נקודת השוויון 2018

אור יהלום, כדור הארץ החדש, בהירות מקודשת והתהוות של בראשית חדשה מודעת

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

מארס 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אהובים, יום השוויון שיחול במארס 2018 הוא רגע עוצמתי בספירלה של השנה המקודשת. שער יום השוויון הוא שער סולארי מהממד השמיני והוא משדר גלים של אור יהלום לכדור הארץ, יחד עם גלים מגנטיים עוצמתיים של קודי אור וקודי מים.

מה משמעות הדבר עבורכם ועבור כדור הארץ?

גלי אור עוצמתיים אלה, אשר מתקבלים בזמן של יום השוויון (התחלפות העונות), מסייעים לכם לשחרר ולנקות שאריות של קווי זמן ישנים ולהתמקד בספירלות הזמן של כדור הארץ החדש שמופעלות במחזור זה.  כל דבר שעוזב את חייכם ברגע זה אינו נחוץ למסע ולבריאות שלכם בכדור הארץ החדש.

ככל שקווי זמן ישנים מתפוררים ומתמזגים, תחושות וזיכרונות ישנים עשויים לעלות לפני השטח. שאריות של מה שהיה או מה שעשוי היה להיות יעלו לפני השטח כדי שניתן יהיה לחוות אותן ואז לשחררן. אל תאחזו בחלומות ישנים או בפצעים ישנים, פשוט הניחו להם ללכת וברכו אותם בשל מה שהעניקו לכם או בשל מה שלמדתם.

בעודכם משחררים, אתם מפנים מקום לחלומות ולבריאות שיש בהם בהירות רבה יותר ושמהדהדים עם התדרים הגבוהים יותר של כדור הארץ החדש.

אור יהלום וקודי מים: תשדורות של אהבה אלוהית לכדור הארץ החדש

גלי האור העוצמתיים שמתקבלים מהממד השמיני וגבוה יותר משדרים את קודי היהלום הגלקטי אל האור והמים.

בשני המקרים, הקודים נושאים מידע מהמקור לבריאת בהירות ושקיפות בכל רמות החיים. כאשר האור בהיר והמים שקופים, כל החיים יכולים להתקיים במצב של בהירות וטוהר דמויי-יהלום, אשר משקף את המהות הטהורה של הרוח באמצעות הנשמה ואל תוך החומר.

בעודכם מתעלים ומתפתחים לרמות תודעה גבוהות יותר, אתם מגלמים קודי יהלום אלה עבור האור והמים והופכים ״טהורים״ ושקופים יותר, קריסטליים יותר ומסוגלים במידה רבה יותר לשמש כמשדרים של תשדורת ברורה של אהבה אלוהית מלאת חמלה.

אהובים, כדי לקבל את הקודים הללו, עליכם להתמקד בלב ולנשום מהלב. משום שהקודים הללו, אשר מתקבלים באמצעות כוכב הנשמה ונשלחים אל הלב, מתפרצים אז מתוך הלב ואל התגשמויות של הזמן והמרחב שאתם מכנים בשם מציאות. בתודעת היהלום, בריאות הלב שלכם תהיינה בהירות והאור יהיה יפהפה.

והעוצמה של קודי היהלום תנקה, תבהיר ותחדש את החיים על הפלנטה, כדי שכדור הארץ יוכל להפוך לגן עדן רב-ממדי.

בראשית חדשה מודעת: השלב הבא בהתגשמות כדור הארץ החדש

מאז שנת 2012, ילדי היהלום מתגשמים על כדור הארץ. אלה הם ילדים בעלי תדר גבוה מאוד שנולדים מודעים ומחוברים לגמרי למורשת הגלקטית שלהם.

יש להם משימה ברורה מאוד, והיא לרומם את כדור הארץ אל תדרי היהלום של הממד התשיעי, כדי שניתן יהיה להרגיש באנרגיות הללו ולעגן את האנרגיות הללו אל תוך כדור הארץ החדש שבממד החמישי.

בזמן הזה, ילדים יפהפיים אלה מסייעים לרבים מכם לשדרג במהירות את התדר האישי שלכם לממד התשיעי (חיבור גלקטי), כדי שגם אתם תוכלו להתחיל לשדר את התדרים של הבהירות והאור לכדור הארץ.

בקרוב, יהיו רבים מכם, ובכלל זה לוחמי אור, עובדי אור וילדי יהלום, אשר יעגנו את תדרי הבהירות הללו ויחזיקו בהם בדרך מודעת, כדי לסייע לפלנטה להחזיר לעצמה את זוהרה ואת הבהירות המקודשת שלה.

אהובים, התהליך מתחיל בכם. כאשר תבינו שאיבדתם את החיבור המקודש והברור שלכם לכדור הארץ ולטבע, אתם תבקשו לרפא זאת בתוככם. אתם תציתו מחדש את אש כדור הארץ המקודשת בלבכם ותנקו את מי כדור הארץ המקודשים בגופכם, כדי שהרוח תוכל לנוע דרככם במהותה הטהורה והברורה כאהבה אלוהית.

אז תתחילו לראות את הניסים של כדור הארץ החדש, אשר יתרחשו סביבכם.

ישויות היהלום תתחלנה להופיע כלוחמים של הרוחניות החדשה, כדי להפוך את כדור הארץ לגן עדן וכדי לנקות את מי הפלנטה.

אחת אחרי השניה הן תופענה כאשר ליבן יניע אותן לכך, להיות חלק מהתהליך המודע של בראשית החדשה. משמע, התחלה חדשה אשר בה קודי היהלום של המים והאור יציתו גלים של יצירתיות ושפע בלבבות ובחיי אלה שמחזיקים בתדרים הללו.

תהליך בראשית החדשה מתחיל בכם, אהובים. כאשר אתם נכנסים פנימה ובוחנים את המקומות הצחיחים, היבשים והשחונים שבכם, אתם תבקשו לרפא אותם ולברוא פעם נוספת מקדש פנימי של הלב והנשמה על כדור הארץ.

ולאחר שתבראו את המקדש הפנימי שלכם, תתחילו לברוא זאת על כדור הארץ.

הפלנטה מוכנה. היא פשוט ממתינה שהבוראים של תדרי היהלום ישירו שיר חדש וידברו בשפות האור אשר יפעילו ספירלות בריאה חדשות. גלי צלילים קסומים ודפוסי ריקוד אור יטוו את מציאות כדור הארץ החדש על פני ממדי האור והקסם על הפלנטה.

בראשית החדשה מתרחשת עכשיו.

היא ממתינה שתפתחו את לבכם ושתקבלו את קודי האור והמים של הגלים העוצמתיים הללו של אנרגיית יום השוויון. היא ממתינה שתשלחו את החלומות והבריאות שלכם אל ספירלת הזמן החדשה בתדרים חדשים אלה של אור ובהירות.

מה שהיה אינו עוד.

מה שממתין לכם הוא בריאה חדשה.

אהובים, פתחו את לבכם ושירו עם נשמותיכם. הפכו לבוראים מודעים של בראשית החדשה האישית והפלנטרית.

 

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. מצד שני, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר