תקשורת נשמה – חלק ב׳

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

סן אנטוניו, טקסס, ארה״ב

23 בפברואר, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ב-23 בפברואר, 2014, בסן אנטוניו, טקסס.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. היום אחר הצהריים, נכנה מסר זה ״תקשורת נשמה – חלק ב׳״. המסר של אתמול [תקשורת נשמה – חלק א׳], היה מלא במידע על האופן שבו הרוח ואנרגיות אחרות על הפלנטה עשויות לתקשר אתכם, אנרגיות שהן לא ליניאריות ואולי אפילו רב-ממדיות. במסר ההוא, דיברנו אתכם על האופן שבו אתם מתקשרים עם אחרים. אפילו הזכרנו מי הם האחרים הללו.

נושא זה גדול יותר מכפי שאתם סבורים. יבוא יום שבו המדע יכיר בכך שהפלנטה מלאה, פשוטו כמשמעו, בכוח חיים בלתי נראה ושלחלקו יש אפילו סוג של תודעה. באותו זמן, המדענים יעריכו מחדש ״מהו דבר חי״ ואולי אפילו יגדירו מחדש את החיים עצמם. אתמול דנו באופן שבו אפשר לתקשר עם רבות מהאנרגיות הללו, ויש הרבה דברים שיש לדון בהם. היום, זה יותר אישי.

תקשורת נשמה – חלק ב׳

הגעתם לכאן היום כדי לראות כיצד תוכלו לשפר את עצמכם מבחינה רוחנית, אבל ההוראה מרחיקה לכת מעבר לכך. היא עשויה לגלות לכם דברים שלא ראיתם קודם לכן. ניתן להגדיר תקשורת נשמה גם כ״אתם עם עצמכם״ ואי לכך, הנושא עוסק גם ״ביצירת קשר עם האלוהות שלכם״. האין זה נכון, יקרים, שהתכלית של שיעור זה היום היא ללמד כיצד ליצור קשר עם החלקים הלא ליניארים שלכם? זוהי תקשורת נשמה.

האם אתם מסוגלים בכלל לקלוט את האפשרות שאתם מפוצלים לחלקים רב-ממדיים רבים? כפי שאמרנו לכם בעבר, אתם אכן נמצאים במקומות רבים בו זמנית, אבל חלק משמעותי שלכם רוטט ברטט גבוה יותר מהמודעות שלכם ואי לכך, הוא מכונה העצמי הגבוה. איזון כל זאת והפיכתכם כמאסטרים של הפלנטה עוסק למעשה ביצירת קשר עם החלקים האחרים שלכם שהם מקודשים. זו תקשורת נשמה. לכן כל דבר שנאמר מנקודה זו ואילך מתייחס לכך גם כן – אתם, מתקשרים עם ״עצמי גבוה יותר״.

הישרדות רוחנית

הניחו לי לקחת אתכם לעבר. כמה תקופות חיים דשדשתם באנרגיה ישנה? דשדשתם בתוכה? הרמתם את עצמכם והאנרגיה הישנה של הפלנטה הפילה אתכם שוב. זו מטפורה להתעוררות הנשמה העתיקה להבנה של תכלית אלוהית הקיימת עבורה ועבור הפלנטה, רק כדי להתעלם ממנה, או גרוע מכך ״לגלות אותה״ ואז לפחד ממנה.

נשמה עתיקה, דומה שזה עתה התחלת לצעוד בנתיב רוחני והוא הרג אותך. חזרת שוב, אז התגייסת למלחמה ונהרגת שוב. חזרת, התעוררת; הפכת לשאמאן, ונהרגת בשל היותך נאורה. כמה תקופות חיים היו לך שבהן כל שיכולת לעשות היה לנסות לשרוד בעולם של חשיבה ישנה וחשוכה מאוד? עבור הנשמה העתיקה, ההישרדות הפכה למילה שמשמעותה משהו שונה לגמרי. תודעה גבוהה באנרגיה ישנה היא כיתד מרובע בחור עגול, ולכך רגילה הנשמה העתיקה.

יקרים, זה מסתיים – כל זאת – וזו הייתה הנבואה של העמים הילידים של הפלנטה לזמן הזה. הנה אתם כאן, מוכנים לכך. אבל הפלנטה אינה הולכת להפוך לפתע לבעלת תודעה גבוהה יותר, יקרים. במקום זאת, המערכות והאנרגיה שסביבכם יתחילו להיות קלות יותר, יקלו מאוד על ההישרדות של שכמותכם. תהיה התנגדות פחותה בהרבה ופתיחות רבה יותר של אנשים רבים יותר מבעבר. זו תחילתו של שינוי איטי מאוד.

משמעות הדבר גם שיהיה לכם קל יותר להתאזן. השתמשנו במילה ״איזון״ שוב ושוב. פעמים רבות, אלה במערכות אמונה אזוטריות נכנסים לקטגוריות חיי אנוש מסוימות כיוון שמדובר בהישרדות טהורה. קל לכם להתבודד, אני מדבר אפילו אל השותף שלי. אם אינכם צריכים להראות את האור שלכם, זה קל יותר. בעבר, אם הראתם את אורכם, רדפו אתכם! אתם מבינים את דבריי, נכון? כיוון שכאשר אתם פותחים את הדלת והאור נשפך החוצה, כולים מביטים בכם כיוון שאתם שונים. מה שגוי בתמונה הזאת? בעבר, משמעות הדבר הייתה סופכם. זה מה שמשתנה. אבל קשה לשכוח את העבר.

ללא הפרעה

לכן באנרגיה הזו שלאחר נקיפת ימי השיוויון, יש לנו חדשות: הדבר הראשון שנשמח להעניק לכם הוא מה שאנו מכנים ״כללי הבורא״. כעת, כללים אלה אינם מה שאתם חושבים. בואו נהיה ספציפיים יותר. נכנה אותם ״חוקי האלוהים ביחס לאנושות״.

לא ניתן ״לשבור״ חוקים אלה, וגם לא היינו רוצים שאפשר יהיה לעשות זאת. לעולם, לעולם לא נעבור על החוקים הללו. הרוח אינה כבני האדם. אין תודעה ליניארית, עם כללים או חוקים שחייבים לציית להם או שלא. אלה הם חוקים מסוג שונה. למשל, חוקי הפיזיקה הם אבסולוטיים והם עוסקים באופן שבו חומר מתנהג במציאות שלכם. חוקי הפיזיקה אינם חוקים שהתודעה מצייתת להם; הם חוקי החומר. באופן דומה, קיימים חוקי הרוחניות – האופן שבו אלוהים עובד.

הרשו לי אפוא לספר לכם על כמה מהם. ראשית כל, עבור כל האנושות, הם מכבדים, יפים ונדיבים. האם הייתם מצפים למשהו אחר מהמקור הבורא? הנה חוק אחד: אנו נפרדים מכם, אלא אם אתם מזמינים אותנו להיכנס. מדובר ביותר מאשר בחירה חופשית עבור האנושות; זהו חוק הבורא. האם אנו אוהבים חוק זה? לא ממש, כיוון שהאהבה שלנו רוצה לצעוק שאנו כאן, אבל איננו יכולים. זוהי דרכנו לכבד את הבחירה החופשית של בן האנוש. אם הייתם יודעים באמת שאנו כאן, הייתם משתנים מייד ולא היה כל מבחן. הבחירה למצוא אותנו חייבת להיות בידכם ובידכם בלבד.

יקרים, האנרגיה הישנה של הפלנטה הייתה קשה לכולנו. אתם התעוררתם והייתם במוד הישרדות, ובאנרגיה הישנה, רוב האנושות פשוט לא הייתה מעוניינת ולא אפשרה לנו להיכנס. האם אתם יכולים לדמיין שילדיכם הופכים לפתע שונים ולא מזהים אתכם עוד? האם אתם יכולים לדמיין אותם מגששים בחשכה, נתקלים בקירות, מפחדים. אבל אתם אינכם יכולים להשתמש בפנס שלכם, אלא אם הם מבקשים שתעשו זאת. הם אף פעם לא קוראים לכם, כיוון שהם כלל לא מכירים את שמכם! הם לא זוכרים מי אתם. אתם הולדתם אותם ואתם אוהבים אותם, אך הם לא יודעים שאתם קיימים. האם אתם יכולים לדמיין זאת? זה החוק שלנו.

חוק נוסף: כאשר אתם, כבני אנוש, פותחים את לבכם וידכם למסע רוחני, דברים מתרחשים. לרבים מכם יש אפילו שושלת של היזכרות אקאשית לגבי התחושה המתלווה לכך (ואולי לצרות שהדבר גורם באנרגיה ישנה). כאשר אתם מתחילים להשיב על אותה שאלה רוחנית פנימית: ״האם יש עוד?״ אתם מאפשרים לנו להיכנס. באותו רגע, הכול משתנה ואנו מתחילים לתקשר. זה החוק שלנו. אך כאשר עוד ועוד מכם עושים זאת, החוק מתרחב לתכונות אחרות סביבכם גם כן. אז גם הן מתחילות להשתנות. כאשר די בני אנוש מתחילים בתהליך זה, הפלנטה עצמה מתחילה להשתנות. הדבר מכונה תהליך מואץ.

ועכשיו מגיעות החדשות הטובות. השינוי קשור גם למה שאתם מכנים ״רגישות לאנרגיה של בן האנוש״. כאשר אתם צועדים אל תוך שדה קרב, בו הרשת הקריסטלית זוכרת את שאירע, אתם מרגישים בדרמה המצויה שם. דבר זה משתנה, וסיפרנו לכם על כך. אולם, נניח שאתם נכנסים לשדה קרב עם אדם אחר. אתם מרגישים באנרגיה, האדם האחר לא. הדיאלוג עשוי להיות בערך כך:

״מה לא בסדר?״

אתם עשויים לומר: ״אתה לא מרגיש את האנרגיה שיש כאן?״

״איזו אנרגיה? למה אתה מתכוון?״ הוא עונה.

״משהו קרה כאן. אתה לא מרגיש בזה?״

״לא, אני לא מרגיש״.

זה הרגע שבו הוא מביט בכם וחושב שאולי אתם מעמידים פנים, או רוצים תשומת לב או שאתם ״משחקים את התפקיד״ של אדם רוחני בעל רגישות יתר. מה ההבדל ביניכם לבינו? התשובה היא זו: אתם מאפשרים למודעות הזאת להיכנס והוא חוסם אותה. נדבר על חסימות בעוד רגע.

כמה מכם יכנסו ליער וירגישו בו. הוא יקיף אתכם באהבתו וביופיו. גאיה מדברת אליכם. העצים מפיצים חמצן באמצעות מערכת נדיבה של פוטוסינטזה. הצמחים מעניקים לכם חמצן ואתם מעניקים להם דו תחמוצת הפחמן. איזו מערכת! הביטו סביב. המדע יאמר שהמערכת התרחשה במקרה – התרחשות אקראית. האם אתם מאמינים בכך? איזו מערכת יפהפייה! העצים עצמם יודעים מי אתם. אתם נכנסים לחורשה ואתם מרגישים כיצד היא מחבקת אתכם, אבל אולי מישהו אחר נכנס עם מסור חשמלי. לא אכפת לו והוא לא מרגיש. עבורו, החורשה היא רק משאב. מה ההבדל בין שניכם? אין כאן שיפוט, אני פשוט שואל אתכם. מה לדעתכם ההבדל? התשובה: אתם מאפשרים למודעות רב-ממדית להיכנס והוא לא. אתם מבינים, אתם הופכים מודעים יותר לתקשורת נשמה רב-ממדית. במקרה זה, זו האנרגיה העצומה של הנשמה שלכם שמתקשרת עם חלקים אחרים של הפלנטה שגם הם רב-ממדיים.

כאשר אתם מחליטים שזה בסדר להרגיש אנרגיה זו, היא תהיה שם. רוב האנושות עד כה לא קיבלה החלטה זו. האנשים חוסמים אותה. החוק הוא כדלהלן – תקשורת זו תגיע אליכם רק אם תעניקו לה רשות. ברגע שאתם פותחים את הדלת ומאפשרים, אתם תתחילו לחוש בה. אלה הכללים שלנו.

לא מדובר רק באפשור תקשורת ממקור הבריאה, אלא גם ממספר מדהים של מה שאנו מכנים ״אנרגיות נדיבות אחרות״. אנרגיות אחרות אלה מיוצגות על ידי קבוצות עם שמות שאתם הענקתם להן. גם הן אינן יכולות לתקשר אתכם עד שאתם מאפשרים זאת. אלה הם הכללים שלהן גם כן. השמות שהענקתם להן הם: הפליאדים, הארקטוריאנים, סיריאנים, האת׳ורים ואלה מאוריון. יש רבים נוספים, אך מבלי שתפתחו את האפשרות עבורם, הם אינם יכולים לתקשר גם כן.

רוב האנשים יעמדו לידכם שעה שאתם מתקשרים ויחשבו שמשהו קרה לכם. כך זה נראה להם. הקשיבו, יקרים, הקבוצות הנדיבות שמייצגות את מהות הדנ״א שלכם [את זרע הביולוגיה שלכם] ושיודעות מי אתם, הן רבות. כמות העזרה שאתם מקבלים על הפלנטה היא מדהימה, אך רוב האנושות לא תאפשר מודעות לכך או תניח לאפשרות זו להיכנס אל תוך המציאות שלה.

הנשמה העתיקה

ולכאן נכנסת הנשמה העתיקה. יקרים, אתם כבר מכווננים! אם אתם שומעים את קולי או קוראים את המילים הללו, אתם מאפשרים זאת. הרשו לי לספר לכם מה מתרחש, יקרים, כיוון שיש רמות שונות של אפשור. אבל הראשונה היא לפתוח את הדלת – כך זה מתחיל.

האנרגיה של 2014 ואילך תתחיל לברוא פרדיגמות חדשות על הפלנטה. פרדיגמות חדשות אלה יעסקו בגילוי, בהתעוררות, בהבנה ובחוויות של ״אה-הא״. לא כולן תהיינה רוחניות. המדע יגלה דברים רבים שיציבו שאלות חדשות. שאלות אלה והתשובות להן יפתחו אז דלתות שלא יראו רוחניות באופן מיידי, אבל כולן יובילו לאותו כיוון. גילויים חדשים של פיזיקה קוונטית ושל תודעה ישנו את הכללים, יאלצו חיבור של ביולוגיה ופיזיקה במערכת יחסים מוזרה. הדבר יביא לחשיבה מחדש על החיים עצמם ובסופו של דבר יוביל להוכחה למציאות רב-ממדית של תודעות אחרות סביבכם.

גילוי חדש – מציאות חדשה

הרופא מנתח את החולה. מבחינה כימית, החולה אינו בהכרה. אולי ליבו הוסר ולב אחר מוכן להישתל אל תוך החלל הפעור שבחזהו. מכונת לב ריאה מחזיקה אותו בחיים. מהות חייו מרחפת מעל לשולחן הניתוחים ובדרך כלשהי הוא צופה בכל המתרחש. חולים מסוימים דיווחו שראו דברים שרק הרופאים ידעו, ואחרים לא. אלה שנכנסו לניתוח עם אפשור ראו את עצמם על שולחן הניתוחים. זו ״תקשורת נשמה״. זה החלק הרב-ממדי שלהם שצפה בכל המתרחש.

יש כאן דברים רבים שאפשר לבחון, וניתן יהיה להוכיח חלק מהדברים הללו עם הזמן. כאשר המחקרים יתחילו במרץ, כמה מהדברים הללו יתחילו להיפתח. האנושות תצטרך לאפשר מערך חדש לגמרי של תפיסות לגבי החיים, ואחת מהן תהיה זו: חיים רב-ממדיים הם נצחיים, נפרדים לגמרי מהחיים הגשמיים. התודעה היא נצחית, והנשמה אכן חוזרת שוב ושוב. האם תהיה לכך אי פעם הוכחה? כן. אבל רבים יכחישו אותה. כאשר יותר ויותר ילדים יתחילו לזכור את המוות המיידי האחרון שלהם ויספרו עובדות שלא יכלו לדעת, מדענים מן השורה יתחילו לחקור את הנושא. עוד ועוד ילדים יספרו את סיפוריהם, ואתם תדעו שפרק חדש במודעות הרוחנית החל על הפלנטה. רבים יכחישו את מה שהממצאים יראו, כיוון שהם לא יתאימו לאמת שלהם.

כאשר כדור הארץ יחל לבחון זאת, יחול שינוי בכל האמונה הרוחנית. מתי זה יקרה? עוד הרבה הרבה זמן. אל תדאגו בשל כך, יקרים, משום שאתם תהיו שם. אל תצמידו לכך מגבלת זמן. כאשר הדבר יתרחש, אתם תהיו שם. בפעם הבאה שתתעוררו בחיים [עתידיים] אלה, ברמות רבות אתם תזכרו מי אתם. הדבר יתרחש בדרך נפלאה הרבה יותר מכפי שהתרחש הפעם. זה לא יקרה בשלב מאוחר בחייכם. במקום זאת, הדבר יתרחש בילדותכם. אתם עשויים להיות כמה מאותם ילדים!

חסימות ומסננים לתקשורת נשמה

הרשו לי לדבר על חסימות ומסננים. המחסום העיקרי לאפשור, למצב שבו אתם מרגישים דברים רב-ממדיים אלה ומאמינים בהם, הוא מסורת. אנו משתמשים במילה זו כדי לומר, ״הדברים שלימדו אתכם״. הדברים שלימדו אתכם מחזיקים באנרגיה המרחפת מעל ראשכם שאינכם תופסים כעוצמתית כל כך, אבל היא כזו. שינוי הדברים בהם אתם מאמינים מחייב אתכם לחשוב מחדש על משהו שהיה מקודש או יקר לכם, כיוון שמישהו או ארגון כלשהו בהם בטחתם לימד אתכם זאת. אולי היו אלה ההורים, בית הספר, או אנשים אחרים שאהבתם, הערצתם והוקרתם? אמת היא גיבוש תפיסות שלימדו אתכם. כאשר דבר זה מתרחש, התודעה שלכם ״מאמצת אותם״ וכל דבר אחר שאינו אמת זו אינו נתפס על ידכם כאמיתי. זו התחייבות שאתם לוקחים על עצמכם, והיא מכניסה אתכם לקופסה שאינכם יודעים כלל שאתם נמצאים בתוכה.

כיצד יכול בן האנוש להתגבר על חסימה גדולה זו? איך תוכלו לשנות את המסורת? התשובה היא שאתם חייבים להשהות את כל מה שלמדתם ולאפשר משהו שונה. הדבר כה קשה שיש אנשים שלעולם לא מצליחים לעשות זאת. הם לא יכולים, והיא נשארת ״חסימה קבועה״ כפי שאנו מכנים זאת. לאנשי מקצוע יש נטייה לחסימות חזקות, בשל תקופות הלימוד הממושכות שנדרשו כדי להביא אותם למקום שבו הם נמצאים עכשיו. להם, קשה אם לא בלתי אפשרי לאפשר למידע שמאתגר את מה שלמדו להיכנס למציאות שלהם, כיוון שהדבר יברא תוהו ובוהו בהישרדות האינטלקטואלית שלהם.

מסנן: לפעמים, עובדי אור עשויים לאפשר למידע מסוים להפוך לאמת שלהם, אבל לא לכולו. נניח לדוגמה שמה שלמדתם מנוגד לתפיסה אחת או שתיים מהמערכת האזוטרית שקריון מלמד. אתם פתוחים לחלק מהתפיסות, אבל לא לאחרות. האם זו בעיה? לא. שוב, יש לכם בחירה חופשית ל״נקות את החלון״ של נשמתכם כדי לראות את החלק שאתם צריכים לראות. הנפש האנושית שלכם ממודרת בדרכים ליניאריות, ולכן אתם עשויים להיות פתוחים מאוד לסוג תפיסה מסוים, אך לגבי סוג אחר עדיין לא החלטתם. זה מכונה מסנן, ואנו מבינים שגילוי האמת הוא תהליך מתמשך עבור בני האדם.

מסנן לא מאפשר לכם לראות את התמונה השלמה, אך מאפשר לראות דברים אחרים שהם מדויקים. לכן ניתן לומר שהוא מעוות את מה שאתם עושים ואת האופן שבו אתם עושים זאת. ניתן להבחין בכך באופן הטוב ביותר אצל מרפאים, מתקשרים ומדיומים שמערבבים אנרגיות ישנות עם אנרגיות חדשות.

בואו ניקח מתקשר לדוגמה. [קריון מחייך] הוא עשוי לשבת מולכם והוא ירגיש שיש לו מידע טוב ואמיתי. אולם הישגי העבר שלו מראים בברור שהוא טוב יותר בתחומים מסוימים מאשר באחרים. הוא ייתן לכם תחזיות לעתיד, אבל אז הן לא יתרחשו. הוא ייתן לכם זמן ותאריך, ושום דבר לא יקרה. אז מה תחשבו על מתקשר שכזה? אתם תחשבו: ״אולי הוא לא באמת מתקשר?״ ישנם רבים כאלה שבאמת מתקשרים, אבל שעדיין ״מנקים את החלון״ בכל הקשור לפירוש הדברים שהם רואים.

יש להם מסנן ומסנן זה עשוי להיות דבר שהם למדו – שהעתיד יהיה מלא בדברים רעים. וזה מה שהם מחפשים כאשר הם במצב של תקשור. קשה להם לבטל זאת, והם אכן מתקשרים, אבל בתהליך הם ילכו ויחפשו את הפוטנציאלים של מה שעומד להתרחש על הפלנטה וב״מרק האפשרויות״, ובמקום לראות את הפוטנציאלים החזקים ביותר, הם ידווחו על הדרמתיים ביותר – אפילו אם אלה הם פוטנציאלים בלתי סבירים ביותר. אתם מבינים? המסנן שלהם מושך אותם לשלילי.

במשך 25 שנים, אמרתי לכם באמצעות השותף שלי, שהפוטנציאלים החזקים ביותר עבור הפלנטה הם שאתם מנקים לאט את הדברים. האנרגיה החדשה כבר כאן ואתם צועדים לקראת פלנטה שלווה. אמרתי לכם שלא יהיו בעיות בעת חציית המילניום ולא היו כאלה. אמרנו לכם שהמלחמה הקרה תסתיים, והיא הסתיימה. כנגד כל הסיכויים ונבואה קדומה, עוד בשנת 1989, אמרתי לכם שעומד לחול שינוי, וכך היה. זה עדיין הפוטנציאל החזק ביותר עבור העתיד שלכם. עכשיו אני אומר לכם שהאנרגיה הישנה תשיב מלחמה, וכך היא עושה [צפו בחדשות שלכם]. היא רוצה להסיג אתכם לאחור כדי שהיא תוכל להמשיך לשלוט. אך היא אינה יכולה.

שלום על פני האדמה ומודעות כוללת גבוהה יותר נותרים הפוטנציאלים החזקים ביותר, ולכן אני כאן, יקרים. אני מקווה שזה ברור. אבל אין משמעות הדבר שאין פוטנציאלים אחרים. יש כמה פוטנציאלים שקרוב לוודאי שלא יתרחשו גם בעוד מיליון שנים. יש גם פוטנציאלים ישנים, אבל הם עדיין ״אי שם״ והמתקשר יראה אותם מבעד למסנן חשוך ולעולם לא יבחין בתמונה הגדולה יותר. המסנן שלו הוא שהאבדון מגיע, ולכן למרות הכול, הוא ישוב ויעניק לכם מסר זה. זה המסנן.

מסנן נוסף: נניח שאשאל אתכם עכשיו שאלה אישית? אני מכיר אתכם, ולכן אשאל: ״האם אתם מאמינים שזה אמיתי? האם אתם מאמינים שהתקשור הזה הוא הדבר האמיתי?״

״כן״, אתם אומרים.

״יקרים, האם אתם מאמינים שיש לכם אקאשה שבתוכה מיוצגות תקופות חיים רבות ושאתם נשמה עתיקה?״

״כן״.

זה טוב! אתם נוהגים כהלכה ואתם מאפשרים, נכון? אתם מתחילים בתקשורת נשמה. ״יקרים, האם אתם מוכנים להתקדם לרמה הבאה?״

״כן, אני מוכן״.

בהחלט! אז אתם מתקדמים, והדבר הראשון שמתחיל להתרחש הוא שבלוטת האצטרובל שלכם מאיצה כדי להעניק לכם חשיבה אינטואיטיבית. אתם מתחילים לחוות תקשורת טובה, אבל לפתע היא מפסיקה. המסנן נמצא שם.

המסנן: אתם לא ראויים למתנת התקשורת הזו. אתם לא ראויים.

למה האנושות בוחנת את חיי המאסטר ובמקום להקשיב למה שהוא לימד אותה, היא מחליטה שכדי לסגוד לו ולכבדו, היא חייבת לחקות את הסבל שאותו מאסטר חווה? זה מסנן! אתם רואים אותו? אז במקום לספוג את המסר, אתם סופגים שאתם לא ראויים כיוון שלא חוויתם את שחווה המאסטר.

אי לכך – מוכנים? – כדי לזכות באהבת האלוהים או לתבוע את האלוהות הפנימית, אתם חייבים לסבול. זה מסנן. לא מדובר בשיפוט, יקרים, אלא פשוט בגילוי הדרך שבה בני האדם קיבלו החלטות באנרגיה ישנה יותר שלא כללו אפשור. האנושות תתבונן בדברים מסוימים ללא המבנה, הידע או החוכמה הכלולים במשמעות האמיתית. בשל כך, המסנן מעוות את כל שאתם עושים מבחינה רוחנית וצובע הכול על פי מה שלמדתם. האם אתם יודעים כמה תהליכים של העידן החדש מבוססים על חוסר ערך? רבים. אולי הגיע הזמן לחשוב מחדש על כמה מהדברים ובמקום זאת להתחיל כך: אתם נפלאים! אז המשיכו בבריאת תקשורת נשמה נפלאה. אתם ראויים לה!

התחילו שוב. שאלו את עצמכם: האם אני אהוב? אז הניחו לנו ליטול את ידכם ולהמשיך משם. הרגישו בצמרמורות שבתשובה לשאלה זו, אם אתם באמת שואלים מתוך כוונה טהורה. בואי נלך לגן ילדים רוחני ונתחיל משם, נשמה עתיקה יקרה, כדי שהחסימות והמסננים יתחילו להיעלם והאינטלקט יזוז מהדרך.

כדי להעניק לכם את המסר שאתם שומעים היום, היה על השותף שלי ללמוד כיצד להשליך את המסננים שלו, והם היו חזקים. המסננים שלו אמרו לו: ״לא כך זה צריך להיות. מבחינה מדעית, זה לא הגיוני, ובתלת ממד הדברים לא עובדים באופן זה״. הוא אמר לעצמו בימים הראשונים: ״לי, אתה מעמיד פנים שאתה מתקשר. אתם ממציא את זה; לא יכול להיות שזה קורה״. אז המסננים שלו הוכנעו לאט על ידי האמת שהוא ראה. הגדול מכולם – חוסר הערך העצמי שלו. השותף שלי אמר: ״אם אפתח את פי, אעשה מעצמי צחוק״. ובכן, כך עשה! אז הוא התגבר והשתפר. הוא אפשר לנו להיכנס והוא השתפר אף יותר. אתם יודעים כיצד הגענו אליו? הגענו אליו באמצעות לבו, לא האינטלקט שלו. אז, ורק אז, היה עליו לבחון את ההבדל שבין ראשו ולבו, והלב ניצח.

יקרים, זו ההזמנה שלנו לכם, כעת כאשר אתם מכירים את הכללים. אנו כאן כל הזמן. עד כמה אתם מאמינים בכך? אנו מוכנים לעזור לכם בכל הדברים. עד כמה אתם מאמינים בכך?

עכשיו אתם מכירים את החסימות; מסורת, הוראה ישנה וחשיבה של אנרגיה ישנה. אין שיפוט כלפי מה שלא ידעתם בהתבסס על אנרגיה ישנה שלא אפשרה לכם לדעת זאת. איך נוכל אי פעם לשפוט מי מבני האנוש? איך נוכל אי פעם להאשים אתכם על שלא ראיתם אור כאשר הייתם סגורים בחדר חשוך? אין זה מסר שבו אנו אומרים לכם שאז שגיתם ושעכשיו אתם צודקים. זה מסר שאומר שהייתם בחשכה ועכשיו האור נדלק! זה מסר שאומר שהגיע הזמן להתחיל שוב לגבי מה שאתם חושבים בהתבסס על ראייה של דברים חדשים שלא ידעתם שהיו שם!

נשמה עתיקה, את נושאת אור. אולי יהיה עליך להתחיל מחדש בכל הקשור למה שאת חושבת שהוא אמת. מרפאים, אתם שומעים את זה? אני יודע מי נמצא כאן. לכן אתם רוצים לדעת מדוע דברים לא עובדים גם כן? אני יודע מי קורא! הסיבה היא שהאנרגיה הישנה הניעה אתכם לעשות דברים שפשוט לא עובדים עכשיו. אה, אתם יכולים להמשיך, אבל אתם עוצמתיים כל כך, ואנו רוצים שתקבלו תוצאות! הכפילו! שלשו! הפוטנציאל שלכם לעזור לאנושות הוא עצום!

מסייעים, הקשיבו ואל תפרשו זאת לא נכון. אינכם צריכים להיות עניים כדי להכיר את אלוהים. זה בסדר מבחינתכם? אתם יכולים להתפרנס, לעמוד זקופים ולומר: ״אני מרפא; אני מתקשר״ ואתם ראויים לקבל תמורה. זו יכולה להיות ברטר או תמורה אחרת בעבור השירותים שלכם, הדבר הולם. מי אמר לכם שאתם לא יכולים? התשובה: מסורת. אם זה רוחני, זה אמור להיות בחינם. האם שמעתם אמירה זו? אם אתם מעניקים שירות, אתם יכולים להתפרנס ממנו והדבר לא יפר שום כללים רוחניים.

הניחו להגיון רוחני לנצח. יש דרכים לאזן את המשוואה שבה אתם נותנים דברים שאינם קניין וגובים כסף על דברים שכן. לפני שנים רבות אמרתי לשותפי: אפשר למסרים של קריון להינתן בחינם! אפשר לאנרגיה הזאת להינתן בחופשיות. אתם קוראים ושומעים זאת בחינם, יקרים. זו הייתה התוצאה. אמרתי שהולם עבורו להתפרנס מהדברים שעשה כלי, האדם. ההוראה והמוצרים הפיזיים שלו נבעו מהכלים ומהכישרון שלו, אבל המסרים של קריון צריכים להיות בחינם לכולם. אתם רואים את היושרה שבכך? אתם רואים את האיזון שבכך?

אינכם צריכים לסבול ואינכם צריכים להיות עניים. את יכולה לעמוד זקופה, נשמה עתיקה. הגיע הזמן לאזן את הדברים הללו. הניחו לאחרים לראות את האיזון האלוהי בכם. התחילו לראות ולסלק את החסימות והמסננים שניצבים בדרך לנפלאות שלכם. כאשר אתם אוחזים ביד הרוח, העצמי הגבוה שלכם מתחיל לדבר אליכם. כאשר הדבר מתרחש, הוא יתן לכם מידע שיעזור להאריך את חייכם ולהעצים את בריאותכם. יקרים, אינכם צריכים לדאוג בקשר להישרדות באנרגיה ישנה אם אתם מסלקים את החסימות ואת המסננים.

זה המסר להיום, אבל זה גם המסר של אתמול ושל מחר. יש רבים כל כך מכם ורבים שחדשים לעבודה זו, ואתם צריכים לשמוע זאת פעמים רבות. עכשיו, שוב, אני יודע מי נמצא כאן, אני יודע מי מאזין, מי קורא ומי צופה. אני מכיר את עקשנות המוח האנושי, ולכן אומר לכם זאת: ״אם לא בתקופת החיים הנוכחית, אזי בבאה. אנו סבלניים מאוד וכך גם כדור הארץ״.

עשויים להיות אתגרים לאורך הדרך, יקרים, ויהיו בכם שיאמרו: ״הציוויליזציה נסוגה״. אני רוצה שתשתמשו בהגיון בריא. כאשר אתם מכיילים מחדש פלנטה שלמה וכוללים כיול מחדש של התודעה האנושית, יהיו הרבה שיהיו מתוסכלים. יהיו אתגרים. הדרכים הישנות לא עובדות עוד. אתם תראו פיצולים בכל דבר, אפילו ב״עידן החדש״. סיפרתי לכם על כך. אלה שמחוייבים להוראה ולתרבות ישנות לא יעכלו היטב מסר זה. אבל הוא יהיה כגילוי לאלה שיאפשרו זאת.

רעננו את האמת שלכם!

וכך הוא.

קריון