לפיסות והבעירה אותם בקלות. אחרכך הלכה לה לדרכה.

באביב היא שבה. “רק ספר אחד נותר“, היא אמרה. הניחה אותו על הקרקע למולה. “לכן הצלחתי לסחוב עצים משלי“.

מה המחיר?” שאלו אנשי העיר.

“16 שקי זהב“.

התקציב מאפשר לנו רק שמונה“.

לשיקולכם“.

אנשי העיר התכנסו ושבו לאחר מחצית השעה. “16 שקים הם כל שנותר לנו“, התחננו. “הזמנים קשים. את חייבת להשאיר לנו משהו“.

הזקנה רק זימרה לעצמה בעת שהחלה להבעיר את האש.

בסדר!” זעקו לבסוף אנשי העיר, פתחו את השערים והוציאו שתי עגלות משוכות עלידי שוורים העמוסות בשמונה שקי זהב כל אחת. “כדאי שהספר יהיה שווה את זה“.

תודה. הוא שווה. הייתם צריכים לקרוא את שאר הספרים“, אמרה הזקנה.

היא הובילה את העגלות והותירה את אנשי העיר לשרוד כמיטב יכולתם עם החלק ה-12 שנותר מכל הידע והחכמה שהיו בעולם.

תורגם ועובד מתוך ספרו של דאגלס אדמאס Last Chance to See.

מה זה כבר ישנה?

מאת: מייקל גוספסון

בין אם אתם מוכנים לכך או לא, יום אחד הכל יסתיים.

לא יהיו עוד זריחות, דקות, שעות או ימים. כל הדברים שאספתם, בין אם חשובים או נשכחים, יעברו למישהו אחר.

העושר, התהילה והעוצמה הזמנית שלכם יהפכו ללא רלוונטיים. לא ישנה מה היה לכם ומה לא.

הטינות, הכעסים, התסכולים והקנאה שלכם יגיעו סוףסוף אל קצם. וכך גם התקוות, השאיפות והתכניות שלכם.

הניצחונות וההפסדים שפעם נראו כה חשובים יתפוגגו וייעלמו.

לא ישנה מהיכן באתם או באיזו שכונה התגוררתם בסוף חייכם.

לא ישנה אם הייתם יפים או מבריקים. אפילו המגדר וצבע העור שלכם לא יהיו רלוונטיים.

אז מה ישנה? כיצד יימדד ערך ימיכם?

מה שישנה הוא לא מה שקניתם אלא מה שבניתם, לא מה שקיבלתם אלא מה שנתתם.

מה שישנה היא לא ההצלחה שלכם, אלא המשמעות שלכם.

מה שישנה הוא לא מה שלמדתם אלא מה שלימדתם.

מה שישנה היא כל פעולה של יושרה, חמלה, אומץ או הקרבה שהעשירה, העצימה ועודדה אחרים לנהוג כמותכם.

מה שישנה היא לא היכולת שלכם, אלא האופי שלכם.

מה שישנה הוא לא כמה אנשים הכרתם, אלא כמה ירגישו תחושת אובדן עמוקה לאחר שתלכו.

מה שישנה הוא לא הזיכרונות שלכם, אלא הזיכרונות של אלה שאהבו אתכם.

מה שישנה הוא לא כמה זמן יזכרו אתכם, אלא מי יזכור אתכם ובשל מה.

חיים בעלי ערך אינם מתרחשים במקרה. אין הם עניין של נסיבות, אלא של בחירה.

בחרו לחיות חיים בעלי ערך.

לאחר זמןמה

מאת: חורחה לואיס בורחס

לאחר זמןמה את למדה

את ההבדל הדק שבין לשלב ידיים ולכבול נשמה.

ואת למדה שאהבה אין משמעותה הישענות,

שחברה אין משמעותה תמיד ביטחון.

ואת מתחילה ללמוד שנשיקות אינן חוזה,

ומתנות אינן הבטחות.

ואת מתחילה לקבל את תבוסותיך,

בראש נישא ובעיניים נשואות קדימה,

בחן נשי ולא באבל של ילדה.

ואת למדה לבנות את נתיביך על היום הזה,

כיוון שקרקע המחר אינה בטוחה לתכניות,

ולעתיד יש נטייה לשנות כיוון.

לאחר זמןמה את למדה,

שאפילו אור השמש שורף אם תשהי בו זמן רב מדי.

ולכן את זורעת את גנך,

ומקשטת את נשמתך,

במקום לחכות שמישהו אחר יביא לך פרחים.

ואת למדה שאת באמת יכולה לשאת,

שאת באמת חזקה,

שאת באמת בעלת ערך.

ואת למדה

ואת למדה

עם כל פרידה, את למדה….

***

פורסם בעבר באתר הישן.

שלושת הנתיבים

לפני זמן רב מאוד, היו שלושה חברים שנשבעו לטפס על הר בעל פסגה מושלגת, כדי שיוכלו לשבת לרגליו של המאסטר שחי שם וללמוד מחכמתו.

הם יצאו לדרך יחדיו, כשהגיעו למרגלות ההר, נתקלו בשלושה נתיבים נפרדים, שכולם הובילו אל פסגת ההר ואל מקום מגוריו של המאסטר.

הנתיב הראשון הוביל הישר אל פסגת ההר. הייתה זו הדרך הקצרה ביותר, אך המסוכנת והתלולה ביותר. הנתיב השני התפתל סביב ההר והקניונים הצרים שלו. הנתיב השלישי הקיף את ההר כולו, סובב אותו בעדינות במעלה הצוקים ועד לפסגה.

לאחר דין ודברים ארוך בין החברים, בשאלה איזה הוא הנתיב הנכון, הוחלט שכל אחד מהם ילך בנתיב אחר, מכיוון שלא הצליחו להגיע הסכמה.

לאחר שבעה ימים, הגיע החבר שבחר בנתיב הקצר ביותר תשוש וחבול, פצעיו שותתים דם וישב לרגלי המאסטר והמתין בדממה לחבריו.

לאחר שבעה שבועות, הגיע החבר השני, שבחר בנתיב המתפתל סביב הקניונים הצרים. הוא הגיע עייף ומבולבל, מתוח מהמסע והתיישב גם הוא לרגליו של המאסטר והמתין לבואו של החבר שבחר בנתיב שסבב את ההר כולו.

לאחר שבעה חודשים הגיע החבר האחרון, מלא באור ובשלווה פנימית. וגם הוא תפס את מקומו לרגלי המאסטר. שני חבריו רגזו על שסבלו כל כך ועל שהמתינו לו זמן ארוך כל כך, בשעה שהמסע שלו היה קל ומהנה.

ושוב הם התווכחו איזה נתיב הוא הנתיב הנכון והדרך לחכמתו של המאסטר, וכל אחד מהם פנה אל המאסטר כדי שילמדו את האמת.

והמאסטר שאל את החבר הראשון מה למד מהמסע בנתיב שבחר. והחבר שסבל יותר מכולם השיב: “למדתי שהחיים יכולים להיות קצרים וקשים מאוד. כשלתי ונפלתי הרבה וספגתי פציעות רבות, ובעבור כל צעד אחד שצעדתי קדימה, שילמתי מחיר של שני צעדים. מאסטר, האם בחרתי בנתיב בנכון?”

והמאסטר ענה מבעד לדמעות של חמלה: “כן, בני האהוב, בחרת בנתיב הנכון!”

אז שאל המאסטר את החבר השני מה למד ממסעו. והחבר שהגיע טרוד ומבולבל השיב: “למדתי שלא ניתן לצפות את נתיב החיים, ושלא תמיד הוא יוביל אותך בכיוון שאתה רוצה. היו זמנים שבהם חשבתי שאני יודע את הדרך, אך גיליתי שהנתיב השתנה והוביל אותי הלאה מחוויה לחוויה, עד אשר מצאתי את עצמי עומד בנוכחותך. מאסטר, האם בחרתי בנתיב הנכון כדי לבוא אליך?”

והמאסטר ענה בקול מלא הבנה: “כן, בני האהוב, בחרת בנתיב הנכון!”

והמאסטר שאל את החבר השלישי מה למד ממסעו. והחבר השלישי שהיה שליו ושמח ענה: “למדתי שאם אתה צועד בחיים עם סבלנות כבתלווייתך, המסע אינו הופך לנטל אלא לפלא. הנתיב ישר והטיפוס אינו קשה כאשר האהבה מאירה את דרכך. מאסטר, האם בחרתי בנתיב הנכון אליך?”

והמאסטר ענה בחיוך של אהבה: “כן, בני האהוב, בחרת בנתיב הנכון!”

וכל השלושה הרכינו ראשם ביראת כבוד, שכן הבינו סוףסוף את האמת הנצחית.

(תורגם מהרשת, מקור לא ידוע)

לנוכח האנרגיות שמשפיעות על כדור הארץ, מערכות יחסים נבחנות כעת תחת המיקרוסקופ. רבים חווים זעזוע וטלטול בעת שהטיהור והניקוי ממשיכים. בזמן הזה, אף אבן לא נותרת על משכבה. הכעס ההיסטורי שלנו אלה כלפי אלה והתפקידים שמילאנו עיצבו את הנוף הנוכחי שלנו כחברה, גרמו לרבים, משני המינים, להתייחס אלה לאלה מתוך נטיות פסיביותאגריסיביות.

האנרגיה הנשית האלוהית, בשלב הזה בהתפתחות שלה, בעת שהיא נקראת לצעוד קדימה ולתבוע לעצמה את הביטוי הגבוה ביותר שלה, עשויה בהחלט להיקרא ולסייע לבן זוגה הגברי להירפא. היא עשויה להיקרא להחזיק במרחב כדי האנרגיה הגברית הפצועה תוכל להירפא מהפצעים של אם הצללים ומהטינה שהיא עלולה לשאת עדיין, שמוקרנת אל כל נשות העולם.

כאשר האנרגיה הגברית והגברים נאבקים להיכנס אל תוך לבם ולהסיר את שריונם, אנו, כנושאות ההזנה, נקראות להחזיק במרחב בעודם לומדים כיצד לשחרר את עצמם מדרך הפעולה הקדומה הזו, לתבוע לעצמם מחדש את המהות האמיתית שלהם ולצעוד אל תוך האהבה. זוהי טריטוריה חדשה עבורם ולפעמים הם מתקשים להוליד את הטבע המהותי שלהם ולאפשר לקדושת הפגיעות שלהם לזרום. לא נכון שהם אינם מוכנים לעשות זאת, אך תכופות הם לא יודעים כיצד לשחרר את עצמם מההיבטים הלאמודעים של המספק והמגן, של השליטה והפיקוח.

אנו אוחזות בידינו את חסד האם האלוהית. אנו יכולות לסייע להם על ידי כך שנבוא ונתמוך בבניית ערך עצמי בריא, בעת שהם מרפאים את הרעל של הפצעים העתיקים הללו, כך שניתן יהיה להשיב פעם נוספת את הקדושה והכבוד. אנו יכולות להחזיק בסבלנות ביד אחת, בעודנו משמרות ומקיימות עדיין גבולות בריאים עבור עצמנו ועבורם ביד השניה.

האנרגיה הגברית נקראית, קולקטיבית, להתחיל להתייחס לנשים מתוך כבוד רב יותר, והאנרגיה הנשית נקראת להפסיק להאשים ולבייש ולסייע לגברים לקום מאפר נטיות ההרס העצמי שלהם. תוקפנות, כוחניות, תחרותיות ותחושת נעלות הן דרך העולם הישן ותגובות צ׳אקרת הבסיס. אנו יכולים לסייע אלה לאלה להתעלות, לגשר על הפער הקדוש שבין התגובות הבריאות והלאבריאות שלנו וללמוד קולקטיבית לבטוח בעמיתים שלנו.

דרוש אומץ אמיתי כדי לבחון את עצמנו לאור האמת והכנות. רק האמיצים צועדים בנתיב ואנו העושים זאת חייבים לזכור שכולנו מתאמצים להיראות לעתים באופן אותנטי, כאשר אנו בורחים עדיין מתוכנות ומפצעים היסטוריים. אך אנו יכולים להיות ברכה ולחנך מחדש אלה את אלה בעת שאנו לוקחים אחריות לחלק שלנו בסיפורים שלהם ושלנו. אנו יכולים לבוא אלה אל אלה עם יושרה המובילה את הצעדה, כיוון שבלעדיה אין לכך כל משמעות.

הגיע הזמן לכפר קולקטיבית על העוולות שעשינו אלה לאלה במשך הזמן. הגיע הזמן לאפשר אלה לאלה, בחמלה, למעוד בשעה שאנו זוכרים שאנו עדיין לומדים דרך הוויה חדשה לגמרי בעודנו עושים את דרכנו חזרה אל השלמות.

כאשר אנו מתעוררים יחד, אנו יכולים לחגוג קולקטיבית אלה את אלה פעם נוספת. אנו יכולים להתכוונן לצורה מקודשת ועמוקה יותר של קשר הדדי ואחדות שמקודדת בעצמותינו. כל אלה רק ישנים בתוכנו וממתינים להתעורר.

טרי מורהו, קטע מתוך ״The Only Way Is In״, מתוך סדרת ״עידן האחדות״

אנו חייבים להתחיל לחוש בנוח כקולקטיב להעניק תוקף להתנסויות האנושיות הכואבות שלנו. טעות גדולה היא לעקוף את החומר הרגשי שלנו; אם לא נעניק לו תוקף, נרקב בתוכו. אימא אדמה מראה לנו הזנחה זו עתה בזמן אמיתי. היא משקפת לנו את הנזק שאנו עושים, הן לה והן לנוף הפנימי שלנו.

איננו יכולים לדלג מעל לשיעורים וגם לא מעל לכאב או לטראומות. אנו חייבים להיות מציאותיים ולהתמודד עם חוסר הנוחות שהכנות גורמת לאשליות שלנו. קיימת הבחנה עצומה בין האגו שעדיין לא נרפא לבין האגו שנרפא. והגיע הזמן שנהיה ברורים לגבי הקולות השונים שפועלים בתוכנו. אלוהים לא עשה/עשתה טעות בתכנון שלו/שלה; אנו פשוט למדנו קולקטיבית לתכנת את עצמנו לא נכון.

הפעילות החיצונית והפעילות הפנימית שלנו חייבות להתחיל להיות דומות זו לזו. אחרת לא נהיה מסוגלים לקיים תהודה גבוהה יותר או להחזיק בה. איננו יכולים להסתתר באנרגיה זו, כיוון שכאשר קיימת דיסהרמוניה, הוא הופכת ברורה ביותר. זהו זמנה של הנשמה להיוולד לצורה. זוהי הקריאה שלנו לתודעה. כאשר אנו מתמודדים עם שורש הבעיה ומרפאים את הבעיות הבסיסיות העמוקות ביותר, אנו יכולים אז לחולל שינוי אמיתי ונצחי.

טרי מורהו, קטע מתוך סדרת ״עידן האחדות״

כה רבים מאיתנו מפחדים להתחבר לחלוטין לעוצמה האמיתית שלנו, מפחדים ממה שהדבר עלול לחייבמפחדים שייתכן ויהיה עלינו לחולל שינויים מסויימים בחיינומפחדים שאנשים אחרים סביבנו יחושו מאויימים או לא יבינו את מהותנומפחדים להיות לבד.

סיבי הרדיפה תמיד יושבים בדממה על כנפי כל טרנספורמציה חדשה שאנו עומדים להגשים עבור עצמנו, הם תמיד שם, ממתינים.

תודה לאל שהם שם, כיוון שהדבר מביא אומץ לפחד וכוח לפגיעות שלנו. כל התרחבות תודעה מחזקת את היכולות שלנו להתמודד עם התנגדותכל התרחבות חושפת עוד איכויות וכשרונות המאפשרים לנו להתרחב ולהפוך שלמים יותר מכפי שהיינו קודם לכן.

עמוק בתוככם שוכנות אבני חן יפהפיות הממתינות לצאתממתינות לראות אור יוםממתינות להתמלא באור. מעבר לחומות הלב המוגן הן שוכנות, ממתינות לטרנספורמציה שלהן. ממתינות להתגשם, ממתינות להישמע וממתינות לכָּבוֹד.

עם הלב בידו, העצמי המקודש שלכם ממתין להזמנה שלכם להופיע, לפעול וצעוד בנתיב השחרור שלכם.

טרי מורהו

העולם משקף את האופן שבו אנו מרגישים לגבי עצמנו. לא ניתן עוד להכחיש את ההזנחה ואת הדרך שבה קיימנו אינטראקציה עם הטבע, הן ברורות מדי. הן משקפות חזרה אלינו את פצעינו בלבוש צורה. הצלקות שלנו חקוקות עתה בנוף הארץ. הצלקות שלה הן מעשה ידינו.

אנו מקבלים אזהרות על כך שאנו חייבים לשנות את דרכינו ולקרוא תגר על המחזורים הנצחיים של הבחירות ההרסניות שלנו. אין לנו כבוד לאימא אדמה והיא מציבה עתה את הגבולות. פעלנו על פי ערכים ועקרונות המשרתים אותנו, שהרחיקו אותנו ממערכת יחסים מזינה, של שיתוף פעולה, עם הסביבה.

רבים כל כך מאיתנו איבדו את מערכת היחסים עם העולם הטבעיהתעלמנו מהטבע ובתהליך זה שכחנו את החיבור שלנו עמו ואת הקשר שלנו אליו. חוסר הבגרות שלנו הוא הרסני; אנו נמצאים במלחמה, אך לא אלה עם אלה, אנו במלחמה עם עצמנו.

הזנחה היא אחת מהטראומות הגרועות ביותר, עלולה להותיר אחריה השלכות עצומות. הזנחנו את האינטליגנציה הרגשית שלנו, ובתהליך זה, פספסנו את החוכמה הרוחנית שלנו המנסה ללמד אותנו באמצעות כאבנו. שכחנו כיצד לכבד ואפשרנו מערכת יחסים חדצדדית עם הפלנטה היפהפייה הזאת. הנוף הרגשי שלנו מנסה ללמד אותנו, כדי שנוכל להשיג לא רק הארה, אלא גם כדי שנוכל לחיות חיים בריאים ומאושרים. בואו נאהב את כל ההיבטים של עצמנו ונוציא את עצמנו לחופשי. בואו נתקן את הטעויות שלנו ונסייע לה להירפא.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״.

היקום מוחזק יחד על ידי רטטים ייחודיים של מיתרי אור מקודשים.

כאשר אנו פורטים על מיתר אנרגיה אחד, הצליל מהדהד בכל רחבי הזמן והמרחב, בכל הכיוונים, כאדוות על פני המים כאן על כדור הארץ.

אנו תמיד מטביעים את חותמנו על העולם שסביבנו.

כאשר אנו בוכים, העולם בוכה.

כאשר אנו צוחקים, העולם צוחק.

כאשר אנו נרפאים, העולם נרפא.

לא המרחק ולא הזמן יוכלו להסתיר מעינינו אמיתות אלה.

אין זה משנה כיצד אנו, כפרטים, בוחרים לחוות את עצמנו, כולנו מחוברים יחד על ידי אור מקודש זה.

אנו חלק מפעימה אחתאהבה אחתחוק אחדאנו אחד.

טרי מורהו

הגופים שלנו משתנים ואנחנו חווים שחרור קיצוני כדי שאור רב יותר יוכל להיכנס לתאים שלנו, ולדנ״א שהיה בעבר רדום, או כדי שמה שהמדענים מאמינים שהוא דנ״אזבל יוכל לעבור הפעלה. בשעה שהחותמים הקרמתיים הישנים שלנו מתכלים באמצעות להבות האלכימיה המקודשות, אור נעלה יותר מסוגל להיכנס בשל הלהבות המטהרות הללו. זסערה לא קטנה מתחוללת בעת שהאנרגיות החדשות הללו נכנסות וחודרות.

כולנו חשים בשינויים המעודנים הרבים שמתרחשים סביבנו ובתוך גופנו והדבר ימשיך להתרחש, כדי שהאנרגיה שלנו תקבל את ההזדמנות והזמן להסתגל לתדרים החדשים שמשודרים אלינו, מסייעים לנו לא רק לנקות את החסימות הישנות, אלא לשלב את הקרניים החדשות שמכילות דפוסים חדשים.

רבים מרגישים את פצעי המאבק המתלווים לתהליך זה ומרגישים עייפים ותשושים ביותר. ככל שהתדר עולה, נתקשה אולי לראות את התועלת ולהבחין שחלה כלל התקדמות.

כולנו חווים ניקוי וסילוק של רעלים ופסולת רגשית שהצטברו לאט במשך תקופות חיים רבות. התפרצויות סולריות ימשיכו להשתחרר, יחזקו ויעזרו לנו לשדרג את הדנ״א שלנו, יזיזו את התדר והרטט שלנו.

רגישויות יתר, זרמים חשמליים ו״זמזומים״ בגוף, רגישות מוגברת לצליל ולאנרגיה, התכווצויות שרירים וגלי חום שקשורים לשחרור אנרגיית הקונדליני הנעה בגוף, הפרעות בשינה וצורך ברוגע ובדממה רבים יותר; סחרחורת, תסמינים דמויישפעת לא מוסברים, תחושת תשישות וכאבי ראש, מחשבות מעורפלות ללא כל סיבה. תחושות עייפות ושחיקה ופרפורי תימוס, פעימות לב מהירות בעת שצ׳אקרת הלב מתעוררת כמו ענק ישן שזע ממקומו, כולם סימנים של השינוי. כוח החיים שלנו מסתגל מחדש בעת שגלי אור עדינים נעים דרכנו. תסמינים לא נעימים אלו יחלפו ככל שהרטט שלנו ימשיך לעלות ואנו נתאים את עצמנו ונשחרר את חסימות ועיוותי האנרגיה שנשאנו עמנו. התאמות פנימיות אלה מתרחשות כדי לכוונן אותנו ולנקות את כל הזיהום הפנימי שנשאנו.

ככל שנצליח להמשיך ולעבד את העצמי המוצלל שלנו וככל שנטפל בבית שבו מתגוררת הרוח שלנו, כך יהיה המעבר שלנו קל יותר ואור רב יותר יוכל להיכנס. אנו כלוח בקרה טירון הלומד להתחבר למעגלים רבים נוספים שבעבר לא היו נגישים. אנו יכולים להתמודד רק עם כמות אנרגיה מסוימת הפועמת בנו בכל רגע נתון, אחרת ״יקפוץ לנו הפיוז״, פשוטו כמשמעו. המשימה שלנו היא להיות פתוחים לעבודה עם כמות גוברת של ווֹלְטָז‘.

אנחנו נפתחים לקווי תקשורת עלחושיים שלא היו נגישים לנו קודם לכן. כדי שהדבר יעשה באופן מוצלח, כל הגופיםהרוחני, הרגשי, הפיזי והמנטלי שלנוצריכים לעבור טיהור.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״.

הצעיף הופך דק יותר והיכולת שלנו להחזיק באור רב יותר מתגברת. זרמים של אור אלוהי נשלחים מטה כדי לסייע לנו. מגבלות הדואליות, שהיו הכרחיות כדי שנעמיק יותר אל תוך עצמנו, מוסרות.

כאשר אנו מתחילים להשאיר מאחור את עידני החושך ולשבור את הדפוסים שגרמו לנו לחזור שוב ושוב על דפוסי העבר הללו, אנו יכולים להתחיל לקדם בברכה תרשים חדש לדורות הבאים, להקרין אור אל תוך החשכה לשחרר את העיוותים של העידנים הקודמים עד אשר הם יסוגו חזרה אל תוך צללי הזמן.

אנו מזרימים את החיים חזרה אל הלבבות המשוריינים שלנו ומשחררים את העוצמה המקודשת של יכולת הבריאה שלנו. אולי המוחות שלנו שכחו את הדרכים הישנות, אבל הלב תמיד זוכר את הנתיב העתיק.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״

איננו מאמצים עוד אמונות של אחרים ולא את הדפוסים המצטברים של אמונות שעברו אלינו בירושה. אנו מחליטים בעצמנו, באמצעות הדהוד העולם האנרגטי שלנו ותחושה עמוקה של הרוח שנעה במניעים ובכוונות, של עצמנו ושל הסובבים אותנו.

ההיבטים האינטואיטיביים והמחשבתיים של העצמי נערכים ומתמזגים יחד כדי להאיר את הנתיב. אנו הופכים לרועים של עצמנו, מטפלים בלהקת המחשבות והרגשות האישית שלנו. קולקטיבית, אנו עוברים מבעד ללהבות הטיהור וסוללים את הדרך לכתיבת פרקים חדשים.

ככל שאנו מעמיקים אל תוך העצמי, אנו מפנים מקום לכניסת רמות גבוהות יותר של אור וחוכמה ולחיבור אליהן. בו בזמן, אנו הופכים מיומנים בשימוש ברצון החופשי שלנו, בעת שאנו נעים אל תוך הרצון האלוהי ושואלים את השאלה: ״כיצד אוכל להעניק שירות באופן הטוב ביותר?״

טרי מורהו

התרומה הקולקטיבית שלנו יכולה לבצע מהפך בכל הקשור לדרך הפעולה הישנה אשר נטלה חיים במקום לעודד את החיים. אם נוכל להתחיל לחשוב על עצמנו כעל חלק מכפר גלובלי ולדעת בלבנו שזרעי השינוי נזרעים על ידי השתתפות כל אחד מאיתנו וכולנו יחד, נוכל אז לחיות לאור עקרונות וערכים מקודשים ומשותפים.

ההרס והחורבן שכולנו עדים להם ברורים. דפוסי מזג אוויר קיצוניים, זיהום הפלנטה, העוני והרעב של עם אחד בעוד שעם אחר סובל ממגפת השמנה, וברחבי העולם האחים והאחיות שלנו צמאים ומתים ממחלות וממים מזוהמים, הכחדה של זנים רבים בשל הבחירות שלנו. זהו סימן ברור להיעדר המוסר והכבוד שלנו, כיוון שבשם הקידמה, הזזנו הצדה כל דבר שעמד בדרכנו.

המסע יכול להיות מדהים, אך העוני הרוחני הקולקטיבי שלנו ימנע מאיתנו לפעול על פי קוד מוסרי נעלה יותר ולאור ערכים מקודשים, אם לא נכיר בדרך הלב. אספקה שופעת של כל שאנו צריכים חיה בתוכנו, ממתינה רק שנפיל את קירות המגבלות שלנו ושנתגבר על הפחד מפני יכולת הבריאה המופלאה שלנו. אנו יכולים לחולל שינוי ואנו יכולים להיות השינוי, כיוון שאנו השינוי שממתין להתחולל.

טרי מורהועידן האחדות

רבים כל כך שמעו את הקריאה להיערך מחדש עם כל החלקים של עצמנו ולהזמין את המקודש חזרה אל חיינו, לחיות חיים בריאים ולקבל החלטות חכמות. זה הזמן שבו אנו חייבים לשים סוף לבלבול שלנו. אנו חייבים להפסיק להקטין את עצמנו. זה הזמן להפסיק להעמיד פנים שאנו מה שאחרים רוצים שנהיה ולהתחיל לחיות את המהות האותנטית שלנו.

דרושים אומץ ומשמעת כדי לממש את העצמי הרוחני בצורה, כמו גם לדבוק באמונה שאחרים לא דבקים בה, ללא קשר לסוג האמונה שאליה קרא לכם האלוהי. אך זה מה שאנו נמצאים כאן כדי לעשות, ואיננו יכולים לעשות זאת אם התגרשנו מעצמנו ברמה הבסיסית ביותר. היסודות שלנו חייבים להיות חזקים.

מבחינה היסטורית סגרנו את הלבבות שלנו ואפשרנו לצלקות שעל לבנו להעלות מוגלה. זהו סימן של המחלה הקולקטיבית שלנו, ואף על פי כן, כאשר אנו מזמנים את אהבת האלוהים ומאפשרים לעצמנו לראות את התמימות אלה של אלה, דבר מה מקודש ויפהפה מתרחש. כאב הירידה שלנו עולה והופך להתעלות המקודשת שלנו, ובאותם רגעים, אנו משתחררים ממאסר  הבגידה האישית שלנו שכפינו על עצמנו.

טרי מורהוקטע מתוך ״עידן האחדות״

הנשמות האמיצות הן אלו שממשיכות להגיע לאחר טראומה. הנשמות האמיצות הן אלה שלבן עדיין פתוח. הנשמות האמיצות הן אלו שמבינות שבהיותן פגיעות הן מוצאות את כוחן, ואלה הן הנשמות האמיצות שיובילו אותנו אל מחוץ לצללים ויעזרו לנו למצוא את דרכנו חזרה לצד המואר של הווייתנו.

באמצעות האומץ אנו מוצאים את דרכנו חזרה למהות שלנו ובעזרת אומץ אנו מפסיקים את ההתנכרות ומתחברים חזרה לביטחון האותנטי שלנו.

כל אחד מאיתנו הוא בריאה ייחודית ויפהפייה של אלוהים. אם נוכל לכבד את עצמנו, את כל ההתנסויות שלנו ולא לנזוף בעצמנו בעודנו מהלכים בנתיבי הקרמה שלנו, אז לא נלך לאיבוד בפינות החשוכות של העולם הזה. נוכל לזכור שאנו עדיין מקודשים, גם כאשר אנו ״מפשלים״. נוכל להתמסר לאמתשאנו תמיד ראויים לאהבה.

טרי מורהו

זמן זה על כדור הארץ עוסק בהפיכתנו למאסטרים של המצב האנושי; הוא עוסק בשילוב ובהשלמה של מחזור ארוך. הוא עוסק באיחוד כל הניגודים שלנו לכדי הרמוניה. כולנו קרניים של אותו אור. אנו כאן כדי לטוות מחדש את כל הקרעים שהם הגורם לעצמיים המפוצלים הרבים שלנו ולרפא את כל הטראומות הרבות שחווינו.

כל היבטי העצמי שמעו את הקריאה. הם קמים וחוזרים הביתהלקבל ריפוילקבל אהבהלהיראות. להתחבר יחד בחוטי האורלטוות מארג משותף של הארה. עלינו לתבוע לעצמנו מחדש את כל ההיבטים שלנוהעולם זקוק לכך נואשות. הוא זקוק לכישורים הייחודיים שלנו, שקברנו בצללי השתיקה. עלינו להפסיק להעמיד פני קטנים ולהתחיל להיראות. אנו זוכים לסבוב במסילות העולמות הייחודיים אלה של אלה במשך זמן קצר כל כך; בואו נשאיר עקבות יפהפיות ונחגוג אלה את אלה.

טרי מורהו

בעת שאנו מתעלים מעל לדפוסי האמונה העצומים של הקולקטיב, אנו מתכווננים לתודעה הקוסמית ולהיבטים הרבים של הנשמה הייחודית שלנו. גבולות והגבלות נעלמים ומאפשרים לנשמה שלנו לברוא כוח מאוחד, באמצעותו יכולה להיוולד מציאות חדשה של אהבה, הרמוניה, איזון ושלום. במציאות הזאת, תודעת הנשמה שלנו מסוגלת להתרחב ולהתחבר מחדש לפוטנציאל המלא שלה.

אתם נקראים עתה לצעוד צעדים גדולים ואמיצים אל הלאידוע. להשאיר את העבר מאחור ולהחליט מהן העדיפויות שלכם. פחדים נסתרים ורגשות מודחקים עלולים עדיין לצוץ. היו חביבים, עדינים וחומלים כלפי עצמכם, אבל אל תאפשרו לספקות שלכם להרתיע אתכם או לכבול אתכם. שחררו אזורי נוחות ישנים. עכשיו הוא הזמן להרחיק לכת אל מעבר למכשולים ולאתגרים. החובה שלכם היא לזכור את הנשמה הזקנה והחכמה שלכם, לחשוף את האמת שלה ולפרוץ מבעד למה שממשיך לערפל את האור האלוהי הפנימי שלכם. נקטו בפעולה מתאימה. תרגלו משמעת רגשית ומנטלית ושאפו להפוך למאסטרים של העצמי שלכם. אל תפנו את גבכם אל העולם. התמודדו עמו פנים אל פנים ותצליחו לראות ולהבין עד כמה אתם מחוברים, ממוקדים ומלאים בתכלית.

קייט ספרקלי

האנרגיות של הירח החדש שחל היום מבקשות מאיתנו להעריך מחדש את האופן שבו אנו מאזנים את חיינו. זהו זמן שבו הכול מתגלה, הופך אותנו מודעים יותר לצורך לרפא ולשנות את חיינו. האנרגיות הנכנסות מציתות כל היבט של חיינו, את כל הקרמה שלנו, את כל הכאב הבלתי פתור שלנו ואת פצעי הנשמה העמוקים שנשאנו מזה עידנים. בו בזמן, חיוני שנרומם את רוחנו ושנכניס תחושת פלא, סקרנות וקסם אל תוך חיינו.

זהו רגע של פריצת דרך שבה אתם משחררים את דפוסי העבר שלכם ומוצאים דרך הוויה שונה. שוב אינכם יכולים להתעלם ואף לא להכחיש את הריפוי הדרוש ואת השינויים שצריכים להתחולל. הירח החדש מציע לכם הזדמנות לראות את חייכם דרך עיניים חדשות. לראות את הפוטנציאל האינסופי של נסים וקסם. הקדישו זמן בסוף השבוע הזה כדי לצעוד אל תוך החיבור המתמשך עם האלוהי על ידי שהייה בטבע. התעוררות ליופיו של כדור הארץ ולנסים של החיים על הפלנטה, תצית מחדש את האנרגיה וההשראה הדרושות לכם כדי לנוע קדימה.

קייט ספרקלי 

4.5.19

מאי 2019: זמן של הגשמה
קחו את הכוח שלכם בחזרה 

מאת: אלין

למאי 2019 יש פוטנציאל להביא רמות הגשמה אדירות אל חייכםחשבו על הדברים המדהימים השוכנים בתוככם שאתם רוצים להגשים, הם שם, בעבעו מידי פעם ותססו ועכשיו מסוגלים לעלות מעל לפני השטח בקלות ולסייע לכם להשיגם בהנאה, ללא מאמץ מיותר

חודש זה ממוזל ביותר ומשלב אמונה שלכם בעצמכם ואמון של אחרים בכם, וזהו כוח מפתח נהדר, גל אדיר ומחזק שיש לרכוב עליו.

זה הזמן לקחת את הכוח שלכם בחזרה. תמיד היתה בכם אסרטיביות במידה נכונה, תמיד ידעתם למה אתם מסוגלים, כמה מגיע לכם עוד, כמה רב המרחק בין מה שרציתם והיכן שאתם עכשיו

זהו זמן מופלא, עד יולי 2021 בעצם, להשלים את הפערים ולעלות על דרך שסללתם במחשבה שלכם, להשקיע באדם המופלא שאתם עומדים להיות. תמיד ידעתם שאתם מסוגלים ליותר, תמיד היה לכם אמון בעצמם אי שם מתחת לפני השטח, ידעתם שמשהו מופלא מחכה לכם. שאלתם שנים רבות היכן הוא, אז זהו, שהוא כאן, נוכח, זוהר ומחייך. כבר לא מחכה לכם, אלא שלכם.

הזדמנויות יופיעו, אנשים יגיעו משום מקום, היקום יעבוד במסווה מופלא שיראה לכם שהחודש שחיכיתם לו לצאת לדרך, נמצא כאן. יש סיוע קוסמי בהגשמת מטרות. שימו לב למיילים מאנשים חדשים, להצעות, למפגשים, למוזיקה עם מלל ספציפי המתנגן פתאוםהמכוון אליכם. ספרים ומאמרים ש״פתאום״ עיניכם מסתכלות עליהם. לא רק שהדרך פתוחה אלא שסימני הדרך ברורים, נהירים; חייכו וצעדו בביטחון אל השלב הבא

זהו הזמן שכל מה ששמתם בצד, תחזרו אליו ותגרמו לו לעבוד, משום שהאנרגיה מאפשרת, מעניקה בהירות, כוח, רפואה עצמית לנפש ולמחשבה. יש מעטה מחזק של תקשורת נכונה ביניכם לבין עצמכם, וביניכם עם היקום שמעניק לכם עתה כוחות נפש יחודיים לחיות את החיים שתמיד חלמתם עליהם

מאי (5) + 2019 = 8 ויש החודש סיכוי להגשמה כלכלית אדירה, שינוי בדרך שבה אתם מארגנים את השנתיים הקרובות. זה הזמן להגשים כלכלית את החלומות. אפשרו לאנרגיה להפעיל אתכם. אתם זוכרים שאתם בוראים של מציאות וכל מה שאחרים יכולים, גם אתם תמיד יכולתם. עכשיו אתם באמת יכולים והדרך פתוחה, השמים בהירים וכחולים, השמש מנצנצת

קחו נשימה עמוקה. הכול יתחיל עכשיו

בהצלחה אהובים!

(נכתב במקור בעברית).

אני צריך שתבינו, לא כולם חברים שלכם.

רק בגלל שהם עומדים לצדכם, לא אומר שהם רוצים את הטוב ביותר עבורכם.

רק בגלל שהם מחייכים אליכם, לא אומר שהם נאמנים מאחורי גבכם.

תבינו, מצבים אמיתיים חושפים אנשים מזוייפים.

כשיש מצב אמיתי, אתם תראו מי אדם אמיתי.

כשאתם מתקשים, אתם תראו מי נמצא שם בשבילכם.

אני חייב לדבר ישירות, לא כל מי שנמצא במעגל שלכם, נמצא שם בשבילכם.

לא כל מי שאתם מכנים בשם חבר, הוא בהכרח חבר.

אנשים מעמידים פנים היטב.

לפעמים אלה האנשים שצועדים אתכם, אבל לא תומכים בכם.

לפעמים אלה האנשים הקרובים אליכם ביותר, שבסתר מתחרים בכם.

רק כיוון שהם ״החברים הכי טובים שלכם״, אין משמעות הדבר שהם רוצים את הטוב ביותר עבורכם.

הקשיבו לי. אל תבלבלו בין משך החברות, לבין עוצמת החברות.

אל תאפשרו להיסטוריה להותיר אתכם בסבל.

רק בגלל שהם גדלו אתכם, לא אומר שהם רוצים לראות אתכם גדלים.

מה הטעם להיות בקשר עם אנשים שאינם בעדכם; מה הטעם באנשים שעומדים לצדכם, אבל לא ״שומרים על הגב שלכם״.

משום שאתם אמיתיים?

כיוון שאתם נאמנים?

זו לא נאמנות, זו טיפשות.

אל תאפשרו לנאמנות שלכם להפוך לעבדות.

קודם כל, תהיו נאמנים לעצמכם.

תהיו נאמנים לאנשים שמביאים לחייכם שלווה, לא בעיות.

תהיו נאמנים לאנשים שמביאים לחייכם חלומות, לא דרמה; מטרות, לא רכילות.

תהיו נאמנים למישהו שיתמוך בכם, כאשר אתם לא מסוגלים לתמוך בעצמכם.

תפסיקו להיות נאמנים לאנשים הלא נכונים.

אתם לא יכולים לשלוט בנאמנות של מישהו אחר.

לא משנה כמה טוב היחס שלכם אליהם, אין משמעות הדבר שהם יחזירו לכם יחס שווה.

לא משנה כמה הם חשובים לכם, אין משמעות הדבר שהם יעריכו אתכם במידה שווה.

לפעמים האנשים שאתם אוהבים יותר מכול, מתבררים כאנשים שבהם אסור לכם לבטוח יותר מכול.

אנשים מזוייפים תמיד יתנו לכם סיבות אמיתיות להתנתק מהם.

אני חושב שהגיע הזמן ״לחתוך״ את האנשים הללו מחייכם.

הקשיבו לי, אם האנשים שסביבכם לא רוצים שתנצחו, אם האנשים שסביבכם לא רוצים לראות את הגרסה הטובה ביותר שלכם, אם הם לא רוצים להביא לכם השראה ולמלא אתכם במוטיבציה, עצוב לי לומר לכם, אבל זה נכוןאין לכם מעגל, יש לכם כלוב

ולפעמים הדרך הטובה ביותר להוסיף לחייכם, היא לא להוסיף, אלא להחסיר.

אבל כמו שאני תמיד אומר, הכול מתחיל בכם

הגיע הזמן להתחיל.

מאת: טרנט שלטון

הטכנולוגיה יכולה להציע לנו הרבה כל כך ולקדם אותנו בדרכים שעדיין לא חלמנו עליהן כלל. אנו חייבים ללמוד ליישם אותה מתוך בגרות רגשית ופסיכולוגית ולכבד את החוקים האוניברסליים שקושרים את כל החיים יחד.

בעתיד יופיעו כמה טכנולוגיות מדהימות ואנו חייבים להיות בוגרים מספיק כדי להיות מסוגלים לבצע את ההבחנה בין טכנולוגיה שיכולה לסייע לבין טכנולוגיה שההשלכות שהיא יכולה להפיק יגבו מחיר גבוה מדי. אנו חייבים לשאול בעת הצורך: ״רק משום שאנו יכולים לברוא דבר מה, האם עלינו לעשות זאת?״ בעת שאנו צועדים בנתיבים מדעיים שהם הרסניים מבחינה אתית ומוסרית אנו חייבים לפקפק ולקרוא תגר.

אם נוכל להשתמש ביצירות ובטכנולוגיה שלנו באופן אחראי, נוכל להגשים דברים מדהימים. בשנים הבאות, יציפו את העולם המצאות ורעיונות הכוללים פתרונות נעלים לבעיות הקולקטיביות של העולם. הם מתוזמנים באופן אלוהי לטובת תיקון הנזק שנעשה. האם נאמץ אותם בשתי ידיים ונתבע לעצמנו את השיטות והטכנולוגיות שיכולות לתקן את חוסר האיזון שלנו? או האם נעמוד ללא מעש, כפי שעשינו בעבר בכל הקשור למכוניות המונעות במים, ונאפשר לתאוות הבצע של התאגידים לחסום הכול רק כדי לרפד את כיסיהם

השתיקה הופכת אותנו לחלק מהבעיה ואנו גם תורמים לבעיה באמצעות חוסר המעש שלנו. היינו כלואים מספיק זמן; אנו חייבים להפסיק לפקפק בדחפים ובקולות שלנו בעת שהם קוראים לנו. אנו חיים על פלנטה בעלת ״רצון חופשי״אף אחד לא יתערב ויתקן זאת עבורנוזו המסיבה שלנו.

כילדי האלוהים יש לנו אחריות אלוהית. אנו חייבים לתמוך אלה באלה ובבריאות הפלנטה וכל החיים המצויים עליה.

מאת: טרי מורהו, קטע מתוך סדרת ״עידן האחדות״.