מעבר הפלנטה לכדור הארץ החדש: העתיד כבר כאן

מאת סליה פן

10 במאי, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

הפלנטה היפהפיה שלנו נמצאת בתהליך המעבר לכדור הארץ החדש. זהו שינוי משמעותי שהוא שיא השינויים ועבודת האנרגיה שנעשו על כדור הארץ מאז 2011/12, כאשר הפלנטה נכנסה לראשונה לרשת היהלום הקריסטלית של הממד החמישי. שבע השנים האחרונות הוקדשו להכנת הפלנטה והאנושות למעבר אל מצבים קוונטיים ורב-ממדיים של תודעת מציאות.

אנו משתחררים מנרטיב המציאות התלת-ממדי הישן שקובע מציאות קולקטיבית או מציאות של ״קונסנזוס״, ועוברים אל מצב מציאות רב-ממדי שנברא על ידי יחידים או קבוצות של ישויות ״בורא״ רבות עוצמה המתרגלות את היכולת שלהן למקד אנרגיה ולעצב אנרגיית פלזמה לכדי התנסות חומרית מוגשמת. כן, משמעות הדבר היא ששוב לא נהיה מוגבלים על ידי ציפיה קולקטיבית, אלא נהיה חופשיים לברוא את הנרטיבים והסיפורים שלנו שמבטאים את מה שברצוננו לחוות בחיים החומריים והפיזיים שלנו.

השינויים בגוף האור ובגוף האנרגטי שחווינו בעשר השנים האחרונות או יותר, תוכננו לשחרר אותנו מהמטריקס הקולקטיבי הישן ולעצב מחדש את הדנ״א שלנו, כך שנוכל לתפקד במציאות רב-ממדית זו המבוססת על כדור הארץ של הממד החמישי.

ברגע קסום זה בסיפור של כדור הארץ, אנו למעשה קיימים בשני מקומות בו-זמנית, אולי אפילו מבלי להבין זאת. אנו קיימים בכדור הארץ ״הישן״ על בסיס יום-יומי, אבל אנו קיימים גם בכדור הארץ החדש, אם אנו מעלים במודע את התדר שלנו, דבר שמאפשר לנו להיכנס לכדור הארץ החדש (ואם אתם קוראים זאת, הרי שהכוונה אליכם, אחרת לא הייתם מוצאים מאמר זה!). שתי הגרסאות הללו של כדור הארץ מתקיימות בו-זמנית באותו מרחב, אבל בשני ממדים שונים.

תיאוריית הממד הקוונטי גורסת ששני חפצים יכולים להתקיים באותו מרחב אך בממדים שונים. אתם יכולים להיות מודעים לשתי ״הרמות״ האלה רק אם אתם מסוגלים ״להתכוונן״ לתדרים הנפרדים הללו. אם אתם ישות של כדור הארץ החדש, בעלת גוף אור יהלום, אזי כן, כמובן, אתם יכולים להתכוונן אל שני התדרים הללו בזמן הזה.

למעשה, המעבר בין שתי המציאויות הללו כמה פעמים ביום עלול להיות מעט מוזר, אבל אנו מתרגלים בהדרגה למעברים ולומדים להתייצב במרחבים החדשים.

חשוב להבין מתי אתם במרחב מהסוג התלת-ממדי ומתי אתם במרחב של הממד החמישי וגבוה מכך. כמובן שתהיו מסוגלים להרגיש בברור רב באיזה סוג של מרחב וממדים אתם שוהים באמצעות התגובות שלכם. אם אתם מרגישים לחוצים, חרדים, כועסים או מפוחדים, אזי אתם במרחב הממד השלישי. אם אתם מרגישים רגועים ומרוצים, יצירתיים, שמחים ושלווים, אזי אתם במרחב הממד החמישי.

ואתם יכולים לבחור! אתם יכולים לזהות את המרחב שלכם ולעבור פשוט על ידי כך שתתחברו לאנרגיות היצירתיות הפנימיות שלכם ותקבלו החלטות. שוב אינכם ״תקועים״ במציאות כלשהי. הכול נזיל! אתם יכולים להחליט לצאת מרמת המציאות שבה אתם נמצאים ולבחור אחרת, או אתם יכולים לשנות את אופן המציאות שבו אתם נמצאים על ידי כך שאתם נשארים בה. הדבר לא יהיה אפשרי תמיד ברמת הממד השלשי, אבל בממד החמישי הוא יהיה אפשרי בהחלט.

בחודשים הקרובים שבין הזמן הזה לבין שער האריה שבחודש אוגוסט, אנו נתרגל ל״תחושה״ של מעבר בין ממדים, לקבלת החלטות ולעיצוב מציאות כהכנה לתחילת ההפרדה הממדית שתתחיל בזמן הזה. משמעות הדבר, בפשטות, היא שלאחר ה-8.8 אלה שמעורבים במידה מספקת יהיו מסוגלים להיכנס למרחב ממדי גבוה יותר זה כבחירה ולשהות שם, אבל לאלה שנמצאים במרחב הממד השלישי לא תהיה גישה למרחב גבוה יותר. אלה שהם רב-ממדיים עדיין יהיו מסוגלים להיכנס לעולם התלת-ממדי, על פי בחירה ואם יש לכם עדיין עבודה לבצע שם, אבל אתם יכולים גם לבחור להתחיל להגר למציאויות ממדיות גבוהות יותר.

יש לכם כשלושה חודשים להתחיל לקבל החלטות אלה, חבריי למסע. כיוון שנכון, כדור הארץ החדש מתגלם ואנו מוזמנים לחצות את הגשר הקסום שהופעל בשער הכוכבים של ה-5.5, בחמישי במאי. ״גשר קשת בענן״ זה נמצא בכם, והוא יופעל עבורכם ברגע שתקבלו בחירה להעביר את חייהם לכדור הארץ החדש והרב-ממדי.

הבחירה בידכם.

ההכנה למעבר ו״הגלים״ של אור היהלום הפוטוני וקודי המים

ההכנות למעבר זה החלו זמן קצר לאחר שער מזל דלי ב-2 בפברואר. בחודש מארס, הגלים העולים ויורדים של אנרגיה קוסמית התגברו במידה שכזו שהלידה של כדור הארץ החדש לא עמדה בספק!

גלים אלה של אנרגיה קוסמית ״מרימים״ את החומר לצורות גבוהות יותר של אור פועם שהכרחי לקיומו בממדים הגבוהים יותר של המציאות הארצית בכדור הארץ החדש. הם מגיעים בו בזמן עם קודי היהלום – אור ומים – שמתקבלים עתה.

אין זה פלא שהגופים הפיזיים שלנו מושפעים כל כך על ידי תהליך אנרגטי זה, כמו גם כדור הארץ.

כדור הארץ נכנס לתקופה של ״זריעת״ כדור הארץ החדש ו״למוריה החדשה״, גרסה של מציאות כדור הארץ החדש אשר תציג גן עדן ארצי שיהיה המיקוד של תהליך ״בראשית החדש״ שעליו דיבר המלאך מיכאל.

תהליך ״הזריעה״ החל בהוואי, היכן שהאנרגיה של אלת האש פלה מסייעת להניע את פרויקט למוריה החדשה. מה שנראה כהרס ברמת הממד השלישי הוא התגשמות הולדת תרשים כדור הארץ החדש/למוריה החדשה עבור הממדים הגבוהים יותר. זקנים גלקטים אלה עובדים עם האנרגיה של למוריה החדשה ומשימתם היא להדריך אחרים על פני הגשר שכבר נמצא במקומו בהוואי. הם מרגישים בתוך עצמם את הצורך לפתוח את הגישה ללמוריה החדשה, עבור עצמם כמו גם עבור אחרים אשר יצטרפו אליהם.

תהליך זה מתרחש גם בתוך הגופים של אלה שמתפתחים אל אור היהלום ושמכינים את עצמם להגירה למציאות כדור הארץ החדש.

הצעד הראשון היה חיבור מחדש גלקטי, שבו התרחש איזון בין המוח הימני והמוח השמאלי ואנרגיה יצירתית יכלה הייתה לזרום. הדבר אפשר חיבור עם המועצה הגלקטית וחלוקת משימות לאלה שיהיו מראי הדרך ו״מפעילי הגשר״ עבור תהליך זה.

אלה שמתכוננים להגירה לכדור הארץ החדש עוברים גם חיווט מחדש של מערכת העצבים המרכזית שלהם, לטובת דרך החיים החדשה. הדבר מקשה על הגוף, אך הוא הכרחי. בכדור הארץ החדש הרב-ממדי, נעשה שימוש ב״קסם״, וזו הדרך הטובה ביותר לתאר זאת. נעשה שימוש במוח הימני העוצמתי שלנו, שהופעל זה עתה מחדש, כדי לתעל עוצמה גלקטית ואור יהלום וכדי לעצב באופן פעיל אנרגיית פלזמה לכדי צורה באמצעות כוונה והדמייה.

״קסם״ זה חייב לנוע דרך הגוף באמצעות מערכת העצבים המרכזית. משמעות הדבר היא שהגוף שלכם מרגיש עתה כוח רב-עוצמה שלא הורגש על ידי בני האדם במשך אלפי שנים. זהו כוח חשמלי שזורם דרך סינפסות העצבים ובורא תחושה הדומה ל״רטט״ בגוף. הוא גם יכול לגרום לתחושות של תשישות רבה, סחרחורת, חרדה ונדודי שינה, עד אשר הגוף יתרגל לרמות הגוברות של כוח בריאה חשמלי זה שחולף דרך מערכת העצבים.

זו גם הסיבה מדוע עלינו לשלב את קודי היהלום – אור ומים. קודי אור היהלום יעזרו לנו לכוון את האש הקוסמית דרך הגופים שלנו ודרך מערכת העצבים המרכזית שתוכננה במקור ממש לתכלית זו בתרשים ״האדם הקדמון״ (כך במקור). כן, בני האדם מתוכננים ליכולת לכוון זרמי חשמל בוולטז׳ גבוה מאוד דרך הגוף ולהשתמש ביכולת זו כדי לעצב אנרגיה/פלזמה לכדי צורה. קודי מי היהלום מאפשרים למים שבגוף, והגוף הוא כשמונים אחוזים מים, להיות מטריקס נקי ושקוף עבור התשדורות וההקרנות של אנרגיית אור חשמלית זאת, כגון אור החולף מבעד לפריזמה. כאשר האור נעד דרך פריזמת יהלום זו שהיא גופכם, הוא נושא ״קודים״ או הוראות כיצד לעצב אנרגיה לכדי חומר, כדי שתוכלו לברוא את שאתם רואים או רוצים לכדי צורה ממשית.

לכן, אף על פי שתהליך זה עשוי להיות לא נוח לעת עתה, הוא מכין אתכם למעבר אל מציאות כדור הארץ החדש, שם תזדקקו לכישורים וליכולות הללו בשעה שתכוננו מערכת יחסים חדשה עם כדור הארץ ועם הטבע.

כדור הארץ החדש, עולם הטבע ודרך אינטראקציה ודו-קיום חדשה

כאשר נגיע לכדור הארץ החדש, נכנס למערכת יחסים חדשה עם הטבע.

כבר למדנו לראות בטבע הוויה או מציאות ״חיה״, כבר היו לנו כמה התנסויות חיבור עם אותה מציאות ובוודאי שיש לנו כבוד והוקרה רבים למציאות זו שאנו מכנים בשם ״טבע״.

העמים הילידים של כדור הארץ הישן ואלה שיש להם שורשים בעולם הלמוריאני ידעו שהדרך לחיות בשגשוג על הפלנטה הייתה לכבד את החיים בטבע ולחיות במצב של שיתוף עם ״רוח״ הטבע.

תכלית ה״שאמאן״ בקהילה הייתה לשמש כ״גשר״ בין בני האדם לבין עולם הרוח כפי שהוא קיים בטבע, בזמן החלום או בממדים הגבוהים יותר.

כאשר נעבור לכדור הארץ החדש נהפוך כולנו לשאמאנים, כיוון שיהיה עלינו להבין כיצד להתחבר עם הטבע ולקיים עמו אינטראקציה מתוך כבוד והוקרה. איננו יכולים להביא עמנו את אנרגיות הממד השלישי ולהמשיך להתייחס לטבע כאל ״משאב״ כפי שעשינו בעבר. שוב לא נוכל לצבור מתוך תאוות בצע ולהחזיק ב״משאבים״ הללו. באופן מהותי, נלמד לכבד את הקיים ולחלוק את מה שניתן רק לאחר שנבקש רשות מרוחות הטבע, או על ידי בריאת מה שאנו צריכים בעצמנו.

הדפוסים החברתיים של כדור הארץ החדש יתבססו על כבוד לפלנטה ועל עבודה משותפת בקהילות המכבדות אידאלים אלה. הנושא המרכזי של כל קהילה יהיה אהבה, וזו תהיה אהבה לעצמי, אהבה איש לרעהו ואהבה לכל החיים על כדור הארץ. הקהילות ילמדו את הילדים כיצד לגדול במציאות כדור הארץ החדש וכיצד לעשות שימוש בקסם שזורם דרך גופיהם כדי לברוא את מה שהם צריכים.

בעודנו מתכוננים להגירה אל כדור הארץ החדש, יהיה זה רעיון טוב להתחיל ללמוד כמה טכניקות שאמאניות בסיסיות לטובת חיבור עם כדור הארץ ועם אנרגיות רוחות הטבע. למדו כיצד להתחבר לאנרגיות הקסומות שזורמות דרך גופכם וכיצד לכוון אותן לכדי בריאה מוגשמת פשוט באמצעות אהבה וכוונה.

זו תהיה ההרפתקה הגדולה ביותר עד כה!

וכפי שנהוג לומר: להתראות בצד השני!

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר