ערכת הכלים של הנשמה העתיקה לשנת 2013

לי קרול מתקשר את קריון

בולדר, קולורדו

13 בינואר, 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בבולדר, קולורדו.

ברכות, יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. יהיו הפעמים שבהן אנו עושים זאת רבות כפי שיהיו, תמיד יהיו מי שיתהו: “האם האיש נמצא עדיין בתוך גופו?” [מתייחס ללי] כמובן שכן, אבל התודעה שלו מפוצלת. עכשיו, יהיו שיאמרו: “ידעתי! זה הופך אותו למועמד לטיפול פסיכולוגי”. [צחוק] אבל זה לא פיצול מסוג זה. לכל אחד מכם יש את היכולת לעשות את מה שאתם רואים כאן, אבל הדבר לא חייב להיות בצורה זו. קיימת אנרגיה חדשה שמתחילה להיווצר על הפלנטה ואנחנו מתחילים לדון בה בהדרגה. אם הגעתם לדף זה, טוב תעשו אם תקראו גם את התקשור הקודם [שניתן בפניקס, אריזונה, “2013 – מה עכשיו”]. יש שם מידע שמתקשר למסר זה.

לפני שבוע נתנו לכם מידע שסיפר לכם למה אתם יכולים לצפות בעידן חדש זה. כמה שבועות לפני כן, סיפרנו לכם על כמה מההמצאות להן תוכלו לצפות. אבל בתהליך ההתפתחות האנושית, בלתי נמנע שכמה מכם יתקשרו. סוג זה של תקשור לא חייב להיעשות בפומבי או לפני אנשים אחרים. הוא יכול להתבצע בפרטיות – אתם עם עצמכם. הוא יכול להיעשות בעזרת מה שמכונה בעבר “כתיבה אוטומטית”, אך באופן שונה. דרך אגב, אין שום דבר “אוטומטי” במעשה. הוא לא משהו שפשוט מתרחש. אלה אתם שזזים הצדה, ובפרטיות הקיום שלכם, מוצאים את החלק המקודש שלכם ומסוגלים לתקשר עם מה שנמצא מחוץ לכם. יכול להיות שלא תמצאו כלל ישות שיש לה שם, אלא שתתחילו לתקשר עם חלקים של האלוהות שלכם עצמכם. אתם תקראו לזה תקשור, אבל למעשה מדובר ב”תקשורות עם העצמי הגבוה”. מדובר במצב שבו אתם יוצרים קשר עם נשמת הליבה שהיא גם אתם. אבל המעשה יראה כתקשור ויהיה תקשור. 

השלב הבא בהתפתחות האנושית יהיה פנימי, לא חיצוני, משום שהתפתחות המין האנושי תעסוק במה שהמוח מסוגל לעשות באופן קולקטיבי עם כל הדנ”א שבגוף. בתוך הגופים שלכם, ישנם יותר מטריליון חלקי דנ”א, ולכולם חותם זהה וייחודי לכם. הם כולם קשורים או שזורים כאחד. כולם מייצגים יחד שדה משותף אחד, כנשמה שאתם [המרכבה שלכם]. 

סקירה

סיימתם עם האנרגיה הישנה והכול עובר כיול מחדש. אמרנו לכם בשבוע שעבר למה לצפות בזמן הזה. אך יש שחרור שמתבצע ואתם מתחילים לחוש בו. שחרור זה ילווה בכמה חריגות ואתם תתחילו לראותן בקרוב. אמרנו לכם שבקרב חריגות המתלוות לשחרור נמצאות האנרגיות האפלות יותר של כדור הארץ שמבינות שהן מתחילות להפסיד במאבק. זוהי הנשימה האחרונה, אם תרצו, של כמה מתהליכי האנרגיה הישנה יותר שירימו את ראשם ויעמידו פנים שהם שולטים, אבל לא כך הוא. אתם תצפו בהם נעלמים בשל היעדר תמיכה מצד האוכלוסייה, קרוב לוודאי זו הפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית. 

ערכת הכלים של הנשמה העתיקה – 2013 

אנו עומדים לספר לכם על פוטנציאלים ועל כמה דברים שאנו רואים באופק. בנוסף לכך, נצביע על כמה מהפוטנציאלים שאינם בהכרח החזקים ביותר, אבל שבהחלט קיימים. זה חדש, כיוון שהדבר מראה לכם מה “מתבשל” ברקע שאולי ישפיע על האנושות בזמן הזה ואולי לא. באופן זה, תוכלו לראות את הבחירה החופשית בפעולה.

ברצוני להתחיל בכך שאחזור על התקשור מהשבוע שעבר ואמשיך אותו. היום ברצוננו לספר לכם על חמישה דברים הכלולים בערכת הכלים של הנשמה העתיקה לשנת 2013. זאת אומרת, ניתן לכם חמישה סעיפים לבחינה. אלה יהיו דברים שכמה מכם יצטרכו ואחרים לא. כמו כן, אנו יודעים שיש יותר מאזינים וקוראים מכפי שישנם אנשים בחדר. כפי שאמרנו פעמים רבות בעבר: אם אתם מתכווננים לחומר עכשיו, לא משנה מה רשום על השעון או לוח השנה שלכם, אנו יודעים מי אתם. אנו יודעים מהם הפוטנציאלים של הנשמה המפותחת שלכם שמאזינה למסר זה ופוטנציאל זה נמצא לנגד עינינו. אנו נמצאים בקשר עם העצמי הגבוה שלכם ויודעים מהי תוכניתכם. אנו נמצאים בקשר עם מה שהוא לדעתכם נטייה לדבר שאתם עשויים או שלא עשויים לעשות. אנו יודעים גם את זה. לכן אם אתם מאזינים למסר זה, או אם אתם קוראים אותו, אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון.

ניקוי הדרך 

דברים רבים אמורים להתרחש, שתמיד היו אמורים להתרחש ברגע שנחצה את הסמן [2012]. האנרגיה של 2012 הכילה כמות רבה של פחד וכעת היא חלפה. ולכן מתקיים ניקוי, אם תרצו, של שדה המשחק של האנרגיות. כאשר תבחנו את הדברים הללו, שכמה מהם עשויים להישמע לכם אזוטריים, תכונות תמורה מסוימות זוכות בכבוד. ברגע זה אלה יהיו ימי השוויון ונקודת האמצע. אתם נמצאים אפוא באמצע המעבר, ולכן אנו מגישים לכם חמישה דברים שאתם צריכים לערכת הכלים שלכם, בשעה שאתם חווים את המעבר אל אנרגיה חדשה זו.

סובלנות 

הדבר הראשון הוא סובלנות. אני עומד לדבר עכשיו אל נשמות עתיקות, וכאשר אני מדבר על סובלנות, אני מדבר במיוחד אל הנשמות העתיקות. נשמות עתיקות, הייתן סובלניות מאוד במשך זמן רב. הייתן סובלניות כלפי האנרגיה הישנה והיה עליכן לחיות בדו-קיום עם דברים רבים עמם לא היה לכן שום מכנה משותף. עכשיו אני מבקש מכן להיות סובלניות אחת כלפי השנייה, כיוון שכמה מכן לא יאהבו את מה שעומד להתרחש בהמשך. כמה מכן עומדות להיפרד מהמסורת ולעצבן את האחרות.

הדרך הטובה ביותר להסביר זאת היא לתת דוגמה: נניח, למשל, שהייתם מרפאים מזה שלושים שנה, ויש לכם תהליך שעובד. יש לכם אנרגיות עמן עבדתם, ואתם יודעים מה אתם עושים. לפתע, תכונות האנרגיה שסביבכם מתחילות לשכתב את עצמן. כמה מהדברים שמהווים את לב המהות של מה שעשיתם ומה שלמדתם, מתחילים להשתנות.

אבל אתם לא תסכימו לשינוי, כיוון שדברים מסוימים עבדו עבורכם במשך שנים! אתם לא תרצו להאמין שחלים שינויים במשהו כה נכון ונוח. הדעה המוטה שתהיה לכם כנשמה עתיקה תהיה ברורה. אתם תגידו: “לא, לא יכול להיות שזה נכון. תמיד עליי לעשות דבר זה או אחר. אני עשיתי זאת במשך שנים, והרוח תמיד כיבדה אותי באופן שבו הדברים הללו עבדו”. 

אז איך תדעו? מה יוכיח לכם שמתחוללים שינויים? הדבר הראשון הוא להיות סובלניים כלפי כל הדברים שהאמנתם שעובדים בדרך כלשהי, כיוון שהדברים הללו ישתנו ראשונים. הדבר הבא הוא לפנות לכוחות חדשים, אינטואיטיביים.

האותות האינטואיטיביים שאתם מקבלים בעבודתכם הרוחנית, שאומרים לכם מה לעשות במסגרת תהליך, ושעמם עבדתם במשך שנים, ממשיכים להיות האותות עליהם עליכם להסתמך. אפילו המתקשר עשוי לפגוש בפרדיגמות חדשות עמן יהיה עליו לעבוד. משום שבאנרגיה חדשה, מערכת היחסים בין הגוף הגשמי האנושי ומה שמכונה בפיכם הגוף האינטליגנטי והגוף של העצמי הגבוה, תחל להשתנות [באמצעות כיול מחדש של האופן שבו הגופים מתקשרים אלה עם אלה]. אבל רבים לא יקשיבו לשום דבר חדש. הם יפנו עדיין למה שעבד בעבר ולא “יתכווננו” לשום דבר שעשוי להיות שונה. 

נתיבים שאתם עשויים לכנות “עצביים”, ושהם קוונטיים, יחלו להיבנות בין העצמי הגשמי והעצמי האינטליגנטי. זאת אומרת, כמה מכם מתחילים לאמץ את התפיסה שאתם יכולים לדבר אל המבנה התאי שלכם ולקבל משוב טוב. למשל, ישנם אנשים שעוסקים בקינסיולוגיה שיאמרו: “לא, לא. יש לעשות זאת בדרך מסוימת. עשינו זאת במשך שנים. כך זה נעשה”. עובד אור צעיר יותר עשוי לומר: “ובכן, אני יכול לעשות זאת בצורה שונה, וללא התהליך שבו עשיתם שימוש בעבר”. לכן כמה מכם יצטרכו להיות סובלנים יותר ולשמור על ראש פתוח כלפי תהליכים חדשים או שכתובים של תהליכים ישנים בעזרתם שרדתם. אם לא תעשו כן, הדבר יאט את התפתחות הפלנטה, משום שאז יכול להיווצר פיצול בקרב הנשמות העתיקות ובקרב האמונות שלהן… לכדי מטפיזיקה “ישנה וחדשה”.

לכן, עבור אלה שלוקחים חלק בתהליכים, בהליכים, בלמידה ובמערכות בהם השתמשתם מזה שנים, אנו מבקשים את סובלנותכם. לפני שתשפטו או תבקרו ביחס למה שאתם מאמינים שהוא נכון, ראו את יופי הפלנטה המתפתחת. ראו את יופייה של הנשמה העתיקה, שיכולה עכשיו להתחיל לתבוע לעצמה דברים שתמיד אמרנו שתוכלו לתבוע. לפני 23 שנים, השותף שלי אמר לכם מה עשוי להיות אפשרי. עכשיו אתם ניצבים על סף היכולת הזאת. זה היה הסעיף הראשון. 

סבלנות

נאמר זאת שוב, ממש כמו בשבוע שעבר: סבלנות. ייקח זמן עד לבוא התכונות עליהן אנחנו מדברים. בשבוע שעבר, סיפרנו לכם את סיפורו של האיכר החובב שזרע את זרעי יבולו ורץ החוצה בבוקר כדי לראות אם צמחו, וגילה שהצמיחה איטית מכדי שיוכל לראותה. כך זה יראה לכם – איטי מדי. אתם תצפו בחדשות, אתם תצפו בממשלה שלכם, אתם תצפו בכדור הארץ, וכמה יגידו: “ובכן, אני לא ממש רואה את ההבדל”. זה כמו הזרעים, ואינכם יכולים באמת לראות את הצמיחה. במקום זאת, מתרחש שינוי איטי, מתודי, קבוע בתודעה. חלקו לא יחול עד אשר אנרגיות ישנות יותר ימותו. חלק מהשינוי לא יראה עד אשר כמה מאלה שמושלים באנרגיות הישנות שוב לא ימשלו בהן. כמה מהשינויים לא יראו עד אשר צעירים יתפסו עמדות מנהיגות, וברגע זה כמה מכם אומרים: “זה לוקח יותר מדי זמן, קריון”.

מה שאנו רוצים שתעשו, יקירים, בעזרת ערכת הכלים שלכם, הוא להבין שהימצאותכם כאן כנשמות עתיקות היא המזון והאור שמאפשר לצמחים לצמוח. אינכם יכולים לעזוב ולומר: “חיכינו די זמן ואנחנו לא רוצים לחכות עוד 18 שנים”. דמיינו זאת כך, יקירים: כעת יש לכם מים להשקות את הזרעים, אבל לפני 2012, לא היו כלל זרעים! האנרגיות הישנות יותר מתפוגגות, ולא רק שיש לכם עכשיו זרעים, יש לכם עכשיו גם את משפך המים! לכן בכל יום שאתם מתעוררים – השקו והשקו. 

הקשיבו: אלה שיגיעו אחריכם יתחילו לראות יבולים שלמים. זה הדבר הבא בערכת הכלים שלכם – הבנה וסובלנות כלפי דברים שאינכם מבינים. בפרדיגמה ישנה, יהיו דברים שלא ציפיתם להם, ואתם עשויים לראות אותם ולומר: “לא יכול להיות”, מבלי להבין שזו הייתה הדרך כל העת.

התאמת גישה

הרשו לי לעבור לסעיף השלישי, התאמת גישה. כמה מכם מתחילים לחבר כמה מהדברים שקריון אמר בעבר. לפני שנים, תקשרתי מידע שהבשיל עתה וכעת אתם יכולים להתחיל להבין אותו, אבל באותה תקופה, לא הבנתם. אמרנו לכם משפט זה: “כאשר כולם יוכלו לדבר עם כולם – לא יהיו עוד סודות”. בחברה הארצית הנוכחית שלכם, דבר זה הפך עתה למשהו שמכונה “רשתות חברתיות”. אפילו לפני שהמונח הזה הומצא, סיפרתי לכם על כך. יבוא יום על הפלנטה שבו כולם יוכלו לדבר עם כולם, באופן מיידי. האם אתם יכולים לראות כיצד הדבר יפרק מנשקן את פרדיגמות התקשורת הישנות? האם אתם רואים כיצד הדבר מבטל מידע שלא היה נכון? האם אתם רואים כיצד הדבר עשוי לבטל דרמה ושקר? כאשר כולם יכולים לדבר עם כולם – זה מה שמתרחש! 

לכן, הטכנולוגיה נתנה לכם את תחילתו של משהו שכמה מכם, בייחוד המבוגרים, מביטים בו ולא רוצים כלל להתעסק איתו. אתם אומרים: “זו אופנה חולפת של האנשים הצעירים”. אני רוצה שתתאימו את הגישות שלכם ביחס לתופעה זו. הרשו לאדם צעיר להראות לכם מה הוא יכול לעשות ועם כמה חברים הוא יכול לדבר בעת ובעונה אחת, באופן מיידי. הניחו לצעירים להראות לכם מה קורה כאשר הם רוצים לתקשר דבר מה והם רושמים אותו במקום מסוים, ולפתע, מאות יודעים בו זמנית. זוהי פרדיגמה חדשה של הדרך שבה בני האנוש יתקשרו אלה עם אלה. 

אני רוצה לומר לכם לאן הדבר יוביל בסופו של עניין, כיוון שלרשתות חברתיות אין גבולות. מה קורה כאשר ישראלי צעיר מדבר עם איראני או עם פלסטיני על משהו שהם ראו במכשירי הרשת החברתית שלהם? הרעיונות עפים וחוצים גבולות בדרך שאף פעם לא יכלו לעשות. מה קורה למפגש חברים בפרדיגמה טכנולוגית כאשר מאות מדברים אלה עם אלה באופן מיידי, אולי במדינה שעם תושביה לא דיברו מעולם קודם לכן? התוצאה? הדבר ימשיך לברוא הבנה לגבי אנשים שעליהם הם רק שמעו שמועות. עכשיו הם יכולים לראות ולשמוע בעצמם, וידעו שכולם רוצים את אותו הדבר! זוהי פרדיגמת תקשורת חדשה, אבל יותר מזה, היא הופכת לדרך ההתנהלות בעתיד, שבו כולם יכולים לדעת הכול באופן מדויק ומיידי. הדבר יהיה לאחד מהזרזים לשלום על הפלנטה.

יש כאן יותר מהנגלה לעין, יקירים, והגישה שלכם היא הכול. כיוון שאם תתבוננו בכל הדברים הללו ותאמרו: “ובכן, זו אופנה חולפת, השייכת רק לצעירים”, אם כך אתם אומרים, הרי שאתם מפספסים אותה לגמרי. הניחו לאדם צעיר להסביר מה הוא יכול לעשות והניחו לנורה להידלק בראשכם, משום שהאבולוציה של המין האנושי היא כאן והיא אינה הולכת לשום מקום. אם אינכם אוהבים התפתחות זו, דעו שהרשתות החברתיות רק תהפוכנה גרועות יותר מבחינתכם! אנו אומרים זאת בנימה הומוריסטית והיתולית.

יבוא יום שכך יראו כל הדברים. יהיה בלתי אפשרי להתבודד. תמיד יהיו לכם יותר חברים מכפי שחשבתם שאפשרי. אלה הם הדברים שאנו מבקשים שתתכוננו לקראתם, אך יהיה עליכם לראותם באופן שונה ולהסתגל. זה היה הסעיף השלישי.

הגוף הפיזי

הסעיף הרביעי קשור לגוף הפיזי שלכם, כיוון שבאנרגיה חדשה זו, הוא חייב להתכייל מחדש. ולכן הוא יעשה זאת ללא קשר למה שאתם רוצים. הבעתם כוונה להישאר, יקירים. לכן נתתם רשות לכך שיחולו בכם שינויים בכימיה הפיזית. חלקכם מכנים זאת מחלה, אבל זו אינה מחלה. זה פשוט חוסר איזון כימי זמני. ולכן הדבר שבכוונתנו לומר עתה הוא שכמה מכם יחוו את מה שלדעתכם יהיו בעיות פיזיות. כמה מכם ששומעים ושקוראים כבר חווים זאת. לכן, אם אלה אתם, עכשיו אתם מבינים במה מדובר.

זו עומדת להיות אבולוציה מהירה יותר ובדרכים שונות מכפי שאתם חושבים. כיוון שהיא תשפיע על אלה שבחרו להישאר ולעבור לפרדיגמה הבאה. המעבר לאנרגיה חדשה הוא קשה. הוא עלול להטיל עומס ולחץ על המערכת הכימית של הגוף, בשעה שהוא מתכייל מחדש. לכן כאשר הדבר מתרחש, אתם תדעו על מה אני מדבר, וכאשר הדבר מתרחש, אל תחששו מפניו. לכן אנו מציבים בפניכם אתגר: חגגו את חוסר האיזון! בין אם הוא מתרחש במבנה השרירים שלכם או במערכת העיכול שלכם או בכל אותם המקומות שבהם אינכם יודעים “מאיפה זה בא”, אני מאתגר אתכם לומר: “תודה לך, אלוהים, על שאני מתכייל מחדש, כיוון שאני מתפתח ואני יודע למה”. אתם אמורים להישאר, יקירים, ולהשקות את הזרעים. אתם תבינו למה כוונתי, כיוון שיתרחשו כמה דברים בלתי צפויים בקרוב.

השינוי באופן שבו הדברים פועלים 

בנוגע לסעיף החמישי אני עומד להיות זהיר ביותר, ואני עומד לשנות את הפרדיגמה של הדרך שבה אנו מתקשרים. במשך 23 שנים, נתנו לכם מידע במסגרת “מרק של פוטנציאלים” שראינו סביבכם כ”פוטנציאל הסביר, החזק ביותר”. דברים אלה הפכו בסופו של דבר למציאות שלכם כיוון שהם הבחירה החופשית שלכם, ואנו יודעים מה אתם חושבים. אנו יודעים מהם הפוטנציאלים כיוון שאנו מכירים את הדעות המוטות, ואנו רואים את האנושות כשלם. הפוטנציאלים הם אנרגיה, והדבר מעניק לנו את היכולת להציג את העתיד שלכם בהתבסס על האופן שבו אתם מפעילים את הפוטנציאלים הללו. עשינו זאת במשך זמן רב. לפני 23 שנים, סיפרנו לכם על דברים רבים שפוטנציאלית עמדו להתרחש, ושהם עכשיו המציאות שלכם.

אבל עכשיו אני עומד לנטוש תרחיש זה ואני עומד לספר לכם על פוטנציאל שאינו החזק ביותר. אני עומד לספר לכם על אדם שיש לו אפשרות בחירה. האפשרות להתרחשות פוטנציאל זה היא חמישים אחוזים. אבל אני עומד “לקרוא את הפוטנציאל” באוזניכם, פוטנציאל לו אינכם מצפים. מדובר בפרדיגמה שמתחילה להשתנות.

בואו נדבר על צפון קוריאה. יש שם מנהיג צעיר וחדש. הפוטנציאל הוא שהוא לעולם לא ישמע את התקשור הזה, ולכן אני יכול לדבר עליו בחופשיות. הוא ניצב בפני דילמה, כיוון שהוא צעיר והוא מכיר את ההבדלים באנרגיה שבארצו. הוא מרגיש בהם. השושלת של אביו המנוח מוטלת על כתפיו וכל הסובבים אותו מצפים שהוא יהיה שיבוט של שושלת זו. מצפים ממנו להמשיך בדברים שלמד ולהפוך את צפון קוריאה למדינה דגולה. 

אבל הוא מתחיל לחשוב אחרת. כן, הוא רוצה להיות מנהיג דגול, רוצה שקולו יישמע ושדמותו תיראה, ולהטביע את חותמו על ההיסטוריה של צפון קוריאה. אביו לימד אותו שזה חשוב מאוד. לכן הוא תוהה לגבי השאלה: מה הופך מנהיג לדגול? 

בואו נציב את השאלה הזאת בפני מישהו השייך לפרדיגמה ארצית ישנה יותר מההיסטוריה הלא רחוקה. הוא יהיה מומחה מוצלח. לכן זהו תרגיל שיש לו תוקף, לשאול מישהו מן העבר שיודע. אנו נציב את השאלה בפני אדם שמוכר לכם ששמונפוליאון. עבורנו, היה זה אתמול וכמה מכם הייתם שם.

אם תשאלו את נפוליאון: “מה הופך מנהיג לדגול?”, הוא יאמר: “גודל הצבא שלו, כמה שטח כבש ביעילות בעזרת כמות נתונה של משאבים ואנשים, כמה חשוב המנהיג ייראה מבוסס אז על כמה אזרחים מכנים אותו ‘קיסר’ או ‘מלך’, המיסים שהוא יכול להטיל, וכמה פוחדים ממנו”. לא רק שזו הייתה המציאות של נפוליאון, הוא גם צדק משום שזו הייתה האנרגיה בה לקח חלק באותם זמנים. לכן נפוליאון דילג הלוך ושוב בין היותו מנהיג, גנרל ואסיר. הוא הגשים כמעט את כל שביקש לעשות. המומחיות שלו הייתה ברורה, ואתם זוכרים את שמו גם היום. הוא היה מפורסם.

מה הופך מנהיג לדגול? מה שאני מראה לכם הוא את ההבדל בין אז לעכשיו. יש כמה ברירות שעומדות בפני אדם צעיר ומתפתח זה שיכולות לשנות הכול על הפלנטה, אם ירצה בכך. אביו יאמר לילד זה שמה שהופך מנהיג לדגול הוא הפוטנציאל של עוצמת הטילים שלו, או עד כמה הוא קרוב להשגת נשק גרעיני, או כיצד הוא מתנגד לכוחות המערב, או כיצד הוא ממשיך לעצבן ולייצר דרמה כמדינה קטנה – כאשר העולם מעניק לו תשומת לב ומפחד מפניו. אביו יאמר לו שזוהי השושלת שלו וכך נאמר לו כל חייו. אביו עשה זאת היטב והקיף את עצמו ביועצים שהעביר אז אל בנו.

עכשיו, יש סיכוי של חמישים אחוזים שמשהו יתרחש כאן, אבל זה לא פוטנציאל חזק, יקירים. אני מעלה זאת כדי שתוכלו לצפות בתזוזת ההתנהלות לצד זה או לצד האחר. כיוון שאם הבן ימשיך וילך בעקבות אביו, הוא נידון לכישלון. האנרגיה על כדור הארץ תראה זאת כמשהו ישן והוא ייתפס כטיפש. אולם אם הוא יבין זאת, הוא יוכל להיות האדם המפורסם ביותר על הפלנטה… שזה לאמתו של דבר מה שאביו רצה. 

אם קריון היה רוצה לייעץ לאדם זה, הנה מה שהייתי אומר לו. הוא יכול להיות למנהיג הידוע והדגול ביותר שהעולם הנוכחי ידע אי פעם, כיוון שמה שהוא עושה עכשיו יהיה משהו שהעולם יראה כנקודת מפנה של הדרכים הישנות. לא רק זאת, אלא מה שהוא עושה עכשיו יכנס לספרי ההיסטוריה לתמיד, ובשל נעוריו, יש לו את הפוטנציאל לחיות יותר מכל מנהיג אחר על הפלנטה! לכן תהיה לו תהילה ארוכה יותר מכל אחד אחר.

הייתי אומר לו: “אמור לשומרי הגבול ללכת הביתה. ברך את הדרום והתחל לאחד את צפון ודרום קוריאה בדרך שאף נביא לא חזה שיקרה. אפשר לשתי המדינות להיות מדינות נפרדות, אבל אחד אותן כשני חלקים של משפחה קוריאנית גדולה יותר, בעלת סחר חופשי ומעברי גבול פתוחים. התחל לכרות בריתות עם המערב והראה לו שאתה כנה בכוונותיך. עצור את תוכנית הטילים כיוון שלעולם לא תזדקק להם!

הדבר יביא שפע בלתי צפוי לאנשי צפון קוריאה! יהיו להם תמיכה כלכלית רבה, בתי ספר, בתי חולים וכבוד רב יותר מאי פעם בשל מנהיגם המדהים. התוצאה תהיה כבוד ותהילה לבן, שלעולם לא היו מנת חלקו של האב, משהו שהעולם ידבר עליו במשך מאות שנים. האומות המאוחדות יקומו ויריעו כאשר הבן יצעד אל אולם המליאה. הייתי שואל אותו: “היית רוצה בכך?”

האם זה נראה ברור לרובכם? הוא יכול להשיג תהילה מיידית ולהיראות כמי שחולל שינוי והחל במשהו מדהים. אבל צפו בו. יש לו ברירה, וזה לא פשוט. היועצים של אביו עדיין מייעצים לו, חוץ מאחד שאותו כבר פיטר. הוא עשוי להבין, או שלא להבין. יש סיכוי של חמישים אחוזים. אבל אני אומר לכם שאם הוא לא יעשה זאת, זה שיבוא אחריו יעשה. כיוון שזה ברור כל כך.

אנו מראים לכם זאת כדי לומר לכם שזוהי ההתפתחות של המין האנושי. זו ההבנה האיטית שאיחוד של דברים הוא התשובה לכל הדברים, במקום הפרדתם או כיבושם. אלה שמתחילים לקדם פשרה ומתחילים לברוא אנרגיות אלה שמעולם לא היו כאן קודם לכן, יהיו האנשים אותם תזכרו. יקירים, זה יקרה במנהיגות, בפוליטיקה ובעסקים. זוהי פרדיגמה חדשה.

הכלי המעשי הוא: ההבנה שהמציאות שעובדת לדעתכם עשויה שלא לעבוד עוד. אינכם יודעים את שאינכם יודעים. אבל אתם יכולים עדיין לתכנן לקראת דברים בעתיד שאינכם יודעים, אם אתם יודעים מהו השינוי באנרגיה.

הדבר דומה לנהיגה בכביש שנאמר לכם שעומד להתרחב ושהתנועה תזרום בקרוב. אתם מאמינים ויודעים זאת ומתכוננים לכך. אינכם יודעים מתי זה יקרה, ואינכם יודעים כיצד זה יתרחש, אבל כאשר זה יקרה, אתם תהיו מוכנים, תנשמו נשימת רווחה ותגידו: “ידעתי שזה יקרה”.

לכן בכך נסיים. עכשיו אתם יכולים לצפות כפי שהעולם צופה כדי לראות מה יעשה אדם צעיר זה. אם הוא מספיק חכם כדי לראות את האנרגיה החדשה כפי שיש לו את היכולת לעשות, הוא יהפוך אולי לאחד מהמנהיגים האהובים ביותר בעולם. הוא ייתפס כחכם מעבר לשנותיו, ויזכה לתהילה שאף אחד אחר לא יוכל להשיג. אבל האנרגיה הישנה חזקה, והדרמה והפחד מזמנים גם כן.

לאט יקומו אלה שיתחילו להבין ולראות שהאחדות היא התשובה לכל הדברים. ככל שקשה לאויבים להתאחד עם אויבים, בכך טמונה ההישרדות שלהם, כיוון שהמשמעות של להמשיך בדרך שבה הלכו היא שהם ידעכו לאיטם. האנרגיה הישנה לא תתמוך עוד בדרכים הישנות. התכוננו לכך. זה יתרחש מוקדם מהצפוי.

נסיים באותה דרך שבה סיימנו קודם לכן. אנשים יקרים, אל תפחדו ממה שאתם עומדים לראות, כיוון שהאנרגיה הישנה תפרפר ותמות בעל כורחה ולא תרכב אל השקיעה ברצון ובראש מורכן. היא תלחם. אני נותן לכם זאת כמטפורה. אתם תראו ותדעו זאת כאשר תהיו עדים לכך. לכן הבינו ואל תפחדו.

תהיה תקופה של כיול מחדש והסתגלות בשעה שכדור הארץ נע לאיטו אל אנרגיה חדשה, כאילו נע מתוך הצללים אל אור השמש. העיר שעל הגבעה מתגלה לאיטה.

ירושלים החדשה.

וכך הוא. 

קריון