שקט ופשטות

אדמה באמצעות קאטה
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות למאסטרים. זהו תמיד כבוד לפנות אליכם בדברים. כאשר על המילים הללו למצוא את דרכן אל לבכם, קיימת תחושה של דחיפות. אנו תמיד איתכם; אנו מכירים כל רמת מוכנות אליה אתם מחוברים. אנו יודעים מתי אנו יכולים להתחיל בתקשורת הישירה שלנו עמכם, אדם לאדם. ואנו מודעים לגמרי למהות הנושאים בהם עלינו לטפל ועליהם לדבר עם קהל גדול יותר.

ישנם שלבי הכנה שהמתינו זמן רב, שמכינים את העלייה האחרונה שלכם ברמות התודעה לשינויים פלנטריים מסוימים. הם זהים לשינויים האוניברסליים, אך אין צורך לפרט אותם ברגע זה בשלב הפעולה הנוכחי. בקרוב תגיע הקריאה אל לבכם להעניק תשומת לב רבה אף יותר לשינויים הללו. חפשו תמיד אחר הקשרים והחיבורים ההדדיים. אין אירועים בודדים שיתרחשו אלא שרשרת אירועים שתתרחש, שתביא להכרה בטווח הטרנספורמציה הרחב יותר שאתם והפלנטה האהובה שלכם חווים עכשיו.

השנה כל השינויים מתחוללים כדי לפתוח את השער לבוא האנרגיות החדשות במלוא המהירות אל המציאות שלכם. הכלים הדרושים היחידים הם אלה השוכנים בכם. שקט ופשטות הם שניים מהכלים הללו. הם נושאים את הרטטים הדרושים אם ברצונכם להיות מוכנים.

שקט – לא השקט של המתבודד ששומר על שתיקה במשך חודשים ומשתמש בשיטה זו כדי להתרחק מהמציאות הפיזית שלו. השקט שעליו אני מדבר כאן משאיר אתכם בתוך המציאות שלכם, בנוכחות קבועה בלבכם שמעניקה לכם הבנה ממוקדת של חייכם ומסייעת לכם לראות ולהגשים אל תוכם את כל הדברים והמתנות.

שקט הוא השיטה הפשוטה ביותר להתחבר ללבכם. שקט זה הוא המאסטר האישי שלכם שיכול לעזור לכם להישאר ממוקדים. הישארות במיקוד הלב ולא השכל. שקט הוא ככיפה זהובה שבה  אתם יכולים להשתמש כדי לסלק את כל ההפרעות הרועשות שסביבכם.

העניקו אותו במתנה לעצמכם בכל יום. כאשר שקט זה יצליח לבנות את כיפתו הזהובה סביבכם, אז דרך תקשורת חדשה תוכל להתחיל; תחילה אצלכם, ואז עם המאסטרים. אנו ממתינים שם בתקווה לתקשר עם כל אלה שיכולים להופיע מאחורי מסך השקט הזה. כן, מטרת הכיפה הזהובה היא להיווצר סוף-סוף סביב תודעתכם; ליצור מקום דמיוני זה שבו נוכל לקיים איתכם אינטראקציה בשלמות אלוהית.

היא אישית במהותה אך שיטה שניתן לחלוק בקלות. כמה נשימות עמוקות הן תמיד ההתחלה. הן משיבות את השכל אל ציר הלב, ואת היכולת לגלות את כל שהשקט יכול לגלות. השלב השני הוא השארה מאחור של כל הרעש שהמוח שלכם מקרין ללא הרף, וזהו השלב המאתגר. הטכניקה לשם כך היא פשוט להמשיך לנשום. הזמינו את השקט באופן מודע אל תודעתכם. לשובו של השקט מתלווה תחילה בתחושה חמה ורכה בתודעה, ואז הוא מביא שלווה ואהבה אל לבכם. נסו זאת.

פשטות היא תגובה מלבכם לפעולת השקט הזו. העולם שסביבכם משקף חזרה אליכם את השקט בצורת פשטות. העולם משקף חזרה אליכם את מה שלבכם מקרין ובמהרה התודעה שלכם תתחיל להתמקד בפשטות ולמצוא אותה בכל דבר. שחקו כילדים ונסו למצוא אותה בכל דבר בחיי היום-יום. פעולת זימון הפשטות אל תוך חייכם היא פעולה של חיבור מודע למשמעות האמיתית של כל הפעולות, המעשים והמילים. נסו זאת.

כל המציאות שלכם מוכנה להתכוונן על ידי שתי המילים הללו. וכאשר כוונון זה יתרחש, עולם חדש יפתח את שעריו בפניכם. האם אתם מוכנים לגלות מחדש גישה זו למציאות שסביבכם? האם אתם מוכנים להבין שמציאות חדשה זו נמצאת סביבכם ברגע זה, שעה שאתם קוראים את המילים הללו?

כאשר תבינו שאתם עסוקים עתה ביצירת המציאות החדשה שלכם, אז היא תוכל להתממש, והיא תתממש בקרוב באותה דרך מודעת גם ברמה הפלנטרית. כן, שינויים מסוימים עומדים להתרחש, יקרים, אבל הגישה המודעת והלב הממוקד שלכם יכולים להעצים את התממשותם ברמת רטט גבוהה ומושלמת ואף יעשו זאת.

נשמו נשימות עמוקות ומצאו את השקט. מצאו את המאסטר הפנימי ודרך חיים חדשה לגמרי זו על פשטותה הנצחית, תוצג בפניכם מלב היקום.

כל שיתחולל על יהלום קטן זה המכונה כדור הארץ יהיה מאמץ גדול מצד היקום כולו. היינו, ואנו עדיין, עדים לתקפות המילים הללו. חותמן רשום על לבכם. לבכם יודע הכול; הדבר היחיד שעליכם לעשות הוא לעזור לו לזכור.

מאסטרים אהובים שלי, השיטה הייתה שלכם מאז ומעולם ועכשיו כל תמיכת היקום נתונה לכם להשתמש בה בשלמות נצחית. שקט ופשטות יסללו את הדרך ואני תמיד כאן כדי לעזור.

אני אדמה, הכוהן הגדול של טלוס והמאסטר האוניברסלי של האנושות החדשה, נפרד מכם באהבה ובחוכמה הנצחיות של הלמוריאנים שבטלוס, מתחת להר שאסטה ומהזמנים בהם הפלנטה הזאת כונתה פנינת היקום.

http://www.lemurianawakening.com/