שער ה-8.8 – שילוב קודי ההתעוררות של האור הקוסמי

מאת מלאני בקלר

אוגוסט 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

הפעלת שער האריה (888)

בכל שנה ב-8 באוגוסט מתרחשת היערכות קוסמית המכונה ״שער האריה״. ״שער האריה״ מתרחש כאשר כדור הארץ ״מתיישר״ עם המרכז הגלקטי (במעלה 27 במזל קשת) ועם הכוכב סיריוס, פותח את הפורטל הקוסמי שבין הממלכה הפיזית והממלכה הרוחנית. הוא מכונה ״שער האריה״ כיוון שהוא מתרחש במזל האסטרולוגי אריה. כמזל אסטרולוגי, מזל אריה משוייך למרכז הלב ומייצג את הביטוי האינדיבידואלי של האלוהי.

כאשר מתרחשת היערכות ישירה זו עם המרכז הגלקטי, פורץ ממנו גל אור אינטנסיבי שמעיר את הדנ״א, מפעיל את שדה האנרגיה של האדם, ומשדר תדרים מרטט גבוה וקודי התעוררות. בנוסף לכך, כאשר השמש נמצאת בצמידות לכוכב סיריוס, קודי האור של ההתעלות, המאסטריות וההתפתחות זורמים מסיריוס אל כדור הארץ אף הם, מביאים רמה נוספת של הפעלה והזדמנות להתקדמות בנתיב ההתעלות.

אנרגיית ״שער האריה״ עוסקת כולה בהתעוררות מלאה יותר של האור האלוהי הייחודי של כל אחד מאיתנו ובגילום האלוהות בצורה הפיזית שלנו. מזל אריה משוייך גם למלכות, ולכן היערכות זו יכולה להיראות כהתעוררות הקודים המלכותיים של דרך החיים הגבוהה יותר הנגישה לכולנו. שער זה בורא תקופה מדהימה של התעלות מואצת… והשנה היא טעונה במידה רבה מאוד… ואנרגיית שער האריה ואנרגיית ההתעלות המואצת מהמרכז הגלקטי כבר נמצאת כאן!

על מה אני מדברת?

גלים מתעצמים של אור וקודי תודעה מתעוררת זורמים עתה אל הפלנטה באמצעות השמש וישירות מהרוח. אור מועצם זה ואנרגיית התעלות מואצת זו, מחוללים עתה שינויי חיים אדירים בדרך זו או אחרת אצל רוב בני האדם. תחומים משמעותיים כגון מערכות יחסים, שינויי קריירה, תכלית החיים, בריאות, בית, נסיעות, עבודת נשמה, שחרור דברים חומריים (וכמה דברים אחרים גם כן) מקבלים עתה דגש. הכול נבחן עכשיו והשאלות הגדולות הן: ״האם הם משרתים את האמת האותנטית שלכם? האם הם ערוכים עם האהבה, הצמיחה וההתעלות של נשמתכם?״ אל תופתעו אם דבר מה, או הכול בחייכם, נבחן עתה.

בסופו של דבר, השינויים הללו שאנו חווים בדרכנו הייחודית מסייעים לנו להיערך באופן מלא יותר עם האמת האותנטית שלנו ועם הרמה הבאה של האהבה והאור שאנו יכולים לחוות בחיינו. אולם אני בטוחה שאתם כבר יודעים ששינוי אינו תמיד דבר קל. אתם עלולים לפחד מחוסר הידיעה מה עומד להתרחש ומה השלב הבא עבורכם, בייחוד כאשר דומה שהדברים מתמוטטים ונעלמים הן ברמה האינדיבידואלית והן ברמה הקולקטיבית.

מהו המסר של המלאכים בנוגע לשער האריה?

המסר של המלאכים עבורנו בזמן הזה הוא לבטוח. המשיכו לחזור לרטט האהבה, לשחרר פחד ואי וודאות ולהישאר ממוקדים במה שאתם רוצים בסופו של דבר. זכרו שאתם ישות רוחנית בצורה הפיזית, וכל השינויים שמתרחשים עתה נועדו להגביר את עוצמת הנשמה והאמת הרוחנית שלכם ולערוך אתכם עם מה שמביא לכם שמחה, אהבה, הזדמנות ואפשרות רבות יותר.

מדיטציית שער האריה

ודאו שאתם מקדישים זמן למדיטציה זו בקרבת ה-8 לאוגוסט…. אז האנרגיה היא החזקה ביותר והשער פתוח לרווחה.

דמיינו אור הזורם מטה, מפעיל את הצ׳אקרות הגבוהות שלכם, וזורם אל צ׳אקרת הכתר שלכם, מאיר באופן מלא את הזוהר האמיתי של האור האלוהי, אור המשיח והתודעה הערה שלכם, שתמיד נשאתם בתוככם.

מלאו את עצמכם באור זה!

עכשיו הוא הזמן לפסוע אל תוך התנסות אהבה מרטט גבוה יותר… מבחינה אישית וקולקטיבית, להתעלות על המגבלות ולנוע מדחיסות הממלכה הפיזית ואל הפרדיגמה החדשה של התודעה, ההוויה והאור הקריסטליים.

האנרגיה מפעילה היערכות הרמונית חדשה, ואיזון עמוק בין חוכמת הלב, המוח והרוח. בסופו של דבר, כאשר הלב והמוח שלכם יתאחדו ויהיו כאחד, ממורכזים באהבה אלוהית ובהרמוניה עם האמת האותנטית שלכם, תהיו מסוגלים להיכנס לחיים בפרדיגמה החדשה. הפרדיגמה החדשה כבר כאן, האנרגיה כבר כאן. ועכשיו, עליכם להקרין את האור האלוהי הפנימי שלכם, להקרין אותו בחוזקה, באופן טהור, כך שמראת העולם החיצון שסביבכם תוכל רק לשקף אותו, להיערך עמו ולחשוף את המידה השלמה של האהבה הערה שאתם נושאים עמכם תמיד.

חלק מכך הוא ההבנה המלאה של מה שאתם רוצים באמת. הדברים שאליהם שואפים הלב והנשמה שלכם והמקום בחייכם שאינו ערוך עם כוונת הנשמה האמיתית שלכם.

היו מוכנים לאהוב את עצמכם. כבדו את תחושות הלב וצעדו מבעד לדלתות האפשרות החדשה שנפתחות בפניכם. הניחו לפחד, לספק ולחוסר הוודאות להיוותר מאחור והישארו ממוקדים במה שאתם אוהבים, צעדו באומץ ובבטחון לחיים הערוכים באופן אותנטי יותר עם האמת שלכם.

שער זה קשור לנקודת מפנה, להתעלות, להגעה לרמת אהבה ואור חדשה ולכניסה להרמוניה ולהיערכות גדולה יותר עם האמת שאתם אחד עם האלוהי, אחד עם הכול, ושאתם יכולים לקבל את כל שאתם באמת רוצים.

אתם יכולים להיות אור זוהר ואהבה אינסופית, ולקבלם

פיתחו את לבכם, את ראשכם ואת הרוח שלכם לקבלת גל האור, קודי התודעה ואנרגיית ההתעלות שתומכים בכם בהתקדמות המהירה שלכם אל השלווה, החירות והביטוי האותנטי מהרטט הגבוה ביותר של הכישרונות הייחודיים, האנרגיה הייחודית והאור הגבוה ביותר שלכם שהם חיוניים וממלאים תפקיד מהותי בהתעלות הכוללת.

ביטחו. שמרו על גישה חיובית. פיתחו את לבכם, שחררו את הפחד וצעדו אל האור שימשיך להופיע בפניכם צעד אחד בכל פעם. זוהי טריטוריה בלתי ידועה, אך ברכות אלוהיות מדהימות ממתינות לכם שם.

באהבה, באור ובהודיה אינסופיים,

מלאני