משק כנפי הפרפר

לי קרול מתקשר את קריון

4 בדצמבר, 2016

ניופורט, קליפורניה, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. יש אנשים שמשוכנעים שהאדם שיושב בכיסא פשוט מתקשר את העצמי הגבוה שלו. זה הרבה יותר מכך, ובשנים הרבות שחלפו, לא נעשה ניסיון להוכיח זאת מבמה זו. הסיבה היא שיש לכם בחירה חופשית. מהתפיסות הגדולות ביותר לתפיסות הקטנות ביותר, היכולת שלכם לקבל או לדחות היא המתנה שקיבלתם על הפלנטה הזאת, והרוח לעולם לא תפגע בחופש זה.

מה שהרוח עושה עבורכם ואיתכם הוא את הדבר שאתם מאפשרים לה לעשות. אתם יכולים בקלות לחסום אמת או נדיבות באמצעות פחד או חוסר אמונה. אתם תמיד השולטים. הנה שאלה בעלת משמעות לרגע זה: האם תאפשרו לעצמכם להרגיש לרגע את הפמליה שנכנסת לכאן? האם זה מאתגר את האמונה שלכם, אנשים יקרים, לחשוב שיש כאן ישויות שאינכם יכולים לראות, מאתגר את מה שאתם חושבים שאפשרי מבחינה פיזית? האם זה גם מאתגר את האמונה שלכם, לחשוב שקיימת פיזיקה שיש לה ״ידע״ או תודעה? אולי עדיין אינכם יודעים הכול?

הקופסה שרוב בני האדם שוכנים בתוכה היא קופסת הגנה. אתם מאמינים במה שאמרו לכם, ואתם גם בוחנים את מה שאירע בעבר. שני הדברים הללו הופכים אז למציאות שלכם וקובעים מה אתם מצפים מן העתיד. היכן קיים באותה קופסה האפשור ליופי האלוהים, שנמצא מחוץ למה שנאמר לכם? האם אתם חושבים שייתכן שכאשר אתם נכנסים לארון וסוגרים את הדלת, ישנם טריליונים מאיתנו שיודעים את שמכם ואת מצבכם? אולי נכנסתם לארון כדי לבכות ולהיות לבד, אבל אין לכם מושג מי באמת נמצא שם.

תקשור מסוים זה יכול לזרום בכיוונים רבים. אני רוצה לספר לכם מה מתרחש עכשיו על הפלנטה שלכם. בפעם האחרונה שישבתי מול בני אנוש הפצרתי בכם: הניחו בצד לרגע את האנושיות שלכם, כאילו הגעתם מפלנטה אחרת וזה עתה פגשתם בהוראה זו. פעלו כאילו אינכם מעורבים בשום דבר שמתרחש כאן על כדור הארץ ופשוט מתבוננים מן הצד. בדרך זו אתם נטולי דעה מוטה באופן מוחלט כלפי כל דבר שאתם חווים.

אני רוצה להכין את הבמה בעזרת אקסיומה זו. כאשר בני אדם מנבאים את העתיד, הם עושים זאת בהתבסס על מה שהם יודעים שאירע בעבר. בפסיכולוגיה, מכנים זאת ״הטבע האנושי״. הדרך שבה בני האדם התנהגו אתמול קובעת את הציפיה למה שיגיע מחר ומחרתיים. אם שום דבר לא אירע, אי פעם, בעבר, הדבר מעניק לכם פרספקטיבה חדשה, אתם פשוט ״גוזרים ומדביקים״ את מה שהתרחש בעבר על גבי העתיד.

הרשו לי לתת לכם דוגמה. אתם נמצאים בחברת ילד מקסים בן שש. אולי הוא ילדכם, אולי לא, אבל יש לכם קשר לבן השש. אתם מביטים אל תוך ליבו ורואים אך ורק תמימות, אהבה ויופי. אתם שואלים את בן השש: ״איך היית רוצה שהעתיד שלך יראה? ספר לי כיצד יראו החיים שלך אילו יכולת לצייר את הציור המושלם, את הדבר היפהפה ביותר שאתה רוצה בעתיד״. בן השש יביט בכם ויאמר: ״זה קל! אני רוצה כל צעצוע שאוכל לקבל, עד יום מותי. אז אני רוצה להיות איתך. אני רוצה שתחזיק בידי עד שאמות, כיוון שאני מוגן. אני רוצה ללכת איתך למקומות ולעשות דברים. אני רוצה ליהנות ממה שיש לי. זה יהיה הכי טוב! תחשוב על כל הצעצועים הנפלאים ועוד צעצועים שאוכל לקבל!״ זה העתיד המושלם עבור בן השש.

אז אתם נושמים נשימה עמוקה לרגע ומבינים משהו. הילד לא הזכיר משכנתא או בריאות או כל דבר אחר שבאמת חשוב לעתידו כאדם בוגר, כיוון שלבן השש יש רק שש שנות חיים שאותן הוא יכול להקרין לעתיד. אתם מבינים מה אני אומר? אפילו כאנשים בוגרים, אתם מקרינים את העתיד שלכם רק על ידי מה שחוויתם בעבר. אם משהו דרמתי משתנה, באופן מיידי בן השש יקרין פחד, לא שמחה, לא צעצועים ואת אימת היותו לבד. האדם הבוגר יעשה מעשה זהה עם פרמטרים של אדם בוגר, אבל הציפיות הן זהות – מדידת העתיד לבוא על ידי מה שאירע בעבר.

אנשים יקרים, אל תמעיטו בחשיבות השינוי (2012). האסטרולוגיה והנומרולוגיה של אנשי קדם בישרו על בואו. הכוכבים עצמם מביטים מטה על כל שמתרחש כאן והם מכירים אתכם. השינוי שאתם חווים יתחיל לשכתב את ההיסטוריה האנושית ואת עתיד האנושות. הרשו לי להניח הנחה: אתם מתחילים לחזור הביתה! זה לא מה שציפיתם לשמוע, נכון? אתם מתחילים לחזור הביתה. ״למה אתה מתכוון, קריון, ומה הוא הבית?״

בואו ניקח הנחה זו הלאה. נשמות עתיקות יקרות שנמצאות בחדר זה ושמקשיבות להקלטה, עברתן זאת בעבר, אך לא על כדור הארץ. אתם ילדי היקום והגלקסיה הזאת מכירה אתכם היטב. במשך מיליוני שנים, פשוטו כמשמעו, הייתם ישות ביולוגית במקום כלשהו בגלקסיה וזיכרון זה טמון במקום מיוחד באקאשה שלכם. מקום מיוחד זה מתחיל להתעורר בתוככם ואתם מתחילים להרגיש דבר מה. חלקכם מתחילים לצפות לשינוי זה ולחוש בו, כאילו זכרתם אותו בעבר. הוא מרגיש מוכר ויש משהו שמתרחש על הפלנטה, אבל אינכם יכולים לזהות מהו בדיוק, כיוון שלא מופיע בחדשות או בכל מקום אחר. הוא פנימי, הוא אינטואיטיבי.

תחול מודעות איטית, תמורה, שינוי אפילו בחברה עצמה, ביחס למה שהיא רוצה ולא רוצה. לא הכול קשור בהכרח למטפיזיקה, אלה הם עניינים שבשגרה. אולם, הנשמות העתיקות הן אלה שניצבות בחזית. אתם מתחילים לקבל מידע שמרגיש טוב. זוהי מודעות אינטואיטיבית והיא מייצגת את ההתפתחות האנושית. זה המקום הראשון ממנו הוא נובע. המקום השני הוא האקאשה האוניברסלית שלכם. אתם מתחילים לזכור ״תמורה״ זו מן העבר הרחוק שלכם על פלנטות אחרות. בדרכים שונות, תמורה זהה זו התרחשה על כל פלנטה שהגיעה למעמד ההתעלות. זהו תרחיש רוחני, והוא שוב כאן.

אתם מגיעים הביתה, כיוון שהבית הוא מודעות גבוהה; הבית הוא חכמה; הבית הוא שלום על כדור הארץ; הבית הוא פעולה רחומה; הבית הוא המקום שבו אתם יודעים שאתם יכולים להיות; הבית הוא חיים המבוססים על אהבה; הבית הוא מערכות רוחניות רבות על הפלנטה שעשויות להיות שונות מאוד, אך שמכבדות את כל צורות הסגידה הנבחרות של האדם. זה הבית. ראיתם זאת בעבר והנה הוא מגיע שוב, לאיטו. הבוקר אמרתי לכם להיזהר ממה שאתם מצפים, כיוון שתכופות, מה שאתם מביעים במילים או מדמיינים הוא הדבר שאתם מקבלים.

כמה דברים שיסייעו לכם לצלוח את השינוי

דבר ראשון: אני רוצה לתת לכם הנחה שתעזור לכם לעבוד עם השינוי העצום הזה שחל באנושות. הירגעו ודעו שאתם ההורה שלכם. תכופות בני אדם מוצאים תחליף כאשר הם עוזבים את הבית. אולי זהו אדם אחר, דת או משהו אחר שמסייע לכם להחליף את האנרגיה ההורית. בני האדם רוצים לאחוז בידו של אדם או אנרגיה אחרים, משום שמבחינת אנשים מסוימים, זהו עולם משוגע ומפחיד.

מה שאתם עושים הוא אחיזה ביד האלוהים בתוככם. אתם יכולים לעשות זאת? האם אתם יכולים להימצא במקום מתפתח שבו אתם יודעים שכל העזרה מגיעה מבפנים, לא מבחוץ? כמה מכם שמו לב לכך שבאנרגיה חדשה זו יש תנודות חזקות יותר במצבי הרוח. ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש! במצבי הרוח המשתנים הללו, קיימת נטייה, בייחוד אצל עובדי אור, לזעוק מיידית לעזרה. הם שואלים: ״מדוע אני מרגיש כפי שאני מרגיש? מה לא בסדר?״ התנגדו לפיתוי לזעוק. דעו שחלק מהאנרגיה של מצבי הרוח המשתנים הוא היכולת המוגברת לאיזון עצמי, יותר מאי פעם. אני רוצה לומר לכם, יקרים: יש יד גדולה אשר מושטת, ממתינה לאחוז בידכם והיא החלק הגבוה היפהפה שלכם. אלוהים נמצא בפנים, אלוהים הוא בפנים.

דבר שני: סוף הסבל. מדובר בסבל שאתם גורמים לעצמכם ללא הרף. נאמר לכם מלידתכם שאם אתם סובלים מעט, זה דבר טוב. זו אקסיומה של האנרגיה הישנה והיא אינה נכונה ומעולם לא הייתה נכונה. התרבות שלכם גם אומרת לכם שנולדתם לא ראויים ואתם קיבלתם אמירה זו. בשל כך יש לכם נטייה ״להדביק״ על עצמכם תודעה נמוכה יותר שתכופות הופכת למחלה או לדיכאון. האמת המקודשת היא שנולדתם נפלאים!

יקרים, אתם כאן כדי לחגוג! הניחו לחיים שלכם לשקף זאת! בחירה חופשית מדברת על בני אדם שעושים את כל מה שהם רוצים לעשות, אבל גם נמשכים מאוד לאנשים אחרים שהבינו זאת. האיזון הופך מושך מאוד. קיימת אוכלוסיה על הפלנטה שתתייחס אליכם כאל דמויות לחיקוי כאשר תפגינו חמלה ואיזון, כיוון שזה הכיוון אליו הולך הטבע האנושי, נשמות עתיקות. אתן תהיינה אלה שתגענה לאיזון זה ראשונות.

לכם יש את הניסיון הרב ביותר. לכם יש את התרגול הרב ביותר. אתם פילסתם את דרככם בכדור הארץ שמכיל אנרגיה ישנה רבה כל כך והדבר החליש אתכם. שרפו אתכם על המוקד. עלבו בכם כיוון שאהבתם את אלוהים בדרככם שלכם, כיוון שידעתם דברים רבים יותר מן האחרים וכיוון שהיה לכם מעט קסם. עכשיו אתם מתעוררים באנרגיה הזאת וכל שאמרתי מתחיל להתרחש. יש אנשים שיראו כיצד אתם מתמודדים עם הכול והם יראו שארשת פניכם שלווה. הם עשויים לומר: ״אני יכול להתלוות אליך קצת?״ הסיבה לכך היא שחייכם נטולי דרמות. אתם לא מגיבים אלא בוראים. זו מהותך, נשמה עתיקה, ואת יכולה להיכנס פנימה אל תוך עצמך ולמצוא מהות זו. היא נמצאת שם בהישג ידך.

דבר שלישי: פחד. כבר הבנתם. הפחד נגרם על ידי החשכה, והחשכה נגרמת על ידי היעדר אור. כל שעליכם לעשות הוא להדליק את האור ולא יהיה פחד! אמרנו זאת שוב ושוב, שבני האדם נלחמו אלה באלה במשך ההיסטוריה, כיוון שלא יכלו לראות אלה את אלה. הם לא הבינו חמלה פשוטה, אלא ראו רק את החשכה בסביבתם. כאשר אתם מדליקים את האור אתם רואים את האדם האחר, אתם רואים את אלוהים בתוך האדם האחר! אז אתם אומרים: ״הוא בדיוק כמוני. אולי אין בינינו הסכמה, אבל הוא ממש כמוני״. אז אתם מתחילים לראות מה משותף ביניכם לבין האחרים.

כאשר דבר זה יתחיל להתרחש אצל עוד ועוד אנשים, הם יפסיקו להרוג אלה את אלה. רבים נמצאים עדיין בחשכה ועדיין לא פגשו באמת האחד את השני. הם מכירים אלה את אלה רק באמצעות מה שנאמר להם על האחר. כאשר בני האדם מדליקים את האור, כך הם ״רואים״ סוף סוף את האחרים. לא ניתן להדליק את האור כאשר אתם מפחדים. לא ניתן להדליק את האור אם כבר החלטתם שתישארו בחשכה, בני השש. מה החלטתם שהוא עתידכם? האם הוא אותו דבר ישן כפי שהיה בעבר?

דבר רביעי: קיימת מודעות לתמונה הגדולה יותר. בן השש רואה רק את מה שנמצא בסביבתו. קחו את בן השש לנסיעה לחנות והוא יהנה מהנסיעה. הוא יקשיב למה שמתנגן ברדיו ויהנה מהצעצוע שנמצא בידיו. אתם לוקחים אותו לחנות והוא נהנה מהחנות. הוא מביט סביב, רואה אנשים אחרים, דברים מעניינים, מאכלים שהוא אוהב, ואז אתם מחזירים אותו הביתה. בן השש לא ראה את עומס התנועה או את תמרור מגבלת המהירות. הוא לא מודע לחוקי הכביש. האם יש לכם רשיון לנהוג שם? היכן החנות? האם החנות תהיה פתוחה או סגורה? האם יש לכם מספיק כסף מזומן לקנות את המוצרים שבאתם לקנות? כל הדברים הללו רחוקים מהתפיסה ומהתודעה של בן השש.

המודעות הרבה יותר שיש לכם ושאתם מתחילים לאמץ היא תמונה גדולה בהרבה ממה שקורה לכם, למשפחה שלכם ולמדינה שלכם. היא מתחילה להפוך למודעות פלנטרית ומתחילה לאזן את דרך החשיבה שלכם. הייתם כאן קודם לכן – אתם יודעים זאת. אתם מתחילים להתבונן במה שמתרחש סביבכם ובמה שמתרחש במדינה שלכם ובעולם כולו והאנרגיות שונות מכפי שהיו לפני חמישים שנים, אז אתם מתחילים להבין שכבר הייתה אמורה להתרחש מלחמה על הפלנטה. מה קרה? המודעות שלכם לתמונה הגדולה יותר היא חלק מרוח האדם המתפתחת. אם אתם נשארים בקופסה הקטנה שלכם, יקרים, אתם מודעים רק למה שקורה בקופסה הקטנה שלכם וזו תהיה הציפיה שלכם לעתיד.

דבר חמישי: אומר ואדגיש זאת שוב ושוב. יש אור שמתחיל לזהור ואתם נעים לכיוונו, ואור זה הוא מודעות להיותכם ראויים. אתם ראויים לכל דבר ודבר עכשיו. לכל דבר. אל תאפשרו לאף אחד לומר לכם שזה לא נכון. אל תאפשרו לאנשים רוחניים שיושבים בבניין גדול ומרשים כלשהו לומר לכם אתם לא ראויים. אל תניחו להורים שלכם לומר לכם שאתם לא ראויים. אל תאפשרו לחברים שלכם לומר לכם שאתם לא ראויים, כיוון שהם טועים. האמת היא שאתם נפלאים וראויים ביותר! נשמות עתיקות יקרות, עובדת היותכן ראויות היא שתישא אתכן אל מעבר לשלילת הערך הקבועה והחוזרת של החיים שלכן, עליה סיפרו לכן שוב ושוב. האקאשה שלכם מלאה בתכונה זו! מעולם לא התקדמתם בעבר, לא כעובדי אור. בכל פעם שהשתמשתם בקסם, נענשתם. הקסם עליו אני מדבר הוא הגיון רוחני פשוט. אבל אחרים רואים זאת כקסם, כיוון שהוא מעבר לתפיסה שלהם. אמיתות מטפיזיות הן מוזרות ומסוכנות, יאמרו רבים. בכל פעם שהתחלתם לפתוח את הדלת למה שחשתם, הוכיתם בשל כך. הדבר יצר היעדר הערכה עצמית והיא הפכה למעגל של פחדים.

הפיזיקה החדשה

יקרים, אני רוצה לדבר מעט על פיזיקה מוזרה או לא מובנת. אני רוצה לדבר על כך בזהירות, ואני רוצה להציג בפניכם משהו לשיקולכם. יהיו רבים שישמעו את המסר, יגלגלו את עיניהם ולא יאמינו לו. רק הזמן יראה לכם את דיוק דבריי, ואפילו אז אתם עשויים שלא להאמין להם.

קיימות תכונות לפיזיקה שאתם רק ״משחקים״ עמן עכשיו. אין זה משנה עד כמה גדולים הם המאיצים שלכם, אתם לא תגלו את הדברים הללו. יש שני סוגי פיזיקה. יש את הסוג שאתם יכולים לתפעל ואת הסוג שהוא מוחלט (אבסולוטי), בו אתם יכולים רק להתבונן. יש חלקיקים תת-אטומיים שמושלים אלה באלה. לכן אמרנו לכם למן ההתחלה שאתם יכולים לשנות מסה של כל דבר. הסיבה לכך היא שהחוקים הלא ידועים שמאפשרים לכם לתפעל פיזיקה רב-ממדית תומכים בכך. בסופו של דבר, היא תשחרר אתכם מכוח הכבידה, כאשר תוכלו לעצב את המסה של כל אובייקט. עכשיו, זה מייצג דברים שאתם יכולים לתפעל.

את סוג הפיזיקה שאתם לא יכולים לשנות אכנה בשם ״פיזיקת ליבה״. זו הפיזיקה שאתם יכולים רק להתבונן בה. הנושא הגדול ביותר השייך לפיזיקה זו והמבלבל ביותר עבורכם הוא חידת הזמן. יש חלקיק תת-אטומי שקראתם לו בשם ״הסינגלט של היגס״. מחפשים אחר חלקיק מסוים זה כיוון שיש פיזיקאים שמשוכנעים שהוא נע בין ממדים וזמן. זהו חלקיק ליבה שלא ניתן לשנותו.

האם שמעתם על מסע בזמן? חלקיק זה, כאשר יובן, יאפשר זאת בדרך ספציפית, יאפשר לכם לעבור אל תוך תרחיש ממדי אחר ולחזור בזמן כדי להתבונן בעבר בדרכים מיוחדות. אבל אינכם יכולים לשנות את מה שאירע בזמן בו אתם מתבוננים [לא יכולים לשנות את העבר]. זהו מרכיב ליבה של הפיזיקה שנותר כפי שהוא תמיד. קיימים מרכיבי ליבה אחרים של הפיזיקה. למעשה, המרכיב עליו דיבר השותף שלי היום [בסמינר של קריון] מכונה ״השדה״. אלה הם מרכיבי ליבה שהם נדיבים כלפי מה שבא עמם במגע או מעניקים אנרגיה הרמונית ומנסים לחבר דברים. אילו ידעתם כיצד ומדוע הדבר פועל, חיוך היה עולה על פניכם, כיוון שזו הפיזיקה בה אתם חיים עתה.

דברים חשובים לזמן הזה

אילו הייתם מתחילים לבחון את הסינגלט של היגס, הייתם מתחילים לראות מדוע זמן פרקטלי פועל כפי שהוא פועל. אפסיק לדבר ״מדעית״ ואתן את המסר הזה באופן מעשי יותר. ישנם אנשים שיאמרו שהזמן נע במעגל. זה נכון. למעשה, הזמן מחתים אנרגיות שתכופות חוזרות על עצמן. קרוב לוודאי ששמעתם את האימרה ״הזמן חוזר על עצמו״. זה נכון. ״ההיסטוריה חוזרת״. זה נכון. אי לכך, רעיון זה של הזמן הסובב במעגל או בעל אנרגיות המוטבעות על המעגל הוא נכון. ולכן, כאשר אתם נעים במעגל הזמן, שעבורכם הוא נע בקו ישר, אתם תתקלו אז במה שנושא ״סימני אנרגיה של העבר״. סימני אנרגיה אלה יכולים בקלות לכלול את הפוטנציאל לברוא את הדבר שבראו בפעם האחרונה שפגשתם בהם, ולחזור על עצמם. הנה זה מגיע שוב, הנה זה מגיע שוב, הנה זה מגיע שוב.

יקרים, סוציולוגים, היסטוריונים ובייחוד הוגי תיאוריות בתחום הזמן הפרקטלי מאמינים שמלחמת עולם נוספת כבר הייתה אמורה להתרחש. אולם לא תתרחש מלחמה שכזו! חלפתם על פני הפוטנציאל הזה לפני 16 שנים. כל נבואות כתבי הקודש אמרו לכם שצפוייה מלחמה שכזו. האם אתם רואים כיצד זמן פרקטלי השפיע למעשה על הנבואה הזאת? הם מצפים שהפוטנציאל הזה יתממש. אולם, האם שמתם לב לכך שהוא לא התממש? כנגד כל הסיכויים, הדבר לא אירע.

כמה שנים צריכות לחלוף לפני שהאנושות תתבונן ותאמר: ״אתם יודעים, זה לא קרה״. כל הנבואות, כל השנים הללו, פחדתם והתכוננתם. אנשים רבים עדיין מצפים לפרוץ מלחמה. ״הנה היא מגיעה״, אנשים אומרים. אם אתם צופים בטלוויזיה, תוכניות מדע מסוימות טוענות: ״היא מגיעה״. הם עדיין מתבוננים באנרגיה הפרקטלית. זה מפחיד מאוד. רבים מסרטי המדע הבדיוני שלכם מבוססים על תרחיש על פיו היא כבר הגיעה! כל זאת כיוון שיש לכם אנרגיה של ״ציפיה״ למשהו שנמצא על מעגל הזמן.

הקשיבו: לפרקטל הזמן יש תכונה מעניינת מאוד, ועל כך אני רוצה לספר לכם, כיוון שהדבר מבלבל אנשים רבים. אם אתם משנים דבר מה באופן משמעותי במעגל הזמן, אתם משכתבים את העתיד. במילים אחרות, הפרקטלים שהתקיימו קודם לכן ונטו לחזור על עצמם, מתבטלים, ואתם בוראים פוטנציאלים חדשים על גבי המעגל. תוכלו לומר שעברתם לממד שונה במקצת אשר בו הנבואות הישנות לא תתרחשנה. זוהי אמת מוחלטת, הפיזיקה תראה זאת והדבר יתגלה ביום מן הימים. לכן, מדוע אני מספר לכם על כך? דרוש אירוע גדול מאוד או חשיבה שונה מאוד כדי לשנות את המעגל. אף על פי שהסינגלט של היגס יכול רק להתבונן בעבר, התודעה האנושית יכולה לשנות אותו! איני רוצה להיכנס לפרטים טכניים מדי, אבל ישנם אנשים אפילו בתחום הפיזיקה שמאמינים שאתם משנים את העבר כאשר אתם משנים את העתיד [רטרו-סיבתיות]!

קלף הג׳וקר: הגשתי מסר שלם על קלפי הג׳וקר (אירועים בלתי צפויים) בפעם האחרונה שנפגשנו. מניתי כמה מהם. נתתי לכם את הכללים של קלפי הג׳וקר ואמרתי לכם שהם לא נבראו על ידי הרוח. הם יכולים להיות המצאות, אנשים שמשנים את ההיסטוריה או רעיונות. מה שמתרחש הוא הדבר הבא: אנשים מתקדמים עם רעיונות או תודעה גבוהה יותר, מאפשרים לרוח להעניק לכם אז את קלף הג׳וקר.

למשל, האם שמתם לב לכך שכמה מההמצאות המשמעותיות ביותר הגיעו לפלנטה בבת אחת, בכל רחבי הפלנטה? איזה צירוף מקרים! מאות שנים חלפו ללא תעופה, ואז האחים רייט הקדימו את צרפת בשבוע בערך! אפשר למנות עוד מקרים רבים שכאלה. דומה שכדור הארץ מקבל את המידע בבת אחת! זה לא בדיוק נכון. אנחנו לא נותנים לכם כלום. במקום זאת, אנו מרימים את הצעיף במעט והאנשים שמסוגלים לחשוב על הדברים הללו, חושבים עליהם! זה מה שקרה שוב ושוב. אתם בוראים אפוא את קלף הג׳וקר עם הכללים שלכם, עם התודעה שלכם ועם המערכות שלכם, כאשר מגיע הזמן לשנות את פרקטל הזמן – והרגע שיניתם אחד שכזה.

אמרנו לכם שמערכת הבחירות האחרונה שלכם הביאה לכם קלף ג׳וקר. ההגדרה של קלף הג׳וקר היא משהו בלתי צפוי לחלוטין שמתרחש מחוץ לזמן. מרגע זה ואילך, הוא משנה את הדברים. הנשיא הנבחר שלכם הוא קלף ג׳וקר [המסר ניתן בדצמבר 2016]. כעת אני מפציר בכם, סלקו את הדעות המוטות. יש שמתקשים לעשות זאת! סלקו אותן והקשיבו רק לרגע, כיוון שזו הפעם הראשונה ואולי האחרונה שאומר לכם זאת: יש אנשים על הפלנטה שיכולים לחוש בפרקטלים במעגל הזמן. הם מסוגלים לראות את הנולד על ידי כך שהם חשים מה מגיע על מעגל הזמן שחוזר על עצמו.

הממשלה שלכם יודעת עליהם ואף מעסיקה אותם! הם המעטים שיכולים לחוש מה כבר קיים שם, כיוון שהזמן נע במעגל. זוכרים? זמן פרקטלי מייצג מרכיבי אנרגיה שמגיעים אליכם במעגל זה; אי לכך, ניתן לחוש בהם ולנבא אותם.

הנבואה הגדולה

ישנה נבואה אחת שבולטת ושהחלה להיראות בשנה האחרונה או מעט קודם לכן. הנבואה, המבוססת על פרקטלים, היא שתחול התמוטטות כלכלית גדולה ומוחלטת בערך בפברואר או במארס 2017.

רבים מכם שמעו זאת ומפחדים. אלה שרואים את הנולד התחילו לדבר עליה ואז הגיעו אחרים שהתחילו לדבר עליה. ככל שהזמן קרב, כך רבים יותר מדברים עליה. יש בכך גם היגיון מסוים, כיוון שאלה שחוקרים דפוסים בכלכלה, במניות, בהשקעות ובחוב הלאומי רואים את הדפוס גם כן. גם הם החלו לזעוק: ״היא מגיעה! אתם לא רואים?״ אנליסטים מסוימים אומרים לכם להעביר את כל הנכסים שלכם לצורה אחרת, מיד. רבים אומרים שהבנקים יתמוטטו בקרוב. מה שאני רוצה לומר לכם הוא שהם צודקים. נכון, הפרקטלים נושאים את האנרגיה הזאת!

אפקט הפרפר

אתם יודעים מה אומר לכם עכשיו? אדם בשם אדוארד לורנץ אמר את האמירה הפילוסופית הבאה: כאשר פרפר משיק בכנפיו, משהו גדול יכול להתרחש בעתיד. זאת משום שדברים קטנים משנים דברים גדולים ודברים גדולים משנים דברים גדולים אף יותר. הוא צודק, וקלף הג׳וקר הוא פרפר ענק.

הנה מה שברצוני לומר לכם היום. רוב האוכלוסיה ציפתה לתוצאה מסוימת במערכת הבחירות שלכם. במקום זאת, קיבלתם קלף ג׳וקר. הרשו לי לומר לכם מדוע: אם הציפיה הייתה מתרחשת, המערכות הכלכליות היו נותרות בדיוק באותו מקום בו היו. המנצח לו ציפיתם היה נוטל את השלטון מן האחר והמערכות שנועדו להתמוטט היו נכנסות הישר למקום זה ומתפוצצות לכדי חוסר תפקוד כלכלי. לאדם שציפיתם שינצח בבחירות לא הייתה כל סיבה לשנות משהו, כיוון שהתחושה הייתה שהכול עובד כשורה.

העמידו פנים שהגעתם לביקור מן החלל החיצון ואין לכם כל עניין או דעה מוטה לגבי כל שהתרחש. אתם מביטים מטה בדרך מטפיזית ואומרים: ״נכון שזה מעניין שקלף הג׳וקר הזה עומד לשנות את מה שהיה אמור להתרחש בפברואר או במארס?״ אתם מבינים מה אני אומר לכם?

אולי הכנסת מקל וסיבובו במהירות הוא הדבר שנדרש עכשיו? לצורך שינוי האפשרות לכישלון כלכלי מוחלט. אני רוצה שתראו את מה שעומד להתרחש, ואל תפחדו ממנו אם כמה מהזרעים שלו עשויים עדיין לנבוט – כמו גיהוק במערכת כאשר היא הופכת נעלה מדי. אבל אני אומר לכם שללא קלף הג׳וקר הזה, מה שהיה קורה הוא ״שוב אותו ניגון ישן״, הישר לאן שפירות הבעיה היו נושאים אתכם. אז הרואים את הנולד היו צודקים. הפוטנציאלים של פקרטלי הזמן היו מוכיחים את עצמם כנכונים. אבל במקום זאת, האנרגיה העיקרית של הזוועה הכלכלית נמנעה פוטנציאלית בגלל קלף הג׳וקר. זכרו, הייתה זו הבחירה החופשית של בני האדם ומערכת חופשית שאתם תכננתם שהציבה את קלף הג׳וקר במקומו.

צועדים קדימה

״קריון, מה יקרה עכשיו?״ יקרים, זה תלוי בכם. מהי התוצאה הנדיבה ביותר? מה שאתם אומרים ועושים הוא כהזמנה מהיקום ומהשדה. איזו הזמנה תגישו בחודשים הבאים? חשבו על כך כרישום ההזמנה הבאה שלכם והגשתה ל״מלצרית היקום״. מה יגיע לשולחנכם? לא התעייפתם להזמין את הציפיה הנמוכה ביותר? לא התעייפתם מהציפיה לדברים נוראים מאנשים אחרים, ומקבלתם? מה אתם עומדים לעשות בקשר לכך? הפיזיקה לצדכם, יקרים, תומכת בכם. אולם, אתם אלה ששולטים בדבר הבא שיתרחש, על ידי הציפיות שלכם.

כמו קלפי ג׳וקר אחרים שקיבלתם בעבר, התכנון הוא שאתם יכולים להמשיך בדרך והפלנטה הזאת יכולה לצמוח מהר יותר בשל כך. היא לא חייבת להדרדר מטה במשך שנים על שנים באמצעות התמוטטות גדולה של העולם הכלכלי. זה המסר להיום.

אתם יכולים כבר לחוש בפמליה? אתם יכולים להרגיש בחיוכים ובשמחה של אלה שמכירים את הפוטנציאלים של העתיד שלכם? אתם השולטים, ואף על פי כן, כמה מכם מרגישים נטולי שליטה. אני רוצה שתחשבו על המסר הזה. אני רוצה שתתבוננו מה מתרחש על הפלנטה ואני רוצה שתסתגלו לדרך שבה אתם יכולים לקום בבוקר ולהגיש את ההזמנה שלכם. זכרו, חשבו על ״התוצאה הנדיבה ביותר״ לגבי כל דבר שאתם רואים. הזמינו דברים שמחים ושמשקפים את חלוף ימי הבורות של בן השש. הניחו לה להתחלף בבגרות, בחוכמה ובחמלה.

אני מקווה שהמסר מסייע להטיל אור על דרך הפעולה של הדברים באנרגיה החדשה הזאת. יגיעו עוד קלפי ג׳וקר וחלקם יהיו המצאות. הן תהיינה בעיקר בתחום הבריאות, הרווחה ושלוות הנפש של האנושות על הפלנטה.

אסיים עתה. יהיו אלה שיאזינו למסר, יצאו החוצה ויאמרו: ״זה מגוחך. אני מכיר את טבע האדם״. יקרים, זה עתה הם הגישו את ההזמנה שלהם!

היו שקטים. הירגעו אל תוך עצמכם והיו ההורה של עצמכם. אחזו ביד העצמי הגבוה היום, וכאשר אתם עושים זאת, אתם חיים חיים ארוכים יותר.

אני הוא קריון, מאוהב באנושות ומסיבה טובה.

וכך הוא.

קריון