מסע לפירמידה הגדולה בגיזה – חלק 2

ספרי המסתורין של ערי האור

מסע לפירמידה הגדולה בגיזה – חלק 2

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 8, ששודרה ביום 27.11.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכולם. היום נמשיך במסע שהתחלנו בתוכנית הקודמת, במהלכו הגענו למצרים. התחלנו בכך שהגענו לשם בתקופת החיים הזו, נכנסו לתוך הפירמידה הגדולה בגיזה, עברנו בה תהליך במסגרתו ראינו מה קורה בממדים אחרים ואף חזרנו לתקופות חיים אחרות, וניתנה לנו ההזדמנות לבדוק מה היינו אז ומה היה תפקידנו.

הגענו לחדרים שנמצאים מתחת לפירמידה ושמובילים לעיר אור שלמה המצויה שם. הספקנו לבקר רק בחדר שבו נמצאים אוצרות מצרים העתיקה. כל אחד מאיתנו קיבל חרס, עליו היה רשום כתב אישי שפירט את הדברים שכל אחד צריך להכין בעצמו על מנת להתכונן לתקופה הקרובה, וכן שמענו מידע כללי יותר לגבי התקופה. כעת נמשיך במסע שלנו.

לשם כך אני מזמינה את כולנו לשבת בנינוחות, לעצום עיניים, לנשום כמה נשימות עמוקות אל הבטן, אל החזה. נבקש להתמלא באהבה האינסופית העוצמתית, בריפוי, ובאור של הבורא העליון. בעת השאיפה, נבקש שהאנרגיה הזו תיכנס לגופנו, ועם הנשיפה, נרחיב אותה בכל הגופים שלנו.

כל אחד מאיתנו ייראה את עצמו מתחת לפירמידה האישית שלו (שיכולה להיות פירמידת קריסטל, או פירמידה שעשויה מאנרגיה של אבן קריסטל אחרת), וזאת תוך התכווננות לעגן את האנרגיה בכל הגופים, וגם ברבדים של המציאות הזו, של הממד השלישי. נבקש גם שהאנרגיה אכן תמלא את כל הגופים שלנו כאחד.

נעביר את המודעות שלנו לכפות הרגליים שלנו ונבקש מהרגליים ומכפות הרגליים להתארך ולהיכנס לתוך האדמה. נשקע באדמה עמוק יותר ויותר, נעבור את כל השלבים השונים של כדור הארץ, עד שנגיע ללב של אימא אדמה, ללב של גאיה. שם ניתן לכפות הרגליים שלנו לשקוע בתוך השמש החמימה הזו, שהיא הלב של גאיה.

כעת נתכוונן לקבל לתוכנו, מתוך האיכויות של האדמה, את התחושות של היציבות, הביטחון, הקרקוע, ההזנה, התמיכה וההכלה. נתחיל אט אט לשאוב את האנרגיה מאימא אדמה: באמצעות השאיפה, נשאב ונמשוך את האנרגיה למעלה במעלה גופנו, ובנשיפה, ניתן לאנרגיה להתרחב בתוך כל הגופים שלנו. כך נעשה עד שנגיע לצ’אקרת הכתר.

כאשר נגיע לצ’אקרת הכתר, נבקש שחלק מהאנרגיה יצור צינור ארוך ומלא באנרגית האדמה, שיתחבר ללב הבורא העליון ושחלק מהאנרגיה יתחיל להימזג סביבנו, מתוך הערוץ המרכזי שלנו, כמו מזרקה, כאשר האנרגיה נופלת מכל הצדדים. באמצעות השאיפה, אנו שואפים אותה חזרה למעלה, דרך הערוץ המרכזי.

כך אנו יוצרים את מבנה הטורוס, כאשר הצינור המרכזי מוביל את האנרגיה, האנרגיה יוצאת דרך הכתר ונשפכת לכל הכיוונים, למטה, לכיוון כפות הרגליים, ונשאבת שוב מתחת לכפות הרגליים אל תוך הערוץ המרכזי שלנו – דבר שמזכיר בצורתו החיצונית תפוח, כאשר אנחנו מהווים את הליבה שבמרכז.

נאפשר לעצמנו להתחבר לאנרגית האדמה וגם לאנרגית הבורא העליון. נבקש מאנרגית הבורא העליון ליצור טורוס מסביבנו, כאשר חלק מהצינור מתחבר אל הלב של אימא אדמה, והטורוס שיוצר הצינור שמחובר לבורא העליון, מתחיל מלמטה. כלומר, האנרגיה נכנסת דרך הערוץ המרכזי שלנו, ומתפשטת מתחת לכפות הרגליים שלנו ועולה למעלה, נשאבת שוב אל הכתר ויורדת שוב למטה, אל מתחת לרגליים.

אנחנו מבקשים עכשיו ליצור את המבנה האמיתי השלם של הטורוס, שיש בו גם את אנרגית האדמה וגם את אנרגית הבורא. גם את האנרגיה הגברית אלוהית וגם את האנרגיה הנשית אלוהית. נאפשר לעצמנו להיזון מהטורוס הזה שפועל כעת סביבנו ומתוכנו. כל אחד יכול להוסיף את האנרגיה של הפירמידה שבתוכה הוא יושב אל האנרגיה של הטורוס.

חשוב שנזכור שגם כשאנחנו עוברים לממדים אחרים, גבוהים יותר, המטרה שלנו היא להישאר מקורקעים, להישאר מחוברים לממד השלישי. כיוון שככל שנסכים להישאר מחוברים יותר לימד השלישי, כך נצליח יותר להביא מהרוח אל החומר ולממש את המטרה האמיתית העמוקה של ההתעלות עבורנו ועבור כדור הארץ.

כעת, אט אט נראה את עצמנו מצטרפים עם הפירמידות שלנו לפירמידה קריסטלית גדולה אחת, שמכילה את כולנו. הווה אומר: כל המין האנושי, האנשים שנמצאים ושאינם נמצאים, שנוכחים בגוף ושנוכחים ברוח. נבקש להתמלא באהבה העמוקה האינסופית של הבורא העליון בתוך הפירמידה, ונהפוך כולנו להיות חלק מהטורוס של אותה פירמידה גדולה, אדירה, שכוללת את כולנו.

המטרה של הטורוס היא ליצור מערכת אנרגיה שמזינה את עצמה. ולכן בשלב מסוים נוכל להחזיר אלינו את הרגליים וכפות הרגליים ולבקש להחזיר גם את הצינורות ששלחנו אל האדמה ואל הבורא העליון, מתוך ידיעה שהמערכת ממשיכה לפעול ואנחנו ממשיכים להיות מוזנים ומועצמים על ידי האנרגיה הזו. כעת מהווים חלק מטורוס גדול הרבה יותר, שאנו מאפשרים לו לפעול.

בנוסף, יכול מי שרוצה ומרגיש בכך צורך, ליצור מרכבה סביב הטורוס. מי שמרגיש שאין לו צורך במרכבה והטורוס מספק אותו גם מבחינת הגנה, מוזמן לבקש רק אנרגיה נוספת כמעטה הגנה מסביב, ואנחנו עומדים לצאת לדרך שוב.

אנו ממריאים. הפירמידה נפתחת כמו פרח. אנחנו ממריאים מתוכה וטסים כעת במבנה של קבוצה גדולה אל אזור הפירמידה הגדולה בגיזה, שבמצרים. וכעת כל אחד מאיתנו, בתורו, עומד מעל אבן הקודקוד של הפירמידה שנפתחת ופשוט מחליק פנימה דרך הצינור המרכזי של הפירמידה הגדולה אל תוך האולם הגדול שנמצא מתחת, ושבו נפגשנו ושבו סיימנו את עבודתנו בפעם הקודמת. אנו נאפשר לכך מעט זמן.

והנה אנו פוגשים שם את מאסטר אורלט, אייזיס ומאסטר אדמה. אליהם מצטרפים גם מאסטר חנוך ותות’.

בפעם הקודמת ביקרנו מעט מאד זמן בחדר של מצרים העתיקה. קיבלנו שם מסרים, אך כנראה שיהיה צורך לחזור אליו לפעילות נוספת. קודם לכן נתרכז כולנו באולם, כאשר מולנו נמצא החדר הקשור למצרים העתיקה, מימיננו החדר של אטלנטיס, ומשמאלנו החדר של למוריה. כעת ננשום כמה נשימות עמוקות. קודם כל נמשיך עם החדרים בהם טרם ביקרנו, ולאחר מכן נחזור לחדר של מצרים העתיקה, אם יהיה בכך צורך.

אנו פונים כעת אל החדר שמייצג את התרבות של למוריה. אנחנו מוזמנים לפתוח את הדלת. המאסטרים פותחים אותה לפנינו ואנחנו נכנסים. מרכז החדר הוא גדול מאוד. מבחוץ הדלת פשוטה, כשל חדרון קטן, אך בפנים החדר עצום ממדים. אנו רואים במרכז החדר ים, שבתוכו נמצא אי גדול. איננו חוזרים כעת ליבשת למוריה העתיקה, המקורית. אך יש באפשרותנו לחזור (כפי שחזרנו בפירמידה) לאותה תקופה, לאותם זמנים, באמצעות יבשת זו.

מאסטר אדמה מסביר לנו שכעת נצטרך לבקש לצמצם את גופנו הפיזי למצב שבו נוכל לעבור אל האי הזה, שבו גלומים הידע והזיכרונות של כל מה שאבד. כל המאסטרים יוצרים מעין גשרים בין הפתח והים שמפריד בינינו לבין היבשת. הם מעבירים אותנו מצד לצד. כולנו מגיעים אל האי ושוהים בצל עצים שנראים כעצי דקל.

כעת מאסטר אדמה מוביל אותנו, יחד עם כל המאסטרים האחרים. אנחנו עומדים להגיע אל בית ספר למסתורין, שבו ניתן יהיה להיזכר בידע שלמדנו באותן תקופות. אנו מתקדמים לקראת מסדרון, שפתחו הוא כקשת זהב. כאשר אנו נכנסים אל המקום, נראה שאם נאפשר לזיכרונות העמוקים והעתיקים בתוכנו להתחיל להדהד, נבין שכולנו מכירים מקומות אלו ברובד כזה או אחר. כעת מזכיר לנו מאסטר אדמה כי באותה תקופה היו לנו 36 גדילי דנ”א, שתפקדו ושפעלו, ולכן עוצמות הבריאה והיכולת היו שונות, גדולות ועמוקות הרבה יותר מכפי שהן כיום. מאסטר אדמה מזכיר לנו שהמטרה היא לעורר בנו את הזכרונות והיכולת להתחבר מחדש אל כל אותם 36 גדילים שהיו בנו אז. כעת אנו עומדים לעבור תהליך.

כל אחד מאיתנו מתבקש כעת להזמין את בן דמותו של מי שהיה באותה תקופה. נראה את אותה הוויה מדהימה ומוארת מתקרבת אלינו. נבקש לזמן את מי שהיינו לפני הנפילה של למוריה וחורבנה.

נתבונן במי שהיינו אז. נבקש לראות במה עסקנו, מה היה תפקידנו באותו מקום ובאותו זמן. נראה שחלק מהעבודות היו קשורות למיצוק של אנרגיה לחומר והפעלתו; חלק מהעבודות היו קשורות לעבודה עם כוחות הטבע, שליטה בהם, העצמתם וניצולם לצורך הפרחת היבשת; חלק מהכוחות היו קשורים ללמידה ולמימוש של שינויי צורה רבים – דבר שאותו איפשרו 36 הגדילים שהיו בתוכנו.

כעת כל אחד מאיתנו מוזמן לבקש רשות ממי שהיה אז להיכנס לתוכו, להתמזג עם האנרגיה שלו ולבקש להתחיל ליצור את החיבור עם 36 הגדילים. משמע, יש לנו את שני גדילים פעילים, יש עשרה גדילים שכבר נמצאים בהפעלה, ובנוסף יש עוד 24 גדילים שנמצאים במצב רדום. נבקש לצמוח לתוך מי שהיינו אז. להתחיל להיפתח ולקלוט גם בתוך הדנ”א הקיים שלנו את האנרגיה שיכולה להתחיל לעורר את 24 הגדילים הנוספים.

אנו מוזמנים לראות כעת סמלי זהב, כאשר אנו נכנסים אל העצמי המקביל שלנו בלמוריה.

כאשר אנו חווים את העוצמה, האנרגיה, ההוויה, הנוכחות של אותה הוויה, שהיא אנחנו באותו עצמי מקביל, נתחיל לראות ולהרגיש סמל מסוים מאנרגית זהב שמתחיל לרדת אלינו. סמל זה מיועד להתחיל להפעיל מחדש את הפוטנציאל של כל 36 הגדילים שנמצאים בתוכנו, ובמיוחד להתמקד בעשרת הגדילים הנוספים, ובאופן עמוק הרבה יותר ב-24 הגדילים הנוספים, על מנת להתחיל לעורר אותם לאיכויותיהם, לפעולותיהם, לאלוהותם, לאלוהות שבתוכנו.

כעת ננשום כמה נשימות עמוקות, נתרחב אל תוך ההוויה המדהימה, ולעתים אף מכונפת, של מי שהיינו באותה יבשת ובאותו גלגול. נאפשר לסמלי הזהב להיכנס אל בלוטת האצטרובל שלנו ולפעול בתוכה, לעורר מחדש את היכולות שלה והזיכרונות שבה.

נבקש מהסמלים האלה לעורר את הקריסטלים הפנימיים שקיימים בתוכנו, להפעים אותם ולהתחיל להזרים את האנרגיה הקריסטלית בתוכנו בצורה עוצמתית ועמוקה יותר. נבקש מהם להגיע אל הדנ”א שבכל אחד מהתאים של הגופים הפיזיים ושל הגופים האנרגטיים והגבוהים יותר שלנו,, ולהפעיל גם שם אנרגיה זו. נבקש שהכוחות והעוצמות שיתחילו להתעורר לפעול, יהיו בהתאם לטובתנו העליונה ובהתאם לתוכנית האלוהית העליונה.

נבקש שכל החסימות (במידה וקיימות) שקשורות לפחדים, לזיכרונות, למצבים קשים שהתרחשו כאשר עשינו שימוש לרעה ביכולות הללו, יצופו, יומסו על ידי אור הבורא העליון וישתחררו מתוכנו אל תוך האדמה. אנו נאפשר את התהליך כעת.

תוך כדי התהליך, אנו מתבקשים להתבונן פנימה ולהודיע להוויה האלוהית שלנו, לבורא העליון ולילד הפנימי שאנו ראויים. שאנו ראויים לצמוח, לגדול ולהתפתח למי שאנחנו באמת; שאנו ראויים לקבל את מתנות הבריאה שקיימות בתוכנו, לקבל אותן על מנת להשתמש בהן באופן, בזמן ובדרך הנכונים, המתאימים והטובים ביותר לתוכנית האלוהית ולטובתנו העליונה.

אנחנו מתבקשים לזכור דבר נוסף: בעבר, התוכנית האלוהית הייתה נפרדות, ולכן נוצר גם הרס. כיום התוכנית האלוהית היא בריאה. בריאה חדשה ואחדות, ולכן המטרה היא חיבור, אהבה, ריפוי, שלמות. נאפשר לעצמנו לעבור את התהליך כעת.

כל אחד מאיתנו מבקש את עזרת האור, האהבה והריפוי של הבורא העליון, לצורך המסה, ריפוי ושחרור הדנ”א מכל המקומות שתקועים וחסומים, ושעדיין פוחדים להתקיים, להתממש ולחיות. במידה שווה, תוכלו להיעזר בעוצמת האני המקביל, באהבה, בריפוי ובאור של הבורא העליון, לצורך ריפוי ועירור המקומות בתוכנו שהגיע זמנם לבוא לידי ביטוי ומימוש.

נבקש שכל מה שייעשה וכל מה שנעשה, ייעשה באופן מאוזן. כלומר, אם קיימים עדיין בתוכנו גופים שאינם מאוזנים דיים, או חסומים אנרגטית, למשל הגוף הרגשי או הגוף הפיזי, נבקש שהתהליכים יתרחשו בהתאם ליכולת ההכלה שלנו כעת, בהתאם ליכולת שלנו לספוג, לקבל את הדברים ולהשתמש בהם בהתאם לשיעורים שעלינו ללמוד.

כאמור, כל החסימות שאינן משרתות אותנו עוד והשיעורים שעלינו ללמוד – משתחררים כעת. אך הדבר אינו מונע שיעורים. ולכן, אם לצורך שיעורים יש עדיין חסימות שיוצרות חוסר איזון, נבקש כי כל שאר חלקי הדנ”א, כלומר עשרת הגדילים הנוספים ו-24 הגדילים הנוספים, יתעוררו ויבואו לידי ביטוי בהדרגתיות, בשיתוף פעולה ובהתאם להתפתחות הגופים הנמוכים, כאחד. נבקש גם להפעיל בתוכם את כוח הריפוי, על מנת שיעזרו לרפא את מה שניתן לרפא וגם שאת מה שלא קשור לשיעורים שהנשמות צריכות  עדיין ללמוד. אנו מאפשרים את התהליך כעת.

וכעת אנו הולכים ועוקבים אחרי מאסטר אדמה, מאסטר חנוך, מאסטר אורלט, תות’ ואייזיס. הם מובילים אותנו למבנה שהוא למעשה הספריה של למוריה. אנו מתיישבים במעגל. מאסטר אדמה לוקח ספר, פותח אותו ומתחיל להקריא לנו.

מאסטר אדמה

“בני אנוש יקרים ואהובים. כעת ברצוני למסור לכם את סוד המים. סוד זה, שהנכם קוראים לו “מים”, הינו בעל תכונות עמוקות ונפלאות, אשר טרם הגעתם לחקרן באופן העמוק ביותר.

עליכם לדעת ולהבין שעולמכם הפיזי נברא מסוגי אנרגיה שונים. אחד המרכזיים שבהם הוא אנרגיית הקריסטל, השייכת גם במצב צבירה ובמובן מסוימים לבורא העליון עצמו. ולכן כדור הארץ שלכם מכיל בתוכו יסודות וחומרים פיזיקליים וכימיים שלא תמיד ניתן למצוא להם מקבילים ביקום ובחלל שבין הכוכבים.

למעשה, הן גופכם והן כדור הארץ נבראו מאותם חומרים במצבי התמרה שונים. כך גם המים. המים הם למעשה סוג של קריסטל מותך, שמכיל בתוכו את כל איכויות הקריסטל. לא בכדי בחרתם פעמים רבות לטהר קריסטלים באמצעות מים, כיוון שהמים מכילים בתוכם את האור, הצלילות, הטוהר והבהירות שקיימים גם באנרגית הקריסטל.

למים ישנה גם תכונה של העצמה. ולכן, המים מהווים גורם ריפוי עמוק וראשוני ביותר עבורכם, כיוון שהמים מסוגלים להכיל אנרגיה ואף להעצים אותה.

המים מכילים בתוכם את אנרגיות הקריסטל, אך גם סופחים לתוכם אנרגיות נוספות שמכניסים אליהם, מעצימים אנרגיות אלה ומוסיפים להם את אנרגיות הקריסטל.

לא בכדי בנוי גופכם משבעים אחוזי מים, כיוון שהמים מכילים בתוכם חיים. למעשה, ברמת האנרגיה המזוקקת ביותר של המים, קיים גביש החיות. כאשר אתם לומדים כיצד להתכוונן ולזקק גביש זה, ניתן להשתמש במים כעוצמה אדירה, וזאת הן כעוצמה שאוגרת ומעבירה אנרגיה, הן כעוצמה שמשמרת ומעצימה אנרגיה של ריפוי, והן כגוף אחסון שמסוגל לשמר בתוכו ידע, מבנה כימי, קוד אנרגטי. לכן, תפקיד המים בריפוי הוא רב מכפי שמובן לכם.

יקירים, האם שאלתם את עצמכם כיצד יכולים יצורים מרהיבים ומדהימים, שחיים במעמקי האוקיינוסים, לחיות במים, שכמעט ואין בהם חמצן? כיוון שאצל בעלי חיים מדהימים אלה קיימים מנגנונים, שיודעים להשתמש במים, לקלף מהם, לפנות מהם, את הדברים הנראים לעין ולהגיע למהות החיים שבתוכם.

ברצוני לומר לכם דבר מה נוסף בעברית, המילה “מן” היא למעשה המילה “מים”, כיוון שהמילה “מים” בגימטריה היא 90, והמילה “מן” בגימטריה היא 90. ולכן, אותו ה-מן שירד אליכם, לא היה אחר כי אם הזרע העמוק, העוצמתי והראשוני ביותר שקיים ביסוד המים.

יקירים ואהובים, עליכם להבין כי המכשירים שקיימים כעת ברשותכם אינם מסוגלים עדיין לזהות את כל טווח האיכויות שקיימות במים. יש במים כוח בריאה אדיר, כוח ריפוי אדיר. במים יש ספריות על גבי ספריות שלמות, שמאוחסנות ברבדים של ידע. ואין אנו מדברים על מעמקי האוקיינוסים, אנו מדברים על כל טיפת מים שקיימת.

עליכם להבין כי המחקרים שנעשו על מים והראו השפעה של מילים ושל מוסיקה על מבנה המים, הראו למעשה השפעה של תדרים ורטטים שונים. ניתן לבחון ולבדוק את המים בצורות שונות, ניתן להקרין אותם בצבעים, בפולסים, באנרגיות, בתדרי קול, אור, צבע, תבניות, ואף בתדרי מולקולות ואטומים שונים של חומרים אחרים שרוצים לתת למים את תכונותיהם.

יקירים, עליכם להבין שהכוח הטמון בכם הוא אחד הכוחות להשתמש במים באופן העמוק והאמיתי יותר שלהם. המים יכולים לעזור לכם ולעורר את אותו כוח, את אותה עוצמה רדומה, של 24 הגדילים הנוספים בדנ”א שלכם. כאשר אתם שותים מים, הבינו שאתם נטענים באנרגית חיים, באנרגית כוח, באנרגית בריאה שאין דומה לה ביקום כולו.

שלוחה לכם ברכת האהבה.

מתוך מקום זה למדו להתייחס אל המרכיבים היוצרים אתכם ביתר כבוד ואהבה, כיוון שאותו ים פנימי שבכם מכיל עוצמות בריאה ושפע יותר מכפי שנדמה לכם.

שלוחה לכם ברכת אהבתי, ברוכים תהיו.

מאסטר אדמה מוסיף שהמידע על המים ניתן לנו כעת, כיוון שחלק מהתהליכים של ההשתנות, ההתעצמות, ההתמרה וההכנה שאנחנו כבני אנוש אמורים לעבור, תלוי הרבה מאוד במים שבתוכנו, בדרך ההתבוננות וההתייחסות שלנו ובדרך השימוש שלנו במים אלה.

הוא אומר דבר מה נוסף, שידוע לכולנו, רק המחשבות והאמונות שלנו, גדר ההיגיון, מונעים מאיתנו להתחבר לכל מה שניתן לעשות, לקבל, ליצור ולחיות באמצעות המים ובאמצעות כל דבר שקיים בתוכנו ומחוצה לנו.

אנו מודים כעת בכל ליבנו למאסטר אדמה.

כעת ניתנת רשות לשוטט בספריה לזמן קצר. כל אחד מאיתנו מוזמן לגשת אל המדף ואל הספר שקוראים לו, והדבר תלוי בהתכווננות: אם ברצונכם לקבל מידע על אותם חיים בצורה עמוקה יותר, תוכלו לבקש זאת והספר המתאים יקרא לכם. אם ברצונכם לבקש הדרכה לגבי הצעדים הבאים בעולם וביקום המשתנים, התכווננו לכך, והספר המתאים יצוץ.

אם ברצונכם להעמיק ולהעצים את התהליך הקשור לחיבור עם עוצמותיכם העמוקות יותר, התכווננו לכך וזמנו את הספר המתאים. אנו נאפשר כעת זמן מה. בקשו שהמאסטרים שנמצאים ושמסתובבים בינינו, יגיעו לכל אחד מכם, ובמידה ומדובר בכתב שאינכם מזהים עדיין או במסר שאינכם מסוגלים להבין כרגע, בקשו את עזרתם ותמיכתם. אנו נאפשר לכך להתרחש.

בקשו לפתוח בתוככם את ההסכמה לקלוט, להבין ולהפעיל את אותם מנגנונים בתוככם שזקוקים להפעלה. במידה ויש צורך בעבודה נוספת, בקשו לקבל את ההדרכה המדויקת המעשית ביותר בנוגע לעבודה זו.

בקשו לקבל כלים נוספים לקרקוע, כלים נוספים להעצמת הנוכחות בממד השלישי ובחיי היומיום שלכם.

בקשו לקבל את יכולת ההרחבה וההכלה של האנרגיות החדשות, ואת היכולת לקרקע אותן לכדי מציאות ביומיום.

בקשו מלבכם ומהווייתכם לצלם מתוך הספר את הקטע הרלוונטי לגביכם כעת, כיוון שאת הספר אתם משאירים כאן, אבל לוקחים יחד אתכם את המהות של המסרים החשובים עבורכם

וכעת אט אט החזירו את הספרים למקום. זכרו שתמיד תוכלו לחזור לכאן גם בכוחות עצמכם.

כעת אנו עוברים, שוב בעזרת המאסטרים, חזרה אל הפתח. אנו גדלים לממדינו הרגילים ומודים בכל לבנו על מה שקיבלנו.

היום כבר לא נספיק להיכנס לחדרים הנוספים. לכן נתחיל לעלות למעלה דרך פתח הפירמידה, דרך הפתח שבין הממדים ובין החדרים, אל הפירמידה והערוץ המרכזי שלה, נפעיל את הטורוסים ואת המרכבות שלנו ונצא החוצה.

נודה לתהליך, למאסטרים ולבורא העליון, ונדע שבפעם הבאה ניכנס אל החדרים הנוספים.

נראה את עצמנו טסים, ומגיעים אט אט, כל אחד, אל תוך הפירמידה האישית שלו, אל תוך הכאן והעכשיו שלו.

ננשום ונחזיר לאט את תחושת הגוף.

נבקש שהטורוס ימשיך לפעול כל זמן שיש בו צורך. נטמיע בפנים את המרכבה.

נפוגג את הפירמידה ונחזור אל תוך הגוף, אל כאן ועכשיו.