תקועים באור

ג׳ניפר הופמן

אפריל 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אני שומעת את המלים ״אני מרגיש/ה תקוע/ה״ מלקוחות רבים, עתה משהם סיימו היבט אחד ממחזור הריפוי שלהם ורוצים לעבור למשהו מספק ומשמח יותר. אבל דומה שהם לא מצליחים לצעוד את הצעד הראשון והם תוהים מדוע. יש לכך סיבה והיא כרוכה באופן שבו אנו מקבלים אור ואנרגיה, במשימת ההתעלות שלנו, וביכולת שלנו לצעוד בשני העולמות, ומשום כך אני תמיד מדגישה שמדובר באינטגרציה ולא בהשתלטות. אם היבטים מוקדמים יותר של נתיב ההתעלות שלנו דמו לקפיצות גדולות, בחלק זה אנו מזדחלים קדימה כדי שנוכל לקבל אנרגיה מהממד החמישי ולחלוק אותה עם כדור הארץ ועם האנושות.

ההתמקדות שלנו בגוף הפיזי וברגשות שלנו מתרחשת בחלקה בשל האמונה שהם כל מהותנו, גוף פיזי שחווה את העולם באמצעות הרגשות. אבל יש בנו דברים נוספים, ממש כפי שיש דברים נוספים בדנ״א שלנו, מעבר לסליל הכפול המוקף ב״דנ״א מיותר״ עליו מספר לנו המדע. אנחנו ישויות אלוהיות שחיות בעולם חומרי ואנחנו גם מיכלי אנרגיה ומקבלי אנרגיה. וזה החלק שפעיל בנו עכשיו במידה רבה, ומשמעות הדבר היא שהתנועה קדימה הואטה כדי שנוכל לקבל אנרגיה רבה ככל האפשר ולהחזיק במרחב אנרגטי זה עבור כולם.

אנו רוצים לקפוץ קפיצה אדירה לסופו של גשר הממד הרביעי ולאמץ את הוויית הממד החמישי שלנו, לחגוג את הגשמת הבלתי אפשרי ולהמשיך הלאה. אך למרות שזה יכול היה להיות נחמד, הדבר אינו חלק מהתהליך. כל צעד שאנו צועדים לכיוון האינטגרציה המלאה של הממד החמישי בחיינו מחייב שנקבל כמות של אנרגיה של הממד החמישי אשר תאפשר זאת. ההיבטים השונים של ההוויה התלת-ממדית שלנו, שאותם אנו רוצים לשלב בממד החמישי, מחייבים שנהיה בשני הממדים. עבור אנשים מסוימים, הדבר קל, עבור אחרים הדבר כמעט בלתי אפשרי. לכן, אף על פי שאנו מיכלי האנרגיה ומשואות האור, אנו גם האנשים שיכולים לשמש דוגמה לכל השאר בכל הקשור לאופן שבו מתרחש תהליך האינטגרציה. כדי לעשות זאת באופן יעיל, איננו יכולים להתרחק מהם אנרגטית במידה שהם לא יוכלו לראותנו, ועלינו להיות עם רגל אחת בשני העולמות, להיות רב-ממדיים בעצמנו. משום כך אנו נתקעים במקום כלשהו על פני גשר הממד הרביעי ומזדחלים קדימה כדי שנוכל להראות לאנשים אחרים כיצד הדבר נעשה.

אנו רואים לכך דוגמאות בכל מקום סביבנו, בצורת תוכניות לימוד, החל מבישול, המשך בשרברבות וכלה בטיפוס על סלעים וכל מה שביניהם. אנו יודעים שאיננו יכולים לאלץ אדם לשנות את דעתו לגבי הממד השלישי ולבצע מעבר זה עבורו, אבל אנו יכולים להפוך למקור לימוד עבורו במידה וייבחר לעשות זאת, ועלינו להיות במקום שבו הוא יוכל לראות אותנו ולהתחבר אלינו. הדבר מציב אותנו במקום כלשהו באמצע גשר הממד הרביעי, במחצית (או מעט יותר) ההתעלות שלנו ואנו מזדחלים קדימה בעת שאנו מקבלים את אנרגיית הממד החמישי שמעצימה את המסע שלנו וכמו כן, כמות מעטה נוספת כדי לחלוק עם אנשים אחרים.

אז אם אתם מרגישים תקועים, שאתם מזדחלים או מדשדשים במקום, השתמשו בזמן הזה כדי להכניס כמה שיותר אנרגיה מרטט גבוה והרחיבו את המרחב שבו אתם נמצאים עכשיו. לבלבו לפני שאתם עוזבים הוא מאמר שכתבתי על התסכול האישי שלי מתהליך זה שהדהד אצל רבים מקוראיי. ובינתיים, דעו שאתם עושים עכשיו בדיוק את מה שאתם צריכים לעשות ונמצאים בדיוק היכן שאתם צריכים להימצא. אין סיבה מדוע לא תוכלו להיות מסופקים, שמחים ומצליחים בדיוק היכן שאתם עתה, לכן הביעו את הכוונה שלכם ואז, כאשר תהיו מוכנים להמשיך הלאה במהירות רבה יותר לכיוון הממד החמישי, תגלו שהרחבתם במידה רבה יותר את הפוטנציאל שלכם לחיי הממד החמישי.