תמיד ישנה בחירה

פמלה רוז קריב

14 במארס, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

ילדי כדור הארץ היקרים ביותר, אני מדברת אליכם ממקום הנמצא עמוק מתחת לכפות רגליכם; אני הוא קולה של אימא אדמה. נוחו על פני והרשו לעצמכם להירגע. אפשרו למתח לעזוב את השרירים שלכם, שתכופות מכווצים ומתוחים. העניקו תשומת לב מיוחדת לשרירי הכתפיים והצוואר שלכם. הרפו אותם, והניחו שהם רוצים להירגע ושכל שעליכם לעשות הוא לזרום עם התשוקה הטבעית של הגוף לנוח.

הרגישו את שרירי הפנים שסביב העיניים והפה שלכם, ושחררו את המתח שקיים בהם. בואו עמי ושקעו עמוק אל תוך גופכם. הרגישו בשטף המיטיב של השלווה והעדינות המתמזג באזור הבטן שלכם. כעת שקעו עמוק אף יותר אל תוך עצם הזנב שלכם, אל המותניים והירכיים, והפכו מודעים לברכיים שלכם.

מקדו את המודעות שלכם בברכיים. מה אתם חשים שם? תכופות, ידע רב מאוחסן בברכיים. האם אתם יכולים לחוש בזרם האנרגיה בברכיים שלכם? אולי יש הבדל בין ברך ימין לברך שמאל. בחנו אותן מתוך שילוב של עניין וכבוד. אולי ברך אחת קרה יותר מהשניה? האם יש ברך מסוימת שזקוקה לחום רב יותר? הניחו שהברך עצמה יודעת מה טוב עבורכם. אינכם צריכים לברוא את החום הדרוש, הוא כבר קיים בגופכם; פשוט הניחו לו לזרום.

הרגישו מה הקור בברכיים שלכם, או בברך אחת, מייצג; איזו אנרגיה מצויה שם? אם ברך אחת קרה, קיים מתח מסוים שחוסם את הזרימה הטבעית של החום בגופכם, ועלולה להיות לכך השפעה על השוקיים ועל כפות הרגליים שלכם, על יכולת ההתקרקעות שלכם באופן כללי. בחנו מה מטריד אתכם באזור זה. תראו אולי דמות שמבטאת רגש מסוים, בחנו זאת אף יותר. או אולי אתם רואים סמל של מה שחוסם אתכם שם. בחנו את הברך הזאת בדרך רגועה ומרוחקת.

מדובר בכם, בגופכם, ולכן אל תחששו לבצע תהליך זה. דעו שבאופן טבעי אתם נושאים אנרגיה מרפאה עוצמתית, ולכן כאשר אתם פשוט מתבוננים בחלק של עצמכם שמרגיש מתוח, או חסום, או מרגיש לא ראוי להיכלל, חלק זה משתנה. בעזרת תשומת הלב שלכם ועוצמת האור הקוסמית שלכם, אתם מחממים חלק זה. בנוסף, קיים גם זרם ריפוי טבעי, באמצעותי, אימא אדמה עצמה שחיה בגופכם. ולכן, שיפור וריפוי נגישים לכם מגופכם וממני, אימא אדמה.

אתם ניצבים בצד ״הטוב״, ולכן אתם חזקים מ״הרע״. רע הוא דבר שאתם מאפשרים לו להיות חסר אור, חסר חום, חסר אהבה ושמחה. תכופות ״הרע״ הוא משהו שאתם עושים לעצמכם, משום שאתם מאמינים שאינכם ראויים לטוב. אתם חושבים שאתם צריכים ״לשהות בחוץ, בקור״, כיוון שאינכם ראויים ואינכם טובים מספיק כדי להיכלל. כיצד הגעתם למסקנה זו? אימא אדמה אינה חושבת כך, והנשמה הקוסמית שלכם לא שפטה אתכם באופן זה.

כבני אנוש, אתם ניצבים בין שני כוחות – כדור הארץ והנשמה שלכם – אבל אתם יכולים ״להיקבר״ תחת הרעיונות השליליים והשיפוטים של העולם האנושי הסובב אתכם. ואם אתם מרגישים קטנים בשל כל השיפוטים החברתיים הללו, ובכך הופכים את עצמכם קטנים, אזי יש לכם יכולת עמידה מצומצמת מאוד כנגד שטף האנרגיה השלילית. הקור חודר לעצמותיכם ואתם מרגישים קטנים וחסרי אונים אף יותר. הבעיה עבורי, אימא אדמה והכוחות הקוסמיים שרוצים לסייע לכם, היא שאנו לעולם לא נאלץ אתכם להיפתח אלינו. כבני אנוש, יש לכם רצון חופשי, אפשרות בחירה, וכאן טמון מקור כל הצמיחה וההתפתחות: אתם יכולים לבחור.

אנו תמיד ניצבים לצדכם. הנשמה שלכם נוקשת ללא הרף על דלתכם; היא רוצה לבוא אליכם, רוצה אך ורק לזרום דרככם, וכאן טמון מקור האושר של נשמתכם. האנרגיה שלי נגישה לכם גם כן. אני רוצה להזין אתכם, לראותכם צומחים ומשגשגים. הדבר גורם לי אושר ותחושת שלמות, כאן נמצאת ההגשמה שלי: להעניק לכם את השורשים הדרושים לכם כמלאכי אור על כדור הארץ. אבל איננו יכולים לעשות דבר אם אתם נסגרים וחוסמים את הדברים הנגישים לכם, ופה טמונה עוצמתכם: היכולת שלכם לבחור.

משאבים אלה אינם נגישים לכם אם אינכם בוחרים, או אם אתם חושבים שאין לכם ברירה, וזוהי הבעיה הגדולה ביותר של בני האדם. אתם עשויים לחשוב שנשמתכם, או העצמי הגבוה שלכם, מושלים בחייכם, או אתם עשויים לחשוב בדרך מסורתית יותר, שאלוהים שולט בחייכם, אבל אין זה כך. לכם השליטה בחייכם! רק אתם יכולים להחליט להיפתח לגדולתכם כנשמה, ולעוצמת הטבע המזינה שסביבכם. לכם כוח זה ביחס לעצמכם; אתם יכולים תמיד לבחור.

הרגישו כיצד אתם פתוחים עכשיו לאור נשמתכם ולכוחות המזינים שלי, אימא אדמה. התמקדו בי תחילה. נועו בעזרת מודעותכם מטה מברכיכם דרך השוקיים ואל תוך כפות הרגליים שלכם, והרגישו במרכזי האנרגיה או בצ׳אקרות בשתי כפות הרגלים שלכם. אתם יכולים לדמיין שאתם רואים דבר מה סובב סביב כפות רגליכם, או אולי לראות צבע או צורה. שקעו עמוק אל תוך כפות רגליכם. האם הן מרגישות מאוחדות? האם כף רגל אחת מושרשת, אולי, בחוזקה יותר מן האחרת? שאלו את כפות רגליכם: ״האם אני מאפשרת לאימא אדמה לשאת אותי? האם אני בוטחת באימא אדמה? האם אני מאמינה שקיימים כוחות של אימא אדמה שרוצים לתמוך בי ללא הרף ולקחת אותי לאן שעליי ללכת?״

כדי לפשט זאת, דמיינו שבשתי הצ׳אקרות של כפות רגליים מצוייה דלת קטנה שניתן לפתוח אותה לרווחה, או לסגור אותה, או להשאירה חצי פתוחה, חצי סגורה. הביטו במרכז כף רגלכם השמאלית וראו עד כמה הדלת פתוחה ובאיזו מידה היא מאפשרת לאנרגיה המזינה של אימא אדמה להיכנס, עד כמה היא פתוחה ומאפשרת לכם לקבל אנרגיה זו. כעת הביטו במרכז כף רגלכם הימנית. גם שם יש דלת, ראו באיזו מידה היא פתוחה.

על ידי כך שאתם מתבוננים בעצמכם באופן זה, מתוך כבוד, אתם משנים משהו בתוך עצמכם. אתם בוחרים להיות מודעים למי שאתם ולמקום שבו אתם ניצבים. אתם בוחרים באור. כאשר אתם נעים בזרם החשכה, השליליות, הרחמים העצמיים, הכעס או החרדה, שוב אינכם מביטים בעצמכם. אין עוד עניין או פתיחות כלפי עצמכם, ואתם מונעים קדימה יחד עם הדלתות הנסגרות. פתיחתן פעם נוספת מתחילה באהבה לעצמכם, בכוונה מאוזנת וכנה ובאמצעות ויתור על שיפוט.

לבסוף, שאלו את שתי כפות הרגלים שלכם: ״מה בחיי היום-יום מסייע לי יותר מכול לאפשר כניסה רבה יותר של אנרגיית אדמה, של תמיכה, עידוד וביטחון רבים יותר? באילו מצבים אני מוזנת במידה הרבה ביותר על ידי כוחות אימא אדמה?״ הרגישו עמוק בתוככם שיש לכם יכולת בחירה, שקיימת בכם האפשרות לבחור באור ובפתיחות רבים יותר עבור עצמכם.

כעת הפנו את תשומת הלב שלכם למרכז לבכם. העלו את מודעותכם לאזור החזה ובחנו את מרכז הלב, את צ׳אקרת הלב. ראו אם מופיע דימוי כלשהו במרכז זה: פרח, רקדנית, ילד – יהיה אשר יהיה – והניחו לו להופיע. הניחו לסמל לייצג את המידה אשר בה אתם פתוחים לאנרגיות אוהבות מהיקום, מהנשמה שלכם, ומהמדריכים שלכם, מכל דבר שרוצה להגיע מממד זה.

אתם יכולים להשתמש בשיטה פשוטה כדי לראות האם דבר מה עוצר אתכם על ידי כך שתדמיינו יד המופיעה בצ׳אקרת הלב שלכם שהיא פתוחה, או קפוצה או משהו באמצע. אתם יכולים לראות יד אחת או שתי ידיים, אבל בחנו כיצד נראית היד. בצד אחד של המתרס, היד היא אגרוף קפוץ שמתגונן, שלא רוצה או לא יכול, לקבל. ובצד האחר של המתרס, הידיים פתוחות בקבלה מוחלטת. הרגישו לרגע את המתח בשתי כפות הידיים שלכם, ונסו להרגיע אותן ככל האפשר. פשוטו כמשמעו, הרגישו כיצד הן נרגעות עד לקצות האצבעות.

שחררו את כל המתח המיותר וקבלו! אפשרו לאנרגיית הנשמה שלכם לזרום דרככם בדרך טבעית – והיא תזרום מעצמה. הרגישו בשלווה ובשקט של האנרגיה הזאת ושחררו. הרגישו כיצד שדות אנרגיה נוגעים בכם, הן מלמעלה והן מלמטה, שדות מרפאים שהם חלק טבעי שלכם. אתם יכולים לבחור להתכוונן לאנרגיות הללו, שוב ושוב. אפשרו לאנרגיות הארציות והקוסמיות גם יחד להתאחד ולהתמזג. הן שייכות זו לזו, הן שותפות. הניחו להן להתאחד באזור הבטן שלכם.

בחיי היום יום שלכם, עליכם להתמודד עם השפעות שמרחיקות אתכם מהעוצמה שלכם, מהחופש שלכם, מהבחירה שלכם. לכן אנו מבקשים מכם להתרחק מההשפעות הללו כדרך של שגרה, להיכנס אל תוך עצמכם ולהשיב לעצמכם את החיבורים עם נשמתכם ועם כדור הארץ – מנהג זה יועיל לכם מאוד. אינכם מרחיקים את עצמכם מן העולם באופן זה, אתם מטעינים את עצמכם ובונים עולם חדש. ועולם חדש זה נמצא מחוץ לתפיסות ולדרכי החשיבה הקיימות. אבל אתם יכולים לעשות זאת. יש לכם את הכוח ואת הנחישות הדרושים לצעוד בנתיב חדש, וברצוני שתהפכו מודעים לעובדה זו.

כל שאנו רוצים עבורכם הוא שתשגשגו, לכן פיתחו את עצמכם בפנינו, לכוחות הסובבים אתכם, לנשמתכם, לכדור הארץ. קיימים בנו כוח וידיעה שלא ניתן להדגים להשקפת העולם הרציונלית הרגילה. ההוכחה לקיום הכוחות הללו היא שאתם יכולים להרגיש בהם בתוך עצמכם, ועל ידי כך שאתם מתכווננים אליהם, חיים על פיהם. מעשה זה הוא ההוכחה לכך שהם אמיתיים ויעילים. בחרו להפוך בני אנוש אשר נישאים על ידי כוחות השמים והארץ, ובכך, נסלל נתיב חדש, נתיב של מודעות עצמית, עבור האנושות.

תודה לכך על שהייתם כאן היום.

 

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר