עוף החול קם לחיים: יום השוויון וליקויי המאורות מארס/אפריל 2015

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

משפחת אור אהובה, זהו זמן עוצמתי ורב-השראה ביותר בהתפתחות הפלנטרית שלכם! התחלתם בתקופה של שינוי עוצמתי ותמורה ממדית שמשנים את טבע הפלנטה שלכם באופן משמעותי. ברגע יום השוויון האביבי הזה של הצפון והסתווי של הדרום, אנרגיית ההתחדשות וההיווצרות מחדש מופעלת בעוצמה בהתגשמות המציאות החדשה וכדור הארץ החדש.

עוף החול (הפיניקס) הוא סמל לאנרגיית אש חזקה זו שקמה לחיים על הפלנטה ומבצעת את עבודת ההתמרה והטרנספורמציה. מאפר הישן, החדש נזרע וקם לחיים!

אנרגיית עוף החול חזקה במיוחד ביום השוויון של חודש מארס, יחד עם ליקוי החמה והירח החדש. קודי האור הסולרי החדש מותקנים, והתחלה חדשה ממתינה לפלנטה.

לכך יתווסף ליקוי הירח המלא שיחול ב-4 באפריל והירח המלא, שבהם אלמנט המים יהיה מרכיב השינוי הדומיננטי. קודי הירח יוטמעו במים הקוסמיים ובמי כדור הארץ ויביאו ״בריאה חדשה, שמיים חדשים וכדור ארץ חדש״.

בו בזמן, מתרחשת פתיחה גדולה ברמות הגלקטיות, וכדור הארץ לא רק שמעוגן בממדים השישי והשביעי של התודעה הגבוהה יותר, אלא גם שב ומתחבר ישירות עם המורים והמאסטרים הגלקטיים מסיריוס ומאוריון, שמוכנים לשוב ולחלוק את חוכמת ההתעלות והתודעה הגבוהה יותר עם אלה שפתוחים לקבל הוראה וחוכמה אלה.

תמורה סולרית: הקודים הסולריים החדשים והלידה מחדש של עוף החול ביום השוויון/הירח החדש במזל דגים

יום השוויון, הירח החדש וליקוי החמה חלים ב-20 למארס, שהוא גם תחילת מזל טלה – מזל האש – שפותח את שנת גלגל המזלות. אנרגיית האש של מזל טלה מטעינה את אנרגיית עוף החול, שעה שהוא קם ועולה באקט של התחדשות ובריאה מחודשת עבור כדור הארץ.

ברגע יום השוויון, כאשר העונות משתנות וכאשר היום והלילה שווים באורכם, דומה שכדור הארץ נושם נשימה עמוקה, או עוצר לרגע, במסעו סביב השמש. בו בזמן, כל הישויות החיות מעדכנות את שעון הזמן הפנימי שלהן, כדי לאפשר לעצמן להתחבר עם השינויים העמוקים באנרגיית האלמנטים והעונות אשר מתרחשים. הדבר עוצמתי אף יותר כאשר חל ירח חדש שגם הוא ירח אש (עוף החול), וכאשר ירח אש זה גם עובר ליקוי מאורות, מאפשר לקודים הסולריים הפלנטריים החדשים להשתלב אל תוך מחזורי האור הסולרי במערכת השמש/סולריס.

כאזרחי כדור הארץ, אתם תחושו בתמורות העוצמתיות הללו בגופכם הפיזי, בחברה ובסביבה שלכם.

בגוף הפיזי, אתם תקבלו את קודי האש או את קודי האור הסולרי באמצעות בלוטת האצטרובל, אל גוף האור ומשם לגוף הפיזי. זהו אור זהב ויהלום אינטנסיבי שמפעיל בעוצמה רבה מאוד. אתם עשויים לחוות הפעלות אלה כשמחה וכאקסטזה עוצמתיות, שעה שאנרגיות הזהב והיהלום מפעילות ברמה התאית. אתם עשויים גם לחוות לחץ חזק במערכת הפיזית שלכם, שיבוא לידי ביטוי כהשפעות פיזיות כגון מגרנות, לחץ דם גבוה, עוויתות שרירים, כאב במקלעת השמש ו״תאונות״ ביתיות קטנות משום שהאנרגיה הלא יציבה עשויה להכניס כמה מכם למצב לא מקורקע. אנו מפצירים בכם להשתדל להישאר ממוקדים ומקורקעים בתקופה זו.

אתם עשויים לגלות גם שהאנשים שסביבכם כועסים, קצרי רוח ונוטים להתפרצויות רגשיות. זכרו אהובים, שכולם משלבים את האנרגיות הללו, ואלה שלא התעוררו צריכים לעשות זאת ללא תועלת הידע והמידע שיכולים לסייע להם. לכן הם חרדים וחוששים ולא יודעים מה מתרחש. המשימה שלכם היא להישאר ממוקדים בלבכם ובאנרגיית האהבה והחמלה, כדי שאנרגיה יפהפייה זו של לב היהלום תוכל לזרום אל כדור הארץ.

בסביבה הפיזית שלכם, אתם תגלו שהטבע מגיב לאנרגיה של עוף החול. בחצי הכדור הדרומי, שחווה קיץ חם ויבש מאוד, השתוללו שריפות הרסניות מאוד בדרום אפריקה, בארגנטינה ובצ׳ילה. בכל פעם, אזורים עצומים של יער וצמחיה נשרפו בריקוד אש זה, שעה שהטבע סייע לאנרגיית הטרנספורמציה והשינוי, הכין את הקרקע לזרעי החדש.

בחצי הכדור הצפוני גם כן, עליכם להתכונן ל״קיץ של אש״, שעה שהאנרגיה הזאת פועלת בקיץ במסגרת תפקידה לנקות, לטהר וליצור מרחב לחדש. דבר זה יורגש בעוצמה הרבה ביותר ברמה החברתית, היכן שאש השינוי תבער בלבבות האנשים בעת שהם מתעמתים עם הישן מתוך כוונה להרוס את כל מה ששוב לא עובד ולזרוע את זרעי השינוי שיביאו לדרך חיים חדשה.

הסיפור הסיריאני על ציפור הבֶּנוּ

מורי ההתעלות ממערכת סיריוס לימדו את אבות אבותיכם, המצרים הקדמונים, על המנגנונים הקוסמיים של מחזורי ההרס והלידה שיוצרים את הבסיס לכל החיים בגלקסיה שלכם.

ציפור הבֶּנוּ הוא השם שניתן לציפור הבריאה הקוסמית (השם ״עוף החול״ [הפיניקס] ניתן מאוחר יותר על ידי היוונים). ציפור הבֶּנוּ עפה על פני המים הקוסמיים ונחתה על גבעה קטנה שהציצה מהמים. כאשר ציפור הבֶּנוּ קראה בקול, הבריאה החלה וכדור הארץ נולד כפלנטה עם צורות חיים.

אבל, כפי שלימדו המאסטרים הסיריאנים, היה זה הרגלה של ציפור הבֶּנוּ לעלות בלהבות באופן פתאומי ולהשמיד את עצמה לאחר מחזור זמן. אולם, מאפר הציפור, ציפור בֶּנוּ חדשה הייתה קמה ועפה כדי להתחיל מחזור בריאה חדש.

אי לכך, אהובים, תמיד הייתה רק ציפור בֶּנוּ אחת בבריאה, אבל היא הייתה נצחית ותמיד חידשה את עצמה בלהבות הבריאה.

משפחת אור אהובה, זכיתם לחיות בזמן שבו ציפור הבֶּנוּ חווה את תהליך ההרס והתחייה מחדש, ולקחת חלק בתהליך זה.

תמורה לונרית: ירח מלא וליקוי ירח במזל מאזנים ומי הבריאה מתעדים איזון חדש בכוכב/פלנטה רב-ממדיים

ברביעי באפריל, הירח המלא חל במזל מאזניים (טלה), בית ההרמוניה והאיזון. עדיין יהיה מתח בשל אנרגיית האש של מזל טלה, אבל קודי האור הנכנסים לטובת ליקוי הירח ישתייכו לאלמנט המים, לאלמנט הבריאה הגלקטי, מעורבים עם אלמנט האוויר של ההרמוניה והיופי.

המורים המאסטרים הסיריאנים לימדו גם שהיקום והגלקסיה הם נזילים, ודיברו על ״מי״ היקום, ועל כדור הארץ כעל ״סירה״ השטה במים הקוסמיים. על פי קוסמולוגיה זו, כדור הארץ נולד מהזרימה הגלקטית של המרחב והזמן ולבש קיום וצורה. ״עץ החיים״ צמח מתוך דחף בריאה מקורי זה, ורבות מהמסורות הרוחניות שלכם על כדור הארץ מלמדות ש״עץ החיים״ הוא סמל לכל הבריאה על כדור הארץ.

בזמן הזה, אנרגיית המים תקודד מחדש בעוצמה באמצעות קודי אור היהלום של הבריאה, קודי הבריאה עבור כדור הארץ החדש. עץ חיים חדש צומח על כדור הארץ!

אתם תרגישו בזרם אנרגיית המים כדחף להיות יצירתיים, לחדש את חייכם ואת מערכות היחסים בדרך כלשהי וליצור קשר עם כדור הארץ והסביבה בכמה מהתהליכים הללו של התחדשות חברתית וסביבתית. אהובים, זהו זמן עוצמתי עבור ״החדש״, עבור פרוייקטים חדשים, קריירות חדשות וכיוונים חדשים. בו בזמן, אתם גם עשויים להיות מופתעים לנוכח כישלון הישן, בעת שמערכות יחסים, קריירות ופרוייקטים ישנים שהיו כה טובים לכאורה מתפוגגים לפתע ומסתיימים. ייתכן ויהיה עליכם לגשר על הפער לזמן מה שעה שאתם הולכים בעקבות זרם הבריאה הקוסמית, אבל תוכלו להיות בטוחים שמשהו חדש יצוץ במקום הישן.

זריחת אוסיריס וחגיגת פסחא הגלובלית

את התקופה שבין ה-3 באפריל ועד ה-6 באפריל חוגגים מיליוני אנשים ברחבי הפלנטה כפסטיבל הפסחא הנוצרי. החג נחגג לזכר מותו ותחייתו/הולדתו מחדש של ישוע האווטר.

חיי ישוע הם השתקפות להוראה מוקדמת יותר של המאסטרים מסיריוס ומאוריון. הם לימדו שישות זוהרת מאוריון ששמה אוסיריס תבוא לכדור הארץ יחד עם השותפה שלה, איזיס. יחד הם יסייעו לאנושות בתקופה שלאחר הטראומה ההרסנית של נפילת אטלנטיס.

המאסטרים הסיריאנים לימדו שאוסיריס מת, והוחזר לחיים כמאסטר השינוי הממדי והפך אינסופי ונצחי. אירוע זה נחגג בכל שנה במצרים יחד עם גאות נהר הנילוס, ותהליך ההתעלות והלידה מחדש שוייך למים ולשוב השפע לאדמה.

אז כאשר ישוע האווטר והשותפה שלו, מריה מגדלנה, הגיעו לכדור הארץ, גם הם היו חלק מהוראת ההתעלות והטרנספורמציה, או האלכימיה. את מותו של ישוע ו״התעלותו״ לאחר מכן לצורה ממדית גבוהה יותר חוגגים בפסחא.

וכך הוא, אהובים, שהמוות והלידה מחדש של האווטר הקוסמי הפכו לתבנית, לדפוס, או לארכיטיפ, עבור הטרנספורמציה של כל אדם שהפעיל את גוף האור בתהליך ההתעלות לתודעה גבוהה יותר ולישות אינסופית.

אהובים, אנרגיית האווטר העוצמתית הזו תצטרף אף היא לאלמנט המים העוצמתי כדי להעלות את תודעת האנושות על הפלנטה בזמן הזה.

שערים ממדיים: עיגון ממדי האור השישי והשביעי על כדור הארץ

כמו כן, בזמן הזה יושלם תהליך עיגון הממד השישי והממד השביעי של האור גבוה יותר על כדור הארץ.

כדור הארץ הוא באמת רב-ממדי עכשיו, ואלה שהפעילו את גוף האור הרב-ממדי שלהם, אלה שפתוחים וממורכזים בלב ומקורקעים אל צ׳אקרת כוכב כדור הארץ, יהיו מסוגלים עכשיו לנוע גם אל ממדי האור והתודעה, השישי והשביעי.

הממד השישי הוא ממלכה קסומה של דמיון ויצירתיות. זהו ממד של זרימה שבו האור זורם אל תוך רעיונות ודפוסים, ושבו חלומות נולדים וזורמים לכדי הגשמה.

הדרך באמצעותה ניתן להתחבר לממד השישי היא באמצעות יצירתיות, באמצעות שיר, ריקוד, שירה, מוזיקה, קולנוע או כל צורה אחרת של ביטוי יצירתי שמוציאה אתכם מהמציאות היום-יומית ואל הממלכה הקסומה של האפשרות והפוטנציאל הטהור.

אלה שמחוברים לממד השישי יהיו החולמים והבוראים של מציאות כדור הארץ החדש.

הממד השביעי הוא הבית הרוחני, השאמבלה, עבור אלה שצלחו את הגשר שבין שמים וארץ, ובין רוח וחומר. זהו ביתם של מאסטרים ואווטרים שיודעים היטב כיצד לזרום עם האינטליגנציה היצירתית האלוהית כדי לברוא ולהגשים על פי התוכנית האלוהית ועל פי ההדרכה של קודי אור היהלום הנכנסים.

הגישה לממד השביעי, בתורה, מאפשרת גישה לממד השמיני ולממד התשיעי.

הממד השמיני הוא הממד הסולרי שבו ישויות אור ותודעה טהורים עובדות כדי לכוון ולשלוח את האור הזהוב ואת אור היהלום להגשמה במערכת השמש. אלה הם ״הזוהרים״ שאת הקרינה שלהם ניתן להרגיש כהשראה וכאהבה.

הממד התשיעי הוא הממד הגלקטי שבו ישויות של תודעת יהלום טהורה מחזיקות בכוחות הבריאה וההרס העוצמתיים בשמש המרכזית הגדולה.

אלה הם האלמנטים הקדומים של האש והמים, שני האלמנטים הראשונים של הבריאה שנובעים מהריק כדי לברוא את מהות ההגשמה האלוהית.

וכך הוא, משפחת אור אהובה, שאתם עובדים עם אש ומים על כדור הארץ, ובעת שאתם מחזיקים בריק בתוככם וכך בוראים, אתם גם עובדים עם דפוסי הממד התשיעי של הבריאה המקורית.

אהובים, היקום הוא בית קסום, ואתם נמצאים עכשיו בנקודה שבה אתם עובדים עם כוחות ותשוקות הבריאה של הלב הגלקטי של הממד התשיעי. היו מודעים, היו ערים, והרגישו כיצד לבכם פועם והולם בתגובה לחיבור חדש זה ללב הגלקטי.

זה זמן לחגוג את ריקוד האש והמים ואת הלידה החדשה של הכול בכדור הארץ החדש.