פגישת תקשור בנושא החינוך


מאת המתקשרות איילת סגל ונועם קורל גלעד

בשיתוף עם עמיחי ים

מיום 13.10.2011

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

עמיחי: נתכוון בתוך לבנו לצאת למסע בזמן ובמרחב, נראה את עצמנו עומדים בכותל. ניכנס למעלית הממדים, ונעלה לממד החמישי. ניכנס לירושלים של מעלה, ונגיע למבנה הבנוי ממעגל חדרים, עם קשתות ביניהם. המאסטרים הנעלים מצטרפים אלינו ויוצרים מעגל גדול.

איילת: במרכז המעגל יש להבה גדולה של הטרנספורמציה וכן שולחן קריסטל שהלהבה עוברת דרכו. מצד אחד ישנו כדור בדולח, ומהצד השני ספר עתיק ועב כרס.

ליידי נאדה (מתוקשר באמצעות איילת סגל):

שלום לכם יקרים. אכן נמצאת כאן ליידי נאדה, ואני מאושרת ושמחה, ומברכת אתכם לשלום. הגעתם היום למפגש שיוביל אותנו למפגשים נוספים בנושא מהותי וחשוב, שאתם קוראים לו “חינוך”, אך אנו קוראים לו גם בשמות אחרים. ואכן החינוך שנמצא כיום בממד השלישי, מצביע על זמן של שינוי מהותי, זמן הטרנספורמציה.

כן, החינוך שהוביל והכיר את בני האנוש בתקופה האחרונה של 300 השנים האחרונות. אך אנו רוצים להזכיר לכם ימים אחרים, שבהם למדתם והתחנכתם בצורות ובדרכים אחרות, ממקור עמוק יותר, בתקופה העתיקה של למוריה, ובתקופות עתיקות לאחר מכן, במפגשים במצרים העתיקה, מפגשי האמניטים, שבהם התחנכתם וחנכתם את היכולות שלכם מהמקומות העתיקים, העמוקים והנכונים. אלו מקומות שלשם יפנו בתי ספר של החינוך לאחר הטרנספורמציה של 2012, היוולדות מחדש לאמא אדמה.

ואכן אנו יושבים פה יחדיו, על מנת שנוכל לתמוך בכם, לעזור לכם ולהנחות אתכם.

המהות שלכם היא מהות של שליחות אמיתית מהלב, ולכן אתם נמצאים כאן על מנת להקדיש את זמנכם היקר על הפלנטה, לשנות את התוצר החינוכי שקיים היום למהות חינוכית אחרת, שנובעת מהמקום הקדוש של היוזמה העתיקה ביותר שהגיעה לפלנטה הזו בגופים של בני אנוש.

לפניכם אנו רואים, ואף אתם יכולים לראות, את הלהבה שמבצעת את השינוי, הלהבה הסגולה שפותחת את המקום ואת האפשרות לפוטנציאל אחר למערכת החינוך שקיימת כיום אצלכם בממד השלישי.

מצד ימין יש כדור בדולח שדרכו תוכלו לראות את תמונות עתידיות, שיוכלו להנחות אתכם בהתהוות שלכם בהקמת המערכת החינוכית, ומצד שמאל אתם יכולים לראות את הצפנים של מערכת החינוך, וצפנים חינוכיים עתיקים מימים עברו, מגלגולים עתיקים רבים, שיסבירו ושילמדו כיצד לעבוד עם ילדי האור שמגיעים לפלנטה שלכם בימים הללו.

התהליך הוא תהליך הדרגתי. בשלב הראשון, כפי  שאתם רואים במעגל שלנו, 22 מאסטרים ובני חינוך, בני אור, שרואים את החינוך כיעד, ועובדים עם אותם ילדי אור הנמצאים היום על הפלנטה. אנו מבקשים מכם ליצור מעגל עם אותם 22 מנהיגים רוחניים, שיגיעו ושיעבדו מהמקום של רצון לשנות את החינוך במערכת הקיימת כיום בפלנטה.

המספר הזה אינו מספר מקרי, והוא ילווה אתכם כרגע. זהו מספר המהווה שלמות, פתיחות, ידע, הרמוניה, אהבה, שליחות וידע. מספר זוגי שיוכל להכיל רעיונות חדשים שיגיעו מלבבות אותם אנשים רבים למעגל החינוכי.

אני מעבירה את אפשרות הדיון לישות אור נוספת, בבקשה.

ישוע בן יוסף – מתוקשר באמצעות נועם קורל גלעד

שלום לכם, יקרים ואהובים, הנני ישוע בן יוסף.

עליכם להבין כי בנוסף להתמרה שעל האנרגיה של הלהבה הסגולה לעשות במערכת החינוך עצמה, יש לשלב את אנרגית הזהב הקשורה לעידן החדש, לעידן החדש-ישן. אותה אנרגית זהב היא אנרגיה עוצמתית שתאפשר לדברים החדשים להיווצר מתוך מקום של עוצמה פנימית עמוקה, מתוך מקום של חוזק אך גם עדינות, מתוך מקום של אור, אהבה, חמלה ועוצמה.

עליכם להבין כי העבודה העמוקה ביותר שיש עליכם לעשות כעת, היא הכשרת הלבבות הממתינים לדרך הפעולה העומדת להתבצע. עליכם להבין כי ילדי האינדיגו וילדי הקריסטל לא ישבו וימתינו עד שהמערכת הישנה תתאים את עצמה אליהם. הם ינסו לפרוץ, ולשנות את המערכת הקיימת, להתאימה אליהם.

למעשה כבר כעת אתם עדים תכופות למלחמה בין האנרגיה הישנה לאנרגיה החדשה, בין אנרגיה שרוצה לשמור על הקיים, הידוע והמוכר, לבין אנרגיה שרוצה לצמוח, להתעצם, לצמוח ולהתפתח.

עליכם להבין, יקרים, כי הדבר שמונע את שינוי המערכת מבפנים היא פחד. אך ורק פחד. פחד לאבד את המוכר, לאבד את הידוע. וכידוע, פחד גורם לכיווץ, לנוקשות ולהסתגרות. לכן, יקרים, העבודה אותה יש לעשות היא עבודה של ריכוך לבבות, ריכוך הלבבות המניעים את המנגנון כולו, ריכוך הלבבות בתוך המנגנון.

לאמיתו של דבר, יקרים, רבים מילדי האינדיגו מנסים כיום להתקבל אל מערכת החינוך ולשנות אותה מבפנים, אך רבים מאלה שעומדים בראש המערכת שקועים עדיין במערכת הישנה, נמצאים בשליטת האנרגיה הישנה, ומתוך פחד הם מסרבים להרפות, ומסרבים לאפשר לזרימה החדשה להתקיים.

לכן, יקרים, ראשית, עליכם לשלוח אהבה וריפוי ללבבות המנהלים מערכת זו, בין אם ידועים לכם האנשים עצמם ובין אם לא. לפתוח להם מרחב של אהבה וריפוי.

שנית, עליכם להבין כי עבור מערכת זו, בדומה לכל דבר בעולמכם כיום, קיימים מספר רבדים וממדים. עבורכם מערכת הינה דבר טכני, אך עליכם להבין כי גם למערכת יש ישות, גם למערכת יש הוויה, יש נשמה. ולכן אתם מוזמנים לזמן את הנשמה שמייצגת את מערכת החינוך, הן הארצית בארצכם והן העולמית, הקשורה לכל מערכות החינוך בעולם היוצרות מהות אנרגטית זו, ולעבוד איתה בשיתוף פעולה על מנת לנסות לרכך אותה, על מנת לנסות להעביר לה את אהבתכם, את הידע הקיים בתוככם, על מנת לשחרר ולהסיר את הפחדים העמוקים הקיימים בתוך המערכת.

עליכם להבין כי לא מלחמה ולא כוח הם שיביאו לשינוי המערכת, כי אם מערכת הניטעת מבפנים והבוקעת החוצה, ברכות, בהמסה, בהתמרה עמוקה ואינסופית.

ברוכים תהיו.

לורד מלכיצדק – מתוקשר באמצעות נועם קורל גלעד

שלום לכם, כאן לורד מלכיצדק.

יקרים, ברצוני להזכיר לכם דבר מה חשוב ועמוק, שלעתים אתם שוכחים אותו בשל חווית הכיסוי.

חינוך בא מהמילה “חניכה“. רבים מכם, בגלגולים רבים שונים ובגלגול זה, עברתם ועדיין עוברים חניכות שונות. זהו חינוך. זוהי מטרת החינוך, להעביר את האדם חניכה אל המקומות העוצמתיים שלו, אל המקומות של הידע העמוק הקיימים בתוכו, אל המקום של החיבור האינסופי עם האלוהות, עם האהבה האינסופית, עם הידע האינסופי.

“חניכה” פירושה לקחת את האדם, להסיר ממנו את מסכותיו, לשחרר ממנו את פחדיו, ולהעלות אותו לדרגה עמוקה יותר של למידה עמוקה ופנימית, של התעלות פנימית, לדרגה גבוהה, פתוחה ורחבה יותר. זוהי מטרת החינוך.

יקרים, לצערנו הרב, וכחלק מהתוכנית האלוהית הגדולה, שכחתם מטרה זו במשך מאות השנים האחרונות. החינוך הפך להיות ריק מתוכן בעולמכם, כיוון שבטעות הובן דרך המסכים שהחינוך היא צבירת ידע ואין בו מהות עמוקה ממשית. הלוא יודעים אתם, יקרים ואהובים, כי הידע העמוק והאמיתי קיים בשפע אינסופי, ללא גבול, הן בתוככם, בתוך הדנ”א הטמון בתוך תאיכם, והן ביקום כולו. כל אחד ואחת מכם הוא יקום מלא ושלם, הכולל בתוכו את כל הידע הקיים. אך עליכם לגלות את המנגנון המפעיל אותו, שאיננו חיצוני, כי אם מנגנון פנימי הטמון בלבכם, והמחובר לאהבה העמוקה ביותר הקיימת. כיוון שאהבה במהותה הגבוהה והעמוקה ביותר, היא המורה, היא המדריכה האמיתית והעוצמתית ביותר שלכם.

ולכן “חינוך”, “חניכה”, הם ריפוי כל המקומות שטרם נפתחו לאהבה בתוככם. זהו המקום בתוככם ששואף להתחבר פנימה, אל הידע האינסופי המחכה להתגלות בשמחה ובאהבה.

וכאשר כל אחד ואחת מכם יביא את יחודיותו, את היופי הטמון בו, את האוצר, האור, העוצמה, ואת הנשמה המיוחדת שעמה הגיע לעולם, יהיה עולמכם כשמיכת זהב זוהרת ונוצצת, משובצת באבני חן זוהרות.

כל אחד ואחת מכם, יקרים ואהובים, צריך להגיע לחינוך האמיתי, שהוא העזרה לנשמה היקרה, העוצמתית והאהובה, הנוצרת והעומדת לפניכם, המחכה להדרכתכם כדי שתוכל להסיר את הקליפות, הפחדים, החיצוניות והקשיים. ובאמצעות השיעורים, הלמידה וההתנסויות, לגלות את עוצמותיה, איכויותיה, מהותה, הידע העמוק, הטוהר והיופי שהביאה עמה, ולעבור את החניכה של ביטוי כל אלה בעולם.

הדבר דומה לניצן סגור שנפתח לפרח המגלה את כל יופיו, תפארתו וריחותיו. ואין פרח זה מערער או מעמעם בכל צורה שהיא ריח, יופי, עוצמה ונוכחות של כל פרח נפלא אחר, אלא כל הפרחים יחד יוצרים את האחדות, האהבה האינסופית, השדה האינסופי, של אהבת הבורא לברואיו, ואת אהבת הברואים האחד לשני ולבורא, באחדות שלמה ומושלמת. כך שהחינוך, יקירים ואהובים, הוא חניכת האדם את עצמו מישות בת שלושה ממדים לישות רבת ממדים בכל יופיה, בכל תפארתה, בכל עוצמתה, איכויותיה וכישרונותיה, מתוך אהבה וחיבור בין הידע העמוק שבלב, לידע האלוהי המתקבל באמצעות החיבור לאהבה ולרצון האלוהיים.

ברוכים ואהובים אתם, ברוכים תהיו.

והריני מפנה את מקומי כעת למי שבוחר לבוא ולדבר.

אדמה – באמצעות איילת סגל

ברוכים הבאים. אני אדמה, הכהן הגדול מטלוס ואני מברך אתכם, יקרים, על המפגש המרגש הזה אליו הגעתם, ואנחנו נמצאים כאן אתכם, בשליחות העמוקה שנובעת מלבכם המקודש.

הנושא העומד על הפרק כיום הינו נושא החינוך בממד השלישי. האור הנמצא באזורכם הוא אור רב. הנושא נכון והגיע הזמן לקדם אותו. ואכן אנו במקום שבו אתם נמצאים בזו ארץ ישראל, ואכן בכל העולם, נושא זה נמצא בראש המעניינות שלנו, ואותם בני אנוש שנמצאים בממד השלישי פותחים את עיניהם ואת לבבותיהם כלפי הישויות הצעירות שמגיעות כישויות הקריסטל, האינדיגו והקשת.

אנו מודיעים לכם, יקרים, כי הבחירה להמשיך ולהגיע לפלנטה, היא בחירה של ישויות רבות, שמגיעות בימים הללו מרצונן לתקופת השינוי המהותי, לטרנספורמציה להתעלות לממד החמישי, הששי, השביעי, כאשר הפלנטה תשנה את פניה בתקופה של 50 עד 100 השנים הקרובות.

ולכן יקרים, הזרעים שאתם זורעים היום, הם הזרעים שיעברו את המהפכות הקרובות בנושא החינוך, בנושא המודעות ההורית שצריכה לעבור שינוי מהותי.

אנו בעיר האור ובערי אור רבות אחרות מהווים את תשתית החינוך שנמצאת באותו מקום עתיק של למוריה, והתשתית שעליה אנו פועלים, שאותם ילדים ונערים… כמובן, תקופת השנים שאנו מחשיבים כילדות ובגרות שונה מתקופת החיים של בני האנוש בממד השלישי. התקופה שאנו חווים אצלנו כילדות ונערות היא 30 עד 40 שנה. ובתקופה הזו, אותן ישויות אור לומדות ומתחנכות כיצד לעבוד מהמקום הפנימי של הלב המקודש, עם האנרגיות שמחברות אותן לאותו מידע עתיק שנלקח מאותן תקופות עתיקות, ואותו מידע שעולה לעזור בעתיד היקומי ליקומים הנמצאים מסביב ליקום שלכם, ובמקומות מקבילים רחוקים אף יותר.

ההכשרה שכל אחד עובר מהיום שבו הוא נולד כישות אור עם צפנים גנטיים, ממשיכה במסלול מיוחד שמהווה את הרובד הנשמתי לפי המידע והכיוון הספציפי של אותה נשמה. אותה נשמה עוברת הנחיה ברורה עם אותם מדריכים שמלווים את הנשמה מהיום שבו היא הגיעה לפלנטה או לעיר האור, ועד ליום שבו היא בוחרת לעלות בחזרה, ולהתאחד עם האלוהות כאחד.

בתקופה הזו החניכה היא ארוכה. החניכה היא של שנים, כאשר השנים שאתם סופרים אינן מקבילות לתקופה הנוכחית שלנו.

עליכם להבין כי החניכה הינה ברבדים, רבדים רגשיים, רבדים של מידע, רבדים של גופים אנרגטיים, רבדים הקשורים לאהבה, רבדים שהעין ושהמוח שלכם קטנים מלהבינם בימים הללו. אך עליכם להבין כי הנשמה שמתהווה בגוף האור היא גדולה, בגודל עצום עד אין-ממדים ואינסוף, ולכן החיבור, במקביל לחיבור ולבחירה ולהגיע לכאן ועכשיו כישות אור, והחיבור לאלוהים, הוא חיבור אחד. המידע מתעורר, והלמידה מתרחשת… מהמקום הספציפי של אותה ישות אור עם התכונות המסוימות שאליה היא מוגברת, בתפקיד האלוהי שיועד לה.

וכאן בעצם ההתפתחות מתהווה, ואכן אותה ישות אור שמתהווה ושמגיעה לחיים הללו מבחירה, היא ישות אור שנמצאת ושהופכת להיות לישות אור שאין לה סוף ואין לה שנים לסיים את התפקיד שלה. אנו חיים בעיר האור טלוס וממשיכים בתקופות החיים שלנו במשך מאות ועד עשרות ומאות אלפי שנים, ולכן אין לנו הגדרה מסוימת לסיום החניכה. הנשמה ממשיכה ומתפתחת ומשנה את רובדיה בכל אותה תקופה, מרגע שהגיעה בהתהוות הראשונית שלה כישות אור, ועד לרגע שבו היא בוחרת לעזוב, ולהתאחד בחזרה עם האלוהות מחדש.

ולכן, יקרים, ההבדלים בין הממדים הינם עדיין הבדלים עצומים, ולכן החניכה אשר אתם, בני אנוש, עוברים, השתנתה עם החיים, כפי ששנות החיים שלכם על פני הפלנטה השתנו, וכפי שהחיבור האלוהי שלכם התנתק אצל חלקכם מהחיבור האלוהי הרציף אשר קיים כהוויה של ישות אור.

גם בימים אלו, אשר בהם אתם נפתחים מחדש, ומתחברים למידע ולצפנים, והדנ”א שלכם מופעל, אנו רואים את אותם הילדים שמגיעים בגוף האור ועוברים לגוף בן אנוש, ואנו רואים כיצד הגוף האנושי שלהם, אשר כבר היום קיים ופתוח, מצליח להתאחד עם גוף האור, והפתיחות היא פתיחות אחרת, הרטטים, השינויים.

ואכן, המערכת שלכם שליוותה ב-300 השנים האחרונות את האנושות, אינה תואמת עוד את אותם גופי האור שמתאחדים עם הגופים הפיזיים השונים של אותם ילדים, נערים ונערות, שנמצאים על הפלנטה. ולכן השינוי הכרחי, ולכן השינוי והמהפכה יגיעו. ילדי האינדיגו נמצאים כבר במערכות החינוך שלכם, והשינוי כבר מתהווה. השינוי אמור להיות אנרגטי, שינוי שיוכל להכיל ולהיכנס לאותם רבדים של האנשים שנמצאים בראש מערכת החינוך. רק כאשר ההבנה תגיע ממקום גבוה של אותם בני אור, בני אנוש, אשר יושבים בראש מערכת החינוך שלכם, השינוי יתרחש ויגיע למקומות אליהם הוא צריך להגיע בגופים ובמערכת כולה.

ואכן, השינוי כבר החל, ואנו רואים מוסדות חינוך שבהחלט נמצאים ברמה ובחיבור גבוהים, ברמה רוחנית ובמודעות הולמת לאותם בני אור, ילדי אינדיגו וקריסטל. ספרים וחומרים רבים מועברים בימים אלו בתיקשורים אליכם, בני האנוש, וידע נכתב ועולה.

אנו מבקשים מכם היום, במפגש הנוכחי, להביע כוונה לאותם אנשי חינוך שמעוניינים לחבור למקום זה. לאנשי החינוך שמעוניינים לחולל שינוי מהותי, לחבור לקבוצת האור החינוכית הראשונה, שיוצאת במאבק מתוך ליבכם המקודש על מנת לחולל את השינוי המיוחל בדרך של אהבה, צמיחה, הרמוניה, יצירה, הקשבה, אמונה, והתחברות לאני האלוהי, ולהאיר את הילדים שמגיעים לפלנטה בתקופה כה חשובה.

התבוננו סביבכם, וראו כי המקום שבו אתם יושבים, המקום שבנוי מקשתות, המקום שפתוח במרחב, הוא המקום שיכול להכיל את אותם בני אינדיגו, קריסטל וקשת. אותם ילדים שמגיעים היום ורוצים לחיות מתוך שמחה וחופש, ולא מתוך הכבילות והסגירות שהמערכות שלכם כופות עליהם כאשר הן מושיבות אותם בתוך כיתות פיזיות, וסוגרות את נפשם באותה הדרך.

ולכן יש למצוא את החופש והפתיחות בדרך של חיבור לטבע, לאמא אדמה, בדרך זו להגיע ולחבור מחדש לאותם לבבות ונשמות של ישויות האור העתיקות שמגיעות בגלגולים של ילדים צעירים ורכים אלה.

הילדים של היום הם ילדים שהזיכרונות שלהם מגיעים מגלגולים קודמים. המידע שעולה הוא מידע עתיק, ולכן אין הוא מוצא את המקום בשיעורים, במקומות הסגורים, אשר מנסים להעניק להם ידע אשר אינו רלוונטי לקיום, לתחושה, ולחיים, בממד אשר משתנה בפלנטה לעבר הממד החמישי.

ואכן הימים האלה, והיום הזה הוא יום מקודש, אשר בו עליכם להביע כוונה ולפתוח את הלב שלכם לאותן ישויות אור אשר התעוררו, ואשר מעוניינות באותו מקום אשר אליו אתם רוצים לשאוף.

אנו מברכים אתכם מערי האור ומעיר האור טלוס. אנשי טלוס מחכים לימים המרגשים אשר בהם יתחוללו מפגשים משמחים עם אותם בני אנוש, ומחכים ומצפים ומגיעים בחלומות לאותם בני אנוש אשר נמצאים ברמה גבוהה מספקת על מנת לחבור אליהם ולקבל את המידע.

אנו מברכים אתכם על המקום אשר בו אתם יושבים ומביעים כוונה ונותנים מזמנכם ומהאנרגיה, על מנת להאיץ את התקדמות התהודה וההארה של אותם ילדים אשר מגיעים בגופים פיזיים בחזרה לפלנטה בתקופה המיוחדת הזו.

היו ברוכים, היו שלום,

אדמה.

עמיחי: איך אפשר ליצור את קבוצת אנשי החינוך – עובדי אור?

איילת: אני מקבלת שעלינו לשלוח מליבנו המקודש קרני אור, אשר ינתבו את הדרך באופן עצמאי לאותם אנשי חינוך מוארים ברמה כזו, שהם יוכלו לחבור אלינו.

נועם: אכן, עלינו לשלוח קריאה, באמצעות קרני האור, לזמן אלינו אנשים ואנשי החינוך שהדבר הזה נגע בליבם ושרוצים לעשות מעשים כדי לסלול את הדרך, בין אם מדובר בעבודה אנרגטית על מנת לרכך ולהמיס את המקומות הנוקשים בהוויה ובמנגנון של המערכת, ובין אם מדובר בשליחת אהבה לכל הקודקודים שמנהלים את המערכת.

איילת: אפשר לשלוח אהבה לראשי מערכת החינוך, לרבות שר החינוך, וכן לפרסם באמצעי התקשורת שאנו מעוניינים להביא את מערכת החינוך למצב בו היא תפעל מתוך הלב, ותחבר את הילדים חזרה למידע ולזיכרונות הקדומים שלהם, לאמא אדמה ולטבע, לזרימה של האנרגיה האלוהית המגיעה בימים אלו לכדור הארץ. לזמן אנשי חינוך שמוכנים לפעול, להושיט יד, להכניס אנרגיה חדשה למערכת החינוך, ולהזרים אנרגיה למקומות החינוך שכבר פועלים בדרך הזו.

נועם: הקריאה צריכה להיות לנשמה של ראשי החינוך, קריאה להתעוררות פנימית עמוקה בתוכם, מתוך חיבור לאמת האמיתית ולהיזכרות בידע העמוק הטמון בתוכם, ומשם הם יוכלו להיפתח ולהמיס את הפחד הטמון בהם, ולשחרר אותו. זוהי קריאה להיזכרות של הנשמות שלהם, שיכולה להוביל לשינוי עמוק ומשמעותי גם בתוכם, וגם בכל מערכת החינוך שהם נמצאים בתוכה.

איילת: אפשר לדמיין ולראות כיצד כל אנשי החינוך מקבלים קריאת לב להתעוררות להכיל את התלמידים, לאהוב אותם…

עמיחי: אני רואה שאפשר להכין מפות ותרשימים של בתי הספר ומבנה מערכת החינוך בארץ, פירמידת ההיררכיה של מערכת החינוך בארץ, ועליהם לעשות עבודה.

נועם: להבין מתוך התבוננות אמיתית עמוקה מה התפקיד של התלמידים, מהו המקום שלהם. לעזור להם להסתגל לכדור הארץ, לאפשר להם את התנאים כדי שיוכלו להתפתח בצורה הטובה ביותר. אני מזמינה אותנו להסתכל על המנגנון של מערכת החינוך כפי שהיא כיום. הוא נראה מגושם מאד, כמתקשה לזוז (באופן שקצת מזכיר את איש הפח, מסיפור הקוסם מארץ עוץ). נשלח אהבה למקומות שתקועים בתוך אותו מנגנון, על מנת להמיס אותם. גם המאסטרים, לרבות אדוני הקרמה והלורדים של אמנטי, מצטרפים אלינו לעבודה זו. אני רואה כיצד הם מנסרים חלקים מסוימים ומחליפים אותם בחלקים אחרים, וממש מכווננים מחדש את המנגנון.