קווי האנרגיה של גאיה

לי קרול מתקשר את קריון 
עמק הירח – סן פדרו דה אטאקמה, בוליביה
26 באוקטובר, 2012
תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

 שלום יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

לכאורה, אנו יושבים על גג העולם. מקום לא שגרתי לתקשר. השותף שלי בדיוק מתרגל לעמוד. לפני שלוש שנים אמרתי לו שיצטרך להתחיל לעמוד כשהוא מתקשר, והוא תרגל זאת. עד אז לא יכול היה לעשות זאת. אך הוא לא ידע שהתרגול היה לכבוד היום. הברכיים שלו היו נחלשות והגוף היה מתנדנד. וכעת זה לא קורה.

זה נראה מקום מוזר וזמן מוזר להעביר תקשור טכני, אך כך נעשה. אבקש משותפי לדבר לאט, כי תקשור זה הוא חשוב. אך בשל המקום שבו אתם נמצאים, הוא יהיה ברור יותר. תקשור מסוים זה ינסה להסביר מעט מהעבודה של האנרגיה של גאיה.

אתחיל בכך שאשאל אתכם, היושבים על ראש ההר עם שותפי, שאלה. מה אתם מרגישים, לדעתכם? מהי האנרגיה של הרגע? אבקש שתחזיקו בשאלה זו, כיוון שיכול להיות שהתשובה אינה בדיוק מה שאתם חושבים. כמעט כולכם תסכימו שהאנרגיה כאן מיוחדת. ולא רק במקצת. לא רק שאתם נמצאים במקום גבוה, אתם נמצאים על הרי געש, שקרובים לעמק הירח, במקום מיוחד מאוד על הפלנטה. זה מעבר לכך. ישבנו על הר אחר. נתנו לכם את המידע על מה שקרה שם. הוא היה גבוה הרבה יותר. מה שקרה שם, לא קרה כאן.

אנו רוצים להתחיל להסביר מעט על האופן שבו האנרגיה של גאיה מחלקת את עצמה על פני השטח של הפלנטה. יש אנשים בכינוס זה כאן – אלה הנמצאים על פסגת ההר עם השותף שלי – שהלכו למקומות מקודשים רבים, הרגישו את האנרגיה בכל אחד ואחד מהם, ושום מקום אינו זהה לאחר. אתם מרגישים דברים שונים בהתאם למקום שבו אתם נמצאים. הנושא הופך לנושא מורכב, אך כולו קשור למה שתיארנו כרשת הקריסטלית.

 

כאמור, זוהי רשת אזוטרית, זו הרשת שהפליאדים הניחו על הפלנטה, המאפשרת תקשורת מלאה בין המודעות האנושית למודעות של האדמה המכונה גאיה. זו הרשת שזוכרת מה עושים בני האדם על הפלנטה. זו הרשת שאחראית לכך שאתם מרגישים משהו כשאתם צועדים בשדה קרב או כאשר אתם מגיעים למקום שממנו יצאו הגיבורים מן האדמה – השלושים ושלושה. קבענו אפוא שהנושא הוא הרשת הקריסטלית וגאיה.

יתכן ולא צפיתם לתקשור טכני במקום ובמועד הללו, אך שותפי עומד כעת במקום הידוע כנקודת אפס. הרשו לי להסביר כמה דברים. לרשת הקריסטל יש שדה סביבה, זהו אינו השדה המגנטי. שדה זה הוא רב ממדי ומקיים אינטראקציה עם שדה המודעות האנושית, ולכן אתם מרגישים את מה שאתם מרגישים במקומות שונים. 

אסביר לכם משהו על שדות. הטבע באמת מייצר קווים ישרים. הוא עושה זאת באמצעות התגבשות (קריסטליזציה). כך קורה בתלת ממד. אך בכל מקום שיש בו שדה רב ממדי, אין קווים ישרים. בואו נדבר על כך לרגע. מה שאני עומד לומר לכם יבטל חלק ממסורות העבר.

בני האדם אוהבים לדבר על קווים אנרגטיים. אומר לכם שיש דבר כזה “קווים אנרגטיים”, אך הרוח לא באמת קוראת להם כך. זו המצאה של בני אנוש, המותחת קווים ישרים בין הדברים שהם מאמינים שהם בעלי חשיבות רוחנית. אלו סוגי הקווים שארכיטקטים בונים, בין פירמידות, בין כנסיות, בין אזורים מקודשים. קווים ישרים מאוד ולעתים הם עוקבים אחר תנועת השמש. אלו לא קווים אנרגטיים. אלו קווים שנמתחו על ידי אנשים. הם לא קווים אנרגטיים משום שהם ישרים.

אסביר לכם משהו מסובך. חלקכם ראו למעשה ייצוגים של מה שנראה כקווים מגנטיים מסביב למגנט. תבחינו שהם מעוקלים. מהקוטב הדרומי לצפוני של המגנט, יש קווים מעוקלים. אם אתם קטנים מאוד עד מיקרוסקופיים, תוכלו לעמוד על אחד מאותם קווים. ואם אתם קטנים מספיק, הם יראו לכם ישרים. הם לא באמת ישרים. אילו רק יכולתם לראות קו וחצי, לא הייתם מודעים למה שאנו מכנים הסימטריה של השדה. 

בואו נדבר על השדה הקריסטלי. לעתים הוא נראה ישר למרות שאינו. והוא אינו ישר בין חפצים מקודשים מעשה ידי אדם. הקווים מורכבים. בניגוד לקווים של שדה מגנטי, הם לא נמתחים מקוטב אחד לאחר. הם נמתחים בין דברים אחרים, הם נמתחים בין מה שאנו נכנה בשם “צמתים”, צמתים חופפים למודעות האנושית. וכדי להוסיף למורכבות, גם לגאיה יש סוג של שדה, שנפרד מהרשת הקריסטלית. כשהרשת הקריסטלית חופפת לגאיה, מתכונות מסוימות אתם מקבלים צמתים, התעצמות של אנרגיה. במקרים מסוימים, כשיש חפיפה, הם מבטלים זה את האנרגיה של האחר. כשהם מבטלים זה את זה, אתם מקבלים “נקודת אפס”. מקום שאין בו שום אנרגיה של הרשת הקריסטלית והוא הופך להיות לאנרגיה טהורה שלגאיה.

הרשו לי לשאול אתכם שוב: מה אתם מרגישים? והתשובה היא: את היעדר הרשת הקריסטלית. היא מדברת אליכם ישירות מגאיה, ואתם מרגישים במישרין את הטוהר והאהבה של הפלנטה. אין התערבות כלל של הרשת הקריסטלית. אתם יושבים בנקודת אפס. יש רבים כמותם על פלנטה והאנרגיה, או חסרונה, מרגישים בדיוק כמו זו שכאן.

החלק המורכב מגיע כעת. צמתים: יש שלושה סוגים. למשל אקח כדוגמה את מאצ’ו פיצ’ו. יש שם צומת שחופף ושמגביר את מה שהוא פאצ’א מאמא (אמא אדמה), וגם את חוכמת הדרום ואת האנרגיה הנשית האלוהית. וזוהי אנרגיה משמעותית. יש שיקראו לה שער. שער הוא סוג של צומת. גם מערבולת (וורטקס) היא סוג צומת אחר. מערבולת נוצרת כשהאנרגיות מתנגשות והאנרגיה נמצאת בתנועה מתמדת. למרות שזה מרגיש טוב לזמן מה, קשה לחיות שם וזוהי מערבולת. סוג שלישי יהיה שער-מערבולת, חצי שער, חצי מערבולת. זה מורכב.

מה יוצר את כל אלו? הרשת הקריסטלית. מה יוצר את הרשת הקריסטלית? התודעה האנושית.

כעת אני מתכוון להדגיש הצהרה שהצהרתי לא מזמן. קשה מאוד לצייר מפה המתארת את הרשת הזו. כשאנו אומרים לכם שאין לה סימטריה, זה אומר שאין לה דפוס כללי כמו לרשת. ואתם מחפשים סימטריה בכל הדברים, אך לא בזה. ותוסיפו לפאזל את העובדה שחלק מהרשת מונח מתחת לאדמה וחלקו עליה, ולכן זה נעשה מורכב אף יותר מכפי שאתם חושבים.

האם זה טכני מדי עבורכם? למה אני מספר לכם כל זאת? זה חלק מהחוכמה שאנו אוספים כעת ומעניקים לכם ושלעולם לא הוגשה לכם באופן מפורט כפי שנעשה היום. יהיה עליכם לדעת את הדברים האלו. אנשים אוהבים ללכת למקומות, להרגיש את האנרגיה ולספר למה היא שם. הגיע הזמן לשים קץ לסכלות הזאת, ולהתחיל להבין את התהליך וההתנהלות של האנרגיה שעל הפלנטה.

השמש שוקעת כעת וירדה לאופק כשדיברנו. היא כמו קריצת עין של גאיה. וכעת מסר מגאיה ישירות, מאחר וזהו צומת, והנה המסר: האדמה מכבדת את בני האדם. יש קשר ישיר בין חמלת האנושות לחמלת הפלנטה. אלו המקומות המאפשרים לכם לחוש בזאת במישרין ללא התערבות. כשתרגישו באנרגיה זאת שוב, עצרו ותנו לנו אהבה. כיוון שהדבר מחולל שינוי. הדבר מגביר את מהות הפלנטה ואת מה שהיא יכולה לעשות למענכם ולכל אלו שיבואו בעקבותיכם.

זה מספיק להיום.

וכך הוא.

קריון