קריון בישראל – תקשור תשיעי

האות ה״א – באנגלית E
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור תשיעי
4 באוקטובר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן


ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

אתם יודעים היכן אתם וגם אני. למען אלה שמקשיבים ושלא נמצאים כאן, אנחנו במגידו. יכול להיות שאין לכך שום משמעות עבור המאזינים, אך אסביר בעוד רגע את המילה הנוספת. חלקכם פתרו זאת, אנו מאייתים שלוש מילים, אות אחת בכל פעם, במשך 13 תקשורים. לעתים קרובות אנו מדברים על נושא שקשור לאזור. הבנתם מהן המילים: שלום בישראל (peace in Israel). אפשר שהתקשתם בתחילה, כיוון שהאיות לא היה כפי שציפיתם. עבורכם הוא הוגש מהסוף להתחלה. אות אחת בכל פעם, מהסוף להתחלה באל״ף בי״ת המערבי. אך את האל״ף-בי״ת הראשונים, רבים מהמקוריים, ובכלל זה אלה הנמצאים כאן, שהם אפילו היום ערבית ועברית, כותבים, קוראים ומאייתים מימין לשמאל. לכן בחרנו לתת לכם אותיות אלה באופן זה, כדי לכבד את שפות הארץ. ועכשיו אתם יודעים, אתם כבר מצפים לאות שניתן לכם היום. זו האות האחרונה של המילה הראשונה, זו האות ה״א (E), אומר לכם מה המשמעות שלה בעוד רגע.

למקום הזה יש שם נוסף, זהו מקום הארמגדון, האפוקליפסה. אני רוצה לסקור יחד אתכם את משמעות הדבר, ומכל התקשורים שהעברתי בארץ זו – תקשור זה עשוי להיות החשוב מכולם. הוא חשוב לכם, הוא חשוב לאנושות, הוא ממש חשוב לישראל. כאן הכול היה אמור להסתיים! הדבר מופיע בצורה משמעותית בהיסטוריה היהודית; אלה הם הקרבות האחרונים, אלה שהיו אמורים להתרחש היכן שאתם יושבים, במסגרת הארמגדון. הוא מופיע בנצרות, אלה הם הקרבות האחרונים. הוא ידוע בכל רחבי הפלנטה, איפה שלא תביטו, תמצאו את המילה ״ארמגדון״. והיא מתייחסת למקום שבו אתם נמצאים היום. דומה כמעט שהמקום עבר הכנה, כיוון שהוא ממוקם באמצע צפונה של ישראל, במקום שבו התרחשו כבר קרבות רבים, שוב ושוב. דומה ממש שהארץ הוכנה לקרב האחרון.

האות ה״א מייצגת ״הגירה״ [exodus*, יציאת מצרים], לא את ההגירה שאתם חושבים. נכנה תקשור זה, ״ההגירה השניה״. וההגירה עליה אני מדבר מתייחסת לעתיד ולתודעת האנושות. אני מדבר עכשיו אל 300 אנשים בעלי רגישות מוגברת, אנשים שהם רגישים, חלקכם הרבה יותר מן האחרים. חלקכם כבר הרגישו באנרגיה של המקומות שבהם ביקרתם. זה קרה במצדה, זה קרה בנהר (הירדן), אצל חלקכם בכנרת. אני רוצה שתהיו מודעים למה שנמצא כאן, ואני רוצה להיזהר בעודי מדבר אתכם על כך. הקשיבו לכל התקשור. בבקשה, אל תעצרו כאן.

מקום זה מייצג את הדואליות של האנושות, הבחירה להשמיד את עצמכם תמיד הייתה חלק מעתיד המין האנושי. ועשיתם זאת כמעט ארבע פעמים קודם לכן. למרות כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים על ההיסטוריה – הייתה היסטוריה רבה לפני ההיסטוריה הנוכחית. אבל זו הייתה אמורה להיות האחרונה. ומיד החלו הנבואות להגיע, הארמגדון יתרחש כאן. עכשיו זה מתחיל להיות הגיוני, ואומר לכם מדוע בעוד רגע. אך תחילה, האנרגיה. האם תוכלו לדמיין מהי התחושה המתלווה להימצאות כאן, כאשר האנושות התבוננה במקום זה במשך דורות רבים ופחדה ממנו? בני האדם פחדו מהסוף, הנבואה המשיכה להגיע והנביאים המשיכו לדבר עליה, היא נכנסה לכתבי הקודש. מה קורה כאשר רובדים על רובדים של פחד מוקרנים אל מקום אחד? אם אתם עובדי אנרגיה, עכשיו אתם יודעים מדוע אתם מרגישים את מה שאתם מרגישים. אולי אין זה הולם לומר זאת: זה לא מקום טוב להימצא בו!

אתם תעזבו בקרוב, אבל אתם עשויים להרגיש בכך כל עוד אתם כאן. מהות הדואליות, סוף האנושות, מוות בממדים להם לא הייתם עדים קודם לכן. בתקופת חייו של השותף שלי, התחילו להתמקד בנושא זה. עם כלי נשק להשמדה המונית שהתחילו להיות נגישים לרבים, שתי מעצמות-על על הפלנטה החלו להיערך לארמגדון. זו היסטוריה תלת ממדית, זה לא אזוטרי. עד 50,000 כלי נשק גרעיניים – מכוונים כולם אלה אל אלה, כדור הארץ נערך והתכונן לארמגדון. כאן הייתה הנבואה ועכשיו אתם יודעים מדוע הגיוני ששם המקום הזה תואם לנבואה. כיוון שנקודת המחלוקת שתהפוך לניצוץ שיצית את מלחמת העולם האחרונה תהיה בעיות בישראל. זה מה שיצית אותה. התחייבויות לבעלת ברית יגרמו לארצות הברית להתערב ויענו על ידי הסובייטים בשל התחייבויות שלהם לבעלת ברית. אתם יודעים איך זה קורה – אתם זורקים אחת, אתם זורקים את כולן. כזו היא המלחמה, קשה מאוד לנהל מלחמה בקנה מידה מוגבל. זו מלחמה או שזו לא מלחמה, אלה חיים או מוות. ויקרים, אתם יושבים ב״מוות״ [נרגש]. במשך דורות… אל תכבו את התקשור, אל תפסיקו להקשיב לתקשור. אתם מבינים כיצד זה הגיוני? בעיות בישראל יגרמו למלחמה האחרונה וכאן נמצא ״מוקד הפיצוץ״ (ground zero)… או שלא? [צוחק]

ההוראה של העמים הילידים של הפלנטה, כמו גם זו של קריון, היא שנקיפת ימי השוויון ציינה נקודת הבדלה, נקודת מפנה שהפלנטה לא ראתה מעודה. הטבע האנושי יתחיל להתבגר, חכמה תתחיל להיות שכיחה יותר, פתרונות לשנאה יופיעו, כאלה שלא שיערתם שאפשריים כלל. אלה הן לא המילים של קריון, הן שייכות לעמים הילידים של הפלנטה, שהיו כאן אלפי שנים לפני אברהם. זו הנבואה המקורית – אם נצליח לעבור את שנת 2012 תחול ״הגירה״ (אקסודוס) של אנרגיה. וההגירה היא מהאנרגיה הישנה לאנרגיה החדשה. יציאה מארץ ישנה של שעבוד מחשבתי, שבה דומה שהמלחמה היא הדרך היחידה באמצעותה בני האדם מתקשרים אלה עם אלה – אל ארץ מובטחת של חשיבה חדשה, שבה המלחמה תתפס בסופו של דבר כדבר ארכאי, מכוער ועולם לא התשובה.

החכמה של הפלנטה תבין לבסוף שמלחמה גוררת מלחמה, שמלחמה יוצרת מלחמה, מלחמה לעולם אינה פתרון. יקרים, אם מלחמה כלשהי על הפלנטה הייתה פתרון [צוחק], לא היו לכם יותר מלחמות. ויש לכם, ממש עכשיו. לאט… אתם עוברים לארץ המובטחת של חשיבה חדשה. כאשר תקומו ותעזבו סוף סוף מקום זה, אני רוצה שתביטו לאחור לרגע… אני רוצה שתביטו לאחור לרגע ותבינו שהוא כבר לא כפי שאתם חושבים, תוכלו אפילו לברך אותו ולחשוב על ההגירה. כיוון שמקום זה יאבד לאט את האנרגיה שלו, הוא לא יהיה סוף של שום דבר. הוא יתפוגג.

אבל יקרים, יש משהו שמתרחש שהוא גדול יותר מכל נבואה ישנה. אם אתם מזהים זאת, אם אתם באמת מקשיבים, אם אתם מבינים את מה שאני אומר לכם במקום הזה – אתם תהפכו מודעים לכך ותאמינו לנאמר. וכל תא בגופכם יוכל להזדקף ולומר: כעת אני יודע מדוע נולדתי עכשיו. כולכם מאסטרים, יש לכם את חכמת האהבה, הפתרון, ההגירה. קומו וצאו ממקום זה שונים מכפי שהייתם כאשר התיישבתם, הא?!… [צוחק] הפרדו לשלום מהארמגדון.

וכך הוא.

קריון

* שמו הלועזי של ספר שמות; יציאת מצרים; הגירה המונית.