מפגש עם הלורדים של אמנטי

מדיטציה להתקרקעות ולריפוי בלב האדמה

מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 13 ששודרה ביום 2.6.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

היום ניפגש עם הלורדים של אמנטי ונחווה איתם עבודת קרקוע וריפוי בלב האדמה, שמטרתה להשתחרר מהדפוסים ומהאנרגיות הישנות ולהתחבר לאנרגיות החדשות, וזאת במסגרת תהליך ההתעלות.

הלורדים של אמנטי נודעו לעולם באמצעות “לוחות הברקת” שנכתבו על-ידי תות’, מלך אטלנטיס. מלוחות אלה (ומתקשורים עמם) עולה כי הלורדים של אמנטי הינם חלק מהמסדר של האלוהים אשר יצרו את כדור הארץ, הגוף האנושי ופרח החיים. כך שהינם בעצם האבות הקדמוניים של האנושות. הם שוכנים במרכז כדור הארץ, בלב ליבה של האדמה, מסביב למדורה שנראית כמו פרח החיים. מספרם שבעה במעגל הפנימי, ועוד שלושים ושניים במעגל החיצוני. מנהיגם נקרא “לורד ארדל”, שהינו כנראה גם המאסטר המכונה “מלכיצדק”.

לאחר שנברא כדור הארץ, בחרו הלורדים של אמנטי לשים את משקלם בבטן האדמה יחד עם פרח החיים בו השתמשו ככלי יוצר, ככלי בורא, במהלך עבודתם עם הנשמות, עם האנושות, בכדור הארץ. פרח החיים הוא מבנה גיאומטרי שמכיל את הידע של היקום, הנמצאבהיכלי אמנטי* והעשוי להבה לבנה של אור. פרח החיים בנוי ממעגל מרכזי אחד, שממנו יוצאים ששה מעגלים השלובים אלה באלה ומכונים “זר החיים”, וכן שנים-עשר מעגלים נוספים. כאשר אטלנטיס חרבה, הלורדים של אמנטי הזיזו את פרח החיים וכתוצאה מכך זזו הלוחות הטקטוניים. מכאן שיש קשר עמוק מאד בין מה שקורה עם פרח החיים לבין מה שקורה על פני האדמה.

בעזרת המנטרה** המופיעה בלוחות הברקת, נתחבר ללורדים של אמנטי. נראה את עצמנו יושבים במעין מעגל של שבט סביב המדורה, בין הלורדים של אמנטי ומתחממים מול המדורה של פרח החיים. נתבונן בה, ומתוך כך כל אחד מאיתנו יתבונן במדורה הפנימית שלו, ויבקש להתחבר למהות הפנימית שלו.

לורד ארדל קם, ומוסר לנו את המסר הבא.

 לורד ארדל: שלום לכם. אנו שמחים כי באתם אל מקומנו, אל מקום חיבור האור והחושך, אל מקום חיבור החיים, המוות והנצחיות. ברוכים אתם כי באתם אל מרכז עוצמת הבית אשר עליו אתם חיים.

עליכם להבין כי על מנת לברוא את עולמכם היה עלינו, כחלק ממסדר האלוהים, לברוא את העולמות, ולמעשה להעביר אותם מרמת הרוח אל רמת החומר, על מנת להתאים אותם לכך שיוכלו לכלכל אתכם, להכיל אתכם, אך במיוחד התמקדנו ביצירת ובבריאת כוכב הבחירה שעל פניו אתם חיים, ובתוכו אנו חיים.

כאשר ניתן הרצון האלוהי הגדול על-ידי הבורא לברוא את עולמכם ואת כל היקומים שמסביבו, ניתן לנו כח הבריאה על ידיו, ואנו – אחד מאיתנו – הכנו את פעולתנו, על מנת להתחיל ולברוא חומר מתוך רוח. אך לא סתם חומר מתוך רוח, כיוון שכל המפה נפרשה בפנינו, וידענו מהי המטרה העמוקה שלשמה אנו בוראים כל זאת. ולכן הכל תוכנן בקפידה על מנת להתאים לכם, ועל מנת לאפשר את יצירת האנושות כפי שאתם מכירים אותה כיום, אף על פי שכאשר יצרנו את הקרקע ואת הבסיס לאנושות, נראתה האנושות שונה בתכלית מכפי שהיא נראית כיום.

ברצוננו לברך אתכם באהבה רבה על כי פוסעים אתם באומץ לקראת השינויים העמוקים אשר עומדים לבוא על כדור הארץ. שמחים אנו בכם, רואים את עבודתכם, ורוצים שתבינו ששיתוף הפעולה העמוק והמלא בינינו לביניכם מעולם לא פסק, כיוון שהחיבור בינינו לבין נשמותיכם עמוק ביותר. לכן, בין אם אתם מודעים ובין אם לא, דברים רבים משתנים גם כאן, בלב האדמה, בהתאם לבחירת הנשמות שלכם ולמימוש הבחירות האלה על פני כדור הארץ.

היום ברצוננו להעביר לכם מתת שכולל בתוכו קרקוע. רבים מכם חושבים, לעתים מתוך מידע מוטעה במקצת, כי מושג ההתעלות הוא עזיבת גופכם בחיים, ועלייה לממדים אחרים גבוהים יותר. אחרים חושבים כי התעלות היא נטילת הגוף הפיזי יחד עם הרוח, והעברתם לממדים גבוהים יותר. אך ברצוננו שתבינו ושתדעו כי ההתעלות בה מדובר היום אינה עוסקת במעבר לממדים גבוהים יותר ובניתוק מהממד השלישי שעל פניו אתם חיים, אלא במיזוג ובקירוב הממדים הגבוהים יותר אל הממד השלישי. כאשר הן גאיה והן אתם, הן הממדים הגבוהים והן הממדים הנמוכים, עוברים תהליך עמוק של טרנספורמציה והתקרבות. לכן כה רבה חשיבות הקרקוע, ולכן כה רב הצורך בחיבור עמוק אל בטן האדמה, על מנת שתוכלו לעשות את עבודתכם באופן העמוק והגבוה ביותר, ולהביא אותו למימוש ברמה העמוקה ביותר.

כעת אנשים יקרים, עיצמו את עיניכם מסביב למדורה. הנכם יושבים בינינו כעת. כל אחד מאיתנו מניח יד על הלב של אחד מכם, על איזור הצ’אקרה האחורית של הלב, וכך למעשה הנכם מחובקים ומחבקים יחד איתנו, כמעגל אחד שלם.

ראשית, בקשו לחוות את האנרגיות העוצמתית שאנו מעבירים לכם, כיוון שכל אחד מאיתנו יש בו איכות מיוחדת שברצוננו להעביר אליכם כמתת. כעת החלו לנשום ברכות ובעדינות, הן אל בית החזה שלכם והן אל הבטן. כעת, פיתחו את לבכם ואת עיניכם הפנימיות וראו כי כל אחד משבעתנו מתכוונן כעת, כולנו מתכווננים ביחד אל כל אחד ואחד מכם, ומשדרים בו-זמנית את הקרן המיוחדת לנו, את הקרן המחזיקה בייחוד שלנו, ולכן כל אחד ואחת מכם מקבלים כעת מגוון של שבע קרניים שונות, עוצמתיות, מזינות. בקשו לחוות ולהכיל קרניים אלה. בקשו לחוות כל אחת ואחת מהן בנפרד, על מנת לחוש באיכותה העמוקה, והרגישו כיצד כל הקרניים האלה, המכוונות אל לבכם פנימה, מחממות אותו ברכות, באהבה, בעוצמה ומאפשרות ללבכם להיפתח.

עליכם להבין, אנשים יקרים, כי החיבור העמוק והאמיתי ביותר בין שמים וארץ נעשה דרך לבכם, ולכן ככל שליבותיכם פתוחים יותר, כך עוצמת החיבור שיכולה להיות ביניכם, כטרנספורמטורים, לאנרגיות השמים ולאנרגיות הארץ, גדלה יותר ויותר.

כעת החלו להעביר אור, קרני אור, מאחד לשני, ובקשו להתמלא באור. התבוננו בלהבה, במדורה המרקדת של פרח החיים, ובנשימתכם שאפו פנימה אנרגיה זו, עד שתרגישו שאתם יוצרים בתוך עצמכם מדורה פנימית, פרח חיים פנימי, שנמצא באזור ההָרַה שלכם [היא הצ’אקרה השנייה. זהו מושג מהשפה היפנית, שמשתמשים בו הרבה באומנויות הלחימה, שרואים בו את מרכז העוצמה של הגוף. בטאואיזם הוא נקרא הטאן טיאן התחתון], וממנו עולה הלהבה בתוך כל גופכם, מתמירה, מחממת ומזככת אותו באהבה, ברכות ובעוצמה. הרגישו כיצד כל גופיכם מתמלאים באור עמוק השופע החוצה מתוככם.

וכעת, כולכם מוזמנים לקום ולפסוע אל תוך פרח החיים, אל תוך הלהבה של פרח החיים ולעמוד בעיגול המרכזי שלו. זהו פרח ענק, ולכן קיים מקום לכולם. עימדו במרכז פרח החיים כקבוצה, וראו כיצד מלמעלה יורד מפל של אור הממלא אתכם כאילו הייתם בקבוק ריק המתמלא בנוזל. אנרגיה זו עוברת וממלאת אתכם החל מכפות רגליכם ועד לכתר שלכם. וכאשר אתם מלאים באנרגיה זו, בקשו לעגן אותה אל תוך האדמה. התבוננו ומקדו את תודעתכם בכפות רגליכם, וראו כיצד נוצרים שורשים בריאים, חזקים, עבים, המתחילים לחדור אל תוך האדמה דרך פתח החיים. הרגישו כיצד השורשים האלה מתחילים לצאת, הן מכפות רגליכם והן מאיזור צ’אקרת השורש אשר נמצאת באיזור איבר המין, באמצע. השורשים האלה יוצרים רשת עמוקה חזקה בלב האדמה. העמיקו את השורשים פנימה.

כעת, התמקדו בפעימות לבכם. הקשיבו להן. וכאשר תקשיבו להן מספיק זמן, תגלו פתאום כי אתם מרגישים פעימות נוספות. למעשה, שורשיכם התחברו אל לב האדמה. כעת הרגישו כיצד לב האדמה ולבכם פועמים באותו הקצב, בעת ובעונה אחת, וכיצד השורשים שואבים מלב האדמה אנרגיה עוצמתית מקרקעת אל לב גופכם. הניחו לאנרגיה זו לטפס מעלה מעלה,  דרך השורשים, להתחבר לכפות רגליכם ולמלא בהדרגתיות את כל גופכם.

כעת, התבוננו על סביבתכם. כל אחד ואחת מכם יראה איזור בתוך פרח החיים אשר זוהר אליו במיוחד, כאילו קורא לו. הנכם מוזמנים, כל אחד ואחת מכם, לפסוע אל אותו מקום ייחודי אשר קורא אליו. וכעת ראו כיצד מתרחב המקום בו נמצא פרח החיים, אותו מעגל שבו אתם עומדים, ונוצר משטח של אדמה.

כעת אנו עומדים להעביר לכם עבודות ריפוי עמוקה, שמטרתה ברמה הגבוהה והעמוקה ביותר היא לשחרר את האור הישן ולהתחבר לאור החדש. ברמה העמוקה יותר, זהו סוג של “מוות ללא מוות”, זהו סוג של פרידה מהגוף הישן, מהדפוסים הישנים, מהכאבים והפחדים הישנים, דרך התמרה עמוקה בלב האדמה, דרך ספיגה והמסה של כל אותם מקומות, ויחד עם זאת, יצירה ובריאה מחדש של גופכם כגוף חזק, מלא, חסר דפוסים, קשיים וכאבים. למעשה זוהי עבודת ריפוי עמוקה, המאפשרת לכם, אם בוחרים אתם בכך, ואך ורק אם אכן בוחרים אתם בכך, לשחרר את הדברים שאתם רוצים לשנות, ובמקומם לאמץ דברים חדשים, מזינים יותר.

עליכם לדעת גם זאת: באפשרותכם להתכוונן אל מה שברצונכם לשחרר ומה שלא. ולכן אין עבודת ריפוי זו מחייבת אף אחד לשחרר דבר שאתם מרגישים שעדיין משרתים אתכם בצורה כלשהי.

כעת עימדו באותו מקום שאליו הופניתם, וראו כי שהמקום גדול דיו על מנת להכיל את כולכם בשכיבה. ראו כעת כיצד שניים מאיתנו באים וחופרים מעין גומה, לא עמוקה, אך רחבה ועמוקה דיה על מנת שתוכלו להיכנס ולשכב בתוכה בנינוחות.

כאשר הלורדים שלנו מסיימים לחפור את הגומה, הנכם מוזמנים להיכנס אל תוך הגומה, לשכב על גבכם, ולאט לאט הלורדים של אמנטי יכסו אתכם באדמה, עד כי רק פיכם, אפכם ועיניכם יהיו מחוץ לאדמה, כך שתוכלו לנשום בקלות. כעת היכנסו לאט והתמקמו בנוחות, כל אחד בתוך הגומה. הרגישו את המגע העדין והרך של האדמה, כיוון שמגע האדמה ברגע זה, גם האדמה המכסה את כולכם, הוא עדין, רך, חמים ומחבק ברכות ובעדינות.

כעת משהנכם שוכבים מכוסים בתוך האדמה, הרגישו כיצד לאט לאט גופכם מתחיל להמיס מתוכו את כל האנרגיות הקשות, החוסמות, המדכאות, והרגישו כיצד האדמה שואבת מכם אנרגיות אלו לתוכה, מנקה ומטהרת אתכם מתוך אותו המקום. כעת הנכם מתחילים לעבור תהליך אשר באמצעותו לאט לאט נמס כל גופכם השכלי, כל גופכם הרגשי, כל גופכם האתרי וכל גופכם הפיזי, עד כי נותרת המהות העמוקה, הטהורה ביותר שלכם, ואנו ניתן זמן לתהליך.

כעת הרגישו כיצד לאט לאט נמסים כל המחסומים, הפחדים, הקשיים, הטראומות, הזכרונות הקשים, וכיצד האדמה סופגת אותם ברכות אליה, ומתמירה אותם. אינכם חשים כל כאב. כל מה שאתם חשים הוא רוך, עדינות, המסה עדינה ורכה, והתמזגות עם איכות האדמה.

אם קיים דבר מסוים עמוק שברצונכם לשחרר, הביעו את רצונכם העמוק. דעו כי בזמן שאתם עוברים תהליך זה, אנו מסייעים לכם בכך. אנו בשיתוף עם אדוני הקארמה מסייעים לשינוי להתרחש, אך עליכם לזכור כי אך ורק בחירתכם, בקשתכם והסכמתכם המלאה תאפשר תהליך שינוי זה וכל אחד מכם יכול לאפשר לעצמו את השינוי עד לרמה שבה הוא מרגיש בנוח לעשות זאת.

וכאשר תקשיבו באוזניכם הפנימיות, תשמעו כיצד גאיה, שנמצאת איתנו, מתחילה לשיר שיר מלא אהבה והצמחה, שיר מלא הזנה והכלה, לכל אחד ואחת מכם. הקשיבו לשירה המרפאת של גאיה. אפשרו לה להמיס בתוככם את המקומות הפגועים. אפשרו לה ללטף את המקומות אשר זקוקים לריפוי.

הנכם נמסים יותר ויותר, עד שנותרת מהותכם העמוקה, הטהורה, העוצמתית ביותר.

ממקום זה הנכם מוזמנים לקרוא לילד/ה הפנימי/ת שלכם, ולראות אותם מופיעים מולכם. כעת חופרים הלורדים של אמנטי גומה נוספת לילד/ה הפנימיים שלכם, ויוצרים חיבור בין שתי הגומות. כעת הילד/ה הפנימי/ת שלכם עוברים ביחד אתכם את תהליך ההיטהרות והניקוי העמוק, את תהליך הריפוי. הזרימו אהבה אל החיבור הקיים ביניכם לבין הילד/ה הפנימיים. גם אם הם באו בהיסוס, על מנת לעבור את התהליך, הם בחרו להגיע, ואף הם שוכבים בתוך האדמה ומרגישים בתוכה כרחם. בקשו לחוש את האדמה העוטפת אתכם כרחם בראשיתית, היוצרת אתכם מחדש, ותנו לחוויה הזו לכלול הן אתכם והן את הילד/ה הפנימיים שלכם. זוהי הזדמנות לשחרר מעגלים ישנים, לסגור מעגלים ישנים וליצור חוויה חדשה אחרת.

כעת הרגישו כיצד אתם מתחברים יותר ויותר לילד/ה הפנימיים שלכם, אשר גם הם וגם אתם עוברים ריפוי. אפשרו להם להתחבר אליכם, להימזג אל המהות שלכם, באהבה עמוקה. הרגישו את האהבה העמוקה של גאיה ושלנו.

כעת הרגישו כיצד הרחם המכילה אתכם מתחילה להספיג את המהות הנמסה שלכם באנרגיות של אהבה, של הזנה, של יציבות, של ביטחון, של נוכחות, של עוצמה, ולאט לאט קחו את כל האיכויות האלה, ואת הרטטים האנרגטיים השונים של כל אחד ואחת מהן, וראו כיצד, הן בתוך מהותכם העמוקה הפנימית והן מסביבה, מתחילים רטטים אלה, יחד עם אנרגיית האדמה, ליצור את גופיכם מחדש, בשילוב כל הכוחות שהעניקה לכם במתת של אהבה אמא אדמה.

והנה אתם מתמלאים גם באנרגיות של חמלה, של הכלה, של קרקוע ושל פתיחת הלב. הביטו בפניכם וראו כיצד הוא מתרחב בחמימות, באהבה, בשמחה, באור. ולאט לאט בקשו מכל האנרגיות האלה, בשילוב הרטטים, ובשילוב הדחיסות הקיימת באמא אדמה, ליצור ולבנות מחדש את גופיכם, תא אחר תא, מערכת אחר מערכת, בצורה מאוזנת ומלאת עוצמה.

ולאחר שתיצרו את גופכם הפיזי, בקשו לקבל את המתנות שאתם רוצים, ובקשו ליצור את גופיכם: האתרי, הרגשי, והשכלי, מחדש.

כעת כל אחד ואחת מכם מקבל את הסמל של פרח חיים, שעשוי מאנרגיית זהב ובוער בלהבה זהובה ולבנה כאחת. הטמיעו בתוך לבכם סמל זה ובקשו ממנו לעזור לכם להתקרקע ולהתחבר לכל עוצמות החיים והבריאה הקיימות בתוכו. סחררו אותו סביב צירו עם כיוון השעון, והרגישו כיצד האנרגיה העוצמתית שלו מתפשטת בכל גופיכם החדשים, ומעוררת אותם לחיים. וכאשר תרגישו כי מתאים לכם הדבר וכי סיימתם לבנות את כל גופיכם, שאפו שאיפה עמוקה של אור ובעדינות החלו לפורר את האדמה שנמצאת עליכם. דמו את התהליך לתהליך של יציאת הפרפר מתוך הגולם, וכתהליך של לידה מחדש. לאט לאט שחררו את זרועותיכם, את ראשכם, את גבכם, לאט לאט, כל אחד מאיברי גופכם. הרגישו את ההרגשה המוזרה במקצת של משהו חדש ולא מוכר עדיין, הנובע מתוך גופכם. צאו מתוך הגומה, באיטיות, התבוננו בה והיפרדו מליבכם מכל אותם דברים אשר רציתם לשחרר, ולאחר מכן כסו את הגומה בעפר ובאדמה אשר הורדתם מעליכם.

כעת לאט לאט פסעו בחזרה אל מקומותיכם לידנו. שבו, והחלו להתרגל אט אט לגופכם החדש, למהותכם העמוקה, שהיא בהירה וצלולה כעת יותר. כל אחד מאיתנו  נותן לכל מי שנמצא לידו ספל של אור המכיל נוזל חיים עוצמתי ביותר. הנכם מוזמנים לשתות, ללגום נוזל זה, אט אט, להרגיש כיצד הוא יורד בגרונכם, בוושט שלכם. כיצד נוזל זה מגיע גם לקיבה שלכם, אך בו-זמנית נספג בכל תא ותא בגופכם ומגיע לזרם הדם, וביחד עם זרם הדם מגיע לכל מקום ומקום בגופכם החדש.

נוזל זה מעורר ידע עמוק, זכרונות עמוקים, הקיימים בדנ”א שלכם. אך אלה זכרונות של עוצמה ושל ידע שנועדתם להביא לחייכם הללו, על מנת לעזור לכם לממש את יעודכם על פני כדור הארץ, בצורה העמוקה המיטבית ביותר, ובצורה הגבוהה והמתאימה ביותר לטובתכם העליונה.

כעת הרגישו באהבה היורדת אליכם. והנה מתקרבת אלינו דמות זוהרת. זוהי דמותה של גאיה. הרגישו כיצד היא עוברת מאחד לאחד, אוחזת בידיו, מתבוננת באהבה אינסופית בעיניו, ומעבירה את החמלה, האהבה וההכלה שבתוכה אל ליבותיכם.

כעת התבוננו וראו מה היא עושה. ראו כי בידה יש זרע זוהר, שאותו היא שותלת במרכז פרח החיים. ראו כיצד פתאום נובט מתוך הזרע גבעול דקיק אך מלא חיים. ראו כיצד גאיה מעלה את הגבעול הזה. כיצד העלים שבו גדלים, נפרשים, ונפתחים. התבוננו כיצד צמח זה מתחזק, גדל ומתעצם. התבוננו פנימה וראו את השורשים שהוא שולח פנימה, וראו כיצד הוא הופך חזק יותר ויותר, בעל ענפים רבים, פרחים רבים ועלים ירוקים זוהרים.

גאיה מוסרת לכם שזוהי המתנה עבורכם. הגיע הזמן, אנשים אהובים ויקרים, לשתול את הזרע שנמצא בליבותיכם, להצמיח אותו, ולתת לו ביטוי בעולם בן שלושת הממדים. הגיע זמנכם, יקירים, לחבר בין שמים וארץ, מתוך מקום עמוק של חיבור למהותכם העמוקה לזיכרון המאחד בין גאיה לביניכם כאחד, ולזיכרון המאחד בין הבורא לביניכם כאחד. כעת היא עוברת מאחד לאחד, ונותנת לכם זרע אשר תשתלו בליבותיכם.

אנו נשהה זמן קצר מאד ליד המדורה.

נודה ללורדים של אמנטי באהבה רבה ובשמחה על המתנות שנתנו לנו, ונתכוונן לאסוף יחד איתנו את כל המודעות החדשה שלנו, כאשר נעלה בחזרה, דרך השער, אל הממדים החיצוניים של כדור הארץ. אנו מודים ללורדים של אמנטי בכל לבנו, מודים לגאיה בכל לבנו, וכעת ניעזר במנטרה על מנת לעלות ולחזור לממדים החיצוניים.

* היכלי אמנטי – לוח II מתוך “לוחות הברקת” – מאנגלית: סמדר ברגמן

עמוק בלב האדמה שוכנים היכלי אמנטי,

עמוק מתחת לאיי אטלנטיס השקועה,

היכלי המתים והיכלי החיים,

רוחצים באש הכל האינסופי.

בעבר הרחוק, האבוד במרחב הזמן,

ילדי האור הביטו מטה אל העולם.

בראותם את בני האדם בכבליהם,

כבולים על ידי הכוח שבא מעבר.

ידעו הם שרק על ידי שחרור מכבליו,

יוכל האדם להתעלות מכדור הארץ אל השמש.

מטה הם ירדו ובראו גופים,

אמצו את דמות האדם לדמותם.

המאסטרים של כל הדברים אמרו לאחר היווצרם:

“אנו הם אלה אשר נוצרו מאבק החלל,

מהווים חלק מחיי הכל האינסופי;

חיים בעולם בני האדם,

דומים לבני האדם ועם זאת שונים”.

אז למקום משכן, הרחק מתחת לקליפת האדמה,

חצבו הם מרחבים עצומים באמצעות כוחם,

מרחבים הנפרדים מבני האדם.

הקיפו עצמם בכוחות ובעוצמה,

מוגנים מפגיעה הם היכלי המתים.

צד לצד הניחו הם אז, מרחבים אחרים,

ומלאום בחיים ובאור מלמעלה.

בנו הם אז את היכלי אמנטי,

למען ישכנו שם לנצח,

חיים בחיים עד לסוף הנצח.

שלושים ועוד שניים היו מן הילדים,

בני אור אשר באו בקרב האדם,

מבקשים לשחרר מכבלי החשכה

את אלה הכבולים על ידי הכוח שמעבר.

עמוק בתוך היכלי החיים צמח פרח, בוער,

מתרחב, מרחיק את הלילה.

הוצבה במרכז, קרן בעלת עוצמה אדירה, מעניקה חיים,

מעניקה אור, ממלאת בעוצמה את כל הקרב אליה.

סביבה הם הציבו כסאות מלכות, שלושים ועוד שניים,

הוצבו עבור כל אחד מילדי האור,

הוצבו למען ירחצו בזוהר,

יתמלאו בחיים מן האור הנצחי.

שם פעם אחר פעם הניחו הם את גופיהם שנבראו לראשונה

למען יתמלאו ברוח החיים.

מאה שנים מכל אלף חייבת

להבת האור מעניקת-החיים לבעור על גופיהם.

מאיצה, מעוררת את רוח החיים.

שם במעגל מעידן לעידן,

יושבים המאסטרים הגדולים,

חיים חיים שאינם ידועים בקרב בני האדם.

שם בהיכלי החיים הם שוכבים ישנים;

חופשייה זורמת נשמתם מבעד לגופי בני האדם.

פעם אחר פעם, שעה שגופיהם שוכבים ישנים,

מתגלגלים הם בגופי בני האדם.

מלמדים ומדריכים קדימה ומעלה,

אל מחוץ לחשכה ואל האור.

שם בהיכל החיים, מלאים בחכמתם,

שאינה ידועה לגזע האדם, חיים לנצח מתחת

לאש החיים הקרה, יושבים ילדי האור.

ישנם זמנים בהם הם מתעוררים,

יוצאים ממעמקים להיות אורות בקרב בני האדם,

אלמותיים הם בקרב בני האדם בני-המוות.

זה שבהתקדמותו צמח מתוך החשכה,

הרים את עצמו מהלילה ואל תוך האור,

חופשי יהיה הוא מהיכלי אמנטי,

חופשי מפרח האור והחיים.

מודרך הוא אז, על ידי חכמה וידע,

עובר מעם בני האדם, אל מאסטר החיים.

שם יוכל לשכון כאחד עם המאסטרים,

חופשי מכבלי חשכת הלילה.

ישובים בתוך פרח הזוהר יושבים שבעה

אדונים מהמרחב-הזמן מעלינו,

מסייעים ומדריכים באמצעות חכמה אינסופית,

את הנתיב מבעד לזמן של ילדי האדם.

עצומים ומוזרים, הם,

נסתרים עם עוצמתם,

דוממים, יודעי-כל,

מושכים את כוח החיים,

שונים אך אחד עם

ילדי האדם.

כן, שונים, אך אחד

עם ילדי האור.

** הקטע הרלוונטי מתוך “לוחות הברקת” – הלוח האחרון

שמע עת מעניק אנוכי את הגדול שבסודות:

כיצד להיכנס תוכל להיכלי אמנטי,

לבוא אל מקום בני האלמוות כפי שבאתי אנוכי,

לעמוד מול האדונים במקומותיהם.

הנח במנוחה את גופך.

השקט ראשך ממחשבות.

טהור חייב הנך להיות במטרתך,

פן רק כשלון יבוא אליך.

דמיין את אמנטי כפי שסיפרתי לך בלוחותיי.

בלב משתוקק להיות שם.

עמוד לפני האדונים בעיני רוחך.

בטא את מילות העוצמה שאנוכי מעניק לך [מנטלית];

מקוט-אל-שאב-אל הייל-סור-בן-אל-זאברוט זין-אפרים-קוואר-אל.

[Mekut-El-Shab-El Hale-Sur-Ben-El-Zabrut Zin-Efrim-Quar-El]

השקט מוחך וגופך.

אז היה בטוח שנשמתך תיקרא.