תבניות קוונטיות

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

23 בינואר, 2016

סן אנטוניו, טקסס, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בסן אנטוניו, טקסס, ארה״ב.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. בזמן זה השותף שלי זז הצדה. אנו חוזרים ואומרים זאת כדי שתדעו שהוא לא חלק מהתודעה של המסר. תקשור עשוי להיראות מסתורי ומשונה בעיניכם, משום שהוא עושה שימוש באינטלקט, בחינוך, בקול, בבגרות ובחכמה של בן האנוש, אבל המסר מגיע ממקום אחר לגמרי. השותף שלי מכנה זאת “זרם קבוע של קבוצות מחשבה אינטואיטיבית”. השותף שלי כאן, אבל הוא לא כאן. כאשר אני אומר ״הוא זז הצדה״, הוא פשוטו כמשמעו פותח את הכלי הזה [הגוף] ודרך בלוטת האצטרובל והעצמי הגבוה שלו מגיע המסר שאתם שומעים. אני אומר לכם זאת כדי שתדעו שלא הוא המדבר.

יש אנרגיה בכל מקום סביבכם, ויש דברים בלתי נראים סביבכם. הבוקר דיברנו על ״הפמליה של קריון״, והיא עדיין כאן. לא ניתן לכמת אותה, כיוון שהיא אנרגיה טהורה. דברים רבים כל כך ממה שאתם רואים סביבכם, ממה שאתם חשים ומרגישים סביבכם – הם אנרגיה. האנרגיה מגיעה בצורות רבות מאוד, ולא כולה מתועדת כלל כאנרגיה. כדי שתאמינו למסר זה על האנרגיה, תכופות בני האדם צריכים לכמת ולסווג אותה. אתם רוצים למדוד את תכונות הרטט שלה, ולפעמים אינכם יכולים. הסיבה שאינכם יכולים היא משום שהמדע שלכם עדיין לא הגיע לאפשרות הזאת. אין זו ביקורת כלפי המדע, אלא פשוט עובדה שיש עוד ללמוד. הצליל מתרחש גם ללא אוזניים שישמעו אותו, והאור ללא עיניים שיראו אותו.

הדעה המוטה של המדע

יש שאלה המוצגת בפני קריון שכבר נשאלה בעבר: ״האם העולם האזוטרי הוא משהו שיום אחד נדע עליו יותר באמצעות המדע?״ והתשובה היא כן. בזמן הזה, בשל מצב כדור הארץ, ישנם דברים רבים שהם נפרדים ולינארים שיובנו באופן טוב הרבה יותר אלמלא כך היה. דיברנו על כך בעבר – מכללות ואוניברסיטאות להשכלה גבוהה על הפלנטה החליטו להפריד את כל התחומים לכלל קטגוריות. הדבר נעשה לטובת התמחות ויעילות, אך צמוד לכך מחיר.

הגישה כלפי הפיזיקה, הכימיה, הביולוגיה והרפואה היא כאילו תחומים אלה הם מדעים הניצבים בזכות עצמם. ברור שהם קשורים, אבל אין מקום במוסדות ההשכלה שבו יש ״בניין אינטגרציה״ שיחבר כל זאת יחדיו. יהיו מי שיאמרו: ״ובכן, כמובן, עלינו לעשות זאת באופן זה משום שכל תחום זקוק לתוכנית לימודים משלו. אין שום אפשרות לחבר אותם, כיוון שיש ללמוד אותם בנפרד. יש פשוט יותר מדי חומר בכל תחום״. הרשו לי לומר לכם משהו, אנשים יקרים: יש בהחלט דרך לחבר אותם יחד. פשוט לא חשבתם עליה עדיין ולא חשבתם על שלב ה״אינטגרציה״ של פאזל זה. אילו הכרתם את עומק מערכת היחסים שיש לכל הדברים עם כל הדברים, הייתם מבינים מיד שיש צורך בשינוי. יכולים להיות לכם סקירות או ״שלבי אינטגרציה״, אבל אפילו אלה חסרים.

דבר אחד מוביל לדבר אחר ולתגליות. אבל כיוון שאתם לומדים את התכונות הבודדות של תחום מדע אחד, התגליות מעצימות לעתים קרובות רק תחום מדע אחד. כימיה מובילה לעוד כימיה וכן הלאה, ורק הכימאים מעורבים. יש חידות אמיתיות בכל תחומי המדע העצמאים שניתן לפתור רק על ידי שילובם. אך לעתים קרובות הן נשארות בגדר חידות, כיוון שאף אחד לא ״מביט סביב״ ובוחן תחומי מדע אחרים. האם ידעתם שרק לאחרונה המדע העלה את הרעיון שהשדה המגנטי של הפלנטה דרוש ליצירת חיים? אמרתי לכם זאת בשנת 1993, ואף על פי כן אין עדיין ראייה מוצקה שתתמוך בכך, למרות כל המכשירים שלכם. הדעה המוטה שמפרידה את תחומי המדע מונעת מכם דברים רבים. אינכם רוצים לשלב את הפיזיקה עם הביולוגיה.

יש דרכים לשלב כל זאת, בייחוד את הכימיה והפיזיקה. כאשר תתחילו לעשות זאת, יקרים, הדבר יוביל לתגלית גדולה, אבל היא לא תתרחש כל עוד התחומים הללו נפרדים. יש לכם מומחים בתחום אחד ומומחים בתחום השני. לפעמים הם נפגשים וחוגגים ולא יותר. הם לא באמת מתכנסים כדי לדון בתחום המומחיות שלהם. איך תוכלו להפריד את הדברים הללו ולהיות מדענים שלמים?

נדרשו לכם יותר מעשרים שנים כדי לגלות שיותר מתשעים אחוזים מהדנ״א הם מידע, לא כימיה המכילה קודים. כל אותה עת, קראתם להם ״זבל״ כיוון שלא פענחתם אותם כהלכה. נדרשו בלשנים כדי לגלות זאת. הם ראו תבנית לשונית, לא תבניות כימיות. זה מה ששגוי במצב שבו רק כימאים וביולוגים בוחנים חידות כימיות מורכבות ולא ידועות. ההנחות והדעות המוטות שלכם מנעו מכם מידע יפהפה זה במשך עשרות שנים.

האינטגרציה הקרבה של המדע

לכן התחזית הראשונה שאנו נותנים לכם היא אקדמית. תודעה חדשה מגיעה ועמה מגיעה חכמה חדשה. ״הגיון מדעי בריא״ יראה את הערך העצום שבשילוב תחומי מדע שהיו נפרדים בעבר. זה הדרך הטובה ביותר שבה אני יכול לומר לכם זאת, ללא הפרטים.

אולם, ברור מאוד שכך צריך להיות, שיבוא יום שבו תסתכלו לאחור ותאמרו: ״מה לעזאזל חשבנו?״ האם אתם יכולים לדמיין עולם שבו לא הייתם משלבים כלל מזונות כדי ליצור ארוחה, ואז לפתע מגיע שף שמשלב אותם ועורך תגליות מזון מדהימות? מרכיבים בעלי השפעה משולבים יחד כדי ליצור ארוחות טובות יותר. איזו תפיסה!

תוכלו לדמיין איך הייתה התקשורת אילו הייתם מנסים ללמוד שפה והיה עליכם להגיע לבניין הפועל, ואז לבניין שם התואר ולבסוף לחדר שם העצם? אף אחד לא היה מצליח לדבר את השפה, רק לדון במה שמכילים ״חלקי החידה״. שפת הפיזיקה תראה ותביא לכם כמה תגליות בתחומי הביולוגיה, הכימיה והתודעה.

התקשור היום עוסק בתודעה החדשה שמגיעה וכיצד היא תשנה דברים. יש כמה דברים חדשים עליהם ברצוננו לספר לכם וכמה דברים שבהם נרצה לדון יחד אתכם. אנו אוהבים לדבר על עתיד האנושות ועל הפוטנציאלים הניצבים לפניכם.

העולם הרחב והבלתי נראה שניצב לפניכם

מה אתם יודעים על דברים בלתי נראים? ראשית, בואו נדבר על דברים בלתי נראים שאינם אזוטרים. בואו נדון במה שאמיתי מבחינתכם וגם בלתי נראה. בואו נדבר על מה שאתם מכנים ״עובדות יסוד״ של האי נראות. ישנן אנרגיות עוצמתיות, משמעותיות, פיזיות רבות סביבכם שמקיימות עמכם ממשק בכל יום, אבל שאינן נראות באופן מוחלט עבורכם כבני אדם. אולם, אתם מקבלים אותן ועובדים איתן ואומרים: ״ובכן, הן בלתי נראות אבל כך הם פני הדברים. זה לא מפריע לי״.

כבידה. כל אדם על הפלנטה מושפע מכבידה! אבל היא בלתי נראית! נתנו לכם תקשורים רבים על הפיזיקה של כוח הכבידה, ואמרנו לכם שהוא משתנה ובר-שליטה, ושבסופו של דבר תדעו מדוע. אמרנו לכם שהוא לא קשור בהכרח למאסה בדרך האמפירית שאתם חושבים. למעשה, יכולתם לכוונן אותו לכמות שאתם רוצים אילו ידעתם מעט יותר כיצד לשנות מאסה של חפצים. זה רק עניין של זמן וגילוי, ומה שיגיע אחר כך יהיה הגיוני וברור מאוד מבחינה מדעית. דבר אחד מוביל לדבר אחר ולדבר נוסף ובסופו של דבר יערכו תגליות שיאפשרו לכם לעשות דברים שבעבר נראו הזויים מבחינה מדעית. בעתיד ניתן יהיה לראות ולמדוד את הכבידה באמצעות מכשירים שעדיין לא גיליתם. כאשר תדעו יותר על הפיזיקה של הכבידה, תדעו כיצד לראותה בכל תפארתה.

מדע של כל תחום הופך אמיתי יותר מבחינתכם כאשר אתם רואים את התבניות הפיזיות שלו. דרך אגב, כאשר תוכלו בסופו של דבר לראות את התבניות של הכבידה, תבינו מעט יותר כיצד לשנות אותה. יתגלו סודות בתוך התבניות שאינכם מסוגלים לראות בזמן הזה. דברים קוונטים לא קיימים בדרך שבה אתם יכולים לראותם ואז להשתמש בהם בממד השלישי. יש צורך בתגליות שיערכו בעתיד, אשר יהיו מדעיות ושיפתחו הבנה ותודעה חדשות. זה עניין אחד.*

התבניות העתידיות

השותף שלי מדבר ללא הרף על השדה המגנטי. אתם יודעים שהוא שם, כיוון שהמצפנים שלכם מצביעים אל קצהו. משהו שם פיזי, והוא בלתי נראה. ״ספת תודעה״ זו שעליה אתם יושבים, שקשורה פשוטו כמשמעו לכוח החיים של הפלנטה, היא לחלוטין בלתי נראית. אבל תגיע עת שבה היא לא תהיה כזו. העיניים שלכם לא רואות אותה, יקרים, אבל המכשירים העתידיים יראו. אתם יכולים לדמיין מצב שבו אתם מסוגלים לראות את הכבידה? את השדה המגנטי? איך הם יראו? מה יספרו לכם המכשירים על הצבעים והרטטים? האם יהיו תבניות, או האם זו תהיה פשוט מערבולת של מסה של אנרגיה?

הרשו לי לספר לכם סוד שאינו סוד לאף פיזיקאי או ביולוג. לכל דבר יש תבניות – לכל דבר. הפרקטלים תמיד נמצאים שם. מהגדול לקטן, מהקטן לגדול והצורות עצמן של התבניות והעיצובים של כל הדברים שאתם רואים מסגירות את מה שברא אותם. דבר זה יוביל אז לשלב הבא. אתם תבינו מדוע השדה המגנטי עושה את מה שהוא עושה, ואתם תבינו כיצד הוא קשור לביולוגיה ולחשיבה האנושית. יכול להיות אפילו שתהיו מסוגלים לכוונן אותו מעט לטובת הבריאות שלכם! כל הדברים הללו יגיעו בעתיד, הם יהיו מדעיים ולא אזוטרים, אבל יובילו לתגלית אזוטרית יפהפייה.

אמרנו לכם שוב ושוב שיבוא יום שבו המכשירים הללו ישמשו את בן האנוש והמדע יערוך תגלית. יתגלה בברור שלבני האנוש יש סוג מסוים של קוונטיות סביבם. ככל שהמכשירים יהפכו מדויקים יותר, אפשר יהיה לראות ולמדוד ממש את התבניות שסביב בן האנוש. יקרים, זוהי הפיזיקה המקודשת של בן האנוש – המרכבה.

כדאי שתקשרו בין הדברים הללו במהרה, כיוון שאם תשארו בתוך הקופסאות והתאים, לא תקבלו תשובות. לא תבינו את הקשרים והחיבורים וכיצד הם עובדים אלה עם אלה. מדענים, הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסת ההתמחות. זו גישה לינארית לפתירת בעיות מעגליות.

תחזיות העתיד

אני חוזה את התרחשותם של כל הדברים שנכתבו להלן. אני יכול לחזות דברים אלה כיוון שהפוטנציאלים נמצאים כאן. פוטנציאלים זהים נראו בעבר בחברות אחרות שהגיעו למקום שבו אתם נמצאים, בעזרת מדע שדומה למדע שיש לכם. אני יכול לחזות זאת משום שזה קרה בעבר, ויש אנשים בחדר הזה שיבינו שהכדור מתגלגל [הוראה לגבי המציאות שניתנה בסמינר]. זה בלתי נמנע. ישנם מדענים על הפלנטה עכשיו שזוכים בתובנה אשר תביא לתגליות אלה ממש בעתיד. כל הדברים הללו עושים את דרכם אליכם. יש התקדמות לוגית לחשיבה ולחכמה. אתם צועדים לפני שאתם מתחילים לרוץ, לכן, אני יכול לומר לכם שהדברים הללו מגיעים.

הרשו לי לספר לכם משהו על החדר הזה שבו אתם נמצאים – אל תפחדו [קריון מתלוצץ]. האם אתם יודעים שישנם דברים בלתי נראים בחדר זה שהם מסוכנים? אתם יודעים שברגע זה, בחדר זה, ישנם דברים בלתי נראים שאורבים ושיכולים לגרום למחלה אם לא תזהרו? ידעתם זאת? הם כאן יחד אתכם! אימא׳לה! אל תפחדו, אל תפחדו כיוון שהם – חיידקים!

עכשיו, אילו הייתי מספר לכם זאת לפני מאה שנים, לא הייתם מאמינים. ״אה, זה סתם דיבור אזוטרי, ודבר שכזה לא יכול להיות אמיתי״. רבים צחקו ולעגו לרעיון. אבל המדע שלכם הוכיח זאת. כאשר פיתחתם את המכשירים שיכולים לראות תכונות חיים מיקרוסקופיות, עולם חדש שלם התגלה. הוא היה נסתר כל העת, אך לפתע המדע הפך אותו לאמיתי. אתם רואים לאן אני חותר כאן? יקרים, זוהי מורשתכם להגיע למקום שבו המדע, הפיזיקה והידע שלכם מתחילים להיערך עם התודעה החדשה והחכמה יותר. המצאה חדשה תתגלה, והיא תפתח תחומים רבים שיהיו לכם לעזר רב מאוד.

המצאות אלה יעניקו לכם את המים הרבים שאתם צריכים כדי לגדל יבולים, ולשתות, כמעט בכל מקום על כדור הארץ. המלח שבאוקיינוסים שלכם יוסר בקלות בעזרת המצאות יעילות בזמן אמיתי שעושות שימוש במגנטים. יהיה קל הרבה יותר להשיג אנרגיה, והיא תופק בשפע ותעניק חום בשפע ובחינם. צמיחת האוכלוסיה לא תהיה בעיה, כיוון שתודעה גבוהה יותר תברא את החכמה לדעת מתי ואם להביא ילדים לעולם (כפי שהעמים הילידים עשו במשך אלפי שנים). אתם תביטו לאחור יום אחד ותגידו: ״היינו טיפשים. לא ידענו כלום על שום דבר, ומפתיע ששרדנו בכלל״. אני אומר לכם זאת בגלל מה שקרב ובא, ובשל כך אעבור לדבר על התודעה האנושית.

התודעה האנושית

מהי תודעה לדעתכם? ״ובכן, קריון, זו חשיבה. זו הדרך שבה אנשים חושבים. אפשר לומר שתודעה היא תיאור של פרדיגמת החשיבה״. כן, זה נכון! אבל השמטתם את החלק של הרטט של חשיבה נמוכה או גבוהה. מה עשוי לקרות אילו תפתחו מכשירי פיזיקה שיוכלו ממש לראות את התודעה? ״קריון, אתה טוען שאפשר לראות אותה?״ כמובן, זו פיזיקה! מה קורה כאשר אתם הופכים מתוסכלים והמחשב שלכם ״נופל״ או הסוללה מתרוקנת? האם זה לא ממשק של דברים פיזיים? תגלית עיקרית, שנעשתה על ידי שימוש בלווייני מזג אוויר, הראתה התאמה מתמשכת בין הרטטים בעוצמה של השדה המגנטי ותודעת ההמונים של חמלת בני האדם. במילים אחרות, בניגוד לכל הידע הרווח, השדה המגנטי מגיב לאסונות ולחגיגות בינלאומיים!** התודעה קשורה לפיזיקה. עם המכשור המתאים, יבוא יום שבו תראו את התבניות. זה יקרה בעתיד.

התבניות הממשמשות ובאות של האנושות

מה שאני רוצה לעשות הוא לגלות דבר מה שמעולם לא גיליתי קודם לכן –  איך יראו התבניות של התודעה האנושית. עכשיו, כבר הנחנו את ההנחה שלפיזיקה רב-ממדית יש את הפוטנציאל לגלות תבניות רבות של דברים שעד כה היו בלתי נראים. כמעט לכל דבר שכרוכה בו אנרגיה קוונטית יש תבניות שניתן לראות. אין זו הפתעה. איך לדעתכם יראו התבניות, אילו יכולתם לראות תודעה של אדם? מדובר בתודעה אינדיבידואלית, בניגוד לתודעת המונים. תבנית זו תהיה פיזית, אינדיבידואלית ויהיה לה שדה. בסופו של דבר, בשל כך, ניתן יהיה למדוד אותה ויהיה לה תִּבנות – ״התִּבנות שלכם״ (מלשון, תבנית).

אתם חושבים שזה הזוי ומוגזם מדי? אם גילויים וניסויים פשוטים כבר גילו את הפיזיקה של שינוי תודעת ההמונים, מדוע שתפקפקו שניתן יהיה לעדן זאת בעתיד? איך זה יראה? אתן לכם שתי דוגמאות. מחוללי אנרגיית תודעת ההמונים הגדולים ביותר מגיעים בזוגות: פחד ושנאה, חמלה ואהבה. הם נמצאים משני צדי המתרס ושניהם עוצמתיים, עוצמתיים ביותר. הם יכולים להפעיל אזעקות; הם יכולים להפיל את המחשב שלכם; הם יכולים לרכך את לבכם; הם יכולים להשפיע על הכימיה שלכם; והם יכולים לעשות זאת מצדו השני של החדר או מצדה השני של הפלנטה. האם ישבתם אי פעם בחדר עם אדם כועס וידעתם זאת? הכעס מוחשי, ניתן להרגיש בו. כאשר הדבר מתרחש, אתם רוצים לעזוב, להסתלק. כאשר מישהו כועס או מלא שנאה, אתם אומרים: ״יש כאן ענן שחור״. אתם מרגישים באנרגיה ובתבנות המסוים שלה. האם תהיה זו אנרגיה שונה אילו אדם זה היה מאסטר והיה שולח אהבה? כן! אז אתם נוהגים לומר: ״אני אוהב את המקום הזה! אני רוצה להישאר כאן ולספוג את התחושה״. הרגע הגדרתם את תבנית התודעה!

ניתן למדוד ולראות כל אנרגיה, בכל מקום ביקום. יהיו דרכים לראות תבניות בכל דבר. זה יתחיל אולי כגלים פשוטים, אבל בסופו של דבר תבניות אלגנטיות יראו בעזרת מכשירים טובים יותר. אלה שישבו בחדר עם המאסטרים הגדולים של הפלנטה, הרגישו באהבה ובחמלה העצומות של מקור הבריאה, והן הגיעו בגלים של אופוריה. הם גורמים לכם לבכות משמחה, כיוון שאתם מחוברים לכל הדברים. איזו אנרגיה! אתם מבינים את דבריי? האם אתם יכולים למדוד אהבה? כן! יש לה תבניות ואתם יכולים לראותה. עולם חדש לגמרי ייפתח בפניכם בסופו של דבר. הרשו לי להראות לכם מה הן התבניות.

תבניות של תודעה נמוכה

כעת, אלה הן תחזיות. אבל הן תחזיות בשל הפוטנציאלים הקרבים ובאים. זה פוטנציאל כה חזק שהוא ודאי. יבוא יום שבו אפשר יהיה לראות את התבניות הללו. כאשר אלה יהיו תבניות של תודעה אנושית, אתם תראו דבר מה מעניין מאוד. התבניות שאתן לכם עכשיו יקבלו תוקף כאשר הדבר יקרה. אלפים ישמעו תקשור זה, לכן יהיה קל למצוא אותו לטובת אזכור.

ראשית, בואו נדבר על התודעה הנמוכה ביותר, אך העוצמתית מאוד. הבינו שתודעה נמוכה נושאת עוצמה מדהימה וכך גם תודעה גבוהה. אולם, נמוך או גבוה אינו מדד לעוצמתה האפקטיבית, אלא רק מדד של הרטט. אל תבלבלו זאת עם תדר, כיוון שהטכנולוגיה הקשורה לכך אינה כה לינארית. מה שנראה בתבנות הוא רטט המחשבה, ולאן הוא יכול ללכת ולאן אינו יכול, או עד כמה הוא מוגבל או נרחב. עוצמה, או כוח, הם מהותיים מאוד. אתם כבר יודעים זאת. עוצמת השנאה יוצרת רשע ופחד והיא חזקה מאוד. עוצמת הפחד יכולה לשעבד אומות אם הן לא זהירות. אתם מכירים את עוצמתו מן העבר. לכן בואו נדבר על התבנית המסוימת שהוא יברא על המכשיר העתידי, שימדוד אותו אצל אדם שנושא תכונה זו.

תודעה נמוכה תברא תבניות בסיסיות ופשוטות ביותר. תבניות אלה יבראו או יפיצו מעגל חזק – התמזגות של אנרגיות שתתאחדנה כדי ליצור מחסום לרטטים גבוהים אחרים. הן יופיעו כמו במעגל סביב האדם או אנרגיית התודעה שהאדם בורא. המעגל דומה לבית כלא בעל תבניות, או פרקטל בסיסי שלא חוזר על עצמו. הוא מחזיק את עצמו בתוך עצמו, והתבנית לא תהיה מודעת לשום דבר שמחוץ למעגל שלה. הכוח נובע מהעובדה שהיא כה עוצמתית שאחרים עשויים להיות מושפעים על ידה ולהצטרף אליה בקלות לטובת מעגל חזק יותר. המעגל הופך אז רחב וגדול יותר וביכולתו ללכוד את התודעה שסביבו. הוא יברא מעגל גדול עוד יותר, אבל רק מעגל אחד.

כעת, אתם חושבים אולי שאני מדבר בשפה שאינכם מבינים? אולי, אבל הנה הנקודה: זה פשוט. זה מכל שהוא מעגל שאינו יכול לראות מחוץ לעצמו. הוא רואה רק את עצמו, והוא מכיר רק את הרוע שלו. הוא שופט ומקבל החלטות המבוססות רק על מה שהוא מכיר בתוך עצמו. זו תודעה נמוכה. האג׳נדה שלו היא הוא עצמו, והוא לא רואה שום דבר אחר. המעגל יכול לשעבד אנשים בעלי דרך חשיבה דומה. הוא יכול להפוך למעגל גדול יותר אבל אינו יכול לצאת מתוך עצמו. הוא לא יכול לראות מעבר למה שהוא יודע. אין שום תבנות מחוץ למעגל ששייך למעגל. הוא מוגבל. הוא יהיה ברור ביותר: רטט נמוך, פשוט, הישרדות בסיסית.

תבניות של תודעה גבוהה

עכשיו בואו נדבר על התודעה האחרת. זוהי התודעה הגבוהה של האהבה, החמלה, החשיבה הנעלה, היושרה והאכפתיות. כיצד היא נראית? חכו, כיוון שאיני יכול לתת לכם הכול. היא יוצרת פרקטלים מרובים. היא יוצרת מיזוג של אנרגיות שיכול ליצור עוד מעצמו בדרך של צלילים הרמוניים משל עצמו [פרקטלים רבים של תדרים גבוהים יותר שהם כפולות ספציפיות של המקורי]. גלים פרקטליים אלה נובעים כלפי חוץ, מעצימים את הסובב אותם במעגל נצחי. הוא נרחב; הוא ״מדבק״ [מתווסף]; הוא מובנה באופן מורכב; והצלילים ההרמוניים בוראים פרקטלים אחרים שנמצאים הרבה מעבר לטווח שלהם. יש לו השפעה על חומר אחר בכל מקום.

לכן, מהפשוט ביותר למורכב ביותר, מה לדעתכם הוא ההבדל האמיתי בתבניות? האחת מוגבלת ועוצמתית בסינגולריות שלה. האחרת נרחבת ועוצמתית במסגרת הנרחבות המרובה שלה. עד כה, על הפלנטה, הייתה לתודעה האנושית נטייה להקיף את עצמה ברטט הנמוך ביותר האפשרי. שנאה, מלחמה, גישות וכחניות, גסות רוח, אכזריות – כיוון שהדגש היה על הישרדות. ניצחון היה הדבר היחיד במעגל. זו הייתה הדרך שבה בני האדם שרדו! לאחר מכן, היו אלה קבוצות נגד קבוצות, מדינות נגד מדינות, מעגל נגד מעגל, וזה מה שקיבלתם מתבנית זו. היא יצרה מוות של המונים וצער נורא. קיבלתם גם אדם לאדם, ותבנית המעגל הייתה כזו שהתודעה לא יכלה להתרחב ממנה. לכן כל שהיא עשתה היה לחזור על עצמה, לחזור על עצמה, לחזור על עצמה. ברוכים הבאים להיסטוריה של הפלנטה.

לא היו צלילים הרמוניים שנשלחו, ולא הייתה התרחבות. לא הייתה צמיחה, רק ניוון, והוא חזר על עצמו. לא היה לו לאן ללכת, כיוון שהוא לא יכול היה ״לראות״ שום דבר נעלה ממנו.

יקרים, האנרגיה על הפלנטה הולכת לשנות את התבניות הישנות. תבניות התודעה שוכנות בתכונות הרשת המגנטית של הפלנטה, ומשתנות על ידי ההליוספרה של השמש. רשת זו, יחד עם המקום החדש שבו אתם נמצאים בחלל [המקום אליו מועדות פניה של מערכת השמש שלכם], ישנו את התבניות של שתי הדוגמאות הללו (של התודעה) ויהפכו את בעלת הפרקטלים המורכבים ביותר לעוצמתית הרבה יותר מאשר לזו ההישרדותית. הבנתם? האנרגיה החדשה משנה את האופן שבו האנושות מגיבה לפרקטלים אנושיים אחרים! הגיע הזמן לגדול, והתודעה האנושית תתפתח ושוב לא יהיה מאזן של אור וחושך כמו מאזני הצדק, כיוון שלרשע תהיה אז השפעה נמוכה הרבה יותר מאשר לחמלה ולרטטים הרמוניים מורכבים. האור פשוט יעלה במשקלו ובהשפעתו על התבניות הפשוטות של הרשע שעל הפלנטה, בהרבה.

החשכה לא יכולה לראות מעבר לעצמה

אני רוצה לתת לכם שוב הוכחה למשהו בלתי רגיל לגבי האופן שבו עובד הרטט הנמוך. בתקשור הראשון שנתתי השנה [2016], דיברתי על מנהיג צפון קוריאה הצעיר. אני עומד לעשות זאת שוב. אני עומד לעשות זאת שוב כדוגמה משמעותית לאופן שבו תודעה נמוכה אינה יכולה לראות מעבר לעצמה. משמעות הדבר היא שהיא יכולה לעבוד רק עם מה שהיא רואה ויודעת. עוצמתית, חכמה ואינטלקטואלית – כפי שהיא חושבת שהיא – היא אינה יכולה לצאת מהמעגל שלה.

מנהיג צפון קוריאה הקודם היה אגואיסט קלאסי. כאשר הוא מת, בנו ירש את מקומו ויכול היה לעשות ככל העולה על רוחו. הילד צפה באביו במשך עשרות שנים והוא ידע שירש את מקומו ביום מן הימים. באופן טבעי, הוא ירש את התכונות שאביו לימד אותו של חשיבות-עצמית, וגם הוא נדחף על ידי האגואיזם עד לקצה. כאשר הוא עלה לשלטון, הייתה בידיו הברירה האם לבצע שינויים שיאפשרו לו להיות דגול יותר מאביו. הוא רצה משהו שירומם את שמו ואת עמדתו למקום האגואיסטי הגבוה ביותר האפשרי. אביו היה המודל, ועכשיו הוא יכול היה לעשות כרצונו כדי להיות מפורסם אף יותר. זה מקרה קלאסי. הוא פספס לגמרי את ההזדמנות הגדולה ביותר שיכול אדם לקבל ולהפוך לאדם המפורסם והאהוב ביותר על הפלנטה. הרעיון כלל לא צץ בראשו. אף על פי שהוא חונך בעולם המערבי, הוא פספס אותו.

אילו היה שוקל את הדרך הנעלה וכולל את כדור הארץ במקום את האוכלוסיה המוגבלת של ארצו, הוא יכול היה להיות המנהיג המפורסם והאהוב ביותר על הפלנטה, במשך כל חייו. ברגע שהוא נטל את השלטון לידיו, כל שהיה עליו לעשות היה לחשוב מחוץ למעגל שלו. הוא נמצא בעמדה ייחודית להיות ״קלף הג׳וקר״ ולעשות דבר מה מדהים – לאחד את דרום וצפון קוריאה, לוותר על אזור המוות שבין הארצות הללו, לאחד משפחות לאחר דורות של הפרדה, לנטוש תוכניות גרעין להן אינו זקוק כלל חוץ מאשר להיראות חשוב, ובכך, להעניק לעמו שפע, מזון לכול ושלום בימי שלטונו. כל קוריאה הייתה סוגדת לו וכדור הארץ היה נושם לרווחה בהודיה בשל חכמתו ואומץ לבו.

הוא היה זוכה לתשואות רמות עם כניסתו להיכל האומות המאוחדות וכל הנציגים היו קדים לו ומעניקים לו את פרסי השלום החשובים ביותר. האגו שלו היה זוכה בליטופים רבים עד אינסוף והוא היה הופך דגול הרבה יותר מכפי שאביו היה אי פעם. אבל הדבר לא עלה כלל על דעתו. במקום זאת, הוא הנציח את הקופסה האפלה שירש, ועכשיו הוא מושל באנרגיה הנמוכה ביותר האפשרית, מייצג את האנרגיה המסוכנת והחשוכה ביותר על הפלנטה. במחיר הותרת עמו עני מרוד ויצירת חוסר יציבות באזורו, הוא זוכה להיות אדם מפורסם ורב כוח לרגע בזמן ובעיני אוכלוסיה קטנה. הוא לא יאריך ימים.

הוא לא מסוגל לראות שמעשיו לא זוכים לתמיכה אצל רוב אוכלוסיית הפלנטה, והוא יאבד הכול. מעניין לראות עד כמה חזק יכול המעגל הזה להיות, ולהשאיר את הרטט הנמוך – נמוך, נכון? כל זה עומד להשתנות, יקרים. אם תבחנו אנשים אינדיבידואלים ואת הדרך שבה הם פועלים, אתם תהיו עדים לכך. אתם תזהו זאת.

האנשים האינדיבידואלים

אדם ניגש אליכם והוא כועס. הוא גס רוח ולא נחמד. כל מה שיוצא מפיו נאמר בגסות ובשנאה, ואתם מתרחקים וחושבים: ״מה הסיפור שלו?״ אני רוצה לומר לכם את הדברים הבאים: אין לו סיפור. הוא פשוט מושקע בהישרדות. אי נעימות וגסות רוח זוכים בתשומת לב ומכינים את הקרקע לכך שיבחינו בו. יש בכך אנרגיה, אף על פי שזו אנרגיה שאינכם אוהבים, שדורשת תשומת לב ואולי נראית סמכותית בעזרת הפחד שהיא מעוררת. שוב, יכול להיות שלא תאהבו אותה, אבל אלה הם הדברים באמצעותם שורד אדם שכזה, ורבים עושים זאת. באנרגיה הישנה, זה עבד והם לא מסוגלים לראות דבר מה שיתפוס את מקומה. עבורם, משמעות הדבר היא שהם ישרדו בעולם שבו כולם רוצים את מה שיש להם. למעשה, יש היום תרבויות, אפילו היום, שמושקעות בגסות הרוח, כיוון שהן אומרות שחמלה וחביבות שוות לחולשה. הם חושבים: ״לא תכבשו אף אחד עם חמלה וחביבות. זה מיועד לאנשים החלשים של הפלנטה״. מנקודת המבט שלהם, הם לא יכולים לראות מחוץ למעגל ההישרדות, לכן גם כיום הם ניגשים אליכם עם אנרגיה נמוכה, גסות רוח וחוסר נעימות. אין להם מושג שיש דבר מה טוב יותר.

כאשר אתם רואים זאת כיום, זה מתחיל להריח כמו משהו שאינכם רוצים. רוב אנשי כדור הארץ עייפים מגישה זו ומחפשים אחר דרך הוויה אלגנטית הרבה יותר. אדם בעל חמלה אינו אדם חלש כלל וכלל. האנרגיה הסובבת את האדם הרחום מזמינה אתכם אליו. האנרגיה הסובבת את האדם גס הרוח מרחיקה אתכם ממנו. האם אתם מבינים את ההבדל עליו אנו מדברים? מה הייתם מעדיפים?

הרגע נתתי לכם את התבניות. הנה מה שאני אומר לכם: התודעה האנושית מתחילה להתעלות מעל למה שהייתה, משום שיחס החושך והאור של הפלנטה השתנה, והאור מתחיל לנצח. משמעות הדבר היא שחמלה, יושרה וחביבות מאירות באור כה בהיר שהאנשים רואים אותו במהירות רבה הרבה יותר מאשר את האכזריות והכוח. גסות רוח ואכזריות יראו בסופו של דבר כהתנהגות בעלת תפקוד לקוי ואתם תתרחקו ממנה. היא מעידה רבות על האנרגיה של האדם, על מקומו ועל מה שהוא חושב. זו אנרגיה ישנה, זו הישרדות עבור רבים, אבל ההישרדות החדשה תהיה אור ותודעה גבוהה ורבים יתחילו לראותה.

אנשים בעלי תכונות גבוהות יותר יאריכו חיים יותר מן השאר. בסופו של דבר הם יהפכו למנהיגים שלכם, וזה מה שאתם רוצים. הבחירות הפוליטיות ישתנו עקב כך, העסקים ישתנו בשל כך, ואתם תראו יותר אור, יותר חמלה ופתרונות אמיתיים רבים יותר בשל אפקט האדווה, כאשר ההרמוניות של הפרקטלים יגיעו לכל מקום. כאשר אתם בעלי חמלה, כולם מרגישים בכך. האם ידעתם שאדם בעל חמלה נתפס כאדם בטוח? בטוח! ״אני רוצה לשהות במחיצת אותה אישה, כיוון שהיא מקשיבה ובגלל שכיף לשבת לידה. האם הרגשתם את האנרגיה שלה? נכון שהיא נהדרת?״

בטוח להימצא בסביבתם של אנשים מאוזנים אלה. הם לא יפגעו בכם. הם לא יתחרו בכם או יגידו לכם דברים לא נחמדים וחסרי רגישות. הם יקשיבו לכם והם יאהבו אתכם. אתם תרצו זאת בעסקים, נכון? האם זה מוזר מדי בשבילכם? האם מוזר מדי לחשוב שבעתיד זה יהיה המצב הנורמלי? אתם תהיו מסוגלים לראות את התודעה הזאת, למדוד אותה ותדעו אפילו מדוע היא עובדת. הדבר ישנה את הפלנטה.

לא הכל קשור למדע כאן, יקרים. התודעה האנושית תצא בסופו של דבר ממוד ההישרדות. היא תצא מהחשכה ותעבור לסוג הישרדות אלגנטי יותר – מערכת שבה אלה ששורדים יהיו מסוגלים לאחד דברים באלגנטיות במקום לכבוש ולפרק דברים. אלה אנשים רגילים שיביטו אל מעבר לשיפוט ולהבדלים במערכות האמונה. אלה אנשים שרואים את אלוהים בכל מקום, בכל המערכות, ומצפים לדברים טובים תחילה. הם יראו את ההבדלים במערכות האמונה באותה דרך שבה הם יראו הבדלים בבחירת מזונות. זהו בן אנוש חכם ומאוזן.

זה מגיע, וחלק מזה כבר כאן. זה כל מה שרציתי לומר לכם במסר זה. היכן אתם? מהי התבנית שלכם? האם אתם מתחילים להרגיש במציאות זו? היא מתחילה להיות בטוחה, יקרים. בטוח להירגע ולהפסיק להיות כל העת על המשמר, להביט סביב ולהיות חומלים וחביבים יותר. כמה מכם מצפים עדיין למשהו רע שיתרחש. דומה שיצאתם מהמערה ואתם עדיין לא בטוחים שהנמר באמת נעלם. הנמרים שייכים לאנרגיה הישנה והם בורחים לכל הכיוונים. שאריות האנרגיה הישנה הזו, הרשע והחשכה, נסוגים בכל מקום. מציאות החשכה המצטמצמת נמצאת בכל מקום, והיא מתחילה להראות את עצמה, למקד את עצמה והיא יודעת שימיה ספורים. כאשר תהיו עדים למאבק זה, דעו שאלה חדשות טובות. משמעות הדבר היא שקרב קצה של תודעת עולם ישנה זו.

אילו הייתם עורכים סקר בין אומות הפלנטה, בין גברים, נשים ומשפחות, הם רוצים שלום! הם לא רוצים לכבוש אלה את אלה והם לא רוצים מנהיגים שיעשו זאת. הם לא רוצים לחסל אלה את אלה בשל משאבים מוגבלים או רק להיות רבי כוח. הזמנים השתנו ותודעת הפלנטה רוצה בכל מאודה את מה שכל אם ואב רוצים עבור ילדיהם. זו התחלה של איחוד מאות ארצות ותכנון דרכים לבריאת שלום ואחדות מאוזנים – חיים בצוותא. הבדלים תרבותיים תמיד יהיו. אבל החמלה והאיזון הם תכונות אנושיות שכיחות. יש לכם הרבה מן המשותף והחכמה החדשה תראה לכם זאת.

איזון זה לא היה בהישג ידכם לפני מאה שנים. זה מה ששונה היום ומה שיהיה שונה בעתיד שלכם. אתם תפסיקו לחזור על העבר ובמקום זאת, הבגרות והחכמה של הפרקטלים היפהפיים והצלילים ההרמוניים של החמלה יתעצמו.

ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש. הוא קרב.

וכך הוא.

קריון

  • תקשור זה ניתן ימים ספורים לפני גילוי גלי הכבידה על ידי שיתוף הפעולה המדעי של ה-LIGO ב-11 בפברואר. גילוי זה הוכתר כאחת התגליות החשובות בפיזיקה, והיא מסייעת להוכיח את הרעיונות המקוריים של איינשטיין שפורסמו לפני מאה שנים בדיוק, בשנת 1916.

** https://www.heartmath.org/research/global-coherence/