סינכרוניות – כך היא עובדת

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
קרולינה הצפונית, ארה”ב
24 באוגוסט, 2013
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בקרולינה הצפונית, ארה”ב.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. פעם נוספת השותף שלי זז הצדה. תיארנו את התקשור בעבר כתהליך שמכבד את בן האנוש. הוא עושה שימוש בשער ביולוגי, רב-ממדי שמכונה בלוטת האצטרובל, ומאפשר למקור היצירתי הפנימי שבתוככם להתרחב. כזה הוא התקשור. התקשור נגיש לכל האנושות וכך היה מאז ומעולם. אולם זוהי אנרגיה חדשה, והוא נגיש לטובת מידע חדש מאוד, חשיבה חדשה, ותהליכים חדשים שמגיעים אליכם.

לפני שנתחיל במסר או בכל שאנו עומדים ללמד, ברצוני לשאול אתכם שאלה: האם ייתכן שקיים מקור תבוני ביקום שלכם, בגלקסיה שלכם, שמסייע לחבר יחד את מה שאתם רואים כאן היום? האם ייתכן שישנה תוכנית נדיבה עבור בני האדם, כיוון שבני האדם הם חלק ממקור הבריאה? האם ייתכן שלעולם אינכם לבד? האם ייתכן שהמשפחה שונה במקצת מכפי שאתם חושבים? אולי היא אפילו גדולה יותר מכפי שאתם חושבים? האם ייתכן שהמסר שאני עומד להעביר לכם הוא מדויק, אמיתי וממשי ונמסר ממקור שנמצא מחוץ לגופכם ומחוץ למציאות שלכם?

לקח לשותף שלי [לי] זמן רב להבין שאין כאן שום טריק. לקח לו זמן רב, כיוון שקופסת “המציאות” שנוצרה על ידי השכל ושממנה יצא חינכה אותו שהדבר שקרי ושתהיינה תוצאות שליליות למה שהוא עושה. “אלוהים לא מדבר אל בני האדם באופן זה”, אמרו רבים. “זה תרגיל של החשכה שעל הפלנטה וברצונה לחדור אל נשמתך וללכוד אותה”, אמרו רבים. אולם, הוא למד במהרה שבכל פעם ופעם שפתח את בלוטת האצטרובל שלו, היא הפכה לשער דרכו נכנסה אהבת האלוהים. בתחילה, זה כל מה שהוא קיבל. היא הייתה טהורה – הדבר הטהור ביותר שהוא חווה מעודו – והיא הייתה עקבית, זהה בכל פעם. היא מעולם הוכתמה, לעולם לא הייתה מוטה, ומעולם לא אמרה לאדם לעשות משהו נטול יושרה. היא תמיד הייתה מלאה בברכה, נדיבה וייצגה את המשפחה הרוחנית האמיתית. במשך 23 שנים, היא לא השתנתה ולו פעם אחת.

כך זה אמור להיות, יקרים, ואם אתם זקוקים להוכחה כלשהי שהתקשור אמיתי, אולי, רק אולי, תנסו לפתוח חלק זה של לבכם שיש לו את היכולת להיפתח ולהצהיר: “אני רוצה להרגיש משהו. אני רוצה תוקף כלשהו בתוך התאים שלי שיאמר לי שזה אמיתי ונכון”. אז תתחילו להרגיש את הצמרמורות שאתם יכולים להרגיש רק כאשר אתם יודעים שמתגלה לכם אמת. האמת היא פשוטה: אני מכיר אתכן; אני מכיר את תקופות החיים הרבות שלכן; אני יודע מה עברתן, נשמות עתיקות. אני מכיר אתכן. אני רואה אתכן עכשיו.

עשינו הרבה כל כך יחד, ואף על פי כן מעולם לא ראיתם את פניי ואינכם יודעים את שמי האמיתי. אני איתכם כל הזמן, שייך לפמליה שמונה טריליונים. אנו איתכם בזמנים הקשים ביותר שהיו לכם, בעת הדמעות, בעת הצער וכן, גם בעת חגיגות הנצחון. לפעמים נצחון זה הוא בריאות ולפעמים הוא פתרונות לבעיות שנשאתם במשך חיים שלמים. אנו יודעים מי אתם. לעולם אינכם לבד.

המערכת

קיימת מערכת אותה לימד השותף שלי בפגישות שכאלה במשך שנים. זו מערכת שהזכרנו במסרים רבים מאוד, ולעולם לא הקדשנו לה תקשור שלם כפי שנעשה היום. זו מערכת שרובכם לא יודעים כלל כיצד להשתמש בה, ואף על פי כן חלקכם משתמשים בה כל העת. אתם פשוט לא יודעים שאתם עושים זאת, כיוון שהדבר לא מתיישב עם מה שלמדתם.

מסר זה יעסוק באופן שבו עובדת הסינכרוניות, ונעניק לו כותרת משנה והיא: “סופה של עקומת הפעמון”! [קריון צוחק] כאשר משהו טוב מתרחש בחייכם, החברים שלכם עשויים לומר: “כמה בר מזל אתה! מה הסיכויים שזה יקרה?” כאשר אתם נתקלים במצב קשה, ולפעמים זה שכיח אצל בני האנוש, כגון ניתוח, ובסיומו התוצאות חיוביות מעל למצופה, החברים שלכם עשויים להתפעל: “איזה בר מזל!” ואז אתם ממשיכים להיות “בני מזל” שוב ושוב.

אולי אתם הולכים למקום מסוים ופוגשים במקרה בדיוק את האדם הנכון, שמכיר מישהו אחר שיש לו בדיוק את המידע אחריו חיפשתם. והתוצאה היא שאתם מקבלים בדיוק את מה שרציתם. מה הסיכויים שזה יקרה? החברים שלכם נדהמים! “איזה איש בר מזל אתה!” זה כל מה שהאנשים יכולים לומר, כיוון שפשוט אין הסבר אחר במציאות שלכם. הם לעולם לא יעלו על דעתם שאתם עשויים למעשה להיות האחראים לעקומת הפעמון של הממוצע, ובמקרה, להשתמש במערכת שנגישה לכם.

בני האדם לא רואים את מבנה הסינכרוניות. היא לא מהווה חלק משום מערכת שבה הם משתמשים. הם מאמינים שמדובר פשוט במקרה. המערכות היחידות בהן נעשה שימוש הן הצבת מטרה, תכנון וציפיה. רק באמצעותן האדם מאמין שהוא יכול לשלוט בחייו. נכון, זו הדרך היחידה שבה האדם יכול להשיג משהו באופן ליניארי, כך שיגיע למטרה שנקבעה מראש. במערכת ליניארית זו, אין זה משנה איזה תהליך למדתם שיביא אתכם מנקודה אל”ף לנקודה בי”ת, חייבת להיות מטרה. חלקכם לוקחים מטרות אלה ומדביקים אותן על המקרר, כדי שתראו אותן בכל יום. זהו תהליך ליניארי עבור אדם ליניארי והוא ידוע היטב.

ונניח שהייתי אומר לכם שקיים תהליך שאינו ליניארי ושיש לו רק מטרות קונספטואליות? מטרה קונספטואלית היא מטרה שאומרת: “אלוהים יקר שים אותי במקום הנכון, אף על פי שאיני יודע היכן הוא. אלוהים יקר, כאשר תעשה זאת, ודא שזה נוח עבורי ועזור לי לראות את ההיגיון שבכך. ודא שזה יהיה נוח והבא לי את המצבים והסינכרונים הנכונים שיציבו אותי במקום זה שאיני יודע עליו”. מה דעתכם?

אילו הייתם אומרים הצהרה זו למישהו מהרחוב, הוא היה אומר: “אתה בטח מאמין בעידן החדש!” אנשים כאלה מחשיבים אתכם להזויים ולאנשים שזורמים ללא מטרה, מקווים שהיקום יראה לכם את הדרך. הם צוחקים. אבל האדם שמתחיל להשתמש בסינכרוניות כנתיב חייו פשוט משנה את קופסת האמונה כך שתכלול משהו שנגיש לכולם, אך שאינו שייך לממד השלישי. למעשה, חלקכם עושים שימוש בתהליך זה כבר זמן רב, אבל פשוט אינכם מודעים לכך.

האמת על עוצמת הסינכרוניות

לכן התקשור של היום יעסוק בעוצמת הסינכרוניות ובאמת שלה. כעת אתם יודעים מהי, ולכן נספר מהיכן היא באה, מי כרוך בה, ומה אתם יכולים לעשות כדי לעזור לה להתרחש. בן האדם יוצר סינכרוניות בעזרת כוונה ואמונה. כך היא מתחילה.

הנושא הבא מגיע מהשותף שלי, שאוהב לדבר על “מלאך החניה”. [צחוק] זו הדוגמה שבה הוא משתמש, ולכן נעשה זאת גם כן. עובדי אור רבים אוהבים להשתמש במה שהם מחשיבים למלאך מיוחד שיש לו כוחות להתבונן במגרש חניה עצום ולראות מי מפנה חניה והיכן הדבר מתרחש. הרעיון הוא שהאדם יבקש אז ממלאך החניה לכוון את המכונית כך שתמצא מקום חניה טוב. כעת, לא מדובר בתכנון קדימה, נכון? זו תפיסה שונה, תפיסה שבה אתם מציבים את עצמכם או מלאך שהופך לעיניים שלכם, מעל למגרש החניה כדי לראות את היקף המגרש כולו ומה שמתרחש בו. אם זה היה אפשרי, אזי בממד השלישי יכולתם לכוון את המכונית שלכם כך שתגיע כאשר מישהו יוצא, וזה עובד! זה באמת עובד. שוב ושוב, זה עובד. זה עובד כיוון שזוהי ההגדרה של הסינכרוניות. אין תכנון קדימה, אלא תפיסה שאתם משייכים ושבה אתם מאמינים, שמחייבת התבוננות מלמעלה במצב שלא עובד בתלת ממד. רוב האנשים פשוט מסתובבים במגרש החניה, מצפים להתפנות מקרית של חניה.

כעת, איני יכול לסיים דיון זה במלאך החניה מבלי לתת לכם את שארית הסיפור שהשותף שלי דורש שאתן לכם. אין דבר כזה “מלאך חניה”! אלה אתם, המשייכים את העוצמה שלכם לייצור מיתולוגי שניצב על המכונית שלכם עם “ח” גדול על חזהו. [צוחק]

בני אדם מצטיינים בכך. הם לא מאמינים שהם יכולים לעשות זאת, אבל הם מאמינים שכוחות של מלאך כן יכולים. לכן, הם משייכים את העוצמה שלהם מהם והלאה ולישות גבוהה יותר. אולם, אתם אלה שעושים זאת, יקרים! אתם אלה שמוצאים את מקום החניה, אבל אתם פשוט לא מאמינים בכך.

עכשיו, בואו נשייך את הדוגמה הזאת למכלול גדול יותר, שהוא היקף החיים. כאן אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם רוצים להתקדם בתחום שאינכם מכירים. כל שאתם רוצים הוא לחנות. החניה היא מטפורה להצבת כלי הרכב של האדם במקום שהולם עבור חייו, יהיה אשר יהיה. עליכם להגיע לשם כדי שתוכלו להמשיך לעשות את הדבר לשמו הגעתם. זו המטפורה.

לבני האדם יש מושג היכן היא [החניה המטפורית] אמורה להיות. טבעי שתציבו מטרות וציפיות. האנשים אומרים: “אני רוצה לכתוב ספר; אני רוצה להקים מרכז ריפוי; יש לי את זה, אני רוצה שיהיה לי את זה”. זה נורמלי לגמרי. ולכן השאלה הבאה שאשאל אתכם היא זו: האם זה בסדר מבחינתכם אם מה שתקבלו הוא לא מה שדמיינתם? האם זה בסדר אם הדבר יהיה טוב יותר? האם זה בסדר אם הוא תואם את האקאשה למענה הגעתם או את הכישורים שיש לכם, שאולי אינכם מודעים אליהם כלל? זה השלב הראשון, להביע כוונה שתברא סינכרוניות בחייכם, שתביא אתכם למקום שתואם ליכולת בלתי נראית.

כאשר השתמשתם במלאך החניה, האם ציינתם במדויק את המקום עבור המכונית שלכם? לא. אמרתם: “כל מקום שהוא!” ולכן המטרה הייתה קונספטואלית, לא ספציפית. בכך מדובר – לא פחות ולא יותר.

כיצד זה עובד בממד השלישי

כך עובדת הסינכרוניות: אתם מגיעים לפגישה כגון זו ואתם פוגשים מישהו בפעם הראשונה. אולי אתם פוגשים בו במסדרון או מאחורי הקלעים. אתם מתחילים לדבר ומגלים שיש לכם תחומי עניין משותפים. תכופות יש לאנשים שכאלה מידע שאתם צריכים או שלכם יש משהו שהם צריכים, ואתם עוזבים עם חיבור שלא ציפיתם לו. אז החיבור הזה מוביל למשהו אחר, כיוון שהם מכירים אנשים שאתם לא מכירים ולהיפך. מאוחר יותר, אתם עשויים להתקשר אליהם או לפגוש בהם. אז, מחוץ לדברים עליהם אתם חושבים באופן רגיל, אתם עשויים למצוא את עצמכם עובדים בתחום שלא ציפיתם לעבוד בו, שעונה על הרבה מהדברים שרציתם בתחילה.

לפעמים אתם מגיעים ללא שום ציפיות, אבל אתם פוגשים בן או בת זוג לחיים! הדבר מתרחש שוב ושוב עבור רבים, כיוון שהם החליטו להגיע למקום בו נמצאת המשפחה. שוב ושוב, אנשים משלימים עם האפשרות שיהיו לבד בחייהם. אז הם מגיעים לפגישה שכזו והם פוגשים מישהו שמתאים להם. החיים משתנים, ולפעמים יש רומנטיקה וסינכרוניות. לא תכננתם שזה יקרה! אתם מבינים את ההבדל?

מה עושה אדם שיוצא מביתו בדרכו לפגישה זו? הוא מגיע ונהנה מאוד, אבל בכל הזמן הזה, הוא/היא פתוחים לסינכרוניות. “רוח יקרה, אם אני אמור לפגוש מישהי, תן לי כמה אותות ואת האינטואיציה לחפש אחריה, לכל הפחות”. אתם מבינים את ההבדל כאן? הסינכרוניות היא לתכנן תפיסות שאינכם יכולים להגדיר.

אני יושב בחדר מלא נשמות עתיקות ולפחות רבע מכם יודעים בדיוק על מה אני מדבר. אתם כאן בשל כך; מישהו הראה לכם משהו שאולי גרם לכם לבחון את הדברים באופן שונה. הוא לא נתן לכם דוקטרינה, נכון? הוא רק גרם לכם להתבונן. האם תוכלו להצמיד לכך תווית מחיר? הוא גרם לכם להביט אל תוך מקום שהראה לכם שיש בכם מרכיב אלוהי, ושאולי יש בביולוגיה יותר מכפי שחשבתם, משהו שמכונה “טבע מולד”. הטבע המולד הוא חוכמת גוף והוא יודע מי אתם. הוא עובד עם בן האנוש בכל פעם שמבקשים זאת ממנו. זו תודעה בתוך תודעה, והיא מחברת אתכם לסינכרוניות. היא עושה זאת הרבה מעל לכללי הממוצע והרבה מעבר לעקומת הפעמון. נתתי לכם אפוא כרגע תרחיש שיכול להתרחש שוב ושוב בפגישות כגון זו, בכינוסים קטנים, בכינוסים גדולים. עכשיו, בואו נדבר על דרך הפעולה שלה. ישנם דברים עליהם דיברנו לעתים נדירות ומעולם לא במסגרת תקשור שכזה. אבל תחילה, עלינו לדבר על תפארת בן האנוש.

לא מזמן העברנו תקשור שכונה “תשע האנרגיות של בן האנוש”. זה הנושא שברצוני שהשותף שלי יתחיל ללמד בקרוב. זה נושא אזוטרי, הוא מורכב והגיע הזמן ללמדו. קיימים חלקים קונספטואליים בתשע התכונות הללו שמרחיקים לכת אל מעבר לדברים אותם רגיל האדם לשמוע והנה אחד מהם.

בן האנוש הוא חלק ממקור הבריאה של היקום

אם זה נכון, יקרים, שאתם חלק ממקור הבריאה, האם אתם מבינים אפוא לוגית שהנשמה שלכם עצומה ושרק חלק ממנה נמצא בתוך הביולוגיה התלת-ממדית שלכם? אילו כל האנרגיה הזאת הייתה שוכנת בגופכם, הייתם נעלמים! הייתם הופכים לאור עצמו עם עוצמה רבה יותר מזו שהייתה לכל המאסטרים של האנושות. הייתם חווים את מה שחווה אליהו כאדם היחיד שאי פעם התעלה שעה שאדם אחר ראה ותיעד. על פי התיעוד, אליהו התאדה, כיוון שעוצמת האלוהים אינה יכולה לחיות בבן האנוש במלוא כוחה. אתם מבינים? ואם אתם מבינים זאת, אתם תבינו גם שאתם חווים רק חלק קטן של האלוהים בתוככם, שהוא הבורא בתוך גופכם. וכאן מתבקשת שאלה נוספת: היכן שאר העצמי הרוחני שלכם? הוא יחד איתי, יקרים. הוא בצד האחר של הצעיף כחלק ממקור הבריאה. הוא מעולם לא עזב.

כעת, הנה מה שקשה להבנה בתפיסה שלכם הנמצאת בקופסת הממד השלישי. אתם נושאים זהות גשמית שהיא יחידה. אמרנו בעבר שלמעשה אינכם יחידים כלל וכלל. במקום זאת, אתם חלק מקבוצה גדולה מאוד שהיא אלוהים. כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ, חלק מכם נפרד והופך גשמי. יש לו גוף אחד ופרצוף אחד, וכך אתם רואים את הדברים. אבל שאר החלקים שלכם – שהם עדיין אתם – נשארים עם אלוהים.

עכשיו הרשו לי לספר לכם את האמת כפי שנחשפה: אתם ישות רב-ממדית וחלק מכם נמצא בצד האחר של הצעיף. התרגלו לזה. הנשמה שלכם אינה נפרדת, זה רק נראה כך בממד השלישי. אין נשמה שעוטה את פרצופכם בצד האחר של הצעיף, מחכה שהשאר יגיע הביתה. אתם תמיד יחד.

אולם, ישנם אנשים שמאמינים בנפרדות הזאת, כיוון שכל שהם עושים הוא להשליך את הליניאריות שלהם על מלכות האלוהים. דיברנו על כך גם כן. לכן התרגלו לעובדה שקיים אלוהים קוונטי ואדם ליניארי, ושאינכם יכולים לאחד אותם בקלות בחשיבתכם. האמת היא שאתם חלק ממרק מקודש של אלוהים ואותם חלקים מקודשים מביטים מטה עליכם והם תמיד נגישים, תמיד נגישים. ממש כמו מלאך החניה, חלקי הנשמה שלכם רואים הכול. חשבו על זה! חלק מכם תמיד נגיש מהצד האחר של הצעיף. בואו נציב זאת בפרספקטיבה התלת ממדית שלכם: זה האח הגדול שבשמים שמביט על הכול, כל הזמן. הוא משדר אליכם מידע שאתם מקבלים באמצעות מחשבה אינטואיטיבית. אתם כאן, אתם מבינים? הוא אומר לכם לקום וללכת למקומות מסוימים, אם אתם מקשיבים.

זו מערכת אלוהית שנמצאת בכל בני האדם

הנה מה שעליכם לדעת: הדבר קיים בכל אדם ואדם על הפלנטה, כיוון שכל אדם ואדם הוא חלק מהשלם. אתם מבינים? מה יקרה אם מתרחש שידור, אבל לתשעים אחוזים מבני האדם אין רדיו? משמעות הדבר היא שתשעים אחוזים לא מקבלים את השידור. השידור עדיין נמצא שם, עם שמותיהם הרשומים עליו, אבל אין להם רדיו כיוון שהם לא מאמינים בו.

ואז אתם מגיעים. כמה מכם רכשו מכשירי רדיו מטפוריים לפני זמן רב מאוד וכמה מכם עושים זאת עכשיו. האמונה שהוא קיים מפעילה אותו. “הרדיו” הוא בלוטת האצטרובל שנפתחת אל תוך שער רב-ממדי שמכוונן הישר אל הדבר שהוא אתם. קשה לבן האדם להבין זאת. כאשר אתם מקבלים שידור זה מה”עצמי הרב-ממדי” שלכם, הוא מדריך אתכם ימינה ושמאלה; הוא יודע מי אתם; הוא נדיב; הוא חלק מאלוהים; הוא חלק ממני. קשה להסביר זאת. לכן התחושה טובה כל כך, יקרים. האם תהיתם מעודכם מדוע מסרים ומדיטציות רבי עוצמה מעניקים לכם תחושה טובה כל כך? אלה אתם עם עצמכם! זה יפהפה! אם אתם חלק ממקור הבריאה ואתם קוונטיים ורב-ממדיים, משמעות הדבר היא שהמסרים האינטואיטיביים הללו עוטים את פניכם ולעולם לא יובילו אתכם למקום כלשהו מסיבות שהן פחות מנדיבות וחיוביות. זו המערכת.

מדוע אתם נמצאים בפגישה זו?

בואו נחזור עכשיו לנקודה שבה החלטתם להגיע לפגישה זו. כמה מכם יושבים כאן היום, אבל לא ידעתם על הפגישה עד הרגע האחרון. אני רוצה לספר לכם, אתם מכווננים. הרדיו שלכם עובד כיוון שהאינטואיציה שלכם דיברה אליכם במידה מספקת ואפשרה לכם להביט סביב וללכת למקום כלשהו ולגלות שפגישה זו מתקיימת.

ברצוני לשאול שאלה: במי לא פגשתם עדיין בחדר זה? זו שאלה קשה, משום שאינכם יכולים לפגוש בכולם, נכון? ועכשיו אנו מגיעים לתהליך הסינכרוניות ולתהליך שמודרך על ידי המחשבה האינטואיטיבית. ניתן לכנות זאת “אינטליגנציה מולדת של הגוף” שמאפשרת לכם להיות במקום הנכון, בזמן הנכון ולדבר עם האנשים הנכונים. לא ניתן לתכנן זאת מראש, נכון? במקום זאת, אתם חייבים להיות מכווננים אליה, וכמה מכם עשויים לגלות כאן היום דברים שיחוללו שינוי בחייכם. אולי פגשתם אנשים בעלי תחומי עניין דומים? בכך מדובר.

אז כאשר מישהו אומר לכם: “אתם בטח מאמינים בכל ה’עידן החדש’ הזה”, פשוט חייכו והודו בכך. אתם משתמשים במחשבה אינטואיטיבית ומקשיבים לה ככל האפשר כדי להציב את עצמכם במקום הנכון,  בזמן הנכון. הדבר גם צריך להפריך את הדעה שאיש “העידן החדש” פשוט יושב בביתו ולא עושה דבר מלבד למדוט ולהמתין שאלוהים ידבר אליו. לא כך זה עובד. במקום זאת, לכו למקומות אליהם אומרת לכם האינטואיציה שלכם ללכת. אז השתמשו ביכולת ההבחנה שלכם, האם זה היה נכון לעשות או לא? מה אתם מרגישים כאשר אתם חשים שזה היה הדבר הנכון לעשות ומה אתם מרגישים כאשר אתם חשים שלא היה זה הדבר הנכון לעשות? אחדו זאת ובמהרה, כמו שריר מתורגל בגוף, הוא יתחיל לפעול בצורה טובה יותר עבורכם.

הטבע המולד עובד איתכם כדי לשפר אותו. הוא יודע מה אתם מנסים לעשות ומסייע לתהליך. לפעמים אתם יכולים להסתכל על מישהו והוא יסתכל עליכם ופתאום דומה שאתם יכולים לומר “שלום, חבר ותיק! טוב לראות אותך”. אתם עשויים להתחבק לרגע או ללחוץ ידיים, בהתחשב בתרבות שלכם, ולדעת שהרגע פגשתם שוב בידיד הטוב ביותר שלכם. אולי יש לו משהו עבורכם ואולי לא. אולי הפגישה נמשכת לרגע קצר בלבד כדי שתוכלו להתמזג בדרך קוונטית ולהכיר בעובדה שאתם נשמות עתיקות. די בכך.

תפיסות קשות להבנה

הדבר עמו מתקשים בני האדם יותר מכול הוא הדבר שאציג עתה. התהליך שונה מכפי שאתם חושבים. ראשית, קבענו שהוא לא ליניארי. זו תפיסה קונספטואלית שאינכם יכולים לתכנן. התזמון אינו ידוע, ולכן אינכם להדביק על המקרר שלכם תמונה של מטרה שאינה מוכרת לכם. במקום זאת, האדם צריך להאמין מבלי להביט בשעון. זה הדבר הראשון.

אז קבענו שהמידע מגיע מחלק שלכם שנמצא בצד האחר של הצעיף, כיוון שאינכם יכולים להכיל את כל הנפלאות שיש לכם בגוף גשמי. אתם חלק ממקור הבריאה ותמיד תהיו. חלק מכם נמצא בצד הצעיף שלי – החלק שמדבר אליכם אינטואיטיבית ואומר: “לך ימינה, לך שמאלה, קום, שב, לך לשם ופגוש באדם הזה”.

והתפיסה הבאה היא הקשה מכולן. כיצד נתאר אותה? יש שבעה מיליארד נשמות על הפלנטה ולכולן יש תכונה זהה כמו גם לכם – לכולן. כולן נמצאות גם בצד האחר של הצעיף וגם כאן, ממש כמוכם. כולן מדברות בו בזמן ומשדרות דברים, ממש כמוכם. הדברים שהן משדרות עושים שימוש באותה “תודעת אלוהים” שיש לכם, כיוון שהן נמצאות בצד הצעיף שלי. החלקים האלוהיים של האנושות הם עדיין אלוהיים, ואין זה משנה במה מאמינים או מה עושים החלקים הגשמיים והאינטלקטואליים. אתם מבינים?

ולכן גם אם יש להם עצמי גשמי על כדור הארץ שאינו מודע כלל וכלל ושאין לו מקלט רדיו, זה לא משנה. הם עדיין משדרים פוטנציאלים ומסרים אינטואיטיביים אוהבים. המסרם הללו הם נדיבים ומיועדים לכלל האנושות. משמעות הדבר היא שאתם יכולים להאזין להם גם כן ושהם מכווננים לתדר שלכם, כיוון שתדר זה אינו קניין בלעדי. התוצאה? הם יאמרו לכם דברים שידריכו ושיסייעו לכם אינטואיטיבית לעבוד עם השותפים הגשמיים שלהם. קשה להבין זאת. חשבו על כך באופן הבא: החלקים האלוהיים של בני אדם, שאולי לא תפגשו לעולם, יודעים שאתם מקשיבים. לכן, על ידי כך שהם משדרים אליכם, הם עוזרים לנשמה שלהם, משום שאתם עוסקים בשלום על פני האדמה ובפעולה רחומה.

במציאות התלת ממדית היחידה שלכם, אתם מחוברים לנשמה אחת – שהיא אתם – נכון? ובצד הצעיף שלי? לא. בצד שלי, אתם מחוברים לכל הנשמות. לכן, גם חלקי הנשמה של אנשים שלא מאמינים כלל משדרים מידע שיעזור לאנושות. זו תפיסה קשה. חשבו עליה כעל כוח אינטואיטיבי קולקטיבי.

“וואוו!” אנשים אומרים. “איך ניצלת מהטרגדיה הזאת. איך ידעת לצאת מהבניין בדיוק לפני שהוא התמוטט?” אתם עשויים לומר: “לא ידעתי. משהו אמר לי לצאת ויצאתי”. זה קורה שוב ושוב, יקרים, ועכשיו אתם יודעים מדוע זה קורה. האם אפשרי שנשמת האדם מחוברת בדרך שבה היא מדברת לכולם באותו הזמן? התשובה היא כן.

כאשר מרפא אינטואיטיבי יושב מול אדם חסר אמונה ועיקש, האם הוא עדיין מקבל מסרים שיעזרו לרפא אדם זה? כן! ולכן הטבע האינטואיטיבי המולד של האדם עובד ללא קשר לשאלה האם לאיש זה יש את היכולת “לשמוע” או לא. הוא משדר למרפא! הוא משדר לכולם. דבר זה כשלעצמו צריך להראות לכם שהאינטואיציה לא מגיעה מסינפסות המוח, אלא משער בלוטת האצטרובל.

מה אתם אמורים לעשות עם המידע הזה? ובכן, כבר נגענו בכך מעט. ראשית, הבינו את התהליך והאמינו בו. אל תתאכזבו אם התכנון שלכם לא יצא לפועל. אינכם יכולים לקבל את שניהם, יקרים. אתם לא יכולים להחזיק בתוכניות שיחכו בפינה, רק לשם ביטחון. הסינכרוניות לא תעבוד, כיוון שאתם תמנעו ממנה אם תנסו לתכנן סביבה. אתם מבינים?

שנית, הבינו שהסינכרוניות עשויה לקחת אתכם למקום אליו לא תכננתם להגיע. זה בסדר מבחינתכם? הנשמה העתיקה תאמר: “כמובן. כן, זה בסדר. הכול טוב”. באמת? באמת? בני האדם אוהבים שדברים מתרחשים בדרכם שלהם. אתם עשויים להימשך ולהידחף למצבים ולמקומות לא נוחים שלא הייתם בוחרים בעצמכם. האם תוכלו לכבד אותם? האם אתם יכולים לומר: “זה בסדר מבחינתי. אני יודע שאני אמור להיות כאן משום שכאן הציבה אותי הסינכרוניות”? חושו באהבת האלוהים זורמת דרך לבכם וכל תאי גופכם. אז אמרו: “תודה לך אלוהים על שהצבת אותי במקום הנכון, בזמן הנכון”. אולי תבינו את הסיבות רק לאחר זמן רב, אבל בסופו של דבר, אתם תראו אותן בברור ותחייכו. אתם תבינו שלעולם לא יכולתם לתכנן זאת, ושזה מושלם.

הרשו לי לומר לכם משהו: אולי המטרה התלת-ממדית שלכם לעולם לא תתממש. זה בסדר? במקום להתיישב במטרה הסופית, אתם תמיד תהיו בתנועה, תמיד. זה בסדר? תמיד יהיה סולם להתקדם בו, של ידע, של מודעות, של אנרגיה. דברים חדשים תמיד יצוצו בדרככם. כך יהיה עד שתנשמו את נשימתכם האחרונה. אתם תרגישו ש”לעולם לא הגעתם” למטרה שלכם, אבל זו אינה האמת, כיוון שהגעתם בכל יום ויום. זה הלך רוח – ואינכם אוהבים אותו, נכון? במקום זה, אתם רוצים להגיע למקום כלשהו ולומר: “הגעתי, הצלחתי!” אז אתם רוצים לרכוש חולצת-טי שמציינת זאת. [צוחק]ֿֿֿ

הסינכרוניות יכולה להציב אתכם במקומות יפהפיים. היא יכולה להציל את חייכם, ועושה זאת תכופות. היא נמנעת מכל התכונות הקרמתיות שדחפו ושמשכו אתכם הנה והנה. היא משנה את הדרך שבה אנשים חושבים עליכם, כיוון שאתם השתניתם. היא משנה את הדרך שבה אתם חושבים על אחרים, כיוון שאתם מוצבים במקומות שמאפשרים לכם לראות מי הם. היא מארגנת מחדש את הדברים בהם אתם מאמינים, כיוון שאתם מתחילים לקבל חיזוקים, ואתם יודעים שהיא עובדת. אתם יכולים להזדקף ולומר לאחרים שאין לכם מושג לאן אתם הולכים ושאתם גאים בכך! וכל הזמן אתם בריאים יותר משהייתם, אתם מאושרים יותר משהייתם, ואתם אוהבים אנשים שהם לא היו אוהבים. אתם מבינים את דבריי?

זה שינוי בתפיסת החיים. זה שינוי של כל הדברים שהאדם לומד בממד השלישי, ולא מדובר ב”ויתור ובכניעה לאלוהים”. זו שותפות – סידור חדש שהוא קונספטואלי ושדורש פעולה מצדכם, מחייב אותה.

צפו לסינכרוניות, אבל אם היא לא מגיעה מתי שהיא אמורה להגיע לדעתכם, אל תתאכזבו. היא פשוט לא הייתה אמורה לעשות זאת! אנשים הם מצחיקים. בחנו את הביטויים שרבים בתרבות שלכם משתמשים בהם. הם מכירים זאת! “ובכן, אני משער שזה לא היה אמור לקרות”. אין להם מושג! כן!! [קריון צוחק] או “ליקום יש מסר עבורי”. אין להם מושג, זה נכון לגמרי! נכון לגמרי.

לכן, נתתי לכם הרגע את דרכי הפעולה שלה והיא יפהפייה ובמיוחד בשבילכם. מידע מועיל, מסייע משודר כל הזמן, אפילו אל הנשמות הלא-מאמינות. “חלק האלוהים” שלהן פעיל ויודע שאתם שומעים אותו. הוא עוזר לנשמה העתיקה להגיע מנקודה אל”ף לנקודה בי”ת. ויותר מכך, הוא מסייע לכם למצוא תהליכים, עקרונות ואנשים שיכולים לחולל שינוי על הפלנטה. זה מה שחדש.

עומד להתחיל מיזוג [נישואים] שלא רק שיעזור לבני האדם לנווט בהווה, אלא לנווט גם במה שיגיע בעתיד.  אלה הם מערכים עבור הפעם הבאה, מבחינה אקאשית. מה אמרנו לכם בפעם האחרונה בה דיברנו? דיברנו על התורשה האקאשית. מה שלמדתם הפעם עובר לפעם הבאה, ולכן המערכים שיש לכם בתקופת החיים הזאת יעברו לתקופת החיים הבאה. אתם תזכרו אותם ותמשיכו להתקדם. הסינכרוניות של היום היא עתיד המחר. זה חשוב, נשמות עתיקות, שתתחילו ללמוד כיצד להשתמש בה ולשאת אותה. למדו כיצד לקבל אותה, כיצד להאמין בה, ולשנות את הדרך שבה הדברים עובדים עבורכם. כחלק מההוראה החדשה הזאת, אנו אומרים לכם שהגיע הזמן להימנע מעקומת הפעמון של הממד השלישי, שמספרת לכם על הממוצעים ועל ההסתברויות של חייכם. כל שעליכם לעשות הוא לדחוף את העקומה מעט עם אנרגיה רב-ממדית שמכונה סינכרוניות ולעצב עקומה משלכם. סינכרוניות היא למידה להכיר בעצמי הגבוה ובעובדה שאלוהים קיים בתוככם. מדובר בנכונות להקשיב, כפי שלא עשיתם מעולם, למקור שהוא אישי, אוהב, נדיב ויפהפה – אנרגיה שלעולם לא תשתנה.

וכך הוא.

קריון