קפסולות הזמן של גאיה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

סולט לייק, יוטה

9 בפברואר, 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

  

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בסולט לייק, יוטה. 

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. המסר שאני מעביר הערב הוא המשך לשני המסרים שהעברתי בשבועיים האחרונים [בבולדר, קולורדו, ובפיניקס, אריזונה].

 לעתים יש לחזור על המידע שעליכן לדעת, נשמות עתיקות, ולכן נחזור תחילה על כמה דברים. 

קיימת אמת בחדר, ואמת שמתרעננת. קיימת כאן התחדשות, קיימים כאן חידוש וכיול מחדש של כל הדברים. מעבר הסמן של האנרגיה של 2012 משמעותי הרבה יותר מכפי שאתם מבינים. רבים צופים מרחוק במצב קוונטי ונערכת חגיגה. אינכם יכולים לבטל את מה שעשיתם, ויש כמה אמיתות שברצוננו להזכיר לכם, שעשויות להשפיע על האופן שבו אתם חושבים על כל הדברים הללו. אבל ראשית בואו נחזור על כמה דברים, רק לרגע.

כאשר השותף שלי התעורר לפני 23 שנים, הוא עשה זאת באיטיות, ואמרנו זאת בעבר. ערכנו את ההיכרות בינינו באיטיות, כדי שהוא לא ייבהל. נתנו לו את המידע לאט ובפשטות, כדי שיהיה מהימן. אבל אפילו אז, פתחנו את דלת הפוטנציאל ואני הגעתי בשל מה שעשיתם. נשמות עתיקות, כמה מכן היו צעירות אז וכמה לא. אבל כולכן הייתן כאן למטרה מסוימת.

במשך 23 השנים האחרונות, עסקתם פשוט בהישרדות. במשך 23 השנים האחרונות, סיפרתי לכם על דברים להם תוכלו לצפות ועל הפוטנציאלים המשמעותיים הניצבים למולכם. דיברתי על כמה מהאנרגיות עמן תתמודדו, וכך עשיתם. כל הדברים הללו ניתנו כמטפורה למאבק באנרגיה ישנה, ולהימצאותה של דואליות שעליה אתם קוראים תגר ללא הרף ושעמה יש לעבוד. עכשיו זה שונה. עכשיו מתחילה העבודה.

הנשמה העתיקה תגיד: “חכה קריון, עבדתי זמן רב! איך אתה יכול לומר שהעבודה מתחילה עכשיו?” כן, עבדתם, דשדשתם בבוץ האנרגיה הישנה. אבל זו הייתה רק הישרדות. הייתן נשמות עתיקות עם מידע, וידעתן שבסופו של דבר תחול התעוררות שתביא לשימוש במידע הזה. עכשיו הבוץ מתחיל להיעלם, וההתעוררות מתחילה. 

סמן שנת 2012

 הרשו לי לחזור על דברים שאמרתי בתקשור קודם. היה סמן זמן שנקבע על ידי גאיה ביחס לאנושות, בתיאום עם נקיפת ימי השוויון. היה זה מחזור זמן בן 26,000 שנים שניתן באופן הולם ושנראה על ידי האבות הקדומים כסוף או כהתחלה. אם תעברו נקודה זו, לא תהיה דרך חזרה. 

ישנם כמה שאומרים: “מתי נחזור לדברים אליהם אנו רגילים? אני רוצה להרגיש שוב נורמלי”. יקירים, אתם התחלתם במרוץ זה כאשר נולדתם ורצתם מרתון, המורכב מקילומטרים על קילומטרים ממה שאתם מכנים ההתנסות האנושית. האם באמת אתם חושבים שבעודכם מנצחים במרוץ זה, תחזרו להתחלה או לאמצע? התשובה היא לא.

אולי יש נשמות עתיקות שיושבות וממתינות שהדברים יחזרו למצבם הרגיל, אבל אינכם יודעים מהו המצב הרגיל! תמיד נאבקתם באנרגיה ישנה, שוב ושוב, במשך תקופות חיים! תמיד היה עליכם להיות ערניים, כיוון שהבנתם את הדואליות. זה לא מצב רגיל.

הניחו לי לתאר את המצב הרגיל החדש. מצב רגיל הוא מצב שבו כדור ארץ, פלנטה, הגיעה אל תקופת מעבר של אנרגיה שבה הרעיונות שיש לכם כנשמות עתיקות זוכות כעת לתוקף ולערך. דומה שהשמש זורחת במקום חשוך והדברים שפעם לא עבדו מתחילים לפתע לעבוד. זה המצב הרגיל החדש. המצב הרגיל יהיה עכשיו זמן שבו אינכם צריכים להתעורר ולדשדש בבוץ.

תזכורת למה שאירע

 נמשיך בסקירה, בעזרת ערכת הכלים החדשה של הנשמה העתיקה, עשו שימוש בסבלנות. אל תחליטו שהדברים לא מתרחשים במהירות המספיקה. במקום זה, נוחו. נשמו כמה נשימות, כפי שאנו אומרים לעתים קרובות, שבו ונוחו. בחנו את מה שאירע והקדישו רגע להודות לאבות הקדומים שהביאו אתכם לכאן. הקדישו רגע וכבדו את אביכם ואת אמכם, בין אם הם חיים או מתים, ובין אם הם האמינו בדברים הללו או לא, או בין אם היו טובים אליכם או לא. הודו להם על שהביאו אתכם לכאן. כיוון שבצד האחר של הצעיף, יקירים, לפני שהם הגיעו לכאן, הם ידעו מה הם עושים. זה היה הפוטנציאל של התמזגות הביולוגיה שלהם שתביא את הנשמה העתיקה שלכם חזרה לפלנטה הזאת, על פי התוכנית.

הקדישו רגע וכבדו את גאיה על שהביאה אתכם למקום זה שבו האנרגיה של הפלנטה יכולה עכשיו להתחיל להיערך אתכם, כפי שעשתה עם האבות הקדומים, כיוון שאתם תתחילו לראות התעוררות של עפר הפלנטה. הבינו את הברית שקיימת שם, אפילו בזמנים המודרניים, והודו לכדור הארץ. כיוון שזה המקום ממנו באתם. היו סבלניים. יהיה עליכם להתאזר בסבלנות לטובת הדברים שאומר עתה. 

זמנם של המשוגעים

 כאשר החשכה מתחילה להצטמצם קיימת אנרגיה מוזרה ומטרידה, כיוון שאתם התרגלתם להיאבק בה ואתם מתחילים להתגעגע אליה. כמה מכם התרגלו אליה! כמה מכם מסתמכים עליה, כיוון שאתם דוחפים והיא מתנגדת ודוחפת חזרה. אתם תופסים תכונה זו כאיזון! כאשר היא אינה דוחפת חזרה כפי שאתם מצפים, אתם נוטים לחוש אי נוחות ויוצאים מאיזון. לכן יש אנרגיה מטרידה ומבלבלת אפילו אצל הנשמות העתיקות. אינכם יודעים באמת מה קורה. לכן אנו אומרים לכם, הירגעו, נשמו, היו סבלניים ועברו באיטיות כיול מחדש, לאנרגיה חדשה שלא מתנגדת ודוחפת באותה עוצמה, כדי שתדעו כיצד לפעול בתוכה.

עכשיו, יקירים, האם ראיתם משהו לאחרונה ביחס למה שאנשים מסוימים עושים? לפעמים זה מופיע בחדשות שלכם, אבל לא תמיד. זה החל ממש לפני יום השוויון, ממש לפני היום הארוך/הקצר ביותר. תוכלו לחפש בחדשות ולראות מה התרחש.

דומה שאנשים מסוימים משתגעים וחלקם מרחיקים לכת עד כדי כך שהם יורים בילדים. אחרים משתוללים באופן חסר הגיון לחלוטין, ואתם תוהים מה קורה לאנושות. האירועים דומים למה שאתם רואים בכל חודש בזמן הירח המלא. אתם מודעים לירח המלא, נכון? זה זמן בלתי רגיל שבו נוכחות הירח בשלב זה יוצרת חוסר איזון לכאורה אצל אנשים מסוימים. אלה שנמצאים על הסף תכופות חוצים אותו ועושים דברים שהם לא היו עושים לעולם אלמלא היה הירח מלא. עכשיו, יש לי משהו לומר לכם שאינו נעים. היכונו לשנה של אנרגיית ירח מלא! זו האנרגיה שצפויה לכם. 

יש שמתחילים ל”חבר את הנקודות”, לראות ולהצהיר הצהרות. יש שיאמרו לכם שכדור הארץ חולה. הם יאמרו לכם שכך אמרו תמיד הנביאים, ושהאנשים הופכים לא יציבים. מה תאמרו להם? לא, זה לא קורה? המצב בשטח הרי מראה אחרת! מה שבאמת מתרחש הוא שהאנרגיה הישנה “מתחרפנת”, כיוון שהיא לא מאמינה שניצחתם! ואתם ניצחתם. 

האנרגיה הישנה הפסידה בקרב

 האם אתם מרגישים באנרגיה לא יציבה? האם אתם מרגישים מוזר בשל כך? ובכן, חשבו על אלה שקיומם תלוי באנרגיה הישנה! חשבו לרגע על האדונים תאווי הבצע, אלה שמרמים אחרים למחייתם. הם מאמינים שהם מכירים את התודעה האנושית טוב כל כך שכל שעליהם לעשות הוא לנפנף באצבעם בדרך מסוימת והם יוכלו להערים כמעט על כל אחד. כיצד לדעתכם הם מרגישים? הישרדותם נמצאת בסכנה.

משום שהדרכים הישנות לא עובדות כפי שעבדו, הם ינסו עכשיו דברים אחרים. על כך אני מדבר, ואתם תראו דברים חשוכים רבים הופכים חשוכים אף יותר, כיוון שהאנשים יתחילו להבין שמה שהם נהגו לעשות לא עובד. אתם תראו זאת בקרוב מאוד, ואתם תמשיכו לראות זאת בכלכלה שלכם, משום שיורע מצבו של כל דבר שהופק ללא יושרה עד אשר תתפתח מערכת הכוללת את יושרת האנרגיה החדשה.

אתם תראו זאת בפוליטיקה שלכם. אתם תראו זאת באופן שבו הפוליטיקאים ינהלו מסעות תעמולה. אתם תראו מה אנשים באנרגיה החדשה יהיו מוכנים לסבול ומה הם לא יהיו מוכנים לסבול, והכול קשור לשינוי. לכן, אני חוזר על הדברים כדי לומר לכם שיהיה עליכם לסבול כמה משוגעים לזמן מה. כמה מהם יהיו קרובים אליכם. כאשר תראו זאת, אני רוצה שתזכרו תקשור זה. זו שנה שתהיה מלאה באנרגיה של ירח מלא, או לכל הפחות זו תהיה התחושה. צפו גם למנהיגים מוזרים ולא יציבים!

דברים יראו מעט חסרי איזון, ולא תדעו היכן האנרגיה מתייצבת. אינכם יודעים בבטחה מה הדבר הבא שעליכם לעשות, וכל הזמן אני אומר לכם לקחת את זה בקלות, לצאת לחופשה, להירגע ולהיות סבלניים. נשמות עתיקות, הרחקתן לכת אל תוך השינוי הזה יותר מדי מכדי להתחיל לדאוג עכשיו בקשר לתחושות שהוא מביא עמו.

אני רוצה שתתחילו להשתמש בתבונה עמה באתם. אלה מכם שגידלו ילדים, אני רוצה שתזכרו את התחושה שהתלוותה לכמה משלבי הגדילה שלהם. מה חוו הילדים שלכם בעקומת הלמידה שלהם? האם הייתה תקופה שבה הם לא חיבבו אתכם, ואחר כך חזרו לחבב אתכם? האם הם חוו תנודות של שינויים רגשיים? זה מה שחווה האנרגיה של הפלנטה, וזה כמעט כמו לידה מחדש.

רעיונות והמצאות אינם אקראיים

 כעת ברצוני לחזור לנושא, כיוון שאנו מגיעים לנקודה עליה ברצוני לדבר, ושבה לא דיברנו קודם לכן. הדבר נראה בלתי יאומן, אבל העובדה היא שהרעיונות וההמצאות ניתנים לפלנטה כאשר היא מוכנה ולא קודם לכן. אמרנו לכם בפעם הקודמת שהאנושות מאמינה שהיא יכולה “לחשוב על כל דבר”. האינטלקטואל מאמין שהשמים הם הגבול בכל הקשור ליצירתיות. אבל נכון שזה מעניין שכל דבר משמעותי ביחס לרעיונות ולהמצאות הגיע כמעט ברגע האחרון? כאשר אתם מתבוננים באנושות ובכמות הזמן שהייתם כאן ובאנשים החכמים שהיו כאן, מדוע רק בשנייה האחרונה הומצאו כמעט כל ההמצאות המודרניות?

דמיינו אלפי שנים מבלי להבין מהי בקטריה, או מבלי להאמין בחיידקים או ללא חשמל. כאשר אתם חושבים על הדברים הללו ועל הסדר על פיו הגיעו אל הפלנטה, דברים נחשפים. אנשים רבים עבדו על אותה המצאה בו זמנית והם לא ידעו זה על זה. לפתע, קיבלתם את המצאת הרדיו, ואז תמונות שעפות דרך האוויר, ואז את התעופה. דומה שהכול הגיע יחד ברגע האחרון. אתם חייבים לשאול כמה הדבר הגיוני ביחס לאופן הפעולה של הדברים? האם היה עליכם להגיע לנקודה מסוימת בהיסטוריה לפני שבני האדם יחכימו? או האם אתם חושבים שמדובר במשהו אחר? התשובה היא שתמיד מדובר במשהו אחר. דומה שכל הרעיונות הללו “ניתנו” לפלנטה בו זמנית, ורבים הבינו דברים אלה לפתע פתאום ובבת אחת.

קפסולות הזמן

 הנה מה שקרה: בתוך הדבר שאתם מכנים בשם גאיה, קיימת רשת קריסטלית. זהו זיכרון כל הדברים שהונחו שם על ידי הפליאדים. הרשת הקריסטלית נבראה למטרה זו על ידי הפליאדים. כאשר הדבר הולם וכאשר תודעת האנושות מגיעה לנקודה מסוימת, רעיונות אלה משתחררים. זוהי קפסולת זמן של המצאות ועוד. הדבר לא מתרחש בשל השמש המרכזית הגדולה; הוא לא מגיע מחוץ לכדור הארץ, אלא הדבר מתרחש מבפנים. 

בתחילת שנות האלפיים, ישבנו במקום ששמו “הר שאסטה” [שבקליפורניה] וסיפרנו לכם על הלמוריאנים שבהר. סיפרנו לכם על קפסולות הזמן שנמצאות שם, ועכשיו יש לכם את ההסבר. אלה שבהר לא עומדים לצאת החוצה, להציג את עצמם וללחוץ ידיים. קפסולת זמן קשורה למידע ולרעיונות. הקפסולות קשורות לתכונות קוונטיות של מדע וחיים שאתם עומדים לגלות. מדובר ברעיונות הדרושים לכם כדי לנוע אל תוך אנרגיה חדשה כאשר משוגעי הירח המלא ייעלמו… והם ייעלמו. לכן, לאלה שיכולים לחוש בהן, נדמה שקפסולות הזמן חיות, והן “מזמזמות” בפעילות מבחינת “הרואה” האזוטרי.

האם פענחתם אי פעם את הדברים האלה? האם תהיתם מעודכם כמה זמן הייתה התרבות על הפלנטה? אתם יושבים במדינה ששמה ארצות הברית, אבל האם אתם מבינים שהאבות המייסדים של אומה זו בראו משהו שהוא ייחודי באופן מוחלט ומושלם, שמעולם לא חשבו עליו קודם לכן? מתוך מוחם נולדו הרעיונות לממשלה שבה זכויות בני האנוש עמדו במקום הראשון. מהיכן לדעתכם הגיעו רעיונות אלו? אומר לכם – הישר מן האדמה! [הרשת הקריסטלית]

כמה זמן לקח לאנושות לחשוב על כך? זו הייתה מערכת כה ברורה, שהוצגה באופן בהיר ותמציתי ובראה מדינה שהייתה צעירה ומתקדמת הרבה יותר מן האחרות – והיא קבעה את הסטנדרט למאה שנים ויותר באופן שונה וחדש. מדוע זה לא קרה לפני 1000 שנים? עליכם לשאול את עצמכם, האם זה הגיוני בעיניכם? שוב, האם האנושות פשוט לא הייתה מודעת במשך אלפי שנים? מדוע לא היו רעיונות הגיוניים לחשיבה גבוהה יותר, לכושר המצאה ולחדשנות?

טסלה האדם

 דרך אגב, הייתה נקודת זמן שבה האנושות כמעט וכשלה. נושא החשמל עשה לכם בעיות. לכן הגיע אדם שהקדים את זמנו ושמו היה ניקולא טסלה. הוא העניק לכם עקרון שהיום אתם מכנים בשם “זרם חילופין”. יקירים, אני מאתגר אתכם להבין עקרון זה. רובכם אינכם יכולים, כיוון שהוא לא תלת ממדי. התכונות עדיין נחשבות “חשיבה ברמה גאונית” עד ליום זה. הרעיון כולו של סוג החשמל שבו אתם משתמשים היום הגיע ממוחו הקוונטי של אדם זה.

זה כל שהוא הורשה לעשות. טסלה עצמו היה סוג של קפסולת זמן, שהוגשה בזמן הנכון. היה עוד באמתחתו, אבל זרם החילופין היה כל שהותר לתת לפלנטה באותו זמן. אה, הוא ניסה לתת לכם עוד. הוא ידע שהיו דברים נוספים, אבל לא ניתן היה לפתח אותם. אילו הייתי אומר לכם מה עוד הוא גילה, אולי לא הייתם מודעים לכך כלל, כיוון שאף פעם לא הותר לדברים הללו לצאת מהקופסה. כדור הארץ לא היה מוכן לקראתם.

טסלה גילה חפצים חסרי מסה. הוא יכול היה לשנות את מסת המבנה האטומי על ידי שימוש במגנטים מעוצבים, אך הוא לא הצליח מעולם לשלוט בהם. הוא הצליח לגרום לחפצים לרחף מעל לשולחן העבודה שלו ולהגיע לתקרה, אבל הוא לא הצליח לחזור על כך או לשלוט בהם. לא היה זה הזמן המתאים. האם אתם יודעים במה עוד הוא היה ידוע? לכאורה היה זה כשלון העברת חשמל. אולם הוא לא נכשל בכך כלל וכלל.

יש צילומים של המגדל* שלו, אך בכל פעם שאדם רואה מגדל, קיימת הנחה מוטה שמשהו עומד להיות “משודר מבעד לאוויר”. אבל במקרה של טסלה, הוא הבין כיצד לשדר חשמל דרך הקרקע. אתם זקוקים לעמודי חשמל לשם כך, כיוון שהם צריכים לקלוט את המגנטיות שבקרקע בדרך מסוימת כדי לשדר אותה ואז לאסוף אותה שנית מצמתים של מערכת הרשת המגנטית של הפלנטה. דיברנו על כך בעבר. הוא עשה שימוש ברשת של הפלנטה שנמצאת בתוך כדור הארץ עצמו! הוא כמעט והצליח להראות שאתם יכולים להשתמש ברשת הפלנטה כולה באופן מגנטי כדי לשדר חשמל ולקלוט אותו בכל מקום שאתם רוצים, באופן בטוח וללא כבלי חשמל. אבל כדור הארץ לא היה מוכן לכך.

טסלה מת אדם שבור, מלא ברעיונות שהיו מביאים שלום לכדור הארץ, אך פשוט לא הותר לו לתת לכם אותם.

עכשיו אומר לכם מדוע נמנע זאת ממנו, יקירים, וזו הפעם הראשונה שאנו אומרים לכם זאת – כיוון שהיה קל מאוד להפוך את ההמצאות הללו לנשק. האנושות פשוט לא הייתה מוכנה לכך. אתם גם לא מוכנים עדיין לחפצים חסרי מסה, משום שאת העקרונות הללו קל מדי להפוך לנשקים.

“אם כך”, אתם עשויים לומר, “מתי נהיה מוכנים?” אני חושב שאתם כבר יודעים את התשובה, נכון? בזמן שבו תודעת האנושות תגיע לנקודה שבה הדבר החשוב ביותר יהיה האיחוד ולא ההפרדה, אז זה יקרה. זמן שבו כיבוש וכוח לא יהיו רעיונות או נכסים רצויים. זמן שבו האנושות תמדוד את עוצמת האוכלוסייה שלה על פי השאלה כמה היא בריאה ולא מהי הצמיחה הכלכלית שלה. זמן שבו איחוד שכנים יהיה המטרה העיקרית של התודעה החברתית, ולא כבישתם או חיסולם. זה מגיע, יקירים. זה עוד רחוק, אבל זה מגיע. ראו מה קורה ברחבי הפלנטה עכשיו. ברור מי הם מנהיגי האנרגיה הישנה, נכון? דומה שהם שרידים בעולם חשיבה שחולף על פניהם.  

פתיחת קפסולות הזמן

 קיים מחסן של ידע ורעיונות עתידיים בתוך קפסולות הזמן הללו שאתם מכנים בשם גאיה, שהוצבו שם לפני זמן רב על ידי הפליאדים, כפי שאתם מכנים אותם, וקפסולות זמן אלה יפתחו ויחשפו רעיונות חדשים הקשורים לאחדות ולשלום תחילה, לפני שהם יפתחו ויחשפו המצאות. האנושות חייבת להתרכך לפני שההמצאות תגענה, ואתם תראו למה אני מתכוון במשך תקופת 18 השנים הבאות. אלה הן קפסולות הזמן שמתחת לרגליכם, בצורת הצמתים של הרשת הקריסטלית, והמהירות שבה הדברים הללו ישתחררו תלויה לגמרי ולחלוטין בדבר הבא שתעשו.

מה הדבר הבא שיש לעשות

 בואו נדבר על הדבר הבא שיש לעשות. אני רוצה שתצאו לחופשה ושתתחילו לאהוב את עצמכם! זו צריכה להיות המשימה העיקרית לשנת 2013! השליכו את הפחדים והחששות והניחו אותם בצנצנת מטפורית לזמן מה. אתם יכולים לפתוח את הצנצנת מדי פעם ולדאוג, אבל אל תניחו לה להיות המיקוד. המיקוד צריך להיות במהות שלכם, מדוע הגעתם, מה הלאה עבור הפלנטה, והבנה מוחלטת שאינכם לבד.

במשך 23 שנים אמרנו: “אתם לא לבד”. אתם עשויים לצאת ממקום זה ולהיכנס למכונית שלכם. אתם יכולים להניע אותה, להדליק את החימום, אבל בשעה שאתם ממתינים שהיא תתחמם, אני רוצה שתביטו במושב הריק שלידכם ושתאמרו: “נחמד שהצטרפתם אליי לנסיעה”. זוהי הכרה בעצמי הגבוה ובאהבת האלוהים שמלווה אתכם לכל מקום אליו תלכו. האם אתם מבינים מה יש לכם בפנים? אתם תזדקקו למנוע שלם זה של ידע ולקוונטיות שבכם כדי להתחיל לפתח את האלוהות הפנימית. היא חייבת להפוך אמיתית מבחינתכן, נשמות עתיקות, כדי שתוכלו לעבור לשלב הבא. 

קפסולת הזמן האישית

 כעת, זוהי קפסולת הזמן האישית שלכם, וזה הנושא עליו רצינו לדבר באמת. ישנם שלושה סוגים של קפסולות זמן. על סוג אחד לא נדבר עדיין. יש סוג אחר בכדור הארץ ויש סוג נוסף בתוך הדנ”א שלכם. זו המורשת הרוחנית שעמה הגעתם שמוכנה להיפתח כמו פרח הלוטוס. כאשר היא תפתח, תתגלה מודעות חדשה. תהיה שלווה בתצורה שאינה בהכרח שלווה. תהיה סבלנות בתצורה שאינה בהכרח סבלנית. אז תוכלו לשנות את עצמכם, משום שהדבר משחרר רעיונות, רגשות ותודעה שהיו בתוככם תמיד, אבל שמתחילים רק עכשיו להראות את עצמם באנרגיה חדשה זו.

צפו לבעיות שיצוצו. אל תזדעזעו.

הניחו לאנושות להתחרפן כפי שהיא עושה בעת הירח המלא. הניחו למשוגעים לצאת ולעשות את כל שהם עושים. נסו לעזור לאלה שמושפעים. החזיקו בידיהם של האנשים שזקוקים למישהו שיחזיק בידם. אבל הבינו שזה זמני, כיוון שאתם ניצחתם בקרב העיקרי, יקירים! יש כמות גדולה של אנרגיה שלא מאמינה בכם ובמה שאתם מייצגים. זו האמת. הם לא יכולים לראות את האור שבכם ורק מרגישים שמשהו חסר בהם.

חיכינו זמן רב מאוד כדי לתת לכם מסרים אלה. עכשיו מתחילה העבודה. היא חייבת להתחיל בכם בדרכים שאולי אינכם מוכנים להן באמת. לא מדובר בעשייה, אלא בהוויה.

ברגעים הללו ובחודשים הללו, אני רוצה שתהיו מודעות למי שאתן, נשמות עתיקות. יש סיבה מדוע הגעתם לכאן, בני אנוש. אינכם נלחמים במערכת ואינכם קורבנות שלה. במקום זאת, אתם הופכים לאט למערכת. סלקו את הדברים שמפריעים לכם. מנעו מהם עוצמה במוחכם ובגופכם. אמרו להם לעמוד מאחוריכם. יש לכם משימה לבצע, וזוהי האמת של היום. קפסולות זמן, יפהפיות ומוכנות, מופעלות על הפלנטה הזאת. עליכם לראות מה נמצא בהן. חלקכם יראו.

וכך הוא.

קריון  

* עוד על “המגדל” של טסלה:

http://www.damninteresting.com/teslas-tower-of-power/

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=16549