שער ארצי ביולוגי

ג’ון פאין המתקשר את מדריכו אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות קוראים ועובדי האור החי, אני אומני! לבי מתמלא באהבה, אור ושמחה להזדמנות להתחבר אליכם בדרך מיוחדת זו. אני נהנה הנאה רבה לראות רבים כל כך המוכנים לצאת למסע הפנימי, הקשה לעתים, במטרה למצוא את אור נשמתכם בזמנים מרגשים אלה של שינוי. הממלכות הגבוהות ביותר הבחינו וצפו במסירות שלכם לריפוי עצמכם, ולריפוי הפלנטה שלכם, ואנו שולחים לכם אור בתמיכה אלוהית במשימת האור והאהבה שלכם.

ברצוני לדבר אתכם על השער הארצי היקר, החשוב והעצמתי ביותר הקיים על הפלנטה בזמן הזה. זהו השער-הארצי הביולוגי. אין זו צורה מוזרה שנוצרה במעבדה כלשהי, במקום כלשהו והיא אינה קשורה בשום דרך לתפיסה של המחשבים הביולוגים. השער-הארצי הביולוגי התקיים מזה אלפי שנים ועתה הוא הזמן המתאים להכיר בו במלוא הדרו. השער-הארצי הביולוגי הוא היצירתי ביותר מכל המשאבים וסבל אלפי שנים מאחורי צעיפים של אשליה ופחד, כעת הגיע הזמן ששער-ארצי זה ישתחרר כדי להשלים את משימתו.

אתם יכולים למצוא שער-ארצי זה בקלות רבה ביותר. עמדו ולכו למראה הקרובה ביותר, ואתם תראו אותו במלוא הדרו, מביט חזרה בכם. הוא אתם! אתם השער! אתם השער-הארצי היקר ביותר הקיים, ובאמצעות המאמצים שלכם לצמיחה רוחנית ואישית תהיו מסוגלים להביא לריפוי אישי ופלנטרי. הגיע הזמן להבין שהתרומה החשובה ביותר שאתם יכולים לעשות לריפוי הפלנטרי היא להכיר באלוהות שלכם עצמכם ולהציב את עצמכם בחוזקה על הנתיב לטרנספורמציה רוחנית. דבר זה לא נעשה על ידי הדגשת ובחינת כל הדברים שאתם סבורים שגרועים בכם, הדבר נעשה על ידי תהליך של היזכרות במי שאתם באמת. בהיזכרות במהות שלכם, על ידי כך שתכירו בעצמי האלוהי שלכם ועל ידי כך שתתמזגו עם נשמתכם.

עצם הכוונה והנכונות להיכנס פנימה ולמצוא את אור נשמתכם, שעשוי להיות עטוי מאחורי רבדים רבים של ספק, פחד ושנאה עצמית, יזמן אליכם אור ועזרה רבים. זה זמן של שינוי גדול וישנן אנרגיות טרנספורמטיביות רבות אשר יגבירו כל דבר שתתרכזו בו. עכשיו, יותר מאי פעם, ניתן לבצע קפיצות מדרגה בצמיחה הרוחנית ובהתפתחות האישית. זאת מכיוון שעצם טבען של האנרגיות הללו הופך את החומר, הזמן והאירועים נזילים יותר, כדי שיוכלו להגיב למחשבות ולרגשות שלכם במהירות רבה יותר. הדרך החשובה ביותר באמצעותה ניתן להגביר את כמות האור שאתם יכולים להחזיק, היא להכיר בעצמכם באהבה-עצמית. אהבה עצמית אינה קשורה לאנוכיות, היא פשוט הכרה באלוהות שלכם. באמצעות אהבה עצמית, אתם תהיו מסוגלים לאפשר לאור שלכם לזהור, שכן נכון לומר שאתם מסוגלים לחלוק רק את מה שכבר יש לכם, ונכון גם לומר שאתם יכולים לקבל רק את מה שאתם מוכנים להעניק לעצמכם.

בזמנים אלה של שינוי גדול, חשוב ביותר לטפח זרימה רגשית. זו היכולת להישאר נייטרליים ללא קשר למצב שבו אתם צופים או שבו אתם מוצאים את עצמכם. אין טעם לחוש התמרמרות או כעס כלפי מה שאתם רואים כטרור כנגד אימא אדמה וכל היצורים החיים שלה. על ידי תחושות כעס אלה אתם רק תוסיפו לשכבות האנרגיה הכבדות הנושאות את הרגשות הדחוסים ביותר של כעס ופחד. התחילו להביט בחמלה ובהבנה על אלה האונסים את האדמה ושילחו להם מחשבות של שפע, אהבה ואור. הם, כפי שאתם פעם חשבתם, מאמינים שיש מחסור ביקום ושהדרך היחידה באמצעותה יוכלו להגן על עצמם מפני עוני היא לקחת בכוח את הסובב אותם.

אם אתם חשים כעס והתמרמרות, או חשים מידה של דיכאון כשאתם רואים את המתרחש סביבכם, קחו כמה רגעים של שקט וכנסו פנימה. נכון לומר שכל אירוע המשפיע עליכם עמוקות, קשור תמיד להתרחשות מן העבר, שגרמה לכם לחוש ברגשות דומים. אתם עשויים לגלות שרגשות של זעם וכעס צצו ועלו מכיוון שעדיין לא פתרתם את הכעס שאתם חשים כלפי אי-צדק שנגרם לכם בגיל צעיר. העולם הוא המראה שלכם, ולכן בכל פעם שאתם מגיבים בעוצמה לאירוע כלשהו, דעו שמדובר בכם ושהאירוע עצמו הוא דרך שבאמצעותה היקום משקף חזרה אליכם את הקונפליקט הפנימי שלכם עצמכם. אם תהפכו את עצמכם לבסיס לכל דבר ותבינו שאתם תחוו שלום וגן עדן חיצוניים כאשר תשיגו שלום וגן עדן פנימיים, אזי תמיד תהיו בנתיב להארה.

זכרו זאת תמיד, יקירים:

אינכם יכולים לשנות דבר בעולם החיצוני, אלא אם יתרחש קודם שינוי פנימי.

זה עקרון פשוט מאוד ואני מעודד אתכם לחיות עקרון זה בחיי היום-יום שלכם. שנו את עצמכם ותוכלו לשנות את העולם!

מדיטציה לריפוי אישי ופלנטרי

שבו בכיסא נוח או על הקרקע והיכנסו למצב מדיטטיבי רגיל. אתם יכולים לנגן ברקע את מוזיקת העידן החדש האהובה עליכם, שמכילה צלילי מים, ציפורים או חיות אחרות. בחרו במוזיקה שמשרה עליכם שלווה.

עצמו את עיניכם והתחילו לנשום עמוק ובאיטיות. ישרו את עמוד השדרה שלכם ומצאו את מרכז הכובד שלכם על ידי כך שתנוע קדימה ואחורה. אתם תחושו “קליק” שכזה כאשר תשיגו זאת.

עתה התחילו לדמיין שמש זוהרת באור לבן-זהוב מעל לראשכם. מקור של אור ואהבה זוהרים, זוהי השמש הרוחנית שעל מישורי הנשמה. התבוננו באור זה זמן מה ורחצו בחמימותו.

כעת, דמיינו על כתר ראשכם פרח לוטוס בעל אלפי עלי כותרת וראו את עלי הכותרת שלו נפתחים כדי לברך את האור הזורם מטה מהשמש הרוחנית. כעת, התחילו לשלוח חוט של אור זהב מעלה ממרכז ראשכם, דרך אמצע הלוטוס, ומעלה לתוך אור זה. חושו בחוט זה מתארך ומתמתח גבוה יותר ויותר. אם תרצו, אתם יכולים לבקש מהמדריכים או מהמלאכים שלכם לסייע לכם במתיחתו לתוך הממלכות הגבוהות יותר של אור ואהבה. כאשר חוט זה יגיע לשמש הרוחנית, אתם תחושו בו מתחבר ב”קליק” למקומו ומיד תחושו בזרם של אנרגיה, שעה שהשמש מברכת אתכם ואת חיבורכם אל המקור שלכם.

הנו מחיבור זה למשך כמה דקות ואז אפשרו לחוט הזה לצמוח מטה דרך מרכז גופכם ולתוך מרכז הלב שלכם. כאשר יגיע החוט למרכז לבכם, חושו באור של השמש הרוחנית זורם מטה דרך חוט אור הזהב וממלא את לבכם. אפשרו למרכז הלב שלכם לזהור עוד ועוד עד אשר כל החזה שלכם יתמלא באור. בקשו מהשמש הרוחנית לסייע לכם להפוך למקור זוהר של אור, וחושו באור שלכם מתפשט וממלא את החדר שבו אתם יושבים. רחצו בזוהר ובחום של אורכם שלכם למשך כמה רגעים.

כעת, אפשרו לחוט להמשיך בדרכו מטה לתוך מרכז גופכם כדי שיוכל להתחיל לעבור דרך החרוט המרכזי של הצ’אקרה הראשונה שלכם. אפשרו לחוט להמשיך בדרכו אל הקרקע שמתחתיכם והתחילו להזרים אור מלבכם מטה אל חוט האור. הניחו לחוט האור להמשיך מטה דרך שכבות אימא אדמה עד אשר תחושו שהתחברתם למרכז הפלנטה. ברכו את נשמת אימא אדמה וחושו בה מברכת אתכם ומודה לכם על האור שלכם.

התחילו לראות את עצמכם כערוץ של אור המשמש אמצעי דרכו יכול אור מהשמש הרוחנית להגיע ללב ולנשמת אימא אדמה. הישארו במצב זה כמה רגעים עד אשר תחושו שהזרמתם די אנרגיה לעת עתה. לפני שאתם מנתקים את החיבור שלכם לשמש הרוחנית ולאימא אדמה, שאלו אם יש משהו שאתם יכולים לעשות אשר יסייע לצמיחה ולריפוי הרוחניים שלכם בזמן הזה. לבסוף, הודו לאימא אדמה על הגוף הפיזי שהעניקה לכם וחושו כיצד היא שולחת לכם את אהבתה ומודה לכם על אהבתכם.

שובו אל החדר והביטו סביב אל הצמחים או החיות שאולי נמצאים שם, וראו אם אתם רואים אותם בדרך שונה, ואין זה משנה עד כמה מעודן עשוי השינוי להיות.

הערה מג’ון:

מדיטציה זו רבת עוצמה כאשר היא נעשית בקבוצות. שבו במעגל והחזיקו ידיים כאשר יד שמאל מקבלת ויד ימין נותנת (האגודלים מופנים לשמאל). זכרו, המטרה צריכה תמיד להיות ריפוי אישי ופלנטרי. לא תהיו מסוגלים לרפא אחר אם הכוונה שלכם אינה ליצור שינוי בתוך עצמכם תוך כדי כך. תיהנו!