עתיד הדנ״א

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
מיניאפוליס, מיניסוטה, ארה״ב
1 באוגוסט, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן


כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן במיניאפוליס, מיניסוטה, ארצות הברית.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. השותף שלי זז הצדה, כפי שהוא חייב לעשות כדי שניתן יהיה להעביר תקשור שכזה. הוא מכיר זאת ועשה זאת פעמים רבות. הוא נמצא במקום, אם תרצו לכנות זאת כך, והוא מאזין כפי שאתם מאזינים. אולם דעתו מוסחת באופן ששונה מהסחות הדעת שיש לכם, והוא דיבר על כך בעבר.

הוא לא מדבר עכשיו. אני הוא זה שמדבר ופעם נוספת אנו אומרים שהתפיסה חייבת להיות נקייה כדי שתוכלו להבין את הנאמר. אני מדבר על דברים שנמצאים מעבר למה שהוא יודע ואני מדבר על האנרגיה האמיתית של הפלנטה הזאת שהיא פיזית עכשיו. דיברנו על עניינים פיזיקליים שונים פעמים רבות, אך לא נעשה זאת היום. במקום זאת, נדבר על דברים פיזיים תלת-ממדיים שמשפיעים עליכם באמצעות מקור רב-ממדי שמשתנה ושעליכם להכיר ולהבין.

השינוי הפלנטרי נכלל בנבואות של עמים רבים

כבר שנים שאנו אומרים ששינוי פיזי צפוי להתחולל על הפלנטה. הנבואות היו ברורות בדרכן המעורפלת, והן טענו שהתודעה של הפלנטה עצמה תשתנה, שהפלנטה תהפוך ״רכה יותר״ באנושיותה ושדברים בלתי צפויים יתרחשו. אמרנו לכם אפילו שעשוי להופיע ״קלף ג׳וקר״ ושתקבלו קלפים נוספים שכאלה. קלפי ג׳וקר אלה יהיו דברים בלתי צפויים ובלתי סבירים – המצאות שישנו את העולם להן לא ציפיתם, פעולות של אנשים אחרים להן לא ציפיתם ואפילו נדיבות בלתי צפויה. אנרגיה רכה יותר עושה דרכה אליכם, היא מתוקה מאוד ורבים אמרו שזו תחזית טובה ונבואה נפלאה. אבל אני רוצה לספר לכם מה באמת מתרחש ואני רוצה לתת לכם את האל״ף-בי״ת, כפי שאתם נוהגים לומר. אני רוצה לספר לכם על המציאות התלת-ממדית הפיזית של מה שמתרחש סביבכם.

חלק מהדברים ידמו לכם כחזרה על דברים שכבר נאמרו, אך אין זה כך. זהו מיזוג של חלקים קטנים רבים שנתתי לכם בעבר כדי להראות לכם מה מתרחש היום. הנושא הוא דנ״א. דנ״א אינו סתם מולקולה כימית בגופכם. הוא פיסה רב-ממדית של האלוהות. המולקולה שאתם מכנים בשם דנ״א נמצאת בכל רחבי הגלקסיה, יקרים. היא החיים והיא הדרך שבה החיים נוצרים בכל מקום. היא התבניות והגיאומטריה של החיים בכל מקום ואתם תראו זאת ביום מן הימים כאשר תהיו מסוגלים לבחון חיים אחרים שתמצאו מחוץ לפלנטה שלכם. הדנ״א יכול להשתנות רק באמצעות פיזיקה, כיוון שהפיזיקה היא ששולטת בכימיה. דבר זה עומד להשתנות.

הפיזיקה של התודעה

הרשו לי לחזור על כמה דברים שאמרתי בעבר כדי שתוכלו להבין כיצד הדבר מתקשר לשיעור של היום. לפני עשרים ושש שנים, כאשר התחלתי להעביר מסרים, אמרתי לשותף שלי לכתוב בספרו הראשון שהרשת המגנטית של כדור הארץ תזוז. ואכן, כך היה. מדובר כבר בהיסטוריה מדעית, והצפון המגנטי נע כמה מעלות מאז. במסרים שלי אמרתי שהרשת המגנטית שלכם קשורה אל או משולבת בפיזיקה של התודעה האנושית. צריך שיהיה ברור: התודעה אינה דבר אזוטרי הזוי שלא ניתן למדוד אותו. זו פיזיקה אמיתית שפשוט לא ראיתם עדיין. ניסויים רבים שנערכים על הפלנטה בזמן הזה מודעים לכך שעוצמת הרשת המגנטית נעה לאמתו של דבר עם תודעת ההמונים האנושית (תואמת לאירועי חמלה על הפלנטה). כאשר תהיו מסוגלים בסופו של דבר למדוד שדות רב-ממדיים בדרך ברורה, תהיו מסוגלים לראות את ההתאמה שבין הרשת המגנטית של כדור הארץ לבין התודעה האנושית. לכן, תוכלו לומר: ״לאן שנעה הרשת נעה התודעה האנושית״. עכשיו אתם יודעים מדוע אני מכונה ״המאסטר המגנטי״.

הרשת המגנטית והשינוי הקרב ובא

הדבר אליו עליכם להיות מודעים הוא שהרשת לא נעה במידה רבה בהיסטוריה האנושית ונשארה סטטית למדי במשך תקופות חיים רבות שלכם. אולם בשנת 1987 היא החלה לנוע בקצב הולך וגובר. הסיבה? היא נעה כדי שתוכל להיות בעמדה לקבל דבר מה – דבר מה צפוי, העומד להגיע. חשבו על כך כעל הזזת הרהיטים שלכם כדי שתוכלו לראות משהו טוב יותר, משהו שלא ידעתם כלל שאפשר לראותו. ההצבה המחודשת של הרשת מתרחשת לטובת דבר מה שקרב שאנו נכנה אותו בשם ״אנרגיה התפתחותית״ והיא פיזית. היא פיזית ממש! למעשה, אתם יכולים לראותה בבואה!

לפני כמה חודשים וגם שנים לפני כן, אמרנו לכם שהפלנטה שלכם נכנסת לאזור בחלל שבו לא הייתה מעולם. לא מדובר במשהו אזוטרי. שאלו אסטרונום: ״האם מערכת השמש יוצאת מבועה מוגנת ואל סוג חדש של קרינה או אנרגיה שמעולם לא נראו קודם לכן?״ האם ייתכן שמערכת השמש שלכם מאבדת מעטה מגן שתמיד היה לה בגלל המקום שבו היא נמצאת בחלל?

הרשו לי להסביר זאת מעט יותר למען אלה שתנועה גלקטית ומערכת השמש שלכם אינן מובנות להם כל כך. כל הכוכבים בגלקסיה שלכם נעים לאיטם סביב המרכז. מערכת השמש שלכם והכוכב שלה (השמש) תמיד היו בתנועה בעת שהם סובבים סביב מרכז הגלקסיה. כאשר מערכת השמש שלכם סובבת סביב המרכז, אתם תמיד נמצאים בתקופה חדשה של זמן ומרחב. אולם היא נעה באיטיות כה רבה (סיבוב אחד לוקח מיליוני שנים), שמבחינת כל האנושות, היא שהתה פשוט באנרגיה אחת, בועה מגנה – ועכשיו זה משתנה. אתם לא מאמינים? חקרו זאת בעצמכם או שאלו אסטרונום האם יש משהו שונה. הפכו תקשור זה ממשי עבורכם, ותבינו באופן מלא יותר על מה אנחנו מדברים. *

תפקיד השמש

בעת שאתם נעים אל תוך אנרגיה חדשה זו, או ״קרינה״ כפי שמכנים זאת לפעמים, עליכם לדעת כיצד היא עובדת, כיוון שהיא קשורה מאוד לשמש שלכם. היא משפיעה פיזית על השדה המגנטי של השמש (ההליוספירה), שבתורו ״מפציץ״ את השדה המגנטי שלכם באמצעות הרוח הסולרית. אלה הם פני הדברים מבחינה פיזית, אבל יקרים, הרשו לי לתת לכם את המידע האזוטרי הנלווה. זו הייתה התוכנית כל העת, שאם תשרדו כמין אנושי לאחר סמן שנת 2012, תכנסו לתוך אזור זה בחלל והמגנטיות תשתנה, תאפשר לתודעה האנושית להשתנות. יקרים, הדבר היה כאן מאז ומעולם והמתין שתעברו את הסמן! לכן הגעתי לפני 26 שנים ואמרתי לכם שהמגנטיות עומדת להשתנות. זו אנרגיה התפתחותית שתשפיע על השמש שלכם – ההליוספירה של השמש שלכם – שתעביר זאת אז לרשת המגנטית של כדור הארץ, שדה שהוצב עתה מחדש לטובת תודעה חדשה זו.

כן, ישנם אינטלקטואלים שיאמרו: ״ובכן, ואם היינו משמידים את עצמנו כפי שאמרו הנבואות שנעשה? ואם לא היו כלל בני אנוש שיקבלו זאת?״ זה פשוט. בני האדם לא היו כאן, אבל הפלנטה עדיין הייתה נעה אל תוך אזור חדש זה בחלל וחווה את אותן האנרגיות, בלעדיכם. פשוט. אבל כן, הנה אתם כאן!

כעת אתם יכולים לראות שנבואות העמים הילידים מתממשות גם כן, משום שהם סיפרו לכם על השינויים הצפויים לאחר נקיפת ימי השיוויון (דצמבר 2012). איך הם יכלו לנבא נבואה זו על התנועה שלכם אל תוך מקום חדש סביב הגלקסיה שלכם? חשבו על כך! דברים אלה אינם חדשים, ואפילו אנשי קדם סיפרו לכם על בואם! אולי הם לא הכירו את הפרטים המדעיים, אבל הנבואה שלהם היא אותה נבואה: תודעה חדשה מגיעה.

יקרים, אני רוצה שתמשיכו לחבר את החלקים הללו באופן פיזי על פי מה שאתם יכולים לראות. כפי שאמרנו לכם, השינויים הללו משפיעים על השמש שלכם. ההליוספירה של השמש שלכם משנה את הרשת המגנטית שלכם. עכשיו, כדי שכל זה יעבוד, היה על השמש להיות שקטה לשם כך. אני רוצה שתשאלו אסטרונום על השמש ועל מחזורי השמש. שאלו איזו תקופה של קרינה השמש חווה עכשיו. האסטרונום יספר לכם שדומה שזהו אחד המחזורים השקטים ביותר שהשמש חוותה אי פעם. התפרצויות סולריות וכתמי שמש הם הפרעות בשדה הרב-ממדי שמקיף את השמש, ולכן אלה היו חייבים להיעלם בעת שהחל היישום של האנרגיות החדשות. כדי שכל זה יעבוד, על השמש היה להיות שקטה ככל האפשר, וכך היה. העת השקטה של השמש גם משפיעה על מזג האוויר שלכם, וסיפרנו לכם על כך גם כן. בגלל התקופה השקטה שלה, אתם נמצאים במחזור מזג אוויר שחזינו גם כן [תקופה קרה קרבה ובאה] שקשור אף הוא לאנרגיה שמגיעה. אלה תופעות פיזיות. שאלו אסטרונומים האם הם מודאגים מכל זה? חלקם מודאגים וחלקם לא. אבל הדבר משפיע עליכם ועל הפלנטה בזמן הזה. עכשיו אתם יודעים מדוע הרשת המגנטית השתנתה כאשר היא השתנתה ומדוע. זה פיזי.

האזוטריות הקשורה בכל הדברים הללו

כעת, בשעה שכל השינוי הפיזי המתואר להלן התרחש, נתנו לכם מידע אזוטרי על הצמתים ונקודות האפס הפליאדים.** האם ייתכן שהפליאדים עצמם, שהיו כאן בהתחלה וידעו על בוא השינוי, סייעו למעשה לניבוי הנבואות (השפיעו על הנבואות ולוחות השנה העתיקים)? כן, זה נכון, אבל הדבר נראה לעמים הילידים כ״אינטואיציה מהאבות הקדומים״. הצמתים ונקודות האפס שהושארו על ידי הפליאדים הם מנועים מהירים שמשפיעים על רשתות הפלנטה.*** התודעה קשורה לרשתות הפלנטה, זוכרים? אבל לא רק הרשת המגנטית מעורבת בכך. מעורבות בכך גם הרשת הקריסטלית (ההיזכרות הרגשית האנושית) והרשתות של גאיה – כולן. בזמן הזה עבודה מתבצעת על כל הרשתות הללו בשילוב עם האנרגיה ההתפתחותית החדשה המגיעה מהשמש. הרשתות הללו מוזנות, אם תרצו לכנות זאת כך, על ידי הצמתים ונקודות האפס. מה קורה? מהי השורה התחתונה של כל הדברים הללו? התשובה: מיזוג האנרגיות הללו שמשנות ושמניעות משפיע ישירות על דבר אחד – הדנ״א שלכם.

התפתחות הדנ״א ממשמשת ובאה

הדנ״א של בן האנוש כבר מוכן להשתנות. לא תראו זאת בעזרת מיקרוסקופ, כיוון שלא מדובר בכימיה; זו פיזיקה. הקשיבו לרגע, כיוון שכבר ראיתם כיצד הדבר פועל. המדע שלכם מבין עכשיו את תשעים האחוזים מהדנ״א שנחשבו עד כה ל״זבל״.**** המדע מבין עכשיו שתשעים האחוזים הם מידע – ספר הוראות – לוח בקרה עבור הגנים. אבל הם עדיין בגדר מיסתורין בכל הקשור למה שהם באמת מכילים או כיצד הם מעבירים את המידע לגנים. הדבר שלא הוכר עדיין הוא שמדובר בשידור רב-ממדי. עבור רוב הביולוגים אמירה זו תהיה בגדר הגזמה, אבל למעשה קיימת מעט קוונטיות בדנ״א שלכם, וגם היא נצפתה מדעית (הניסויים של גאראייב ופופוינין על הדנ״א).*****

תשעים אחוזים אלה של הדנ״א הם כמו טריליוני אנטנות בגוף שלכם, מוכנות לקבל מידע ואז לשכתב את ספר ההוראות באמצעות השינויים ברשתות שלכם. הדנ״א יקבל מידע וישתנה. הדבר ישפיע על הגנטיקה. האימהות יקבלו זאת ראשונות ואז יעבירו זאת לילדים שלהם. אימהות, אתן לא יודעות כלל שהדבר קיים בכן, ואף על פי כן, אתן מעבירות זאת לילדים שלכן עכשיו. האם אתם מודעים לספרים של השותף שלי שנכתבו לפני עשר שנים ויותר שעוסקים ב״ילדי האינדיגו״? ילדים אלה היו חלוצי האנרגיה החדשה. הילדים שונים! הדבר החל לפני 2012 – הרבה לפני – כיוון שהפוטנציאלים היו חזקים מאוד שאתם תצליחו, וכך היה. סבתות לנכדים, האם עליי לשאול אתכן אם הם שונים? שונים מאוד!

תחילה יחולו שינויים בילדים

תינוק אנושי מגיע לכדור הארץ, אבל מה שמתרחש היום שונה מהזמן בו אתם נולדתם. אתם נמצאים במקום אחר בחלל, השמש שקטה, הצמתים ונקודות האפס מזינים את הרשתות במידע חדש, והפרדיגמה של התודעה שונה עבורם מכפי שהייתה עבורכם. תאי בראשית שלהם, התאים ״שקובעים כיצד פועל האדם״ משתנים.

דברים יתחילו לפעול ששונים באופן בלתי רגיל מטבע האדם. העצמי האינטואיטיבי, המחסום שבין המולד לתודעה, יתחיל להשתפר. המחסום יתחיל להתפוגג. היכונו לילדים שיש להם אינטואיציה מדוייקת מאוד לגבי דברים שאינם כשורה בהם. אם הם אומרים לכם שמשהו אינו כשורה, קחו אותם לרופא! מיד. אל תגידו להם: ״זה רק הדמיון שלך, חמוד״ או ״עוד מעט זה יעבור; אלה כאבי גדילה״. אתם שומעים? יש אנשים שמקשיבים למסר זה עכשיו שצריכים לשמוע אותו, כיוון שהילדים שלהם אומרים: ״אני מרגיש מוזר; משהו לא בסדר״. אימהות שרגילות לגדל ילדים, רגילות גם לפרדיגמה של האנרגיה הישנה שכללה תבניות בריאות מסוימות. דבר זה משתנה. הילדים מתחילים להתעורר, להיות אינטואיטיביים לגבי הבריאות שלהם. הגשר אל המולד עדיין לא נבנה, אבל הוא קרוב יותר אצלם והם מרגישים משהו. המולד מדבר אליהם זו הפעם הראשונה. הקשיבו: לכם לא היה את זה, אבל להם יש. הקשיבו להם.

האקאשה של הילדים מתחילה להתבהר יותר ויותר. ילדים אלה יספרו לכם דברים רבים על מי היו ומה עשו. אם אתם הורים ואתם מקשיבים למסר זה עכשיו, הדבר הגרוע ביותר שתוכלו לעשות הוא לדכא זאת בהם. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לספר לילד את האמת המוחלטת, את האמת המוחלטת: ״אני מאמינה לך״. כאשר אתם אומרים דברים בקול רם, הדבר מסייע לילד. זו האמת והילד יקבל אותה. הקשיבו הורים: בדברים שכאלה, היו בני ברית לילדים שלכם, והדבר ישנה את מערכת היחסים שלכם עם הילדים שלכם. היו כנים עמם. אמרו להם שלא כולם יבינו, ולכן יש דברים שהשתיקה יפה להם. אלה הן הוראות לילדים בעידן החדש. תכונות אלה יהפכו חזקות אף יותר, וההנחיות שלכם תהיינה הגיוניות.

האינסטינקט יפעל טוב יותר מאי פעם. אינכם רגילים לראות את האינסטינקט אצל בני האדם. אתם רואים אותו בעיקר אצל בעלי חיים, כיוון שלצאצאי בעלי החיים יש דחף הישרדות חזק מאוד. הוא עובר אליהם בצורה טובה כל כך שהם יכולים לקום ולהתהלך זמן קצר לאחר הלידה! אתם לא. אולם, העברה מכנית זו של האינסטינקטים מתחילה להתחזק אצל בני האדם, ובייחוד אלה שמגיעים מן האקאשה. מדובר בעניין כימי כמו גם אזוטרי (גנטי ואקאשי). כפי שהדבר קיים בבעלי החיים, כך גם לכם הוא אמור להיות ואף יהיה. אתם תראו ילדים שזוכרים איך ללכת וכיצד לאכול בגיל צעיר הרבה יותר, ללא תרגול. הדבר יהיה מהיר יותר מהפרדיגמה הישנה, ומהיר יותר משלבי ההתפתחות הרגילים שהרופאים מכירים. הדבר יהיה ״מחוץ לטווח״. התכוננו לכך; זה אינסטינקט. זו כימיה פשוטה. זה הדנ״א שעובד טוב יותר.

אם תתבוננו בתא דנ״א, אתם עשויים לשאול, מה מתרחש? האמת היא שהדנ״א הופך מיודע יותר, יש שיאמרו ״בעל יכולת רבה יותר״. יש מילה פופולרית באמונה האזוטרית והיא ״הפעלה״. אין צורך לשנות אותה, אבל דעו שהיא אינה מדויקת. אתם לא מפעילים שום דבר. במקום זאת, אתם משחררים את הדנ״א מבית הכלא. אם יש לכם אדם נכה שיושב בכיסא גלגלים, מנוון מבלי יכולת לנוע, ולפתע הוא משתחרר מכבליו, האצבעות משתחררות וכפות הידיים מתחילות להפוך שלמות שוב, הסיבה היא שמשהו התרחש בדנ״א. לא בכפות הידיים או בשרירים או באצבעות, אפילו לא בזרועות, אלא בדנ״א. זה שחרור. אני רוצה שתזכרו חזון זה. כל השינויים עליהם דיברתי עומדים להשתחרר מכלא הדנ״א הנכה! וגם (היכונו) זה יתרחש בכל הדנ״א בגוף בבת אחת. זו ״חוויה כל-גופית״, לא יד/זרוע אחת בלבד.

הדנ״א שלכם נכה באנרגיה ישנה זו, והבחירה החופשית שלכם היא שבראה זאת. הדנ״א שלכם, תוחלת החיים שלכם (ההזדקנות), המחלות שלכם כולן הם המקום שאליו רציתם לקחת את האנרגיה של הפלנטה, והדנ״א שלכם שיתף פעולה. כך חייתם, ודבר זה משתנה עתה. זו לא הפעלה של דנ״א, זה שחרור של דנ״א. שחרור!

המשמעות הגדולה של כל זה: האם אתם מבינים איזו עזרה אתם מקבלים? האם חשבתם לרגע שיהיה עליכם לעשות פשוט את הדברים הללו? כרוכים בכך הגלקסיה, החלק בחלל שבו אתם נמצאים, הצמתים ונקודות האפס, ובורא היקום. הפליאדים קשורים לכך, קו הזמן שלכם קשור לכך, והאהבה קשורה לכך. הכול כדי שתשבו באנרגיה חדשה זו וכדי שתשחררו את כבלי הדנ״א שלכם. עכשיו, יקרים, נשמות עתיקות, הנה משהו שעליכם לדעת. אינכם צריכים להיוולד מחדש לשם כך. לנשמה העתיקה יש את הציוד בתוכה עכשיו, ממש כמו לרך הנולד.

תבניות דנ״א

הדנ״א שלכם מלא במידע ובתבניות. תבניות הן דפוסים ופרדיגמות של החיים. רוב התבניות הללו שיש לכם אינן שלמות. מה שאינכם יודעים לגבי התבנית הוא שיש לה את מה שאנו מכנים ״תיבנות״ משלה. אם יש לכם כבר חלק מהתבנית, זאת אומרת, חלק מהתרשים, הוא מצייר בעצמו את שארית התרשים, אם הוא יכול. הבנתם? אם יש לכם חלק מתמונה, לחלק זה יש גישה – גישה שהיא רצון – הוא רוצה את שארית התמונה! ברגע שניתן להשיג את החתיכה החסרה, הדבר פועל כמו מגנט. היא טסה אל עצמה, פשוטו כמשמעו, התבנית מתייצבת במקומה ואתם מקבלים את הדבר השלם. לכולכם יש חלקים של התבנית ואלה שיש להם את החלקים ש״מוכנים״ באופן המשמעותי ביותר, הם הנשמות העתיקות (האנשים שקוראים זאת). כדור הארץ שלכם המתין לכך! נשמות עתיקות, אתן תשלימו אז את התבניות החסרות.

תאי בראשית: תבנית ההתחלה

המונח שאני משתמש בו במסר זה הוא מונח של קריון, לא מונח רפואי. אפשר שיש מונח רפואי דומה, אבל מונח זה הוא שונה. אחת מהתבניות שתמיד קיימת ושלעולם לא נעלמת היא החלק של ספר ההוראות האנושי. הוא לא לינארי כמו ההסבר הזה, אבל הוא יפעל. חשבו על כך באופן הבא: אני רוצה שתחשבו על ספר הוראות הלידה. כאשר הגעתם, מה היה כתוב בספר ההוראות? באיזה עמוד הייתם כאשר הייתם בני חמישה ימים? באיזה עמוד כשהייתם בני שישה חודשים? באיזה עמוד הייתם בגיל שלושים? כולכם יודעים שכל העמודים שונים בגלל הכרונולוגיה של ההתפתחות.

העמודים עדיין שם והתבנית עדיין שם עבור מה שאני מכנה בשם ״תאי בראשית״. תאי בראשית, כפי שאני מגדיר אותם, הם התאים של הרך הנולד שמאיצים את הצמיחה והלמידה בדרך מיוחדת. הילד סופג הרבה כל כך מהעולם הסובב אותו בשישה חודשים, ובכלל זה דיבור, שפה, תחילת עמידה והליכה ועוד. האנטנות של ספר ההוראות של תאי בראשית גדולות כל כך! הן מקשיבות לגישות ולתודעה של כל הסובב אותן. אתם כבר יודעים זאת. התאים פעילים אצל הרך הנולד האנושי, אז הם מאיטים ואתם הופכים לבוגרים. תאי בראשית הם קסם. בהתחלה נעשה בהם שימוש, ואחר כך לא, אבל הם עדיין שם ולעולם לא נעלמים. התבנית עדיין שם, מערך ההוראות לאופן ייצורם, אם תרצו לכנות זאת כך, עדיין שם. זה הכל פיזיקה, כיוון שהכימיה שמסבירה כיצד הכול עובד היא פיזיקה. מה שעליכם לדעת על הילדים של היום הוא שהאנטנות שלהם ארוכות פי עשר מכפי שהיו אצלכם.

כעת, נשמות עתיקות, נניח שהייתי אומר לכן שאתן יכולות לשחרר את התאים הללו עכשיו, להפוך אותם פעילים עבורכן? הם יכולים להיות נגישים עבורכן עכשיו, פשוט לכו וקחו אותם מתוך ספר ההוראות. עשו זאת עם הצהרות חיוביות, עשו זאת עם שינוי תודעה, עשו זאת באמצעות מדיטציה. אין זה משנה כיצד אתם מתקשרים עם המולד, הוא מוכן לשחרר את תאי בראשית מכלא הזמן ולעשות בהם שימוש פעם נוספת! משמעות הדבר עבורכם היא צמיחה מהירה להארה! הם עובדים עם האקאשה!

הם מיועדים לכל מצב. אל תגבילו אותם למה שאתם חושבים שאתם צריכים! תמיד שאלו: ״רוח יקרה, מה דרוש לי?״ הצהירו: ״רוח יקרה, זאת ומשהו טוב יותר״. השתמשו בפוטנציאל זה! תאי בראשית מוכנים עבור הנשמה העתיקה. שמתם לב שאני חוזר ואומר נשמה עתיקה? במילים אחרות, כמות מסוימת של  תקופות חיים מעניקה לכם את תבנית המידע שאין לטירון שהיה על כדור הארץ רק פעמים בודדות. לנשמות עתיקות יש מאות גלגולים, אולי אלפים, כדי לרכוש ניסיון ולפתח תבנית ידע. כל אחד מהנמצאים בחדר זה יכול לומר לעצמו: ״אני יודע שהייתי כאן בעבר״ והמולד שלכם ירטוט באמת זו. אתם יודעים יותר מדי! אתם מרגישים יותר מדי! אתם נמצאים בחדר זה ומקשיבים לתקשור! מסר זה מדויק ואמיתי. אתם נשמות עתיקות. כל שאמרתי לכם זה עתה מדבר על התעצמות בן האנוש באנרגיה שציפיתם לה.

אסיים בדברים הבאים: הסוד לכריית האקאשה שלכם, או לשחרור התבנית, הוא באמצעות תודעה רחומה. האם זה מפתיע אתכם? זה מה שהיה חסר כל העת. אם ברצונכם לכרות את האקאשה שלכם [לדלות את הדברים שלמדתם בעבר] ולהתחיל לשכתב את מהותכם, יהיה עליכם לכרות הסכם של חמלה עם עצמכם. מה מצבכם בנוגע להיעדר כעס, לדאגה לאחרים, לטוהר האלוהים הפנימי? הפיזיקה של התודעה שבוראת חמלה בוראת את מה שאני מכנה פעולה רחומה. הדברים מיועדים לכל היושבים בחדר ולכל אלה שקוראים. נשמה עתיקה יודעת כיצד לעשות זאת. הקשיבו: אני יודע מי אתם. לא הייתם מקשיבים או קוראים אם לא הייתם נשמות עתיקות, אפילו נשמות עתיקות אדישות. אתם נשמות עתיקות, ואתם יודעים זאת. חמלה היא מלך כל הרגשות בנקודה זו על הפלנטה. היא תוביל אתכם למצב מפותח של אהבה, וללא חמלה ודאגה לאחרים, זה לא יעבוד. למעשה, דבר לא יעבוד.

לאט לאט יתרחש פיצול תודעתי על הפלנטה, ואנו דיברנו על כך בעבר. יהיו אנשים בעלי חמלה ויהיו אנשים חסרי חמלה, וזה יהיה ברור, ברור כל כך! אכפתיות וחוסר אכפתיות. יש צבא חשוך על הפלנטה הזאת עכשיו. מה ״מידת החמלה״ שלו? אתם מבינים? זו בחירה חופשית בהלך רוח, אבל זה הפיצול הקרב ובא. אל תדאגו בקשר לכך, אנשים רחומים. כאשר אתם מאמצים את תכונות המאסטר, אור מקיף אתכם. אין צורך לבנות ביצורים או להגן על עצמכם מפני החשכה. היא תתרחק מכם אוטומטית. שוב לא תדבקו במחלות העונתיות, הן לא תהיינה מסוגלות לגעת בכם עם חמלה. זו פיזיקה; זה אמיתי; זה פיזי וזה מתרחש עכשיו. החברה שלכם תשקף זאת מוקדם מכפי שאתם סבורים. כאשר אתם צופים בחדשות וחושבים שאני משוגע, המתינו. כמה קלפי ג׳וקר עומדים להגיע. נדיבות היא אנרגיה חדשה!

אני קריון, מאוהב באנושות.

וכך הוא.

קריון

* (1) לחצו כאן

* (2) לחצו כאן

** (1) לחצו כאן

** (2) לחצו כאן

*** לחצו כאן

**** לחצו כאן

***** לחצו כאן