ספרי המסתורין של ערי האור -תוכנית פתיחה

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

רדיו “החיים הטובים”

 (מתוך תוכנית מס’ 1, ששודרה ביום 2.10.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

סדרה זו כוללת תקשורים והפעלות שהועברו במסגרת סדרת תוכניות בטלוויזיה האינטרנטית של “רדיו החיים הטובים”. הסדרה כוללת שני תחומים עיקריים: א). כניסה לספריות הקוסמיות שבערי אור שונות והעברת מידעים, ולעתים הפעלות אנרגטיות מתאימות לתכנים, מתוך מגילות גנוזות הרלוונטיים לתקופתנו באמצעות מאסטרים. ב). למידה בבתי הספר למסתורין של גיזה – עיר האור שמתחת לפירמידה הגדולה, בהדרכתה העיקרית של איזיס. לעתים בשיתוף עם מאסטר תות’. גם בלמידה זו מועברים מידעים שונים בנוסף לתרגול טכניקות עבודה עם  אנרגיה ועם הגוף האנושי, במטרה להעצים את השליטה באנרגיה ואת חישתה, להרחיב את מנעד דרכי השימוש בה לצרכי ריפוי, יצירה, התמרה ועוד. מקווה שתיהנו ושתפיקו תועלת.

 נועם: שלום לכולם. אני נרגשת מאוד לפתוח בפעם הראשונה את תוכנית הרדיו המשותפת לאליהו הולי ולי, תוכנית שתעסוק בספרי המסתורין של ערי האור.

במסגרת תוכנית זו נדבר על הספריות של ערי האור ועל הכותבים השונים שקשורים לערי האור. בשידור היום נציג את נושאי התוכנית, ואילו כבר בפעם הבאה נעסוק במגילות שהתבקשו לרדת לקראת העידן של שנת 2012.

אליהו: גם אני מתרגש מאוד, בפרט שאני אוהב מאוד ספריות, כך שמבחינתי זהו חיבור מרגש ביותר.

נועם: תחילה, אני מזמינה את כולנו לעצום עיניים ולנשום כמה נשימות עדינות ורכות אל הבטן, אל החזה. היום נדבר עם שר המלאכים האחד מטטרון ונבקש ממנו ידע אודות הספריות השונות והכותבים המרכזיים של ספריהן. לאחר מכן, נפגוש גם את מאסטר תות’ ואת מאסטר חנוך, וכל אחד מהם יעביר ממסריו לעידן זה. אחר כך, נעבור לעיר אור מסוימת ולכתביה, כאשר הכול נוגע לעידן של שנת 2012. לבסוף, כל אחד מאיתנו יקבל מתנה, מתוך מסע קטן שנערוך.

בואו נצא לדרך! נבקש להתחבר לאהבה האינסופית של הבורא האחד ולהתמלא בה. בעת שאנו שואפים, נבקש לשאוף את האנרגיה הזו פנימה, ובעת שאנו נושפים, נבקש שהאהבה הזו תתרחב ותתפזר בתוכנו, ותמלא את כל גופינו.

אני רוצה לזמן את הבורא האחד, את השכינה, את שר המלאכים האחד מטטרון, את רב המלאכים האחד מיכאל, ואת כל המאסטרים הנעלים שאנו נוהגים לעבוד עמם.

כעת אני מבקשת להזמין באופן מיוחד את מטטרון, כדי שיעביר לנו מידע אודות הספריות והכותבים בערי האור.

מטטרון:

שלום לכם, יקרים, אהובים. בני אנוש יקרים ואהובים. הנני שר המלאכים האחד מטטרון ובאתי לפרוש בפניכם מעט מהמידע הקיים לגבי הספריות הקוסמיות, לגבי כתבים רבים שהיו בהן, ושהיו גם בנמצא על פני האדמה בתקופות שונות, אך שנגנזו במשך השנים, ועתה הם נמצאים אך ורק בספריות האקאשיות ובספריות הקוסמיות שקיימות ביקום זה וביקומים כולם.

כפי שידוע לכם, קיימות ערי אור רבות. כל אחת מערי האור מאופיינת בתרבות מסוימת. תרבות עתיקה שהתבססה על ידע רב ועתיק.

היו תקופות בהן שהידע הזה היה קיים על פני האדמה בצורות שונות. ספרים רבים נכתבו בתקופות ובמחזורים שונים של כדור הארץ. ניתן לומר כי גם במחזורים קודמים של כדור הארץ נבנה, נוצר, ונגנז ידע עתיק ומשמעותי עד מאוד, ידע זה וידע מתקופות אחרות כתקופות למוריה, אטלנטיס, יוון העתיקה, מצרים העתיקה. ידע רב זה קיים בגנזכי הספריות. קיים גם ידע עמוק של בריאת היקום והעולם, הקיים בקודים ובצורות שונות גם בספריות ביולוגיות, כגון לווייתנים, דולפינים, והן ידע שמרוכז בגולגולות קריסטל שמצויות בעולמכם במקומות רבים.

כעת ניתן לומר שבכל אחת מערי האור קיימת ספרייה, ספרייה שמכילה ידע רב על מוצא התרבות העתיקה שקשורה לאותה עיר אור, וכן ידע רב קוסמי, כללי, לגבי עוצמות, לגבי בריאה, שלמעשה נגנז עם השנים. כעת ברצוני לדבר מעט על הכותבים שכתביהם נמצאים וקיימים. חלקם גלויים, חלקם נסתרים.

ניתן לומר כי אחד הכותבים המרכזיים הידועים היה מאסטר תות’ שמוזכר בלוחות הברקת. באותו ספר מסופר גם על “היכלי אמנטי” ועל הביקור שלו שם.

ניתן לומר כי לגבי תות’ יש כאלה שגורסים כי התגלגל בגלגולים רבים ושונים, ולמעשה הוא כתב ספרים רבים, אשר רובם נמצאים בספריות האקאשיות השונות. לא כל הספרים נמצאים במקום אחד, כיוון שהספרים מדברים על ידע עצום ורב, והם מחולקים ונמצאים בערי אור שונות, בהתאם לרטט, לצורך ולהוויה של אותה עיר אור והחיבור שלה לידע העתיק והרלוונטי שקשור אליה.

אנו נעסוק בכתבים הרלוונטיים לשנה זו, יקיריי, כיוון ששנה זו פותחת עידן חדש. אותו עידן חדש שנפתח עומד להתחיל לפי הכתובים של שבטי המאיה וההופי, וכן מתוך מקורות אחרים, ב-21 בדצמבר 2012. אך עליכם להבין כי יום זה הינו פתיחה בלבד של עידן חדש. למעשה, ההכנות לעידן זה התרחשו כבר מספר עשורים קודם לכן, וככל שהתקופה מתקרבת, הזמן, המרחב והמקום מאיצים ומשתנים בהתאם. ככל שהזמן מתקרב, כל אחד ואחת מכם, יקיריי, עוברים תהליכים עמוקים, הדומים לעתים לרעידות אדמה, והם גורמים לשינוי ולהתאמה לאנרגיות החדשות ולעידן החדש שעומד להגיע.

לכן הכתבים שאנו נעסוק בהם יתמקדו בתקופה זו. הן על מנת להכין את הקרקע באופן גלובלי, והן על מנת להכין את הקרקע באופן אישי, יקירים, גם כאינדיבידואליים.

כותב נוסף ידוע מאוד הוא המאסטר חנוך. מאסטר חנוך כתב כתבים רבים, שרבים מהם קיימים בתדר כה עוצמתי וגבוה עד שלא יכלו להתממש ולהתגשם בחומר דרך כתיבה. אך אנו נוכל להעביר את הדברים, הן ברמת הרטט האנרגטי, והן נעבור תהליך שיאפשר לכם, אהובים, לקבל את המסרים החשובים ביותר, בצורה שתהיה מובנת לכל אחד, באופן כללי ואישי, בהתאם לצורך האמיתי שלכם לקבל את הדברים.

בעוד זמן קצר, נזמן את מאסטר תות’ ואת מאסטר חנוך לכאן, על מנת שיידברו מעט על כתביהם.

ברצוני להוסיף דבר מה נוסף. הן בלמוריה, הן באטלנטיס והן במצרים העתיקה היה ידע רב שנצבר ושנלמד בבתי הספר למסתורין שהיו קיימים באותן יבשות ובאותה ארץ. למעשה, גם ידע זה נגנז, לאחר שנעשה בו שימוש שאינו הולם, שהביא לחורבן היבשות, ושגרם לתופעות ולתוצאות בלתי רצויות עבור המין האנושי ועבור כדור הארץ כולו.

עליכם להבין שלמרות שספריה הגדולה באלכסנדריה נשרפה ומגילות רבות בעלות ידע רב ועתיק שהיו שם נשרפו, הידע לא נעלם! ידע זה נגנז בתוך ספריות לא גשמיות, משמע בתוך ספריות שבנויות מאנרגיה, מקודים, מצורות גיאומטריות ומסמלים, שמכילים בתוכם צפנים ומידע רב ביותר, שמכיל למעשה את התמצית. כל סמל של אחת המגילות, ואותם סמלים נמצאים בצורה אנרגטית, במערך שמכיל אותן כתבנית שלמה אחת המאחדת את הכל, ובנוסף – כתבניות-תבניות, שכל אחת מהן מכילה את הידע הרב והעמוק.

אמנם, הדברים נראים כביכול בלתי מושגים, אך אין הדבר כך, יקירים. נכון שלא תוכלו לקלוט את הדברים בהוויה הרב-ממדית כפי שהם מופיעים בספרייה עצמה, משום ששם הידע מופיע כצליל, כצבע, כרטט, כפעימה, כמבנה גיאומטרי מורכב, כשם, כקול. ולמעשה עבורכם יתפרשו הדברים כמילים וכמשפטים, שיותאמו כדי שתוכלו להבין את התכנים.

גם הידע שהיה בלמוריה ובאטלנטיס נגנז. חלק מהסודות הגדולים ביותר, כפי שידוע לרבים מכם, קיימים במצרים, בחדר. ניתן לומר שלא מדובר בחדר בלבד, אלא שמדובר בעיר תת-קרקעית, שמכילה ידע רב ועצום. שם קיימים סודות רבים, ידע רב, כלים רבים, שניתנו בבתי הספר למסתורין ושנגנזו לאחר החורבן.

כעת הגיע הזמן עבורנו לזמן את מאסטר תות’ ואת מאסטר חנוך.

מאסטר תות’:

שלום לכם, הנני תות’, שרבים מכם מכירים כתות’ האטלנטי, ואף במצרים העתיקה הייתי נוכח. ניתן לומר שכאשר אטלנטיס הייתה קיימת, והיה קיים המקדש המרכזי, אני הייתי אחד משלושת השליחים ששלח השוכן מאונאל, הוא מאסטר אורלט, לקצווי ארץ, על מנת לבדוק היכן ניתן לשמר את הידע, היכן ניתן להקים את בתי הספר למסתורין. הדבר נעשה כאשר נודע שאטלנטיס עומדת להיחרב.

ניתן לומר שידע שאני מביא כתוב ברמות שונות. קיימים 42 ספרים, מגילות, שלמעשה נכתבו ונגנזו, כיוון שהזמן לא היה מתאים. הזמן לא התאים וגם התדר האנרגטי לא התאים על מנת שדברים אלו יירדו ויתפרסמו ברבים. ולכן, גם משום שהרטט של אותם דברים שנכתבו היה כה גבוה, וגם על מנת להגן על הידע ממקורות זרים שעלולים לרצות להשתמש בו שלא לטובה – הוחלט לגנוז ידע זה.

ניתן לומר כי ידע זה עוסק בקודים עמוקים, בצפנים עמוקים, שקשורים לבריאה עצמה, שקשורים לשימוש בעוצמות ובכוחות. הידע רחב ומכיל בתוכו גם ידע כיצד לבנות, אך גם כיצד להרוס. וכיוון שכך, לא ניתנה הרשות לבני האדם לעיין בספרים אלה לאחר מה שקרה.

אך כיום, יקרים, תקופה זו הנמצאת בעיצומה – אכן יקירים, כבר בעיצומה – ואשר עומדת להאיץ ולהתפתח עוד יותר החל מה-21 בדצמבר 2012, היא תקופה של בריאה מחודשת. ולכן תזדקקו לידע בריאה זה. לכן הדבר שיועבר אליכם יהיה חלק מהמידע החשוב. אותו חלק שאינו יכול להזיק. אותו חלק שיכול לעזור לכם לברוא, הן בתוך עצמכם, הן בסביבתכם והן בריאה משותפת, כשיתוף פעולה בין בני האנוש לבין כוחות הבריאה שמצויים בתוככם, וכוחות הבריאה של הבורא האחד במשולב – לברוא את העולם החדש שאותו אתם רוצים לבנות.

יקירים, המידע שהיה קשור גם בהרס, היה קשור יותר למחזורים קודמים, בו בכל פעם כדור הארץ נחרב, לפני שהייתה האפשרות כי ייווצר מחדש, ברטט גבוה יותר. אולם בזכות המסה הקריטית ובזכות עבודתכם העמוקה והעוצמתית, הוטתה הכף לכף זכות, ניתן לומר. ולכן מקום זה מאפשר את פתיחת הצוהר לקודים ולאיכויות הבריאה.

כעת, הבאתי עמי יחד עם ידידי, שר המלאכים האחד מטטרון, מגילה אחת. כעת אבקש מכם לעצום את עיניכם. בקשו להתחבר לצורות הגיאומטריות הצבעוניות, בקשו מהן כי תופענה בתודעתכם.

הדבר שעומד להתרחש כעת הוא זה: בקשו לפתוח את תודעתכם, לקבל אורות, צבעים, קולות, צורות. אם יש מישהו מכם שאינו מצליח לפתוח מקום זה – אל דאגה. בקשו לפתוח את תת-המודע שלכם לקבלת דברים אלה, והקודים העמוקים העוצמתיים ייכנסו לתוככם, ויתחילו לפעול בתוככם. בקשו להכניס קודים אלה לבלוטת ההיפופיזה, לבלוטת האצטרובל, לבלוטת התימוס שלכם, ללב ולמקום ההארה שבאזור הבטן. כעת אתחיל לקרוא. בתחילה אקריא הברות שתישמענה מוזרות, כיוון שאינן בשפה המוכרת לכם. לאחר מכן אפרש בעבורכם את הדברים.

[מאסטר תות’ משמיע את ההברות].

משפט זה ניתן בצורות ובסמלים גיאומטריים שונים, שחלקם מצבעים שונים, וחלקם מאנרגית זהב. כל צליל במשפט זה כולל מידע. משפט זה מדבר על השינויים העמוקים שעומדת לעבור המגנטיות של כדור הארץ, על השינויים שעומד לעבור כדור הארץ מבחינת צפיפות ודחיסות החומר. משפט זה מדבר על כך שבתקופה זו נכנסת אנרגיה, שניתן לומר שהיא כביכול מתיכה את החומר עוד יותר, לתדר גבוה יותר, ומשום כך יסודות מסוימים שהיו קיימים באופן טבעי בכדור הארץ במשך כל זמן הווייתו, גם במחזורים השונים, מתחילים להשתנות, לעבור אלכימיה במבנה הכימי שלהם.

רבים מהיסודות שנחשבים ליסודות כבדים, מתחילים לעבור שינוי. חלק מהאטומים וחלק מהמולקולות מתחילים אט אט לשנות את מיקומם. חלקם גדל, חלקם קטן. אך הדברים נעשים בצורה מזערית, על מנת שלא להרוס את האיזון העדין שקיים בכדור הארץ. אך כיוון שדבר זה מתרחש כעת, ניתן לומר שבמשטח הרחב נשמר האיזון בצורה עדינה. לעתים קיימות התפרצויות געשיות, לעתים רעידות אדמה, שבחלקן אכן נובעות מהגורמים של המאגמה, שגם היא מתחילה להשתנות, וחלקן בעקבות האנרגיה שמתחילה לעבוד על התדרים שבבטן כדור הארץ ושבתוך הקרום שלו.

ניתן לומר כי גם האנרגיות הקריסטליות שקיימות בכדור הארץ כאבנים וכקריסטלים, מתחילות אט אט לשנות את מצב הצבירה שלהן, ממצב מוצק למצב נוזלי יותר. בד בבד, האנרגיות שאתם מקבלים לגופיכם, מתחילות לשנות ולהתמיר הן את גופיכם הפיזיים והן את גופיכם האנרגטיים.

רבים מכם מחליטים בימים אלה להימנע ממזונות מסוימים, ולהתחיל לאכול מזונות אחרים, קלים יותר. רבים מכם מתחילים לעבור תהליכים שונים שקשורים לגוף ולתכונותיו, שמתחילות להיות משונות עבורכם. רבים מכם רואים גם תופעות טבע משונות, שלא היו בדורות שקדמו לכם.

יקיריי, כל אלה הם שינויים שמתרחשים כעת לצורך התמורות שעובר כדור הארץ. גם האטומים והמולקולות שבתוככם מתחילים להשתנות. לכן, גם תגובות הגוף שלכם למצבים שונים, שונות מכפי שהכרתם בעבר. מזונות כבדים אינם מתאימים לכם עוד. אי לכך, רבים מכם בוחרים לשחרר מזונות אלה. רבים מכם עוברים שינוים רבים ומוזרים לגבי שעות השינה שלהם, העייפות, הבריאות והחולי. כל אלה הם שינויים עמוקים שמתרחשים בהתאם לאנרגיה זו.

כל מה שנאמר לכם דרכי, יקירים, נכלל במשפט שזומר קודם לכן ובקודים שהועברו אליכם.

בקשו שהקודים הללו יתחילו לפעול בתוככם ולהפעיל בכם את אנרגיות השינוי, באופן ההדרגתי ביותר, אך גם העמוק ביותר. כדי שתוכלו לפעול כמה שיותר על מנת לעבור תקופה זו, שאינה קלה במיוחד (נאמר זאת בצורה עדינה), ומשום שעומדים לחול שינויים נוספים.

יקירים, ככל שתהיו מוכנים יותר לתמורות שעומדות להגיע מבחינה אנרגטית, רגשית ופיזית, כך יקל עליכם השינוי. כאשר נצא בתוכניות הבאות למסעות בין הספריות, בערי האור השונות, המידע שיועבר יהיה ספציפי ורלוונטי יותר עבורכם. מודה אני לכם, ומעביר את רשות הדיבור אל מאסטר חנוך.

מאסטר חנוך:

שלום לכם, הנני מאסטר חנוך. ניתן לומר שמידע שאני מעביר כתוב באור ובתצורות שונות של אור.

כעת אני פורש בפניכם אנרגיה לבנה זוהרת, עליה ייכתבו באותיות של זהב, באותיות של אור, המילים הבאות: “הווה בכל, כל היש. הנני אחד. אחד האדם, אחד הבורא, אחד החומר והרוח. יודעים אתם, שנים רבות, דורות רבים, האמנתם, יקירים בני אנוש, כי קיימת הפרדה בין רוח לחומר. דורות אינספור, רבים מכם בחרו לחיות כנזירים שמקדשים את הרוח בלבד. ולעתים כאנשי חומר בלבד, המנותקים מהרוח. בעת הזו, יקיריי, הגיע הזמן להכשיר את עצמכם להתחבר אל הרוח באופן העמוק והעוצמתי ביותר עבורכם, על מנת לחבר ולמזג אותה עם החומר. כיוון שההתעלות היא קידוש החומר. היא חיבור החומר עם הרוח וקידושו, וזוהי מטרת הבריאה החדשה, יקירים.

כאשר הכל אחד, כאשר תסכימו לפקוח את עיניכם, להעצים את יכולת קבלתכם, תוכלו לראות שאין הבדל בין הרוח לבין החומר. במהות, חד הם. ההפרדה נעשתה לצורך למידה עמוקה, שבאה אל סופה כעת. יקירים, הביעו כוונות עמוקות בליבותיכם להיפתח לעוצמותיכם האמיתיות, אך עשו זאת ממקום מאוזן. כיוון שלא ניתן להתחבר לנשמה בלבד, לרוח בלבד, ללא עיגון אנרגית החומר. עליכם להבין, שנת 2012 אינה קץ החומר. שנת 2012 הינה חיבור, מיזוג, אהבה, אחדות, מימוש הרוח בחומר והחומר ברוח.

אנו, כאשר יגיע זמננו, נגיע לערי האור המתאימות, ונפרוש בפניכם מפתחות רבים נוספים, להיכלות רבים נוספים, שם תוכלו לקבל ידע רב, הדרכה והעצמה, כהוויות אור החיות בגופים המשתנים והמתאימים עצמם להוויה החדשה.

ברוכים תהיו”.

נועם: אני מזמינה כעת את כולנו לקחת כמה נשימות רכות ועדינות אל תוך הלב, ואל תוך החלק המרכזי, הערוץ המרכזי שלנו. לנשום פנימה, להרחיב את עוצמות האהבה שבתוכנו, ונבקש ליצור כעת לכל אחד מאיתנו מרכבה מאנרגית זהב ומאנרגית קריסטל. זהו למעשה כלי רכב שמורכב משתי פירמידות תלת-ממדיות, איתו ניתן להגיע לממדים ולמרחבים שונים.

נבקש מהמרכבה שמקיפה אותנו להתחיל להסתחרר ולהגיע לעיר האור פוסיד, שהינה עיר אור אטלנטית.

אף על פי שכל אחד מאיתנו נמצא במרכבה משלו, נטוס לשם ביחד, בצורת מעגל. ננחת מול מבנה קריסטלי, שבו נמצאת הספריה של עיר זו.

מאסטר אורלט מקבל את פנינו באהבה ובשמחה. כולנו היינו תלמידיו, בצורה זו או אחרת. הוא מכניס אותנו לספריה, כאילו מדובר בכניסה למקדש. כל אחד מאיתנו מתבקש לפסוע אל אחד הקריסטלים – הקריסטל שקורא לו, כיוון שקריסטל זה מכיל צפנים אישיים עבורו, בהתאם לתדר ולמבנה הדנ”א שלו.

כל אחד מאיתנו פוסע בתוך הספריה המדהימה הזו, שכולה עשויה מאנרגית קריסטל זוהרת. כל הקריסטלים שנמצאים שם זוהרים ונוצצים, אך כל אחד רואה קרן אור שיוצאת מליבו, שמחברת אותו אל הקריסטל שלו. כאשר אתם עומדים מול הקריסטל “שלכם”, הוא פשוט נופל אל תוך כפות ידיכם. אתם מזומנים להטמיע אותו בתוך לבכם ולבקש שהמידע הרלוונטי עבורכם, בהקשר לשינויים שעומדים לבוא, ייפתח ויתחיל לעלות אל פני השטח, ויכין אתכם לקראת הפתיחה והקבלה של מידע ותדר גבוהים יותר.

אנו ננשום כמה נשימות אל הקריסטל שאנו מטמיעים בתוך לבנו, נודה בכל לבנו למאסטר אורלט ולספריית העיר פוסיד. כנראה שנגיע לכאן גם בפעם הבאה, לביקור ממושך יותר.

לאט לאט נחזור למרכבות שלנו, ונתחיל לטוס חזרה, אל הזמן והמרחב של הממד השלישי. נראה את עצמנו נוחתים לתך גופנו בממד השלישי, נושמים לתוכנו את העוצמה, את התדר, מתאחדים עמו שנית.

לאט לאט המרכבה מתפוגגת, ואנו חוזרים מועצמים לכאן ולעכשיו, וקוראים לכל החלקים ששלחנו להיות איתנו כאן.